Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελειααααααααααα με το καλο να βαλεισ μεσα το αγορακι σου μαρακι μου...που τα πηρεσ???????

εμεισ εχουμε χονδρικο εμποριο λευκων ειδων.....οποτε ολα αυτα τα προικια τα εχουμε σε τιμεσ κοστουσ απο τουσ πελατεσ μασ ........εμεισ εχουμε σεντονια πετσετεσ παπλωματα κουβερλι κτλ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε το ήξερα Νία μου!!!!!!!

Το σετ το πήρε η μαμα μου απο γνωστή που δουλευει στην εταιρία...

Τα άλλα είναι δώρα...

Αν θες γραψε μου το μαγαζί......να έρχομαι σε σας...αν θες .....

Σκέφτηκααααααααα!!!!!!!! άσχετο!!!!!! θα κάνω μπάμιες με κοτόπουλο!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αναστασακι μου......

εμεισ σημερα εχουμε τουσ γιγαντεσ που ειπα εχθεσ γιατι τελικα δεν τουσ εκανα οποτε τωρα εχω βαλει στην χυτρα και μαλλον ειναι και ετοιμοι..θα το ετοιμασω και θα το παω στην μαμα να το βαλει στον φουρνο γιατι θελω να παω στα μαγαζια να κοιταξω παλι για αυτοκολητα........

ρε συ μαρακι εχει παρει το ματι σου τιποτα εδω κοντα??????μαγαζια με αυτοκολητα????

sto leroy merlin που πηγαμε δεν ειδα τιποτα που να μου αρεσε.........

δεν ειναι μαγαζι το δικο μου ειναι αποθηκη χονδρικησ..οποτε αν θελεισ κατι θα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΞΩ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κοριτσάρα μου αν είναι θα σου στείλω προσωπικο μήνυμα....ή αν θες εσύ κατι...

αυτοκόλλητα δεν έχω δει καπου στην περιοχή μας γιατί έψαχνα και εγώ.... :(

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ειμαι στην αναζητηση απο αυτοκολητα αλλα εδω Βεροια δεν εχει και πολυ ποικιλια!

Μεσα απο ιστιοσελιδες που μου εδωσε η madi γινεται χαμος,δεν βγαζω ακρη και δεν φαινονται και καλα.Αν δεν τα δεις ζωντανα πως να διαλεξεις.Εκτος κι αν πεταχτουμε Θεσσαλονικη

Κι εγω βγηκα για κουβερτουλα χθες και επαθα πλακα, δεν ηξερα τι να διαλεξω.Τελικα θα παρω μια πλεκτη ροζ που ειδα,οι αλλες βρε κοριτσια σαν τις δικες μας πολυ βαριες μου φανηκαν δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αναστασακι μου στην σαλονικα σιγουρα θα ωρεισ περισοτερα.........

καλα τα ψωνια γενοκοσ μου αρεσουν αλλα τα μωρουδιστικα με τρελενουν χιχιχιχιχι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα ακυρο το φαγακι μου αυριο θα το φαμε γιατι με περνει τωρα η μανουλα και τι μου λεει ...

τι φτιαχνω γιΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ????????????

και λεω τι??????και μου λεει λαχανοντολμαδεσσσσσσσσσσσ......για σενα αναστασακι μου σαρμαδεσ ετσι που τουσ λενε εκει πανω χαχαχαχαχα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαχανοντολμαδες τους λεμε κι εμεις....οι ποντιοι νομιζω τους λενε ετσι!!!Αλλα οπως και να τους λενε τους τρωω! :lol::lol:

Πεθανα στις δουλειες σημερα, τι με επιασε ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντος ................ και η μαμα μου ειναι απο το κιλκις και ειναι ποντιεσ χιχιχιχι οποτε για αυτο τουσ λενε ετσι.........

και εγω τουσ τρωω σαν τρελη χιχιχιχι.....μην κουραζεσε πουλακι μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι μονη με παρατησατε !! :( Και πεινασα ενω εχω 1 ωρα που εφαγα φρουτο...αυτη η ωρα ειναι η χειροτερη δεν ξερω τι παθαινω μεχρι να ερθει το μεσημεριανο φαγητο!!

Φιλακια Νιακι τα λεμε μετα!!!Φαε και για μενα λαχανοντολμαδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

αννα μαρια οταν ημουν αναπληρωτρια σε ενα σχολειο που ειχε πολλααααααααααααα τσιγγανακια ο διευθυντης μας ειχε μαζεψει ολους κ μας ελεγε οτι αυτα τα παιδια θελουν ξυλο, να μην τα λυπομαστε κλπ κ μας εδειχνε κ σε ποιο σημειο του κεφαλιου νατα χτυπαμε για να μην αφηνει σημαδι!!! :shock::shock::shock::shock: γενικα οι παλιοι σε εκεινο το σχολειο εριχναν πολυυυυ ξυλο... κ τελικα εφαγαν καταγγελια εννοειται

νια κ εγω γραφτηκα αλλα δε μου εχει ερθει τιποτα ακομα, αναμενω!!

τι ομορφα τα κουβερτακια! οταν θα χουχουλιαζουν εκει μεσα τα μικρακια σου θα ειναι τελεια!!!!!

τιτινακι γιατι τοσο χαλια μωρε?

μαρακι πολυ ομορφα τα σχεδιακια σας!!!!!! κουκλιστικα!!

τα ξερω αυτα τα σχεδιακια, εχει κ μια φιλη, ειναι τελεια στην υφη!

αληθεια σου στελνουν οποτε παιρνεις τηλ?? καλη φαση!! στον ανασταση δε με ειχαν βολεψει αλα τωρα στον μπεμπη θα τα ξαναδοκιμασω

εκεινη την πορτοκαλι-κιτρινη κουβερτουλα εχουμε ιδια κ εμεις!!!! αλλα σε αγκαλιας, πιο μικρη!

ωραιο γουστο εχεις!!! :lol::lol:

αναστασακο κ εγω κοτοπουλο κανω σημερα!! στο λαδοχαρτο βεβαια με λεμονι μετα θα βαλω κ λιγη μουσταρδα, τρελαινονται τα αγορια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι κι εγω τρελαινομαι για μουσταρδα στο κοτοπουλο και το ψηνω αφου το εχω βαλει μπαχαρικα και το εχω αλείψει με τη μουσταρδα...γινεται μουρλια.Αλλα τωρα δεν επιτρεπεται γιατι εχει ζαχαρη μεσα η ατιμη!!!

Βαζω κοκκινο πιπερι τωρα και καπως κατι κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα μπηκα να διαβασω τα νεα σας και μολις τελειωσα ξυπνησε η μικρη...ουτε μια ωρα δεν κοιμηθηκε....με γεια τα πραγματακια τελεια ολα...αντε σιγα σιγα βλεπω αρχιζουν παλι γεννησεις...τελειααα..φιλια γκρινιαζει και δεν μπορω να γραψω αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που πηγατε παλιιιιιιιιι? Μολις εφαγα και δεν ξερω σαν αν ηταν πολυ μου φανηκε!Σαν να ανακατευομαι...πλακα θα εχει να ξανα αρχισουν οι αναγουλες,θα γελαμε!

Κισκα τρελα ειναι η μπεμπουλινα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι ένα τηλέφωνο παίρνεις τους λές θέλω να μου στείλετε κουπόνια και αυτό είναι ....σου στέλνουν...και έχουν και γραμμή χωρίς χρέωση!!!! :lol::lol: ξέρουν τι κάνουν!!!!!

Φραουλίτσα μου κοτοπουλάκι σήμερα! Τι να κάνεις;;; εκτός από υπομονή!!!!!! και εγώ όλη μέρα σκέφτομαι τι να φάω....αφού όλα έχουν αλάτι...... :?

Το Νιακι πάει να ταίσει τα μωρά της λαχανοντολμάδες!!!!!!!! Θα χοερεύουν από την γεύση!!!!!!!

Εύη μου φιλάκια πολλάααααααα!!!!!!!!!!

Εγώ ένα φαγητό έκανα και μάζεψα πολύ λίγο και με πονάει η μέση μου...να ηρεμήσει λίγο για να κάνω και διάδρομο......να πάμε κανένα χιλιόμετρο βόλτα με τον μπέμπη!!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι ένα τηλέφωνο παίρνεις τους λές θέλω να μου στείλετε κουπόνια και αυτό είναι ....σου στέλνουν...και έχουν και γραμμή χωρίς χρέωση!!!! :lol::lol: ξέρουν τι κάνουν!!!!!

Φραουλίτσα μου κοτοπουλάκι σήμερα! Τι να κάνεις;;; εκτός από υπομονή!!!!!! και εγώ όλη μέρα σκέφτομαι τι να φάω....αφού όλα έχουν αλάτι...... :?

Το Νιακι πάει να ταίσει τα μωρά της λαχανοντολμάδες!!!!!!!! Θα χοερεύουν από την γεύση!!!!!!!

Εύη μου φιλάκια πολλάααααααα!!!!!!!!!!

Εγώ ένα φαγητό έκανα και μάζεψα πολύ λίγο και με πονάει η μέση μου...να ηρεμήσει λίγο για να κάνω και διάδρομο......να πάμε κανένα χιλιόμετρο βόλτα με τον μπέμπη!!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ανοιξα κι εγω προφιλ στο facebook .Oποιες θελετε προσθεστε με γιατι δεν ξερω ποιες ειστε εκει και πως να σας βρω.anastasia ziwga ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

ήρθα πριν λίγο σπίτι, είδα και έπαθα να βρω σουτιεν θηλασμού που να

βλέπονται λιγάκι.Στα ακατανόμαστα mothercare δεν υπήρχε νούμερο και

τελικά πήγα στο Λητώ και πήρα δύο πολύ συμπαθητικά σε καθόλου

συμπαθητική τιμή!90€ δύο σουτιέν....Είπα να τα πάρω όμως γιατί αύριο

πάω για υπέρηχο και ποιος ξέρει τι με περιμένει, ας είμαι έτοιμη καλύτερα!!

Κορίτσια Maraki12 και Νια οι προικούλες σας είναι μια γλύκα!!!Με το καλό

να έρθουν τα μπεμπάκια σας να τα χαρούν όλα!!!

Μαράκι ο μπέμπης σου καλοπερνάει.....θα πάρει το χρόνο του μου φαίνεται!!!

Κορίτσια μια φίλη μου με 8,5 μυωπία έκανε καισαρική αλλά της είπε ο γυναικολόγος

της ότι αν πάρει χαρτί από οφθαλμίατρο δεν θα είχε πρόβλημα να της ξεγεννήσει

και φυσιολογικά.Τελικά πήγε σε 5 οφθαλμιάτρους αλλά κανένας δεν την έδωσε

χαρτί αλλά όπως είπε και η ίδια δεν το μετάνιωσε καθόλου!!

Άννα Μαρία νομίζω χρειάζεται χρόνο το κοριτσάκι για να το δεχτούνε στο νέο

περιβάλλον.Συμφωνώ με τα κοριτσια, πρέπει η δασκάλα να βοηθήσει!!!!Πάντως

είναι πολύ κρίμα.........

Muriamaki προσπάθησε φιλενάδα να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!

Αναστασάκο σε προσθέτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο σε προσθεσα!! ειμαι η λενα με εναν κουκλο στη φωτο! :lol::lol::lol::lol:

φανταζομαι εισαι αυτη με τη φραουλιτσα στη φωτο!!

μαρακι διαδρομο διαβαζω.... εχεις σκοπο να γυμνασεις πολυ το ποδι σου μεχρι να γεννησεις ε?? :lol::lol:

αχ ασε δωρα αυτα τα σουτιεν θηλασμου δε βλεπονται!!!! πολυ χαλια ειναι κ αν θες κατι συμπαθητικο οπως λες κ εσυ πρεπει να τα σκασεις...

σημερα εχω γιατρο τελικα, δε γεννησε ακομα η δικια μου!!!!

αντε να δω το παλικαρι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου με το καλό σήμερα να δεις το αγοράκι σου

και φυσικά περιμένουμε νεάκια!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια μέχρι πότε γεννάει η γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...