Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

μπράβο βρε Λενάκι με την ενημέρωση που μας έκανες....;)........

σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία περί ισπανικής κουβερτούλας...:)...΄

πολύ χαίρομαι για την Αγγελική μας...;)....μπράβο το κοριτσάκι μας...;).......ο ίκτερος εμφανίζεται σε πολλά νεογέννητα....δεν είναι κάτι ανησυχητικό .../.;)......

Εύη μου.....πολλά γλυκά φιλάκια σε σένα και το κινεζάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυδια το Λενακι μας κατατόπισε για την κουβερτα!! ;)

Αχ ταλαιπωρήθηκε η Αγγελικουλα μας, αλλα αποζημιώθηκε με τον γιοκα της.Καλα να ειναι και οι δυο τους και περιμενουμε με αγωνια τα νεα της!

Μολις εφαγα το βραδινο μου, γαλατακι με φρυγανιες....και σημερα που ζυγιστηκα ειμαι -4 απο τα 6 που ειχα παρει.Ετσι οπως παω οταν γεννησω θα ειμαι και πιο κατω απο πριν στανταρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα μου γλυκιά μια χαρά είναι ο μπεμπάκος μου κλωτσάει και κουνιέται.....

τι κάνει η μικρή μας λαχταριστή φραουλίτσα;;;

Όσο για το πλύσιμο μην αγχώνεσαι προλαβαίνεις!!!!

Λυδια μου εγώ πάντως και τις κουβερτούλες έπλυνα και δεν έπαθαν τίποτα....!!!!!!!!Σε χαμηλή θερμοκρασία και στα ευαίσθητα και όλα μια χαρά!

Δες και τα ετικετάκια βέβαια, τι συνιστά ο κατασκευαστής.

Χριστινάκι φοβερόςςςςςςςςςςςς!!!!!!!

Εγώ ρε κοριτσια γενικά φοβάμαι να ανεβάσω φωτό πόσο μάλλον του μωρού πρώτα ο Θεός........με τόσα που γίνονται!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαστε κ εμεις κοριτσακια μουυυ!!!!καλε ποσα γραψατε παλι????? :shock::shock::shock:

αχ κοριτσια πριν λιγη ωρα πηρα μια τρομαρα, παιζανε τα παιδια κ η αννα μαρια πηραζε τον αγγελο κ εκει που κανανε οτι κανανε πεσανε κ τα δυο κ ο αγγελακος χτυπησε τα χειλακια του εσωτερικα κ το αιμα ετρεχε...!!!φοβηθηκα παρα πολυ!!!!!φωναζα στην αννουλα πηγαινα απ'δω , απο'κει να τον πλυνω...

κ μ'αυτα κ μ'αυτα τρωω κ μια γλιστρα στο χωλ επεσα με τα γονατα!!!!

μα τι πραγμα ειναι αυτο βρε παιδι μου???τι γλωσσοφαγια πια, ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δωρα μου μια χαρα το κοριτσακι σας, μπραβο πολυ χαιρομαι κοπελα μου!!!!αντε κοντα κοντα θα γεννησουμε!!!!!κ εσυ καισαρικη ε???τα μωρακια μας να ειναι καλα γλυκια μου...!!!!!!

αννα μαρια μου μια χαρα ο αντρικος μπραβο!!!!!εχει γυρισει κιολας σουπερ!!!!!!δεν θα σε ταλαιπωρησει καθολου μου φαινεται!!!!!

μαρακι μου κ εγω αυτο με τις φωτογραφιες φοβαμαι να ανεβασω κυριως τα παιδια μου!!!!!!

μονο κανα 2 - 3 φορες εχω βαλει εδω στο μαμμυ στο θεματακι μας , αλλα κ παλι δεν ξερεις, τοοοοσα γινονται....!!!!οποτε δεν ξαναβαζω!!!!!

ααα κοριτσια οσο γι'αυτο που λετε για νυχτικια η μπυτζαμες, εμενα με ειχαν βολεψει παααρα πολυ οι νυχτικιες (ποτε δεν φοραω, παρα μονο τοτε) .γιατι καθως λογω καισαρικης (οπως ειπε κ η ευη) ειναι η τομη οπου δεν μπορουσα να ακουμπαει κατι πανω κ να σφιγγει.επειτα ερχοντουσαν ικ με πλενανε απο κατω 2 με 3 φορες την ημερα , οποτε βαλε βγαλε λιγο εως πολυ δυσκολο.κ τελος ειναι κ ο γιατρος που ερχεται για να κανει την αλλαγη κ ετσι παλι δεν βολευει η πιτζαμα.οποτε νυχτικια κ παλι νυχτικια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου πώς είναι ο αγγελάκος σου καλά;;;

Εσύ πώς είσαι δεν αισθάνεσαι κάτι;;;

το μπεμπάκι σου κουνιέται;;;;;; φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες!!!!!

Γενικά με τις φωτογραφίες των παιδιών τόσα ακούγονται....εγώ ούτε τα ανήψια μου που λέει ο λόγος δε βάζω, ούτε φίλων........φοβάμαι πολύ :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι ασχετο, μηπως ξερετε ποια ειναι η ΜΑΡΙΑ ΜΥΤΙΛΙΝΑΙΟΥ :?:

μου εκανε αιτημα φιλιας στο φεις κ δεν μου λεει κατι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλίτσες!!!!!!!!!

Τί κάνετε?????? Τα κέφια????? Τα νεύρα????????? Εμένα τα δικά μου κρόσσια......δεν έχω ξαναδεί πιο βρωμερή γυναίκα από την πεθερά μου τελικά!!!!!!! Σήμερα το πρωί κράτησε την μικρή μου για να πάω οδοντίατρο....το έστειλα το παιδί καθαρό, πλυμένο, ντυμένο με τα μοσχομυρωδάτα ρουχαλάκια του, το μεσημέρι μου την επέστρεψε χειρότερη κι από γουρουνίτσα.....την μπανιαρίσαμε και το απόγευμα ο άντρας μου την ξανακατέβασε μια βόλτα κάτω για να χαλαρώσει και να ηρεμήσει γιατί ήταν μέσα στην τσίτα το παιδί.......μου την έφερε πίσω πάλι σαν λέτσο και μεσ'την βρώμα!!!!!!! Εεεεεε δεν ξαναπηγαίνει το παιδί σ'αυτή την στάνη για γουρούνια........τέλος!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου φαίνεται ότι όλα αυτά για την δημόσια τράπεζα είναι ράδιο αρβύλα......εγώ πάντως το πήρα ήδη το κουτί από το Παπανικολάου και θα τα κάνω δωρεά τα βλαστοκύτταρα κι αν δεν τα θέλουν ας τα πετάξουν.....αλλά πραγματικά πιστεύω ότι όλα αυτά είναι μια κακή διαφήμιση συμφερόντων από τις ιδιωτικές τράπεζες πιθανότατα!!!! Τελοσπάντων, ενήλικες είμαστε και ο καθένας ας κάνει ότι θέλει!!!!!!

Μαρία12 κι εγώ φοβάμαι να δημοσιεύσω φωτογραφίες των μωρών μου στο ίντερνετ....έχω βάλει καναδυό φορές φωτογραφία της κόρης μου και το μετάνιωσα με όλα αυτά που ακούω ότι γίνονται!!!!!!! Νομίζω ότι δεν θα το ξανακάνω........

Teddy μου ετοιμάσου......σε δέκα μέρες έρχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Μυριάκι μου πές τους να σου στείλουν την ντουλάπα ΠΡΙΝ γεννήσεις!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου περαστικούλια σας μωρέ!!!!!!!!!!! Άλλη μια ταλαιπωρία........τουλάχιστον είστε καλύτερα τώρα??????

Αγγελικούλα μου υπομονή με την καισαρική.....ο μπέμπαρος θα τα σβύσει όοοοοολα!!!!! Περιμένουμε να μάθουμε τα νέα!!!!!! Μην στεναχωριέσαι για τον ίκτερο, τα περισσότερα μωράκια παρουσιάζουν και είναι απόλυτα αντιμετωπίσιμο!!!!

Μίκι φιλιάααααααααα!!!!!!!!

Κορίτσια κι εγώ συμφωνώ με την Εύη........καλύτερα να προτιμήσετε νυχτικιές για το μαιευτήριο, οι πυτζάμες δεν βολεύουν!!!!! Κι εγώ από την εμπειρία μου αυτό θυμάμαι......

Αααααα κι ένα άλλο που θυμήθηκα τώρα.....εχθές που πήγα στον γυναικολόγο μου έβαλε χέρι από κάτω......ήταν σίγουρα δάχτυλο (συγκεκριμένα δύο δάχτυλα) και ΟΧΙ χέρι!!!!!!!!!!!! Το είδα.....την αλήθεια μου θα την πώ όμως, σαν να ψιλοπόνεσα λιγάκι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ναι καλα ειναι μια χαρα , ηπιε το γαλα του κ κοιμαται.κ εγω ενταξει καλα ειμαι κ το μικρουλι κουιεται μια χαρα.μονο που με πονει ψηλα στην κοιλια κ πιεζεικατω χαμηλα!

πω πω ναι πηρα μεγαλη τρομαρα μαρακι μου , που συνηθως δεν φοβαμαι.απλα ειδα το αιμα κ τα χρειαστηκα!!!

ναι τοσα κ τοσα ακουγονται κ γινονται, κ εγω το μετανιωσα που τα εβαλα..!! φοβαμαι κ εγω παρα πολυ μ'αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν βρε Ηλιαννάκι μου πια....ποιός σας γλωσσοτρώει συνέχεια???????

Κι εγώ λαχτάρησα σήμερα το απόγευμα...εκεί που έπαιζε η Μαρία μου, ανέβηκε στο τραπεζάκι του σαλονιού και πήγε πίσω πίσω κι έσκασε σαν καρπούζι με το κεφάλι κάτω!!!!!!!!!!!!!! Τί τρομάρα πήρα..............δεν έκανε ούτε καρούμπαλο όμως, δεν ξέρω πώς την γλίτωσε, ελπίζω να μην έκανε κανένα εσωτερικό χτύπημα γιατί εξωτερικά δεν φαίνεται κάτι και το χτύπημα ήταν πολύ δυνατό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλα μου που εισαι βρε κοριτσακι μου???? πω πω μα καλα συγνωμη κοιλας αυτη η πεθερα σου δεν εχει καθολου μυαλο??? (τι ρωταω, θα μου πεις η δικια σου ειχει?οχι δεν εχει αλλα ρε γμτ ειναι καποια πραγματα που δεν θελεουν κ πολυ μυαλο!!!! :!::!: )πως αφηνει το παιδακι ετσι μες στη βρωμα!!!πω πω!!!!

πως εισαι καλη μου????η κοιλιτσα????

*ελα ντε βρε νασια ποιος μας γλωσσοτρωει???οχι κ λιγοι παντως,εχουμε αρκετους απο δ'αυτους!!

πω πω αυτα τα μικρα συνεχεια μας λαχταριαζουν!!!!εμεναη αννα μαρια δεν εκανε ετσι, ακουγε.ο αγγελος ομως δεν πολυ ακουει.ανεβαινει κ αυτος πανω στο τραπεζακι ,σε καναπεδες , στο κρεβατι, σε καρεκλες , κ γενικα οπου μπορεις να φανταστεις!!!!τι να πεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα την δημοσίευσή σου Λενάκι μου!!!!

Πολύ χαίρομαι για την Αγγελικούλα μας!!!

Τελικά καισαρική………

Να της ζήσει ο γιόκας της , να ειναι γερός!!!!!!!

Καλή λοχεία και σε εκείνη!!!!!!

Ηλιαννάκι μου δε ξέρω καμία Μυτιλιναίου για να βοηθήσω.

Νάσια μου δε το προσέχουν καθόλου το κοριτσάκι σου;;;;;

Τελικά μετά σου λένε φταίνε οι νύφες………… έλεος!!!!!!!!!!!!!

Φοβάσαι και εσύ με τις φωτογραφίες ε;;;;; και εγώ έλεγα θα με πείτε κομπλεξική….μετά από αυτά που γίνονται όχι το παιδί μου δε θέλω να βάλω αλλά ούτε δική μου!!!!!!!!!

Τι πάθανε σήμερα τα μικρούλια μας;;;;;; αχ κορίτσια τι τραβάνε οι μανούλες!!!!!!

Τουλάχιστον δε χτύπησε η μικρούλα σου!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.

ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕΣ Ε?ΛΟΓΙΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΓΥΡΙΣΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

ΞΕΚΙΝΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΥΣΗΧΙΑ.

ΕΓΩ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΙΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΠΗΡΕ ΜΕΤΡΑ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΕΡΙΜ,ΕΝΩ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΣ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΤΗΛ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.

ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΙΚΕΑ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ

ΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥΠΩ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ.

Ο ΙΚΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ Κ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΕΣ ΣΑΣ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΥΟΥΝ?ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΕΥΧΕΛΕΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ.

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσουδια γλυκα...τι κάνετε εγω μόλις μπήκα σπιτάκι ...όλη την μέρα στην Μαμα και πήγα και λίγο με τον άντρα μου σε πελατες να του κάνω περεουλα....

Χριστινακι τέλειος τι να πω μας έχει κλέψει τις καρδιές το ζουζουνακι σου....

Οντος όμως και εγω φοβάμαι με τις φωτογραφιες στο Ιντερνετ .....

Άντε αγγελικουλα μου να βγεις να μας τα πεις ολααααααααα.."".

Αχ ρε ηλιανακι πρόσεχε κοριτσάκι μου πωπωπω τροβαρα που θα πήρες πάλι ε?

και εσένα νασιακι μου σκέτη ταλιμπανιτσα Χαχαχα.."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσουδια γλυκα...τι κάνετε εγω μόλις μπήκα σπιτάκι ...όλη την μέρα στην Μαμα και πήγα και λίγο με τον άντρα μου σε πελατες να του κάνω περεουλα....

Χριστινακι τέλειος τι να πω μας έχει κλέψει τις καρδιές το ζουζουνακι σου....

Οντος όμως και εγω φοβάμαι με τις φωτογραφιες στο Ιντερνετ .....

Άντε αγγελικουλα μου να βγεις να μας τα πεις ολααααααααα.."".

Αχ ρε ηλιανακι πρόσεχε κοριτσάκι μου πωπωπω τροβαρα που θα πήρες πάλι ε?

και εσένα νασιακι μου σκέτη ταλιμπανιτσα Χαχαχα.."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας το εχω ξαναπει κ εγω, κ μενα με ειχαν βολεψει πολυ οι νυχτικες..

καλε αναστασια κορμαρα θα γεννησεις εσυ καλε!!

μαρακι εγω επλυνα μια κουβερτα που μας ειχαν φερει δωρο για τη βαφτιση του ανασταση στο πλυντηριο, στα ευαισθητα στους 30 χωρις στυψιμο κ εγινε χαλιαααααααααααααααα

πολυ ειχα στεναχωρεθει, ηταν πολυ ωραια

ρεσυ νασια τι επαθε η μικρη?? ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα!

γιατι καλε σου εβαλε δαχτυλο απο τωρα?? νωρις δεν ειναι???

για τα βλαστοκυτταρα κ εγω δεν ξερω τι να κανω... αλλα μαλλον θα τα παμε στο παπανικολαου... κ ας τα κανουν οτι θελουν.

εγω φωτο του μικρου βαζω, οι ανωμαλοι κυκλοφορουν παντου κ αναμεσα μας, η φωτο που μπορει να κλεψουν ειναι το λιγοτερο.. δε φοβαμαι της φωτο

ηλιαννα την εχω κ εγω αυτη φιλη, ειναι μια απο το φορουμ με τις μαμαδες της ολιβιας, δεν ξερω αν εχει λογαριασμο κ εδω ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμακι μου τι καλααντε την τριτη θα ερθει κ η τνουλαπα σας κ μια χαρα θα μαζευτουνε τα ρουχακια του μπεμπακου!!!!!μια χαρα ειναι ο χρηστακος μου,εδω τεντωνεται κ σπρωχνει!!εσενα τι κανει ο μικρουλης σου??

αχχχ εγω το εκανα το ευχελαιο αλλα απ'οτι βλεπεις φιλεναδιτσα μου.... το ενα μετα το αλλο μου συμβαινουν!!! τι να πω....

γεια σου νιακι μου!!!!!πως εισαι κουκλιτσα μου???τα μικρουλια σου???φιλακια στην κοιλοιτσα!!!

λενα οκ σε ευχαριστω πολυ,να'σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα να κοιμήσω την μπουμπού και εδώ είμαι πάλι........ο άντρας μου δεν έχει καθόλου υπομονή και το εκνευρίζει το παιδί, άσε που της λέει θα έρθει να σε φάει ο λύκος, να σε πάρει ο μπαμπούλας και άλλες τέτοιες μ@λ.......ες και το τρομάζει το παιδί!!!!!!!!!!!!!! Του λέω καλά δεν ντρέπεσαι ολόκληρο γαϊδούρι να τρομοκρατείς έτσι το παιδί σου για να κοιμηθεί???????? Δεν την λυπάσαι που κλαίει?????? Ναι έχεις δίκιο μου λέει αλλά αφού την έχει κάνει πρώτα την βλακεία!!!!!!!!

Αχχχχχ τί να πώ βρε κορίτσια.....με τί ανθρώπους έχω μπλέξει.......μα πού μεγάλωσαν πιά?????? Σε χοιροστάσια?????

Νία μου άστα να πάνε....πολύ ταλιμπανίτσα είναι το βλαστάρι μου!!!!!!!!!!!! Ότι σκανταλιά μπορείτε να φανταστείτε την έχει κάνει!!!!!!!!!!!! Μάλλον αυτό το γονίδιο είναι του πατέρα μου γιατί κανείς άλλος στην οικογένεια δεν ήταν έτσι.....μόνο από τον πατέρα μου ακούω ιστορίες ότι τον έδενε η συγχωρεμένη η μάνα του στα κάγκελα γιατί δεν μπορούσε να τον κουμαντάρει με τίποτα!!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου πήγα εχθές να με δεί γιατί την πάτησα σαν εσένα.......νόμισα ότι έχανα αμνιακά υγρά.......έτσι κι αλλιώς μου είπε ότι μάλλον θα γεννήσω σε καμιά δεκαπενταριά μέρες, η μπέμπα είναι έτοιμη αν και λίγο ψηλά ακόμα!!! Μου έβαλε χέρι για να δεί τί υγρά είχα και μου είπε ότι είναι τα φυσιολογικά της κύησης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΘΥΜΙΑΤΙΖΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΧΝΑ Κ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΥΤΗ Η ΓΛΩΣΟΦΑΓΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ.

ΕΥΤΗΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ Κ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.

ΛΕΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΑ ΤΑ ΣΤΗΛΩ Κ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ.ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΚΛΠ.ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ Ο ΛΥΚΟΣ Κ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΟΙΜΙΖΕΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 2ΩΡΟ ΠΙΑΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΠΛΩΜΑΤΑ ΑΛΑΞΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.

ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΚΛΝΧΤ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλιστα νασια... παλι καλα που δεν ηταν τιποτα!

κ εμεις ετσι του λεεγαμε του ανασταση, οτι πρεπει να κοιμηθει οπως ολα τα παιδακια γιατι περναει ο τροχονομος κ αν δεν κοιμαται θα του κοψει προστιμο :lol::lol::lol:

κ φοβοταν το καημενο..

κ τωρα πριν παμε για υπνο καθεται κ μαζευει ολα τα παιχνιδια του, μετα φοραμε πιτζαμουλες, διαλεγει με ποιο παιχνιδακι θα κοιμηθει, ανοιγουμε τη μπαλκονοπορτα κ βλεπουμε ποοοοοοοοοσο πολυ σκοταδι εχει εξω, κανει μια τρομαγμενη φατσα κ καλα :lol::lol::lol: κ κοιμαται!

οταν ηταν πιο μικρος ειχαμε μεγαλο προβλημα μεχρι να παει για υπνο, τωρα ειναι οκ!!

ΕΡΩΤΗΣΗ

κοριτσια με μεγαλυτερα παιδακια, το εμβολιο της γριπης θα τους το κανετε????????

ο παιδιατρος μας ειπε να το κανουμε στον ανασταση, λογω του ασθματος (θεωρειται ευπαθης ομαδα) κ επειδη κολλαει ευκολα λογω αυτου.. κ λογω του μωρου.. τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάκια!

Σας διάβασα, αλλά δε θυμάμαι και πολλά...

Ηλιάννα, τι πάθατε πάλι... Αφού σταμάτησε το αίμα του μικρού όλα καλά. Κι εσύ πρόσεχε, εγώ περπατάω και νομίζω ότι θα φάω καμιά γλίστρα ξεγυρισμένη!!! Δε νομίζω να έχει σχέση η γλωσσοφαγιά, το μάτι, κ.λπ. Παιδιά είναι και χτυπάνε, συμβαίνουν αυτά.

Νάσια,τη μικρή εγώ θα την πήγαινα σε ένα νοσοκομείο προληπτικά. Αν και, φαντάζομαι ότι με τόσα που κάνει κάθε μέρα, έχετε συνηθίσει πια και δεν εντυπωσιάζεστε!

Καλά, όσο για την πεθερά... Το καταλαβαίνω να ιδρώσει λίγο το παιδί, να παίζει κάτω και να σκονιστεί λίγο, αλλά έτσι όπως το περιγράφεις είναι λες και την πασαλείβουν επίτηδες με λάσπες! Σαν τη δική μου πεθερά που, όπως σας έχω ξαναπεί, είχε τη μικρή μια βδομάδα άπλυτη, μην την κάνει μπάνιο και κρυώσει και βρει αυτή τον μπελά της!

Μύριαμ, τα πλυσίματα δε θα τα κάνω εγώ, ο άντρας μου θα τα κάνει όλα. Δεν κρατιέται, θέλει ν' αρχίσει να βάζει πλυντήρια, αλλά πρέπει πρώτα να καθαρίσουμε το δωμάτιο και τη συρταριέρα.

Λένα, για το εμβόλιο δεν ξέρω να σου πω. Πάντως, έχω παρατηρήσει ότι οι γονείς μου το κάνουν κάθε χρόνο και κάθε χρόνο αρρωσταίνουν. Ο πατέρας μου κάποιες φορές ήταν συνέχεια άρρωστος, δεν του περνούσε, του γύριζε σε πνευμονία και κατέληγε στο νοσοκομείο. Εγώ που δεν το κάνω αρρωσταίνω 1-2 φορές πολύ ελαφριά. Τώρα για μικρά παιδιά δεν ξέρω...

Φωτογραφίες στο ίντερνετ δεν πρόκειται να βάλω, ούτε δικές μου, ούτε του παιδιού, όταν με το καλό γεννηθεί.

Όσο για τον ύπνο, κι εγώ είχα τρομερό πρόβλημα μικρή. Είχα αϋπνίες, μία ερχόταν ο πατέρας μου να κοιμηθεί μαζί μου, μία πήγαινε ο πατέρας μου στο κρεβάτι μου κι εγώ στη μάνα μου. Πάντως οι γονείς μου δεν το αντιμετώπιζαν σωστά, γιατί μου φώναζαν, καμιά φορά με έδερναν κιόλας. Οπότε το πρόβλημα μεγάλωνε, αφού ένιωθα ότι έκανα μια τρομερή αταξία. Και τώρα έχω πρόβλημα με τον ύπνο, αλλά μικρή φοβόμουν πάρα πολύ, όταν ήμουν πολύ μικρή φοβόμουν τους λύκους, όταν μεγάλωσα λίγο φοβόμουν τα φαντάσματα και διάφορα τέτοια. Πάντως, όλη μου η παιδική ηλικία και η εφηβεία είναι στιγματισμένη από αυτό το πρόβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα φίλες....

Ο ύπνος πιαειναι μαρτύριο ....... Και παρελθόν σίγουρα για εμένα ...".δεν μπορώ με τίποτα πια να κοιμηθώ ........ξυπνηστεεεεεε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε???????????????????????????

εμεις ξυπνησαμε ηπιαμε τα γαλατακια μας κ τωρα καθομαστε κ βλεπουμε παιδικα!!!!!

αχ σημερα δεν ξερω κ δεν ειμαι κ τοσο καλα. νιωθω καπως... :roll::roll::roll::roll:

ανντε ξυπνηστε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααααααα Νια και Ηλιάννα!!!!!

Τι κάνουν τα μωρά μας;;;;;

Εγώ κοιμήθηκα 2.30 και σηκώθηκα 4.00 και κατά τις 6 με πήρε ο ύπνος και 7 παρά σηκώθηκα για να πάω για εξέταση ούρων......όντως μαρτύριο αυτός ο ύπνος!!!!!!!!!!

Περπατήσαμε με τον μπεμπούλη μου, θα κάνουμε και λίγο διάδρομο μέσα στην ημέρα..... :!:

Λέω να κάνω κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο σήμερα....

σας φιλώωωωωωω γλυκάαααααααα όλες!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...