Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

κοιτάξτε τον τελευταίο καιρό με απασχολούν πάρα πάρα πολύ όλα όσα συμβαίνουν στη χώρα μας όπως έχετε καταλάβει...δεν σχολιάζω κάτι απλώς πετάω τη βόμβα μου και φεύγω ;P γιατί εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ και να με απασχολούν πράγματα όπως πχ θα κόψει το μπιμπερό, να του δώσω βιολογικά φρούτα ή όχι και άλλα πολλά πολλά πολλά τη στιγμή που τα πράγματα έχουν γίνει τόσο κρίσιμα για τους περισσότερους..δε μπορώ.. Τη στιγμή μάλιστα που δίπλα μας άλλα παιδιά στην ηλικά των δικών μας αντιμετωπίζουν αυτά και οι οικογένειες τους σοβαρά οικονομικά προβλήματα και προβλήματα διαβίωσης :? Και να φανταστείτε ειδήσεις δε βλέπουμε στο σπίτι αλλά τι να κάνουμε δε μπορώ... Νιώθω μερικές φορές πως να το πω "εδώ ο κόσμος χάνεται και το ...χτενίζεται" συγνώμη αλλά δε μου έρχεται κάτι άλλο αυτή τη στιγμή

Όσο για το χαράτσι όσες διαβάσατε 3 σελίδες πριν έγραψα ότι πήγε και το πλήρωσε ο μπαμπάς του Γ χωρίς να το ξέρουμε. Τι να κάνουμε? δεν ξέρω. Εμείς δεν θα το πληρώναμε ή θα δίναμε όοοταν και άμα είχαμε λεφτά μετά τα Χριστούγεννα. 1% τόκο κάθε μήνα..Σιγά.

Τέσπα κατανοώ ότι είναι μαμαδοφόρουμ και θα μιλάμε για τα μωρα μας και αρκετά μαυρίζει η ψυχή μας κάθε μέρα με όσα συμβαίνουν και και και ...αλλά ρε κορίτσια εγώ δε μπορώ αλήθεια.

Την Αυστραλία φυσικά και τη σκεφτόμαστε σοβαρά. Το μόνο που μας κρατάει είναι η δουλειά του Γ αλλά όταν κανονιστεί και αυτό βλέπουμε

Και ξερετε δε με απασχολεί το αν έχουμε ή δεν θα έχουμε χρήματα να ζήσουμε στο άμεσο μέλλον αλλά ότι δεν θα μπορούν τα παιδιά μου να απολαύσουν τα αυτονόητα για μας: σχολεία και γιατρούς. Αυτά

καλή αρχή στα παιδάκια αύριο!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια εγω παλι πιστευω οτι στο εξωτερικο ειναι πιο δυσκολα τα πραματα για να βρεις δουλεια!!

Δε ξερω ...

ας πουμε στη Γερμανια διαβασα που εγραφε το Λενακι οτι πρεπει να ξερεις τη γλωσσα τους

Στην Αγγλια ασ πουμε για να γινεις εκπαιδευτικος πρεπει να εχει πτυχιο με αριστα...ας μην πω το δικο μου βαθμο καλυτερα :oops::oops::oops:

Στην Ολανδια να εχεις απολυτη εξειδικευση αντικειμενου...

δε ξερω..μιλαμε επειδη ειμαι και 4 χρονια Off απο τα επαγγελματικα θα ενοιωθα οτι με ριχνουν στα βαθια χωρις σωσιβιο... :roll::roll::roll::?:?:?

κοριτσια τσακωθηκαμε γιατι του ειπα να οργανωσει -οποτε εχει χρονο- ενα συρταρι .

Το κωλοσυρταρο μεσα ειχε εγχειριδια χρήσεως απο ολες τις συσκευες του σπιτιου μας και ηταν ολα ανακατωμενα!!! Εγω κυρια..και ο Γ. ουρλιαζε μπροστα στα παιδια..Μετα ειπε συγγνωμη αλλα τι να το κανεις????

Φρανιτα μου απο τη Σουηδια δε σου απαντησαν ακομη????

Αχ Βενη μου αυτο προσπαθησα να κανω και εγινε αχταρμας...Δηλαδη προσπαθησα να τον κοιμιζω 1 με 3μιση...εεεεεεε απο τις 12 μεχρι 1 εκλαιγε και μετα ξαναεκλαιγε 8 με 9.Ασεεεεεεε...

Ρε συ ολο θελω να σε ρωτησω καιολο το ξεχναω.Τον Φιλιππακο τον κραταει η μαμα σου το πρωι;;;

Με τη διατροφη σας όλα καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Θεσσαλονικιές από την Παρασκευή σας έχω ανακοινώσει το πρόγραμμα συναντήσεων του μεταπτυχιακού και εχω φάει ΤΟ κλάσιμο 8-)

Τέσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μαρια....

Μαλλον σε αποφευγουν ρε!!!!

Πηγαινετε ρε...Ειναι απιστευτη κοπελα!!! :x:x:x

Κοιμηθηκε το μωρο ..παω τωρα να κοιμησω και τον Νικολα..προσωπικη ζωη μηδεν!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το βρήκα! :D

επειδή νιώθω άσχημα που σας πρήζω συνέχεια και μερικές φορές νιώθω σαν την Κανέλλη με τη φρατζόλα και το γάλα στη Βουλή λέω να απέχω λίγο. Θα μπαίνω να σας διαβάζω και όταν έχω κάτι καλό να γράψω θα το γράφω :D:D:D:D:D

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω οπως και η μαρια ...δεν γραφω και δεν συμμετεχω οπως παλια γιατι δεν βρισκω πια την χαρα να το κανω με ολα αυτα που συμβαινουν ....δεν βρισκω πια ευχαριστιση να μιλαω για τα παιδια και περι ανεμων και υδατων ....υπαρχουν σημαντικα προβληματα που με απασχολουν ....με κανετε και ξεχνιεμαι λιγο αλλα δεν εχω την ορεξη την παλια να γραψω τιποτα ....

αρχισα και το καπνισμα ...θα μου πητε τωρα βρικες που δεν εχεις λεφτα ...ε τωρα που εχω βασανα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μακαρι να συνεχισει ετσι!!!!! :D

Ιουλια θα κανετε κ πικνικ? :lol::lol:

Μαρια το διαβασα οτι σας το πληρωσε ο πεθερος.Οπως και διαβασα οτι ΔΕΝ θα το πληρωνατε επειδη ΔΕν εχετε κ οχι απο αποψη.Βεβαια θυμαμαι να λες κ κατι για φορεματα που θα επαιρνες κ φωτ.μηχ ο Γ κ εκει με μπερδεψες!Δλδ δεν εχετε ή θα κανονισετε να μην εχετε? :lol:

Το θεμα ειναι τι σκεφτεσαι εσυ πως θα επρεπε να κανουμε.Γραψε αν θελεις 10 σειρουλες με τις προτασεις σου!

Επισης η δικη μου γνωμη ειναι πως αν πχ αρχισω να βριζω καθε νυχτα την Αννυ που ξυπναει ή καθε φορα που δεν τρωει,επειδη εγω θα εχω νευρα(αν παρα0σκεφτω την κατασταση της χωρας)...Θα εχει τεραστια επιπτωση στο μελλον της!Οποτε προτιμω να συνεχιζω οσο μπορω να σκεφτομαι κ να ψαχνομαι για τα απλα κ καθημερινα...Φυσικα κ θελω να της εξασφαλισω ενα καλυτερο αυριο αλλα αυτο το προσπαθω με τον τροπο μου απο πολυ πριν γεννηθει..πχ δεν ψηφισα ποτε κανεναν -κατα τη γνωμη μου-καραγκιοζη!Δε νιωθω πως εχω ΚΑΝΕΝΑ μεριδιο της ευθυνης.Νιωθω σαν "χλωρο" που καιγεται μαζι με τα "ξερα"!...

Τι να κανω ομως?Δεν το ρωταω με απελπισια.Πραγματικα δεν μου ερχεται τιποτα νορμαλ να κανω...Το δολοφονικο ενστικτο ξυπναει.Και δεν κατηγορω μονο πολιτικους.Τεσπα...

Οταν θα ανεβεις θα μας πεις να βρεθουμε!Θα μπορω! ;)

Ιουλια εσυ μου ειπες για επιστροφη απο εφορια?Δε νομιζω πως γινεται κατι...Ειναι πολυ μεγαλο το ποσο...και φυσικα θα προφασιστουν πως "δεν εχουν"!Αφου ξερετε πως ειναι το συστημα!...

Πωπω Παναγιωτα τσακωθηκατε για το συρταρι? :o Καθολου φαντασια! :lol:

Για τον μικρο δεν ξερω τι να σου πω!Ρωτα την Αργυρουλα! :lol::lol: (Αργυ φιλια! :D )

Αφρο πετα το πακετο ΤΩΡΑ!Λεφτα να κλασουμε δε θα εχουμε κ εσυ μου αρχισες τα παφα πουφα...Α

Μαρια δεν κοβεις τις τρελλες εσυ???Σου ειπε καμια πως ενοχλειται απο τον τροπο που συμμετεχεις στην παρεα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια δεν σου ειπε κανεις γιατι δεν σχολιαζεις..η εχασα κατι???

εγω απλα δε νσχολιαζω αυτα της κρισης γιατι με απασχολουν πολυ εκτος φορουμ και οταν καθομαι λιγο δεν θελω να τα σκεφτομαι ξανα..

ε οχι ρε αδερφε δεν μπορω ολη μερα με αυτα..ε

εσυ καλα κανεις εγω δεν μπορω.. :?

ο κωστας δεν θελει δευτερο μωρο λογω οοοοοολης της καταστασης η δουλεια του

εχει πεσει οπως ολων

οι υποχρεωσεις τρεχουν καθως ειναι ελευθερος εππαγελματιας και αυτος.. ολη μερα λεει θα παθει εγκεφαλικο απο το αγχος..

αρκετα εχω ολη μερα δεν μπορω να τα εχω ΚΑΙ εδω..

τωρα αμα σου ειναι περιττο να μιλαμε για πιπιλες και φαγητα εν καιρω κρισης...αμα ειναι να σταματησουμε.. :?

και μην ταραζεσαι..εχω φαει κλασιμο εγω ωρες ωρες...ε δε νμπορουμε να τα θυμομαστε ολα!!!! :)

αμα σας ελεγα την καθε φορα... :? αλλα οκ ενα μυαλο εχουμε...

λες πραγματικα πως δεν θελουμε να σε γνωρισουμε????????? :shock::shock:

παναγιωτα πριν μαλωσαμε γιατι του ειπα να τιναξει το χαλι για 3η φορα και μου φωναζε πως τον πιεζω :lol::lol::lol::lol::lol: το τιναξε μετα απο 2 λεπτα και γελουσε :lol::lol::lol::lol:

δεν παμε καλα με φαινεται!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλο σας βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια!

διαβαζω αλλα δεν ειμαι σε πολυ καλη φαση!

κατι σαν τη ΑΦΡΟ και τη Μαρια...λογικα και οι υπολοιπες!

ουφ κουρστικα να ακουω μακακιες...

οκ ας απολυθουμε ολοι...

αας γινουν ολα ιδιωτικα...

ας πληρωσουμε ολα τα χρεη οι ΔΥ

αν αυτο ειναι η λυση!

και μετα θα ειναι ολα ροδινα?

κουραστικα με αυτο το διαχωρισμο...!

αντι να ειμαστε 1 εχουμε γινει 1000..ο κεθε ενας το οντο του και το μακρυ του!

ουφ!

αααααααα και κανω παιδι γιατι ετσι θελω....!

ξεσπασα και εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ οχι.Δεν ειμαστε ολες οι "υπολοιπες" ετσι.

Τουλαχιστον οχι εδω!

Βενετια ποια ειπε οτι η Μαρια δεν σχολιαζει?Καλα ρε κοριτσια παλια τα ιδια εχουμε?Αμαν πια σας βαρεθηκα!! :lol::lol::lol::lol: Κανω το σπασμενο τηλ,μην ψαρωνετε! :P

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα λογικα...

αλλα διαβαζοντας αυτο βλεπω...

ο κεθε ενας ειναι στη φαση του...

λογικο να σταματησω να πριζω και εσας!

πρεπει!

Αφρο θελω και εγω ενα...τσιγαρακι!

λιγο αποχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι πάθατε μωρέ απόψε;;; :shock::roll:

Άντε και δεν είμαι και σε φάση να σας τα ψάλλω!!! :P

'Οχι γιατί δεν είμαι καλά ψυχολογικά (ας πρωτοτυπήσει και κάποιος!) :P αλλά γιατί έχω μια απίστευτη ανακατωσούρα, αναγούλα... :?:?:? ΟΥΦ!!! :ymsick:

Εγώ πάντως, διαβάζω με προσοχή όλα όσα λέτε (άσχετα αν δε τα σχολιάζω όλα, γιατί απλά δεν προλαβαίνω και δεν συγκρατώ) και σχετικά με πιπίλες κλπ και σχετικα με την επικαιρότητα.

Η αλήθεια είναι ότι ΘΕΛΩ να συνεχίσω να ασχολούμαι με τις πιπίλες και τα πρασινοκίτρινα κακάκια της μικρής :P γιατί απλούστατα αν δεν το κάνω, δεν θα μπορέσω να συνεχίσω. :roll:

Δεν μπορώ να μιλάω ατελείωτα για τα δεινά που έρχονται, όχι γιατί δεν τα σκέφτομαι (καθημερινώς και σε πολύ βάθος...) :roll: αλλά γιατί το να τα συζητώ ασταμάτητα, προσωπικά δεν μου προσφέρει απολύτως τίποτα. Έχω να αντιμετωπίσω την καθημερινότητα, το αύριο και την μάνα μου που δεν έχει άλλο θέμα συζήτησης κυριολεκτικά!!! :( Ειλικρινά, είναι σκέτη απελπισία... :? Έχει χίλια δίκια, κι εγώ ενημερώνομαι, τα σκέφτομαι, τα φέρνω από 'δω, από 'κει, παρά πέρα... Αλλά έρχεται και μια ώρα που λέω "ό,τι είναι να 'ρθει θε να 'ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει...." (δεν πρόκειται να προσπεράσει, πράγματι, αλλά οκ...) Ό,τι μπορώ να κάνω, θα το κάνω, από 'κει και πέρα..... [smilie=dontknow.gif] Το να με βρουν οι συμφορές με κατάθλιψη, σίγουρα δεν είναι η λύση... :-t

Δεν το καταλαβαίνω το να απέχετε απ' το τρενάκι, σαν να είναι κι αυτό ένας δυσάρεστος παράγων στη καθημερινότητα, αλλά το σέβομαι... [smilie=dontknow.gif]

Ελπίζω να επανέλθετε όλες! :x Ένας λόγος παραπάνω, το ότι αύριο μπορεί να μην έχουμε λεφτά να πληρώνουμε ίντερνετ... :?

Καληνυχτάκια σε όλες :-* και καλή αρχή στα αγοράκια μας που ξεκινούν αύριο σχολείο!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ο Π μου έφερε μιά πινακίδα που έγραφε:

"Σε κάθε σπίτι ένας τρελός και στο δικό μας όλοι"!

Μου φαίνεται οτι ταιριάζει γάντι και στο τρενάκι μας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό βράδυ κορίτσια!! :x

Καλή αρχή στα παιδάκια που ξεκινάνε παιδικό αύριο! :x

Λουκία θα στο λέγαμε και μόνες μας το καλή αρχή! Μη μας πιέζεις και συ! Έχουμε που έχουμε την Τρόικα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!! :D:D:D

Καλη εβδομαδααα να εχουμε!!!!

Καλε τι σας επιασε βραδυατικα;;;

Εγω την πεσμενη μου διαθεση την αποδιδω στην κουραση πια...αλλα απο το τρενακι δεν απεχω...

Ειναι η μονη μου επαφη με τον "εξω " κόσμο πια. :roll::roll::roll:

Επισης διαβαζοντας τα της Θου,τονιας,Μητσακιου,Χρυσας, Αφρος παιρνω κουραγιο και δυναμη να συνεχισω....γιατι αλλιως πραγματικα θα καταρευσω με τοση αυπνια και τοσες στριγκλιες καθε μέρα!!!!!

Και τελος για την κριση και τα λεφτα τα γραφω καθημερινα(εχω γραψει και για το χαρατσι και ποση μειωση πηρα κτλ) και τα διαβαζω..ειπα και την αποψη μου καποιες φορες..λιγο χοντροκομενα βεβαια δε λεω :oops::oops::oops: ...αλλα επειδη ειμαι λιγο των ακρων λεω να μην γραφω την αποψη μου γιατι σιγουρα θα τσακωθω με καποια.... :roll::roll::roll:

Περιμενουμε νεα απο τα παιδακια που πανε σημερα 1η μερα στο σχολειο ...οκ;;;;

Αργυρω..για λεγε ρε για προγραμμα μωρου 9 μηνων;;;το αφηνω να κοιμαται -ξυπναει οποτε θελει ή επεμβαινω;;;; :?::?::?:

Σισσακι τι εννοουσε δηλαδη ο Π με την πινακιδα;;;; :lol::lol::lol::lol:

Η Νατασουλα εχει χαθει...φανταζομαι θα ζοριζεται με το διαβασμα του μικρου.

Ρε Βίκυ θα με τρελανεις;;; :shock::shock::shock: ειστε οι τελευταιοι που θα απολυθουν απο το δημοσιο...εκτος αν εισαι διοικητικος και κανεις και χρεη νοσοκομας;;; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

βρε κορίτσια φυσικά και δε μαλώνουμε και φυσικά μου αρέσει πολύ να σας διαβάζω, να γράφουμε περι ανέμων και υδάτων..απλώς εγώ έγραψα ότι κάπου έχασα τη μπάλα :? και μιλάω συνέχεια για προβλήματα κλπ κλπ. Βλακεία

Σήμερα είμαι καλύτερα

και παρεπιπτόντως χτες αποφασίσαμε να αγοράσουμε το μερίδιο της θείας μου σε ένα χωράφι που έχουμε στο χωριό ;) και να ασχοληθούμε με αυτό. Μη φανταστείτε..5 στρεμ. 8-)8-)8-)8-)

Αλλά.... με τούτα και με κείνα ξέχασα να σας πω κάτι άλλο που συνέβη εδώ και 15 μέρες ή και παραπάνω :lol::lol::lol::lol: και κατάλαβα πόσο μικρός είναι ο κόσμος :mrgreen:

χτες ακολούθησε ο εξής διάλογος ανάμεσα σε μένα και στην Ιωάννα:

Μ: Ιωάννα θες να πάμε στην Αυστραλία?

Ι: Θέλω να πάμε στην Ντίσνευλαντ

Μ: Καλά πριν πάμε Αυστραλία θα περάσουμε και από Ντίσνευλαντ

Ι: Τότε ναι θέλω να πάμε...αλλά αφού μιλάμε Ελληνικά

Μ: Θα μάθουμε και Αγγλικά βρε

Ι: Να σου πω ένα αγγλικό? "what's your name?" :lol::lol:

M: είδες που είναι εύκολα τα αγγλικά??

Ι: καλά θα πάμε, θα σου πω ποιές μέρες δεν θα έχω σχολείο να πάμε 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmερες!

περιμενω να ξυπνησει ο γιωργος να παμε παιδικο..μα αυτο το παιδι θα προφασιστει καθε τροπο γι ανα μην παει σχολειο! :roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλη μιση ωρα διορια..μετα τον ξυπναω!εχουμε και δουλειες!ακομη δηλαδη.. :roll::roll:

εμενα μου κανει καλο να μιλαμε για ασχετα θεματα με την κριση..ξεχνιεμαι κ δεν ειμαι μονονως με νευρα κ στεναχωρημενη..

μα σε τί θα ωφελησει να μη λεμε κατι αλλο; :roll::roll:

δεκτες κ σεβαστες ομως ολες οι αποψεις κ οι προτασεις!

αφρο καπνισμα;

αργυρουλα καλημερα!

βενετια μου καλημερα!

παναγιωτα συμφωνα με το προγραμμα σου τωρα πρεπει να μαγειρευεις! :lol::lol:

καλημερα μαρια! :D

καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα με δουλεύεις ρε? :evil::evil::evil::-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-?:-?:-?:-?:-?

Οχι ρε..ετσι φανηκε??? :o:o:oops::oops::oops:

Καλημερα Μαρακι,Τζουλια!!!!

Ιουλια τελειωσα το μαγειρεμα και παω για σκουπααααααααα...........

Σημερα ηρθε η καινουρια κυρια για το σιδερο με 7 ευρω την ωρα... :!::!::!:

(συνεχιζω ακαθεκτη...... :mrgreen::mrgreen: μη βαρατε!!!! :oops::oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: γαντι μας ταιριαζει η πινακιδα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε γκαβαδια τι λετε;;;;; οτι γουσταρει η καθε μια θα λεει κι οποιος θελει διαβαζει οιποιος θελει δε διαβαζει!!!!!

Μαρια μη κανεις καμια μαλακια και δε γραφεις γιατι απο σενα περιμενω να ενημερωθω μια και τηλεοραση δε βλεπω σχεδον καθολου!!!!! :P:lol::lol::lol:

Εγω θελω να μιλαω και για τα 2!!!! και η κατασταση στη χωρα με καιει και με τσουρουφλιζει,αλλα και για τα παιδια μου θελω να μιλαω!!! ;)

Αναστασι αφου σας χρωσταει τοσα η εφορια μη τη πληρωσετε!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σε λιγο θα παω να παρω τον Αλεξ απο το παιδικο..το πρωι που τον αφησα ακουγα απο εξω τα κλαματα του!!! :(:(:( θα ζοριστει πολυ η κοπελα με δαυτον! :? ειναι μια πολυ γλυκια κοπελιτσα η δασκαλα του,αλλα δε ξερω ακομη τι ρολο βαραει...θα σας πω περισσοτερα το μεσημερι!

Α και το εχουμε χιλιοπει...ολες τρωμε κλασιμο εδω μεσα πολλες φορες γιατι ειμαστε τοσες πολλες που δε θυμομαστε τι εχει πει η καθε μια!!! ;)

Παναγιωτα για κατι τετιους λογους υψιστης σημασιας τσακωνομαστε κι εμεις με το Μακη!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπως ετσι παρεξηγηθηκα και εγω σημερα..τα γραφουμενα μου δηλ.!

τι θελω να πω..

ειπα εγω καλε αργυρω πως δεν παω την νταντα?? εσυ εγραψες πως ψυχολογοι συστηνουνε να μην το βλεπουνε γονεις..αυτο ρωταει η τονια..οχι του οτι σε κοροιδεψα αν βλεπεις νταντα!! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

na soz pv aztöo me ta .... να σου πω αυτό με τα μαχαιροπίρουνα, το είχα διαβάσει χρόνια πριν, όταν ο Λ. ήταν μικρούλης περί τα 2,......και διάβαζα τι μπορεί ή πρέπει ένα παιδάκι να κάνει κ.λπ.,..... αν το ξαναβρώ θα το παραθέσω.....μην νομίζεις όμως ότι δίνω μαχαίρι στην Ρ. για να φάει!! :roll::roll::roll::roll: ....γιατί είναι ένας μικρός Άλεξ!!! :lol::lol::lol::lol:

για τον παιδικό συμφωνώ δεν είπα τίποτα για την δική σου γνώμη, απλά είπα την δική μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

και συνεχίζω το διάβασμα......

για την πιπίλα που λες, είναι όπως βολεύει τον γονιό π.χ η αδελφή μου, επειδή της είπε ο παιδίατρος ότι πρέπει στους 16 μήνες να την κόψει μαχαίρι γιατί θα χαλάσουν τα δόντια και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, του την σταμάτησε ξαφνικά.....ταλαιπωρήθηκαν όλοι για μία ή δύο εβδ (δεν θυμάμαι) αλλά τελικά την έκοψε.......εσύ κάνε αυτό που βολεύει και τους 2!!!......

ο Λ. είχε μόνο για τον ύπνο μεσ.-βράδυ και την έκοψε στα 3!!!! και αυτό επειδή η πιπίλα του ήταν ψιλοκομμένη οπότε πάω το βράδυ που κοιμόταν και την έκοψα τελείως....το πρωί που ξύπνησε προσπάθησε να την βάλει στο στόμα, του έπεφτε και την πέταξε μόνος του.....μου είπε να πάρουμε άλλη, του είπα θα δούμε.....ε την ξέχασε................

σε αυτό το θέμα είναι όπως βολεύει τον καθέναν.....αν και κάπου διάβασα ( :lol::lol::lol::lol::lol: ) ότι από την ηλικία των 6 μηνών σταδιακά πρέπει να κόβεται!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

και ποστάρω αλλιως κανείς δεν θα το διαβάσει!!!! :roll::roll::roll: και συνεχίζω το διάβασμα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραια μερα!Τα πουλακια κελαηδουν,ο ηλιος λαμπει κ εγω λεω παπαρουμπες! :D

Τονια τον πηγες και τον παρατησες ετσι απλα?Εσυ δλδ δεν εκανες αυτην την "προσαρμογη" που κανουν τα κοριτσια?Τι δεν καταλαβα παλι?! :P

Αργυρω ειχα διαβασει κ εγω κατι παρομοιο...και ελεγε νομιζω πως μεχρι 2 ή 3 πρεπει να βαζουν καλτσες! :o:o μμμμ...Αν εννοει του μπαμπα της...Ισως τα καταφερει! :lol:

Παναγιωτα ανεβηκαν οι τιμες ρε συ???Ρωτησα κ εγω μια κυρια που καθαριζει(η μαμα μου ρωτησε) και ειπε 6 ε...Της ειπα οχι.Απλα μου την εδωσε η συγκεκριμενη(απο παλια δεν την συμπαθουσα) γτ ειναι πονηρη...Αλλα δε γραφω ολη την ιστορια γτ...Μαλλον βαριεστε να διαβαζετε ασχετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!

Ο Γ γράφτηκε προχτές Αγιογραφία απο κάτω μας

και...Αναστασία :lol::lol::lol: αγόρασε φωτογραφική μηχανή από ιντερνετ και θα ξεκινήσει μαθήματα φωτογραφίας...και μαζί με τη μηχανή παρήγγειλε μπότες Ugg για την Ιωάννα. Όχι θα μου τα φάει το κράτος.

Τα τρώμε και μόνοι μας 8-)8-)8-) Εμ βέβαια όταν χρωστάει η εφορία δεν τα δίνει. Όταν χρωστάμε εμείς μας τα πάιρνουν και με τόκο

Αναστασία γράψε

Και που να σας πω τι συνέβη εδώ και 2-3 βδομάδες :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαααααα... :-w:-w:-w Ugg για την ιωαννα????

Ας επαιρνε για σενα βρε να τις εχεις μια ζωή!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια τοσο μου ειπε και δεν εκανα παζαρια... :roll::roll::roll:

Γραψε ρε τι εγινε..Εγω πολυ γουσταρω με τα σεντονακια σου παντως!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μωρε Αργυρω θα με πεις ή θα με σκασεις χριστιανη μου;;Σου λεω...σοβαρα σε ρωταω!!!!Πραγματικα θελω την αποψη σου!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Έχω ένα μπούκωμα στη μύτη πάλι...!! Μου έχει σπάσει τα νεύρα! Και πέρισυ τον Σεπτέμβρη τα ίδιαχάλια ήμουν! :twisted::twisted::twisted:

ΛΟΥΚΙΑ δε μου μιλάς;;;;!!!;; :twisted::twisted::twisted:

Παναγιώτα ο Π εννοούσε αυτό που εννοείς! :lol::lol::lol: Μετά όμως τη χθεσινή συζήτηση κόλλησε γάντι και στο τρενάκι μας βρε μισότρελες!!!

Αποφάσισα να μην το βάλω κάτω και να μην στερώ απο τη ζωή μου τα μικρά χαριτωμένα γιατί αυτά είναι που θα μου μείνουν στο τέλος! Μη σκέφτεστε έτσι κορίτσια! Φιλοσοφήστε το και σεις!

Δηλαδή αν πέσουμε σε βαριά κατάθλιψη τί θα καταλάβουμε. Έχουμε ευθύνη απέναντι στα μικρά μας! :|

Αποφάσισα να μη χάσω τίποτα απο το μεγάλωμα της μικρής, να σταματήσω να υστεριάζω με το σπίτι και να είμαι λιγότερο επιφυλακτική με τον Π. Αν δεν τα κάνω όλα αυτά δε θα την παλέψω!

Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει! Ελπίζω σε αφύπνιση, αλλά αν δεν συμβεί, θα πάρω τη ζωή όπως μου έρθει! :roll:

Παναγιώτα το σιχαίνομαι το σιδέρωμα, αλλά για σένα θα κάνω μια εξαίρεση! Έρχομαι με εξι ευρώ την ώρα!!! :lol::lol:

Μαρία πες μαααααας!!!!

Επίσης οι ουγκ έχουν πέσει καθόλου ή θα μείνω και φετος με το όνειρο;;;

Αναστασί!!!! Που εισαι βρε τρελόπαιδο!;!!;!!! Έχω καιρό να σε ακούσω! :x:x Πες κανα νέο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να δω τον Αλεξ,το Γιωργο,το Σεμπινι,το Φιλιππο και τη Ρεα στην ιδια ταξη!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ποσα λεξοτανιλ να χρειαζοταν η δασκαλα τους καθημερινα;;;;;;!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασι του λεω πολλες μερες τωρα οτι θα παμε στο σχολειο,εκεινος θα μεινει με τα παιδακια νκαι τη δασκαλα να παιξουν,τραγουδησουν κτλ,εγω θα παω να κανω τις δουλειες μου και θα παω να τον παρω...ειχαμε παει και μαζι να δουμε το σχολειο τη προηγουμενη εβδομαδα...Οποτε μολις φτασαμε σημερα,αφησαμε τη τσαντα, συστηθηκαμε με τη δασκαλα του εδωσα φιλακι και του ειπε οτι σε λιγο θα παω να τον παρω κι εφυγα...ειναι καλυτερα να μη μενω στη ταξη μαζι του και με συνδεει με το χωρο..θα τον αφηνω για 2 ωρες τις πρωτες μερες... :roll:

Αυριο ξερω οτι θα κλαιει απο την ωρα που θα τον ξυπνησω γιατι δε θα θελει να παει... :(:(:?

Μαρια αγιογρφια;;;;;;μαθε τεχνη κι αστην κι αν πεινασεις πιαστην!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σου ειπε η Ιωαννα τις κενες τις μερες απο το σχολειο για να κανονισεις να πατε Αυστραλια;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Α κι εγω θελω ουγκ μποτακια της μπεμπας!!!! :P

Α κι εγω γουσταρω τα σεντονακια σου Αναστασι γι αυτο λεγεεεεε!!!!! :lol::lol::lol:

Παω να παρω το κλαμενο μου καμαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...