Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Ιουλιακι δε θα συντονιστουμε σημερα!!!τωρα κοιμουνται και τα 2 μετα απο παααααραααααα πολυ γκρινια και δε ρισκαρω να με ακουσουν να μιλαω και να ξυπνησουν!!!! :?

Το απογευμα οκ;;;; ;) αλλα ειδες ποσο μεγαλη αλλαγη μπορει να δεις απο τη μια μερα στην αλλη;!

Θουλακι μου καθαρα απο ζηλεια το κανει!!! ξερει οτι εισαι σπιτι με το μωρο και τρωγεται μεσα του!! :? αααχχχχ πρεπει να μαθει ο Παντελακος να καθεται λιγο ησυχος για να ηρεμεις κι εσυ και να εχεις περισσοτερο χρονο και αντοχη για το Θοδωρακο...κι εσενα θελω να σε παρω τηλ ρε γαμωτο!!!καθε μερα σε σκεφτομαι κι ολο δε τα καταφερνω!!! :(

Χρυσα αυτο που περιεργαψες....κατι μου θυμιζει,κατι μου θυμιζει!!!!!! :lol::lol::lol: Ρε πρεπει να γνωριστουν ο Φοφος με τον Αλεξ και το Γιωργο!!!!! :lol::lol::lol:

Παντως για το εξω κι εγω τον φοβομουν πολυ,αλλα τελικα ισως επειδη καταλαβε οτι κινδυνευει δε χρειαστηκε πολλες φορες να βαλω τις φωνες! :P

Εμενα σημερα εκαψε το χερι του στο beaba!!! 40 φορες του ειπα οτι καιει κι αυτος πηγε και τον αγκιξε την ωρα που εβραζε...ε μη φανταστειτε κανενα εγκαυμα,λιγο κοκκινησε αλλα μιλαμε οτι μουρτζοκλαιγε 2 ωρες και δεν ηθελε ουτε τη σκια του!!!! αφου στο τελος τον εβαλα για υπνο γιατι δεν αντεχα αλλο να τον ακουω!!!! :? ενταξει ηταν και λιγο τυφλα γιατι σηκωθηκε νωρις...

Αργυ κι εγω οταν παει δημοτικο δε θελω να ειναι σε ενα τμημα με πολλα αλβανακια,γιατι το επιπεδο θα ειναι πολυ χαμηλο και δε θα προχωρανε στην υλη..αλλα στο παιδικο που μιλαμε για 2,5 χρονων παιδακια δε με νοιαζει καθολου...και ειναι και ποιος το λεει!!! αυτη εκει που μενουν και μεγαλωσαν ο Μακης με τα αδερφια του ειναι απο τις χειροτερες περιοχες του Ηρακλειου και το επιπεδο ειναι αστα να πανε!!!και μου το παιζει και περιοπης το κατιναριο!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Α πατινι(αυτο με το τιμονι και τις 3 ροδες) ο Αλεξ κανει απο τα 2 ..1,5 ειναι λιγο δυσκολο βεβαια...ισα που εχουν κατακτησει το περπατημα κι αυτο οχι παντα.. :roll:

Αφρο αυτες οι ηλιθιες παρεξηγησεις των 3ων μας εχουν φαει κι εμας κι εχω ξενερωσει τη ζωη μου!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλια...ο Χριστοφορος αρχιζει την γκρινια κατα τις 1:30 που αρχιζουν και φευγουν τα πρωτα παιδια και χτυπανε τα κουδουνια..ετσι μου λεει η δασκαλα του

επισης..Παναγιωτα και θου γιατι σας βαλανε καλε στο βρεφηκο...εδω ο Φοφος ειναι στο μεταβρεφηκο που ειναι πιο μικρος απο σας...

Σημερα τον πηρε η μαμα μου..θα ειναι εκει μεχρι το απογευμα για να τελειοσω το βουνο μετο σηδερο..λεει οτι γκρινιαξε λιγο αλλα τωρα ειναι σουζα..αντε να δω

Θου και ο φοφος οπως και ο Θοδωρης εκανε πισωγυρησμα...και οχι μονο στην πανα...

αφου πλεων ξαναφοραει ολη μερα απλα ανα τακτα χρονικαδιαστηματα τον βαζω στο γιογιο γιατι τα κραταει και τα κανει εκει

παιρνει την πιπιλα..και γυρναει με αυτην στο στομα..και επειδη δεν εχει παρει ποτε και δεν ξερει πως να την πιπιλησει..εχει πολυ γελιο..

επισης..απαιτει ταροφηματα του πλεων σε μπημπερο....παλη..εκει που ειχαμε ξεφορτωθει ξανα ολα τα μπιμπερο και μιαχαρα επινε στο ανοξειδωτο sippy...τωρα ξανα μανα τα ιδια...αχχχχχ

Παντως παιδια ωρες ωρες τον κοιταζω και λεω...ειναι δυνατον αυτο το τοσο αξιαγαπητο-για μενα παντα- υπεροχο γλυκητατο παιδι..να μετατρεπετε στο Ταζ τρον τρομερο!!!!!

Αργη νομιζω κανενα ειδος πατινι δεν μπορουν να κανουν...απαιτει συντονισμο κινησεω που τα περισσοτερα παιδια δεν εχουν σε αυτη τηνηλικια...

αν μου ελεγε πχ..οτι τρωει μονο του..ναι...οτι κανει γραμμες η κυκλους στο χαρτι..ναι...αλλα ο συντονυσμος τον κατω ακρων ερχετε πολυ αργοτερα...πολλα παιδια σε αυτη την ηλικια δεν περπατανε καν καλα καλα...εκτος και εαν προκειτε για καποιο παιδι με ιδιετερες ικανοτητες..ενα παιδι θαυμα

Τονια εγω τον φοβαμαι...εδω που μενουμε ειναι πεζοδρομος...εχει γυρω σχολεια κλπ..και τα αμαξια δεν αναπτισσουν μεγαλες ταχυτητες..

αλλα αμα βγω στον κεντρικο δρομο;;; ασε που πολοι τρελοι βγαινουν αποστενα´λες και στροφαρουν στην ΕΘΝΙΚΗ...

δε θα ξεχασω τι μου εκανε στον παιδικο μια φορα...

βολτα με το φοφο οχι περιορισμενο σε ποδηλατακι γιατι καροτσι ΔΕΝ καθετε...ποτε μονη μου!!!..ποσο μαλλων ΚΑΙ με το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax βρε θουλιτσα..ποσο κομματια να γινεις πια.. :(:(

για τα ατυχηματα,νομιζω πως οσο το σκεφτεσαι,τοσο χειροτερα γινεται..αστο να παει βρε κοριτσακι μου..θα στρωσει..τί να κανεις πια;να του βαλεις ουρητηρα;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: χαλαρωσε κ σκεψου αυτο που εγραψε η αναστασια..ολα τα υπολοιπα στη ζωη σου ειναι μια χαρα! :D

για τον παντελακο σε νιωθω γιατι τετοιο ακριβως μωρο ηταν κ ο γιωργος! :shock::shock::shock::shock:

αργυρω μαλλον πειναει..αλλα αν εχει λυσσαξει απο την πεινα,οσο κ να τον ρωτουν,θα κλαιει κ θα ειναι εκτος εαυτου..το θεμα ειναι να μη φτανει σε αυτο το σημειο..θα τους πω γυρω στις 12,πριν το κλαμμα,να του δινουν ψωμακι κ χυμο κ ας εχει φαει πιο πριν..σιγα μην εχει φαει πολυ,λιγες κουταλιες δε τον κρατανε κ οσο παιζει ξεχνιεται..αλλα μετα που τα υπολοιπα πανε για υπνο,μαλλον θυμαται την πεινα του..λεω εγω..δεν ξερω κιολας.. :roll::roll:

η δασκαλα του μου ειπε μηπως νυσταζει..θα βαλω κ σεντονακι αυριο κ μαξιλαρακι να δοκιμασουμε..αλλα δεν πιστευω..αυτος στις 3 κοιμαται..

κατι απο τα δυο ελπιζω να πιασει! :roll:

αφρο καλα να περασετε στα τρικαλα!ελπιζω πολυ καλυτερα απο ο,τι στην καβαλα!

παναγιωτα ηθελα να σε ρωτησω,με κιμωλια γραφετε στον πινακα;εμεις καλε με μαρκαδορο! :shock::shock:

αυριο καταληψη,δε θα παω σχολειο,την παρασκευη ομως,παρολο που θα συνεχιστει,θα παμε..λογικο..πρεπει να φιανονται καθηγητες στο σχολειο!μιλαμε ειναι πολυ κουλ καταληψη αυτη!

οι πορτες ειναι ανοιχτες,το σχολειο πεντακαθαρο :shock: ,τα παιδια κοιμουνται εκει,αλλα ειναι τοσο ευγενικα,μας αφηνουν να μπουμε στα γραφεια για καφε,τη διαυθυντρια στο γραφειο της κ σημερα,μερικα παιδια της γ λυκειου,ζητησαν απο εναν καθηγητη να τους κανει μαθηματικα ενα δυσκολο κεφαλαιο! :shock::shock:

τετοια καταληψη δεν εχω ματαξαναδει! :shock::shock::shock::shock:

κ εμενα ο γιωργος που ειναι πιο μικρος απο ολους στο μεταβρεφικο ειναι..2-3 χρονων!

χρυσακ αυτο παιζει..να χτυπουν τα κουδουνια κ να κλαιει..αλλα αυτο δεν μπορω να το ελεγξω..τί να πω στους γονεις να μην ερχονται; :shock:

τονια το απογευμα!αλλα οχι 7-8,θα δω μυστικα της εδεμ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οποτε θες παντως παρε!ο γιωργος κοιμαται κ ειμαι ελευθερη!

καηκε ο ταρζαν μας,ε; :(

φοβερη αλλαγη,ναι..ειδικα μετα απο αποχη 5 ημερων.. :roll::roll: αντε να δουμε κ αυριο!

για την πεθερα κ εγω νευριασα!πιο πολυ επειδη κανει υποδειξεις για κατι που κατεχεις καλυτερα! :evil::evil:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαμός γίνεται εδώ, τα έχω παρατήσει όμως, ε δεν μπορώ να είμαι και στην τσίτα όλη την ώρα....μου ζήτησε ο Λ. να φάει γιατί πεινούσε, βάζω και μισή ώρα μετά δεν έχει αγγίξει το φαί του και μετά μου λέτε για βακτήρια, ε ας φάνε και λίγα βακτήρια!!!! :evil: ....σήμερα τα έχω πάρει πόλύ άσχημα μιλάμε!!!! :evil::evil::evil::evil:

το κοριτσάκι σε δύο μήνες γίνεται 2!!!....τέλος πάντων......

Θούλη δεν ξέρω τι να σε συμβουλεύσω με την πάνα του Ντόντου, μήπως να τον πάρεις κάπου μόνο του και αν μιλήσετε? να τον ρωτήσεις γιατί δεν κάενι πιπί στην τουαλέτα και αν είναι έτσι να του βάλεις πάνα :? τι να πω [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] άρχισε να μην φορά πριν γεννήσεις?

σας αφήνω πάω να συνεχίσω το σιδέρωμα και να βάλω μια φωνή για τό φαγητό......ίσως βάλω φωνή ..... απλά δεν με νοιάζει για τίποτα.....δεν τους μιλάω καν!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία διάβασα ότι αν συνεχιστούν οι καταλήψεις θα γίνουν μαθήματα και τα Σάββατα :o:o:?:?

εδώ έχουν ένα ηλίθιο τρόπο να γράφουν στον πίνακα: γράφουν με κιμωλία και μετά σβήνουν με σφουγγάρι αφού το βουτήξουν στο νερό :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: και μετά ξαναγράφουν στο μέρος που είναι βρεγμένο και δεν μπορείς να διαβάσεις τίποτα!!!! :evil::evil::evil::evil:

όταν το είδα εκνευρίστηκα τόσο πολύ γιατί δεν μπορούσα να διαβάσω τίποτα στον πίνακα!!!! :evil::evil::evil:

Αφρο πότε φεύγεις για Θεσσαλία? :?: δεν κατάλαβα.....

Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις, για πόσες μέρες? 30?...νετ θα έχεις? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...Τονια...

η δικη μου χτες που φωναζα σαν ιστερικη...λεεισημερα..."νομιζα οτιτο εδειρες το παιδι...φωναζεις λεςκαι βγαζεις καποιο μισος"

μουρθε να την πως αμα λοιπατε τοσοπολυ το εγγονακι της να το πηγενε καμια βολτα να ξελμπικαρει..η να παρει για λιγες ωρες τον μικρο- μια χαρα βολικο και ισηχο ειναι- για να τον παω εγω βολτα...

δεν του φναζω που ανακατευει το σπιτι..του φωναζω να ΜΗΝ κανει πραγματα επικινδυνα...γιατι αμα δεν φωναξω...τι θα κανω..θα τον δειρω;;;;

θα παρατησω τον μικρο βρεγμενο μονο του πανω στην αλλαξιερα για να ξεμαγκοσω τα χερια του μεγαλου;;;..εχω αδειασει το σπιτι απο Επιπλα...πηδαει απο τους καναπεδες...η θα πεταξω τον μικρο στον νυπτηραεπειδη ο φοφος βουταει στη χεστα,....

ειπαμε ειμαι Θεα.,.,..οχι η Θεα Καλη με τα 8 χερια!!!

εμ δεν βοηθανε...εμ μιλανε....

και καλα το οτι δεν βοηθανε ΟΚ...δικαιωμα τους...δεν ειναι και υποχρεωμενοι..αλλα μη μιλατε τουλαχιστων

Ιουλια ηθελα νασε ρωτισω...ειχες παρει καποια στιγμη ρουχα DPAM..εισαι ευχαριστιμενη απο την ποιοτητα του;;;..εχουν "καλη" συμπεριφορα σε πλυσημο σιδερωμα..δηλαδη..δεν ξεθωριαζουν και κρατανε τη φορμα τους

Καλε σηγουρα μιλησε μεταφορικα...νομιζω οτι η κημωλια εχει καταργηθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Αργυρώ,αυτο με το βρεγμενο σφουγγαρι το καναμε οταν ημουν μαθητρια!! :shock::shock::shock:

αληθεια οι γερμανοι δε γραφουν με μαρκαδορο στον πινακα;;;;;;;;;;;;; :o:o

το ξερω για τα σαββατα..θα χασουν κ τις εκδρομες τους μαλλον..αφου η γ λυκειου δεν ηθελε να συνεχιστει η καταληψη,γιατι κινδυνευει να μην παει 7ημερη βαρκελωνη..κ ειναι κριμα τα παιδια να την χασουν..αλλα... :roll::roll::roll:

χρυσα ενα μπλουζακι του γιωργου εχω..τα αλλα τα πηρα για δωρακια κ δεν ξερω..αυτο το μπλουζακι δεν ξεθωριασε κ κραταει τη φορμα του..αλλα δε το εχει βαλει κ πολλες φορες..μια χαρα παντως μου φαινονται..εχεις παρατηρησει κατι;;

κανω μακαρονια με κρεμα γαλακτος κ μανιταρια για εμενα!βαρεθηκα να σκεφτομαι τί θα φανε οι αλλοι!εγω αυτο θελω! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχιδεν εχω δεικατι..απλα ρωταωγιατι χρειαζομαι μερικα μακριμανικα μπλουζακια και παντελονια στον φοφο και ειδα μερικα ωραια..

προλαβαινω να παω μονο city gate οποτε οι επιλογες μου ειναι απο εκει

Θελω ομως ρουχα καλης ποιοτητας σε καλη τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δασκαλος μας στο δημοτικο ετσι εκανε με την κιμωλια ...και στο γυμνασιο τρα που μου ερχετε ετσι καναμε ,βρεχαμε το σφουγκαρι γιατι αν ειναι στεγνω η σκονη της κιμωλιας παει παντου ,γεμιζεις τα ρουχα σου και μπορει καποιο παιδι να εχει ασθμα ...οχι οχι ειναι μεγαλη βρωμια με στεγνο σφουγκαρι ....παντα το βεχαμε .

φευγω το σαβατο (πρωτα ο Θεος) για εναν μηνα ,δεν ξερω αν εχω νετ εκει ...μπορει να εχει βαλει ο αδερφος μου στο μαγαζι του και να μου δωσει τους κωδικους να μπαινω απο το σπιτι ....

Ιουλια πολυ χαρικα με το Γ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα πιπιλα ολη μερα????????????????? :?:?:?

κ παλι μπιμπερο? :shock::shock::shock::shock:

αχ τι τραβαν τα μωρουλια

ιουλια εχεις μερες που αρχισα κ αν κανει ατυχηματα το αγνοω..για ποσο δε ξερω :roll::roll::roll:

χρυσα μενα ειναι με τα παιδακι του 09

αλλα η απο πανω μας ειναι ιανουαριος 09 κ πηγε με τα παιδακια του 08..κ στη ταξη του εχει μερικα παιδακια του 09 :twisted::twisted::twisted: στα μεγαλα βρεφη ειμαστε..κ σεις ε?

τονια απο αυπνια θα γκρινιαζε ρε...σιγα μη καηκε τοοοοσο..μα καυτος ρε παιδι μου..για κασκαντερ στειλτον

αργι πανα δε βαζει με τιποτα..θελει ελευθρια...τι να πω..μια φορα του ειπα θα βαλεις πανα..τελος..κμε λεει..ειμαι μωρο..θα βαλω πανα κ πιπιλα :cry::cry::cry::cry:

κ μολις πηγα να του βαλω πανα δε καθοταν..ελεγε οοοοοοοοχιιιιι

πανα εκοψε μετα που γεννησα

μα τι σπαστικο να μη τρωνε..πω πωωω

τι τραβας κ συ..τι φαγητο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα επαιρνα χρυσα!μου φαινονται καλυτερα απο τα h &m k ta zara!

να σου πω..κ σε ολες δηλαδη..ξεκινησατε να φορατε στον παιδικο φορμες απο κατω μακριες στα παιδια;εγω μεχρι σημερα τον εστελνα με τα σορτσακια του..λεω να κατεβασω τις φορμουλες σημερα..για πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσεις που εχετε 2 παιδακια βαλατε τα ιδια παππουτσια που ειχατ στο 1?

ελεγα παλια οτι στο 2 θα επερνα καινουρια αλλα με τοοοσους φορους :roll::roll::roll: δε ξερω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω ...σημερα γυρισε ο μικρος !!! τον ειχα μεσα στην κουνια του και καποια στιγμη ακουσα κλαμματα ...ειχε υρισει και ειχε σκαλοσει το ποδι στο καγκελο και το ενα χερι απο κατω του τον εβαλα μπρουμιτα μετα και εκατσε για λιγη ωρα μετα φωναζε για να τον παρω :lol::lol::lol::lol:

εγω βαζω φορμες εδω και μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια εγω ναι..του βαζω φορμες απο κατω αλλα τις πολυ λεπτες..με κοντομανηκο απο πανω

ναι..αυτες ειναι οιεπιλογες...zara...h&M και Sprinter

φορμες πηρα στις εκπτωσεις απο εδω απο την adidas,Puma Nike που ειναι επι της Μοναστηριου σε πολυ καλες τιμες...15 οι καλοκαιρινες19 οι χειμερινες- μιση τιμη της ειχε ,παπουτσια αθλητικα το ιδιο..σπορτεξ χειμωνιατηκο...20 και 25 ευρω..

πηρα 3 διαφορετηκα νουμερα ενα για τωρα και τα αλλα δυο για πιο μετα που θα μεγαλωσει το ποδι

αλλα δεν εχει παντελονια για εξω και λεπτα μακριμανικα μπλουζακια

Θου εγω καποιαπου δεν εχουν φθαρει κυριωςεσωτερικα..θα φορεσω τα ιδια...

δολαδη κυριως "καλα" παπουτσια..οχι αθλητικα η καλοκαιρινα πεδιλα που εχουν φορεθει πολυ..

παντως τα μπεμπε που δεν πατηθηκαν...αφου δεν περπατουσε..δεν το συζητω..οτι θα τα ξαναφορεσω

Οπως και τα ρουχα..γι'αυτο θελλω να παρω λιγο πιο καλα ποιοτηκος γιατι θα τα φπρεσω και στον αλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δευτερο παιδακι δεν εχω,αλλα παππουτσια δε θα φορουσα τα ιδια,επειδη εχει να κανει με την ανατομια του ποδιου..πρεπει να μην ειναι φορεμενα για να παρουν τη φορμα του ποδιου του παιδιου κ οχι να ειναι "πατημενα"ηδη.. :roll::roll:

παππουτσακια αγκαλιας,ενταξει,τα ιδια!

κ τα καλα του τα παππουτσια εγω του τα φοραω οσο πιο συχνα μπορω,ακριβως επειδη σε λιγο δε θα του κανουν..μην πανε τζαμπα τοσα χρηματα! :lol::lol:

αυτα για μικρες ηλικιες,οπως τα παιδια μας..μεγαλώνοντας εννοειται θα φορουν τα ιδια! ;)

χρυσα πού στη μοναστηριου ειναι;εγω πηρα απο το φωκα κ πληρωσα 80 ε για 2 σετ φορμες! :shock::shock:

βεβαια αποδειχτηκαν τελειες κ θα τις βαλουμε κ φετος,τις πηρα μεγαλουτσικες..αλλα οι τιμες που μου λες πολυ μου αρεσουν!

επισης,τί εννοεις λεπτες φορμες;εγω τις κανονικες ελεγα..για πες!

αφρο συγχαρητηρια!αντε αρχισε κ αυτος τα ακροβατικα του! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια ειναι προς Κορδελιο...διπλα στα Λιντλ,εχει adidas, Nike Champion καιενα που τα εχει ολα

εχεικαλες τιμες αλλα αυτες οι φορμες που πηρα εγω ηταν της προσφορας...και εχει συχνα προσφορες

εγω λεω τις ανοιξιατηκες...αυτες που δεν εχουν την χνουδωτη επενδυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω μακαρονια με κρεμα γαλακτος κ μανιταρια για εμενα!βαρεθηκα να σκεφτομαι τί θα φανε οι αλλοι!εγω αυτο θελω! :evil:

xaxaxa ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!! ;);)

κοίτα όταν πήγαινα για να μάθω την γλώσσα έτσι γράφανε, το 2004-5, τώρα αν άλλαξαν δεν ξέρω.....αλλά και εγώ νομίζω ότι η Παναγιώτα μεταφορικά μιλούσε!!! ;)

ο μαρκαδόρος σβήνει ε? εγώ είμαι της παλιάς σχολής, της κιμωλίας δλδ!!!! :roll::roll::roll::roll:

Αφρο μπράβο στον Πανούλη :D

Θούλη εγώ και να ήθελα δεν μπορώ διότι αγόρι-κορίτσι, αλλά θα συμφωνήσω με την Ιουλία στο παπούτσι καλύτερα καινούργιο....εκτός πια και έχουν το ίδιο ακριβώς πόδι!!!! κια το παπούτσι δεν έχει χαλάσει!!! :?

φόρμες φοράτε στο σχολείο? εδώ μόνο ρούχα φοράνε τα παιδιά!!! :?

εγώ σήμερα σολομό με πατάτες στον φούρνο σε άσπρη σάλτσα!!!!

το μπουμπούκι έφαγε μόνο το ψάρι, αυτό με ενδιέφερε κιόλας......έκανα και κέικ 8-)

πάω να ξαπλώσω, είμαι πολύ κουρασμένη....τέλειωσα και με το σίδερο....έχω να βοηθήσω τον Λ. στην εργασία του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ιουλία κατάλαβα, έχετε τον άσπρο πίνακα με τον μαύρο μαρκαδόρο....εδώ όχι έχουν τον πράσινο πίνακα με την κιμωλία!!! :?

στο μάτι ποιός έιναι καλύτερος δεν ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Σημερα αφησαμε την μικρη στην γιαγια της και πηγαμε για ψωνια!! Ψωνισα στην Ε. τσαντα, αδιαβροχο παντελονακι και τζακετ για τον παιδικο, ρουχα χειμωνιατικα που δεν ειχε τιποτα, καλτσες, καλτσον τα παντα σχεδον!!! Για τον Γ. πηρα καλτσες :lol: αυτουνου του ειχα ψωνισει πριν λιγες μερες. Πηρα και εγω 2 φουλαρια, φο μπιζου και 2 οζες, ψωνισε και ο Π. μπουφαν και τζιν και ειμαστε πολυ χαρουμενοι! Ενα μαγαζι γιορταζε τα 100 του χρονια και ειχε 25% εκπτωση σε οτι και να παρεις και το ξεσκισαμε αν και ψωνιζα σπανια απο εκει παλια. Περιμενω να ερθει η Ε. να της τα δοκιμασω!

Χρυσα περαστικα σας!!! Ταρζανακος ο Φ. ε? Και εγω το ιδιο αναρωτιεμαι για την Ε. Πως ενα τοσο ησυχο και καλοβουλο παιδακι εξελιχτεικε σε Ντενις ο τρομερος!! Κουραγιο μανα!

Συμπεθερα ζεις!!!!!!!!! :D Πως τον εφτασε μωρε τον μπεαμπα ο Αλεξ? :( Οσο για την πεθερα :twisted::twisted: Και εγω καθε μερα λεω να σε παρω τηλ. αλλα δεν προλαβαινω...να δω ποτε θα μπορεσω :roll:

Ιουλια αντε ωραια καθε μερα και καλυτερα! Βρε λες να πειναει και να κλαιει? :o

Γωγουλα αμεσως να γκρινιαξεις για την μικρη :P Οριστε, το παιδι ειχε τον πονο του με την ιωση και τωρα που ειναι καλυτερα κοιμηθηκε και πιο καλα! Ελα να δεις τα δικα μας (Θου και εμενα) πως κοιμουνται :P

Νατασουλα ευχαριστω για τα καλα λογακια! Ελιωσα με αυτα που λεει η Ελενα για την γιαγια!

Αργυ με απειλες του τυπου: θα σε αφησω εδω και θα φυγω....δεν θα σε ξαναπαρω μαζι μου κτλ. δεν χαμπαριαζει η Ρ.? Μα τοσο ατιθαση? :o Εγω αν τυχει και ζητησει αγκαλια της βαζω ενα οριο. Της λεω πχ. θα σε παρω απο εδω μεχρι την κολωνα εκει κατω και μολις φτανουμε εκει την κατεβαζω και μιλια δεν βγαζει! Δοκιμασε το.

Παω γιατι ηρθε η Ε. τα υπολοιπα μετα! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω περίοδο!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Καλησπέρα και καληνύχτα!

Γωγώ θα σου πω την άποψή μου περί κρατικοδίαιτου ιδιωτικού τομέα αύριο.

Και ειδικά για τα Ιδιωτικά ΜΜΕ των δημόσιων επιχορηγήσεων. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανουλίτσες μου! :D

Με αναζήτησε καμιά σας; Όχι, ε; :evil: Καλά σας!!! :evil::P

Σας διαβάζω τις τελευταίες μέρες, αλλά δεν προλαβαίνω με τίποτα να γράψω. Τα τελευταία δεν τα έχω διαβάσει, ελπίζω μετά κι αν κοιμηθεί το μικρόβιο, θα επανέλθω.

Έστω και καθυστερημένα, θέλω να ευχηθώ ξανά στην αγαπημένη μου συμπεθερούλα.... :D

Παναγιώτα μου, να μας ζήσει ο Φωτάκης ο ομορφούλης (μα τι όμορφα παιδιά έχεις!!!) :x:x και σ' ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για την πρόσκληση!!!

Χάρηκα ΤΟΣΟ πολύ που κατάφερα να έρθω μετά της κοράκλας μου και το χάρηκε κι εκείνη!!! :D

Ήσουν μια κουκλίτσα ζωγραφιστή, τα παλληκάρια σου όλα πανέμορφα, το μυστήριο ωραιότατο και οι μπομπονιέρες απλά υπέροχες!!! :D:D:D

Να το χαίρεστε το αντράκι σας το μικρό, να ζήσει, να 'ναι πάντα γερός και να σας κάνει υπερήφανους!!! Καλοφώτιστος!!! :D:D:D

Ήθελα κι άλλα να σας πω τις περασμένες μέρες, αλλά τώρα τα ξέχασα!!! :evil:

Τα νέα μου...

Σήμερα και χθες έτρεχα σαν τη παλαβή, σε δύο (1η και 2η) συνεντεύξεις για μία δουλειά... στον Πειραιά!!! :shock: Κι επειδή είμαι καταπληκτική και τους κερδίζω με τη μία :P (που να με βλέπατε με το κοστουμάκι μου σήμερα!!!) :lol: με προσέλαβαν :D αλλά... (μη χαίρεστε) :P μιλάμε τελικά για δουλειά... "χα-τσού"!!! (που λέει κι η Αναστασία!) :?:lol::lol: Σίγουρα δεν αξίζει τον κόπο, για να μη σας τα πολυλογώ... :(

Ένιωσα μια περηφάνια να πω την αλήθεια, αλλά στη συνέχεια και μια απογοήτευση... :(

Anyway, πάμε γι' άλλα!!! ;)

Αυτά τα δικά μου. Περάσαμε και μία απίστευτη λαχτάρα, από χθες με ένα θέμα υγείας της αδερφούλας μου, αλλά δόξα τω Θεώ, τέλος καλό-όλα καλά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σκάω και πάω, γιατί με καλεί το μικρόβιο. Υπόσχομαι επάνοδο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ δεν βοηθανε...εμ μιλανε....

και καλα το οτι δεν βοηθανε ΟΚ...δικαιωμα τους...δεν ειναι και υποχρεωμενοι..αλλα μη μιλατε τουλαχιστων

Ε ΜΑ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!! Αυτο λεω κι εγω!!!!!! τουλαχιστον βγαλε το σκασμο και μην ανακατευεσαι στην οικογενεια ΜΟΥ!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

DPAM εχουμε κι εδω κι εχω ψωνισει παρα πολλα ρουχα...ειναι πολυ καλα!!! ;) και ειδικα τα κοριτσιστικα ειναι ξεμυαλισμα τελειως!!!!! :P

Ιουλιακι δε τα καταφερα ουτε το απογευμα... :( δεν υπηρχε αυτη η μερα σημερα...παρεδωσα μιλαμε..καποιος πουστης πρεπει να με εβριζε δεν εξηγειται αλλιως!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Θουλακι μου αντε να περασει ο καιρος να ερθεις να περασουμε καλα να ξελαμπικαρεις λιγακι γιατι πολυ στεναχωριεμαι να σε ακουω ετσι...τα χιλια δικια εχεις πουλακι μου και χιλια μπραβο για την υπομονη σου!!!! μα τη παναγια ή που θα ειχα φουνταρει στη θεση σου ή που θα το καρυδωνα!!!!! :?

Αλλα ειναι και τοσο γλυκας ο κερατας και σε ριχνει!!!!! :P

Αργυ κι εγω εχω παραδωσει με το φαγητο...σημερα πχ δεν εφαγε καθολου φαγητο..ειναι με γαλα το πρωι,1 αυγο,1 μπανανα,1- φετα τρικαλινο για τοστ και 1 γιαουρτακι...δεν ειχα αντοχη να επιμεινω για φαγητο ουτε γι αστειο... :roll:

Για παπουτσια που θουλακι ξερω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα,αλλα θυμαμαι η παιδιατρος μονο που δε με εδειρε μια φορα που του φορουσα παπουτσια απο το ΖΑΡΑ(και ηταν το μονακ=δικο που ειχα παρει γιατι ηταν μουρατο!)!!!!! μου ειχε πει ρουχα να παιρνω απο τα κινεζικα,δανεικα,χιλιοφορεμενα,αλλα παπουτσια μονο ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ και ΚΑΛΑ!!! κανονικα λεει πανω απο 4-6 μηνες δε πρεπει καν να φορανε το ιδιο παπουτσι τα πρωτα χρονια που περπατανε!!! :shock:

καλα αυτο δε το τηρω...ε δε γινεται να φευγει ο προυπολογισμος στα παπουτσια!

Ωχ Ιουλια τωρα ειδα για το πυρετο και το αυτι του Γιωργου!!!! :(:(:( αχ δυστυχως η πρωτη χρονια ειδικα που πανε σχολειο κολλανε ΟΟΟΛΕΕΕΣΣΣΣ τις ιωσεις που κυκλοφορουν!!!! :?

Περαστικα του μωρε του καημενου!!! :(

Συμπεθερα μεγεια τα ψωνια!!!! :D:D:D χοντροπουσουνισατε βλεπω!!!καλα το κανατε!!!καλοφορετα!!! ;)

Ναι ρε σε καταλανβαινω,που να βρεις χρονο κι εσυ να κλασεις μονη με 2 μωρα;;;; :roll:

Αφρο κοιτα να περασεις καλα και να ξεκουραστεις αυτο τον 1 μηνα ε;;;; ;)

Καλη αρχη στα ακροβατικα!!!! :lol:

Μιτσακι δε πειραζει ρε θα βρεις εσυ τη δουλεια που σου ταιριαζει!!!! ;) τι δουλειες ηταν αυτες και ηταν "χα-τσου";;;; :lol::lol:

Θουλη εισαι κακουργα!!!!!! =p~=p~=p~:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...