Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φίλες!!!!!

Ευακι μου όλα καλά με τα μικρά;;;;

Έλσα παντρευτήκατε;;; Όλα καλά πήγαν;;;; Να ζήσετε σαν τα ψηλά βουνά!!!!!!

Ειρήνη θα τα καταφέρεις να έρθετε; Πες το και στην Σταυρούλα. Αν δεν σας δούμε πάντως, καλές διακοπές να έχετε!!!!

Λοιπόν, η φίλη μας Σωσω θα απουσιάζει αυτή την εβδομάδα (λόγω διακοπών η τυχερούλα) αλλά το καφεδάκι θα γίνει έτσι;;;;

Λέμε να πρωτοτυπήσουμε και να πάμε Πέμπτη 18:30 στο funny land (δίπλα από το μπόουλινγκ) έτσι ώστε να μην έχουμε κυνηγητό των μικρών "τεράτων" μας :lol: Να τα μαντρώσουμε εκεί να ησυχάσουμε οι ταλαίπωρες λιγάκι! :lol:

Όσοι πιστοί προσέλθετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατε τωρα γιαστι εγω να πληρωσω σε παιδοτοπο...με τιποτα!!

οποτε πηγαινε εσεις εκει και τα λεμε την αλλη βοδμαδα!!

εμεις φτασαμε καλα..η μικρη βαρεσε 1 μικρη επιληψια!εγκλωβιστηκε..δε ξερω..

τεσπα!!καλο ταξιδι..αλλα 2 ωρες μας φανηκανε πολλες..

η μικρη πηγσινε στουςε τουρισδτες εκανε βολτες..

τι να πω..ευτηχως δεν ανοιφαμνε οι πορτες..

ηρθε η αλεξια,αμς πηρε..ολα καλα..

παιδια εβαλα 4 κιλα τελικα..απαπαπ!!

τεσπα!το απογ λεμε για μπανιο..

ξεχασα το κινητο μου στο ηρακλειο...

ειρηνη 1 χαρα..καλα θα κανετε..αλλα λιγες μερες,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, γεια σας!!! Να μαι και γω..... τελειωσαμε με τους γαμους και τις φωτογραφησεις και τωρα προσπαθουμε να χαλαρωσουμε....Σας εχασα, απο βδομαδα λεω να σας ερθω.... που θα πατε?? θα ερθετε εσεις ή εγω??? για πειτε??? ευχαριστω πολυ για τις ευχες ασς!!! και σεις να χαιρεστε τα παιδακια σας και στα δικα τους!!

οσες ειναι διακοπες καλα να περασουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα ευχαριστούμε! Ε καιρός ήταν νομίζω να βάλω και το μωρό στο παιχνίδι! ;) Ασε εδώ και κάμποσες μέρες γυρνάει κιόλας μπρούμυτα και έχει πολύ πλάκα!!!!

Μην αγχώνεσαι καλέ που γυρνάει από ομπρέλα σε ομπρέλα η κόρη σου! Ετσι είναι τα περισσότερα παιδάκια!

Και εμένα ο Χριστόφορος χθες στην διπλανή ομπρέλα καθόταν περισσότερο απ'ότι στην δική μας! Εκεί βέβαια κρατούσαν γεμιστά μπισκότα ενώ εγώ είχα πτι μπερ.... μεγάλος ο πειρασμός! :lol: Καλά μην φανταστείς.... 1 έφαγε και όταν του έδωσαν άλλο δεν το πήρε. Δεν κάνουν κωλοτούμπες τα μάτια του με τα γλυκά! :lol:

Εσύ ωστόσο γιατί αγχώνεσαι με τα κιλά σου; Στον 5ο είσαι, τί ήθελες;; μήπως να χάσεις και βάρος;;; Μια χαρά τα πας! Ενα κιλό το μήνα! Ωραιότατα!

Αντε πότε θα γυρίσεις στον άντρα σου κακούργα γυναίκα;;;;; Όχι οχι δεν το λέω επειδή μας έλειψες...προς Θεού! :lol::lol:

Σήμερα το μεσημέρι 1η επέμβαση στα ούλα.... φοβάμαι.... 1 ώρα με ανοιχτό το στόμα και να μου το σκαλίζουν.... εδώ καρπιαίο σωλήνα που έκανα εγχείρηση και κράτησε 1 τέταρτο δεν την πάλευα. Ουφ.... και λόγω της επέμβασης για 2 μήνες θα είναι ευαίσθητα τα ούλα και θα με ενοχλεί το κρύο.... πάει το δροσερό νεράκι και το παγωμένο καρπουζάκι... γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απ ομας...εννννοειται αποκλειστυηκαμε στην αμοργο..τελικα θα γυφουμε τετ απο αμπργο για σαντορινη εκτος απροοποτου..

τι να πω,...,.να παω καπου και να μη συμβει τιποτα;;;

οποτε ουτε στο καφε της τετ θα ειμαι..ψσααχ..χαχ..

καλυψω..θα σε τηλ..

ευα που εισαι καλε;;την παλευεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πήγα χθες και έκανα την επέμβαση.... δεν πονάω αλλά μου έχει βάλει ο γιατρός στα ούλα στο σημείο που είναι τα ράμματα ενα υλικό σαν πλαστελίνη για να προστατεύει την περιοχή και με ενοχλεί πολύ....είναι και τα κάτω μπροστινά δόντια και είμαι μια ομορφιά! Μέχρι την Δευτέρα που κόβω τα ράμματα δεν πάω πουθενά, ντρέπομαι και δεν νιώθω καλά. Από βδομάδα οκ.

Ρε Σωσω, σαν να μου φαίνεται πως κάτι κάνεις μαγικό και παρατείνεις με το γάντι τις διακοπές σου! Απλά φρόντηρε ρε παιδάκι μου όταν γεννάς να είσαι εδώ, μην το ξεχάσεις και αυτό! :lol::lol:

Ευάκι χάθηκες! Όλα καλά;;;; Οι μικρές;

Ρε κορίτσια από την Γιούλι κανένα νέο έχετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..ολα καλα και μεις..ταξιδεψαμε καλα..φτασαμε 7,30 και 8.30 πηγαμε και 1 βολτα απο το παρκο..η μικρη κομματια εννοειται..εμενα το ποδι σκατα..νομιζω μεγαλωνει ελαχιστακ αι κοκκινιζει..δε ξερω τι να πω..πρεπει να περιμενβ\ω 2 βδομαδες να κανει το κυκλο του..αν συνεχισει..και ειναι ακομα εκει..την εβαψα..

εχω βγαλει και αλλο επρη..ελεος..

εχω γεμισει αλοιφες παντου..στο στομα..

αυριο το πρωι δε θα παμε πουθενα..το απογ γυρναμε ηρακλειο.............

δεν εχω νεα απο γιουλη..αλλα καλα που το ειπες..να την παρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες ..

τι κανετε ..χαθηκα παλι ..

μπαινω καμια φορα στα κλεφτα απο την δουλεια γιατι στο σπιτι με τρελαινουν τα μικρα ..

με φτανουν στα ορια μου ..στο κλαμα μ¨εχει βγαλει τις τελευταιες μερες κ ειλικρινα δεν φημιζομαι για τις ευαισθησιες μου ..κοινως αναισθητη αλλα δεν την παλευω μα τον Δια ..

τι θα το κανω το μεγαλο ..τι θα την κανω ..

εχει μια συμπεριφορα τον τελευταιο καιρο που ειλικρινα εχω φτασει στο διευχων να την κανω μπαουλο στο ξυλο ..το πως συγκρατιεμαι ακομα ιδεα δεν εχω ..

νευρα εχει , ολα της φταινε , γλωσσα βγαζει κ αναρωτιεμαι στην εφηβεια τι αλλο χουνερι θα μου βγαλει αν τωρα ειναι ετσι ..οχι δεν πιστευω οτι τα ατιθασα παιδια αργοτερα ηρεμουν ..η πειρα μου στο τεκνο μου μου λεει οτι απλως γινονται χειροτερα ..

τωρα ξεκινησαμε την μοδα οταν για καποιο λογο δεν γινεται αυτο που θελει αυτη καθεται κατω κ χτυπιεται ..οτι δεν μου εκανε σαν μωρο τα κανει τωρα μνησθητι .. :shock:

το χειροτερο απ¨ολα ειναι οτι πριν μερικες μερες τσακωθηκε με την διδυμη , οταν ηταν στο σπιτι της μαμας μου κ της πεταξε ενα μαχαιρι που βρηκε πανω στο τραπεζι :o:o:o:o:o

οπως το ακουτε ..κ ο θεος ηθελε κ δεν παθαμε τιποτα στο ξεκαρφωτο δηλαδη ..

μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι , η μανα μου στον μαυρο πανικο να μοιρολογει το τι θα γινοταν κ γω στο οριο του πανικου να θελω να το πλακωσω στο ξυλο ...

την εβαλα τιμωρια κ μαλιστα της ειπα να μην την ξανακουσω να μιλαει μεχρι την επομενη μερα το πρωι ..

τσαμπα κοπος ..εμ κοβεται το μπλα μπλα στην ΣΟφια ..ειναι σαν να της λεω μην αναπνεεις ..

κατοπιν οταν ηρεμισαμε κ αυτη κ εγω καναμε μια συζητηση κ ηταν σαν να μην συνεβει τιποτα ..κ ας της εξηγουσα εγω ηρεμα κ ωραια τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν ειχε χτυπησει την αδερφη της ...

πανω στα νευρα της λεει δεν καταλαβε τι εκανε ..μα ειναι απαντηση παιδιου αυτη .... :?:?:?:?

τι κανω λαθος χριστε μου ..ιδεα δεν εχω ..κ η αλλη την ειχε στην απεξω για μια ολοκληρη μερα ..πιο πολυ αυτο την ενοιαξε τιποτα αλλο ..

χτες παλι τσακωνοταν με την Νικη κ την σπρωχνει , να σου η ξανθια τ¨ανασκελα κατω ..τσιριδες χαμος κ αγιος ο θεος ..την παιρνω παλι με το καλο ..τιποτα ..γιατι παιδακι μου τα κανεις αυτα ..

καποια στιγμη τα παιρνω στο κρανιο ανθρωπος ειμαι τι να κανω κ της φωναξα ..κ το τεκνο μου περιμενε να τελειωσω τον εξαψαλμο κ γυρναει κ μου απανταει ΨΩΜΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ..

Ελεος θα με στειλει δεν το γλιτωνω η δολια μανα ...

σας πρηζω η αληθεια αλλα κ που να πω τον πονο μου ..

απο την αλλη στην δουλεια εχω τραβηξει τα πανδεινα ..θεε μου σεζον ειναι θα περασει

η μικρη εξακολουθει κ δεν λεει να κανει προσπαθεια να βγαλουμε το παμπερ..στου κουφου την πορτα ..

θελω να παρω ενα σαββατο να το κολλησω στην κυριακη που εχω συνηθως ρεπο κ δεν με αφηνουν ..τα χω παρει κ μ¨αυτους ..

τα χω παρει κ με τον Νικο που κατα τα αλλα ειναι κουρασμενος αλλα το καφεδακι καθε μερα μετα την δουλεια με τους συναδερφους του μια χαρα τον πινει ..

ας τρεχω εγω σαν τον π...η περα δωθε δουλεια - σουπερ μαρκετ - παρκο - παιδια ...

αχ που ειστε να τα πουμε απο κοντα ..

Μαριλουκι μου πως παει με την επεμβαση ..

Σωσω αρμενιζεις ακομα η ηρθατε ..

Ειρηνη καλες διακοπες

μαρια τι κανει το φραντζολακι ..

Ειδα φωτο της σπιρτουλενας απο το γαμο τους στο ΦΕΙΣ καλα , τελειες ...

δεν ξερω ποιες ξεχναω , εχω κ μια ηλικια ...

φιλακια ..

ΥΓ.αντε μαζευτειτε σιγα σιγα να παμε για κανενα καφε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα κια ιμε πεταιξε η μαλακια....τεσπα!!

σε σχολιαζα ευα αλλα δε μπορω να τα ξανα εω..

ακουσε εκει..ψωμι παιδια ελευθερια..ανρχοκουμμουνα θα σου βγει...χαχα

κυριακη κουβιδοκαφε ας πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθατε Σωσώκααααα!!!!!!!!!!!!

Αντε τώρα κοριτσάκι μου να κάτσεις λίγο να ξεκουραστείς. Ναι, δεν είναι ανέκδοτο... θα δείρω έγκυο γυναίκα και είναι ντροπή! :lol: Πως θέλεις να φτιάξει το ποδαράκι σου αν δεν το ξεκουράζεις μου λες; Και πως θα νιώσεις το μωρό να κινείται αν δεν χαλαρώσεις λίγο;;; Αχ αχ! Χωριογύρα! Να δω τί θα κάνεις μετά που θα γεννήσεις.... αντε ξεκίνα τις πρόβες! :D

Κυριακή δεν ξέρω αν έρθω... :( ... την Δευτέρα θα κόψω τα ράμματα και μέχρι τότε λέω να μην πάω πουθενά και τρομάξω τον κόσμο... δεν ξέρω κιόλας... θα δω... το πολύ πολύ να μιλάω σαν χαζό!

Ρε συ Ευάκι τί τραβάς παιδί μου;;;; Πολύ τσαούσα η μεγάλη σου ε; Και οι ατάκες της όμως είναι εγγύηση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τί κάνετε; Πού είστε; Που χαθήκατε;

Εμείς καλά! Ζεεεεεεστη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χθες πήγαμε θάλασσα στις 7 το απόγευμα και φύγαμε 9! Ήταν τέλεια αν και πήχτρα!

Σήμερα έχουμε γαμο-βάφτιση ενός 1ου ξαδέρφου μου. Αυριο το πρωί μνημόσυνο μιας θειας του Γιώργου στο χωρίο, το μεσημέρι πεθερά και το απόγευμα θάλασσα!

Καλέ κανονίστε κανένα απόγευμα από βδομάδα να πάμε πουθενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σήμερα Τετάρτη για μπανάκι στο Candia Maris κατά τις 6:00 με Αννούλα, Έλσα και Σταυρούλα!!!

Θα έρθετε;;;;

(Η Αννούλα είναι η annoula1987 http://www.mammyland.com/koinotita/my-p ... erid=13774 Ήρθε από Αθήνα και την φιλοξενούμε μαζί με τον φανταστικό Ακη!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοπελιες !!

χαθηκαμεεεεεεε..

καλε την με την αννουλα μιλουσαμε κ την εχω κ φιλη στο φεις ..μεχρι ποτε θα ειναι στα μερη μας ? θα ηθελα να την γνωρισω ..

εχω ηρωικα νεα απο τον πλανητη βγαζω την πανα στο τεκνο μου ..

και ναι μετα απο αρκετη προσπαθεια η Αριαδνη πηρε το μηνυμα ..επιτελους παναγια μου γιατι δεν πηγαινει αλλο..

εδω και 10 μερες σχεδον ειμαστε με βρακακι κατα την διαρκεια της ημερας και φοραμε παμπερς μονο στον υπνο .Εκει δεν ζοριζομαι να πω την αληθεια ..νωρις ειναι ακομα ..

τωρα ομως τουλαχιστον το ζηταει απο μονης της να παει οποτε θεωρω οτι εχουμε κανει μεγαλη προοδο ..

αχ ..μεγαλωνει το φραντζολακι ..

αντε κορες μαζευτειτε να πιουμε κανενα καφεδακι ..

καλε η αλλη ακομα στην αμοργο αρμενιζει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις οκ το σαββατο για καφε ..

που θα παμε ???

καλε ποτε ηρθες ποτε πηγες σητεια ..μνησθητι ..

κατσε καλε κ λιγο στο σπιτι σου .. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...