Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Έλα ρε Μάρθα μην στεναχωριέσαι, θα πάρει την αντιβίωση και θα είναι μια χαρά

Τόνια εμένα μια φορά τα κλειδιά του αυτοκινήτου μου πέσανε μέσα σε φρεάτιο........ευτυχώς ήταν καλοκαίρι και δεν είχε νερά μέσα........το άνοιξε ο Η και τα πήραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θουλη μη στεναχωριεσαι με τη μολυνση!

μπορει κατα την αλλαγη να ξεαποστειρωθηκε κατι και να μολυνθηκε!

συνεχιζει λογικα αντιβιωση!

Σημερα βγηκαμε και περπατησαμε με τη μικρη!

πηραμε και τα ανηψια μου απο το σχολειο!

διαλογος..!

Μ-Ι: μαμα εχουεμ πολλα να γραψουμε?

τι ειπε η δασκαλα?

Β : Οχι πολλα αγαπη μου γιατι δημερα βγηκαμε και βολτα!

Α: αφου δεν πας σχολειο , τι εχεις να γραψεις?δεν εχεις δασκαλα...

Μ-Ι: ναι εν απαω σχολειο αλλα ακνω ιδιαιτερα μαθηματα στο σπιτι.... :shock::shock::shock:

η δασκαλα μου ειναι η κα Ειρηνη...και μου κανει και αγγλικα!

σημ. οπου Α = Αλεξανδρος(ανηψιος)

οπου Ειρηνη (πολυ καλη φιλη και καθητρια αγγλικων)

ενοειται οτι κανει ιδιαιτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι θα περασει με την αντιβιωση ρε μη φοβασαι...αχ το καλο μου! :(:(:(

Βικυ ναι απο φαντασια σκιζει δε μπορω να πω!!! :lol::lol:

Μετα τον μαλωσα, εφυγα και δε τον πηρα μαζι μου για τιμωρια και ελεγε της μανα μου "θα παω το πιτι μου να ηλεμησω λιγο"!!!! :lol::lol::lol:

Νατασουλα μα να του πεφτανε καταλαθος δε θα τα παιρνα κρανιο,αλλα αυτος τα χωσε επιτηδες!!!! :twisted::twisted:

Με το Μιχαλακη ρε για να αντεδρασε ετσι εφοσον ειναι ηρεμο παιδι,μαλλον θα τον ζορισε το αλλο παιδακι.. :roll: αντε να δουμε τι θα σου πει κι εσενα η δασκαλα...αν ηταν αυτες του Λουκα θα την ειχε βαψει!!!! :lol::lol::twisted:

Βικυ αυτο το κορμι σας πουλα και σας αγοραζει και δε παιρνετε χαμπαρι!!!!!!μα τι μυαλο!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Αν ακουσετε στις ειδησεις για καμια συγχρονη Μηδεια εγω θα ειμαι!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Το σκατιαρικο την ωρα που μπαιναμε στο ανσασερ να φυγουμε,κρατουσε τα κλειδια μου, σκυβει και τα χωνει στη χαραμαδα(στο χωρισμα καμπινας και πηγαδιου) και φυσικα πεσανε μεσα !!!!!!

2. Αφρο :lol::lol::lol: για να κανω μια προσπαθεια

τοτοπος=παιδοτοπος;;;

πακοκο=παγωτο;;;;

τα υπολοιπα δε μπορει να τα συλλαβει η φαντασια μου!!!! :lol::lol::lol:

1. κυρία μου φταις και εσύ, όχι μόνο ο Άλεξ....γιατί να κρατάει τα κλειδιά? ποιός δίνει κλειδιά σε μικρό παιδί και μάλιστα σε έναν Άλεξ?!!! :!::!::!::!:

2. το ίδιο θα έλεγα και εγώ!!! :roll::roll::roll:

Θούλη δεν κατάλαβα: εσύ έχεις αδυναμία σε κάποιο? εγώ όχι, τα έχω το ίδιο!! :!:

όχι ο άντρας μου δούλευε.....ένα ταψί κάνω και εγώ, αλλά τρώμε και οι 4, καλά η Ρ. με το ζόρι ένα κομμάτι!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi ναι δε εχω αδυναμια σε καποιο..αυτο λεω :roll::roll::roll: κ χαιρομαι παααααααρα πολυ... :roll: δε θελω να ξεχωριζω :roll::roll:

βικυ δε υπαρχει λεμε η δικια σου...μα τι στροφες περνει ρε συ...καλε φυλο ειδατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν πηγαινε παιδικο θα μας εστελνε ολους!

ολη μερα μιλαει....

αλλα δεν μπορω να καταλαβω που ακουσε οτι η Ειρηνη κανει μαθηματα αγγλικων....

μαλλον πρπει να πρσεχω τι λεω,...

δεν ειδαμε ακομα τι ειναι!

σε κανα 2 βδομαδες θα παω για β- επιπεδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα για υπνο και σας αφησα με αναπαντητα ερωτηματα για την γλωσσα του Μ :lol::lol::lol::lol:

πικι μαμ =μικη μαους (το βρηκατε!!!) πριν 2 ευδομαδες το ελεγε μικη αλλα..... :roll:

κικικο = κιτρινο

κοκοκο=κοκκινο

πακοκο=πρασινο

πιπικι=μυρμηγκι :lol::lol::lol::lol::lol:

μινα=μυγα :lol::lol::lol::lol::lol:

τοτοπος=παιδοτοπος (ναι το βρηκατε!)

πικα=....μυξα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα ξεχασα το κοριφεο !!!....μπλικικι =.......εκπληξη !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

οταν μου ερθουν και αλλα θα σας πω ....

τονια !!!! :o:o:o

καλε αγορι ειναι αφηστε να λεει η βικη :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρααααα πρέπει να κάνεις κορίτσι μην σπάσεις τα στατιστικά του τρένου μας!!!! :roll::roll::roll:;)

κάπου θα το άκουσε για τα αγγλικά!....εδώ η Ρ. χθες που πηγαίναμε σχολείο - περνάμε από μία βιτρίνα που μέσα έχει ένα σκυλί στο κρεβατάκι του, με κουβέρτα και ένα λουρί - και μου λέει ότι ο σκύλος έχει και λουρί, το λουρί το είπε στα αγγλικά!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: .....ρωτώ τον άντρα μου μήπως και στα γερμ. είναι η ίδια λέξη, αλλά όχι δεν είναι!!!!...πώς την ήξερε δεν ξέρω!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ΧΑΧΧΑΧΑ.. exei τη δικη του γλωσσα επικοινωνιας!

Αν ειναι αγορι....επιτελους θα πεσει μεσα η ΘΟυλη και θα αλλαξει και το δεδομενο του τρενακιου...δηλ οτι τα 2α ειναι ιδια με τα 1α!

πηγαμε να δουμε τα ανηψια μου στην προπονηση ποδοσφαιρου!

ζητησε απο τον προπονητη να παιξει και εκεινη....και αυτος ελιωσε με τον τροπο που του το ζητησε και την εβαλε στο τελος να βαραει σουτακια!

μετα επαιξαν κρυφτο....

πηγαμε κουνιες...

επιστρεφοντας σπιτι μου ζητησε να ζωγραφισει.... και εκει που ζωγραφιζε....

post-2469-13873937847327_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα...

Μαρθα δεν πειραζει γ την αντιβιωση..η Νίνα πήρε 1 μηνός...

είμαι της άποψης να απαιτήσεις νατου αλλάξουν τάξη...στον προηγούμενο σταθμό η μικρή ηταν με του 2009 ,μόνο που όλα ηταν μικρά,σχεδόν ένα χρόνο μεγαλύτερο ηταν,τώρα είναι το μικρότερο απ'όλα κ εχει παρει μπρος επειδή παραδειγματίζεται τα μεγάλα,βελτιώθηκε η ομιλία απίστευτα,ο Ντοντος ήταν ήδη πιο προχωρημένος απο τη Νίνα,νομίζω αδικείται καιαρχίζω να πιστευω οτι κανανε τυχαιο διαχωρισμό...είναι πολύ κρίμα...

περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια!

Αργυρώ και να αλλαξει ρούχα μετά τη γυμναστική παλι δεν θα βρωμάει?εκτος και εαν έχουν κ ντουζιέρες...

εγώ ρουχα σπανια ψωνίζω,μου τα στελνουν απο Αμερικη...

πήγαμε μπαλέτο πρωτη μέρα..ήταν μια κούκλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

καλα γιωτα προσκυναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αληθεια σε λεω...ειναι ια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ρε τη ειπα μια φορα..λες να τη ξανα πω..κ γω λεω κριμα ειναι..κ γω θελω με τα μεγαλα παιδια..απο βδομαδα θα το πω ξανα..κ οτι γινει :roll::roll:

ενος μηνος γτ αντβιωση ρε? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποψία ουρολοίμωξης....ναι και πες ευθεως και αλλα ειναι του 2009 μα τα εχετε στη μεγαλη ταξη....δηλ το ιδιο είναι ενα παιδακι 21 μηνων που θα γίνει 2 το Δεκέμβρη κ ο Ντοντος που θα γίνει 3 ?δεν νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ ειδες κολλησε και η δικια σου τη στρωματσαδα!!!!!! :lol::lol::lol::lol: καλα αν γινει και με τον Αλεξ αυτο,που δε παιζει, θα πει οτι κατι γινεται σ'αυτο το τρενο!!!!! :lol::lol::lol:

Η μαλαγανιτσα τον τουμπαρε το προπονητη;;;; ρε πολυ κριμα που δε παει σχολειο αυτο το κοριτσι!!! :roll:

Αφρο καλα με τιποτα δε πηγαινε το μυαλο μου!!!!! :lol::lol::lol: ειδικα η εκπληξη,ηθελες αποκρυπτογραφηση!!!!! :lol::lol::lol::lol: εχουν πολυ γελιο σε αυτη τη φαση!!! ο Αλεξ οταν ηθελε να σκεπαστει μου ελεγε "θελω να παπλωσω","να ξαπλωσεις;;;" του ελεγα "οχι λε μαμα να παπλωσω σου λεω!!!"..αντε βγαλε ακρη! μεχρι να καταλαβω τι εννοουσε αγανακτησα!!!! :lol::lol:

Αργυ μωρε δικιο εχεις που του εδωσα τα κλειδια,αλλα μου ειπε να μου τα κραταει να με βοηθησει και ειπα να δειξω λιγη καλη πιστη!!!ε που να φανταστω που θα τα χωνε;;!!!! :shock:

Γιωτα φωτο την εβγαλες τη μπαλαρινουλα σου να τη δουμε;;;;!!!! :x

Ναι Θουλακι να τους πεις οπωσδηποτε να τον βαλουν με τα μεγαλυτερα παιδια!ειναι κριμα ο Θοδωρης να ειναι με τα μικρα γιατι εχει πολλες δυνατοτητες για την ηλικια του και χαραμιζεται ρε γαμωτο! ;) ασε που θα βρει πολυ πιο ενδιαφερον τις δραστηριοτητες και θα πηγαινει με πιο πολυ ορεξη! τωρα πολυ πιθανο να βαριεται και με το δικιο του! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα! Μολις εστειλα την Ε. στην γιαγια της να κοιμηθει εκει το βραδυ γιατι αυριο 5 τα ξημερωματα φευγουμε Αμβρουργο. Παμε να βγαλουμε καινουρια διαβατηρια και να δηλωσουμε την βαφτιση του Γ. Οι βλακες εκλεισαν το προξενειο του Ανοβερου που το ειχαμε στα 60χλμ. και το στειλανε στο Αμβουργο που ειναι στα 260χλμ :twisted: Ο καιρος μας τα χαλασε και θα φυγουμε με βροχη :twisted:

Το ποιο πανω κειμενο το εγραψα το απογευμα ευελπιστοντας να σχολιασω αρκετα και εχει παει 10:30 και δεν σχολιασα τιποτα :twisted: !! Εχω να κανω μπανιο, τελευταια κλασσικα να φαω και να κοιμηθω. Να πω μονο περαστικα στα αρρωστουλικα μωρακια μας και τα υπολοιπα αυριο. Καλο βραδυ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη αποφασισαμε να δειχνει οτι ειναι κοριτσακι και τα αφησαμε να μακρυνουν!

το θελει και εκεινη,...αρκει να φορα και κανενα κοκαλακι!

ζηταν να τον βαλουν με τα μεγαλα...βαριεται ...!

θηλαζει 1 το πολυ 2 την ημερα!

εχει περασει και μερα που δεν θηλασε...αλλα την επομενη εκανε 3!

οκ ειμαστε!

αν και πλεον δεν ζητα τοσο συχνα...θα δειξει οταν ερθει το νεο μωρο.....μπορει να ξαναβρει τον παλιο καλο εαυτο της και να θηλαζιε 8-10 φορες....

αν και δυσκολο το κοβω!

ενοειται οτι θα το ηθελα!

Τονια αν την εστελα και παιδικο θα γυριζε με γκομενο απο το σχολειο!

ασε που τοσα παιδια που εχουμε στο κτηριο κανουμε γαι παιδικο σταθμο!

οσο για τον υπνο...εεεε και η Μ-Ι δεν εχει κοιμηθει ποτε ετσι!

αρα εχει πιθανοτητες καιο Αλεξ

Γιωτα...φωτο της μικρης?

ΛΕνακη καλο ταξιδι αυριο....πολλα τα χιλιομετρα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα απο την παιδιατρο που εκανε ο Π εμβολια .

τα εβαλα και για υπνο και ναμε .

ο Π ειναι 8170 και 71 εκ !!! :D:D:D:D

ο Μ ειναι το πιο χαριτωμενο και καλο παιδακι στον κοσμο!!!! εκανε πολλα ομορφα πραγματα στην παιδιατρο και εδω στο σπιτι αλλα ειμαι πτωμα για να τα γραψω ....του πηραμε και παπουτσια .

ειχε πολλα παιδακια στο ιατρειο και παιζανε ..κατσαμε και 2 ωρες μεχρι να μπουμε !!

χτυπουσε το κουδουνι και ετρεχε να ανοιξει την πορτα και μολις εμπενε καποιος ελεγε "γεια σας " εδειννε τα παιχνιδια στα αλλα παιδακια και τους εβαλε να μπουνε κατω απο εα γραφειο :lol::lol::lol: ...εκανε πολλα χαριτωμενα και οι μονοι που γελουσαμε ειμασταν εμεις ...οι αλλοι γονεις ηταν η στον κοσμοτους η σοβαροι ....ηταν ξενερωτοι η εμεις χαζοχαρουμενοι ? :roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στην αρχη εφαγε φρικη γιατι νομιζε οτι θα τον εξετασει και καναμε αμαν καιπως να τον πισουμε οτι δεν θα τον εξετασει ...του το ελεγα απο το μεσημερι !!μετα εκλεγε για το νινι ...και ελεγε σηνεχεια "οχι ο Τοι" (οχι ο μανωλης) οτι δεν θα εξετασει αυτον η γιατρος

μας ζητουσε να βλεπει και τι κανει η γιατρος στονν Π καθε λιγο και λιγακι .

λενα καλο δρομο αυριο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανεετε?

θου απο τι μολυνθηκε καλε το χερακι????? μεχρι ποτε τωρα θα ειναι ετσι?

περαστικααααααα

ιουλακι περαστικα κ σε σας..

κ εμνα μαρεσουν τα μαγιοραλ!

γιωτα η νινα ειναι μια κουκλαρα!!

πεμπι εφτασε κιολας ο καιρος να κανεις επιπεδου ε?

μαρακι κ εγω μαλλον θα μπορεσω

τονιαααααα οχι μη το σκοτωσεις το παιδι1 πως αλλιως θα κρατιεσαι σε φορμα??

σημερα ειδαμε τις κλινικες

η γενικη καλε ειναι χαλια!! ο αγιος λουκας καλος αλλα πολυ ξινες οι μαιες (χεστηκα βεβαια) κ μαρεσε παρα πολυ ο γαληνος!μαλλον εκει θα παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ ειναι το πιο χαριτωμενο και καλο παιδακι στον κοσμο!!!!

Πανω στη βελανιδια καθεται μια κουκουβαγιααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Πανουλης ρε ειναι γιγαντας!!!θα γινει πανυψηλος!!!! :D:D

Ξερετε τι νουμερο αθλητικα πηρα στον Ν;;; 26 :o:o:o το 25 ουτε μεχρι τα Χρ. δεν θα τον εβγαζε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...