Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Αχ δεν προλαβαίνω να γράψω :(:(

Να ευχηθώ στην Παναγιώτα για τον νεοφώτιστο

να σας ζήσει και να τον δείτε όπως επιθυμείτε

Σας φιλώ

ελπίζω αύριο να είμαι πιο χαλαρά και να σας γράψω τα νέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!

δεν προλαβαιονω μονο να πω 2 πραγμτα θελω..

τονιαααα αυτος ειναι ο λογος που ο φιλιππος κοιμαται ακομα στην κουνια..φοβαμια ρε!!!!!!!!!

αργυ μεγια το αμαξι!!!! :D

αφρο μεγια τους νονους!! :)

μωρη γωγω μην γκρινιαζεις για τον υπνο!!!!!

κοιμαται μωρο που θηλαζει ολο το βραδυ και μιλας κιολας!! εχεις την πεθερουλα σου να σου σιδερωνει, να σου μαγειρευει, την ιω να τρωει τα παντα χωρις να ταιζεις 3 ωρες(ο καθενας τον πονο του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) και μιλας καλε!!

ετυχε καλε η περιοδος τετοια!!

θα επανελθει σσσσσσσσσσσσ μην μιλας καθολου!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::x ντιπ! :lol::lol:

περαστικα σας!!!! :x

λεναρα μου τα λεμε το απογευμα στην χαβθ!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

φευγωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σου εχει κανει καμια ο Μανωλακης να ξυπνησει πριν απο σενα,να σηκωθει χωρις να τον παριε χαμπαρι και να κανει τα δικα του;;;εμενα αυτος ειναι ο φοβος μου οταν βαλω τον Αλεξ σε κανονικο κρεβατι...μη μας ανατιναξει καμια ωρα στον υπνο μας!!!!! :lol::lol::lol::lol:

άστο Τόνια.....ο Μ είναι ήσυχο παιδάκι, ο Άλεξ επικίνδυνος....μην ακούσουμε τίποτα στις ειδήσεις!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol: ....έχε τον στην κούνια μέχρι τα 6!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ η μαμά του καλύτερου φίλου του άντρα μου μας είπε ότι ο φίλος του ενώ κοιμόταν σερί, όταν έγινε 1 χρονών άρχισε να ξυπνάει το βράδυ!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Η Ρ. έχει ξύσει όλες τις μπογιές και τα μολύβια του Λ. :o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένηηηηηηη ξέρεις τι είναι για μενα που έχω σχέση πάθους με τον ύπνο να μην μπορώ να βαρέσω ένα 12ωρο σερι;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, έλα τα πρωινά να δεις τι γίνεται για να πιει η Ιω το γάλα.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και ναιιιιιιιιιιι...Είμαι τυχερή που έχω μαμά ή πεθερά, αλλά αυτές μόνο τα του σπιτιού μπορούν να κάνουν...Όχι να θηλάσουν ρε γαμώτο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροοοοο μια χαρά.... ;););) Αντε με το καλό... :D:D

Νατασούλα μου σε έχω χάσει τελείως.... :(:(:(

Προσπαθώ να διαβάσω τις σελίδες που γράψατε όσο έλειπα... :roll::roll::roll: Αλλά σε λίγο γυρίζει η Ιω από το σχολείο.... :oops::oops:

Αρτζιιιι :o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα ευτυχισμένη επέτειο με πολύ αγάπη :x

τα παιδιά μόλις έφυγαν με τον μπαμπά τους να πάνε ΣΜ και πίνω καφεδάκι παρέα με μπισκοτάκια ΟRΕΟ!!!! :D:D

σιδέρωσα και 2 λεκάνες ρούχα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σας πανεμορφες!!

εχω πολλα νεα,θα τα γραψω συντομα κ θα προσπαθησω να σχολιασω!παντως σας διαβασα! ;):)

ο γιωργος ειναι καλυτερα,σημερα νατασα τον κρατησε 2 ωρες ο χ.,2 ωρες η πεθερα μου,κ 2 ωρες η μαμα μου! :shock::shock::shock::shock: ειχε εναλλαγες παντως το παιδι,δεν μπορειτε να πειτε! :lol::lol::lol:

αυριο θα παει παιδικο..

λοιπον!το βασικο!πηγα στη συναντηση γονεων με την παιδοψυχολογο!εν συντομία,της ειπα τα θεματα του γιωργου,φροντιζοντας να τα φουσκωσω :oops::oops: ..μιλησα πολυ κ με τη δασκαλα του..η παιδοψυχολογος μου ειπε τα κλασικα που ειπε η τονια!,κ στην δασκαλα του να μην ξανακλεισουν καμια πορτα,οταν καθαριζουν τη μεγαλη αιθουσα,πηγαινουν στα βρεφακια κ κλεινουν την πορτα..ο γιωργος ολο για κλειδωμενη πορτα μιλαεικ εχω σαλταρει γιατι σκεφτομαι σκηνικα παρομοια με αυτα που ειπε η φραν! :shock::shock:

λοιπον,θα περασει κ η ιδια απο το σταθμο να παρακολουθησει το παιδι μου ειπε κ θα με ενημερωνει,η λιζα,η δασκαλα του,μου ειπε πως θα τον κανει βοηθο της κ θα κανουν μαστορεματα κ χειοτεχνιες αφου αυτα του αρεσουν κ κυριως δε θα τα ξαναπανε στην αιθουσα με τα μικρα,αλλα θα καθαριζει τμηματικα η καθαριστριακ τα παιδακια θα παραμενουν με τη λιζα στην αιθουσακ θα ασχολουνται με κατι..

για να δουμε..παντως πηρα πολυ κουραγιο..επισης,κανενας γονιος,κ ηταν παρα πολλοι εκει,δεν ειχε κανενα παραπονο! :shock::shock:

ειχαμε κατσει ολοι σε σεκυκλο κ οταν ειπα τα του γιωργου παρα πολλες μανουλες εσπευσαν να μου πουν δικες τους εμπειριες..σαν ψυχοθεραπεια ηταν!

για την τηλεοραση,μου ειπεν οτι δε βαζουν..κ οτι αν βαλουν θα ειναι γυρω στις 3..ε τοτε θα παιρνω εγω τον γιωργο ετσι κ αλλιως..αλλα τους ειπα οτι αν το παιδι μου αναφερει ξανα για παιδικα,θα τις ξαναπρηξω..τεσπα!ας σταματησει να κλαιει σε πρωτη φαση!

χρυσα στον παραμυθοκοσμο παμε,στη μονη λαζαριστων διπλα!

μετα βεβαια διαβασα αυτα που εγραψε η φραν κ φρικαρα..γιατι αυτος ειναι ο μεγαλυτερος μου φοβος..

τονια το πρωι ημουν στο δρομο..θα σου τηλ.αυριο,εχουμε καταληψη,αλλα επειδη ειναι μερα απεργιας πρεπει να παμε σχολειο..οποτε θα σε παρω απο το κινητο,αλλα κανε μου μια αναπ.οταν μπορεις να μιλησεις..θα εισαι κ με τα δυο παιδια σπιτι..δυσκολο το βλεπω,ε; :roll::roll:

σημερα,γυρισα μονη με το αμαξι τη μαμα μου σπιτι!στην αλλη ακρη της πολης!γιουχου! :D:D:D:D

καλε οδηγω πια κανονικα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D:D:D:D:D

παναγιωτα να σας ζησει ο φωτακης!

να ειναι παντα γερός,τυχερος κ ευτυχισμενος!βαλε καλε καμια φωτο! :D:D

α!ο γιωργος κοιματαια πο 1,5 χρονων σε κανονικο κρεβατι κ δεν εχει σηκωθει καμια φορα να κανει βολτες!κ ησυχο δε τον λες! :lol::lol::lol::lol: ισα,ισα,κοιμαται καλυτερα!

μονο εχθες,που ηταν σε αναρρωση,σηκωθηκε γυρω στις 6 παρα..με φωναξε κ μου ειπε οτι θελει γαλα,πηγα ζεστανα,κ μετα ηθελε να κοιμηθει στον καναπε στο σαλονι!κοιμηθηκε 7 παρα κ 8.30 που εφυγα ακομη κοιμοταν εκει!οχ. μου ειπε πως τον βρηκε να κοιμαται στο σαλονι κ κοντεψε να παθει εγκεφαλικο!δε τον ειδε στο κρεβατι του κ τρομαξε!α!κ φυσικα ειχα κλειδωσει την εξωπορτα φευγοντας! :lol::lol:;)

τονια χιλια μπραβο για την προσαμογη του αλεξ!μονο εμεις θα μεινουμε απροσαρμοστοι μου φαινεται..!

αυριο προβλεπονται δραματα που θα παει σχολειο μετα απο 5 μερες!κ χαιρομαι τοσο πολυ που θα τον παει ο χ. κ οχι εγω το πρωι! :oops::oops: δεν αντεχω αλλη σκηνη με τοσο κλαμμα..θα παω να τον παρω σχολωντας ..ελπιζω να ειναι καλυτερα..

μπερδεμενα ολα τα γραφω.. :oops::oops:

γωγω δεν πειραζει!μαρακι επισης! ;)

αργυρω τελεια τα παιδακια διπλα στο αμαξι!κουκλακια!φτου φτου φτου!το αμαξι δε μου αρεσει..γενικα ολα αυτα με το..διαστημικο σουλουπι δε μου αρεσουν! :shock::shock: οποτε..μη μου παρετε! :lol::lol::lol::lol::lol:

μα ποσο στεναχωρεθηκαμε την ηλιθια νηπιαγωγο του λουκακου! :evil::evil:

τετοια διαβαζω κ δεν ησυχαζω μετα..

νατασα τελειο το κολυμβητηριο;πατε σε αυτο στο κεντρο;;

λενα αληθεια του αρεσε το ωδειο;;μα ποσο τελεια! :D:D

δε σας ειπα!την κυριακη πηγαμε οικογενειακως στη λενα κ περασαμε τελεια!κ ε[αιξαν κ πολυ ηρεμα τα παιδια!αληθεια!σαν κολληταρια!πες μωρη κ εσυ! :D:D:D:D κ μπορεσακ να μιλησω κ με το λενακι ανετα!αχ ωραια ηταν!

αντε,σεντονι τεραστιο κ ξεχασα να σχολιασω πολλα..αργοτερα!

φιλια σε ολες!ας κανω copy καλου κακου :roll::roll: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΛΟΓΟΣ

Μ-Ι:θελω γαλα!

Β:δεν εχουμε θα παρουμε απο το σ/μ)ειχαμε αλλα ειχε πιει 500γρ

Μ-Ι:θελω γαλα

Β:δενε εχουμε

Μ-Ι: εχουμε....θελω γαλα!

Β:καλα τωρα "θα το γεννησω"

Μ-Ι: ωωωω μαμα , τιποτα δε ξερεις....το γαλα δεν το γεναμε...το αδιαζουμε απο το χαρτινο μπουκαλι που ειναι στο ψυγειο και το βαζουμε να ζεσταθει!

ολα εγω θα σου τα λεω?

Β: :shock::shock::shock::shock::shock:

Μ-Ι : αν θα γενουσαμε γαλα , θα επρεπε να το εχουμε παιδακι μας...και το γαλα ειναι φαγητο ...οχι ζωντανος οργανισμος...

Β: :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βίκυυυυυυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα ρε τι παιδι ειναι αυτο;;;Θεααααααααααα!!!!!

Ρε συ με το γαμπρο σου τι γινετε;;;

Αφρο μου ,οχι ρε.Μινα απλα λενε και την κοπελα με τις μπομπονιερες (απο το Ασημινα.)

η κουμπαρα μου ειναι Μινα απο το Αλκμηνη.

Ο Ν. εχει ακομη δεκατα.Αστο καλυτερα να μην εχουμε τπτ τελευταια στιγμη πριν φυγεις.

Θες να παμε κανα παιδοτοπο να τα πουμε(χωρις τον Ν.);;; :D:D:D Βίκυ εσυ;;;Η ιωση σας περασε;;;

ΚΑΦΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!Κανονιστε το ομως εσεις ρε κοριτσια.εγω με τα αρρωστιαρικα μου οτι και να σας πω θα σας γελασω.

Νατασουλα μου ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου.Που χαθηκες;;;Ο Μιχαλακης πως τα παει;;Η Ελενα;;;

Ιουλια μου καλη αρχη αυριο.Φωτο θα βαλω μια και καλη του φωτο γραφου γιατι απο εμας δεν τραβηξε κανεις!!!!

Τονια μου υπομονη με τη φρουτοκρεμα.Πολλα παιδακια δεν την τρωνε καθολου οποτε αφου την τρωει εστω και αργα μια χαρα τα πατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σβηνω χανομαι κλαψτε με γιατι δε θα ξημερωθωωωωω!!!!!!!!! :((:((:((:((:((

Καθομαι να αρμεχτω και να σας διαβασω και ειπα να φαω και μερικα φυστικια....αλλα δεν ειδα οτι τα φυστικια ειχαν και μεζε....ηταν ΣΚΟΥΛΙΚΙΑΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: μεχρι να το παρω χαμπαρι ειχα φαει καμποσα!!!!!!! 8-x8-x8-x8-x[smilie=puke.gif][smilie=puke.gif]

Καλα Βικυ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ η κορη σου!!!!!!! το κοριτσακι ειναι απλα ΓΑΤΟΝΙ!!!!!

παλι χαλασανε οι φατσουλες;;;;;!!!!!!! Αργυ;;;;;;;

Ιουλιακι ειμαι σιγουρη 100% οτι σε λιγες μερες ο Γιωργος θα ειναι μια χαρα στο παιδικο!!!! παρε με ρε οποτε θελεις,αν δε μπορω απλως δε θα το σηκωσω!

Γωγω μονο εγω σε καταλαβαινω τι δραμα περνας!!!!!! χαχαχαχα!!!!!! κανενα δοντι μωρε μπορει να ετοιμαζει η μικρη...ε κι αν το συνεχισει για πολλες μερες...ε ξερεις εσυ!!!!!αχαχαχα!!!!!!

Αφρο κι εγω συμφωνω με τον Απριλη στα γενεθλια σου!!!

Α Μιτσακι και Νατασουλα να ζησετε ρε,ολο ξεχναω να σας ευχηθω η γαιδαρα!!!! παντα αγαπημενοι κι ευτυχισμενοι να ειστε!!!

Αυριο θα σας πω τις σκουλικοπαρενεργιες...αν ζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαααααααααααα :o:o:o:o:o:o:o:o:o

απαππααπ

εγω μια φορα ετρωγα γαριδακια κ ειχε μεσα μυρμιγκια..αλλα σκουλικια :o:o:o:o:o

κ πηγαιναν περα δωθε :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

πανε κοιμησου να μη το σκεφτεσαιιιι

ιουλια αυριο θα καλψει λιγοτερο λεω εγω..μπραβο για τη οδηγηση..

σας φιλω παω για υπνο

αφρο ποσο καιρο θα πας μανουλα?

η αναστασια που ειναι?

νατασουλα κ συ απων.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

τονια μην ανησυχεις καλε, ξερεις τι θρεπτικα ειναι τα σκουληκακια???

εδω αλλοι πληρωνουν για να τα φανε κ εσυ εχει κ παραπονο? :lol::lol::lol:

θου τι κανεις αγαπη?? ποτε θα πιουμε καφεε??

ιουλια πολυ χαιρομαι καλο μου που ηρεμησες εστω κ λιγο!!!!!!

αυριο εισαι τυχερη δηλ!!! θα το φαει ο χαρης το αγγουρι!

την κυριακη οντως περασαμε πολυ ωραια αλλα οικογενειακα δεν το λες!!

ο τολης κ ο χαρης ηταν κλεισμενοι μεσα στην αποθηκη 2-3 ωρες κ εστηναν τα ραφια μας!! :lol::lol:

πολυ καλα επαιξαν, πραγματι...

σημερα πηγαμε στη χανθ, ο αναστασης περασε κ παλι πολυ ωραια!

αν κ δεν εκαναν κ τπτ το ιδιαιτερο... ελπιζω τις επομενες φορες να εχουν κατι πιο δημιουργικο!

στεναχωρεθηκα ομως για το φιλιππακο, δεν ηθελε να κατσει με τα παιδακια, καθοταν στην αγκαλια της βενετιας, ο αναστασης ολο τον εβλεπε κ μου ελεγε τι κανει εκει κ μετα πηγε κ τον αγκαλιασε το πουλακι μου.. μετα ομως σηκωθηκε κ πηγε κ επαιζε στην κουζινα! κ σαν κλασικο παιδι της αναποδης βενις οταν τελειωσε το προγραμμα ηθελε να κατσει να ζωγραφισει :lol::lol:

να ξερετε οτι δεν πολυγραφω γιατι δεν ειμαι πολυ στα καλα μου.. οχι οτι σας ενδιαφερει αλλα το λεω να ξερετε σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλο!! Τι κανετε?

Ειμαι κομματια απο χθες...Ελιωσα στο τζακουζι και στο κολυμπι και οταν γυρισαμε στο σπιτι στης 4 το απογευμα ο Γ. δεν ηθελε να κοιμηθει με τιποτα :twisted: Τον κοιμησα με χιλια ζορια 20 λεπτα και μετα μεχρι της 9:30 ηταν ξυπνιος και βεβαια ξυπνουσε ολο το βραδυ με αποτελεσμα να μην κοιμηθω σχεδον καθολου απο χθες :twisted: Σημερα επαθα και μια κριση υπογλυκιμιας μαλλον και καλα που ηταν και ο Π. εδω αλλιως θα επεφτα κατω...αυτα τα ωραια μας!

Ρε συμπεθερα ανατριχιασα απο την αηδια και μονο που το διαβασα!! Δηλαδη εφαγες και σκουληκια? Και δεν το καταλαβες ρε? Μαλακα δεν ηταν? :ymsick: ιιιχχχ και ξανα ιιιιχχχχ!!! Πολυ χαρηκα για το Αλεξ που αρχισε να τρωει! Αντε να βαλει κανενα γραμμαριο τσιλιμπιθρας. Με την φρουτοκρεμα μην την πιεζης την Ανδριαννουλα μου μωλε..κανε δοκιμες και οσο φαει τι να κανουμε...Ο Γ. σημερα εφαγε φακες πρωτη φορα και εγλυφε και τα δαχτυλα του :D

Νατασα να ζησετε μια ζωη ευτυχισμενοι και κυριως αγαπημενοι!!! Γελασα με το κρανος για την Δ. γιατι και εγω το ιδιο σκεφτηκα για τον Γ. Μα δεν υπαρχει μερα που να μην χτυπησει οσο και να τρεχω απο πισω του.

Παναγιωτα τι ωραια αφηγηση ηταν αυτη!!! Ενιωσα σαν να ημουν εκει!!

Ιουλια πολυ ενθαρυντικα(το σκοτωσα) :lol: ολα αυτα για τον σταθμο! Και εγω ειμαι σιγουρη πως σε λιγο καιρο ο Γ. θα εχει γινει αλλο παιδακι, θα δεις!

Βικυ μα τι παιδι εχεις!!! :lol: Ειναι φοβερη μπραβο της!!!!

Θου δεν ξερεις να ανοιγεις φυλλο ποντια γυναικα? :shock::o Ουτε και εγω :lol::lol::lol: Ολο θελω να το επιχειρησω αλλα αποφαση δεν παιρνω. Ο μικρος καλυτερα με το χερακι? Ραμματα ποτε βγαζετε?

Αργυ τελεια η φωτο αλλα και εμενα δεν μου αρεσουν οι Φερραρι! Εχει ο ξαδερφος μου και φουσκωνει σαν παγωνι αλλα εμενα δεν με συγκινουν.

Καλα ελιωσα με τα μωρα που κοιμουνται στο πατωμα! Πρεπει να παρω και εγω ενα χαλι ιδιο με της Σισσυς και της Αργυς μπας και δω και εγω την Ε. να κοιμαται ετσι αλλιως δεν το βλεπω... :D

Λενα τωρα σε διαβασα...γιατι βρε πουλακι μου δεν εισαι στα καλα σου? Και βεβαια μας ενδιαφερει μην λες χαζα. Μηπως σε επηρεαζουν οι ορμονες της εγκυμοσυνης και σου ριχνουν την διαθεση η σε απασχολει κατι αλλο? Πες τα μας να ξελαφρωσεις! Μπραβο στον Α.!!! Τι γλυκος που ειναι μωρε που αγκαλιασε τον Φ. :x

Σας αφηνω γιατι θα σπασει το κεφαλι μου...Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία αν όλα τα είδες μια χαρά και οι υπόλοιποι γονείς δεν έχουν παράπονο, τότε μένει μόνο ο Γιώργης σου να προσαρμοστεί!!! :roll::roll::roll: ....ενώ σε μας και άλλοι γονείς είχαν παράπονα....γιταί απλά η "νηπιαγωγός" είχε ένα πρόβλημα με τα αγοράκια.....στην αρχή νόμιζα ότι ίσως ειναι ρατσίστρια, αφού ο Λ. είναι μισός Γερμ., αλλά μια φίλη μου, μου έιπε ότι και με τα Γερμ. αγοράκια είναι έτσι!!! :evil::evil::evil::evil::evil: .....αποτέλεσαμ να την απομακρύνουν από τα παιδάκια και να την βάλουν σε γραφείο!!!! :)

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά.....τα υπόλοιπα μετά....

ΕΡΩΤΗΣΗ προς κοριτσομαμάδες ή όποια άλλη γνωρίζει:

η Ρ. μου παραπονέθηκε ότι της πονάει ο πωπός της, την ρώτησα πού και μου έδειξε το πιπί της, την κοίταξα και είδα ότι τα χειλάκια, από την μέσα πλευρά είναι λίγο κόκκινα, σαν συγκαμένα.....τι να της βάλω? :?::?::?::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μπράβο βρε για την οδήγηση, τι νόμιζε ότι δεν θα ερχόταν η μέρα που θα οδηγούσες τέλεια? :D

Λενάκι, πήγαινε πάλι για τζακούζι και κολύπμι για να ξεκουραστείς από την χθεσινή μέρα :D

Τόνια :o:o:o:o:o:o:o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: , αλλά όπως είπε κα η Λένα τα σκουλήκια είναι ντελικατέσσεν σε άλλες περιοχές, αφού τα τηγανίσουν!!! :mrgreen: καλή χώνεψη!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα από το Αλκμήνη το έκανε Μϊνα? :o:o προτιμώ το Αλκμήνη, παράξενο και πιο ωραίο :!:

ο Νικόλας δεν πάει παιδικό τώρα? να αναρρώσει πρώτα....περαστικά του :x

Βίκυ μα τι νύφη έχω ρε? όλα τα ξέρει :D:x:x:x:x:x

Λένα μήπως είσαι έτσι επειδή πλησιάζει και ο καιρός της γέννας? δύσκολες μέρες έρχονται, αλλά να τα βλέπεις όλα από μια θετική πλευρά, εγώ αυτό κάνω......αλλιώς ........!!!!! :roll::roll::roll:

η Ρ. ακόμη κοιμάται, της λείπει πολύ ύπνος ρε γμτ, το βλέπω και από τα ματάκια της :(:( , αλλά αρνείται να κοιμηθεί μεσημέρι!!!! :?

πάω να την ξυπνήσω....εν τω μεταξύ κάνει πιπί μόνο στην μεγάλη την τουαλέτα και χθες ήταν ο μπαμπάς της μέσα και μου λέει "θέλω πιπί" της λέω πάμε εδώ (στο WC), την βάζω πάνω και δεν έκανε, με το που ακούζει το καζανάκι από την μεγάλη, κατεβαίνει και τρεχάλα πάει στην πάνω και λέει στον μπαμπά της να βγει, κάθεται και κάνει :shock::shock::? .....τι να την κάνω? για αυτό δεν κάνει και έξω που πάμε, την έβαλα 2 φορές και τίποτα!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Σας διαβαζω 1 φορα τη μερα! :D

Δεν ειμαι σε φαση καθολου..

Αργυρω εσωτερικα στο πιπι τα χειλακια σχεδον οσες φορες το εχω δει ειναι ενα...κοκκινοροζ..δλδ δεν ειναι ροζ αλλα ουτε κ κοκκινο του αιματος...εγω θα ελεγα να την πλενεις με δροσερο νερακι και ισως να βαλεις λιγο σπαθολαδο ή κατι τετοιο...μη βαλεις κρεμα!

Τονια τελειωσαν τα λεφτα για κρεας?μα...σκουληκια????? :lol::lol::lol: Να'σαι καλα με εκανες κ χαμογελασα!

Ερχεται η κολλητη μου για καφε..Ω ναι!Στις 8.30 πμ!Φανταστειτε! :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε? εμείς μια χαρά

Η Έλενα φεύγει το πρωϊ χωρίς κλάματα και όταν γυρνάει λέει ότι πέρασε πολύ καλά αλλά το βράδυ όταν πάμε για ύπνο μου λέει όχι σχολείο αύριο θα πάω στην γιαγιά μου............ :?:?:?:?

Πήρα και στο παιδικό χθες να ρωτήσω πως τα παέι και μου είπαν ότι έχει προσαρμοστεί πλήρως, συμμετέχει κανονικά και δεν γκρινιάζει καθόλου. Περιμένω τώρα και την συνάντηση να μάθω περισσότερα.

Ο Μιχάλης τα πάει κι αυτός πολύ καλύτερα, έχει αρχίσει και συνηθίζει τελειώνει και τις εργασίες του πιο γρήγορα οπότε μένει και χρόνος για παιχνίδι. Αυτήν την βδομάδα ξεκινήσανε να κάνουνε τα γράμματα ένα ένα. Αυτήν την βδομάδα έχουν α & τ. Και στα μαθηματικά έχουν κάνει μέχρι το 5 και όλα τα ζευγαράκια τους.

Ιουλία δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με τον παιδικό από την στιγμή που όλοι οι υπόλοιποι γονείς είναι ευχαριστημένοι και δεν έχει κανένας παράπονο. Απλά ο Γιώργος έχει πιο δύσκολη προσαρμογή, σε μερικές μέρες θα στρώσει και όλα θα είναι τέλεια ;)

Λένα τι έγινε κούκλα γιατί δεν είσαι καλά?

Αργυρώ μήπως να την πλένεις με λίγο χαμομηλάκι? Αν τσούζει πάντως να την πάς στον γιατρό μήπως είναι καμιά ουρο λοίμωξη.

Βίκυ η Μ-Ι είναι άπαιχτη :D:D σε στέλνει αδιάβαστη. Με τον θήλασμο τί κάνετε?

Παναγιώτα τι ωραία περιγραφή ήταν αυτή?????? Βάλε και καμιά φώτο να δούμε

Λενάκι να σου πώ από εδώ για τις φώτο της βάπτισης που έβαλες γιατί δεν πρόλαβα να σχολιάσω εκεί.

Τα παιδιά σου είναι κουκλιά και τα΄2 :D:D:D Κι εσύ να φοράς πιο συχνά φορέματα γιατί σου πάνε πολύ.

Για την δουλειά μην σκάς, κάθε εμπόδιο σε καλό ;)

Νατάσα κολυμβητήριο πάτε όλη μαζί? Εσύ η Ειρήνη και η Δανάη?

Βένι πολύ χάρηκα για τα κιλάκια του Φιλιππάκου, χαλάλι ο κόπος και η ταλαιπωρία ;)

Τόνια σκουλήκια? μπλιαχ μπλιαχ :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Άφρο θα φύγει τελικά ο Κ και θα πάς Τρίκαλα?

Γωγώ είσαι τρελή????????????? Τι να πώ εγώ που η Έλενα ξυπνούσε μέχρι τα 2?????????????

Και ήταν και κρυωμένο το μωρό όχι στα καλά καθούμενα........... άσε που μπορεί να βγάζει κα κανένα δόντι και να έχει ζόρι το μωρό..............

Κι εγώ έχω σχέση πάθους με τον ύπνο αλλά δεν μου κάθεται :lol::lol::lol::lol:

Τα κορίτσια που κοιμόταν στο πάτημα ήταν όλα τέλεια :x:x:x:x:x:x

Αναστασία καλό καφέ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα η συμπεριφορά του Ντόντου νομίζω ότι είναι καθαρά από ζήλια,

και να πισογυρίσματα στην πάνα και οι υστερίες και όλα..........

Να προσπαθείς να είσαι σταθερή στις απόψεις σου και να μην του φωνάζεις,

ξέρω ότι είναι δύσκολο κι εγώ πολλές φορές βγαίνω εκτός ορίων και φωνάζω

αλλά βλέπω ότι μετά γίνονται χειρότερα τα πράγματα.............

Για την τουαλέτα εγώ όταν βλέπω ότι έχει πολύ ώρα να κάνει και δεν θέλει να πάει

προσπαθώ να βρώ τρόπο να την δελεάσω. Χθες πχ πήραμε και το ψαράκι μαζί μας

στην τουαλέτα για να δεί το μεγάλο ποταμάκι που θα κάνει η Έλενα :lol::lol::lol::lol:

Και μετά είχαμε και απορίες: που κάνει το ψαράκι τσίσα?? :shock::shock::shock::shock:

Όσο για το φύλλο έχω χάσει πάσα ιδέα :o:o μα να μην ξέρεις να ανοίγεις φύλλο?

και μας το λές και δεν ντρέπεσαι?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

εγω την αρπαξα...ποναει ο λαιμος..εχωπηρετο...κολησα απο τον φοφο

Καλα ο Ιδιωτικος τομεας τι τους ενοχλει;;;;...τι πληρωνει εκει το κρατος;;;;

Βικυ ο μικρος ηταν 2ευδομαδες μεγαλυτεροςκαι γεννηθηκε 39+3....οποτε μη μασας

Κατι ακομα ηθελα να πω αλλα....

εδω θα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

ΠΕραστικα Χρυσα μου!!!!Και εγω εχω τον Νικολα μου σπιτι με δεκατακια.Ελπιζω να του περασει μεχρι αυριο.

Κοριτσια εχω αρχισει και με παιρνει τελειως απο κατω... :(:(:( Δεν ειναι επειδη μου κανουν μειωση και σε λιγο δε θα παιρνω ουτε 700 :?:?:? Ειναι επειδη αν τα ηξερα ολα αυτα δε θα εμπαινα ποτε στο δημοσιο...

το 2004 που διοριστηκα με ειχαν παρει και απο τραπεζα με κλαδικη συμβαση και δεν πηγα γιατι προτιμησα την εκπαιδευση.... :(:(:(

Ουτε και ο αντρας μου θα ξεσκιζοταν στο διαβασμα για να δωσει Ασεπ.Θα εμενε στον ιδιωτικο τομεα...ολα αυτα σκεφτομουνα και ειμαι ξυπνια απο τις 5 το πρωι.....και μετα σκεφτομουν και τον γαμπρο της Βικυς και ολους τους ανεργους και με επιασε μια δυσπνοια ρε παιδια αλλο πραμα...πρωτη φορα..μα θα με σκασουνε γαμω το κερατο μου.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Ιουλία χαίρομαι που καθησυχάστηκες μετά τη συνάντηση στον παιδικό :D Να γνωριστείς και με άλλες μαμάδες που έχουνε τα παιδάκια τους εκεί να κάνετε παρεούλα να τα λέτε ;)

Αναστασία πρωί πρωί?? :o Σοβαρά τα πράγματα :roll:

Αργυρώ βάλε λίγο λαδάκι :roll:

Νατασούλα σε χάσαμε...

Χτες τα κορίτσια ήπιαν το γάλα τους στην κούπα και το χάρηκαν :D:D:D Τελικά κατάλαβαν οτι πρόκειται για το ίδιο γάλα...

Τόνια ζεις σήμερα???? :lol::lol::lol:

Γωγώ μη μασάς..μια χαρά ησυχούλα είναι η μικρή..θα ετοιμάζεται για δόντι..

Λενάκι φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα..νομίζω ότι δυστυχώς τα πράγματα θα είναι ακόμη χειρότερα σε λίγο... :(:(:(:(

Αλλά πρέπει να βρούμε τρόπους να επιβιώσουμε...Όσο για το τι θα κάναμε αν ξέραμε μην το λες καθόλου..

Παντού τα πράγματα θα είναι άσχημα και στο δημόσιο και στον ιδιωτικό τομέα (άσε που εκεί σκατά είναι εδώ και χρόνια τώρα το ανακαλύψαμε. Το θέμα τώρα είναι ο καθένας μας να βρει τρόπους να το περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται.. Θα τα συνηθίσουμε όλα :? Όπως πάντα...

Αν και ελπίζω ότι σε λίγο ο κόσμος δεν θα αντέξει και θα γίνει το μπαμ...απλώς οι περισσότεροι είμαστε βολεμένοι ακόμη (για λίγο) και δεν μας αφορά τόσο τι συμβαίνει γύρω μας :(

Χρύσα περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...