Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

Μέλλουσες μανούλες, μετά την παταγώδη αλλά αναμενόμενη αποτυχία μου το Σεπτέμβρη :evil: , ανοίγω φρεσκότατο θεματάκι "ποιες δεν περιμένουμε περίοδο τον Οκτώβριο" οεο?

Εγώ δεν περιμένω -αν και σύμφωνα με τη μέτρηση της θερμοκρασίας μου και τη γενικότερη αίσθηση, μάλλον θα πρεπε να περιμένω αλλά anyway, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :lol: - 2 Οκτωβρίου!

Εσείς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sousou δεν αντεξες κ το ανοιξες το θεματακι εε? αντε βρε να δουμε κ αυτον τον μηνα!

Σου ευχομαι να μη τη δεις.Και ελπιζω ουτε κ εγω στις 10-11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το και το καινούριο μας ποστάκι!!!

Καλορίζικο και με πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις!!!

Εγώ μάλλον τον οκτώβριο δεν θα περιμένω καθόλου, ή καλύτερα θα περιμένω την Κυριακή 2/10 αλλά μετά θα μπούμε στον κύκλο της εξωσωματικής και δεν ξέρω να περιμένω ή όχι;!;!;!

Εύχομαι να μην την δει καμιά σας την παλιοακάλεστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν περιμένω ΟΥΤΕ αυτόν τον Οκτώβρη..... Δεν σας λέω ημ/νία γιατί ο κύκλος μου τον έχει πάρει κλαρίνο τελευταία..... Απλά ελπίζω στα μέσα του να αρχίσω να φουσκώνω... κι εύχομαι να φουσκώσουμε όλες σαν κέηκ σοκολάτας κατά προτίμηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε γερα για Οκτωβρη κοριτσια!! για οσες απο εμας δεν τα καταφεραμε το Σεπτεμβρη τωρα ερχονται τα καλυτερα!!!

να φυγει να φυγει να παει αλλου η παλιοαλεκα..!!

εγω μετα τη σαλπιγγογραφια που θα κανω την ερχομενη Τριτη, ξεκιναω κ παλι δυναμικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΣΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΠΟΣΤΑΚΙ!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!!1ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκιααααααα!!!!!!!!!!!

Εγώ τον Οκτώβρη τον θεωρώ γουρλίδικο μήνα πάντως!!!!!!

Εύχομαι σε όλες θετικάααααααααααααααααα τεσττττττττττ!!!!!!!

Κοριτσάκια έπιασε και λίγο κρύο.......άντε καιρός για δυο........... :lol::lol::lol:

Βάλτε τα δυνατά σας!!!!!

Καλή επιτυχίαααααααα!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελά κορίτσιααααααα.... Ο Οκτωβριος είναι ο μήνας που μαρεσει τρελααααααα... (έχω γεννέθλια και πάντα τον περίμενα πως και πως) οπότε φέτος θέλω πολλάααααααα δώρα αλλά δεν θέλω να την δω 5 Οκτωβριου να έρχεται... Πιάνω τα πρώτα -αντα οπότε θέλω να έρθει με θετίκό τεστάκι.... Αντε και καλά αποτελέσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλορίζικο και τυχερό το νέο ποστάκι για όλες!! Λέω κι εγώ πως δεν θα περιμένω στις 19 αλλά μετά τα τελευταία γεγονότα φοβάμαι πως δεν θα με ξεχάσει! Όπως και ναχει η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! Αλλιώς κι εγώ θα κάνω όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να μπούμε σε εξωσωματική κι εμείς! Δυναμικά λοιπόν και να γεμίσουμε ευχάριστες ανακοινώσεις!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και σε μετάφραση: όχι μόνο μου ήρθε η περίοδος, ήρθε και δυο μέρες νωρίτερα, έ-λε-ος!

είναι αυτό που λένε "όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια, ο Θεός γελάει", ή κάτι τέτοιο τέλοσπάντων.

Καλή τύχη στα υπόλοιπα κορίτσια, ο Οκτώβρης να φέρει πολλά πολλά θετικά τεστάκια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sousou δε πειραξει τι να κανουμε ετσι ειναι ,μπορει ομως να ξεκιναει για σενα ενας καλος μηνας για τη νεα σου προσπαθεια ;) γερα θα το πετυχουμε το στοχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx συμφωνώ, μια του κλέφτη δυο του κλέφτη,ε που θα πάει, θα το τσακώσουμε το νινί :lol:

Πάντως έπρεπε να το χω σίγουρο ότι η περίοδος ήταν προ των πυλών :roll: αφού αυτή τη βδομάδα μέτραγα τη θερμοκρασία μου και είχα από 36,4 άντε μέχρι και 36,6.

Γι αυτό κορίτσια, τη βδομάδα που είναι να αδιαθετήσετε, για μετρήστε θερμοκρασία, άν είναι από 37 και πάνω είναι σοβαρή ένδειξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx συμφωνώ, μια του κλέφτη δυο του κλέφτη,ε που θα πάει, θα το τσακώσουμε το νινί :lol:

Πάντως έπρεπε να το χω σίγουρο ότι η περίοδος ήταν προ των πυλών :roll: αφού αυτή τη βδομάδα μέτραγα τη θερμοκρασία μου και είχα από 36,4 άντε μέχρι και 36,6.

Γι αυτό κορίτσια, τη βδομάδα που είναι να αδιαθετήσετε, για μετρήστε θερμοκρασία, άν είναι από 37 και πάνω είναι σοβαρή ένδειξη....

αυτο δε το ειχα ακουσει οτι αν εχεις πανω απο 37 τοτε ισως εισαι εγκυος.Οντως ετσι ειναι? Το εχει τσεκαρει καμια? Γιατι αν ειναι ετσι τι τα θελαμε τα τεστ? Εγω παντως τεστ δε ξαναπερνω. Μονο χοριακη οταν πρεπει να γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σιγουρα ισχυει!οταν περιμενεις περιοδο η θερμοκρασια ετσι και αλλιως ανεβαινει!ακριβως πριν να σου ερθει περιοδος πεφτει στο φυσιολογικο και ερχεται - αν συνεχισει και ειναι ανεβασμενη (μιλαμε για δεκατα) ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης.

εγω παντως οταν εμεινα εγκυος δεν καταφερα να μετρησω καλα τη θερμοκρασια- δεν εβρισκα ακρη οποτε το παρατησα.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου μην αρχισεις να μετρας θερμοκρασιες..η θερμοκρασια παντα ανεβαινει στη δευτερη φαση του κυκλου ειτε εισαι ειτε δεν εισαι εγκυος..μια μερα πριν ερθει, η την ιδια μερα ξαναπεφτει..ειναι απλα ενα ορμονικο αποτελεσμα που εχει να κανει με τη φαση αυτη του κυκλου...μονο αν μετα την καθυστερηση συνεχισεις με ανεβασμενη θερμοκρασια για αρκετες μερες μπορεις να υποθετεις κατι..και παντα τη θερμοκρασια θα πρεπει να την παιρνεις απο την αρχη του κυκλου για να μπορεις να κρινεις αν ανεβηκε συμφωνα με τις δικες σου θερμοκρασιες...οχι γενικα...καθε γυναικα ειναι διαφορετικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εγώ με δέκατα ήμουν όλη την εβδομάδα αλλά τζίφος!!!

Σουσου δεν πειράζει κορίτσι μου, τα καλά νέα θα μας τα ανακοινώσεις τον Οκτώβριο!!!!! η περίοδος αυτή ανήκει στον Σεπτέμβριο, χαχαχα :lol:

Χαρούλα, μπαμπαλού καλή επιτυχία!!!!!

Νικόλ κι εγω μετά από αυτό που έπαθα λέω να μην ξανακάνω τεστ, θα τα φυλάξω να τα δείχνω στα παιδιά μου σε 20-25 χρόνια να δουν πώς ήταν στις μέρες μας τα τεστ εγκυμοσύνης!!!!! καμία εμπιστοσύνη δεν έχω πια! άσε που με την εξωσωματική μάλλον ελέγχεις και τις ορμόνες κλπ συχνά οπότε δεν θα χρειαστεί! (νομίζω πως είναι έτσι!!!)

Κουαντάκι μου σε φιλώ!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεται δικιο κοριτσια, δε θα μπω κ σε αυτο το τρυπακι του μετρηματος, τιποτα αν ειναι να γινει θα γινει.Θα περιμενω καθυστερηση κ θα κανω χοριακη.Ουτε τεστ ουτε συμπτωματα ουτε τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando γεια!!

Τί κάνετε???? Εμείς ξεκινήσαμε την δευτερη προσπάθεια μας νιωθω λίγο περίεργα αλλά όλα καλα.

νικολ μου μην αρχισεις να μετρας θερμοκρασιες..η θερμοκρασια παντα ανεβαινει στη δευτερη φαση του κυκλου ειτε εισαι ειτε δεν εισαι εγκυος..μια μερα πριν ερθει, η την ιδια μερα ξαναπεφτει..ειναι απλα ενα ορμονικο αποτελεσμα που εχει να κανει με τη φαση αυτη του κυκλου...μονο αν μετα την καθυστερηση συνεχισεις με ανεβασμενη θερμοκρασια για αρκετες μερες μπορεις να υποθετεις κατι..και παντα τη θερμοκρασια θα πρεπει να την παιρνεις απο την αρχη του κυκλου για να μπορεις να κρινεις αν ανεβηκε συμφωνα με τις δικες σου θερμοκρασιες...οχι γενικα...καθε γυναικα ειναι διαφορετικη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai apo emena koritsiaaaa!!!!

Lete telika autos na eisai o tuxeros minas?

To euxomai se oles mas!!

Elenakio kai mena o kuklos mou ta exei paiksei, allakse ton proigoumeno mina.

Twra den kserw pote akribws...alla upologizw pws den perimenw gurw stis 15-20.

Ourania xronia sou polla euxomai me ena dwraki sporaki!!!

Maria12 exeis apoluto dikio....kruo kairos gia 2! Giauto kai emeis auto to SK

tha pame sto xwrio na xalarwsoume na xouxouliasoume mpas kai piasoume kai

kanena sporaki!!!!

Kali epituxia se oles!

Filakia koritsia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα κουκλίτσες!

Ουρανία μου, είμαστε κοντά εγώ τέλος Δεκέμβρη κλείνω τα 30.

κορίτσια δεν έχει έρθει ακόμη.

η κοιλιά μου συνεχίζει και πονάει.λέτε το τέστ να ήταν μούφα???

χθες είχα 36,7 σήμερα 36,9.συνεχίζω και μετράω αλλά δεν βγάζω συμπέρασμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες και καλό μήνα με πολλες όμορφες ανακοινωσεις...

G.KKRIS δεν πας να πας να παρεις κανα αλλο τεστακι λεω εγω... πολυ περιεργα τα πραγματα... Εγω παλι είμαι στην αναμονη με τρελη αγωνια... εχω πλακωθει στις ταινιες μπας και το ξεχασω αλλα τιποτα... Ψιλοψηνομαι να κανω ενα τεστ (εχω και προμηθιες μη χεσω) αλλα προσπαθω να κρατηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...