Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την βρηκα βουαλαααααααααααα

Αλλα εμεις πηραμε την μπαντα,τα σεντονακια και το καλαθακι για τα καλυντικα!

Και το κρεβατακι μας!!!

post-7474-13873937743115_thumb.jpg

post-7474-13873937743216_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο εσύ είσαι πολύ γρήγορη!!!

Τέλεια κουνίτσα και η προίκα πολύ πολύ όμορφα!!

Με το καλό να τα χαρεί η φραουλίτσα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου κι εμενα εχει ενα πολυ αχνο χρωμα μοκα ..δεν ηθελα να παρω γαλαζια..πρασινα και τετοια..πηρες τιποτα φραουλενιο για την φραουλιτσα?

Ρε γμτ εγω δεν ξερω πως να βαλω φωτο απο το ipad.. Ξερει καμια αν μπορω να ανεβασω κατευθειαν απο το κινητο?ηθελα πολυ να σας δειξω την προικουλα, την καλαθουνα μας και τα υπολοιπα πραγματακια μας αλλα πως?

Δωρακι μου, ζυγινα,ε?εμ γι αυτο εισαι κουκλα ρε φιλεναδα..ελπιζω να σου μοιαζει η κορουλα σου..εγω λεων..ευχαριστουμε για την τιμη που μας κανετε να μας χαρισετε το κοκκινο παπλωμα..το κοκκινο ειναι αγαπημενο χρωμα , στο σπιτι μας εχουμε πολλες κοκκινες λεπτομερεις..κοκκινο τοιχο στο σαλωνι, κοκκινα πλακακια στην κουζινα , και φυσικα κι εμενα το παπλωμα μου ειναι κατακοκκινο και κοιμαμαι μονο σε κοκκινα σεντονια..σε κουφανα,ε?!κι ομως ειμαι παναθηναικος!βεβαια ολα τα υπολοιπα στο σπιτι ειναι ασπρα μαυρα και γκρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο εκει που τα πηραμε, ειναι ξαδερφος μιας καλης μου φιλης και μου ειχε στειλει μεσω email απο καποιες εταιριες να δω και θυμηθηκα οτι απο εκει που επιλεξαμε το ειχε εδω στο internet!Φυσικα θα σας τα βγαλω και live οταν ερθουν στο σπιτι μας.Ευχαριστω Δωρακι κι εσεις με το καλο!!

Αγγελικη προσπαθω να βρω φορμουλα που να εχει φραουλιτσες πανω αλλα ακομα δεν βρηκα.Ολα της τα ρουχα ειναι σχεδον ροζαλια!!Πηρα βεβαια και μπεζ και κιτρινακια,πορτοκαλι αλλα κατα κυριο λογο ειμαστε κουφετακια!! :D

Κι εγω αν ειχα αγορακι δεν θα επαιρνα μπλε,σιγουρα κατι χαλαρο και ουδετερο οπως και εκανα για το επομενο παιδι αν θελει να ερθει με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, ιδια χρωματα πηραμε τελικα!!εμενα ειναι ελφρως πιο ανοιχτοχρωμο το κρεβατακι και η προικα εχει λιγο πιο μικρο το σχεδιακι..πολυ ομορφα και αρμονικα χρωματα..κλασικα και διαχρονικα..

Δωρακι, μου αρεσει αυτη η λεπτομερεια με το ροζ τριανταφυλλακι..περιμενω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου εγω τα ρουχα και φορμουλες κτλ τα πηρα μπλε γαλαζια και ελαχιστα λευκα..

Δεν ειδα ουτε εγω κατι με φραουλιτσες αλλα ειναι και πιο καλοκαιρινο σαν σχεδιο..θα βρεις για το καλοκαιρακι σιγουρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρεσ τι μου κανετε????????

εγω τωρα γυρισα απο το πρςι στουσ δρομουςς χιχιχι....πηραμε και τα χρωματα για το δωματιο των μωρων...αχ ειναι τελεια απαλο ροζακι και απαλοα γαλαζιο θα τα κανουε και πηραμε και κατι σχεδιακια που θα βαλουμε πανω απο τα κρεβατακια τουσ........

τωρα εχουμε βαλει μια ταινια και βλεπουμε με τον αντρουλι μου..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

Μόλις γυρίσαμε απ' την ταβέρνα. Ουφ, έσκασα!!!! Οι άλλοι πήραν μεζέδες= καμιά εικοσαριά πιάτα που έρχονται το ένα πάνω στο άλλο, εγώ είπα να φάω πιο ελαφριά και πήρα σουβλάκι κοτόπουλο. Έφαγα όμως και πάαααααρα πολύ ταχίνι, στο τέλος έφαγα και μια μικρή τηγανίτα, έσκασα!!!!!!!!!!

Δώρα, δεκαπέντε μέρες ε;;;; Πω πω, πώς πέρασε ο καιρός!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!!!!

Αναστασία, ωραία τα πραγματάκια σας!

Ρε κορίτσια, θυμίστε μου τι είναι η προίκα! Δεν μπορώ να θυμηθώ τι ακριβώς περιλαμβάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεςςςς τι κανετε εχτεσ ολες βολτουλεσ ε???????εγω επεσα απο τισ 11 παρα για νανακια δεν αντεχα αλλο χιχιχιχι......σημερα δεν εχουμε μαγειρεματα θα βγουμε ωολτουλα .......και θα φαμε εξω οποτε τωρα θα μπω για μπανακι και θα ετοιμαστω για βολτα χιχιχι...καλο πρωινο σε ολεσ γλυκεσ μου..................

αννα μαρια μου να τον χαιρεσαι τον αδελφο σου............οι προικα ειναι η παντα η κουνουπιερα τα σεντονια και το παπλωμα.........αυτα ξερω εγω τωρα ανα ξερει καποια αλλη κατι αλο ασ μασ πει ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα, καλημερα Νια μου!

Αννα Μαρια η προικα ειναι αυτο που ειπε η Νια,η στανταρ.Τωρα αν δεις στη φωτο που εβαλα υπαρχουν πολλες που συνοδευονται και απο αλλα,καλαθι καλλυντικων,κουρτινες,θηκες στον τοιχο,ριλαξ κτλ.

Σημερα θα κανω μπριζολιτσες, θα παραβω λιγακι τον κανονα γιατι χοιρινο δεν επιτρεπεται αλλα δεν εχει πολυ λιπος,ειπα τον χασαπη και μου εδωσε καλες!

Νια τρελαινομαι που εχεις διδυμακια και θα βαλεις 2 χρωματα στο δωματιο, τελεια!!!

Οι αλλες καλε που ειστε ξυπνηστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ Κ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΜΠΕΜΠΗΣ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ Κ ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΝΗΣΗΧΩ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΡΟΝΙΜΙΤΕΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ.ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ :lol::lol::lol:

ΣΤΙΝ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΓΡΑΜΕΝΗ Κ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΛΠ.ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΣΗΧΟΥΣΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ?

ΤΙΤΙΝΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ!!!!!!Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ?ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!

Όλες οι κοιλίτσες καλά;;;;;;

Άννα Μαρία να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου! Να τα χιλιάσει!

Και με το καλό και το μωρό σας!!!

Δωράκι βλέπω στο τέλος θα μας περάσεις!!!

Άρχισες το κλάμα έ;;;;;; άντε με το καλό το μαναράκι σου!!!!

Τώρα που ξέρεις ότι σε λίγες μέρες θα το εχεις κοντά σου….φαντάζομαι πώς θα αισθάνεσαι!!!!!

Πήρες και τα πραγματάκια της, άντε με γεια!!!!

Φραουλίτσα μου ωραία τα πράγματα της μικρής σου!!!!

Να είναι γερή και τίποτα άλλο!!!!

Muriam μια χαρά θα γεννήσεις!!!!! Όπως όλες μας!!!!!!!

Μένω Αθήνα! Έχουμε γεμίσεις με πάνες!!!!!!!!

Ρε κορίτσια πώς βάζουμε φωτό;;;;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου να σαι καλα κοριτσι μου κι εσενα ο μπεμπουκκος σας να ειναι γερος !!!Και φυσικα κι εσεις να τον χαιρεστε.

Οταν γραφεις μυνημα, μετα πατας προεπισκοπιση,κατω χαμηλα στο παραθυρο γραφει προσθηκη συννημενου,πατας εκει και σου λεει αναζητηση απο τον υπολογιστη σου οπου εχεις την φωτο αποθηκευμενη,κανεις προσθηκη και στην προεπισκοπιση παλι βλεπεις αν μπηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Αναστασία με τις σούπερ οδηγίες σου!!!!!!!!

Νία μου τι κάνουν τα μωρά σου;;;;

Σας βάζω φωτό από την κούνια μας!!!!!!!!Έχω κάνει κάτι αλλαγές στη συρταριέρα, έχω βάλει και αλλαξιέρα και απο κοντά είναι πιο ωραία.....στη φωτό χάνει!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

post-13231-13873937743322_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia h koynia sas me to kalo na genimei me to ninaki sas.........ax poly sygkhnoyme otan blepv tetoies foto....kai emeis arxisame pia na etoimazoyme siga siga to allo sabbatokyriako ua bapsoyme.........teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............

mia xara einai kai ta mwra moy makraki moy.......esena to mpoympoyki soy???????

annastasaki poy gennas?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου..

Τι κανετε?τι κανουν τα μωρακια μας?

Εγω αργησα να ξυπνησω, σηκωθηκα κατα τις 9 αλλα ειχα αγρυπνια 3:30-5 ..συνηθως μια νυχτα ξεραινομαι στον υπνο και την αλλη κανω τον βρυκολλακα..

Τελειωσα τις δουλιτσες μου κατω, σε λιγο θα παω να τελειωσω και πανω, θα κανω ενα μπανακι και μετα χαλαρα..κανει πολυ ζεστη εδω..καιει ο ηλιος μετα την χθεσινη βροχη..

Σημερα ελεγα να κανω αρακα αλλα χωρις κρεας ..βαρεθηκα το κρεας..

Νια μου, περιμενουμε να δουμε πως θα κανεις το δωματιο..

Μυριαμακι, παλι κοινωνικες εκδηλωσεις?κουραστηκε ο μπεμπης μαλλον και κανει νανακια..

Μαρακι12, τι κανεις?

Αναστασακι?

Αννα μαρια κοτοπουλο με ταχινοσαλατα ε?στην αρχη της εγκυμοσυνης ετρωγα συνεχεια ταχινοσαλατα..μου αρεσε η ξυνη και αλμυρη γευση αλλα μετα κομμενα τα αλμυρα..

Οι υπολοιπες κοιλιτσες που ειστε?

Λενα, δωρα , νασια, βανεσακι, μικι, μαρι, γκιρλ, μαντι, ηλιαννα, ευη, χριστινακι, κατερινουλα..τα φιλια μου.

Η λενα εχει μερες να μπει..Φιλεναδα που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πολυ ομορφα τα πραγματακια σας!παω κι εγω πανω να βγαλω φωτο τα δικα μου και να ζαλισω τον αντρα μου να μου περασει τις φωτο απο το κινητο στο λαπτοπ και να μπω απο κει να δω τι θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera aggelikkoyla moy .......kai egw exw poly agwnia na dw pws tha ginei to dwmatiaki mas xixixixixi.........

perimenoyme foto apo to diko sas ............dwstoy ena glyko filaki kai tha stis perasei ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μου σε ευχαριστώωωωω!!!! Εμάς το δωμάτιο μας είναι πορτοκάλι με κρεμ, δε το αλλάξαμε αλλά έχουμε φιγούρες του disney!

Και το δικό σας θα είναι υπέροχο μόνο και μόνο που θα έχει τα μωράκια μέσα!!!!!

Να μου φιλήσεις τα μπεμπέ σου!!!!!!

Αγγελικούλα μου άντε περιμένουμε φωτό. Εγώ με τη βοήθεια της φραουλίτσας μας τα κατάφερα!!!!!

Σήμερα κοιμήθηκα πάλι επιτέλους!!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου Θεσ/νικη λεω να γεννησω στη Γενικη Κλινικη εκτος απροοπτου, δηλαδη αν σπασουν τα νερα νωριτερα τοτε θα παραμεινω Βεροια!

Μαρακι ονειρικα τα επιπλακια σας, μου αρεσε πολυ και αυτο το στυλ!!

Αγγελικουλα το ipad δεν εχει bluetooth να τις στειλεις απο το κινητο ετσι ωστε να την εχεις εκει μεσα και να το κανεις με τον ιδιο τροπο οπως ειπα τη Μαρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς σήμερα πάλι ταβέρνα... Πάλι κάτι σε κοτόπουλο με βλέπω να τρώω...

Δηλαδή αυτά που λέτε ότι αποτελούν την προίκα πρέπει να είναι όλα ίδια; Εγώ τα παίρνω ξεχωριστά. Δε μου αρέσει καθόλου η ομοιομορφία, μου έχει μείνει τραύμα από τότε που πήγαινα σχολείο και μας ανάγκαζαν να φοράμε στολή και να είμαστε όλοι ίδιοι... Άλλωστε, κάποια απ' αυτά μου τα έφτιαξε ή θα μου τα φτιάξει η μάνα μου.

Εμείς το δωμάτιο το κάνουμε σε γήινα χρώματα: καναρινί τοίχοι, καφετί έπιπλα. Σεντονάκια, πάντες, κουβέρτες, κ.λπ. πήρα διάφορα σε διάφορα χρώματα. Πάντα δεν πήρα ακόμη, ούτε κουνουπιέρα. Δε θυμάμαι τι άλλο περιέχει η προίκα! Πάντως εμείς με τον άντρα μου, ό,τι πάρουμε, είτε πιπίλα, είτε χτενάκι για τα μαλλιά, προίκα το λέμε!!!

Σήμερα συνειδητοποίησα ότι σε ένα μήνα μπαίνω στο μήνα μου! Φρίκαρα τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...