Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

καλησπέρα!!!! Γωγω αυτος είναι ο κλασσικός βήχας του παιδικού που όσο κ να εξετάζει ο γιατρος δεν βρίσκει τπτ!!!τον ειχαμε 2 χρονιες με σταση το καλοκαιρι!!! γράφετε πολλά κ δεν προλαβαίνω να διαβάσω ,με τα θα λέτε οτι σας προυτς!!!! :lol::lol: Φρανι εγώ δεν βάζω σόδα στα ρεβύθια μου!!!!

Ιουλία θα σε στεναχωρήσω λίγο αλλά σε πολλούς παιδικούς πετάνε κ λίγο φαγητό για να φανει οτι εφαγε πιο πολυ το παιδί ,γτ χορτάτο παιδι = ευχαριστημένος γονιός!!αμα μας λέγανε ότι κλαίει κ οδύρεται καθε μερα δεν θα τα πηγαίναμε!!! η δικιά μου 3η χρονια φετος που πάει κ παλι ώρες ώρες έχουμε θέμα ... :?

πήγαμε γραφτήκαμε μπαλέτο ,αγοράσαμε κ παπουτσάκια κ καλσόν ...83 ευρώ η λυπητερή...κορμάκι δεν της πήρα ,ηθελε αλλα 30 ευρώ ,έχω 3 που μου εστειλε η νονα μου,μου ειπε η κοπέλα οτι τοΔεκέμβρη θα πρεπει να παρουμε γτ θα εχει εκδήλωση κ πρεπει να ειναι ολα ομοιομορφα....ας της αρεσει κ θα της παρω ,χαλάλι....κολύμβηση μαλλον δεν θατην παω....οι συνθήκες στα αποδητηρια ειναι απαραδεκτες (πρασινο ανθρωπακι που θελει να ξεράσει) κ βαριεμαι να μπαινω μαζί της,επίσης η πισίνα ειναι αρκετα κρύα για τα μωρα... :? πηγαμε κ παιδότοπο.. :? 2η μερα σημερα κανει σαν υστερικο...νομιζω της λειπει ο μπαμπας της.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

de με πειραζει για το φαγητο,το ηξερα κ δεν περιμενα να φαει εκει..ας μενει κ νηστικος,θα του δινω μετα σπιτι..

το κλαμμα με στεναχωρει..κ η υστερια που τον επιασε..τον υποβαλλω σε τετοια δοκιμασια κ υποθετω οτι καποια στιγμη θα συνηθισει γιατι απλα θα καταλαβει οτι οσο κ να κλαιει δεν αλλαζει κατι..ωραια..πολυ ωραια.. :(:(

συγγνωμη αλλα δε νιωθω οτι διαφερω σε τιποτα απο την τακτικη που με τοσο παθος αντιμαχομουν σχετικα με το να μην αφηνουμε ενα μωρο ποτε να κλαιει για να μαθει να κοιμαται το βραδυ..

δε το εφαρμοσα ποτε,ουτε κατα διανοια,κ τωρα,κανω ακριβως το ιδιο,για αλλο λογο..ενταξει..κ ναι ,δεν ειναι βρεφος ,αλλα δεν παυει να ειναι μικρο παιδακι.. :(:(

δεν εχω επιλογη,κ γι αυτο τα εχω βαλει τοσο πολυ με την πεθερα μου,που ενταξει,δε φταιει η γυναικα,αλλα ποσο με νευριαζει να γυρναω κ να την βλεπω σπιτι ενω μολις εχω αφησει ενα μωρο να σπαραζει στον παιδικο..εννοειται οτι καλα κανει κ δεν μπορει να τον κιταξει,αλλα κ εγω ανθρωπος ειμαι κ με πιανουν οι αδυναμιες κ η μικροψυχια μου τετοιες στιγμες :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία η πεθερά δουλεύει και δεν μπορεί να τον κρατήσει??

Στεναχωρέθηκα τώρα :( Ο καημένος πως θα του φαίνεται το σχολείο...

Τι να σου πω..είναι μεν αρχή ακόμη αλλά κι εγώ θα έπεφτα στα πατώματα αν έκανε έτσι η Ι :cry::cry::cry:

Ούτε η μαμά σου θα μπορούσε να βοηθήσει?Δουλεύει ε?? Δε θυμάμαι...

Και εννοείται ότι στους γονείς τα λένε ωραιοποιημένα και μια φάση προσαρμογής είναι, θα περάσει...αλλά να μπούμε λίγο και στην ψυχολογία του παιδιού μας ε??

Συγνώμη που στα γράφω αυτά και μπορεί να σε κάνω χειρότερα αλλά εγώ έτσι νιώθω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια η μαμα μου δουλευει..

βοηθουν με τονμπαμπα μου τα σ.κ. οταν θελω να ξεκουραστω λιγακι..

η πεθερα μου δε δουλευει,εχει βγει στη συνταξη εδω κ 2 χρονια κ μενει απο κατω μας..τον κρατουσε περσι..φετος δεν μπορει..δεν καθησα κ να το συζητησω ιδιαιτερα,απλα οταν τεθηκε το θεμα παιδικου δεν ειχε καμια αντιρρηση..ουτε επανελαβε οτι μπορει να τον κρατησει οταν της ελεγα τις ανησυχιες μου..

καταλαβαινω οτι εχει τη ζωη της κ κλειστηκε μεσα περσι,ξερω οτι δεν ειναι υποχρεωμενη κ δεν πιστευω οτι δεν αγαπαει το παιδι,ισα ισα..απλα θεωρει φυσιολογικο,μαλλον,το να παει πια παιδικο..ξερω κ εγω.. :roll::roll:

απλως δεν μπορω τη δεδομενη στιγμη να βαλω τις προσωπικες της αναγκες πανω απο την ψυχολογια του παιδιου κ την κατηγορω.. :oops:

καταλαβαινω οτι τα ωραιοποιουν στους παιδικους,μη στεναχωριεσαι που μου το λες,το βλεπω εξαλλου.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γονείς μας σε καμία περίπτωση δεν είναι υποχρεωμένοι να βοηθήσουν στο μεγάλωμα των δικών μας παιδιών αλλά όταν το κάνουν, κάνουν το μεγαλύτερο δώρο και στα παιδιά και στα εγγόνια τους ;)

Η πεθερά την ξέρει την κατάσταση?? Μήπως θεωρεί οτι εσείς θέλετε να το στείλετε το παιδί να κοινωνικοποιηθεί, να πάιζει με άλλα παιδάκια και έτσι απλά δεν το προτείνει?

Γιατί σε αυτήν την ηλικία είναι σχετικά ευκολότερο να κρατήσεις ένα παιδί παρά ένα μωρό...Τουλάχιστον η μαμά μου αυτό λέει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ παντως πρεπει να ειμαι πολυ αναισθητη κοριτσια.... παντα ημουν πολύ ψύχραιμη,ίσως επειδή ξεκινησε 8 μηνών κ δεν έκλαιγε τοτε γτ απλά δεν καταλάβαινε κ πολλά...το παιρνω πολύ χαλαρά διότι 1) πρέπει να δουλέψω 2) δεν έχω κανένα συγγενή σε αποσταση κατω των 500 χμ και 3)δεν εχω την οικονομικη δυνατότητα να πληρώνω γυναίκα να την κρατάει σπίτι... οπότε την αφήνω,γυρνάω πλάτη και φευγω ....οταν κλαίει κλαιει γ 5 λεπτά κ μετα το ξεχνάει κ παιζει...κ το μεσημέρι μου λέει ολα τα κατορθώματα της!!!παντως κεγω δεν την αφηνα να κλαψει κ να κοιμηθει ,το δοκιμασα στο χρόνο κ δεν λειτουργουσε για εμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααα.............

Τί κάνετε;;;;;

Εγώ αράζω και ομολογώ πως έφαγα πριν λίγο ένα κομμάτι τσιζ κεικ που έφτιαξα και νιώθω φοβερές τύψεις.......... :oops::oops::oops:

Έκανα μακακια γιατί και προχθες μα ς έφεραν ένα προφιτερόλ, δεν άντεξα και έφαγα 2-3-4-5-6 κουταλιές....... :oops::oops::oops::oops:

Πόσο βλάκας είμαι......

Τεσπα........

Δεν σας έχω διαβάσει.... Έγινε τπτ σημαντικό;;;;;;;;;;;

ΙΟυλία μου ρε συ θα το περάσει δεν μπορεί. Νομίζω πως σε αυτή τη φάση τα δίνει όλα για να περάσει το δικό του. Κάνει το παιχνίδι του για να σου αλλάξει γνώμη. Δεν ξέρω τί άλλο να πω. Εφόσον δεν υπάρχει επιλογή θα το δεχτεί αργά ή γρήγορα ρε γμτ. Νομίζω πως για εμάς είναι το πιο δύσκολο...

Επειδή όως έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε μη με παίρνεις και πολύ στα σοβαρά γιατί δεν τα έχω περάσει!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρία 23/10 έρχεσαι;;;; Θα βρεθούμε φαντάζομαι!!!

Γιώτα την πήραν από τόσο μικρή;;; Μπράβο ρε συ! Άντε καλή αρχή!!!!!!

Εμείς σήμερα κάναμε το μπάνιο της μικρής (εκείνο που κάνουν την τρίτη μέρα της βάπτισης) έτσι για το χαβαλέ και για να μαζευτούμε όλες οι νονές!!!! Οχι δεν την άφησα άλλουστη 2,5 μήνες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23/10 κανονιστε καφεδακι κοσμος,19.10 προσγειωση στο αεροδρόμιο Μακεδονία!:Ρ

Νατάσσα έχει τμήμα με μικρούλια! τσιζ κεϊκ μμμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Ιουλια πολυ στεναχωρηθηκα :( στα καλα καθουμε αρχισε να το λεει και να κανει ετσι η του ανοιξατε κουβεντα ?κουραγιο ...τι να πω ....

μαζεψα τα καλοκαιρινα και εβγαλα τα χειμονιατικα των παιδιων ....πω πω δεν χορανε στην ντουλαπα και για τους δυο !!!

παω να δω τι αλο διαβασα ...ξεχασα :oops:

α ναι γιωτα καλη αρχη στο μπαλετο !!! μα τι μανα εισαι εσυ που βαριεσε να μπεις στην πισινα χειμονιατικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23/10 έχω το πρώτο μάθημα

να είμαστε καλά μέχρι τότε να μην έχουμε τα παιδιά μας άρρωστα και θα βρεθούμε :D

τιιιιι?? Γιώτα αλήθεια ρε έρχεσαι 23/10??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιακι μου ναι δε ξεκινησατε καλα αλλα εχω την αισθηση οτι φταις εσυ λιγακι σε αυτο...μη βαρας καλε να σου πω τι εννοω!!!! :lol: οτι μεταδιδεις στο Γιωργο το αγχος σου για αυτο το θεμα..του δειχνεις τη στεναχωρια σου,ασχοληθηκες πολυ να του μιλας για το σχολειο και ισως πηρε μεγαλυτερες διαστασεις μεσα του..θα σου φερω παραδειγμα τη στοιχομυθια μου με τον Αλεξ σημερα το πρωι να δεις πως κατι που ξεκινησε με προοπτικες δραματος,ειχε καλη εκβαση...εν συντομια οι διαλογοι..

Τον ξυπναω τον σηκωνω και του λεω

"αντε αγαπη μου να ντυθουμε να παμε σχολειο"

"δε θελω να παω σχολειο,μη πας στη δουλεια σου"

"πρεπει να παω στη δουλεια μου οπως ο μπαμπας για να εχουμε πολλα λεφτα να ψωνιζουμε γαλα,τυρι,ρουχα κτλ κτλ"(του μιλαω και ειμαι μες τη τρελη χαρα χωρις να δειχνω ιχνος συγκινησης)

"μα δε θελω να παω σχολειο"(βουρκωμενος)

"ποιο παντελονι θα βαλουμε;;;;λεω το γκρι ε;;;; ναι και τα γκρι παπουτσια που ταιριαζουν"(αλλαζω κουβεντα εφοσον βλεπω οτι δραματοποιειται η κατασταση)

"αντε ποιος θα φτασει πρωτος στη κουζινα να πιει το γαλα του;;;;;;τρεχααααα!!!!"

πινει το γαλα μετα απο 40 ωρες και του λεω

"παρε τη τσαντα σου να φυγουμε για το σχολειο"

'Δε θελω να παω σχολειο,μη πας στη δουλεια,θα μεινω μονος μου στο σπιτι κτλ"

"Πολλα συννεφα βλεπω στον ουρανο λες να βρεξει;;;;αντε τρεχα μη μας πιασει η βροχη!!!φυγαμεεεεεε!!!!!!"

Φτανουμε στο σχολειο

"μαμα μη πας στη δουλεια σου"

"θα τελειωσω πολυ γρηγορα τη δουλεια μου και θα ερθω να σε παρω σου το υποσχομαι,να τους πεις σημερα το τραγουδακι με τα χταποδια να τρελαθει η κυρια Φωτεινη!!!!"

ανοιγουμε τη πορτα της ταξης

"καλημερα κυρια Φωτεινη,θα σας πει ενα τραγουδακι τελειο ο Αλεξανδρος σημερα!!γεια σου αγαπη μου θα ερθω πολυ γρηγορα" φιλακι και δρομο χωρις να κοιταζω πισω!!

Το γεγονος οτι μετα που φευγεις ηρεμει και παιζει με τα αλλα παιδια ειναι πολυ καλο!ειναι σημαδι οτι μπορει να τα παει μια χαρα!!! εσυ οταν τον βρισκεις κλαμενο μη δειχνεις στεναχωρημενη,μιλα του χαρουμενα(πχ αχ μα τι τελειο αυτο το σχολειο,αντε παμε τωρα και αυριο θα ξαναρθουμε!!γεια σου σχολειο αυριο παλι!!!!!),αλλαζε του κουβεντα κτλ Γενικα αν εσυ κρατας μια θετικη και χαρουμενη σταση μπροστα του για το σχολειο,θα το δει κι αυτος με αλλο ματι..

Σε ενα μηνα θα εχει προσαρμοστει στανταρ,αλλα εξαρταται περισσοτερο απο σενα να το ξερεις! ;) επισης το να κλαιει την ωρα που τον αφηνεις μπορει να κρατησει πολυ καιρο(προσπαθει να σε πεισει να αλλαξεις γνωμη και να τον παρεις)αλλα μολις φευγεις να σταματαει και να περναει μια χαρα!!! ειναι ατιμα αυτα τα σκατουλια μη νομιζεις!!!! :P:lol:

Επισης σταματα να νιωθεις λες και στελνεις το παιδι σου στα κατεργα!!! αφου καμια γιαγια δε μπορει να το κρατησει δεν εχεις αλλη επιλογη!τι να κανεις να σταματησεις τη δουλεια;;;; εδω εσυ δυσκολευεσαι να το αποδεχτεις,θελεις να το αποδεχτει το διχρονο σε 3 μερες;;;;; :P

Αχ Αφρο ποσο μου θυμισε το σκηνικο σας τον Μακη κι εμενα!!!!!!!μα σα το ζουσα εγω ενα πραμα!!!! :lol::lol:

Γιωτα σα γυφτικο σκεπαρνι θα καμαρωνεις με τη μπαλαρινα σου!!!!

Γωγω το Χαρα μου αρεσει περισσοτερο απο το Δημητρα,αλλα το Δημητρα μου αρεσει περισσοτερο απο το Χαρουλα!!! :P

Αυτα παω να κανω ενα τσιγαρακι και να τη πεσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαα θα έχουμε μεγάλο συναπάντημα δηλάδη!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρία ρε συ ήθελα να σε ρωτήσω από καιρό. Έκανες χαρτιά στο ΕΑΠ και σε πήραν με την πρώτη;;;;

Εγώ φέτος δε θα μπορέσω να τα καταθέσω γιατί είμαι ακόμη γραμμένη στη σχολή μου. Του χρόνου που θα με διαγράψουν θα τα κάνω. Έλεγα να ξεκινήσω από φέτος ετσι ώστε αν έχω αποτυχίες να μη μου φανεί.

Έμαθες οτι μειώσαν 50 ευρώ τη διδακτική ενότητα;;;;

Ρε Τόνια είσαι θεά!!!!!! :lol::lol::lol: Τρελή κανονικά!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φτου σου καλέ να καπνίζεις......

Γωγώ Χαρούλα;;;;;;; Ρε συ το Χαρά είναι πιο σικ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μου :(:(:(:(:(:(:(:( Κρίμα μωρέ...Τον φαντάζομαι τον μικρούλη...Αλλά νομίζω ότι είναι πείσματα... :?:?:? Για να σας πείσει να μην ξαναπάει...Δε νομίζω να μην περνάει καλά.... :roll::roll::roll::roll: Κάνε λίγο υπομονή και αν δεις ότι συνεχίζει για καιρό η κατασταση αυτη,το ψάχνεις λίγο περισσότερο... :roll::roll::roll::roll:

Γιώτα καλή αρχή στο μπαλέτο..Κι εγώ περιμένω να μας που πότε θα αρχίσει η Ιω στο σχολείο.... :D:D:D:D:D Αντε 23 πας στα πατρια εδάφη...Τι καλα... :D:D:D

Νατάσαααααα μωρή έχεις τύψεις ΕΣΥ που τρως γλυκά;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Τι να πω κι εγώ η χοντρή;;;; :oops::oops::lol::lol::lol:

Αφρο κι εγώ την ίδια δουλειά έκανα..Χθες τα εβγαλα τα χειμωνιάτικα των παιδιών, τα έπλυνα και σήμερα τα σιδέρωσε ΟΛΑ η πεθερά..Κι εγώ απλώς τα έβαλα σε ντουλάπα κλπ..Ούτε τα δικά μας χωράνε... :?:?:?:? Και ξέρεις τι δαπίστωσα ε;;;;Η μπέμπα έχει ΤΑ ρούχα από την Ιω και η Ιω δεν εχει σχεδόν τίποτα.... :?:?:?:?:?:?:? Της πήρα κάποιες φορμούλες και κολάν καθημερινά, αλλά από μπλουζες δεν έχει τπτ... :?:?:?:? Τώρα φοράει ρούχα 3-4 χρονών, οπότε...πρέπει να ψωνίσουμε... :roll::roll::roll::roll::roll:

Μαράκι όλα καλά;;;; :D:D:D:D

Τόνια κι έλεγα τώρα που είναι η μουρλέγκω;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Μια χαρά συζητάς με τον Αλεξ.... :lol::lol::lol: Κι εγώ όλο τέτοια χαζά λέω...Για το σχολικό βασικά....Της έλεγα αργησε ο κ. Μάκης..Να του το πεις...και τώρα κάθε μέρα που μπαίνει στο σχολικό λέει "αργήσατε κ. Μάκη..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσααα Χαρά θέλω να τη βγάλουμε και όχι Χαρούλα που λέει η Τόνια... :evil::evil::evil: Αλλά μάλλον Δήμητρα τη βλέπω να τη βγάζουμε... :ymsick::ymsick::ymsick: Αλλά θα βρω καλλιτεχνικό ωραίο... :lol::lol::lol::lol: Καμία ιδέα;;;;; :lol::lol:

Επίσης ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....Γιατί να σε διαγράψουν;;;;; :roll::roll::roll: Κρίμα ρε γαμώτο..Διαβασε μωρή και δώσε τα μαθηματα που χρωστάς... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πισινα????????α δε μπορω...κ ελεγα να το παω αλλα μπλιαξξξξξ

δε θελω..βαριεμαι..του χρονου ιιισως :roll::roll::roll::roll::roll: μια λεω να το παω γτ δε θα χρειαστει να μπαινω... :roll::roll::roll:

γιωτα καλη αρχη ρεεε...αχ θα σε δουμε 8-)8-)8-)8-)

ιουλια :cry::cry::cry::cry::cry::cry: αχ μωρεεεε..κοιτα αφου δε εχεις επιλογη μη λυγισεις..αν πεις στη πεθερα τη κατασταση μπας κ προθιμοποιηθει να το καρατησει κ φετος?????????????

γωγω τα εχασε ολα τα κιλα?

εγω ειμαι κ μειον 1 8-)8-)8-)8-)8-)8-) εκανα κ σημερα κουλουρια θεσσαλονικης..εφαγα 5 :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

οποτε αυριο θα μαι +5 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ Γωγώ έχει τυρί φιλαδελφια μέσα που δεν κάνει να το φάω......

Σιγά μην έχω τύψεις που τρώω γλυκό.... :lol::lol::lol:

Μπορείς να της φωνάζεις Μιμή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

ή Ντίμη!!!!!!!

Ρε βγάλτε την Χαρά............

Φίλη έχω 3 εξεταστηκές να περάσω 24 μαθήματα και να κάνω πτυχιακή!!! Προλαβαίνω;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την τρίτη φορά με πήρανε

ναι γνωρίζω για τα μειωμένα δίδακτρα..την πρώτη δόση την πλήρωσα κανονικά όμως, ήταν πριν την μείωση..

Χτες διάβαζα και ταυτόχρονα σκεφτόμουν..που πας και μπλέκεις χριστιανή μου :?:?:?:? ???

Τέσπα μέχρις στιγμής κατανοητά είναι τα πράγματα

Γωγώ κι εμένα το Δήμητρα μου αρέσει..Το Χαρά έπαιζε και σε εμάς για τη Φ ;)

Εγώ κορίτσια απλώς αμφιβάλλω μερικές φορές για το αν μας λένε όλη την αλήθεια..πχ πόση ώρα κλαίνε και αν κλάψανε κλπ..και που ξέρω εγώ αν δεν κλάιει όλη την ώρα? σόρυ ρε Ιουλία σου άναψα φωτιές

Σαύρα καλή αρχή με τη μπαλαρίνα! Και η Φ λέει οτι πάει μπαλέτο όπου πάμε και κάνει στροφές

Πήγαμε σημερα για τα φορέματα και στο ανθοπωλείο για τα στεφανάκια :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κ γω ελιωσα οταν διαβαζα αυτα που ειπε η αννυ!!!

μα τι κοριτσαρο εχεις ρε!!!

ιουλια καλες επαναληπτικες!! αχ κ εμεις πρεπει να τις κανουμε καποια στιγμη, να δω ποτε

σιγα γιατι εκνευριστηκε η ξινη?? δε φτανει που πηγες κ τους πληρωσες κιολας!!

για το θεμα του παιδικου πολυ στεναχωρεθηκαπαντως... δεν περιμενα να κανει ετσι ο γιωργακης

αλλα νομιζω οτι εχει δικιο η τονια.. κ εγω αυτο ηθελα να σου γραψω..

δεν εχεις κατασταλαξει μεσα σου, τον στελνεις παιδικο ενω δε θες στην ουσια κ κατηγορεις τον εαυτο σου που δεν το συζητησες ισως περισσοτερο με την πεθερα σου. το μυαλουδακι σου σκεφτεται διαφορα κ νιωθεις ακομα πιο ασχημα...

πιστευω οτι ολα αυτα τα κανει γιατι βλεπει πως αντιδρας,οτι δεν εισαι σιγουρη για αυτο το βημα κλπ

κ οπως λεει η τονια εδω εσυ δε μπορεις να το αποδεχτεις, τι περιμενεις απο τονμικρο?

αλλα η δικια μου γνωμη ειναι να δωσεις ενα περιθωριο μεχρι την επομενη παρασκευη πχ κνα δεις πως θα παει, αν θα συνεχιζονται ολα αυτα τα δραματα.. γιατι κακα τα ψεματα, ουτε εγω θα μπορουσα να βλεπω τον ανασταση μου να κανει ετσι, ουτε κατα διανοια!

αλλιως συζητα με την πεθερα σου κ πες της οτι ο γιωργος εχει προβλημα, δε μπορει να προσαρμοστει κλπ κλπ

επισης ουτε εγω θεωρω τις νερουλες μυξες που τρεχουν κατι σοβαρο, κ εγω νομιζω θα τον εστελνα! ψηλεγκω!!

τονια εσυ δεν εκανες τπτ με την ατζελινα... σε μενα την επεφτε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ καθομουν κ της ελεγα οτι ειμαι μανα εχω εναπαιδι αντρα υποχρεωσεις κλπ κλπ κ αυτη μου κωλοτριβοταν :lol::lol::lol: κ εσυ ησουν απο διπλα μου κ με παροτρυνες να κανω μια ξεπετα ρε αδερφε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλαρα μου πως ειναι το μικρο αστερακι σημερα? εσυ το ξεπερασες?

νατασα ολα καλα με το τσιμπουρι????

γιωτα καλη αρχη στο μπαλετο!αντε να ταπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πηγαμε ειδαμε το μπεμπη μας!!! ειδαμε κατι αρχιδια νααααααααααααααααα (με το συμπαθειο κιολας) καλε μου φανηκαν πολυ μεγαλα! στον ανασταση δε θυμαμαι τετοιο πραγμα :lol: :lol: :lol:

ειναι 1430 γρ (λιγο μπουλουκος μου ακουγεται) καλε πηρε πανω απο μισο κιλο σε ενα μηνα!!!!

η γιατρος μας ειπε οτι εχει πολυ μακρια ακρα, θα βγει ψηλο παιδι.

μου εκανε ντοπλερ, ειδε τα υγρα μου, χερακια ποδαρακια κλπ ολα τελεια!!!!

ειδαμε κ φατσουλα!! καμια σχεση με τον ανασταση, εχει τη ποντιακη μυτογκα του μπαμπα μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: μα αυτο βρηκε να παρει απο το σοι μου?? χαθηκε η δικια μου η μυτουλα??? :lol: :lol: αλλα ηταν τελειος, τον βλεπαμε να κανει κ γκριματσες, τρελαθηκαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Λένα πες νέα από την Αγγελική;;;; Πως σε βρήκε; Όλα οκ;;;;

Την πήρα τηλ σήμερα για ένα θέμα μια και χάρηκα τόσο πολύ που την άκουσα!!!!!!!!! :D:D:D Μ'έπιασε ταχυπαλμία από τη χαρά μου αλήθεια!!!! Τη βλέπω και στον ύπνο μου συχνά!!!!! Λέτε να έχω κάτι;;;

Το τσιμπούρι οκ μέχρι στιγμής!!!

Ααααα καλά τώρα διάβασα τα της Άννυς!!!!! Θεά!!!!!!!!!!! Αυτό είναι παιδί! Να σου ανεβάζει τη διάθεση!!! Και πανέ μορφη και καλή μαγείρισσα η μαμά! Σας αγαπάμε!!!!!!!!!!!!

Μαρία το Μισέλ μου κάνει για αντρικό!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι λενα μια χαρα ειμαι μετα το χθεσινο :D:D:D:D αυριοα θα παω για αλλαγη :roll::roll::roll:

τελεια με το μπεμπη..τελειααααα..αγοριιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια φατην..ολοι θα στελναμε τα πιαιδα μας με μυξες..μυξες ολεεεεεεεεεεεε [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]:lol::lol::lol::lol:

μα τι ονειρα βλεπεις ρε λεναααα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...