Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΕΔΩ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ....ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛ ΖΕΣΤΟ ΚΑΙ ΧΟΥΖΟΥΡΙΚΟ...Μ ΑΡΕΣΕΙ.....Ο ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟΟΟΣΟ ΑΝΑΓΚΗ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΠΟΡΩ...ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΤΟ ΤΑΙΣΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ..ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ...ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΥ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΟΛΟΚΥΘΙ-ΠΑΤΑΤΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΡΟΤΟ-ΣΕΛΙΝΟ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΕ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι έγινε σήμερα?ησυχία βλέπω...Εδώ ο καιρός είναι επίσης βροχερός,είναι για καναπέ,κουβερτούλα,βιβλιαράκι,ζουζουνάκι κ ζεστή σοκολάτα :) Χαζεύω τα υπέροχαα ρουχα της dpam και τους έστειλα mail να ρωτήσω αν μπορώ να πληρώσω με prepaid card.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη τι κανεις εσυ; με την δουλεια τι εγινε ειχες κανενα νεο;

Που χαθηκατε ολες σημερα; Κανονικα εδω επρεπε να εισαστε με τετοιο καιρο. Εβαλα και εγω πλυντηριο!!!! ζηλεψα!! χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χουχούλιασμα έχει πέσει όντως :D

Εγώ έβγαλα όλα τα ρούχα που έχει δώσει η κουνιάδα μου απο την κόρη της,τα χειμερινά κ έχω ξετρελαθεί...είναι πάρα πολύ όμορφα μέχρι κ burberry έχει !!!

Οπότε μου λείπουν μόνο παπουτσάκια .

Πρέπει να τα πλύνω όλα κ να τα σιδερώσω....

Σήμερα λέω να χρησιμοποιήσω τον υπνόσακο γτ η μικρή ξεσκεπάζεται το βράδυ κ όλο σηκώνομαι.

μμμμ τι άλλο?

Φακές έχω σήμερα.

ΕΕΕ πάω να βάλω κ εγώ πλυντήριο,αμαν ξεμυαλιστρες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!ο γιωργος τελειωσε τη δουλεια για σημερα και τωρα παιζει με τη μπεμπα...

φυσικα τα ρουχα που απλωσα το πρωι ακομα να στεγνωσουν!!!! :lol::lol:

γεωργιαννα, τελικα εχουμε ραντεβου με την παιδιατρο την πεμπτη, δε μπορουσε δευτερα.... δεν εχω αλλαξει ακομα παιδιατρο γιατι δεν ξερω τι θα γινει με το νεο ταμειο....σ'ευχαριστω παντως για τις συστασεις, μολις ξεκαθαρισει το τοπιο ( σε κανενα μηνα μας ειπαν) θα αποφασισουμε κι εμεις...

πολυ βαρεμαρα σημερα!!!εως και η αθηνουλα κοιμηθηκε κανα 2ωρο το μεσημερι!!!χαχαχα!!κι εγω σερνομαι και οι δουλειες περιμενουν...τουλαχιστον ουτε να μαζεψω τα καλοκαιρινα δεν σκεφτηκα να κανω.... :(

μπραβο γιουλη που στρωσατε!!!εγω λεω να το καθυστερησω λιγο, γιατι τα εχουμε για φυλαξη και θα μας κοστισει να τα παρουμε και τωρα εχουμε τα εξοδα της βαφτισης!!!κι εγω που εχω τον δικο μου συνεχεια μες στο σπιτι, ωρες ωρες μου ερχεται τρελα!!!!

με γεια τα ρουχαλακια σας γωγω μου!!!κουκλιτσα θα ειναι η χριστινουλα!!!

αντρια χαρουμενα μηνογενεθλια1!!

φιλια σε ολα τα κοριτσακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμ βαρεμάρα και τεμπελίαση σήμερα... ο Άρης ή κοιμάται ή τρώει, εγώ σέρνομαι επίσης ενώ έχω εκατομμύρια δουλειές να κάνω... :roll:

αχ και μένα ο άντρας μου δουλεύει πολύ συχνά από το σπίτι και σε γενικές γραμμές μου είναι ευχάριστο αλλά είναι στιγμές που θα ήθελα πολύ να είμαι μόνη μου όλο το πρωί!

Άντρια χρόνια πολλά!

τι πάθατε καλέ με τα πλυντήρια σήμερα? μεθαύριο θα στεγνώσουν τα ρούχα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου εγω δεν θα εβαζα αλλα μου εδωσε ιδεα η Αφροδιτη. Τωρα το ποτε θα στεγνωσουν ειναι μεγαλο προβλημα!!

Εσεις βλεπω εχτε δουλειες και βαριεστε!! Καλα κανετε εμενα ο Διονυσης μου δημιουργησε!!! Εσπασε ενα ποτηρι και αναγκαστηκα να βαλω σκουπα.

Τι πλυντηριο βαλατε εσεις; εγω λευκα ρουχα.

Ωραιο θεμα συζητησης ανοιξα,εεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου, όλα καλά,θα πάρω τελικά όλη την άδεια μετά από απόφαση του διευθυντη!yupieeeeee,θαχαρώ το μωράκι μου.δευτερα πάμε παιδίατρο κ θα μας δώσει πρόγραμμα διατροφής.θα την πάρω σε κάμερα την πρώτη της αντίδραση στην κρέμα!!!για τη βάφτιση όλα έτοιμα!σε 11 μέρες έρχονται οι δικοί μου κ η κουμπάρα μας από θεσσαλονίκη,θα φιλοξενήσουμε για 3 μέρες κ την κολλητή του κώστα από αθήνα.αυτά,φιλάκια πάω να τη ετοιμάσω σιγά σιγά για μπάνιο γιατι είναι κουρασμένη.θα δοκιμάσω να την βάλω 8.30 αντί για 9 για ύπνο.λετε να ξυπνήσει νωρίτερα το πρωί???φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai simera 5 minwn :D sas euxaristw gia tis euxes sas!!!!!!!

K emeis 8eloume na pame kanena ta3idaki legame gia A8ina giati exw ta3ei tin mikri stin Agia Eirini Xrisovalantw k 8elw na tin parw OPWSDIPOTE alla ta oikonomika mas den 3erw an mas to epitre4oun :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη ποτε ειναι η βαπτιση;

Θελετε να πατε εξωτερικο για Χριστουγεννα; πρεπει να ειναι ωραια! Το ονειρο μου ειναι να παω στην Νεα Υορκη ή στο Παρισι για γιορτες. Τρελενομαι να πηγαινω βολτα το βραδυ που ειναι ολα στολισμενα. Η αγαπημενη μου εποχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις κοιμήθηκε!Γεωργιάννα, η βάπτιση είναι 29.10.Θα θέλαμε να πάμε γερμανία που είναι κ η κολλητή μου Αμβούργο, μου έχει λείψει κ το Βερολίνο (ζούσα εκεί 2,5 χρόνια) και ο Κώστας δεν έχει πάει,θα ήταν ωραία,αφού θα είμαι ακόμη σε άδεια, αλλά πανάκριβα τα εισιτήρια,θα πρέπει να κλείσουμε από τωρα αν το αποφασίσουμε.Είδωμεν!Νέα Υόρκη θα ήθελα κ εγώ πολύ να πάω αλλά ακόμη ακριβότερα.Τουλάχιστον γερμανία θα φιλοξενηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, γιορτές και ταξιδάκια!

Αυτό είναι ωραίο θέμα όχι τα πλυντήρια :lol::lol::lol:

Παρίσι πήγαμε ταξίδι του μέλιτος τον δεκέμβριο του 2003! Ναι, είμαι παντρεμένη από τόοοοοοτε και ναι, παντρεύτηκα δεκέμβρη! Όλοι παντρεύονται καλοκαίρι και εμείς δεκ/η! Δεν το μετανιώσαμε όμως! Ήταν πολύ ρομαντικά με την πόλη στολισμένη! Είχα και κατακόκκινη ανθοδέσμη! Τι μου θυμήσατε τώρα..... Μάλλον μόνη μου τα θυμήθηκα! Και το Παρίσι μαγευτική πόλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααχ!!!!εσεις λετε για ταξιδια του μελιτος κι εγω σκοτωθηκα με τον αντρα μου :evil::evil::evil:

απο το απογευμα τσακωθηκαμε οταν μου εκανε παρατηρηση να μην κανω φασαρια την ωρα που κοιμαται το μωρο ( επειδη εκλεισα τη μπαλκονοπορτα της κρεβατοκαμαρας μας ενω η μπεμπα κοιμαται στο δωματιο της με την πορτα κλειστη!!!!! :o:o:o ) και τα πηρα στο κρανιο!!!!εχω πολλα μαζεμενα η αληθεια ειναι, αλλα κι αυτος κολλαει σε κατι πραγματα ωρες ωρες που μπορει να σκασουν γαιδαρο.... πριν λιγο που πηγαμε να τα βρουμε, τσακωθηκαμε χειροτερα...

ααααχ και το'λεγε η αση το πρωι, εχει σεληνη στον κριο και μεχρι την πεμπτη πρεπει να κανω υπομονη,αλλα που να το φανταστω.... τωρα δεν ξερω αν πρεπει να μιλησουμε, αλλα και να κοιμηθουμε τσακωμενοι δε γινεται....

με πετυχατε σε ασχημη στιγμη, αλλιως θα σας ελεγα ποσο λατρευω το παρισι και ολη τη γαλλια....καθηγητρια γαλλικων δεν ειμαι;;;; ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, ήμουν 24,5! Τώρα είμαι 32.

Αφροδίτη, καλύτερα να μην κοιμηθείτε τσακωμένοι!

Και να ελαφρύνω την κατάσταση να σου πω ότι όταν πήγα Παρίσι δεν ήξερα ούτε μια λέξη (ούτε τώρα ξέρω) :? και στο αεροδρόμιο πήραμε από πίσω αυτούς που ήταν στα μπροστινά μας καθίσματα γιατί δεν καταλαβαίναμε από που θα πάρουμε βαλίτσες :lol:

Πού γέλιο! Και στο μετρό δεν ξέραμε από που θα βγούμε γτ δεν καταλαβαίναμε το έξοδος :lol:

Τελικά μόνο το sortie έμαθα γιατί αλλιώς ακόμη θα έκανα βόλτες στα "λαγούμια" του παρισιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εκει που ειχα γραψει ενα κατεβατο σκαει μυτη ο κωσταντης και μου το σβηνει :twisted::evil: .ατιμο παιδι....αχ ταξιδια..αχ να μπορουσαμε να παμε καπου εστω και 3 μερες.αλλα δεν θελω να αφησω και τα παιδακια μου.μηνα του μελιτος πηγαμε βαρκελωνη-μαγιορκα.ΤΕΛΕΙΑ....αυριο ξεκιναμε κρεμες...πηγαμε παιδιατρο.ο χοντρουλης μου αδυνατισε......8450 και 73 ποντους.η ιωση τον τσακισε.δεν πηραζει θα παρει τα πανω του.ανδρια καλοφωτιστη η κορουλα σου.νυφουλα να την καμαρωσεις.δαναη δεν εχω emailθα σου στειλω αυριο του αντρα μου.το ιδιο κανει.παω να ξεκουρασω το πονεμενο μου κορμι.καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax...αναστασια μου τι μου θυμισες...εμεις ειχαμε παει το 2003,Χριστουγεννα στην Πραγα...ωραιες εποχες...

Τωρα τι κανουμε;παντως λεμε κι εμεις για ενα ταξιδακι την Παρασκευη ,οι δυο μας το εχουμε τοσο αναγκη,ενταση απιστευτη...,ο μπεμπης θα μεινει με τη γιαγια εδω,και τη μικρη θα την παμε στην Αθηνα στην μαμα μου....νιωθω λιγες τυψεις...αλλα το σιγουρο ειναι οτι αμα ειμαστε καλα εμεις θα ειναι και τα παιδια μας,η αληθεια ειναι πως για μας τα καλοκαιρια ειναι κουραστικα.ο αντρας μου στο μαγαζι στη παραλια 9πρωι-10 τη νυχτα,7 μερες την εβδομαδα...απο 5 Μαϊου,μεχρι προχτες......συν τα πρωτα ξενυχτια του μπεμπουλη που δεν κοιμοταν 2 μηνες......συν οτι περασαμε το σοκ της γεννας 10 μερες στο ΡΙΟ........

παντως ΕΙΝΑΙ ενταση γενικευμενη,ειναι ολη η αβεβαιοτητα που μας κανει ετσι,μας φταινε αλλοι και ξεσπαμε σπιτι μας ενω θα επρεπε αλλοι να την πληρωνουν ,πληρωνουν αυτοι που μας αγαπουν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou ipomoni wres wres autoi oi andres einai asta na pane, mporei na skotwnese oli tin mera k na katapiastoun apo kati mikro k na anoi3oune olokliro kavga :twisted::twisted:

Emena parkare to autokinito tou k den mporousa na perasw me to karotsi na parw tin mikri volta gia na koimi8ei k stekotan k me evlepe k egw na prospa8w na perasw siga siga na min tou to gdarw k ekeinos na mou leei: "prosexe to ama3i, min mou to gdareis" anti na er8ei na me voi8isei i na paei na to metakinisei mou ekane k ipodei3eis ee mou irte na tou to gdarw eskemmena ee aman pia..Me 8imwnei otan kanei etsi ok einai maniakos me to autokinito tou alla oxi k etsi..Exei agwnistiko autokinito k to prosexei san trellos :shock::shock:

Anastasia mou pali mikri eisouna :D

Vasiliki mou se euxaristoume!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω κι εγώ για τους άντρες... Άβυσσος! Εμείς σήμερα είμαστε στα πολύ καλά μας...

Αχ ταξιδάκια! Κι εγώ πριν είχα μπει και κοιτούσα τιμές για Λονδίνο και Βερολίνο!!!

Το Λονδίνο μου έχει λείψει αφάνταστα, είναι κι ένα σωρό φίλοι εκεί, πολύ θα ήθελα να πάω. Στο Βερολίνο είχαμε πάει με τον άντρα μου την Πρωτοχρονιά του 2009 για δέκα μέρες και το ερωτεύτηκα! Είπα πως είναι μια πόλη στην οποία θα μπορούσα να ζήσω (αν και δε ξέρω καθόλου γερμανικά και δε μου αρέσουν ιδιαίτερα ως γλώσσα...) Δανάη τι έκανες 2,5 χρόνια εκεί? Αχ θέλω πολύ ένα ταξίδι κι εγώ! Ιδανικά θα ήθελα να πάμε κάπου οι δυο μας βέβαια αλλά αυτό μάλλον δύσκολο... Και το οικονομικό ακόμα πιο δύσκολο οπότε μάλλον θα συνεχίσω να ονειρεύομαι και να χαζεύω τις τιμές στο ίντερνετ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, δεν κοιμάστε? Πολυλογούδες! :lol:

Εγώ κοίμιζα την ξενύχτισα κόρη μου!

Αχ, θέλω κι εγώ ταξιδάκι!!!!!!!!!!

Προς το παρόν όμως πάω για νάνι, και μπορεί να πάω κάπου στα όνειρά μου [smilie=hello.gif]

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΙΞΑΤΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ:ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ GOOGLE ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΧΑΖΕΥΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΑΩ...ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ-ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010...ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΧΕΔΟΝ Σ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ.....ΚΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ 2 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΤΟΥ 2007...ΑΑΑΑΑΧ...ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ!!!ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΚΑΙ ΛΥΝΑΜΕ ΚΑΒΟΥΣ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΦΗΝΑ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΜΩΣ ΖΟΥΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΟΥΣ,ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ,ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΕΒΓΑΖΑ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ,ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΘΕ ΤΑΞΙΔΙ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ...ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΙΔΙΟ....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ...ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ...ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!είδατε πώς άλλαξε το θέμα από τα πλυντήρια (παρεπιμπτόντως κ έγω άπλωσα δυο χθες μεσα στο σαλόνι) στα ταξίδια?!?!?!?!

Δάφνη, στο Βερολίνο πήγα για το διδακτορικό μου (το οποίο δεν τελείωσα ποτέ) πάνω σε ένα πολύ ευχάριστο θέμα, όπως η σεξουαλική βία...Είχα πάει στις φυλακές για συνεντεύξεις,πολύ ενδιαφέρουσα περίοδος της ζωής μου από πολλές απόψεις!όντως το Βερολίνο είναι να το ερωτευτείς,θα μπορούσα να ζήσω αν ο καιρός ήταν λίγο καλύτερος.Είχαμε περάσει χειμώνα με -20οC, όπου βγαίναμε τρέχοντας από το σπίτι (κάτι ωραία παλιά ψηλοτάβανα στο ποτάμι) για να μπούμε στο μετρό.Υπέροχη πόλη, 40% της έκτασης είναι πράσινο,πολυπολιτισμική και πολύχρωμη, με τούρκικη συνοικία όπου αισθανόμουν σαν το σπίτι μου, με φοβερά παζάρια (Flohmarkt)κάθε ΣΚ όπου έβρισκες της παναγιάς τα μάτια σε μεταχειρισμένα (από εκεί πήρα το ποδηλατάκι μου 55 ευρώ), πηγαίνεις με ποδήλατο παντού,το βάζεις κ στο μετρό, δεν χρειάζεσαι αυτοκίνητο γιατί έχει ένα απίστευτο δίκτυο με μετρό,τραμ,ηλεκτρικό κ λεωφορεία, οικονομική πόλη, με απίστευτα μουσεία,εκθέσεις, γκαλερί, καταλήψεις,φαγάδικα από όλο τον κόσμο....Αχ,τι μου θύμησες?!?!?!Γι'αυτο θέλω να ξαναπάω με το ζουζούνι μας κ το αντράκι μου!

Αφροδίτη,μια θεία μου έλεγε ότι ό,τι διαφορές κ να είχε με τον άντρα της, δεν έπεφταν ποτέ για ύπνο τσακωμένοι.Το θεωρούσε ένα από τα μυστικά μιας καλής σχέσης.Η αλήθεια είναι ότι εγώ είμαι λίγο πιο νευρική από τον Κώστα, αλλά όσες φορές έχω πέσει θυμωμένη έχω ξυπνήσει με άσχημη διάθεση, οπότε το αποφεύγουμε.

Σήμερα έλεγα αν δεν βρέχει να κατέβω να κοιτάξω για φόρεμα κ παπούτσια για τη βάφτιση.όταν καμιά φορά αφήνω τη μικρή στον Κώστα (αφού την έχω θηλάσει κ μετράω την αντίστροφη μέτρηση,φυσικά :lol: ) και μπαίνω στο αμάξι να κατέβω κέντρο,αισθάνομαι μια ελευθερίαααααααα, με καταλαβαίνετε???

Το μενού έχει την αγαπημένη μου σούπα:πορτοκαλί κολοκύθα, πατάτα κ καρότο στο μπλέντερ με τζίντζερ,φρέσκο βασιλικό και λάδι κ λιγο γαλα.Μπορούμε να την τρώμε μέρες!!!

Σας φιλώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @anna_30 αγαπη οσο ψαχνεις βρισκεις. Ολα αυτα τα βακτήρια τ εχουμε φυσιολογικά στον οργανισμό. Καμια φορα ειναι σε έξαρση χωρις να εχουμε συμπτώματα. Επηρεαζει κ πολυ τ αγχος. Σε περιοδους στρες διαταρασσονται οι ισορροπιες. Εφοσον δ εχεις συμπτωματα μην τ ψαχνεις αλλο. Να πινεις πολλα υγρα κ να πηγαίνεις συχνα τουαλετα.
    • Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αν μπορέσεις με ασφάλεια παντα να γεννήσεις φυσιολογικά είναι ότι καλύτερο να μην χειρουργηθείς να μην έχεις θέματα με αποθεραπεία πάντως όπως και να έρθει η μπέμπα να η καλύτερη λύση και για τις δύο και υπομονή θα τα πάρει τα κιλάκια της με το καλό όταν γεννήσεις  Ήρθε η ώρα να μεγαλώσει η οικογένεια σας με το καλό κορίτσι μου να την πάρεις αγκαλίτσα 🥰
    • Κάνεις την ίδια θεραπεία και τις δύο φορές που πήρες ; Και εμένα με είχε τύχει πήγαινα σε γυναικολόγο μου έδινε χάπια να κάνω θεραπεία και δεν γινόμουν καλά σταματούσαν για λίγο τα συμπτώματα και φτου ξανά από την αρχή πήγαινα ξανά πάλι την ίδια θεραπεία μετά πήγα σε άλλον γιατρό που άλλαξε την θεραπεία και μου πέρασε ουρολόγος ήταν ο δεύτερος που πήγα  επίσης δοκίμασε να κάνεις και εξετάσεις σε άλλο μικροβιολογικό πότε δεν ξέρεις 🤷‍♀️
    • @Barbiee ευχαριστούμε πολύ!! @Demy93τι καλά που κοιμήθηκε τόσες ώρες!! Κάθε μέρα και καλύτερη να είναι!  Εμάς ήταν ανήσυχος χτες η αλήθεια είναι.  Ξυπνούσε πιο συχνά καο ήθελε όλο αγκαλιά.  Δεν ξέρω τι του έφταιγε.. ευτυχώς το βράδυ ήταν πιο ήρεμος!!
    • Κορίτσια είμαι κάπως νταουν σήμερα..νομίζω ότι τρέχουμε σε γιατρούς και άκρη δεν βρίσκω..θυμάστε που είχα ασυμπτωματικη ουρολοίμωξη ; Είχα πάρει αντιβίωση δυο φορές γιατί δεν είχε περάσει με την πρώτη και μετά καθάρισα..αυτά τον Ιούλιο..είχε βρεθεί και ο σύντροφος με το μικρόβιο στο σπερμα και έκανε αγωγή..πήγα χθες για επαναληπτική καλλιέργεια να δω ότι είναι οκ και μου είπαν πάλι ότι φαίνονται μικροοργανισμοί..αλήθεια έχω κουραστεί με την όλη κατάσταση..από τον σύντροφο δεν έχω κολλήσει γιατί δεν κάναμε ελεύθερα όλον αυτόν τον καιρό..πισίνες δεν μπήκα το καλοκαίρι, θάλασσες καθαρές..πρόσεχα πολύ..δεν αντέχω άλλο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...