Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

Euxaristw polu Cuando!! Elpizw kai esu na pigaineis kala! Exei kai kanena allo postaki pou mpainoun oi egkuoules pou exoun apories? Esu se poio mpaineis?

Dimitroula mou mipws einai nwris?? Pote perimeneis periodo?

Emena edeikse polu polu polu axni grammi pou an den to prosexa kalitera tha elega oti den fainetai kan 4 meres prin tin periodo alla ta test pou exw parei einai ta polu euaisthita pou anixneuoun 10iu, mipws ta dika sou einai 25?

Kalo taksidaki kai sou euxomai ekei pou tha pas na xalarwseis polu polu xwris na skeftesai tipota pou na guriseis ananewmeni na ksekiniseis freskia to Noembri, an mexri tote sou exei erthei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπαινω που και που στις ανοιξιατικες μανουλες!εσυ για ποτε εισαι;κοιτα αν εχει ποστακι η μπες οπου θες αν εχεις αποριες! ;) δημητρουλα μηπως ηταν λιγο νωρις το τεστακι σου;πηγαινε να χαλαρωσεις..καλα να περασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κοριτσια δυστυχως δεν ειμαι. ειναι σιγουρο. απο τα τεστακια που ανιχνευουν απο τη 10η εχω κ εγω. σημερα ειμαι στην 29η μερα του κυκλου. αφου δεν εδειξε τιποτα κ σημερα, σημαινει οτι δεν ειμαι. νιωθω ηδη συμπτωματα περιοδου αλλωστε κ την περιμενω απο μερα σε μερα.

καλη συνεχεια σε εσας που εχετε ηδη σπορακι μεσα σας!!

καλη επιτυχια σε οσες δεν την περιμενουν ακομη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, χάθηκα λίγο αλλα φόρτος εργασίας τρελός,αλλά διαβάζω τα νέα σας, μπαίνω πολύ γρήγορα και τα διαβάζω. Εμένα ο Οκτώβρης μου έστειλε την περίοδο με 4 μέρες καθυστέρηση. Πάμε για Νοέμβρη πιά αλλά πολύ δυναμικά.

Τα νέα και καλά και όχι πολύ καλά. Θα ξεκινήσουμε την νέα μέθοδο σπερματεχυνσης.Ξεκινάω με φάρμακα και ενεσούλες για σπερματεγχυνση. Η ορμονική FSH έχει ανέβει πράγμα που σημαίνει ότι πρέπει να προλάβω εγώ πριν μην με προλάβει η εμμηνόπαυση.

Ελενα μπράβο, ευχομαι ένα πολύ +++++++++++++++++++++++++++

Μελιπικτό χέρομαι που ξεκίνησες, ευχομαι κουκλίτσα μου να πετυχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα, να σε αγγίξει το ποιο υπέροχο θαυματάκι του κόσμου. Το δικό σου θαυματάκι.

Ευχομαι σε όλα τα κοριτσια να πετύχουμε τον στόχο μας. Ν ααποκτήσουμε το παιδάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και απο εμενα-ελπιζω να περασατε ενα ωραιο σαββατοκυριακο!

ελενα για μενα υπαρχουν 2 λυσεις: ή να κανεις 2-3 χοριακες καθε 2 μερες γιατι μια μονο δεν λεει τιποτα και πας ανετη στην πρωτη επισκεψη ή κανεις υπομονη και πας στις 6 εβδομαδες να δεις και καρδια-εγκυος εισαι σιγουρα-δεν υπαρχει αμφιβολια!

και εγω παντα ειμαι επιφυλακτικη - αν δεν παω στο γιατρο να με δει δεν παιρνω τιποτα δεδομενο.να σου πω την αληθεια ουτε ομαδουλα ανοιγω!να μαστε καλα και μετα θα ανοιξουμε "μωρακια ιουνιου"!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Elena_c και charoula λίγο υπομονή ακόμα και μετά θα μπορείτε να πανηγυρίσετε όσο θέλετε και να ανοίξετε ομαδούλες και ότι άλλο τραβάει η ψυχούλα σας!!!

Morouli μου σε ευχαριστώ πού! Εύχομαι και το δικό σας θαυματάκι να μην καθυστερήσει άλλο και να σας κάνει πολύ πολύ σύντομα ευτυχισμένους!!! ΚΑλή επιτυχία κούκλα μου!!!!

Diazάκι μου καλά αποτελέσματα έυχομαι καρδιά μου!!! και γρήγορα να έρθει το μικρούλι στην ζωή σας! Δεν νιώθω τίποτα απολύτως με τις ενεσούλες! λίγο πρησμένη είναι η κοιλιά μου και τα έντερά μου αλλά μπορεί να είναι κι από την διατροφή και να ειναι τυχαίο! Δεν πονάνε καθόλου, μετά βίας την νιώθω όταν την κάνω! όλα καλά μέχρι στιγμής! περάσαμε και το κρίσιμο Σ/Κ που δεν θέλαμε να έρθει η περίοδο οπότε τώρα την περιμένω εναγωνίως για να μπούμε στην τελική ευθεία!!!

Dimitroula μου καλό ταξίδι κορίτσι μου! Να περάσεις τέλεια, να γεμίσεις μπαταρίες και να επιστρέψεις ανανεωμένη και έτοιμη να γίνεις μανούλα!!! γιατί σύντομα θα γίνεις!!!!

Ουρανία, Nikolxx, Ggkriss, όλα τα κορίτσια όλα καλά;;; σας στελνω πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Morouli s'euxaristw polu!!

Charoula den nomizw oti tha mpw se auti ti diadikasia na kanw xoriakes. Etsi ki alliws mexri na kanw 3-4 xoriakes opws les ana 2 imeres tha erthei h mera pou tha einai na paw sto giatro!! Tha perimenw mia kai kali!! Na se rwtisw...esu exeis ponous xamila stin koilia? Egw exw pou erxontai kai feugoun kai kamia fora ginontai arketa entonoi kai ponaw. Episis h koilia mou exei pristei arketa kai einai fouskomeni opws prin ti periodo pou exw ena priksimo. Esena einai??

Ante na perasei kai auti h ebdomada!!! Euxomai apo bdomada na anoiksoume ena neo postaki gia manoules Iouniou kai meta siga siga na erxontai kai ta upoloipa koritsia!!

Melipikto mou sou euxomai mesa apti kardia mou kali epituxia kai auti ti fora na petixete to sporaki sas!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι καλά γλυκιά μου!!! εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και σε λίγες μερούλες όχι μόνο να το δείτε αλλά να ακούσετε και πεντακάθαρα την καρδούλα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη εβδομαδα να εχουμε.

Αυτον τον μηνα ξεκινησαμε για δευτερο μωρακι! Χαλαρα αυτη τη φορα γιατι πριν ερθει ο πριγκιπακος μας εγω ειχα αγχωθει πολυ......

Δεν ειχαμε συστηματικες επαφες μιας και εγω ελειπα τον περισσοτερο καιρο, ημουνα στους γονεις μου σε αλλη πολη και ετσι οι πιθανοτητες να εμεινα εγκυος ειναι λιγες.

Ομως ποτε δεν ξερεις ποια ειναι η θεληση του Θεου, οποτε μπορει και με τη μια να το πιασαμε το σπορακι.

Εχθες περιμενα περιοδο, αλλα ο κυκλος μου δεν ειναι και τακτικοτατος οποτε δεν ενθουσιαζομαι με την οποια καθυστερηση.

Θα περιμενω μεχρι την Παρασκευη και μετα θα κανω τεστακι. Ευχομαι να ειμαι τυχερη.

Καλη τυχη σε ολες μας και ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ειχα τις πρωτες μερες της καθυστερησης αραια και που-τωρα οχι.στην πρωτη εγκυμοσυνη ομως ηταν ο λογος που ετρεξα και εκανα χοριακες με 4-5 μερες καθυστερηση γιατι με επιασε παλι΄πόνος στην κοιλιά-αυτό να μην σε ανησυχεί.επισης το ότι ειναι πρησμενη η κοιλιά σου ειναι πολύ καλο!

εμενα με επιασε το αγχος παλι.με αυτα τα συμπτωματα δεν βγάζω ακρη.ενω την προηγουμενη εβδομαδα πονουσε το στομαχι μου από το σαββατο το απογευμα εχει μειωθεί αυτος ο πονος παρα πολυ-και αρχιζει να με πιανει παλι αγχος.και ειλικρινα δεν το ηθελα.παλι θα φωναζει ο αντρας μου αν του πω να παμε για χοριακη.αν παω ομως θα παω στο γεννεσις που τα βγαζουν σε μια ωρα.

αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula euxaristw pou mou apantises! Mou efuge ligo ena agxos giati eixa diarkws mia skepsi oti kati den paei kala epidi ponaw. Prin tin kathisterisi eixa pio polu pono, twra den einai sunexomenos o ponos, erxetai gia ligo kai meta feugei, apla 2-3 fores me exei piasei entona kai exw tromaksei.

Auto pou les esu oti den exeis twra pono, min anisixeis giati kai h fili mou pou einai egkuos den exei pono, alla o giatros tis eipe ola kala!

Egw apofasisa na min kanw xoriaki giati tha agxwnomai pio polu. Tha prospathisw auti tin ebdomada na eimai xalari kai na ginw pali "fusiologikia" kai na paw sti douleia mou perimenontas na erthei h alli Triti!! Pote tha pas sto giatro gia uperuxo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!

melipikto, Diaz καλη συνεχεια στη προσπαθεια σας, το φασολακι σας ,σας περιμενει!!!!!

Σε ολα τα κοριτσια καλη εβδομαδα, σας ευχομαι!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GKRISS ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ :( .... ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ.

ΧΑΡΟΥΛΑ, ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ;)

. ΑΝΑΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ... ΤΩΡΑ, ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΡΘΕΙ :evil: ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΡΘΕΙ :D , ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol mou s'euxaristw!

Sousou euxaristoume! Sou euxomai kai sena na erthei ena sporaki!!

Charoula ante upomoni pernane siga siga oi meres! Se mia ebdomada peripou tha

doume to thaumataki! Koritsia perrito na sas pw oti auta ta testakia tou internet einai

san na kanw xoriakes!!! Giati kathe mera kanw kai ena kai blepw ti diafora!! Peripou kathe 2 imeres skourainei pio polu kai pio polu. Opote me auton to tropo katalabainw oti auksanetai h ormoni!! Auto diladi pou tha mou edeixne mia xoriaki!! Charoula an ta xrisimopoieis auta ta testakia dokimase to na deis!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας, σας ευχαριστώ και πάλι όλες που μου γράφετε και με σκέφτεστε.είμαι καλύτερα προσπαθώ να ξεχαστώ.τώρα δεν έχει ντόιν ντόιν μας είπαν για 40 μέρες και βάλε και άλλες 15 πριν την αποβολή που φοβόμασταν ,ήταν αρχή...2 μήνες να είμαστε μέσα..ουφ ουφ δεν πειράζει νηστεία τι να κάνουμε ας είμαστε καλά...

τι νεά οι υπόλοιπες?κορίτσια εύχομαι σε όλες γερά παιδάκια και καμιά να μην έχει την τύχη μου (και αυτό που πέρασα).

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :YMHUG:

G.KKRIS ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΤΟΙΝ ΝΤΟΙΝ? :shock: ΧΜΜΜΜ ΥΠΟΜΟΝΗ(ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ :? ) ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα !

την εκανα την χοριακη χθες!34η μερα:2500.και πανικος και κλαμα εγω γιατι ειχα παει με τα νουμερα μετρημενα απο το σπιτι-το πρωτο 35η μερα 5500 αρα περιμενα πανω απο 3500.

παει λεω τεέιωσε δεν παει καλα.φτανουμε σπιτι παίρνω τη γιατρο-μου λεει πρωτον η χοριακη εχει τετοια γκαμα τιμων που δεν μπορείς να προβλεψεις τιποτα δευτερον δεν συγκρινουμε ποτε μια εγκυμοσυνη με την αλλη και τριτον αφου μπηκες στον χορο κανε και την τεταρτη μια και βλεπουμε.

αυτα.εγω παντως μια απογοητευση την εχω για να μην μου ερθει σοκ την τεταρτη.

σουσου τα τεστακια απο το ιντερνετ πολυ καλα-επισης πολυ καλο το clerablue το ψηφιακο που σου δειχνει και τις εβδομαδες (και αυτα απο internet τα πηρα γιατι ειναι πολυ πιο ακριβα εδω)-να φανταστεις 3 μρες πριν αν εχω περιοδο έδειξε εγκυος 1-2 εβδομαδες (3-4 του γιατρου) και την κυριακη (μια εβδομαδα αργοτερα) έδειξε 3+ (5+ του γιατρου)

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

home test νομίζω τα λένε sousou μου!!! είχα σκεφτεί κι εγώ πολλές φορές να πάρω αλλά 1ον είχα πάρει αρκετά από το φαρμακείο ώστε να μην μου λείπουν και 2ον κάθε φορά έλεγα ότι αφού αυτή την φορά θα είμαι έγκυος τί να τα κάνω τόσα τεστάκια;;;; που να ήξερα!!!!

G.KKRIS μου, γλυκό μου κορίτσι, είναι φυσιολογικό να προσπαθείς να συνέλθεις, δεν είναι λίγο αυτό που σας έτυχε!!! "νηστέψτε" αφού πρέπει, κάνε κι έναν έλεγχο για το χάπι σου αν σε καλύπτει σωστά ή σε κάνει λίγο υπερ-θ γιατί φταίει για πολλές αποβολές και ξεκινήστε δυναμικά τα Χριστούγεννα (τυχαίο;;; ο Άγιος Βασίλης θα σας φέρει το ομορφότερο δώρο της ζωής σας!!!!)

Στα υπόλοιπα κοριτσάκια καλή επιτυχία!!! άντε να κοκκινίζει η λίστα λέμε!!!

Εγώ πρώτη φορά (από τότε που προσπαθούμε 1η φορά) περιμένω αύριο με αγωνία και λαχτάρα να έρθει η περίοδος για να ξεκινήσουμε!

Χαρούλα μου μην στεναχωριέσαι βρε! λες η γιατρός σου να μην ξέρει και να σου δίνει ψεύτικες ελπίδες;;; κάθε εγκυμοσύνη σαφώς και είναι διαφορετική! μην απογοητεύεσαι εκ των προτέρων κορίτσι μου... χαδάκια στην κοιλίτσα και θετική σκέψη, να την νιώθει το σποράκι και να μεγαλώνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..

melipikto περιεργο συναισθημα αυτο...να λαχταρας να σου ερθει η περιοδος...σου ευχομαι όλα να πανε τελεια..

G.KKRIS όλα μεσα στο σχεδιο του θεου ειναι...οτι και να σου πουμε εμεις ειναι λιγο...ο αντρας σου και εσυ κυριως(και η καρδουλα σου) το ξερει ποσο δυσκολο και ψυχοφθορο ειναι...ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος...σου ευχομαι ολοψυχα οπως γραφει και η melipikto τα χριστουγεννα (που ειναι κοντα) ο Άγιος Βασίλης να σας φερει το ωραιοτερο δωρο..

Χαρουλα μην στεναχωριεσαι βρε και αγχωνεις και το σπορακι σου...χαλαρωσε και ολα θα πανε τελεια...

αν και πολυ λιγο καιρο μεσα στο mammyland που συμετεχω και εγω, εχω διαπιστωσει ποσο καλο μου κανετε...τελικα δεν ειμαι μονο εγω η ''τρελλη'' (με την καλη εννοια μην παρεξηγηθω οτι σας λεω και εσας) και η παραλογη...ολες μας μοιραζομαστε τις ιδιες ανησυχιες, θελουμε τρελλα ενα νινι και μου εχετε λυσει πολλες κουλες αποριες μεσα απο συζητησεις...οποτε θα παραδειγματιστω φυσικα απο εσας και τον Νοεμβριο αν δεν εχω δει ασπρη μερα θα μπω πιο δυναμικα στο παιχνιδι με extra προμηθειες..(home test και test οωρρηξίας)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και πάλι, καλή επιτυχία melipikto μου!

χαρούλα χαλαρά το άγχος δε βοηθάει!

IRO81 τα τεστ ωορρηξίας hometest δεν έδειξαν καμία μέρα γόνιμη και αγχώθηκα περισσότερο.

αυτό που με βοήθησε ήταν η μέτρηση πρωινής θερμοκρασίας...αλλά και αυτό αγχώνει.

κάνε ότι λέει η καρδιά σου.

Ελενα πήγαινε επίσκεψη σε γυναικολόγο κι εμένα μου είχε πει να πάω 7η-8η εβδομάδα και τελικά είδα αίμα και πήγα νωρίτερα το αποτέλεσμα το ξέρεις...

εύχομαι να είναι καλά και το μωράκι σου κι εσύ!!!

φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :P

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΜΟΥ :oops: .... ΕΙΝΑΙ Η 27Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ (ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 27Η-29Η ΗΜΕΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ(ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΗΛ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΖΑ)ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΤΟ ΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ(ΔΥΣΤΥΧΩΣ :cry: ) ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2011 :roll: (ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ).

ΓΑΜΩΤΟ.... ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ (ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ?) ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΑ, ΤΟ ΞΕΡΩ :oops: ΚΟΡΟΪΔΕΨΤΕ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ :lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ, ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ, ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ Μ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ. ΟΠΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια..

sousou και σχετικά νωρίς εκανες το τεστ αλλα και ληγμενο ήταν!!!περιμενε 1-2 ημερες να δεις αν αδιαθετησεις (που σου ευχομαι να μην την δεις) και αν δεν μπορεις και εισαι σε αναμμενα καρβουνα πάρε ενα τεστακι (οχι ληγμενο) απο το φαρμακειο...εγω εχω διαβασει επισης ότι ο πονοκεφαλος ειναι συμπτωμα όχι μονο περιοδου αλλα και εγκυμοσυνης...βεβαια καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος...εγω εχω πονοκεφαλους τις μισες μέρες του μηνα τουλαχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...