Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω είμαι πάλι τι κάνετε κουτσομπολιτσες ? εγω κάθομαι βεράντα και χαζολογαμε με τον αντρουλι στο Ιντερνετ .......καλα τα μωρα μου δίνουν ρέστα πολυ χορό ρε κορίτσια χαχχαχαχα αχ αυτη η αναμονή σε σκωτονει παντός και μόλις θα βγουν θα θελουμε την κοιλιτσα μας πάλι χιχιχιχι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ Η ΠΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ Η ΑΤΙΜΟΙ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΒΥΛΙΝΟ?ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΕΧΟΥΝ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΣΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.

ΜΑΡΑΚΙ 12 Κ ΓΩ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΞΕΣΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ 2 ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες μου..

Τι κανετε?

Χθες μετα απο τοση ενταση, ξεραθηκα στον υπνο..μονο δυο φορες σηκωθηκα για πιπι..

Μυριαμακι αν ξαπλωσεις πλαγιως(αριστερα η δεξια) δεν νιωθεις καλυτερα?ξεσπαω στον αντρα μου γιατι δεν θελω να ξεσπασω πουθενα αλλου..ας τον ταλαιπωρησω κι εγω λιγο..μια ζωη ημουν οκ μαζι του..

Νια μου, καλημερα..πρωινη σημερα!τι κανουν τα μικρα υπερκινητικα μωρακια στην κοιλιτσα σου?παλι εχουν παρτι?ειδες αμα εχεις παρεα..

Μαρια 12, να υποθεσω οτι πηγες για περπατημα?

Η ηλιαννα μπηκε να μας πει νεα απο τον γιατρο?

Χριστινακι, περαστικα σου..

Δωρακι, ηρθαν τα πραγμαατακια της μικρης?

Λενα, νασια, αννα μαρια, μικι, βανεσσακι, ευη, αναστασια..ελπιζω να μην ξεχναω καμια σας..τα φιλια μου..

Παω να κανω μπανακι και κατευθειαν γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλα τα μωράαααααααα!!!!!!!!!

Νια τι κάνουν τα μωράκια σου χορεύανε;;;;; Φανταζομαι εμενα κουνιέται το μαναράκι μου και τρελαίνομαι ...που να ήταν και δυο......εμείς έχουμε ιστορικό με δίδυμα στην οικογένεια...αλλά μέχρι στιγμής από τις επομενες γενιές κανείς δεν έχει κάνει.

muriam και εγώ babylino παιρνω έχω γεμίσει :lol::lol:

έχω γίνει μέλος και μου στέλνουν και εκπτωτικά κουπόνια π.χ 4ευρώ έκπτωση στην οικονομική συσκευασία, και όταν βάζουν επιπλέον εκπτώσεις συμφέρεεεειιιιιιιι...

Όταν τελειώνουν παίρνω τηλέφωνο και μου στέλνουν και άλλα....

Απλά σε ενημερώνω σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει!!!!!

Το τηλέφωνο είναι 800 11 84 200 χωρίς χρέωση ή μπορείς να συμπληρώσεις την φόρμα http://www.babylino.gr/babyclub.php

Πώς τα πας με τα πονάκια;;; Εγώ δεν έχω ακόμα........ :(

Αγγελικούλα τι θα γίνει με εμάς τις δυο!!!!!Και εγώ ξεράθηκα χτες και σηκώθηκα μονο μια φορά για τουαλέτα.

Όχι δεν έχω πάει για περπάτημα αλλά ετοιμάζομαι για διάδρομο!!!!!

περιμένω νέαααααααα!!!!!!!! :D

Έχω αγωνία τι θα σου πουν σήμερα!!! Είσαι σε καλό δρόμο πάντωςςςςςςςς!!!!!! ;)

Όλα τα αλλα κορίτσια που είστε;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες κοριτσακια:)

εγω ειμαι δουλιτσα και παλι!

αγγελικουλα μου μη φοβασαι ρε κοριτσι μου!

τωρα εισαι στις τελευταιες μερουλες!

μην αγχωνεσαι!για σιγουρια σου ειπε να ξαναπας και αυριο!ολα θα πανε καλα!

μαρακι μου περιμενεις και συ εεε?αντε να δουμε ποια θα γεννησει πρωτη!:)

νασιουλα μου μεγαλωνει η κοιλιτσα εεεε?

αναστασακο μου την τουρτα να σου εχουνε ετοιμη μολις βγεις απο την αιθουσα τοκετου!προειδοποιεισε τους απο τωρα:)και με φραουλιτσες:)

νια μου σε τρελαναν τα διδυμακια εεε?τι ωραια:)

αννα μαρια ο αντρουλης σου μια χαρα σε βοηθαει εεε?αλλα οπως ολοι, οταν βαριουντε, τιποτα δεν τους συγκινει!

teddy dion αντε εισαι και συ στην σειρα για την αναμονη της μπεμπας :)Ηρθαν τα πραγματακια της?

σας αφηνω κοριτσακια μου!να στε καλα και να μου προσεχετε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!!!

Δουλιτσα ε;;;;;; τι να κάνεις;;;; Έχεις και τη παρεούλα σου μαζί ...την κοιλίτσα!!!!!

Εγώ τη Δευτέρα πάω πάλι να δω τι θα μου πει!!!!!!!

φιλάκιαααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως παρεα με την κοιλιτσα:)

αντε περιμενουμε πως και πως να αρχισουν τα γεννητουρια να παιρνουμε ολες σειρα μαρακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε εν αναμονή........αρκετές!!!!!!!!

Και μετά έρχεται και η επόμενη φουρνιά!!!!!!!!!!!!!

Το δικό σου θα έρθει και ωραία εποχή κοντά στα Χριστούγεννα!!!!!!

Είναι ο αγαπημένος μου μήνας!!! Παντρευτήκαμε 26 Δεκέμβρη!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πητ 23 δεκεμβριου 2011 αλλα επειδη εχω ενα προβλημα ορασης και υψηλη μυωπια, θα κανουμε αναγκαστικα καισαρικη!

ετσι θα παμε 2 βδομαδες νωριτερα!γυρω στο πρωτο δεκαημερο του δεκεμβρη!

μακαρι να πανε ολα καλα μεχρι τοτε!

καλα να μαστε απο Τον Θεό και Την Παναγία και θα ρθει και αυτη η στιγμη!

προηγειστε εσεις ομως:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πρώτα ο Θεός όλα να πάνε καλά και όποτε είναι με το καλό να έρθουν!!!!!!!

Πάνω από όλα υγεία και εγώ αυτο παρακαλώ το Θεο και την Παναγιά και τον προστάτη του μπέμπη μου τον Άγιο Εφραίμ!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε?????????

αχ εχω τρομερο πονοκεφαλο κ σημερα παλι....! :roll::roll:

χθες δεν μπηκα γιατι αργησαμε που γυρισαμε σπιτι κ μετα πονουσα αρκετα..!!!

λοιπον τα νεακια μας :ειμαστε καλα κ οι δυο, ο μπεμπης ζυγιζει 2600γρ , τα νερα ειναι καλα , κ ειδαμε τη φατσουλα του οχι κ τοσο καλα ομωςγιατι ειχε μπροστα το χερακι του ο γλυκουλης μου!!!!!

εγω απο τον προηγουμενο μηνα εχω παρει 2 κιλα , δηλαδη ειμαι στα +9 (μια χαρα μου ειπε) , κ η πιεση μου ηταν 11 με 7 (λιγο χαμηλη πιστευω πως ειναι... :roll: ).!!

τωρα μου ειπε να παω παλι την αλλη τριτη στις 4 του μηνα οπου κ θα κανονισουμε ποτε θα γεννησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ εχω αρχισσει να αγχωνομαι κ να φοβαμαι η αληθεια ειναι ομως εχω κ τοοοοοση λαχταρα για να τον κρατησω στην αγκαλιτσα μου τον πριγκιπα τι ποναω συνεχεια (καθε μερα) πονους περιοδου κ μου ειπε πως αυτο δεν ειναι καλο (γιατι δεν ξερω....) κ να ξεκουραζομαι κ να μην κανω ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

αυτα τα νεακια μας!!!!!!!

αγγελικουλα μου μην ανησυχεις γλυκια μου μια χαρουλα ειναι ο μπεμπακος σου!!!!!!!περιμενουμε να δουμε τι θα σου πει κ σημερα ο γιατρος!!!!!!!!!

μαρακι μου εσυ κανεις κανονικοτατη γυμναστικη βρε!!!!!!χιχιχχι θα βγει ο μπεμπης κ θα κανει κ αυτος γυμναστικη!!!χαχα!!!!

μυριαμακι μου πως εισαι καλη μου?????αχ κ εσυ με τα πονακια ε?????ξεκουρασου οσο μποριες φιλεναδα!!!!!!!

νιακι μου τι καλα να τα νιωθεις κτα δυο ε????ενας χαμοςστην κυριολεξια!!!!!Χαχαχ τελεια!!!!!!!!

νασιουλα μου δεν σε αφηνει καθολου η υπερδραστηρια κορουλα σου να ξεκουραστεις ε??????αχ βρε μαρακι αχχχ!!!!!!!!φιλια φιλεναδα!!!!!

αννα μαρια μου αρεσε πολυ η ιδεα σου για την εικονα , πρωτοτυπη!!!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου , φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koilitse ti kanete????egw xalia eimai...arwsth...........kai o mpempis einai ligo griniaroulis ta prwina kai den exw katholou kouragio...kai oute kai aggalitsa den mporw na ton polypairnw...........mhn ton kolisw ton kaimenouli\!!!!!!!!!

SHMERA GINAME 4 EVDOMADWN.......POTE PERASAN VRE KORITSIA??????????DEN TO EXW KATALAVEI AKOMA!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμενα, τι κανετε?

Πηγα εκανα ψωνια μαναβικης και πηρα και τσιπουρες να φαμε για σημερα, εχω 1 εβδομαδα τις λαχταραω!

Κατι κραμπες που νιωθω χαμηλα στις ωοθηκες ειναι οι συσπασεις που λετε ή απο κουραση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου μια χαρά ο μπέμπης σου!!!!!Μπράβο!!!!

Κοντεύεις και εσύ!!!!!!

Αφού σου είπε να ξεκουράζεσαι να το κάνεις!

Μπορεί να φοβάται που έχεις πονάκια, μην το παρακάνεις να ξεκουράζεσαι!

Εμένα με ρωτάνε αν έχουν ξεκινήσει τα πονάκια...και δεν έχουν..

Γενικά εγώ δεν ειμαι της γυμναστικής την απεχθάνομαι, ελπίζω ο μπέμπης να είναι σαν τον μπαμπά του!!

Και τα κιλά σου μια χαρά είναι!!!!!!! Εγώ είμαι στα +13,5!!!!!!!!

Να μου φιλήσεις την κοιλιτσα σου!!!!!!! :lol::lol::lol:

Χριστινάκι ακόμα αρρωστούλα ε;;;;;;Κυκλοφορεί ίωση έχω ακούσει και άλλους!

Έχεις και τον μικρούλη και το άγχος μην κολλήσει...........!

Να τα χιλιάσετε!!!!!!

Να είναι γερός και καλότυχος!!!!!!!!!!

Αναστασάκι καλημέρααααα!!!!!

Εγώ τέτοιες κράμπες δεν έχω νιώσει στις συσπάσεις μου!

Μήπως θες ξεκούραση;;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!τι κανετε???εγω ξυπνησα και πηγα για ψωνακια με τον αντρα μου σουπερ μαρκετ.τωρα αραζουμε λαπτοπ,αλλα σημερα βαριεμαι να ασχοληθω με διπλωματικη... :?:?:? το μωρακι μου χτυπαει συνεχεια,αλλα βρε κοριτσια ενω ειμαι ακομη στην 33η εβδομαδα και τη νιωθω πολυ χαμηλα.δεν ξερω αν ειναι ανησυχητικο αυτο.την παρασκευη εχουμε ραντεβου με το γιατρο,οποτε θα δουμε τη μικρουλα μας και θα τον ρωτησω κιολας!!!επισης την παρασκευη θα ερθουν και τα επιπλακια μας, αλλα και οι γονεις μου που ειναι σε διακοπες!!!

εσεις τι νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Βανεσάκι!!!!!!

Δε νομίζω ότι είναι ανησυχητικό το έχω ακούσει και απο φίλη μου!!!!

Μην αγχώνεσαι την Παρασκευή θα σου λυθούν και οι απορίες θα δεις και την μπεμπούλα σου!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε, κουνιόμαστε!!!!!!!!

φιλάκια

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλημερα σου... ισως να ειναι απο τα ψωνια που εκανα, γιατι καμια ωρα περπατουσα!!!Αμα κατσω μετα περνανε....οι συσπασεις ειναι πονοι περιοδου ειπαμε εεε?

Βανεσσακι με το καλο τα επιπλακια σας να τα χαρειτε με το μωρακι σας μεσα!!Εδω εγω την νιωθω να πιεζει χαμηλα, φαντασου εσυ που εισαι πιο μπροστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ αναστασια και μαρακι μου!!!!μα τι ειναι αυτο το πραγμα!!!δε μπορω να ξεμυτισω απο το σπιτι και σε 2 λεπτα με πιεζει χαμηλα και θελω να παω τουαλετα!!!πηγαινω και μετα απο περιπου 3 λεπτα θελω να ξαναπαω!!!αλλα εχω αρχισει και να ανυπομονω να γεννησω.βεβαια στην ωρα τους να βγουν τα μωρακια μας και να ειναι καλα!!!τι τρωτε σημερα???εμενα θα κανει ο αντρας μου καρμποναρα!!!!τελεια!!!!

φιλακια κοιλιτσες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ολοστρόμπουλες κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Μπήκα πάλι για λίγο στα γρήγορα να πώ μια καλημέρα τώρα που το ζιζανιοκτόνο πήγε με τον μπαμπά της να πάρουνε ψωμί.........

Τί κάνετε???????? Ανυπόμονες εγκυούλες βλέπω......εγώ πάλι δεν έχω ετοιμαστεί ψυχολογικά.....

Μυριάκι μου ανησύχησες? Αχ τί να κάνω....δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα, η ταλιμπανίτσα μου έχει ξεσαλώσει τελείως!!!!!!!!!!!!! Πήγες στον γιατρό? Εγώ μάλλον την επόμενη εβδομάδα θα πάω, να δούμε που θα πρωτοπάω...έχω και οδοντίατρο από βδομάδα για το σφράγισμα (άουτςςςςςς!!!!!)

Ηλιαννάκι μου φιλεναδίτσα μου μια χαρούλα ο μπέμπαρος!!!!!! Ολόκληρο αντράκι έγινε....καλά σου λέει όμως ο γιατρός να ξεκουραστείς πιά!!!!! Έστω τώρα στο τέλος.......κι εμένα με πιάνουν πονάκια περιόδου ώρες ώρες, τί να σημαίνει άραγε????? Σημασία έχει που το μωράκι είναι καλά!

Girl μου ακόμα πηγαίνεις στην δουλειά????? Πότε θα πάρεις άδεια???? Τί δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται? Πωπω την έχεις σίγουρη την καισαρική ε? Κι εγώ στην κόρη μου είχα ΠΗΤ 22 Δεκέμβρη αλλά λόγω πίεσης γέννησα με πρόκληση (αλλά φυσιολογικά) στις 9 Δεκέμβρη....λές να γεννήσεις στα γενέθλια της ταλιμπανίτσας μου??????

Τιτίνα περαστικούλια!!!!!!

Αναστασία κράμπες παθαίνω κι εγώ αλλά δεν ξέρω αν είναι από τις συσπάσεις....μπορεί να είναι κι επειδή μεγαλώνει και βαραίνει το μωράκι και τσιτώνεται η μήτρα!

Μαρία12 κι εγώ ακόμα στα +12 είμαι.......ευτυχώς!!!!!!! Εδώ και ένα μήνα δεν έχω πάρει κανένα κιλό........το μωρό άραγε παίρνει? Τελευταία φορά την ζυγίσαμε στο ντόπλερ και ήταν 2100! Ούτε κι εγώ είμαι της γυμναστικής...στο σχολείο έκανα τις περισσότερες κοπάνες την ώρα της γυμναστικής, δεν την αντέχω με τίποτα!!!!!!

Βανεσσάκι μου κι εγώ κάπου στην 33η εβδομάδα άρχισα να νιώθω περισσότερο βάρος χαμηλά.....μήπως γύρισε με το κεφαλάκι κάτω η μπεμπίκα??????

Νία μου τα φαντάζομαι τί πάρτυ γίνεται στην κοιλιά σου με δύο μωράκια.......

Βαριέμαι απίστευτα σήμερα.....δεν θα μαγειρέψω έμειναν φακές από χθές, έρχεται και το αδερφάκι μου σήμερα για μερικές μέρες πήρε άδεια (έτσι κι αλλιώς το κομμωτήριο το έχουν συνεταιρικά με την άλλη οπότε δεν είναι υπάλληλος) για να βοηθήσει εμένα με την μικρή και να μπορέσει να πάει ο άντρας μου να βοηθήσει τους γονείς μου με τις ελιές! Παίρνουμε εργάτες βέβαια αλλά ο άντρας μου βοηθάει τον πατέρα μου να φορτώνουν τα τελάρα και να τα πηγαίνουν να τα παραδώσουν στο ελαιοτριβείο......οπότε μάλλον θα την αγγαρέψω την αδερφή μου να με βοηθήσει λίγο με τις δουλίτσες του σπιτιού!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου τα μωρά παίρνουν βάρος μην ανησυχείς!!!!!!

Πήγε για ψωμάκι η μικρή και βρήκες ευκαιρία!!!!! ;)

Γυμναστικήηηηηηηηηηη;;;;;;; :twisted::twisted: Το χειρότερό μου!!!!!

Διάδρομο κάνω γενικά και αυτό με το ζόρι, γιατί ο αντρούλης μου χάλασε τόσα χρήματα για να μου το πάρει!!!!! :)

Και με την εγκυμοσύνη το έχω κάνει κρεμάστρα!!!!!! :lol::lol::lol:

Σήμερα με έχει πιάσει και εμένα μια βαριεμάρα για δουλειές!!!!!!

Βανεσάκι και εγώ όταν περπατάω ή έχω συσπάσεις έτσι νιώθω μια πίεση χαμηλά και θέλω τουαλέτα...

Καρμπονάρα ε;;;;;;; το αγαπημένο μου φαγητό .......αλλά θα το φάμε μετά την γέννα!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημεραα :) καλο μεσημερακι δηλαδηη! :D

με βλεπετε δεν μπαινω καθημερινα γιατι εχουμε το σχολειο και διαβαζουμε.. ε κανω και καμια δουλεια! που χρονος?

εχουμε γεμισει φυλλαδιαα, πολλααααααααα φυλλαααααααααααααδια, εχουμε παρει μονο 3 βιβλιααα!

τελως παντων :evil::evil:

τριτη εχω παλι γιατρο, και ειμαι στα χειροτερα μου ειλικρινα, εχω βαρυνει τοσο πολυ, δεν βολευομαι πουθενα, δνε μπορω να ειμαι πολυ ωρα ορθια.. σκετο βάσανο.. :?:?

ειναι πολλα οσα εχετε γραψει, συγνωμη που δεν τα διαβαζω :oops::oops:

πολλααα πολλα φιλακια σε οοοολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Μαρακι μου!!!!!

Το ιδιο νιώθω και εγώ...το τέλος δύσκολο!!!!

Φυλλάδια ε;;;;;;;; άστα να πάνε!!!!!

Εγώ πάω γιατρό την Δευτέρα, ανυπομονώ να δω τι θα μου πει!!!!!!!

φιλάκια!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...