Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Δωράκι μου γλυκό δε ξεκίνησα τα παιχνίδια!!!!

Βλέπω να μας περνάς!!!!!!!

Ηλιάννα πως τα πας……τώρα μπήκα και είδα ότι έχεις πολλούς πόνους;;; Είσαι καλύτερα;;;;;;

Βανεσάκι μου και εσύ πονάκια χαμηλά;;; τι βιάζεται η μικρή σου;;;; ωραια τα προικιά σας, γερή να είναι η μπουμπού να τα χαρεί!!!!!

Εύη μου κούραση ε;;;;; αλλά τι κούραση γλυκιά!!!!!!! Τα φιλιά μου!!!! Μας έλειψες!!!!

Μικάκι μου και Μαράκι μου Madi μου πολλά φιλάκια στα μπεμπάκια!!!!!!!!

Άννα Μαρία δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα να χαϊδεύει ο σύντροφος σου την κοιλιά σου ακόμα και δημόσια!!!! Εμένα το κάνει συνέχεια και καμαρώνω!!!!!!!!

Νάσια τι σεντόνι άπλωσες πάλι;;;;;;;; :lol::lol::lol:

καλά αυτό το είπα και εγώ......μα γιατί ήμουν τόοοοοοοσοοοο κομπλεξική και νόμιζα ότι ήμουν παχιά???????? :lol::lol::lol:

όσο για το καβγά με το μπαμπά σου εκνευρίστηκα αφάνταστα!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άσε Μαράκι μου κι εγώ συγχίστηκα πολύ.......ευτυχώς δεν ήμουν μπροστά στον καβγά γιατί εγώ δεν είμαι τόσο ευγενική όσο ο πατέρας μου αν τα πάρω στο κρανίο!!!!!!!!!! Γενικά είμαι ολίγον Γιαγκούλας.......ειδικά με αυτούς που δεν σέβονται τίποτα.....

Είδες σεντόνι???? Τι να κάνω αφού δεν σας προλαβαίνω.....κρατάω όσες σημειώσεις μπορώ και τα σχολιάζω όοοοολα μαζί...... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, πρόσεχε ρε συ! Κάτσε σπιτάκι σου, μην πηγαίνεις στις ελιές, ούτε καν στη διαλογή!

Κρέμα συγκάματος δεν ξέρω αν θα πάρω. Εγώ ως βρέφος συγκαιγόμουν συνέχεια, σε σημείο που έλιωνε το δέρμα μου, ενώ συνέχεια με πλένανε. Α, λέτε να μου βάζανε κρέμες και τέτοια και να τα έκαναν χειρότερα; Πάντως η μάνα μου σταμάτησε τις πλαστικές πάνες και μου έβαζε σχεδόν μόνο υφασμάτινες και όταν ήμασταν σπίτι με άφηνε χωρίς καθόλου πάνα στο καροτσάκι, τελείως γυμνή. Φαντάζομαι είναι και στο δέρμα του παιδιού. Εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ο αφαλός. Μου φαίνεται τόσο αηδιαστικό κι ανατριχιαστικό!!!!!!!!!!!!

Το μπέιμπι όιλ της Προδέρμ είναι καλό; Σκέφτομαι να πάρω τέτοιο. Ή της Τζόνσον είναι καλύτερο; Φισσάν έχει στα σούπερ μάρκετ; Δε νομίζω να έχει τέτοιο πράγμα στην Κύπρο.

Νάσια, εννοείς ότι ούτε ενυδατική κρέμα της έβαζες; Μόνο νεράκι και λαδάκι;

Χεχε, έβγαλες το άχτι σου σήμερα στις φωτογραφίες με τον πρώην!!!!!!!!!!

Μάντι, ωραία η ιδέα της κουβερτούλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου ενυδατική της fissan της έβαζα στο κορμάκι της μετά το μπάνιο.....αλλά στα γεννητικά όργανα δεν έβαζα καμία κρέμα παρά μόνο baby oil, εκτός από τις λίγες φορές που συγκάηκε και της έβαζα novaquasol A (με βιταμίνη Α)......ήταν τυχερό το παιδάκι μου και δεν συγκαιγόταν πολύ......το baby oil της το βάζω ακόμα και τώρα σε κάθε αλλαγή πάνας! Δεν ξέρω για το προδερμ, δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ αλλά το σαμπουάν προδέρμ που πήρα κάποια στιγμή μύριζε απαίσια και ξαναγύρισα στο fissan! Ναι υπάρχει στα σούπερ μάρκετ το fissan......Για τις ελιές δεν πολυχώνομαι γιατί έχω κι ένα θέμα με τον χαλκό (ένα φάρμακο που τα ραντίζουν) και τουμπανιάζω....εχθές και σήμερα λίγο που έκατσα στον διαλογέα (είχα σκυλοβαρεθεί στο σπίτι μόνη μου και κατέβηκα λίγο κάτω) επειδή έπιανα τις ελιές τα χέρια μου πρήστηκαν και κοκκίνησαν αμέσως!!!!!!!!!!! Χεχεχεχεχε ναι έβγαλα το άχτι μου σήμερα......λίγο με πόνο ψυχής βέβαια γιατί είδα να περνάνε από μπροστά μου 9 χρόνια από την ζωή μου αλλά.....τί να κάνουμε........κι αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι!!!!!!!!!!! Πάντως μια χαρά κούκλα ήμουν (ουυυυυυ ψωνάραααααα!!!!!!!!) σε σχέση με αυτήν που πήρε........... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, ψωνάρα!!!!!!!!!!!!!!

Καλά, αυτήν όπως την περιγράφεις είναι κάτι σαν σπούκι κούκλα που ζωντανεύει σε γιαπωνέζικο θρίλερ!

Την ενυδατική γιατί τη βάζουμε; Είναι απαραίτητο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ έτσι είναι.....και είναι και μαυροτσούκαλο........αλλά η ρουφιάνα δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας (είχαμε την τιμή να την πετύχουμε με μαγιό)!!!!!!!!!!!!!! Φαντάσου τον πρώην, καστανόξανθος, άσπρο δέρμα, γαλαζοπράσινα μάτια, γκριζωπά (πλέον :mrgreen: ) μαλλιά, όχι πολύ ψηλός, κι από δίπλα αυτήν, μαυριδερή, ψεύτικα μαλλιά, ζωγραφισμένα φρύδια, κάργα μακιγιαρισμένη όλη μέρα και νύχτα, ύφος λες και της σκότωσαν τη μάνα (ειδικά άμα δεί εμένα κάτι παθαίνει), κανονικό προς μπαμπάτσικο σώμα.......όσοι τους έκαναν παρέα σιγά σιγά την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια γιατί λένε ότι είναι πολύ ξινή και απότομη......και όσες φορές τους έχω πετύχει έξω κάθονται ο ένας στην δύση και ο άλλος στην ανατολή σαν να είναι μονίμως τσακωμένοι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ξέχασα....την ενυδατική την βάζουμε για να ενυδατώνουμε το κορμάκι του μωρού ειδικά μετά το μπάνιο που μπορεί να ξηραίνεται ελαφρώς και φυσικά επειδή την ώρα που βάζουμε την κρέμα κάνουμε και ελαφρύ μασάζ που τα βοηθάει να χαλαρώνουν τα μπεμπούλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρομερό ζευγάρι!!! Χαίρεσαι να τους βλέπεις!!!

Το λαδάκι δεν κάνει γι' αυτήν τη δουλειά; Αφού υποτίθεται είναι ενυδατικό, μπλα μπλα. Ή δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η αλήθεια είναι ότι είναι χάρμα οφθαλμών....γι'αυτό και "στεναχωρέθηκα" που έχασα του Κουτρούλη τον γάμο!!!! :lol:

Νομίζω ότι την ίδια δουλειά κάνει και το λαδάκι αλλά δεν ξέρω αν θα απορροφάται το ίδιο καλά με την κρέμα, εγώ δεν της έβαζα λαδάκι στο σώμα.....μόνο στα απόκρυφά της όταν την άλλαζα πάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι σιγά σιγά θα βρούμε αυτό που ταιριάζει σε μας και στο παιδί μας!

Αυτό που φοβάμαι είναι ότι συνέχεια θα κάνω λάθη και θα του κάνω κακό. Πώς ήταν η Μιράντα και ο Στιβ στο Sex and the City, που όταν έκαναν παιδί φοβούνταν συνέχεια ότι θα το σκοτώσουν; Κάπως έτσι (Σιχαίνομαι αυτή τη σειρά, αλλά την έχω παρακολουθήσει κατά καιρούς και κάθε φορά που έβλεπα ένα επεισόδιο εκνευριζόμουν!).

Ξέρω κι άλλα τέτοια ζευγάρια όπως τον πρώην σου με τη δικιά του! Τέτοιες σχέσεις είναι σχέσεις συμβιβασμού και βολέματος. Και δεν το λέω επειδή αυτός είναι ωραίος κι αυτή μοιάζει με μούμια σε φάση αποκατάστασης σε μουσείο. Το λέω επειδή όπως τους περιγράφεις μαζί, ο ένας στην ανατολή κι ο άλλος στη δύση, δε μοιάζουν να έχουν πραγματική επικοινωνία και αγάπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχείς καλό μου, κανένας δεν γεννήθηκε εκπαιδευμένος για γονιός....όλοι στην πορεία μαθαίνουμε τα κόλπα και ελπίζουμε ότι θα κάνουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας!!!!!! Εντάξει οι πρώτες μέρες είναι λίγο μέσα στον πανικό αλλά όλα θα βρούν τον δρόμο τους...να είσαι σίγουρη και να μην αγχώνεσαι!!!!!! Και στα λέω εγώ αυτά που μέχρι τα 33 μου κοιτούσα μόνο την καλοπέρασή μου και τον εαυτούλη μου και δεν μπορούσα με τίποτα να με φανταστώ με μωρό (ειδικά μετά την ατυχία που είχα στα 28 έλεγα ότι μάλλον δεν είμαι φτιαγμένη για να γίνω μάνα!)

Όσο για τον πρώην μου....ξέρεις τί πιστεύω?????? Αυτό ακριβώς που είπες πριν, αναγκάστηκε να συμβιβαστεί γιατί έγινε τόσο ρεζίλι μ'αυτό που έκανε σε μένα που καμία δεν τον πλησίαζε πιά...κι ας είναι ωραίο παιδί!!!!! Οπότε άραξε στην πρώτη που τον ανέχτηκε...δεν είναι ευτυχισμένος και φαίνεται από μακριά...αλλά είναι πολύ εγωιστής για να το παραδεχτεί.......Ένας άνθρωπος που ήταν πάντα με τα γέλια, τις πλάκες και τις χαρές και τώρα σχεδόν δεν χαμογελάει!!!!! Μακάρι να μου έδινε την ευκαιρία να του πώ ότι τον έχω συγχωρέσει, ήταν ένα πιόνι και τίποτα άλλο......της μάνας του της βγήκε πιο ξινό όλο αυτό και έχασε και τον γιό της γιατί αυτός σηκώθηκε και έφυγε από το χωριό τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Τι κάνουν τα μωράκια μας;;;;

Νάσια μου ούτε εγώ θα ήμουν ευγενική αν ήμουν παρούσα στον καβγά….μερικοί δε σέβονται τίποτα!!!

Τι περιγραφή ήταν αυτή;;; Ζόμπι έχει ο πρώην;;;;;;;;; τρομερό ζεύγος!!!!! Έτσι…να βλέπουν μερικοί τι χάνουν!!!!!!

Νάσια μου εγώ φτύνω τον κόρφο μου……….μη γίνω κακιά πεθεράααααα!!!!!γιατί είναι τόσες πολλές!!!!!!!!!!!!Μην μπω και εγώ στη λίστα τους...και κάνω το παιδί μου δυστυχισμένο!!!!

Άννα Μαρία δεν είσαι η μόνη που αγχώνεται…νομίζω όλες την περνάνε τη φάση, άλλες περισσότερο και άλλες λιγότερο,,,,,και εγώ λέω άραγε θα γίνω άξια μάνα;;;;;;

Θα βάλουμε τα δυνατά μας αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!!!!!

Με αγάπη και προσπάθεια όλα γίνονται!!!!

Αγγελικούλα περιμένω νεάκια από το γιατρό!!!!!!!!!

Το απόγευμα πάμε και εμείς να δούμε το θαυματάκι μας!!!!!!

Ηλιαννάκι πώς είσαι σήμερα;;;;Ξεκουράστηκες καθόλου;;;

Νια μου όλα καλά;;;;τι κάνουν τα μικρά σου;;;χορεύουν;;;;;;

Μαράκι Σαραντοπούλου ξέχασα να σου πω ότι στη φωτό είσαι μια ζωγραφιαααααααα!!!!

Δωράκι μου τι κάνει η μπουμπούκα σου;;;;;;

Αναστασία μου καλημέρα σε σενα και το φραουλοπαιδάκι σου!!!!!!!!

Τιτινάκι, MaDi , Muriam ,Βανεσάκι , Κατερινούλα , Λενάκι, τι κάνετε;;; Τα μπεμπεδάκια μας όλα καλά;;;;

φιλάκια σε όλεςςςςςςς!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλημερα σας κοριτσια τι μου κανετε?Βλεπω χθες η παρλα πηγε σφαιρα παλι εεε? :lol::lol: Αρχισε παλι να πιανει 22.00 το βραδυ και τα ματακια να κλεινουν,αλλα ολη την ημερα δεν θελω να κοιμηθω οπως χτυπουσα κατι 2ωρα το μεσημερι!!

Νασια κι εγω ετσι λεω να κανω με λαδακι στα αποκρυφα και μονο αν χρειαστει να βαλω κρεμα ! Θυμασαι αν στην γενικη τον παιδιατρο τον πληρωνεις εξτρα ή ειναι μεσα στην τιμη?Παντως κι εμενα ο πρωην ηταν κουκλος και πηρε ενα μπαζο αλλο πραμα.Αν σας γραψω το τι του κανει θα πειτε μετα ο καθενας τελικα με την τυχη του!!

Μαρακι μου καλημερα, πως εισαι σημερα?Πολλα φιλια!!!

Μιριαμακι μου τι κανεις εσυ, καιρο εχω να σου μιλησω ελπιζω να εισαι καλα!

Madi μου αρεσε η κουβερτουλα βολευει καλα.Προχθες που πηγαμε για κρεβατακι μου αρχισε την παρλα εκει ο τυπος για το πως θα μεταφερουμε το μωρο απο θεσ/νικη..κι οτι το καρεκλακι ειναι ακαταλληλο και θελει πορτ μπεμπε για να ειναι ξαπλωμενο το μωρο!!!Τωρα για να πουλησει το εκανε,αληθεια ελεγε....δεν ξερω....

Σημερα παλι φτερα θα βγαλω,κοτοπουλο αλλα στο φουρνο αυτη τη φορα ετσι με λεμονακι να ξεροψηθει να καταλαβω οτι τρωω λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία μου!

Και εγώ το ίδιο έχω πάθει, είναι 5 ημέρες τώρα που κοιμάμαι το βράδυ!!!!!γιουπιιιιιιιι :D

Και το μεσημέρι που μου άρεσε πολύ, τώρα ούτε μισάωρο δε θέλω!!!!!!

Είμαστε καλά, τώρα που σου γραφουμε ο μικρούλης μου κουνιέται,,,,το απογευμα πάει γιατρούλη!!

Αναστασάκι νομίζω ότι το καρεκλάκι είναι ασφαλέστερη μέθοδος ειδικά για απόσταση!!!!!!

Αχ, με αυτό το φαγητό, και εγώ που έλεγα θα φάωωωωωωωωω στην εγκυμοσύνη, εγώ λέω να κάνω φακές αλλά και χωρίς αλάτι το ξανασκέφτομαι....... :?

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KOILITSES!!!!!!!!!!!!!!HRTHAME KAI EMEIS EGW EIMAI KAPWS KALYTERA SHMERA APO THN ARWSTIA!!!!!!!O MPEMPIS KOIMATAI STO RELAX TOU NA DOUME GIA POSO AKOMA :P:P:P:P:P

ESEIS PWS EISASTE???eTOIMAZESTE SIGA SIGA????EIXAME NEA APO THN EPISTIMH?????

KALA O MPEMPOULIS MOU KATHE MERA OLO KAI OMORFAINEI TON KOITAW KAI DEN MPORW NA TON XORTASW VRE KORITSIA EINAI TELEIOOOOOOOOOOOS!!!!!!!!!

AYRIO GINOMASTE 1 MHNWN...APISTEYTO MOU FENETE!!!!!!!!!!!PWS PERASE O KAIROS SAN XTHES MOU FENETE POU TON PRWTOEIDA STO MEEYTIRIO!!!!!!!!!!!!!

ORISTE KAI FWTOGRAFIA TOU PSWNIOU MOU!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

post-11182-13873937744372_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου...τι κανετε ?τι κανουν οι κοιλουμπιτσεσ μασ?????? εγω ειμαι καλα και τα μικρα μου ακομα καλητερα χιχιχιχι..........καλημερα μαρια μου μια χαρα ειναι και βεβαια χορευουν χαχαχα..........εσενα ετοιμαζετε για την μεγαλη εξοδο?????? αναστασακι μου παλι κοτοπουλακι ε???τι να κανεισ μωρε λιγο μασ εμεινε πια και μετα βουρ στο φαι ε????????

εγω κοριτσια εχω αρκετεσ συσπασεις και πονουσ αλλα νομιζω ειναι λογικο πια να εχουμε τετοια ε??????? τωρα οσο για τα ρουχαλακια εξοδου και εγω ακομα δεν εχω παρει μονο εσωρουχακια σκουφακια γαντακια και φορμακια αλλα η ιδεα με τον σακο που ειδα μου αρεσε πολυ και θα την βολευτουμε για καιρο .νομιζω η μαντι τον εβαλε εε?????αυτο που μπενει στο καρεκλακι λεω.......

τι κανουμε σημερα ???εγω μαλλον θα ερθει ο αδελφοσ μου να με παρει και θα παμε στην μαμα για καφεδακι και μετα φαγητο σημερα το μενου εχει ψαρακι στον φουρνο με πατατουλεσ....... εσεισ τι καλο θα φατε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χριστινακι μου καλα ο μπεμπησ σου ειναι τελειοσ φτου φτου το μωρακι θα το ματιασουμε.....χιχιχιχιχι........

για την επιστιμη δεν εχω δει κατι ουτε εγω αλλα καλα θα ειναι μια χαρα με το μωρακι τησ ολη την μερα θα ασχολητε χιχιχιχιχιι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου απίστευτη φατσα ο μικρούλης σου!!!!!!!!!!

Τι γλύκας!!!!

Ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά για να δούμε πότε!

Εσύ σε ποια βδομάδα γέννησες;;;

Νια μου δε ξέρω δεν το βλέπω τον δικό μου να ετοιμάζεται για έξοδο!!!!!!

Την έχει καταβρεί εκεί!!!

Το απόγευμα θα έχω νέα, που θα τον δω!

Φιλάκια στα μπεμπουλίνια σου!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!!!χριστινααααα!!!ειναι κουκλΑΚΙ!!!!φτουυυυυ!!!αληθεια,πως τα πας???συνηθιζονται τα ξενυχτια???εσυ πως εισαι ψυχολογικα???να του δωσεις φιλακια στα μαγουλακια!!

νιακι μια χαρα σε βρισκω!!!ψαρακι,ε!!!ζηλευω!!!

κοριτσια εγω τελευταια εχω αρχισει και βαραινω και δυσκολευομαι να αναπνευσω οταν ξαπλωνω!!!

σημερα περιμενουμε και τα επιπλακια μας,αλλα ο αντρας μου εφυγε για αθηνα για να παρουσιαστει στο σχολειο και δε ξερω ποτε θα γυρισει...να δω πως θα τα παραλαβω....λειπουν κ οι γονεις μου,οποτε αν δε γυρισει σημερα ο αντρας μου θα μεινουν στο πρακτορειο κ θα παμε αλλη μερα να τα παρουμε...κ ηθελα τοσο να τα στησουμε σημερα!!!!δεν πειραζει,υγεια πανω απ'ολα!!!!

φιλακια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Τιτινάκι ο γιος σου είναι για τσίμπημα!!!Είναι ένας ΚΟΥΚΛΟΣ!!!φτου φτου!!!

Άντε να συνέλθεις και εσύ τελείως μικρό μου να πάρεις τα πάνω σου!!!

Αγγελικούλα περιμένω τα νέα του γαμπρούλη μου σήμερα!!!!!!!

Μαράκι 12 φυσικά περιμένουμε και τα δικά σας νεάκια!!!

Με το καλό κοριτσάκια μου και οι δύο!!

Νασιούλα φίλη μου πλησιάζουν οι μέρες.....Καλά τι τον βρήκε τον καημένο

τον μπαμπά σου;Έπρεπε να ήταν κανένας άλλος στη θέση του και θα τον

είχε κα΄νει τον εργάτη μη σου πω πως....Εσύ να προσέχεις με τις ελιές!!

Όσο για την εκτόνωση που έκανες πάνω στο υλικό του πρώην και μόνο

τις έσκισες τις φωτογραφίες, δεν τις έκαιγες κιόλας;Τι να την κάνει την

ομορφιά ο ανεπρόκοπος;με το μυαλό που κουβαλάει μάταια όλα...

όσο για κάτι τέτοια ζευγάρια΄ξενέρωτα σαν αυτό που περιγράφεις

δεν είναι καθόλου να το συζητάς,μου προκαλούν σκέτη αηδία!!

Νία μου καλημέρα φιλιά μπεμπεδάκια-χορευτές σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Βανεσάκι μου!

Είναι λογικό να δυσκολεύεσαι να ανασάνεις, μεγαλώνει το κοριτσάκι σου!!!!

Μη στεναχωριέσαι για τα πραγματάκια, ξέρω ότι δε κρατιέσαι...... αλλά τι σήμερα, τί αύριο!!!!!

Καλημέρα Δωράκι!!!!!!

Λογικά σε λίγο θα έχουμε τα νέα του γαμπρούλη σου!!!!

Αγωνιώωωωωωω........

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο καλημέρα και εσύ πρώην που πήρε μπάζο;Τι γίνεται

κορίτσια;Εμένα ο πρώην μου ακόμα δεν πήρε καμία...αλλά μου

έχουν πει ότι έχει μια όμορφη ξινή!!

Βανεσσάκι καλημέρα, με το καλό να έρθουν τα επιπλάκια της μικρούλας,

θα περιμένεις όμως λίγο το σύζυγο δεν θα μας κουραστείς εσύ!!

Μαράκι 12 κάτι ξέρει ο μπεμπάκος...Σου λέει μια χαρά είμαι στη μανούλα μου,

σε τι κόσμο θα έρθω...

Α Νασιούλα τώρα θυμήθηκα που ρώταγες για τις ζυγίνες...δεν θέλω να στεναχωρηθείς

αλλά το κοριτσάκι σου δεν θα μπορεί καθόλου την αδικία, θα αγαπάει όλο τον κόσμο, θα είναι κοινωνικό αλλά αν κρίνω από μένα θα της φορτώνονται όλοι και δεν θα βρίσκει εύκολα την ησυχία του.... και δεν θα λέει και εύκολα όχι....ελπίζω να την σώσει ο ωροσκόπος της!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Δωράκι μου και εγώ αυτό θέλω να είναι μια χαράαααααα και όπου θέλει ας είναι!!!!!

Πλησιάζει και η δική σου ζυγίνα!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πλησιάζουμε και εμείς!!!

Περιμένω πρώτα τα νέα του γαμπρούλη μου και

μετά του καλού μας φίλου του μπεμπουλίνου σου

το απογευματάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφιές μου καλημέρα....:)

τί μου κάνετε μέλλουσες μανούλες????...:)

εμείς μια χαρούλα....μόλις γυρίσαμε γραφείο και ετοιμάζουμε καφεδάκι.....

πήγα και πήρα σήμερα μπουφανάκι για το μωρό....στην ουσία πρόκειται για μια πολύ ενισχυμένη ζακετούλα (σαν μπουφανάκι δηλαδή) με κουκούλα και φοριέται μέχρι έξι μηνων για να την βάλουμε πάνω από την φορμούλα μόλις βγούμε από το μαιευτήριο....βέβαια δεν υπήρχε μικρότερο νούμερο, νομίζω όμως ότι το μωρό θα χάνεται εκεί μέσα..... :P:P:P:P:P ......το πολύ πολύ να γυρίσω τα μανικάκια του....

βρε κορίτσια...τις θηλές από τα μπιμπερό πώς τις ανοίγουμε τρυπούλα?....υπάρχει κάποιος τρόπος?....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χεχε τυχερούλα..οκ εντάξει δεν είναι και κάτι τρομερό αλλά ούτε και ευχάριστο.. @Χρύσακι στη σύσπαση θα νιώσεις ότι η κοιλιά σου γίνεται πολύ σκληρή σε εκείνο το σημείο σαν πέτρα και ότι σε πιέζει και μπορεί να νιώσεις σα να σου κόβεται η αναπνοή.. δε νομίζω ότι η σύσπαση braxton hick συνοδεύεται με πόνο... Τουλάχιστον έτσι νιώθω εγώ τις συσπάσεις.. πλέον τις έχω συνηθίσει και αφού είναι ακανόνιστες και λίγες είναι φυσιολογικό..όταν γίνουν τακτικές και αρχίζει να αυξάνει η συχνότητά τους λογικά είναι συσπάσεις τοκετού και εκεί θα υπάρχει έντονη δυσφορία και πόνος..
    • Είμαι σε σοκ δεν το πιστεύω πως είχε τέτοια εξέλιξη η εγκυμοσύνη σου πραγματικά δεν το πίστευα και στην βδομαδα που είσαι λυπάμαι παρά παρά πολύ δεν ξέρω γιατί πρέπει να μείνεις τόσο στο νοσοκομείο, γνωρίζω κοπέλα που πήγε για αυχενική την βρήκαν θέμα με το μωρακι και έπρεπε να το πάρουν πήγε στο ΡΕΑ το έκανε και βγήκε την ίδια μέρα  επειδή μπαίνω και διαβάζω στην ομάδα που είσαι διάβασα όλο το στορι με τα πεθερικά σου και την ανησυχία σου για την αρνητική ενέργεια που έβγαλαν για το μωρακι σου πως δεν χάρηκαν και ότι μπήκατε νωρίς στην διαδικασία για δεύτερο μωρακι + τα έξοδα που θα έχετε και στεναχωρέθηκα όταν διάβασα το πως ένιωθες και ότι είχες ένα φόβο πως θα πας για αυχενική και δεν θα ακούσεις καρδούλα.. αλλά πραγματικά πίστευα πως οι ορμόνες που σε επηρεάζει να νιώθεις έτσι και ότι πιέστηκες που ήσουν σε έναν περιβάλλον που δεν ένιωθες άνετα και ευχάριστα..  Αλλά δυστηχως έκανα τόσο λαθος.. το είχες καταλαβει ότι κάτι δεν πάει καλά το ένστικτο σου έπεσε μέσα πραγματικά στεναχωρέθηκα σου στέλνω μια αγκαλιά παρε τον χρόνο σου κορίτσι μου να ξέρεις δεν εκανες τίποτα λαθος εσυ είσαι μια υπέροχη μανούλα για την κόρη σου και πολύ πολύ δυνατή θα δωσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου και όλα θα πάνε καλά 
    • Κορίτσι μου σε νιώθω τόσο πολύ και πραγματικά λυπάμαι που το βιώνεις και πάλι αυτό το πραγματικά δυσβάχτο και άδικο γεγονός.... Γνώμη μου, επειδή σε μένα δεν έδωσαν την επιλογή της απόξεσης τότε και πήρα τα χάπια (χ2 γιατί το πρώτο πρωτόκολλο δεν έπιασε γιατί ήμουν κι εγώ σχεδόν 11εβδ τότε), χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, είναι πολύ επώδυνη και κυρίως ψυχολογικά βαριά διαδικασία... Μπορώ να σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα την εμπειρία μου, αλλά να είσαι προετοιμασμένη ότι ίσως αυτή η οδός πολύ πιθανόν να σε κάνει χειρότερα ψυχολογικά και σωματικά... 😢  
    • Εγω έχω πάρει ένα που λέγεται "Η βίβλος της φροντίδας του μωρού"..Καλό είναι,πιάνει αρκετά θέματα και για την αρχή κ αργότερα..
    • Αυτό το έχω απορία κ εγώ..συσπάσεις ακούω αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι..Με πιάνουν καμιά φορά τπτ περίεργα κ λέω λες να είναι;;;🤔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...