Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Μαρια μου επειδη τα βλεπω τα χειροτερα για αυτο ειμαι σκατα... :(:(:(

Αρχιζω και αναρρωτιεμαι γιατι να χαλασουν τοσα λεφτα οι γονεις μου για να με σπουδασουν, γιατι να διαβαΖω γιατι να δουλευω πρωι βραδυ να διοριστω,να παω επαρχια..γιατι ..γιατι

γιατι ο αντρας μου εκατσε και πηρε διδακτορικο και ελιωσε στο διαβασμα;;;υπηρχε λογος;;;

και τωρα μετα απο 7 χρονια εκτος ιδιωτικου τομεα ποιος θα προσλαβει μια μητερα με 2 παιδια;;;; :roll::roll::roll:

και επισης ο ιδιωτικος τομεας αν καλυσει το δημοσιο θα ειναι σαν να υπογραφεις θανατικη ποινη...

Ναι καποια στιγμη θα γινει το μπαμ..οταν ομως δε θα εχουμε να φαμε ουτε ραδικια απο το χωραφι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενταξει παιδια την εβγαλα καθαρη!!!! :lol::lol::lol:

Μια χαρα θα επιβιωσω αν πτωχευσουμε...δε θα πεινασω!!!!!! :lol::lol::lol:

Παιδια κι εγω ειμαι πολυ σκατα αυτες τις μερες...δεν εχω διαθεση για τιποτα..απο τη μια οι μαλακες γυρω μου, απο την αλλη ολη αυτη η αβεβαιοτητα...και εχω και τη καριολα τη πεθερα μου να λεει στο Μακη να παμε σε ιδιωτικο σταθμο το παιδι γιατι στο δικο του ακουσε οτι εχει αλβανακια και Ρουμανακια!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: θα πει αυτη εμενα που θα παω το παιδι μου!!!ελα παππου να σου δειξω το σπιτικο σου δηλαδη!!!!!!! twisted: :twisted::twisted::twisted: η κοντεσα που 2ο βρακι δεν εχει να βαλει και θελει μεγαλεια!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: φυσικα δε τα λεει εμενα γιατι ξερει οτι θα τη διαολοστειλω!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Λενακι και Αναστασι τι εχετε κι εσεις βρε κοριτσακια;;;;;και μη λετε χαζα οτι δε μας ενδιαφερει!!! :(

Αργυ κι εμενα το εχει ο Αλεξ αυτο και στην αρχη ηταν πιο εντονο...δε κατουραει οπου να ναι κι οταν παμε εξω εχουμε θεμα.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zxaristöv koröitsia kai egöv sköefthka to xamomhlöak

ευχαριστώ κορίτσια και εγώ σκέφτηκα το χαμομηλάκι, αλλά δεν ήμουν σίγουρη.....χθε μόνο με νερό....σήμερα θα βάλω και χαμομ. αν και μου είπε ότι δεν της πονάει!!! :? .....και πώς θα ξέρω ότι της τσούζει? :?::?::!::!: ....δεν παραπονιέται την ώρα του πιπί!!! :?

Νατασούλα σήμερα ο Λ. θα μάθουν το 4, να το γράφουν....έμεινα πολύ στο 3, δεν ξέρω γιατί!! τόσο δύσκολο είναι? :?

μια χαρά η Έλενα.....σου λέει για την γιαγιά γιατί ίσως να σκέφτεται "ας το πω εγώ, μπορεί η μαμά να εντάξει, δεν χάνω και τίποτα ;) "!!! :lol::lol::lol:

περιμένετε να βρω την φωτό, να σας δείξω τι τους έδωσαν για να διαβάζουν πιο εύκολα και να συγκρατούν τα γράμματα......

το βρήκα:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα...r u talking to m;;;;;

Ειμαι να σκασω....

Ευτυχως εχω τη δουλεια που εχω...αλλα ετσι βλεπω ποσο ανωρημος λαος ειμαστε...

οταν πρωτοξεκινησε η ολη ιστορια, ειδαμε πρωτοι να εκτοπιζονται τα νεαρα golden boys και Δελτα ( ετσι τους λεμε) συμβουλοι που δεν παραγουν για να επιστρεψει η παλια φουρνια οπως και να μειονωνται οι αποδοχες ολων..ΟΛΩΝ ομως ακομα και του προεδρου της εταιριας κατα 20%.

Επισης μειωσαμε σημαντηκα ταεξοδα ταξιδιων και διαμονης διαπραγματευομενοι καλυτερα και κλεινοντας αποκλειστηκα συμβολαια..

ετσι μεσα σε 8 μηνες επιστρεψαμε στον προηγουμενο μισθος μας..

Η κατασταση δε του Ο ειναι...μη αναστρεψημη...

ετυχως και παλη ευτυχως που υπαρχει αυτη η δουλεια...

Τονια ασε...και η δικηβ μου μια απο τα ιδια....

ειναι σαν να λεμε..μας τρεχουν απο τα μπατζακια και πληρωνουμε τζαμπα και σε καθε χαζομαρουλα ο φοφος σπιτι...

με ρωταει αν μπορω και με ταδυο και ειδικα με τον φοφο που εχει εξεληχθει σε Ντενης ο τρομερος...

αμα σας πω τι εκανε μονο χτες....θα φριξετε....η μηπως γουσταρω τρομερα να ειμαι η ιστερικη που να φωναζει στο παιδι της...

ενδεικτηκα νασας πω..σκαρφαλωσε στο ραφη του DVD στοσαλονο- το ραφι εσπασε και επεσεστο ποδι του...τρεχει σαν αλαφιασμενο και κοπαναει το κεφαλι του στις γωνιες ...κοντεψε να ρηξει το ριλαξ με το μωρο...με εσπρωξε απο πισω με δυναμη την ωρα που περπατουσα με το μωρο, οταν επλενα το μωρο, ανοιξε το καπακι της αποχετεσης και το πεταξε στη χεστρα...μετα ηθελε ναμπει στη χεστρα και να το παρει, πηρε το πιγκαλ, κλοτσισε τον καδο με τα χαρτια

μαγκωσε το χερι του στην πορτα, βρηκε ενα παλιο μπισκοτο καπου χομενο...το ξεπουπουλιασε για να φαει τις σταφιδες, πηρε την καρεκλα και σκαρφαλωσε στον παγκο της κουζινας για να παρει ενα ταπερ και κοντεψε να πεσει με τα μουτρα κατω..

και εγω ολη αυτη την ωρα να γκαριζω μη αυτο μη εκεινο...κλπ κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: στείλε τον στην Τόνια βρε, μαζί με τον Άλεξ να κάνουν παρέα!!! :lol::lol::lol: ....τι παιδιά είναι αυτά καλέ? :shock::shock::shock::shock: ..... ηλύση είναι ο παιδικός!!!!.....ζηλεύει μωρέ για αυτό τα κάνει!!!! :roll::roll::roll:

Τόνια το δημοτικό του Λ. έχει 1 Γιαπωνεζάκι (είναι το μοναδικό παιδί που κάνει ωραία γράμματα...ξέρετε ότι το χαμηλότερο IQ των Γιαπωνέζων είναι το 130!!! :shock: )....., ένα Ιταλάκι, 1 Τουρκάκι (ή 2 δεν θυμάμαι) 1 Ρωσάκι και 1 μισό Ελληνάκι (ο Λ.)!!! :roll::roll::roll::roll: ....εμείς ψάχναμε για σχολείο που να μην έχει Τουρκάκια, άλλες εθνικότητες δεν μας πειράζει, αλλά δεν βρήκαμε.... ε 1 ή 2 δεν πειράζει.....η Αθηνά μου έλεγε ότι εκεί που μένουν έχεουν ένα δημοτικό που το 95% είναι Τούρκοι :o:o:o:shock::shock::shock: .... ε εκεί δεν πας!!!

Αφρο καλό παιχνίδι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες...Τι κάνετε;;;Εμείς καλύτερα..Η μπέμπα ξανακοιμήθηκε μια χαρά τη νύχτα με ένα μόνο ξύπνημα... :D:D:D:D Η Ιω το πρωί ευτυχώς δεν είχε γκρίνια και ήπιε το γάλα της σε ένα λεπτό... :D:D:D:D

Εγώ είμαι αισχρή...Ντρέπομαι να σας γράψω τι έκανα χθες το βράδυ... :oops::oops::oops::oops: Ήθελε να ανέβει στον πάγκο που ειχα το λαπτοπ να δει μικυ μαους....Σκαρφαλώνει στο σκαμπό, κάθεται και ξαφνικά ακούω να σπάει κάτι.... :o:o:o Γυρίζω και τι να δω;;;Το καινούριο μου κινητό κάτω, σπασμένο... :o:o:o:o Αλλού μπαταρία, αλλού καπάκια, αλλού κάρτα...Έφριξα... :evil::evil::evil: Και εντελώς αυθόρμητα και χωρίς να το σκεφτώ πάω και της δίνω μια στο μποτάκι της... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::oops::oops::oops::oops::oops: Δεν έβγαλε κιχ...Παίρνω να φτιάξω το κινητό μου και με πόναγε το χέρι μου.... :o:o:o:oops::oops: Τόσο δυνατά τη χτύπησα σκέφτομαι....Πάω της σηκώνω το μπατζάκι της πυτζάμας της και τι να δω;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Τα δάχτυλα μου είχαν μεινει στο αφρατο, λαχταριστο μπουτάκι της... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::oops::oops::oops::oops::oops: Είμαι απαίσια....Και η ψυχουλα μου δε μίλησε καθόλου..Μου λεει ¨Μαμά μου σ'αγαπώ..Θέλω να σ'αγαπώ για πάντα, αλλά δε θέλω να μου φωνάζεις..." :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χρύσαααα συγγνώμη, αλλά γέλασα πολύ με τον Φοφο... :lol::lol::lol: Ρε τον αντάρτη... :lol::lol::lol: Πάλι καλά που δεν πετάει το μωρό στη λεκάνη.. :lol::lol::lol:

Τζούλια μου να δεις ότι όλα θα πάνε τέλεια και ο Γιωργάκης θα είναι άλλο παιδί στο σχολείο....Έλα μη μου στενοχωριέσαι... :x:x:x

Συμπεθερούλα μου τι έχεις καρδιά μου;;;;; :(:(:( Έλα μην κάνεις έτσι για ένα μπολερό...Αν είναι να στενοχωριέσαι θα στο στείλω... :lol::lol::lol::lol: Έλα ανέβααααααα... :x:x:x

Βίκυυυυ τι γλώσσα μωρή έχει αυτό το κορίτσι;;;;Θα τη φάω την γλωσσοκοπανα..Ακου ζωντανός οργανισμός.... :lol::lol::lol:

Σας έχω πει ότι η Ιω λέει ότι ήμουν στην κοιλίτσα της μαμάς και βγήκα από το παπάκι της;;;; :lol::lol:

Παναγιώτα γαμησε τα...Κι εγώ τα σκέφτομαι και τρελαίνομαι...Από την εφημεριδα το τελευταίο 2μηνο έχουν γίνει 5 απολύσεις...Και όλη την ώρα αγχώνομαι και λέω "φαντάζεσαι να γυρίσω και να μου πουν απολύεσαι;;;;" :o:o:o:o Που θα πάει αυτή η κατασταση;;Τι θα γίνουμ;;; :?:?:? Εχεις δίκιο για όσα σκέφτεσαι....Και οι δικοί μου γονείς χάλασαν εκατομμύρια σε φροντιστήρια για να περάσουμε στο πανεπιστήμιο και μετέπειτα για τις σπουδές μας..Και τώρα;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μαράκιιι τι γίνεται ρε;;;Που είσαι χαμένη μαρή;;; :lol::lol:

Χρύσα την ίδια απορία είχα κι εγώ..Τι τους ενοχλούν οι μισθοί του ιδιωτικού τομέα;;;;;Δε μας πληρώνουν από την τσέπη μας και πληρώνουμε εισφορές στα γαμω-ταμεία μας... :evil::evil::evil: Προφανώς το κάνουν για να γίνει πιο "ανταγωνιστική" η Ελλάδα...Να έχουμε μισθούς Βουλαγρίας και να έρθουν εδώ εργοστάσια κλπ και να δουλεουμε τζάμπα... :evil::evil::evil:

Αρτζι η Ιω το έπαθε το καλοκαίρι αυτό με τα μπάνια στη θάλασσα..Ήταν κατακόκκινο το παπάκι της..Πήρα το γιατρό και μου είπε να της βάλω Kenakomb. Της πέρασε, αλλά από τότε έχει το μυαλό της εκεί και κάθε φορά που την πλένω από κάτω μου λέει "όχι, πονάω, πονάω.."Αλλά δεν έχει τίποτα... :?:?:?

Αφροοο καλημέρα...Θα έρθει και ο Κ. πάνω;;;;;

Νατασούλα μπράβο ρε στην Ελενα...Τι καλή.... :x:x:x:x Επίσης, να σε ρωτήσω...Η Ιω έχει μια εβδομάδα που τις νυχτες δεν κατουριέται...Ξυπνάει στεγνή....Πότε λες να δοκιμάσω να της κόψω και τη νυχτερινή;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Λενάκιιιιιι τα φιλιά μου στα ζουζούνια σου... :D:D Και δεν πειράζει για τη δουλειά..Κάθε εμπόδιο για καλό... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ασε...

αυτα ειναι απλα δειγμα...

δεν μπορω να βγω εξω και με τα δυο γιατι ο φοφος θα αφινει το χερι μου και θατρεχει στο δρομο, θα διαλυει τα καταστηματα και αμα ειναι σπιτι...δες τι κανει

Ρε συ τοσο χαλια;;;;

η κουνιαδα μου ειναι σε σχολειο στο κεντρο του Ασπροπηργου...εχει 18 ...8 απο τη γεωργια, 4 αλβανους και 6 Ελληνες...επιπεδο χαλια

Γωγω περαστηκα σας!!!!

Αμα εχουμε ομως και τιμες Βουλγαριας σε ολα παλη καλα...γιατι εχουμε μισθους Βουλγαριας...και τομες Ελβετιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης σημερα ειναι η ημερα των εκπαιδευτηκων...Χρονια πολλα στιςδασκαλες καθηγητριες νηπιαγωγους του τρενου μας

α γιαυτό απεργούν σήμερα? για να γιορτάσουν? :roll::roll::roll::roll: ....πλάκα κάνω!!!!

Γωγώ εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις και άλλη μία εβδομάδα πριν αφαιρέσεις την νυχτερινή πάνα, να είσαι σίγουρη, αν δεν θέλεις να σηκώνεσαι την νύχτα για αλλαγές!!!! :? είναι μικρή άλλωστε, δεν πειράζει να έχει πάνα το βράδυ.....περίμενε λίγο!!! :!:

1,5 χρονών παιδάκι και κάνει πατίνι?!!! :!:

γίνεται?...δεν το είδα, μου το είπε η μαμά της!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης σημερα ειναι η ημερα των εκπαιδευτηκων...Χρονια πολλα στιςδασκαλες καθηγητριες νηπιαγωγους του τρενου μας

Ευχαριστω κοριτσακι μου!!!!!

και οπως το πες...αν εχω μισθο Βουλγαριας θα πρεπει να εχω και τιμες Βουλγαριας.Οχι ΦΠΑ 23% και χαρατσι ακινητων.... :evil::evil::evil:

Καλε ο Χρ. τι γελιο...πεθανα... :lol::lol::lol:

Και εγω πουθενα δε μπορω να παω..ο μικρος ολο κλαιει και ο μεγαλος δεν εχει στασό (που λεμε και εμεις)

Γωγουλα τουλαχιστον για ενα χρονο δε θα μπορουν να σε απολυσουν κοριτσακι μου.Μετα ελπιζω να εχει βρεθει μια λυση και να μην χασει κανεις τη δουλεια του!!!!!!

Νατασα θα σε τηλ. τωρα.Την ωρα που με πηρες καθαριζα στην κουζινα..και εχω ακομη ενα σωρο ντουλαπια να κανω.Πιφφφφφφφφφφ

Αργυρω απεργουν γιατι πια δεν εχουν ουτε κιμωλιες να κανουν μαθημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εγω την κουζινα την λουτροκοπανησα χτες...με τα νευρα που ειχα..εβαλα τον φοφο μετο ζωρι για υπνο και μεσα σε δυο ωρες...τσακ μπαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ακομα γελαω με τον φοφο!

καλα δεν παιζεται!

στειλε τον στην Τονια!

Γωγω κανε δοκιμη εμ την πανα...αλλα το βραδυ θα ξυπνας για τσισα!

Παναγιωτα τις ιδιες σκεψει ςκανουμε ολοι!

μα και ο ιδιωτικος στεναζει, τον αγγιξε μισθολογικα με την αλλαγη το ΦΜΥ!

αν γινουμε βουλγαρια δεν θα χρειαστει να μεταναστευσω για να γινω μοντελο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε διαβασα τιποτα..περιμενω να ξυπνησει η κοκουβαγια μου

χαλια βραδυ..ο θ ηθελε να ερθει στ κρεβατι μας στις 1 η ωρα...εγω δε το αφησα κ ειπα κ οπαντελης κοιμαται εδω στο δωματιο..ελα μου ντε που μετα ξυπνησε κ ο μικρος κ δε μπορουσα να τον παρω μαζι μου γτ θα με εβλεπε ο μεγαλος..δε ηξερα τι να κανω..

πρεπει να αρχισω εκπαιδευση κ τα 2 να ειναι στα κρβατια του οοοολο το βραδυ..για πειτε καμια ιδεα? :roll::roll::roll::roll:

μολις εφαγα σοκολατα :D:D:D

χθες εκανα καθαρισμο..κ αυριο θα ξανα παω...

αυριο μαλλον βγαζει τα ραμματα ο μικρος :cry: θα παω το θοδωρη στο σχολειο μιση ωρα πιο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παραδοξος ,αν και δεν ειμαι της μαγηρικης ,ξερω να ανοιγω !!!! :D ξερω απο παιδακι !!!! αλλα δεν εχω τετειο μπαστι ...τον πολυ λεπτο που θελει ...που να τον βαλω ειναι και μακρης ...

απο χθες δεν ειμαι καλα ..γα@@@ τις παρεξηγησεις μου γ@@@ δεν μαρεσει καθολου να μου χαλανε τις σχεσεις μου τριτοι μεταφεροντας διαστρευλωμενα τα πραγματα ....

ο μπουμπουκος μου εχει αρχισει να θελει περισσοτερο μανουλα το μαναρι μου ...και ο Μ εχει αρχισει να εχει περισσοτερη ζηλεια .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες βγηκαμε βολτα με την φιλη μου απο διπλα ,βγηκε επιτελους απο το σπιτι με το καροτσι!!! :lol::lol::lol:

μεχρι τωρα ειχε βγει 2 φορες και οχι για πολυ γιατι η μικρη εκλαιγε στο καροτσι .

πηγαμε βολτα ο Μ στο καροτσι μαστουνι γιατι ο μπαμπας μας ειχε το καροτσι του Π στο αυτοκινητο :twisted: και ο Π πανω μου στο σλιγκ ....μια χαρα καθετε στο σλινκ 8-)

πηγαμε λιγο μακρια αλλα αντεξα μια χαρα και δεν ποναει η πλατη μου .

η μικρη μια κουκλα και μεγαλωσε 6 κιλα ειναι και ψηλη κοπελα !!!

ευχαριστω χρυσα .

καλα αυτα τα σκλινγκ που δεν ειναι με κρυκους ποσο δυσκολα ειναι !!! :o

ηρθε να της δειξω πως να το φοραει και δεν καταλαβα τι πρεπει να τραβηξω για να σφιξει :roll: και πως βγαζεις μετα το μωρο ....αφου το κουμπομα ειναι πισω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου αν σε παρηγορει ουτε εγω ξερω να ανοιγωφυλλο!! 2 φορες κανα αποπειρα κ απετυχα παταγωδως!

συμπεθερα μουυυ την αφρατη μπουταρονα της νυφης μου????

κ το γλυκο μου δεν εβγαλε κιχ???

ρε πως ανεεβηκε πανω στον παγκο??? :lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα η κατασταση ειναι σκετο δραμα...

αφρο καλα να περασεις ποσο θα κατσεις?

μαρακι τι κανεις? ολα καλα?

αναστασι κοριτσαρα μου ολο λεω θα σε τηλ κ ολο παιρνω.. τι γουρουνα που ειμαι

νατασα μπραβο κ στα 2 σου που τα πανε τοσο καλα

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα ο γυρισμός μας από το σχολείο ήταν ένα δράμα, πολύ δύσκολο παιδί η Ρ., με έσκασε, δεν περπατούσε, ήθελε αγκαλιά, καθόταν κάτω στον δρόμο....μου ήρθε να την σείρω από το μαλλί μέχρι το σπίτι!!! :? κάποια στιγμή την πήρα αγκαλιά, αλλά όχι όπως ήθελε εκείνη, με τρόπο που δεν της άρεσε και να κλαίειιιιιιιιι, την αφήνω κάτω και την παράτησα (φυσικά κάπου που δεν υπάρχει κίνδυνος και που την έβλεπα, ενώ εκείνη όχι!).....μετά από 5 λεπτά και ακόμη καθόταν στο πεζοδρόμιο :o:o:o .....κάποια στιγμή φιλοτιμήθηκε να σηκωθεί και να περπατήσει, με το που με βλέπει άρχισε να με σπρώχνει και να λέει να φύγω!! :lol::lol::lol::lol::lol: ......μάλλον με μίσησε εκείνη την στιγμή......τελικά την πήρα αγκαλιά κανονικά και συνεχίσαμε!!!! 8-) .....ξάπλωσα για να ηρεμήσω .......

γιατί είναι τόσο δύσκολο να ανοίξεις φύλλο? :o:o:o:o ήθελα και εγώ, αλλά δεν έχω πλάστη :roll::roll::roll:

δεν μου είπατε είναι δυνατόν ένα κοριτσάκι ενάμιση χρονών να κάνει πατίνι???????!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω νομιζω οτι ειναιδυσκολο...τιπατινι...το γνωστο με τιμονη...

λεω οτι ειναι δυσκολο γιατι ενα παιδακι τετοιας ηλικιας δεν εχει τον απαιτουμενο συντονισμο σωματος για να κανει κατι τετοιο..

τα περισσοτερα παιδια τετοιας ηλικιας δυσκολευονται να συντονηστουν για να κανουν μονα τους τριροδο ποδηλατο...οχι πατινι

Αχ...τωρα μου θυμησες τα προχτεσηνα μας...

η μαμα μου λεει πως ετσι εκανα εγω...πηγαινα καθε πρωη παιδικο και ουρλιαζα στο δρομο γιαγιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsπερα!

εγω ξερω να ανοιγω φυλλο!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek:

ακουστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! :shock::shock::shock::shock::shock:

Παιρνω τηλ. τον χ. το πρωι να δω πώς πηγε..κ μου λεει!!πηγε μονος του μεσα στον παιδικο,αφησε το χερακι του κ επιασε το χερι της δασκαλας! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ηταν βεβαια κατσουφης,αλλα δεν εκλαψε! :shock::shock::shock::shock:

παιρνω τηλ. κ στον παιδικο,μου λενε τα ιδια! :shock::shock::shock::shock::shock:

οταν πηγα να τον παρω,ηταν ανοιχτη η πορτα γιατι μολις ειχαν μπει καποιοι γονειςκ μπουκαρα αιφνιδιατικα μεσα,να δω σε τί κατασταση θα βρω το παιδι..εκλαιγε..αλλα ηταν στη μεγαλη αιθουσα,οχι κλειδωμενος οπως φοβομουν,ουτε με τα μωρακια!τα πηγε πολυ καλα μου ειπε η δασκαλα του,αλλα εκει γυρω στις 12.30 αρχιζει το κλαμμα :roll::roll::roll:

σκεφτομαι οτι μαλλον πειναει..γιατι εδω εφαγε κ ηπιε χυμο πορτοκαλι κ ηρεμησε..αυριο θα του βαλω κ ψωμακι μαζι,να φαει μετα το φαγητο,που δε το τρωει ολο κ θα πω να του δωσουν κ χυμο,μηπως κ γι αυτο γκρινιαζει..

παντως ,παρολο που εκλειγε πριν φυγουμε χαιρετησε κ φιλησε κ τις 2 δασκαλες! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

το αρνητικο..με εχει πρηξει με τον μακουιν που ειδαν στην τηλεοραση :evil::evil::evil: ,αλλα μετα λεει η τηλεοραση χαλασε! :?:?:?:?:?

επισης,οταν του φωναζω λεει εντατσει δακαλα! :roll::roll: κ μετα μου ειπε εντατσει μαμα,ηλεμησα τωλα..

μαλλον κατι του λενε κ αυτος απαντα ενταξει..του λενε να ηρεμησει οταν κλαιει...αλλα δεν ξερω αν του φωναζουν..ε σιγα μην δεν εβρισκα κατι να αγχωθω..

παντως πηγαμε καλυτερα σημερα..

τονια σε παιρνω,αλλα δε το σηκωνεις!σπιτι ειμαι,παρε οποτε μπορεις!

παω να τον αλλαξω!φιλακια κ θα επανελθω για σχολιασμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία η λύση σε σας είναι ο Χ., να τον πηγαίνει εκείνος κάθε πρωί, αλλά βλέπω ότι πήγε πολύ καλά σήμερα :) μπράβο του!!! :) ....καλέ λές να κλαίει επειδή πεινάει? :o:o:o και δεν τον ρωτούν? να του δώσουν κατιτίς!!! :?

Χρύσα αυτό είπα και εγώ είναι δυνατόν να κάνει πατίνι σε αυτή την ηλικία? δεν ξέρω και τι πατίνι εννοεί, μήπως τα πατίνια-παπούτσια? τέλος πάντων....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ειμαι καλα..τι πρωτοτυπο :P

καταρχας ιουλια ειδες?καλυτερα να πηγαινει με το χ...

αργι σιγα μη ξερει κ σκακι :oops::oops::oops:

αρχισαν τα ατυχηματα κ στο σχολειο..κ χθες κ σημερα κατουρηθηκε..δε αντεχωωωωωωω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

το πρωι παλι κατουρημενος..ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ο μικρος παιδια τοοοο ζορι..γωγω μη σε ξανα ακουσω να διαμαρτυρεσαι για τη μικρη..σε εφαξα..

δ καθεται πουθενα κατω μονος..μονο για κανα λεπτο..

κ να το παρω αγκαλια θελει βολτες ή εξω βολτα με καροτσι..

αν κατσω κατω μαζι του να παιξουμε κανα παιχνιδι(κ καλα) ουρλιαζει..

μα τι θα τον κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ακουστε σκηνικο..ο θοδωρης στη τουαλετα να κανει κακα..εγω διπλα του στο σκαλοτατακι να διαβαζουμε βιβλιο..κ ο παντελης αγκαλια μου να ορυεται!!!!!!!!!!δε το εδωσα σημασια φυσικα γτ ολο το πρωι με αυτον ημουν..εδινα σημασια στο Θ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...