Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

καλησπερα κορες !!

τι κανετε , που γυρνατε καλε ..

εμεις εδω ηρεμα σημερα ..αυριο λεμε για καμια βουτια το πρωι , το απογευμα θα πιουμε κανενα καφεδακι ?

τι λετε ?

Νικη καλυτερα ειναι η μικρη σου ?

ατιμο πραγμα μεσα στο καλοκαιρι πυρετοπονολαιμος ..

εμας η Αριαδνη αντιμετωπισε σχετικα καλα την αλλαγη του καιρου χωρις το singulair ..κατεβασε βεβαια παλι την μυξα αλλα τουλαχιστον δεν ειχε τις δυσπνοιες αυτες που εκανε στο παρελθον ..

δεν πιστευω οτι ξεμπερδεψαμε ετσι ευκολα οπως λεει κ ο παιδιατρος αλλα τουλαχιστον εχουμε κατι θετικο στα χερια μας ..Βεβαια απο τωρα σκεφτομαι το τελος Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη που θα μας πιασει παλι το κατι τις μας αλλα εχουμε καιρο ..

αντε θα μπει καμια να πει τα νεα της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

emeiw phgame kai σημερα και χθες για μπανιο...αυριο λογικα θα παμε για καφε..δε ξερω το μερος..μπορει να εχει και ο λευτ ρεπο (πραγμα δυσκολο )και να χτυπησουμε απογ παραλια!

αν δεν εχει,εννοειται μεσα για καφε!!δε το συζητω!

θα ξερω αυριο το πρωι!!

μπραβο στην αριαδνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ παιδια...πειτε αυριο που θετςε να βρεθουμε!!

κατι σε παρκο γεωργιαδη ;;

κουβιδη;

οπου θελετε;

ειρηνη θα κατεβεις εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα για σήμερα εννοείς έτσι; Κυριακή απόγευμα.

Όπου πει ο λαός. Και κουβίδη πάω και πάρκο Γεωργιάδη πάω .... Ευκάλυπτο όμως δεν έρχομαι :?

Κατά τις 6:30 - 7 ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ τα έβαψα στο χρώμα που με ξέρεις. Απλά είχαν ανοίξει πολύ γιατί είχα να τα βάψω από την βάπτιση της μικρής και με τον ήλιο είχαν ξεθωριάσει. Σάββατο είχα πυρετό + γα...σι στο αεροδρόμιο και πέρασα χάλια! Εχθές το βράδυ όμως ήμουν περδίκι! Κοίμισα την μικρή, φώναξα την ανιψιά μου (14 ετών) να κάτσει στο ίντερνετ και πήγα Ρόκκο! Εννοείται πως πλήρωσα. 20€ είσοδο +10€ επιπλέον γιατί ήμουν με μία φίλη (την κοπέλα που βάπτισε την μικρή) και πήραμε μπουκάλι κρασί. Ο Γιώργος ήρθε κατά τη 1 και τους περίμενε μέχρι τις 5. Εγώ 3.30 έφυγα γιατί λυπήθηκα την ανιψιά μου. Πέρασα πολύ όμορφα! Είναι φοβερός στα live του. Με τον γιο δεν ενθουσιάστηκα. Τώρα είμαι δουλειά αλλά νυστάζω..με ξύπνησε η κόρη 7.30..

Εσείς πήγατε για καφέ τελικά; Εύα έχετε μπλεξίματα με αλλεργίες;; πίκρα! εμένα της έχουν μείνει οι μύξες..

Σωσώ πώς πάει η εγκυμοσύνη; τον μεγάλο τον έκανες; Ωραία τα ρεσώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ειμαι νικη...ειπαμε τη τετ μπορει να βρεθουμε..της παναγιας βεβαια αλλα ....αν δεν εχουμε υποχρεωσεις λεμε να βρεθουμε!!!

νικη..ια πες και συ..θελω αυτοκινητο για 36 με 30 του μηνος επιστροφη!

10000αρι!!ας ειναι και 2πορτο δε με νοιαζει...

για την κουμπαρα που θα ρθει..

κοριτσια..περιμενω και απο τισ υπολοιπες τιμες.μαριλου και ευα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Εχθές γυρίσαμε από τις διακοπές μας!

Πήγαμε τα δυο μας Ν. Ρέθυμνο και Ν. Χανιά!

Τέλεια ήταν!!

Αντε και του χρόνου!!!

Να ναι καλά η μανούλα που ήρθε και κράτησε τον Πάρη (ωραία είμαι εγώ, τους κουβάλησα και αντί να καθίσω να του δω, τους παράτησα το παιδί και έφυγα!)

Τα νέα σας τα διάβασα ...

Αντε να μπούμε σιγά σιγά στους ρυθμούς μας ...

Αααα σήμερα έχουμε γλέντι στην Καλλονή

Παίζει ο Στεφανάκης - πολύ καλός!

Οποια γουστάρει ... έρχεται!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωρα γλεντι;;φναταζομαι αργα,ε;;

καλη φαση θα ητανε..

καλα κανατε καλε και απρκαρατε το παιδι στη μανα..

εγω περιμενω πως και πως τη πεθερα!!

να σουλατααρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σοας...

χρονια πολλα μαριλου!!!!

να χαιρεσαι την οικογενεια!!

αντε και με 1 κορη!!

χρονια πολλα ανμ!!

ποιος αλλος; καλε;;βοηθατε!!

σημερα 6.30-7 θα παμε παρκο γεωργιασδη!!

ακουτε καλε;;παιρνω παρουσιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ,

apo tin douleia mpika ligo na do ti kanete ..

aurio den tha akolouthiso gia kafe an kanonisete ..

distixos aurio kano apogeymatini vardia etsi oste na katafero na paro to epomeno sk repo mazemeno na kanoume k kala diakopes..

pos tha tin vgalo aurio den xero alla tespa..

kanonizoume tipota gia simera ? ti lete ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σημερα αμλλον εχω κανονισει..δλδ ειπα με τη γετονισσα..και θα σου ελεγα οτι αυριο θα ειναι και ο λευτ και ψηνομουν και για ευκαλυπτο..σε σχεση με την μαριλου που δε ψηνεται καθολου..

λετε να χτυπησουμε κανενα αυκαλυτπο;;κατσε να το πω και στη γειτονισσα ευα αν ειναι και θα σου πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλέ σήμερα δεν μπορώ. Ετοιμάζω το δωμάτιο του μωρού!!!! Το είχα για αποθήκη και από το πρωί ξεμπαζώνω... :mrgreen: Το καημένο δεν χωράει πια στο λίκνο!

Έχω και 2 πλυντήρια για σίδερο και είναι ευκαιρία σήμερα που δεν κάνει ζέστη να σιδερώσω... και λέω να κάνω γενικότερα έναν καθαρισμό και δεν ξέρω τί ώρα θα τελειώσω...

Πάτε εσείς σήμερα Ευκάλυπτο που σας αρέσει, και αύριο, Κυριακή απόγευμα δηλαδή, είμαι μέσα για έναν Κουβίδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloha kores

sas grapho apo tin douleia ..

tha pate gia kanena kafedaki simera ?

ax zhleuwwwwwwwwwwww...

eimai ptoma ..aporo pos tha tin vgalo mexri tis 2300h simera ..

alla eipame ..exo sto mualo mou oti tha figo paraskeui kai tha epistrepso deutera proi ..

ax diakopes ..toso mporoume ti na kanoume ..

to perimeno pos kai pos , to idio k ta pitsirikia ..

vevaia tin evdomada auti mexri tin paraskeui tha pethano stin douleia alla xalali..

uparxei ena endexomeno na pame paraskeui , na giriso ego mono tin deutera kai na kathisoun o nikos me ta paidia ..k go ti tha kano omws ..tha me faei i monaxia gmt ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω αυριο εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
    • Γεια σας κοριτσια κι απο μενα!!! Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα στα doppler σας..Εμεις το καναμε και ητανε ευτυχως πολυ καλο και πηρα τα πανω μου. Μπαινω αισιως στην 34η εβδομαδα!! Το πιο ενοχλητικο που εχω τωρα ειναι ο εντονος πονος στα πλευρα απο τη μεγαλη κοιλια και το βαρος. Νιωθω οτι θα μου ξεκολλησουν😜 Για πειτε κανενα καλο βιβλιο για τον πρωτο καιρο με μωρο... Εχετε καμια προταση??☺
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...