Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

ΓΩΓΩΩΩΩ Τελικά Χαρούλα θα την ονομάσετε τη μικρή;;

Αργυρούλα της Χ όταν της μυριζει το στόμας συνήθως έχει και πονόλαιμο. Είναι ένδειξη δλδ οτι θα ασθενησει. τωρα δεν ξέρω αν είναι κανόνας αυτό! :?:roll:

Παναγιώτα μόνο αυτό δεν έχω κάνει σε μπουζούκια, αλλά πολλοι συμφοιτητές μου το έκαναν! :lol::lol:

Μια χαρά σε βρίσκω!! Και νομίζω οτι πρέπει να αφήσουμε παιδιά, βυζιά σε συζυγους και να πάμε για ποτάκι και όχι για καφεδάκι! :mrgreen::lol::geek::D

Αχ τρεχω και δε φτάνω σήμερα! Συγχωρείστε με που σχολιάζω ο,τι κάτσει! :P:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σαααας!!

Δεν αντεχω,πρεπει να σας πω τι μου ειπε σημερα η λατρεμενη!!!Δε γινεται να μην το πω σε ολο τον κοσμο!!!!!!!! :P:P:P

Την εντυνα το πρωι να παμε για καφε(ιουλια σορρυ αν στο εκλεισα αποτομα αλλα δεν ακουγα κ πολλα κ αγχωθηκα με τα μωρα),μου λεει "μαμα ειθαι πολυ ομοφο παιζαααακι!" :lol::lol::lol:

"Εγω καρδια μου ειμαι παιδακι??"

"Ναι!Το κα(λ)υτελο του κο(σ)μου ειθαι!" :x:x:x:x:x

"Αγαπη μου σ'ευχαριστω πολυ!"

"Γκαπαω μαμα!" :x:x:x:x:x:x:x;;)

ΕΕεεεεεεεεεεεελιωσα,αληθεια σας λεω!!!!!!!!!!

Και εξτρα μπονους λιωσιμο,το μεσημερι!

Της βαζω ρεβυθια(ναι!Κ εγω ρεβυθια ειχα Φραν,τα οποια μουσκεψα απ'το βραδυ!)

κ διπλα λίγο ψωμακι.Βουταει ενα κομματακι ψωμι,τρωει και μου λεει

"Πολυ νοτιμο το εφθιαθες ατοοοοο!" :o:D:D:D:D:D:D Και εφαγε(την ταισα) 1 μπωλαρα ρεβυθια!!!!!!!! :D:D:D:D Εχουμε να κλασουμεεεεεεε τον κοσμο ολο!!!! :lol:

Αυτα!Αχ τι καλα που σας εχω εδω κ σας πρηζω παρα τη θεληση σας!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Παω να διαβασω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που την είδες μωρή Αρτζιιιι την Χαρούλα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Αφου δεν καταφερα να την ανεβάσω... :?:?

εγώ δεν είδα την Χαρούλα, είδα την Δημητρούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το νέο σου προφίλ στο φέις λέω!!!! εκεί τις είδα και τις 2!!! :D

Αναστ. μπράβο στην κορούλα....είδες που μεγαλώνει και ξεφεύγει από τις ........ φάσεις που σε ανησυχούσαν?!!!! :):x ....τρώει και ρεβύθια!!!! :D

Σισσιώ μάλλον δεν είναι αυτό γιατί μυρίζει εδώ και αρκετό καιρό, αν ήταν θα είχε αρρωστήσει....θα προσπαθήσω να της πλένω πιο συχνά να δούμε μήπως έχει κάποια αλλαγή! :? ...ευχαριστώ πάντως!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ρε συ μηπως δεν επρεπε να στειλεις την Ιω στο σχολειο? :o:o:o Ρε βλακα εισαι απο εκεινες τις μαμαδες που ολες οι υπολοιπες θα βριζουν????Εγω παντως θα σε εβριζα φιλεναδα,αληθεια...Δλδ η μυξα στα πατωματα κ πηγε κανονικα? :?:?:?

Καμια φορα νιωθω πως δεν πρεπει να γραφω τετοια αλλα...δεν μπορω ρε κοριτσια...Αν δεν το ελεγα αυτο θα εσκαγα! :P:lol::oops::oops:

Αργυρουλα κ της Α το στομα βρωμαει εδω κ μερικες βδ.Νομιζω πως ειναι απο τα δοντια της.. :?

Επισης πριν 5 χρ στα Χανια ειδα πολλους κρητικαρους,που ηταν ετσι ντυμενοι στην καθημερινοτητα τους(σε οχι τουριστικες γειτονιες) αλλα φετος εκει που πηγαμε...Αστα!Νομιζω πως αν ζητουσα ρακι θα μου πετουσαν κανενα στραουμεπι ντακιουρι στην κεφαλα βριζοντας!!!! :lol::lol:

Συμφωνω με τη Γωγω!Κ εγω θυμαμαι προτασουλες κ λεξουλες απο τα πρωτα μαθηματα!

Ιουλια μην σκεφτεσαι ρε συ τοοοοσο πολυ!Δλδ φτανεις σε ακρα ρε αγαπουλα!Ολες εκει μεσα θα συνομωτισουν για να κανουν κακο στον Γ?Φανταζομαι το καλο των παιδιων θελουν! ;)

Τσιπισα δεν πληρωσες τον καφε??? :lol::lol::lol:

Κ η αλλη η τσιπισα η παναγιωτα κουβαλουσε μπουκαλια? :lol::lol::lol::lol: Πολυ καλη ιδεα για οταν γινω μπατιρακι! :P:D

Πρεπει να φυγω...σορρυ που δεν προλαβα να σας "βρισω" ολες! :lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν φύτεψα 3 garden girls, μου άρεσαν έτσι πολύχρωμες που είναι :D και μάλλον θα αγοράσω άλλες 3 αύριο για να φυτέψω και θα αγοράσω και χρυσάνθεμα να φυτέψω από την άλλη μεριά!!! :D

αυτές είναι οι garden girls:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

μπραβο στη αννυ μας...πρωτον εδω εγω ελιωσα που δε ειμαι μανα τηςς..πω πωωωωω

κ δευτερον ρεβυθια???????ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τελεια...προυυυυυυτς

κ μενα μου κανει κανα κοπλιμεν..δε μπορω να πω..μια μερα με ειπε μαμα εισαι φακλανα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ερη μου χρονια σου πολλα κ ευτυχισμενα κοριτσαρααααααααα [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

βικυ μα τι γλωσου κορη εχεις..παπαπαπαπα

η χρυσα τρεχει κ δε φτανει με ειπε μωρε...

παναγιωτα μα τι ξεφτιλικι :P:P:P:P καλα κανατε ρεεε

αχ η μανουλα εεεεεεεεεεεεεεεεεεε

νατασα σε πηρα τηλ..πηρες τη γιατρο?

γωγωκα μιλησαμε σημερα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

σισσακι μου καλο αρχισες διαβασμα?η μικρουλα σου καλα?με τον αντρα σου? :roll::roll::roll:

μιτσακι με το καλο η βαφτιση...το μικροβιο καλα?με το φροντηστηριο?

αργυ κ γω ρε πολλες φορες εχω παρατηρησει οτι μυριζε το στομα του θ..δε ξερω γτ

καλα τοσο πολυ κανετε στο γυρισμο?ενω οταν πας 10 λεπτα? :o:o

τοκουκουβαγακι μου ειναι καλα..αυριο παμε για αλλαγη..κοιμουνται..τι χαρααααααααααα

φρα ρεβυθια?μα τι νοικοκυρα..1000000 μπραβο..κ για το σεμπ τελεια ρεε

λενακι μου ηρεμησε ο μικρος καθολου?

η νενι που ειναι?κατερινα??????????

αφρο ξεκουρασουτωρα τη μερα..πω πω μαρτυρικο βραδυ...

λεναρα μου να μας πει νεα απο το αγοραρο σου ε....

ιουλια μου μη σκας ρε..η μαλλον σκασε. :P:P:P:P:P

πρωτη βδομαδα ειναι ρε...λογικο..εδω η απεναντι 4 χρονια το παει..τοσα χρονια πηγαινε μια χαρα..φετος κλαει κ δε θελει να παει..κ ειναι 4 χρ :roll::roll::roll::roll:

φιλια στο κουκλο σου

τονια μου..να δω ποτε θα δεις το μην που σε λεει παρε τηλ..για το τσατ λεω :lol::lol::lol::lol::lol:

ηγλυκεια μου τι κανει?????????????ο ταρζαν καλα με το σχολειο?χαιρετισματα στο μακη ;)

ποντικακι που εισαι?σαυραααααααααα?

νατασουλα αχ μεγα ζορι η α δημοτικου ε?κ που ειμαστε ακομα :cry::cry:

εμενα ο θοδωρης τρελενεται για σχολικο..μα μεγαλη τρελα....φιλια στη ελενα

βενι φαερωσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

μιλησα με λαλα σημερα..ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ δε με τρελενουν τα λουλουδια..γενικως μιλαω..

ρε αναστασια εγω οοοολο το χρονο κ τα 2 μου παδια εχουν μυξες..τι δε θα παει καθολου ο θ παιδικο?

κα ντε τωρα που καθομαι..περισι που δουλευα δε επρεπε να παει παιδικο καθολου..

δε ειναι ετσι.. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπίζω μόνο να μην μαζεύουν μέλισες και τα όμοια, αλλιώς της ξύλωσα αμέσως!!!! :?

Θούλη ωραίο κοπλιμέντο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε συ όταν γυρίζουμε, σταματάνε τα παιδιά για να ανεβούνε σε κούνιες και κυρίως η Ρ. και της λέω πάμε και δεν έρχεται....μετά λέει είναι κουρασμένη και σταματάμε σε πεζουλάκι για να ξεκουραστεί και αν τυχόν πάμε και σε κανένα ΣΜ, δράμα....μετά θέλουν να κρατάνε την τσάντα και μαλώνουν ποιός θα την κρατήσει και στο τέλος την μοιράζονται!!!! :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: φακλανα?!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε βλακα αλλο να εχει λιγες μυξουλες κ αλλο οπως το περιεγραψε η Γωγω...ασταματες κ μεχρι το πατωμα...

τεσπα...και εσενα θα σε εβριζα αν πηγαιναν τα παιδια μας στον ιδιο παιδικο!!!!! :lol::lol::lol:

Αργυρω ωραια λουλουδακια!!!Ασχολεισαι ε???Αληθεια εκει τι κανουν οι μαμαδες που τα παιδια σχολανε στις 11.30????Εχουν ντανταδες ή δεν δουλευουν<????

Τριχοπτωση κ εγω πολυ μεχρι 9 μηνων! :o:o

Λεναρα "καλο γιατρο"!Φιλια στον μπεμπη!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μεσιμερι η κουκουβαγια μου κοιμηθηκε 45 λεπτα με 5 ξυπνηματα..τι υπνο εκανε ο θοες κ η ψυχη του...

περισσευουν απο κανενα ψυχοφαρμακα? :mrgreen::mrgreen:

αναστασια κρατα μικρο καλαθι...θα παει κ η δικια σου παιδικο..που θα παει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αν με μυξες δε επρεπε ενα παιδι να παει παιδικο αδεια θα ηταν η ταξη..παιδι χωρις μυξα δε ειναι παιδι :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια πεταξα μια κατσαρολα ρεβιθια...τα μουσκεψα ολη νυχτα, αλλα δεν ειχα σοδα, και εγιναν ΧΑΛΙΑ...ουτε χυλωσαν ουτε τιποτα...Ειχα και επισκεψεις τον Π.Αντωνιο με τη γυναικα του και τους εδειξα τα ρεβυθια για βοηθεια κ πηγε ο ανθρωπος και μου εφερ σοδα για την επομενη φορα...μπουχααααα :(:(

Οποτε πηρα το σεμπινι και πηγαμε εξω για φαγητο.....Αλλα :evil::twisted: αυριο θα ξαναφτιαξω ρεβυθια..Για πειτε συνταγη να δω τι εκανα λαθοσ!!

Αναστ ΤΕΛΕΙΑ...αχ τι γλυκια μωρε! ειδες ποσο ομορφα δειχουν την αγαπη τους :YMHUG::-*

Θουλη μου και το φακλανα απο αγαπη το ειπε! δεν θα ξερει τι σημαινει!!

ρε παιδια επειδη το σεμπινι δεν ειχε καν περιοδο προσαρμογης στο σταθμο κ ουτε κλαμα, ουτε τιποτα (βασικα δεν προσεξε καν οτι εφυγα) ειναι φυσιολογικο?? μηπως κρυβει κατι αλλο???

Σισσιω θα σου πω για την Β Κορεα αν σε συναρπαζει, σε προσκαλω κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oυφ!δεν κοιμαται με τιποτα! :evil::evil:

αβυσσος η ψυχη του.. :roll::roll::roll:

δεν ξερω γιατι εκλαιγε,ρωτησα αλλα ασυναρτησιες μου ελεγε.. :roll::roll::roll:

μα να φαει κ το φαγητο ολο;

δηλ.αν αυριο μου πουν κ οτι κοιμηθηκε εκει,θα σημαινει οτι εχω αλλο παιδι! :shock::shock::shock:

αυτο που θελω να πω ειναι οτι πιστευω πως ωραιοποιουν καποια πραγματα..για να μη δυσαρεστουν τους "πελατες"..μακαρι να κανω λαθος κ να ειμαι απλως παραλογη..

να σας πω ομως..μεχρι ποτε ειναι λογικο να κλαιει;εννοω αν συνεχισει μετα τον μηνα,δε θα ειναι υπερβολη; :?:?

δε σας πρηζω αλλο..συγγνωμη..

αναστασακι ελιωσα κ εγω με την αννυ! :):):):)

καλε τί αποτομα μου το εκλεισες;μια χαρα ηταν!

ρεβυθια,ε;;;;;;;;;;;;;;πρατς προυτς! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συγχαρητηρια για την μπολαρα!! :D:D ελπιζω να εστυψες μετα κ κανενα πορτοκαλι,ε; ;);):D:D

μια που το εφερε η κουβεντα,εγω δηλ.την εφερα,το σαββατο θ ακανω επαναληπτικες αιματολογικες στον γιωργο!

αργυρω για την αναπνοη,δοντια ή κρυωμα..ή απλα το ph του στοματος..μολις τρωει κατι δε φευγει η ασχημη μυρωδια;

γωγω μη τη λες ρε χαρουλα..το χαρα ειναι πιο ωραιο!

για τις μυξες..εγω σε θα ειχα προβλημα,κ θα εστελνα κ θα εστελναν..στον παιδικο δε δεχονται αρρωστα παιδακια μου ειπαν..ωραιο αυτο κ συμφωνω απολυτα!αλλα η μυξα δεν πειραζει..για μενα τουλ...αλλα κ για τους παιδικους σταθμους..

φιλια σε ολες!με τραβαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

δεν διαβασα τιποτα..αμα προλαβω το βραδυ

Εμεις ειμαστε χαλια.....ο φοφος ιωση με πηρετο..φοβαμαι μη κολλησει το μικρο.

Ολη μερα τρεχω γιατι πρεπει να κανω ΚΑΙ το σπιτι.

01/11/11 γυριζω οριστικα γραφειο.....

Πηγαμε χτες παιδιατρο...

ο μικρος ειναι 6550 και 58 εκατοστα..καναμα το πρωτο εμβολιο- Παναγιωτα θα σε τηλ αυριο νασου πω τι μου ειπε η παιδιατρος-

ρε παιδια...δευτερο μηνα εβαλε 1,5 κιλο...βρε μπας και να του κανω προγραμμα θηλασμου;;;;;

δε θα δυσκολευτω....αλλα μπορω....χωρις επιπτωσεις;;;

η παιδιατροςειπε απλα μονο αμα δεν πειναει το βραδυ να μη δινω απο μονη μου...μονο αμα ζηταει...τι να πω

Φιλακια μου λειπετε....ελπιζω μονο οταν επιστρεψω στο γραφειο...να σας παρακολουθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβάζω ,εχετε γραψει τοσα...... ΘΟΥΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ !!!!! πολύ στεναχωρεθηκα .... :(:(:(:(:( φευγουμε να την γραψω μπαλέτο...φιλιά σε όλες!!! καπου ειδα κατι γ τσιμπουρι στη Δανάη , ελπιζω να βγηκε ολο...παω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεσκιστηκατε παλι στη πολυλογια κουτσομπολες!!!!!! :-w:-w:lol:

ΕΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Η ζωη να ειναι τοσο γλυκια οσο τα υπεροχα γλυκα που φτιαχνεις!!! :P

Αργυ δε νομιζω να ειναι απο τα δοντια η κακοσμια...μπορει απο λαιμο ή πιο πιθανο απο το στομαχι..τι τρωει πριν κοιμηθει;;;πινει αρκετο νερο;;; διαμαρτηρεται ποτε για το στομαχι της;;; :?

Μεγεια τα λελουδα!!! :P εχουν πολυ ωραιο χρωμα!!! :D

Γωγω για να μη το ξεχασω..το εμβολιο του ροταιου προστατευει μονο απο τη γαστρεντεριτιδα που οφειλεται απο τον ιο rota ο οποιος εχει σχεδον εξαφανιστει απο Ελλαδα, Ευρωπη κτλ..γαστρεντεριντιδα μπορει να παθεις απο χιλιους λογους και αυτη που περασε η Ιω τοτε δε νομιζω να ειχε καμια σχεση η εκβαση της με το εμβολιο... :roll:

Μα τι κολλημα κι αυτο με το ονομα του μπαμπα του ο Γιωργος σου;;;;;αφου στη μαμα του τα χρωσταει ολα!!! Καποια στιγμη που θα ειναι και η μανα του μπροστα και θα ερθει(φερεις) η κουβεντα πες εσυ στη πεθερα σου οτι θελεις το δικο της ονομα γιατι σε κεινη τα χρωστας ολα!!!και ο Γιωργος δε θα μπορει να φερει αντιρρηση και θα παρεις τρελα μπονους απο τη πεθερα και θα γινει ακομη πιο χαλι για σας!!!!! ;)

Ιουλιακι πληρωσες μαρη το καφε τζαμπατζου;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Καλα ενοειται οτι συφωνω απολυ με την Αργυ και τις υπολοιπες γι αυτα που σου ειπαν!!! ΠΟΤΕ δε θα του λες ψεματα!!! ισως γι αυτο το πηρε και πιο κατακαρδα κι εκλαιγε περισσοτερο σημερα! Και κοιτα να το παρεις εσυ αποφαση πρωτα οτι δε γινεται διαφορετικα εφοσον πρεπει αναγκαστικα να παει σχολειο! ;)

Α και ,γνωμη μου βεβαια,αλλα αν αντεχουν τα οικονομικα σας μη τον αλλαξεις σχολειο εφοσον ζοριζεται στη προσαρμογη.. :roll: ενταξει θα συνηθισει και στο αλλο,αλλα θα του πεσουν μαζαμενα και θα ζοριστει πολυ....

Κι εμενα σημερα το πρωι μου ελεγε ¨μαμα μη πας στη δουλεια σου,δε θελω να παω σχολειο θα κλαιω γιατι θα θελω εσενα" και οταν του ειπα οτι θα παμε ολοι στη δουλεια μου λεει"δε πειραζει θα μεινω μονος μου στο σπιτι" και βουρκωνε.. :(:( δε τον εχω συνηθισει να ειναι ετσι εκδηλωτικος και στεναχωριεμαι κι εγω.. :(:(

Αλλα ξερω οτι σε λιγο καιρο θα περναει πολυ καλα και σιγουρα εχει να κερδισει περισσοτερα εκει απο το να ειναι στο σπιτι και συνεχεια μαζι μου!

Αν δεν ηταν κατι αλλα κοριτσακια που κλαινε ολη μερα στο τμημα του θα ηταν πολυ καλυτερα,αλλα τωρα τον αγχωνουν ρε γαμωτο...παντως η δασκαλα του μου λεει οτι ειναι πολυ καλος,ακουει :shock: ,ειναι ο μονος που μιλαει τοσο καθαρα παρολο που ειναι ο μικροτερος,συμμετεχει,τραγουδαει... :D

Αφρο ωραιο γολγοθα ειχατε χθες το βραδυ!!!! :? αααχχχχ εχω ζησει κι εγω τετοιες βραδιες απειρου καλους!!!! :?

Λενακι τι εκανα παλι στον υπνο σου μαρη με την Αντζελινα;;;;;ειναι που μοιαζουμε σαν αδερφες γι αυτο μας ειδες μαζι!!!!!! 8-}8-}:-p

Αναστασι ειδες δεν εχει γινει πολυ γλυκο μωρο;;;; αλλα το Αυλωνιτακι θα της μεινει παρατσουκλι!!!!! :lol::lol::lol: οσο για το οτι γινεται ιδια ο Μακης....μμμμμμμ ας οψεται που σε συμπαθω!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα τι λιωσιμο με την Αννυ!!!!!!!Το σκατιαρικο να σε κανει ενα με το πατωμα δηλαδη!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Α και για τα ρεβυθια εχω να πω.. :ymparty::ymparty:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif]

Παναγιωτα μπουκαλι απο το σπιτι μαρηηηηηηη;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: ελιωσα συ λεω τωρα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερακι μα σοβαρα τωρα σπιτι με 500;;;;;;;;; ουτε σκυλοσπιτο δε παιρνεις εδω με τοσα;;;;;;τι λεω καλε;;;;ουτε τα χρυσοψαρα στη λιμνουλα δε φτανουν να αγορασεις εδω!!!!! δηλαδη και τρυπα να ειναι,μονο το οικοπεδο να βαλεις ειναι τσαμπα!!!! να σου στειλω να μου παρεις κι εμενα ενα διπλα στο δικο σας;;;;

Ρε παιδια εχει καμια νεα της Αθηνας;;;; εχει παρα πολυ καιρο να γραψει και τη σκεφτομαι συχνα,αλλα ξεχναω να σας ρωτησω... :roll:

Καλα ρε ποσα ειπατε μεχρι να ποσταρω;;;;;;; :twisted::twisted::twisted: μονο το Θουλακι διαβασα...

Μα φακλανα;;;;;;!!!!!!!!!!!!!! :)):)):)):)):)):))=))=))=)) Θοδωρη δεν υπαρχεις!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε χαζο αν μου γραψεις στο τσατ και δε το δω,οταν ξανανοιγω το λαπτοπ δε μου βγαζει τι μου εχεις γραψει!!!! :roll:

Απο το πρω εντωμεταξυ λεω να σε παρω και δε προλαβαινω με τα σκατιαρικα μου!!!! :roll:

Φιλησε μου το Παντελακο ρε,ολο στο μυαλο μου τον εχω απο χθες το ψυχακι μου!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nα΄μαι παλι!

κοριτσια δε του ειπα ψεμματα το πρωι..απλα δε του ειπα τιποτα..κ οταν με ρωτησε αν παμε βολτα του ειπα οτι θα μπουμε μαζι στο αμαξι!αυτος τωρα βεβαια καταλαβε ο,τι ηθελε.. :roll::roll:

πληρωσα τελικα την εισφορα,πληρωσα κ τη δοση του αυτοκινητου κ μετα..πηγα πληρωσα κ τους καφεδες! :lol::lol:

καλα,η κοπελα ηταν φανερα εκνευρισμενη.. :oops::oops:

μειωση μισθου 80ε! :shock::shock: εσας γιατι σας κρατησαν περισσοτερα;μαλλον θα μου τα κρατησουν αργοτερα,ε; :?:?

χρυσα περαστικα στον φοφο! :( ελπιζω να μην κολλησει κ ο μικρουλης..

βρε για τα κιλα τί πειραζει αν ειναι απο θηλασμο;κ ο γιωργος τυχαινε να παρει τοσο πολυ,κ η αννυ νομιζω κ ολα καλα!αν παντως μπορεις να βαλεις προγραμμα θηλασμου κ να ξεκουραστεις..δε το βρισκω κακο εφοσον παιρνει ικανοποιητικο βαρος..

φιλακια πολλα κ να μπαινεις να μας λες νεα σου οποτε μπορεις!

γιωτα καλη εγγραφη στο μπαλετο!ωω!μια υπεροχη μικρη μπαλαρινουλα θα ειναι η ξανθουλα μας! :):)

ξεχασα να σας πω..παιδιατρο πηγαμε την προηγουμενη εβδομαδα..ειμαστε 95 εκ. κ 14.500!μια χαρουλα..να βγουν καλες κ οι αιματολογικες κ ολα ενταξει!

τονια εγω πιστευω οτι ο αλεξ μια χαρα προσαρμοζεται! :)

τελικα τους πηγε την κιθαρα του σημερα; :lol::lol:

να σε ρωτησω..κ δε θα σας πρηξω αλλο..ελπιζω :? ,αν μετα απο ενα μεγαλο διαστημα συνεχιστει το κλαμμα,ποτε πρεπει να πω τελος κ να τον σταματησω;

επισης αυτο που λες για συνεχιση του ιδιωτικου..κατσε να εχει προσαρμοστει ως τοτε εκει κ να πηγαινει ολο χαρα,κ εγω μαζι σου! ;) κ ας μη το επιτρεπουν ιδιαιτερα τα οικονομικα..αλλα μπορουμε να τα καταφερουμε..αρκει να περναει καλα βεβαια,αλλιως..αλλαγη! :roll::roll: ειπαμε..ας ερθει εκεινη η ωρα κ βλεπουμε!

γραψατε πολλα κ δε σχολιαζω γιατι δεν εχω χρονο λογω γιωργου..αποσπασματικα γραφω..

αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Ιουλια η κοπελα ηταν εκνευρισμενη ? θα επρεπε να λεει και ευχαριστω που πηγες να πληρωσεις και δεν τα εβαλε απο την τσεπη της ...ακου εκει να κραταει μουτρα αν και πηγες .....

οΜ κοιματε στον καναπε ...μονος του εκει που επαιζε ...εχω τα νευρα μου ,εκανα φαγητο το μεσημερι και εκει που εστροσα τραπεζει κανει ο Κ κατα λαθος τον Μ να κλαψει ,του λεω να του δωσει σημασια αφου εκλαιγε απο νευρακια αλλα εκεινος μην αφυσει το αγορακι του να κλαιει εξετιας του του εταξε χυμο ....το ακουω εγω και του λεω οχι χυμο γιατι θα φουσκωσει και δεν θα φαει αλλα που να με ακουσει παει περνει χυμο και μου τον δεινει εμενα να του τον δωσω γιατι εγω ειπα οχι μην φανω κακια ....ο Μ να κλαιει με μαυρο δακρυ γιατι πιστεψε οτι δεν θα του τον δωσω εγω ....εγω να ειμαι μεσα στα νευρα γιατι με εκλασε ο Κ ανοιγω τον χυμο και οπως παντα του τον βαζω πρωτα στο στομα καιμετα του τον δεινω οΜ να εχει φαει κολλημα οτι δεν θα του τον δωσω και να κλαιει και να θελει να τον παρει πρωτα ....τσακωνομαι καπακι και με τον Κ παλυ γιατι δεν του τον δεινω ...του τον δεινω και τον παταει και βγαινει εξω ....και να με κατηγορει ο Κ οτι εγω τον αγχοσα ,λες και δεν ξερω τι γινετε και πως εμαθα να του τον δεινω για να μην γινετε αυτο ........σκοτωθηκαμε μεσημεριατικα .....τελικα ο Μ δεν εφαγε :twisted::twisted::twisted::twisted: και ακομα δεν μιλαω στο Κ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααααααααααααα εγώ να δεις πως της έβριζα όλες που έβγαζαν έξω τα παιδιά τους με μίξες και βήχα.... :twisted::twisted::twisted: Έχω μια πολύ καλή φίλη που ο γιος της πάει παιδικό....Ε όποτε συναντιόμασταν άκουγα τον μικρό και έβηχε... :o:o:o:o Και σκεφτόμουν τη γαμήσαμε.... :oops::oops::oops: Ο Γ. εβριζε και έλεγε τη φίλη μου απαράδεκτη που μας λέει να βρεθούμε ενώ το παιδί είναι άρρωστο...Αυτή έλεγε ότι δεν είναι άρρωστο και είναι έτσι όλο το χρόνο από το σχολείο..Και όντως ποτέ δεν κολλήσαμε.... :?:?:?:?:?:?

Επίσης, αν έχει ίωση και γι'αυτό έχει κι μίξες την έχει πάρει τουλάχιστον εδώ και 3 μέρες..Και όταν εμφανίζονται τα συμπτώματα αν είναι να έχει κολλήσει άλλα παιδάκια, θα τα έχει κολλήσει από πριν.... :roll::roll::roll::roll: Και η παιδίατρος του σταθμού μας είπε ότι με μίξες και βήχα τα πάμε κανονικά..Μόνο με πυρετό δεν τα πάμε... :roll::roll::roll::roll:

Και δεν της έτρεχαν οι μίξες στο πάτωμα μωρή.... :evil::evil::evil: Της έκανα ορό επειδή ήταν μπουκωμένη και μετά φκάθε φορ΄που φταρνιζόταν της έτρεχε η μίξα.... :lol::lol::lol::lol::lol: Πάντως από το σχολείο ήρθε χωρίς μίξες... :D:D:D Επίσης, θυμάστετην πρώτη εβδομάδα που κόλλησε ίωση και είχε μίξες και βήχα και δέκατα;;;; :?:?:? Ε, τον βήχα τον έχει ακόμα από τότ... :o:o:o Και ο παιδίατρος που την είδε την προηγούμενη εβδομάδα είπε ότι είναι πεντακάθαρη..Οπότε έτσι θα είναι όλη τη χρονιά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζιιιι θα συμφωνήσω με τη Θου...Ουτε εμένα μου αρέσουν τα λουλουδια... :?:?:oops::oops::oops: Τα φυτα που έχω στο μπαλκόνι είναι 2 ωραιότατες ελίτσες σε γλάστρα.... :lol::lol::lol: Α και της Ιως το στόμα μυρίζει πολύ που και που..Κι εμείς 2 φορές την ημέρα τα πλένουμε τα δόντια... ;);)

Αναστασιιιι ρε τι καλή.... :x:x:x Κι εμένα έτσι μου λέει η Ιω....Μανούλια σ'αγαπώ μέχι τον ουλανό.... :x:x:x:x Επίσης το άλλο που μου λέει συνέχεια τις τελευταίες ημέρες, "Μαμά με είχες στην κοιλίτσα σου και με έβγαλες από το παπάκι σου..." :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι εγώ τη λέω Χαρούλα... :D:D:D:D:D Επειδή δεν αποδέχομαι το Δημητρούλα...Ακόμα δεν τα έχουμε βρει στο όνομα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Θουυυυ φακλάνα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη για να μη νομίζεις ότι μόνο εσένα σε λέει φακλάνα ο Ντόντος..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Με ρωτάει μόλις τώρα η Ιω..."Μαμά τι τως;;;;" Της λέω φουντούνια... :oops::oops::oops::oops: Και τι μου απαντάει το σκατό;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: "Μαμά μην τως γιατί θα γίνεις χοντή...." :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι πολυ πολυ χαλια..

ο μικρος επαθε μια κριση κ κλαιει με λυγμους εδω κ ωρα κ λεει οτι δε θελει να παει σχολειο.με παρακαλαει να μην παω στη δουλεια κ μας τραβαει με τον χ. ια να παιζουμε ολοι μαζι,οπως λεει..

σας λεω ειναι απιστευτη η σκηνη..τωρα αρχισα να κλαιω κ εγω κ εφυγα απο ο δωματιο μη με δει..

ειναι κ αυτο στα πλαισια του φυσιολογικουςγιατι μπορει να ειμαι υπερβολικη,αλλα κατι μου φαινεται να μην πηγαινει καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρρωστήσαμε και μεις...!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Παραπονιέται οτι πονάει ο λαιμός της και έχει ένα 37,7 εγω δεν ήθελα να της δώσω ντεόν ακόμα, ο Πφυσικά δεν άντεξε τη γκρίνια της και της έδωσε! :evil:

Τώρα έχει κολλήσει πάνω του και την παρηγορεί! :P Της είπε οτι θα φύγει και κόλλησε επάνω του σα βδέλα.

Αφροδίτη αυτό που περιγράφεις ΑΚΡΙΒΩΣ έχει συμβεί και με μας. Τα παλια τα χρόνια βέβαια που έδινα σημασία, γιατί παραπροχθές που της εδωσε χυμό ενω δε συμφωνούσα και τον έχυσε κιόλας και φυσικά ο Π άρχισε να φωνάζει ενω έφταιγε ΑΥΤΟΣ, πήρα το χαρτί κουζίνας, τη σφουγγαρίστρα μου, του έριξα ένα βλέμμα τύπου "στά λεγα! Δε στα λεγα"; Καθάρισα και έφυγα ΚΥΡΙΑ! :evil::|

Τώρα κλαίει γιατι της είπε ο Π οτι θα βγει για λίγο και θέλει να την πάρει μαζί της! Μου πήρε το κεφάλι... και οι δυό!

ΕΡΗΗΗΗ!! Πολύχρονη κοριτσάρα μου! Ό,τι επιθυμείς στο ευχομαι!! :D:x:x:x:x:x:x Να περάσεις τέλεια σήμερα! :x:x

Αναστασί τι γλυκό να σου λένε τα σκατούλια σ'αγαπώ ε;;!!! :x:x:x

Ιουλία δεν ξέρω τι να σου πω ρε γμτ! Εμείς δεν περάσαμε τέτοια δράματα. Νομίζω όμως οτι είναι μέσα στα πλαίσια της προσαρμογής και οτι δεν πρέπει να λυγίσεις. Συζήτησε το ματις δασκάλες του.

Κάνε λίγη υπομονή και μη σε παιρνει απο κάτω βρε κουκλίτσα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

τι μου κανετε;;;

Ιουλια...νομιζω οτι δεν πανε και πολυ καλα τα πραματα... :?:?:? ουφ ρε κοριτσακι..δε ξερω και τι να σε συμβουλεψω ρε γμτ...δεν εχω καθολου παρομοια εμπειρια....

Αναστασια και εγω ρε τον στελνω με μυξες στο σχολειο.Αφου συνεχεια εχει μυξες..αλλιως δε θα παει ποτε σχολειο... :roll::roll::roll:

Σισσακι περαστικα σας ρε!!!!

Αφρο..αντρες!!!!

Δεν τα διαβασα ολα γιατι εχω εδω τη μαμα μου ..αλλα μου αρεσε πολυ αυτό

Μια χαρά σε βρίσκω!! Και νομίζω οτι πρέπει να αφήσουμε παιδιά, βυζιά σε συζυγους και να πάμε για ποτάκι και όχι για καφεδάκι! :mrgreen::lol::geek::D

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

80 το μηνα,40 στο 15ημερο μου κρατησαν.. :roll:

ρε συ εμενα μου κρατησαν 150 το 15/νθημερο. Τον Αυγουστο πηρα 1300, τον Σεμπτεμβρη 1200 και τωρα 980...

σε λιγο κατω απο 900.... :?:?:?

τες πα..σας πρηζω με τα οικονομικα μου... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...