Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

να'μαι κ παλι φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ δεν μπορω αλλο σερνομαι στην κυριολεξια βρε κοριτσια, δεν αντεχω!!!!!!!!

δεν εχω καθολου κουραγιο κ δυναμεις!!!!!!!βασανιστηκα περνουν οι μερες!!!!!!!

εχω κ τρομερη πιεση κατω χαμηλα... :roll::roll::roll::roll::roll:

τον κοβω βιαστικουλη τον μπεμπη μου, για να δουμε... :roll::roll::roll::roll::roll:

μαρακι μου κ εγω την απεχθανομαι , την σιχαινομαι τη γυμναστικη μπρρρρρρρρρρρρ το χειροτερο μου!!!!!!!

βανεσακι ξεκουρασου καλη μου σημερα κ συνεχιζεις απο αυριο κ παλι!!!!!καλα μιλαμε αυτη η πιεση με την συχνοουρια.......!!!!μαλλον εχει γυρισει η μπουμπου σου κ γι'αυτο να σε πιεζει!!!!!τα φιλια μου!!!!!!!!!

νασιουλα μου πω πω θα σε ξεκανει εντελως η μικρη αλλα θαυματουργη ντουρασελ κορουλα σου!!!!!!!!

να μου φιλησεις την κοιλιτσα!!!!

μαρακι μου πως εισαι κοριτσι μου???ακομα κ εσυ ε???αχχχχ ασε απ'οτι καταλαβα ολες σερνομαστε!!!!!!!!

κ με τα σχολεια πω πω μου τα εχουν πει κατι γνωστες μου τι χαλι ειναι αυτο??????

κοριτσια να σας ρωτησω η πιεση 11 με 7 ειναι καλη??? (να πω την αληθεια μου φαινεται χαμηλη, δεν ξερω κιολας ειμαι κ ασχετη παντελως μ'αυτα)

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες, παω να ξαπλωσω τωρα, θα τα πουμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιαννα όντως βασανιστικά πλέον κυλούν οι μέρες!!!!

πάντως η πίεσή σου είναι καλή και όχι χαμηλή!

φαντάσου εγώ είχα και 10 με 6 και έλεγα χαμηλή στο γιατρό μου, και μου λέει μια χαρά είσαι να μην ανέβει θέλουμε, και εσύ σούπερρρρρρρρ είσαι!!!!!!!! ;)

καλή ξεκούραση και στους δυο σας!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ηρθα κι εγω απο τον γιατρο..με εβαλε καρδιοτοκογραφο, ηταν οκ οι παλμοι του μωρου μου ειπαν..εχει αρχισει να κατεβαινει η μπεμπης μου ειπαν οι νοσοκομες..μετα πηγα μεσα στον γιατρο και με ρωτησε για πονακια(κλασικα) και καθε ποτε..με εξετασε κολπικα (δαχτυλο οχι χερι) αλλα διαστολη δεν εχω ακομα..βεβαια ζητησε να με δει την δευτερα παλι και μου ειπε να παω πρωι κι οχι απογευμα οπως ειχα κανονισει το ραντεβου..στο τελος μου ειπαν οι μαιες οτι πηγαινουμε καθε δυο τρεις μερες..ξεκουραση μου ειπε..τον ρωτησα για περπατημα αλλα μου εκανε τον κινεζο..να ξεκουραζομαι καλυτερα λεει..γιατι αραγε???

Πονακια δεν μπορω να πω οτι εχω και πολλα..αλλα ξερετε εγω κι ο πονος δεν τα παμε καλα..επειδη εχω μαθει να τον αντεχω δεν καταλαβαινω ποτε ειναι πολυ η λιγο..

Ηλιαννακι μου, μεγαλωσε το κουκλι σου..τον κοβω να βγαινει στα 3200+ ..εσυ δλδ εχεις πολλα πονακια?πονανε και τα ποδια σου η μονο κατω χαμηλα?εγω νιωθω και πονο στους προσαγωγους λες κι εκανα γυμναστικη υστερα απο καιρο..

Μαρακι12, στο σχολειο ουτε εγω ημουν της γυμναστικης..επειδη δεν γουσταρα να πηγαινω με φορμα στο σχολειο και ο βλακας ενα τριμηνο μου εβαλε17 ..αχ..τωρα με πηρες πισω στα μαθητικα χρονια..μας εβαζε να κανουμε τον γυρω του σχολειου και μετα μπασκετ η βολει..

Βανεσακι, ξεκουρασου..ασε για αλλη μερα την εργασια..

Αναστασια, τσιπουρα,ε?καλη ορεξη..εγω θα κανω τον κινεζο σημερα..βαριεμαι..

Νασια μου, ταλιμπανομανα, ηθελα να ημουν σε καποια γωνια να το δω αυτο το ταλιμπανακι ..φιλακια στις μικρες..

Γκιρλ μου, τι κανεις?ολα καλα?ξεκινησες τα ψωνια για την μικρη?

Χριστινακι, ευη, δωρα, λενα, μυριαμ, μικι, που ειστε?

Η επιστημη λετε να πηγε σπιτι?

Η κατερινουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα είδες όλα μια χαρά!!!!!

Καλά όταν γράφεις μου θυμίζεις εμένα!!!! Και εγώ με τον πόνο, δε ξέρω αν έχω ή όχι!!!!

Γενικά έχω αντοχή όπως λες και εσύ!!!Αφού πήρα και μια φίλη μου να μου εξηγήσει πώς είναι αυτά τα πονάκια ρε παιδί μου....δεν καταλαβαίνω;;; ή δεν έχουν αρχίσει;;;;;;;

Άντε κατεβαίνει ο μπεμπούλης σου!!!!!! Ετοιμάζεται να σου κάνει εμφάνιση!!!! :P

Να ξεκουράζεσαι ε;;;;;; Δε ξέρω, τι να πω;;; Ο γιατρος μου είπε δε θέλει διαδρομο για κραδασμούς, πάω σαν χελώνα,,,, λέει οκ και η μαία μου είπε περπάτημα........τώρα εσένα ξεκούραση!!!! Μπέρδεμααααα!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω το εχω ξαναπει,δεν εχω την αισθηση του μετρου στο πονο και στην κουραση..παντα το παω μεχρι το τελος..εκει που δςν μπορω αλλο , εκει σταματαω..γενικα ειμαι (ημουν δλδ) καπως υπερκινητικη ..και στον πονο ενα θα σου πω..δεν παιρνω ποτε μου παυσιπονα,ποτε ομως..αντεξα πονους απο φρονιμητες τους τρεια πρωτους μηνες χωρις ενα παυσιπονο..και τους πονους περιοδου αντεχω και ημικρανιες ακομα και αυτες οι ηλιθιες κραμπες που με επιαναν στις γαμπες πιο παλια, δεν εβγαζα κιχ..

Δεν ειναι καλο αυτο ομως γιατι ο οργανισμος συνηθιζει να αντεχει τον πονο και δεν τον υπολογιζει οταν πρεπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μια από τα ίδια!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Τι να σου πω;;

Έκανα χειρουργείο φρονιμίτες τους δυο κάτω, όχι παυσίπονα δε πήρα, αλλά το ίδιο βράδυ έφαγα και σουβλάκι!!!!!!

Καλά στον οδοντίατρο ότι κάνω χωρίς ένεση, απονεύρωση χωρίς....

είχα 6 μήνες προβλημα με κονδυλώματα, έβαζα φάρμακα για να καούν και εγώ δεν πόναγα....τον Ιανουάριο έκανα χειρουργείο γιατι δεν γινόταν να μείνω έγγυος με τέτοια φάρμακα, και του είπα τερμα θέλω να φύγουν τώρα... μπήκα λοιπόν, μου έλεγαν θα πονάς δε θα μπορείς να κάτσεις να πλυθείς, και γενικά επαφές δεν θα έχεις ..... ακόμα και όταν είναι καλύτερα και σου δώσει ο γιατρός το οκ δε θα μπορείς....18 Ιανουαρίου έκανα το χειρουργείο, και 24 του λέω δε με νιάζει τη λεει ο γιατρός εγώ νιώθω καλά, και θα γίνω μάνα........και έτσι έγινεεεεεε!!!!!!!!!!!!!βεβαια το μπεμπέ πρέπει να το έπιασα ή 13 ή 17!!!!!!

απο τη μια δεν είναι καλό.......... από την άλλη............ελπίζω να ισχύσει και στην γέννα μας!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι παλιι :)

αγγελικη και μαρακι συννονοματο οντως καλο ειναι να εχετε καλη σχεση με τον πονο, εμεις εχουμε τις τυπικες απο μικρη δεν ειχα τρελους πονους οταν ειχα περιοδο, σχεδον τιποτα δηλαδη και ετσι μηδαμινες φορες εχω παρει παυσιπονο για αυτο τον λογο, γενικως δεν ειμαι πολυ των φαρμακων,μονο οταν χρειαζονται.. γιατι ξερω ατομα που με το παραμικρο χαπακωνονταιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ το ίδιο.......για να πάρω φάρμακο πρέπει να υπάρχει σοβαρή ανάγκη!!!!

Καλύτερα κορίτσια, γιατί τα συνηθίζει ο οργανισμός!!! Άσε που όταν τα χρειαστείς πιάνουν άμεσα!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα αυτο με τον πονο μου φαινεται καπως μαζωχιστικο αλλα εγω το κανω επειδη δεν θελω να παιρνω φαρμακα γενικα..κι εγω οδοντιατρο χωρις αναισθησια ..δεν ξερω σιχαινομαι τα φαρμακα και φαντασου ειναι η δουλεια μου..

Τους πονους της γεννας δεν τους φοβαμαι..αληθεια..θα μου πεις τωρα..δεν γεννησες για να ξερεις..αλλα πιστευω εμεις οι γυναικες εφοσον ειμαστε γεννημενες για να γινουμε μητερες, τοτε μπορουμε να αντεξουμε..

Απλα εγω φοβαμαι μηπως δεν καταλαβω οτι γενναω..

Εκεινο που εγω δεν αντεχω , οσο κι αν ακουγεται παραξενο, ειναι να μου κανουν ενεση η να μου παρουν

αιμα..επισης δεν αντεχω τον ψυχικο πονο..και δεν αντεχω κυριως να βλεπω αλλους να πονανε..

Μαρακι ( σαραντοπουλου) τι κανεις?αχ ξερω κι εγω κατι τυπους που με τον παραμικρο πονοκεφαλο, κατευθειαν παυσιπονο..πρωτος και καλυτερος ο αντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικακι μου καλα ειμαι, πολυ λυπαμαι που δεν τα λεμε καθημερινα, πω πω αν ερθει και το μωροο μετα τις γιορτες θα τα ξαναπουμε αχαχαχα ενταξει ειμαι υπερβολικη το ξερω..

καλα οσο για το οτι δεν θα το καταλαβεις ποτε ειναι η ωρα να γεννησεις αυτο μην το σκευτεσαι καθολου, σιγουρα θα το καταλαβεις.. να εισαι σιγουρη!

καλα ειμαι μια τρελη εγω, προχθες το βραδυ κατα τις 9 ειχα κατι πονακια και στην αρχη λεω νταξει δεν ειναι τιποτα μετα ηταν πιο δυνατα και λεω εχε γουστο, ε ωσπου με το που λεω στον αντρα μου οτι εχω αρκετους πονους και σιγα σιγα δυναμωνουν κατα τη 1 σταματησαν :?:? τσαμπα χαρηκα χθες δεν ειχα τιποτα μονο το βαρος κατω χαμηλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαρακι (σαραντοπουλου) ,εσενα σε περιμενουμε βα γεννησεις πρωτη..ειναι το τριτο σου..την τριτη ποσο ηταν ο μικρος?ξεκινα εσυ να συνεχισουμε εμεις..

Μαρακι12, εσυ τι ωρα θα πας την δευτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα δε μιλάμε να πονάω και να κάθομαι έτσι να υποφέρωωωωωωωω!!!!

Όχι, βέβαια αν φτάνω σε αυτό το σημείο εννοείται θα πάρω φαρμακο, μιλάω να πονάω αλλά υποφερτά πράγματα.

Και εγώ φοβάμαι ότι δε θα το καταλάβω ότι ήρθε η ώρα,,,,, αλλά από την άλλη λέω μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου δεν υπάρχει περίπτωση ούτε να μην το καταλάβω ούτε και φυσικά να μην πονέσωωωωωωω!!!!!! Αλλά όπως γεννάνε τόσες μανούλες έτσι και εγώ!!!!!

Οι ενέσεις δεν με πειράζουν δίνω και αιμα.

Απλά γενικά φοβαμαι όταν κάτι παθαίνουν οι άλλοι κυριως.........

Αγγελικούλα το απογευμα θα παω......κατά τις 18.00-18.30

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σήμερα είναι τα γενέθλια του αδελφού μου! Πήγαμε και του πήραμε δώρο, τον "Ηλίθιο" του Ντοστογιέφσκι, επειδή αυτόν τον καιρό διαβάζει Ντοστογιέφσκι, και φυσικά δεν άντεξα, και πήρα κι ένα βιβλιαράκι για μένα! Πήρα και χρώματα για να κάνουμε τη ζωγραφιά στον τοίχο! Δηλαδή το πιο πολύ η μάνα μου θα το κάνει, γιατί εγώ ούτε να σκύβω μπορώ, ούτε να τεντώνομαι... :(

Μετά πήγαμε και φάγαμε στη μάνα μου, κεφτεδάκια με πατάτες φούρνου, γιάαααααααμ!!!!!!!!!!! Μετά πήρε και λουκουμάδες, μόνο τέσσερις έφαγα, αλλά το βράδι πάλι θα βγούμε για φαγητό σε ταβέρνα για τα γενέθλια, κι αύριο θα βγούμε με την οικογένεια για φαγητό, πάλι για τα γενέθλια...

Ελπίζω να βγω σώα απ' το σαββατοκύριακο!

Τον πόνο κι εγώ τον αντέχω και σπάνια παίρνω χάπια. Βέβαια, όταν έκανα εξαγωγή φρονιμίτες (και τους τέσσερις...) με τοπική αναισθησία την έκανα εννοείται. Αλλά όταν έσπασα το χέρι μου στον ώμο και με την παραμικρή κίνηση πέθαινα στον πόνο, μου είχαν δώσει κάτι παναντόλ απ' το νοσοκομείο, πήρα μερικά στην αρχή, είδα ότι δεν έκαναν τίποτα, και σταμάτησα να παίρνω. Και όταν έκανα απόξεση,με ρώτησε ο γιατρός μόλις ξύπνησα αν θέλω παυσίπονα και του λέω "μπαααααα". Αλλά ούτως ή άλλως δεν πονούσα καθόλου...

Συμφωνώ κι εγώ με την Αγγελική, τόσα εκατομμύρια γυναίκες γέννησαν φυσιολογικά, πιστεύω μπορούμε να αντέξουμε τους πόνους της γέννας.

Ηλιάννα, εσύ έλεγες για την πίεση; Μια χαρά μου φαίνεται, ειδικά για έγκυο.

Μαρία (Σαραντ), φυλλάδια και διάβασμα ε; Εγώ προς το παρόν έχω γλιτώσει...

Όσο για τη γυμναστική, εγώ σιχαίνομαι τα γυμναστήρια. Τα μισώ, τα απεχθάνομαι, θέλω να τα κάψω όλα. Την τελευταία φορά που πήγα γυμναστήριο ήταν στο Curves, που είναι η μεγαλύτερη απάτη. Ήθελα να γραφτώ για ένα μήνα για να δω αν μου αρέσει, και μου είπαν ότι αν γραφτώ μόνο για ένα μήνα θα πληρώσω εκατό ευρώ εγγραφή και εξήντα ευρώ συνδρομή, ΕΝΩ αν γραφτώ για ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ θα πληρώσω τα μισά. Σαν ηλίθια πήγα και γράφτηκα για ένα χρόνο... Μετά σου μετράνε βάρος, ύψος και διαστάσεις και με ένα μηχάνημα σου μετράνε το λίπος. Το τελευταίο μου φαίνεται πολύ διαστημικό, και σιγά μη μετρά το λίπος στο σώμα, απλά είναι για εντυπωσιασμό. Ένα-δύο μήνες μετά, σε ξαναμετράνε και σου λένε ότι έχεις χάσει πόντους και ότι το λίπος σου έχει μειωθεί κατά πολύ, παρ' όλο που εσύ είσαι ολόιδια κι από κιλά δεν έχεις χάσει γραμμάριο. Εν τω μεταξύ, το πρόγραμμά τους είναι το ίδιο για όλες και κρατά μόνο μισή ώρα. Τα μηχανήματα είναι αρκετά, οπότε οι επαναλήψεις που προλαβαίνεις να κάνεις σε ένα μηχάνημα είναι ελάχιστες. Π.χ. εγώ στο σπίτι μου κάνω διακόσιους κοιλιακούς σε σετάκια, ενώ εκεί προλάβαινα να κάνω είκοσι το πολύ... Στην αρχή, επειδή όποια πάει είναι τελείως αγύμναστη, βλέπει αμέσως διαφορά. Μετά, όμως, απλά συντηρεί αυτή την ελάχιστη βελτίωση και δε βελτιώνεται άλλο.

Έτσι, προτιμώ να κάνω γυμναστική στο σπίτι, κοιλιακούς, ασκήσεις για τα πόδια, κι ό,τι πετύχω, παρά να δίνω ένα σωρό λεφτά για να με κοροϊδεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα μαρια, να σου ζησει ο αδερφος σου.

Θα φατε πολυ φαγακι το σκ,ε?χαλαλι, εσυ δεν εχεις αναγκη..

Γυμναστηριο πηγαινα κι εγω παλια..αλλα σταματησα εγκαιρα..φαντασου οτι οταν ξεκινησα ημουν 49κιλα και σε εξι μηνες ειχα παει 54.. Σταματησα εννοειτε και ξαναπηγα στα κιλα μου..βασικα στην αθηνα ειχα ποδηλατο κι εκανα..εδω εχω ενα αλλο μηχανημα και εκανα αλλα στην εγκυμοσυνη σταματησα..θα ξαναρχησω μολις γεννησω..ελπιζω να προλαβαινω να εχω λιγη ωρα για μενα αν και δυσκολο αφου δεν με βλεπω να εχω βοηθεια απο καπου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, απ' ό,τι καταλαβαίνω, στην αρχή, είτε έχουμε βοήθεια είτε δεν έχουμε, πάλι θα είναι πάρα πολύ δύσκολο να κάνουμε ΚΑΙ γυμναστική!

Εμένα το ποδήλατο δε μ' αρέσει καθόλου. Μ' αρέσει το περπάτημα, και μάλιστα, λίγο πριν μείνω έγκυος (ή μάλλον, λίγο πριν το μάθω!) είχα πάει εδώ σ' ένα πάρκο και έκανα περπάτημα. Ήταν πολύ ωραία, γιατί το συνδύασα και με βόλτα στη φύση, μέσα στα δέντρα, δίπλα στην αλυκή. Μια φορά τα κατάφερα να πάω, μετά είχε μια περίοδο με βροχές, και μετά έμαθα για την εγκυμοσύνη. Τώρα κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται, ν' αφήνω το παιδί και να τρέχω για περπάτημα.

Το πρόβλημά μου εμένα δεν είναι τα κιλά, είναι η χαλάρωση... Και δυστυχώς θέλει πάαααααρα πολλή γυμναστική για να σφίξουν τα μπούτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.

Γυμναστικη εεε?Νομιζω η καλυτερη θα ειναι αυτη που θα κανουμε με τα μωρα μας!! :D Σιγα μην εχουμε χρονο για γυμναστηρια!!Σημερα ο καιρος λεει για περπατημα,δεν κανει τοσο κρυο,εκμεταλλευτείτε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου αρεσει η βροχη και το κουκουλιασμα με κουβερτουλα στον καναπε και τζακι και καμια καλη ταινια...αλλα ποσο ακομα....σε 2 μηνες η ησυχια θα γινει ευχαριστη ανυσηχια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεθα σας φίλες μου,

εχθές τελικά μας φέρανε την κούνια της μικρούλας και την αλλαξιέρα

και είναι πολύ πολύ όμορφα!!΄Εχουν ένα ωραίο άσπρο χρωματάκι, χρώμα

νερού νομίζω μας το είπαν, είναι ανοιχτό άσπρο και φαίνεται λίγο το ξύλο

δεν ξέρω αν το περιγράφω καλά....Πήραμε και την καλαθούνα της μπεμπέκας

γιατί από ότι κατάλαβα σήμερα που μίλησα με τον γιατρό μπορεί σε σε

15 μέρες να έχουμε γεννητούρια!!!

Τον είχα πάρει για μια εξέταση αίματος που ήταν σε εκκρεμότητα, με εκέινη

την φλεγμονή που σας έλεγα και ευτυχώς όλα καλά, δεν υπάρχει μόλυνση.

Μου εξήγησε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα κάνουε καισαρική γιατί το κάμάρι

μας έχει πάρει περίεργη θέση και συνήθως λέει στα πρώτα παιδιά δεν είναι

εύκολο να γίνει αλλαγή στη θέση....Τι να πω.Να σας πω δεν στεναχωριέμαι καθόλου

για την καισαρική, έχουν κάνει αρκετές φίλες μου και μου είπαν ότι ήταν μια

χαρά!!Όλο κλαίω από τότε που μου το είπε που θα δω το παιδί μου, καταλαβαίνετε

τι έχει να γίνει.......

Αγγελικούλα είδες φιλενάδα όλα είναι μια χαρούλα!!!Ο γαμπρούλης μου από

ότι έχω καταλάβει είναι βιαστικός!!Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα μας κάνει εμφάνιση!!!

Τη Δευτέρα περιμένουμε τα καινούρια νεάκια!!!!!!!!

Μαράκι12 τη Δευτέρα θα έχουμε και τα δικά σας νέα!!!Από ότι βλέπω ο μπεμπάκος

θα πάρει το χρόνο του!!

Άννα Μαρία να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου και να περάσετε καλά στις εξόδους σας!!

Νασιούλα μου ωραία θα έχεις καλή παρέα την αδερφούλα σου!!Μια χαρά θα μεγαλώνει

η μπουμπού μην ανησυχείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Δωρακι μας.Αντε μεγια τα πραγματακια της να τα χαρειτε μαζι με αυτην!!Ετσι ειπε ο ντοκτορ εεε σε 15 ημερουλες?μια χαρουλα ολα καλα θα πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μια χαρά ο Χρηστάκος σου, μεγαλώνει το γλυκούλι!!!

Και εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και βαραίνω απίστευτα και από νεύρα

πάω καλά...Προσπαθώ απλώς να μην τα εκτονώνω!!!Τον σύζυγο βέβαια

τον έχω στην τσίτα!!Μου φταίει το ένα, μου φταίει το άλλο...

Marie μου υπομονή έρχεται το αγοράκι σου!!!!!Σε καταλαβαίνω, εσύ

ότι και να πεις έχεις δίκιο, έχεις και τα άλλα δύο ζουζουνάκια!!!

Αναστασάκο ευχαριστούμε πολύ!!!Ναι ναι σε 15 μέρες και ενώ είναι

στην ουσία 10 μέρες νωρίτερα από την ΠΗΤ μου φαίνεται τόσο κοντά!!!

Τώρα σκέφτομαι συνέχεια τι έχω να κάνω να τα τελειώσω αυτή την

εβδομάδα γιατί πλησιάζουμε!!!!Πως είναι η φραουλίτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου, σε 15μερες θα σκασει μυτη η νυφουλα μας?!τελεια, θα ειναι και οι δυο ζυγοι, συνηθως βγαινουν ομορφα παιδακια οι ζυγοι και κυριως οι ζυγινες γινονται ωραιες γυναικες..με γεια και τα πταγματακια σας!τι χρωμα ειναι η καλαθουνα και η προικα σας?εμας ειναι ζαχαρι μπεζ εκρου..τετοια χρωματα τεσπα με κατι αρκουδακια αλλα οχι τυπωμενα, ξεχωριστο υφασμα σατεν ραμμενο απο πανω..κανει πολυ χαλαρωτικο και elegance ταυτοχρονα..γμτ δεν ξερω πως να βαλω φωτο..

Α, ελπιζω τα προικια της νυφης μας να συνδιαζονται με το κοκκινο παπλωμα της μπουμπουλινας..

Αννα μαρια εκανε κι εδω κατι νερα..αστα να πανε..ειχα και ρουχα απλωμενα εξω..με το που ακουσα τα νερα πεταχτηκα σαν ελατηριο να τα μαζεψω..αλλα κανει ζεστη μετα την βροχη..

Αναστασακο κι εμενα μου αρεσει αυτο που ειπες..κρυο βροχη τζακι και χουχουλιασμα (και την αλλη μερα να μην χρειαστει να πας δουλεια εννοειται) να πινεις ενα ωραιο κοκκινο κρασακι η μια ζεστη σοκολατα και να εχεις καλη παρεα..αυτα ομως ανηκουν ειτε στο παρελθον ειτε στο πολυ μακρινο μελλον γιατι αν κλαιει το μωρο σιγα μη σκεφτεις τζακια και χουχουλιασματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι η φραουλιτσα δοξα το Θεο!!!Ναι κανε τα τελευταια τωρα και μετα απλα να εισαι ηρεμη και σε αναμονη γλυκια!!

Αγγελικη και η δικη μας προικα σε μπεζ,καφε ειναι με κατι αρκουδακια, να δω αν την εχει να σας την βαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα,

ζυγάκια τα παιδάκια μας!!!είμαι και εγώ ζυγός στο έχω πει φιλενάδα;Εσύ καλή μου;

H καλαθούνα μας είναι άσπρη με πολύ απαλά μωβ λουλουδάκια αλλά πολύ διακριτικά!!

Η προίκα μας είναι ασπρούλα με λαχανί και ροζ και έχει ένα ροζ τριανταφυλλάκι

η πάντα!Θα προσπαθήσω να βάλω φωτό αν τα καταφέρω!!!

Η προίκα του λεβέντη μας είναι πολύ ανεβασμένη!!Κάνε και εσύ μια προσπάθεια

με τη φωτό!!Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι θα σου στείλω το κόκκινο κομμάτι

γιατί με μωβ και ροζ και λαχανί δεν πολυπηγαινει.... Για σας θα το στερηθούμε!!

Φιλιάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...