Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σπιτικη πιτσα εεεε?????????μμμμμ

αλε καμια δε ειναι,,,α τη συμπεθερα μου βλεπω :D:D

ιουλια μακαρι να μη ειναι ωτιτιδα :cry::cry: περαστικα

λενακι μεγεια τα ψωνιαρεεεε :D:D:D:D:D:D

τι τσαντα πηρες?αυριο βγαζω τα ραμματα

μιτσακι γτ ρε δε θα πας δουλεια? :?:? τι εγινε?

σε αναζητησε μια..αλλα δε θυμαμα ποια..εγω παντως οχι :oops::oops::oops: γραπτα μιλαω παντα :x:x:x

τονια μαρια δε σας διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια στο σχολιο τρωει ο αλεξ?

ρε παλι καλα εφαγε σημερα :roll::roll::roll:

εσκασα..ηπια κ κοκα κολα..πφφφφφφφφφφ..γουρουνααα

μαρια με κασερι ντοματα κ ελιες 8-)8-)8-)

τα κοριτσια σου καλα?

ιουλια τι εγινε ο γιωργος? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρως κασέρι???

Τετάρτη σήμερα :-w

Μιτσάκη πες για τη δουλειά :D

Τονάκι φιλάκια!!!!

εγώ σήμερα βγήκα αγορά με τη Φ και κάτι φίλες και αγόρασα δώρα για τους γάμους και καλσόν για εμάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οου γιεεεεεεες!!!η πρωτη μας αντιβιωση ειναι γεγονος!!

οξεια ωτιτιδα! :(:(:(:(

7 ημερουλες αντιβιωση κ αντιπυρετικο πριν τον βραδινο υπνο..γι αυτο ξυπνουσε η καρδουλα μου ανα μισαωρο κ με ειχε ξεσκισει..αααχ! :(:(

τωρα κελαηδαμε..αντε να δουμε για ποσο..

το αλλο σας το ειπα;μας ξαναπηαν απο τον παιδικο του δημου..ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα μας παρουν..ελεος! :evil::evil:

πανω που αρχισε να συνηθιζει το παιι..τί θα κανω;ξανα απο την αρχη;κ δε θα παει παιικο αυτες τις ημερες ειπε ο παιδιατρος,να μη τον ταλαιπωρησω αλλο λεει μεχρι να συνελθει..

μα σκατουλες..

θα επανελθω!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πεταξε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τζαμπα εγραφα

ιουλιαι πρωτη σας?ευχομαι κ τελευταια..

σκεψου το μικρουλι μου απο 7,5 μηνων..απο μια μαλακια δικια μου :evil::evil::evil:

ο θοδωρης πρωτη χρονια στο σταθμο μονο το πρωτο μηνα αρρωστησε..μετα μονο μυξες..συστηματικα κανει μ ορο..εχει δε εχει μυξες

με το σταθμο τι σκεφτεσαι?μεσα στη εβδομαδα θα ξες?

αν ναι μηπως να το πας στο καινουριο κ τις μερες που θα ναι σπιτι τωρανα τουπεις για το νεο σταθμο? :roll::roll::roll:

μαρια παο κρεας νηστευω σημερα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω θουλιτσα..

ας γινει καλα ο μικρος κ θα δουμε..να σου πω την αληθεια.αν ηταν να προσαρμοστει στον ιδιωτικο,θα προτιμουσα να μεινει εκει..αλλα αντε να πειθω ξανα τον χ..τεσπα..μεσα στην εβδομαδα ελπιζω να ξερω..αλλα πολυ φοβαμαι πως θα ειναι να τον παρουν αργοτερα κ ως τοτε θα εχει συνηθισει στον ιδιωτικο..οποτε τοτε ισως καταφερω να πεισω κ τον χ. να παραμεινει εκει..

τωρα με απασχολει η αντιβιωση..ογκμεντιν παιρνουμε κ μου εκανε διαρροια απο την πρωτη δοση κιολας! :shock::shock:

τωρα ειναι αργα,θα παρω το πρωι τηλ. τον παιδιατρο..αλλα φυσιολογικο δεν ειναι να γινεται παντα,ετσι;δηλ.δε γινεται 1 εβδομαδα να κανει διαρροιες καθε μερα,σωστα; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα :twisted::twisted::twisted:

έχω κάτι νεύρααααααα :evil::evil::evil::evil:

μου 'ρχεται να βάλω τα κλάματα από τα νεύρα μου!! :evil:

κατάληψη πάλι!!! και ενώ τους διοικητικούς τους αφήνουν να μπουνε δε μπαίνει κόσμος μπήκαμε λίγοι...

και χωρίς το αυτοκίνητο :evil: το οποίο το άφησα πάνω στο δρόμο!!!! δεν αφήνουν να το φέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σήμερα δεν είμαι στα πολύ καλά μου, χθες η δασκάλα του Μιχάλη΄είπε στην μαμά μου ότι θέλει να πάω από εκεί να συζητήσουμε για την συμπεριφορά του Μιχάλη, είναι λέει πολύ ζωηρός :(:(:(:(

Ιουλία περαστικά.

Να πάρεις οπωσδήποτε τηλ τον παιδίατρο το ποιο πιθανό είναι να σας αλλάξει την αντιβίωση αφού έκανε διάρροια από την 1η φορά

Μιτσάκι για πες για την δουλειά, εγώ δεν κατάλαβα θα πας ή όχι?

Μάρθα ούτε εγώ ξέρω να ανοίγω φύλλο, απλά ήθελα να σε πειράξω χθες να σου αλλάξω λίγο την διάθεση

Άφρο μπράβο στον Πανούλη

Γωγώ δοκιμάζεις και βλέπεις για την νυχτερινή πάνα. Εγώ στην Έλενα δεν δυσκολεύτηκα καθόλου,

έχει 2,5μήνες που δεν φοράμαι και είχε μόνο ένα ατύχημα και δεν την ξυπνάω την νύχτα για να κατουρήσει.

Ο Μιχάλης πάλι παρότι τον ξυπνούσα και την νύχτα και πολλές φορές (2-3), κατουριόταν σχεδόν κάθε 2η μέρα, είχα βαρεθεί να πλένω σεντόνια.............

Λενάκι με γειά τα πράγματα καλοφόρετα

Εγώ παπούτσια φοράω στην Έλενα από την κουμπάρα μου που δίνει όποια που φαίνονται καλά και δεν είναι πολύ φορεμένα. Δύσκολοι καιροί ;)

Χρύσα έχει DPAM στο sity gate? Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από τα mayoral πολύ καλή ποιότητα δεν ξεθεριάζουν δεν ξεχειλώνουν και μου αρέσει πολύ η γραμμή τους γιατί είναι στενή και ταιριάζει πολύ στα δικά μου παιδιά. Δεν είναι βέβαια φτηνά αλλά παίρνω πάντα στις εκπτώσεις για την επόμενη χρονιά.

Στο σχολείο από την προηγούμενη εβδομάδα εγώ τους φοράω μακρύ παντελόνι και κοντή μπλούζα με μπουφανάκι.

Αργυρώ δεν έχουν γυμναστική στο σχολείο? ή αλλάζει εκείνη την ώρα και βάζει φόρμες?

Ο Μιχάλης έχει 4 φορές την εβδομάδα γυμναστική οπότε μόνο 1 μέρα φοράει τζιν, τις υπόλοιπες μέρες φόρμες

Πάλι κατάληψη ρε Μαρία???????????????

Καλημέρα Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι πολύ ωραία κατάληψη λένε αφήνουν μόνο διοικητικούς και μπήκα μπροστά και λένε: "διοικητικός είστε?"

λέω όχι! Γίνεται μια μανούρα και τελικά λέω συμβασιούχος είμαι :twisted::twisted::twisted: και ενώ αφήνουν διοικητικούς να μπούνε όσοι είναι μπροστά στην πόρτα, δεν το λένε και έτσι δεν μπαίνει κανένας :shock::shock::shock:

κατάλαβες>?? ευκαιρία για καφέ!!! τάχα έχουμε κατάληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακι ..ευχαριστω κοριτσαρα μου για τα καλα σου λογια. :x:x Και εσεις κουκλες εισασταν ομως!!!!

Μα καλα τι δουλεια ηταν αυτή;;;Αρχαια μετα του μαστιγιου;;; :o:o:lol::lol::lol:

Νατασουλα μου καλημερα!!!Τι εννοει ζωηρος αραγε;;;Οτι μιλαει πολυ ή οτι δεν καθεται στο θρανιο του;;;

Επισης τα ζωηρα παιδια σε αυτη την ηλικια τα αντιμετωπιζεις μονο με κατι που θα τους κεντρισει το ενδιαφερον.Η "τιμωρια" και οι ¨απειλες" μονο αντιθετα αποτελεσματα θα φερουν.

Και εγω τα mayoral τα παω με χιλια. :D Εχουν λογικη τιμη και ειναι σκυλια!!!Και φοβερα σχεδια.Τα κατατασω ποιοτητας μαδερκερ και καλυτερα μη σου πω. ;)

Μαρια ..καταληψη κανουν οι εργαζομενοι ή οι φοιτητες;;;

Λενακι καλοφορετα τα ρουχα σας!!!Πολυ χαιρομαι οταν σε διαβαζω σε αναμελιαρικη φαση!!!! :D:D

Θουλιτσα θα σε τηλ σημερα να τα πουμε. 8-)

Αργυρουλα αυτο στο πιπι το παθαινα και εγω μικρουλα και η μαμα μου μου εβαζε....Νιβεα...Ω ναι...Τιγκα στο παραμπεν λεμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Παω για δουλειες....Ντουλαπες σημερα...Ωχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!

Ιουλια πςραστηκα...δυσκολα με τις ιωσεις...κουραγιο !!!!!!1

τα majoral τα ξερ , εχουμε αρκετα ρουχαλακια ειναι οντως πολυ καλα,μονο ενα μπλουζακι πολο του φοφο εχει ξεθωριασει...

Και εγω στις εκπτωσεις ψωνησα.

Τα φιλια μου...επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρυσα μου!!! :D

Ιουλια μου περαστικα σας ρε!!!Βασικα για τη διαρροια δε ξερω..εμενα αλλεργια μου εκανε την 7η μερα με την αμοξιλ!!!

Επισης τον Μακ κουιν τον βλεπουμε στανταρ μια φορα τη μερα!!!Σε λιγο νομιζω οτι θα δω τον Σακη στο σαλονι!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω σημερα τον εστειλα παιδικο.Δεν ειχε δεκατα απο χθες το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

σήμερα τον Λ. τον πήγε ο μπαμπάς του στο σχολείο, αφού είδε χθες ότι είχα μια πολύ άσχημη μέρα, τέτοια κούραση και επειδή η Ανδρονικούλα μου έκανε σακούλες κάτω από τα ματάκια της από την έλλειψη ύπνου.....έτσι την αφήσαμε να κοιμηθεί λίγο περισσότερο, μην νομίζετε κάθε μέρα ξυπνά στις 7.00 και σήμερα ξύπνησε στις 8.00 :o:o:o:o:o έρχεται κάτω με ρωτάει πού είναι ο Λ.? της λέω σχ., μου λέει το ρολό του είναι κλειστό!!!! :roll::roll::roll: ....εγώ δεν άνοιξα κανένα ρολό για να μην κάνω φασαρία και την ξυπνήσω!!!! :roll::roll::roll::!::!::!:

πάντως έχω προσέξει ότι τα παιδιά μου νοιαζονται ο ένας για τον άλλον και μου αρέσει αυτό :) ....βρε δε μπα να λείπουμε εμείς, εκείνα θα ρωτήσουν που είναι ο αδελφός/ή!!! :!:

και ο άντρας μου πήγε τον Λ. στο σχολείο και ο Λ. βρήκε μια συμμαθήτριά του και έτρεξε μαζί της στην τάξη, ούτε που γύρισε να κοιτάξει τον μπαμπά του, του είπε γεια χωρίς να τον κοιτάει και ο άντρας μου έμεινε έτσι :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock:

Ιουλία μου περαστικά στον Γιωργή σου, κρίμα μωρέ ο γλυκούλης :x

για τον παιδικό εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξετε πώς είναι τα οικονομικά σας και ανάλογα να πράξετε, καλό είναι να μην ξανά αλλάξει, αφού προσαρμόζεται δύσκολα.......εκτός και ο δημοτικός, ξέρεις ότι είναι κλάσης ανώτερος! :!:

Μιτσάκη θα πας στην δουλειά τελικά? εγώ κατάλαβα ότι θα πας, αν και δεν σου αρέσει....έχει να κάνει με το επάγγελμά σου? μάλλον όχι ε?!!! :?

Μαρία φουλ στην θερμίδα χθες :D

Νατασούλα μάλλον θα εννοεί ότι μιλάει στον διπλανό του, αλλιώς τι άλλο να κάνει, να πετάει μολύβια? :?::!:

δεν ξέρω και τι εννοούν ζωήρός!!!!....πάντως εμάς, θυμάστε που μας είχαν πει οι "παιδαγωγοί" του νήπιου του Λ. ότι ήταν επιθετικός, μας είχαν πει επίσης ότι την πρώτη εβδομάδα του σχολείου θα μας πουν να πάμε να τον πάρουμε γιατί δεν θα είναι ικανός για το δημοτικό, δεν θα προσαρμοστεί!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil: μ@@@@@ς!!!! :evil::evil::evil:

εγώ αυτές τις μάρκες που λέτε δεν τις ξέρω :? ....δεν τις έχω δει εδώ!!!! :? .....θα ψάξω στο νετ να δω για τι ρούχα λέτε!!! :)

Λενάκι μεγειά τα ρούχα σας και εγώ θέλω να ψωνίζω για την Ρ., δεν έχει τίποτα!!!! :?

καλά ρε Παναγιώτα κάθε μέρα κάνεις τέτοιες δουλειές? :o:o:o:o:o πωπω εγώ θα ντρεπόμουν να έρθω στο σπίτι σου, πρέπει να είναι πολύ πολύ καθαρό!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία τα mayoral, μου άρεσαν, αλλά ακριβά για την Ρ. που μεγαλώνει συνεχώς, για τον Λ. οκ....

η Ρ. είναι 15.9 κιλά :o:o:o:o:o

Νατασούλα ο Λ. έχει 2 φορές την εβδομάδα γυμναστική και έχει, όλα τα παιδάκια έχουν, τσάντα με τα αθλητικά και αλλάζουν την ώρα της γυμναστικής.....φυσικά μπορείς να τον στείλεις με τις φόρμες, αλλά δεν θα ιδρώσει κάνοντας γυμναστική? και θα μείνει με το ίδιο μετά? ο ίδρώτας θα στεγνώσει πάνω του!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αργυρουλα μου!!!

Καλε οχι καθε μερα...Μια φορα το χρονο...Τωρα που χειμωνιαζει (και καλα)!!!

Εχω και τη μαμα μου εδω και βοηθαει.!!! :!::!:;)

Τις αλλες μερες χαμος γινετε κοριτσι μου.Ενας ατελειωτος παιδοτοπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Χαλια βραδυυυυυ!!!!!!! (-| Ο Αλεξ αρπαξε κι αυτος ιωση και εκανε διαρροια στον υπνο του οπου αλλαζα και σεντονια,βηχει λιγο κι εχει μυξες και το μωρο με πυρετο που δε ξερω αν ειναι απο το εμβολιο που εκανε προχθες ή κολλησε απο τον Αλεξ!!!

Εκανε μεχρι 38,5..δε της εχω δοσει ακομη ντεπον γιατι ειναι ευδιαθετη και ηπιες κανονικα το γαλα,αλλα τη πηρα στο κρεβατι ολη νυχτα να την ελεγχω...ρε κοριτσια μα αληθεια πως βολευεστε να κοιμαστε ολοι μαζι στο ιδιο κρεβατι;;;;;; εκανα πολυ χαλια υπνο!!!!! :o δε μπορουσα να απλωθω,να στρουφογυρισω,να αλλαξω πλευρο μη τυχον και τη ξυπνησω-χτυπησω-πλακωσω!!!!! απαπαπα ουτε για αστειο!!!!! :-o

Μαρια δε καταλαβα το τουβλο γιατι εχεις νευρα...το οτι εχετε καταληψη δε σημαινει ξεκουραση;;;;; :-\

Νατασουλα μη στεναχωριεσαι ρε,απλως ειναι οι πρωτες μερες και ο Μιχαλακης ισως δεν εχει συνειδητοποιησει ακομη οτι δεν ειναι στο νηπειαγωγειο που ηταν πολυ πιο ελευθερος...η μανα μου μου λεει οτι οταν πηγα πρωτη δημοτικου η δασκαλα ειχε απηυδησει με τη παρτη μου γιατι ολη την ωρα ημουν ορθια και καθε φορα που γυριζε το κεφαλι της με εβρισκε να καθομαι και με αλλο παιδακι!!!!! :lol::lol:

Γωγω αν δε βαριεσαι να αλλαζεις σεντονια νυχτιατικα δοκιμασε το! ;)

Θουλακι αντε να βγαλετε τα ραμματα και να μη πονεσει το πουλακι μου!!!! :roll:

Παναγιωτα σιγουρα ειναι απο την αντιβιωση η διαρροια;;;σε ποση ωρα την εκανε μετα που την ηπιε;;;

Ιουλιακι μακαρι να ειναι η πρωτη και η τελευταια!!! :roll: εμενα ο Αλεξ πρωτη φορα αντιβιωση 3,5 μηνων και η μπουμπου 4!!! :( και τωρα να δουμε τι θα ξετελεψουνε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μάλλον θα εννοεί ότι μιλάει στον διπλανό του, αλλιώς τι άλλο να κάνει, να πετάει μολύβια? :?::!:

κι όμως αυτό ακριβώς έκανε χθες, πέταξε ένα μολύβι, :(:(:( σε ένα παιδάκι είπε η δασκάλα, στο πάτωμα είπε ο Μιχάλης.............. λεπτομέρεις θα μάθω αύριο

Με έχει αγχώσει πολύ αυτή η συμπεριφορά γιατί μέχρι τώρα δεν είχα ποτέ πρόβλημα, ζωηρός ήταν ανέκαθεν αλλά ποτέ δεν χτύπησε κανένα παιδί εδώ και 5 χρόνια που πηγαίνει σχολείο.

Είναι κάτι που μου το βεβαιώνανε όλες οι δασκάλες, δεν χτυπούσε ποτέ ακόμα και αν τον χτυπούσανε.

Είμαι σίγουρη οτι δεν το έκανε στα καλά καθούμενα (και η δασκάλα είπε ότι το άλλο παιδάκι τον ενοχλούσε) αλλά παρόλα αυτά εγώ δεν δικαιολογώ τέτοια συμπεριφορά και δεν ήθελε να το συζητήσουμε στο σπίτι.

Όταν τον ρωτούσα τι έγινε μου έλεγε δεν θυμάμαι πέρασαν πολλές ώρες :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Τονια μου.Περαστικα σας ρε κοριτσακι!!!

Οχι, διαρροια της Ιουλιας εκανε.Ο Γιωργακης.

Αργυρω εδω υπαρχουν καποια σχολεια με πρασινι πινακα και κιμωλια.Τα περισσοτερα εχουν ασπρο πινακα και μαρκαδορο.Ελαχιστα εχουν διαδραστικους πινακες!!!!

Το ξερατε οτι το εργο "Το γαλα" που ειχε ανεβει στο Εθνικο και τωρα βγαινει ταινια το εχει γραψει ενας καθηγητης Αγγλικων που διδασκε σε ενα σχολειο στην Πλατεια Βαθης;;;Και τα περισσοτερα στοιχεια του εργου τα αντλησε απο τη ζωη των μαθητων του;;; :?:?:?

(Οσες το εχετε δει ....νομιζω οτι νοιωθετε εναν κομπο στο λαιμο σας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!

Κοιμηθήκαμε σερί!!! :D:D:D Απίστευτο!!!

Ιουλία μου, περαστικά στον Γ σου!!! Το πουλάκι μου!!! Κι εγώ θα προβληματιζόμουν πολύ για τον σταθμό, αλλά κάτσε πρώτα να σας πάρουν στον δημοτικό και αποφασίζεις μετά! ;)

Θουλάκι μου, ήθελα να σου στείλω την αγάπη μου και τη συμπαράστασή μου, για να θυμάσαι ότι δεν είσαι μόνη!!!! :mrgreen: Με το μικροβιάκι, ακριβώς μία απ' τα ίδια... Αγκαλιά ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!! Δεν κάθεται κάτω, παρά ελάχιστα λεπτά, την περνάμε όλη μέρα αγκαλίτσα!!!! Υπομονή!!! ;)

Γωγούλα, τώρα που το θυμήθηκα.... :evil::evil::evil: Τι λες μωρή στο τρενάκι της αϋπνίας, πας καλά;;; Ξύπνησε η ομορφούλα 3 φορές σε μια νύχτα (μεμονωμένο περιστατικό) και κάτι τρέχει στα γύφτικα!!! :P Εμείς νομίζεις δεν έχουμε σχέση πάθους με τον ύπνο;;;; :P Προσωπικά άνετα χτυπάω 12ωρο ύπνου κάθε βράδυ, ΑΝ μπορούσα!!! :P:P:P

Γι' αυτό που σου είπε ο Γιωργάκης σου (ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή, θυμάμαι!) :P σχετικά με την επιμέλεια των παιδιων, να με συγχωρείς, αλλά κι εγώ πέθανα στο γέλιο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Μα, το Θεό σας δεν έχετε!! :P

Αργυρούλα, πολύ μ' αρέσουν αυτά που λες για την αδερφική σχέση των παιδιών σου!!! :D Τα μαναράκια μου!! :D Η Β λέει στην Ε, να μεγαλώσει γρήγορα για να παίζουν!!!! :D

Κοριτσάρες μου, στην δουλειά δεν θα πάω, γιατί δεν αξίζει τον κόπο. Δεν είναι στο αντικείμενό μου (φυσικά!), ΝΟΜΙΖΑ ότι ήταν σχετική με το αντικείμενο του μεταπτυχιακού που ήθελα να κάνω (ανθρώπινο δυναμικό) αλλά τελικά ήταν sales=πωλήσεις από πόρτα σε πόρτα!!! :evil: Ξεκ@λ@μα δηλαδή, συγγνώμη κιόλας! Και μάλιστα στον Πειραιά. Την αμοιβή θα την έδινα στην γυναίκα που θα μου κρατούσε τα παιδιά και στις βενζίνες. Προφανώς δεν αξίζει τον κόπο!!! :? Θέλω πολύ να δουλέψω, αλλά όχι και να στερηθώ τα παιδάκια μου, για κάτι που δεν έχει να μου προσφέρει τίποτα, σε κανέναν τομέα... :?

Πάω, με καλεί!!! 8-) Είπατε κι άλλα, αλλά μετά! 8-) Καλημέρα σε όλες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μην ανησυχείς, δεν θα είναι σημαντικό, ευτυχώς δεν είστε εδώ, αλλιώς...... :?

Μιτσάκη άστο αν είναι όπως το περιγράφεις, και αν είναι να δίνεις τον μισθό σου σε νταντά και βενζίνη....!

Τόνια περαστικά :x , υποθέτω ο Άλεξ είναι σπίτι!

διάβασα χθες αυτό και συγκινήθηκα: :(

Η ζωή ενός σκύλου που δεν αγαπήθηκε ποτέ!!!

1η εßδοµάδα. Σήµερα είµαι ηλικίας µιας εßδοµάδας. Τι χαρά να είµαι µέρος αυτού του Κόσµου...

1 µηνός. Η µαµά µου µε φροντίζει πάρα πολύ καλά. Είναι µια εξαιρετική µητέρα.

2 µηνών. Σήµερα µε χώρισαν από τη µητέρα µας. Ήταν πολύ ανήσυχη και µε τα µάτια της µε χαιρετούσε. Ελπίζω η νέα «ανθρώπινη» οικογένειά µου να µε φροντίζει το ίδιο καλά µε τη µαµά µου.

4 µηνών. Έχω µεγαλώσει πολύ γρήγορα, τα πάντα τραßάνε την προσοχή µου. Υπάρχουν µερικά παιδιά στο σπίτι που µου είναι σαν «µικρά αδερφάκια». Παίζουµε πολύ, τραßάνε την ουρά µου κι εγώ τους δίνω µικρές ψεύτικες δαγκωνιές για πλάκα.

5 µηνών. Σήµερα µου φωνάξανε. Η κυρία µου ήταν πολύ αναστατωµένη επειδή ούρησα µέσα στο σπίτι. Όµως δεν µου είπαν ποτέ πού έπρεπε να το κάνω αυτό.. Επίσης, κοιµάµαι στο χωλ. Στεναχωρήθηκα πολύ γι' αυτό!

8 µηνών. Είµαι ένα πολύ χαρούµενο σκυλί! Έχω τη ζεστασιά ενός σπιτιού, αισθάνοµαι τόσο ασφαλής, τόσο προστατευµένος... Νοµίζω ότι η «ανθρώπινη» οικογένειά µου µε αγαπάει. Η αυλή είναι όλη δική µου και, συχνά, ξεπερνάω τον εαυτό µου, σκάßοντας στο χώµα σαν τους προγόνους µου, τους λύκους, για να κρύψω το φαγητό. Ποτέ δεν δοκιµάζουν να µου µάθουν τίποτε. Τότε θα πρέπει όλα να πηγαίνουν καλά, όλα αυτά τα πράγµατα που κάνω να είναι εντάξει!

12 µηνών. Σήµερα έγινα ενός έτους. Είµαι ένας ενήλικος σκύλος. Όµως τα αφεντικά µου λένε ότι µεγάλωσα πολύ περισσότερο από ότι περίµεναν. Πόσο υπερήφανοι πρέπει να είναι για µένα!

13 µηνών. Σήµερα µε έδεσαν. Σχεδόν δεν µπορούσα να κουνηθώ, να ßρεθώ σε λίγο ήλιο όταν κρυώνω, ή να ßρω λίγη σκιά όταν ο ήλιος ανεßαίνει ψηλά στον ουρανό. Λένε ότι θα µε επιτηρούν και ότι είµαι αχάριστος. Δεν καταλαßαίνω τίποτε απ' όσα µου συµßαίνουν.

15 µηνών. Όλα έχουν αλλάξει τώρα... Με κρατάνε συνέχεια κλειδωµένο στη ßεράντα. Αισθάνοµαι πολύ µόνος. Η «ανθρώπινη» οικογένειά µου δεν µε θέλει πια. Μερικές φορές ξεχνάνε ότι διψάω και πεινάω. Όταν ßρέχει, δεν έχω µια στέγη πάνω από το κεφάλι µου..

16 µηνών. Σήµερα µε έßγαλαν από τη ßεράντα. Ήµουνα σίγουρος ότι η «ανθρώπινη» οικογένειά µου µε είχε συγχωρέσει. Ήµουν τόσο χαρούµενός που χοροπήδαγα από ενθουσιασµό. Η ουρά µου κουνιόταν σαν τρελή. Επιπλέον, πίστεψα ότι θα µε πήγαιναν ßόλτα! Κατευθυνθήκαµε προς τον αυτοκινητόδροµο, και άξαφνα, σταµάτησαν το αυτοκίνητο, άνοιξαν την πόρτα και εγώ ßγήκα έξω, χαρούµενος, γιατί σκεπτόµουν ότι θα περνάγαµε τη µέρα µας στην εξοχή. Δεν καταλαßαίνω γιατί έκλεισαν την πόρτα κι έφυγαν. «Ακούστε, περιµένετε!» - γάßγισα. Με ξέχασαν... Έτρεξα πίσω από το αυτοκίνητο µε όλη τη δύναµή µου. Η αγωνία µου µεγάλωνε καθώς άρχισα να καταλαßαίνω, ενώ δεν µπορούσα να αναπνεύσω από το λαχάνιασµα και αυτοί δεν σταµατούσαν, ότι µε είχαν εγκαταλείψει!

17 µηνών. Έψαχνα µάταια να ßρω το δρόµο για να γυρίσω σπίτι. Είµαι µόνος και αισθάνοµαι χαµένος. Στις περιπλανήσεις µου, συναντάω µερικούς ανθρώπους µε καλή καρδιά που µε κοιτάνε µε θλίψη και µου δίνουν λίγο φαγητό. Τους ευχαριστώ µε τα µάτια µου, από τα ßάθη της ψυχής µου. Εύχοµαι να µε υιοθετούσαν. Θα ήµουνα τόσο πιστός όσο κανένας άλλος σκύλος! Όµως, αυτοί απλά λένε: «καηµένο σκυλάκι, πρέπει να έχει χαθεί».

18 µηνών. Πριν από µερικές ηµέρες, πέρασα από ένα σχολείο και είδα πολλά παιδιά µικρά και µεγαλύτερα σαν τα «µικρά µου αδερφάκια». Πλησίασα περισσότερο και µια οµάδα από τα µικρότερα παιδιά, γελώντας, µου πέταξαν πολλές πέτρες, απλά για να δούνε «ποιος σηµαδεύει καλύτερα». Μια από αυτές τις πέτρες µε χτύπησε στο µάτι και, έκτοτε, δεν µπορώ να δω καθόλου µε αυτό το µάτι.

19 µηνών. Είναι απίστευτο. Όταν είχα καλύτερη όψη, οι άνθρωποι µε λυπόντουσαν. Τώρα είµαι πολύ αδύνατος και αδύναµος και η όψη µου είναι απαίσια. Έχω χάσει το ένα µου µάτι και οι άνθρωποι µε διώχνουν µε τις σκούπες όταν προσπαθώ να ξεκουραστώ σε κάποια σκιά.

20 µηνών. Κινούµαι µε εξαιρετικά µεγάλη δυσκολία. Σήµερα, ενώ προσπαθούσα να περάσω το δρόµο, µε χτύπησε ένα αυτοκίνητο. Βρισκόµουνα στη ζώνη των πεζών για να περάσω το δρόµο, όµως ποτέ δεν θα ξεχάσω το γεµάτο ικανοποίηση ßλέµµα του οδηγού, που έδινε συγχαρητήρια στον εαυτό του που µε πάτησε. Εύχοµαι να µε είχε σκοτώσει! Όµως, απλά µου προκάλεσε εξάρθρωση στα πίσω µου πόδια! Ο πόνος ήταν ανυπόφορος! Τα πόδια µου δεν µε υπακούνε και µόλις µε τεράστια δυσκολία µπόρεσα να συρθώ στο γκαζόν στην άκρη του δρόµου. Επί δέκα µέρες έχω µείνει εκτεθειµένος στον ήλιο που καίει, στη δυνατή ßροχή, στο κρύο, χωρίς φαγητό. Δεν µπορώ πλέον να κουνηθώ. Ο πόνος είναι ανυπόφορος. Βρίσκοµαι σε ένα πολύ υγρό µέρος, και φαίνεται ότι ακόµη και το τρίχωµά µου µαδάει. Κάποιοι περαστικοί ούτε καν µε προσέχουν, άλλοι λένε: «µην πλησιάζεις». Είµαι σχεδόν αναίσθητος, όµως, µια ελάχιστη δύναµη από τα ßάθη του σώµατός µου µε αναγκάζει να ανοίξω τα µάτια µου.. Η γλυκύτητα στη φωνή της µε έκανε να αντιδράσω. «Καηµένο µου σκυλάκι, κοίτα πώς σε έχουν αφήσει», έλεγε.. Μαζί µε την γυναίκα ήταν ένας άντρας µε λευκή ποδιά που µε ακούµπησε και είπε: «Λυπάµαι, κυρία µου, αλλά αυτός ο σκύλος δεν θα τα καταφέρει. Είναι καλύτερα να τον ßοηθήσουµε να ßγει από αυτόν τον πόνο και τη δυστυχία». Η ευγενική κυρία, µε δάκρυα να τρέχουν ποτάµι στα µάγουλά της, συµφώνησε. Όσο καλύτερα µπορούσα, κούνησα την ουρά µου και την ευχαρίστησα, µε τα µάτια µου, για τη ßοήθειά της να αναπαυθώ ειρηνικά και ήρεµα.

Ενώ αισθανόµουν το ελαφρύ τσίµπηµα της ßελόνας, πριν από αυτόν τον µακρύ ύπνο, η τελευταία µου σκέψη ήταν: «γιατί έπρεπε να γεννηθώ, αφού δεν µε ήθελε κανείς;».«Δεν µπορείς να σώσεις κάθε ζώο στον κόσµο όµως, για αυτό το ένα που σώζεις, ΕΙΝΑΙ ο κόσµος». Στείλτε το όπου µπορείτε. Όχι µόνον σ' αυτούς που θα δακρύσουν, αλλά κυρίως σ' αυτούς που κάποτε ίσως και να εγκατέλειπαν ένα σκυλί στον δρόµο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τί κάνετε; Εμείς καλά! Η Δ κοιμάται και η Ε ζωγραφίζει. Εγώ μόλις έφαγα και σκάω. Νιώθω κάθε φορά οτι τρώω λες και δε θα ξαναφάω ποτέ! :lol::lol::lol:

Τόνια ζεις;;;; Τα σκουλικάκια νόστιμα;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Θουλάκι τη χώνεψες την πίτσα;;;;;;;

Δήμητρα σ'εκείνο το φροντιστήριο δε θα πας; Δεν έγινε τμήμα; Κρίμα........

Νατάσα ρε συ μπορεί να τον έσκασε. Δεν μπορώ να φανταστώ το Μιχάλη τόσο ζωηρό......

Χρύσα διάβαζα χθς για τα κατορθώματα του φο και γελούσα μόνη μου......

Ιουλία περαστικά στο Γιωργάκη.... Για τον παιδικό πραγματικά δεν ξέρω τί να σου πω... Ας μας διαφωτίσει καλύτερα η Φράου Τόνια.

Μαρία δεν κατάλαβα τελικά. Μπήκες ή δεν μπ΄ήκες για δουλειά; Κατάληψη γιατί κάνουν;

Παναγιωτα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλάκια πολλά! Χάρηκα πολύ που σάκουσα!

Σίσσυ την είδα τη κλήση σου αλλά δεν μπόρεσα να σε πάρω!!! Μπουυυυυυυυυυυυυυυυχαχαχαχαχαχαχα πρέπει να παραδεχτείς οτι είμαστε θεές! Και γω δεν το χω ρε γμτ!!!! :lol::lol::lol:

Γωγώ σόρρυ ρε αλλά και γω γέλασα μαυτό με την επιμέλεια... :lol::lol::lol:

Αργι ρε συ για το τρειλερ δε μου είπες......

Το λινκ με το αυτοκίνητο το περιμένω πάντως.......

Λενάκι με γεια τα ψώνια!!!

Κοπελιές εγώ τα μαγιοράλ τα λατρεύω! Τα έχει η ξαδέρφη μου οπότε έχουμε αρκετά. Ποιοτικά είναι σούπερ. Τα υφάσματά τους είναι πολύ καλά και γενικά είναι καλοραμμένα ρούχα αλλά ελαφρώς τσιμπημένα! Από σχέδια-χρώματα σκίζουν πάντως!

Τα DPAM είναι επίσης πανέμορφα αλλά πολύ ακριβά σε σχέση με τη γαλλία. :shock::shock:

Δεν το καταλαβαίνω, έρχονται όλοι να τα'αρπάξουν εδώ;;; Μου έλεγε φίλη μου που έζησε μια δεκαετία εκεί και ψώνιζε για το γιο της πως ήταν παμφθηνα. Είχε μπλουζάκια με 3 ευρώ και εδώ το φθηνότερο έχει 12-13

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα το τρέιλερ πώς να σου το στείλουμε βρε? δεν έχω ιδέα!! για πότε το θέλετε? για το καλοκαίρι?

για το αυτοκίνητο, αυτό είναι το δικό μας

http://konfigurator.audi.de/controller? ... nt=accx-de

και η ιστοσελίδα της αντιπροσωπείας που το πήραμε:

http://www.audi-partner.de/de_partner/p ... avant.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πρώτη ιστοσ. είναι το κονφιγκιουρειτορ, όπου μπορείς να κάνεις το αυτοκίνητο που θέλεις, δλδ χρώμα μέσα, έξω, ελαστικά και ό,τι άλλο θέλεις και να δεις την τελική τιμή....το δικό μας δεν ξέρω τι έχει :lol::lol::lol::lol: , απλά έβαλα το χρώμα που έχουμε.....να ξέρεις ότι το AVANT είναι το στέισον βάγκεν!!!

το πήραμε από την Φρανκφούρτη, είχε καλύτερες τιμές!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...