Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ & ΤΡΕΜΩ!!


newbaby18

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.....

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ...

ΣΕ 1 ΩΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΛΟΓΗ/ΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ/ΕΣ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αδερφή μου και η κουνιάδα μου γέννησαν με καισαρική.

Ο γιατρός τους είπε μετά το χρόνο αυστηρά!!!

Αλλά για να σου λέει ο γιατρός σου πώς δεν υπάρχει πρόβλημα δε θεωρώ ότι πρέπει να ανησυχεί αφού αυτός ξέρει καλύτερα!!!!!! ;)

Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!

Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΣΤΗΡΑ 1 ΧΡΟΝΟΣ? Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ?

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΊΣΕΙ...(ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...)...ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ... ΚΑΘ' ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ... :oops:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΒΛΕΠΩ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι έχουν διαφορετικούς γιατρούς.

Όλα θα πάνε καλά!!!

Αν είχε ενδοιασμούς ο γιατρός σου δε θα σου έλεγε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!

Ναι το περιμένω τον μπεμπούλη μου πώς και πώς!!!!! :lol:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές!

Να σας ζήσει και το μωράκι σας, και εύχομαι όλα να είναι τέλεια!!!!!!!

Τι ώρα θα ξέρεις τα αποτελέσματα της χοριακής;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και συγχαρητήρια!

Ο δικός μου γιατρός είπε ότι στο εξάμηνο είμαι ΟΚ. Έμεινα έγκυος ξανά όταν η μικρή μου ήταν περίπου 8 μηνών και είπε ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα. Μέχρι στιγμής όλα καλά, όπως βλέπεις :)

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου, με το καλό το δεύτερο και... καλά μας κουράγια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Η κουμπαρα μου γεννησε το 20 παιδακι της Ιανουαριο με καισαρικη κσι τον Απριλη ηταν ξανα εγκυος! Ο γιατρος στην αρχη της ελεγε διαφορα αλλά μια χαρα πηγαν όλα και το Δεκεμβρη του ιδου χρονου γεννησε την τριτη κορουλα της! :D Περασαν 3 μηνες μονο!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα κ καλά αποτελεσματα να εχεις! Θα περιμενουμε νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα .......η δικη μου ιστορια τωρα ..........περισι τον ιουνιο 2010 γεννησα το αγορακι μου που δυστυχωσ το εχασα στισ 2 μερεσ του ....ομως δεν το εβαλα κατω και στις 19 μαρτιου 2011 εμεινα παλι με εξωσωματικη με τουσ ιδιους γιατρους αφου μου ειπαν οτι θα πανε ολα καλα και τωρα απο οτι βλεπεισ ειμαι στην 29 εβδομαδα και ολα πανε καλα δεν εχω κατσει στο κρεβατι ουτε μια μερα και ειμαι ολη την μερα εξω .....περιμενοντασ τα διδυμακια μου......νομιζω οτι ειμαι ενα πολυ καλο παραδειγμαγια εσενα .......χιχιχιχχιιχι.............. ..ευχομε ολα καλα να ειναι μεχρι το τελος μονο κοιτα μηπωσ κανεισ καμια περιδεση εγω εκανα παντος και ολα μια χαρα.......να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο και το δευτερο......τα φιλια μου.......και εγω ειμαι στο ιασω αν σε βοηθαει και αυτο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα θα πάνε καλά. Για να προκύψει έτσι, ήταν να γίνει. Σκέψου τα παιδάκια σου θα είναι φιλαράκια μια ζωή, πολύ κοντά στη ηλικία. Κι αν είναι του ιδίου φύλου, ε τότε....σύντροφοι αληθινοί στη ζωή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ!

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΗΤΑΝ 105 (ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΘΥΜΑΜΑΙ 100 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ) ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΕΘ' ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ...ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ!

ΜΑΡΙΑ12 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ! ΜΕΤΡΑΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ :)

kuo28: ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Ε? ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? ΕΜΕΙΝΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΤΑ 2 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!

maraki24 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΨΥΧΩΤΙΚΕΣ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

niakoylinaki ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΕΣ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ> ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΑΡΟ, ΔΥΟ ΤΡΥΓΌΝΙΑ :D ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ!

newagemama ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ? ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (ΟΠΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ) ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!! ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΦΥΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΠΟΙΚΙΛΙΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :D

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΩΜΑΤΙΚΑ...(ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ)...ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ (ΣΑΒΒΑΤΟ) Η ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ & ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !

ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ déjà vu ΟΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ: ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ....

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ...ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ....ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

ΤΟ 'ΚΑΚΟ' ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....ΟΥΦ...ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!Καταρχάς να σου ευχηθώ καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Γέννησα κ εγώ με καισαρική πρίν 4,5 μήνες κ ο γιατρός μου απο μόνος του μου είπε στις 40μέρες που πήγα να με δεί οτί μπορώ να μείνω αμέσως έγκυος αν θέλω αρκεί να έχω σταματήσει το θηλασμό γιατί προκαλέι συσπάσεις στη μήτρα. Εσύ θηλάζεις; Λέμε κ εμείς να ξεκινήσουμε προσπάθεις για 2ο μωράκι απο τον επόμενο μήνα που θα έχω μειώσει τους θηλασμούς! Μην αγχώνεσαι κ απόλασυσέ το!

Όσο για τη χοριακή αφού δε στο πρότεινε ο γιατρός σου τότε δε θα χρειάζεται!Αλλα άν είναι να αγχώνεσαι κάντη να ηρεμήσεις! Καλή εγκυμοσύνη κ πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!Καταρχάς να σου ευχηθώ καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Γέννησα κ εγώ με καισαρική πρίν 4,5 μήνες κ ο γιατρός μου απο μόνος του μου είπε στις 40μέρες που πήγα να με δεί οτί μπορώ να μείνω αμέσως έγκυος αν θέλω αρκεί να έχω σταματήσει το θηλασμό γιατί προκαλέι συσπάσεις στη μήτρα. Εσύ θηλάζεις; Λέμε κ εμείς να ξεκινήσουμε προσπάθεις για 2ο μωράκι απο τον επόμενο μήνα που θα έχω μειώσει τους θηλασμούς! Μην αγχώνεσαι κ απόλασυσέ το!

Όσο για τη χοριακή αφού δε στο πρότεινε ο γιατρός σου τότε δε θα χρειάζεται!Αλλα άν είναι να αγχώνεσαι κάντη να ηρεμήσεις! Καλή εγκυμοσύνη κ πάλι!

Elenakos σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!

Μίλησες με τον γιατρό σου για να ξεκινήσετε τον επόμενο μήνα? Και εμένα μου είχε πει οτι η τομή είχε κλείσει...αλλά ξερω και εγώ? έχω ακούσει ότι πρέπει να περιμένουν μέχρι και 3 χρόνια!

Έχω σταματήσει να θηλάζω εδώ και 2 μήνες!

αν μείνεις έγκυος σε 1 ή σε 2 μήνες τότε θα είσαι περίπου σαν και εμένα.

Η μπέμπα μου είναι 6μιση μηνών...

Να χαίρεσαι το μωράκι σου και με το καλό το 2ο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newbaby18 συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου κοριτσακι μου!

ολα να πανε καλα απο δω και περα σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου!

μην αγχωνεσαι καθολου!

για να το στειλει Ο Θεούλης κατι ξερει σιγουρα!

να προσεχεις τωρα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!

Καλή συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σέυχαριστώ!! Να χαίρεσαι τη μπουμπού σου κ με το καλό κ ενας γιός! :D Πάνω απ'όλα γερά να ναι φυσικά!

Με τον γιατρό μου μίλησα σήμερα!Έκλεισα ραντεβού για υπέρηχο κ τέστ παπ τον επόμενο μήνα για να βρούμε τις γόνιμες μέρες μου επειδή ακόμα δεν έχω σταθερή περίοδο. Με το καλό η κόρη μου είπε!χιχι Αρα κανένα πρόβλημα! ;) Για τη τομή μου είχε πεί όταν γέννησα οτι δεν υπάρχει φόβος να "σχιστεί" μιας κ είναι πολύ εξελιγμένες όχι όπως παλιά κ οτι αυτό που λένε μέχρι 3 παιδιά επιτρέπεται απο καισαρική τον έβρισκε αντίθετο,αυτός επιτρέπει μέχρι 5! :o Πάντως αυτό που βλέπω είναι οτι κάθε γιατρός έχει διαφορετική άποψη!Εμείς επιλέγουμε ποιόν θα πιστέψουμε-εμπιστευτούμε! ;) Απο Αθήνα είσαι; Γράψε μας νεότερα όταν έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιεστατο μωρό!!!!! ;)

Προσωπικά εγώ δεν θα έκανα ξανα χοριακή, αφού δε στο ζητά και ο γιατρός σου!!! Αυτός ξέρει καλύτερα!!!!! Φαίνεται σε κάθε περίπτωση διαφέρει, για αυτό πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας!!!!!

Καλη συνέχεια και σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έτσι είναι. Γέννησα με καισαρικη και τώρα είμαι πάλι έγκυος......ευχομε μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσηνη και να χαίρεσαι το παιδάκι σου..... Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιεστατο μωρό!!!!! ;)

Προσωπικά εγώ δεν θα έκανα ξανα χοριακή, αφού δε στο ζητά και ο γιατρός σου!!! Αυτός ξέρει καλύτερα!!!!! Φαίνεται σε κάθε περίπτωση διαφέρει, για αυτό πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας!!!!!

Καλη συνέχεια και σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Δε ξέρω πώς δημοσίευσα το μήνυμα αυτό εδώ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΠΑΝΈΛΑΒΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ (ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ) 720 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ!

ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΩ ΠΗΤ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΜΑΙΟΥ!!

ΕΛΕΝΑΚΟΣ, ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΤΟΤΕ (ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΑΡΤΙΟ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ? ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ...ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να αποκτήσεις και το δεύτερο μωρό σου!!!!!!!!!

Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρο!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...