Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Αχχχχ εδώ είμαι κι εγώ...για λίγο τώρα που κοιμάται το μικρό μου ζιζανιοκτόνο!!!!!!!!!!! Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα κι ένα μπανάκι να χαλαρώσω λιγάκι.......αργότερα θα πάμε για ψώνια στο σούπερ μάρκετ, η λίστα (καλά χωρίς λίστα δεν θυμάμαι τίποτα) του Σίντλερ μαζεύτηκε πάλι!!!!!!! [smilie=evil5.gif] Το κλαίω από τώρα το 150άρι ευρώ........ :roll:

Έκανα φακές σήμερα......βαρύ φαγητό να πάρει η ευχή αλλά βαρέθηκα και τα κρέατα!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου μην αγχώνεσαι καλό μου αφού ο μπέμπης είναι καλά.......έτσι κι αλλιώς προς το τέλος ο γυναικολόγος ζητάει πιο συχνές επισκέψεις!!!! Κι η δικιά μου η μπέμπα βαριέται απίστευτα σήμερα....είναι ζήτημα αν την έχω ψιλοακούσει 2-3 φορές, κι αυτές πολύυυυυυ αχνά!!!!!!! Να ανησυχήσω κι εγώ????? Καλύτερα να μην οδηγείς στην κατάστασή σου κι εφόσον ταράζεσαι κιόλας.....απέφυγέ το!!!!!

Αναστασία εγώ λέω να μην φάς κανένα γλυκάκι......να κάνεις υπομονή και μόλις γεννήσεις - αλλά εννοώ μόλις σε βγάλουν από την αίθουσα τοκετού - να παραγγείλεις από τους δικούς σου να σου έχουν έτοιμη την τούρτα στο δωμάτιο ή να έχεις κανονίσει με το Μαϊμουδάκι να σε περιμένει με την τουρτάρα!!!!!!!!!! Πάς ένα στοίχημα ότι μέχρι τότε δεν θα σου κάνει κέφι για γλυκά??????? Το μόνο γλυκάκι που θα θες θα είναι με "φραουλίτσα" :lol:

Μαράκι μου με τον άντρα μου είμαστε μονίμως στα μαχαίρια......του το έχω πεί 100 φορές ότι δεν ελέγχει το στόμα του, ανοίγει το χαυτείο και όποιον πάρει ο χάρος!!!!!! Θα γλιτώναμε πολλούς ομηρικούς καβγάδες αν ήταν λιγάκι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις του........τί να πείς!!!!!! Άντρες :@):@):@):@):@):@):@):@)

Μυριάκι μου πώς τα περάσατε με την φίλη σου?????? Ο γαμπρός μου τί κάνει??????

Ωχχχχχ ξύπνησε!!!!!!!! Το 'ξερα ότι δεν θα προλάβαινα να μείνω πολύ....ξύπνησε το θηριάκι μου!!!!!!! Αν μπορέσω θα ξαναμπώ το βράδυ.....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααααα καλά το μάμμυ τα 'χει παίξει τελείως!!!!!!!! Με πέταξε έξω......μου έκανε και αποσύνδεση ενώ δείχνει ότι είμαι ακόμα μέσα......... 8-}8-}8-}8-}8-}

Μαράκι φιλάκια στον μπεμπίκο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου εδωσες ιδεα καλε.....ταρτα με φραουλες πανω :lol::lol::lol: πω πω στις αρχες τις τσακιζα συνεχεια....αχ τα σαλια μου!!!!! :mrgreen:

Και φυσικα θα περιμενω να ειναι η Λενα απο εξω μολις γεννησω, ουτε καν να παω στο δωματιο, στο δρομο με το φορειο στους διαδρομους κι εγω με την τουρταρα σοκολατα στην αγκαλια απο την μια μερια και απο την αλλη την φραουλιτσα μου!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια, σου εχω καλυτερη λυση..την ωρα που θα γεννας , οσο ο γιατρος θα κανει την δουλεια του, πες του να σου πεταξει μια επισκληριδειο και ξεκινα την τουρτιτσα...δεν χρειαζεται να περιμενεις να βγεις εξω..εχουμε καταντησει ψυχωτικες με το θεμα γλυκο αλμυρο..εγω η καημενη εχω να φαω τα αγαπημενα μου φαγητα απο τον μαιο που μου εκοψε ολα τα αλμυρα και το αλατι..

Νασιουκο μου, αγχωθηκα λιγακι(εως πολυ) ..οσο για το αυτοκινητο ειπα οτι θα σταματησω να οδηγω (αναγκαστηκα βγαινω σε εθνικη)αλλα σε καποιες περιπτωσεις δεν γινεται αλλιως..και αυριο μονη μου θα παω αλλα τουλαχιστον δεν τα τραγουδαω το κλαιω κι οδηγω στην εθνικη οδο και κατω απ τη ζακετα φοραω νυχτικο..μαζεψες λιστα του σιντλερ?αχ εγω να δεις..150€ μια χαρα ειναι,τον τελευταιο καιρο που παω με τον αντρα μου σουπερμαρκετ φοβαμαι γιατι εχει μανια να ψωνιζει οτι βρει μπροστα του και τσακωνομαστε γιατι κανει σαν μικρο παιδι..καθε φορα που τον παιρνω μαζι μου το μετανιωνω αλλα ελα που πρεπει καποιος να τα κουβαλησει..

Μαρακι12, εμενα εσπασαν τα νευρα μου..αυτο ηταν..ολοι μου λενε οτι νιωθω ετσι επειδη φοβαμαι την γεννα..η αληθεια ειναι πως δεν την εχω σκεφτει και πολυ την διαδικασια της γεννας..ουτε τους πονους..οπως γεννησαν ολες , οπως πονεσαν ολες θα πονεσω κι εγω..δεν με νοιαζει..το μονο που θελω ειναι επιτελους να γεννηθει και να ειναι καλα και να τον παρω στην αγκαλια μου..μονο αυτο σκεφτομαι και μονο γι αυτο αγχονομαι..να ειναι καλα το μωρακι μου..φανταζομαι κι εσυ στην ιδια φαση εισαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα εισαι αστερι καλε, ετσι θα κανω αφου δεν θα ποναω και με την επισκληριδιο ας τρωω την τουρτιτσα μου και θα δωσω και ενα γλυκο φιλι στην φραουλιτσα μου!!! :D

Νομιζω οτι την οδηγηση πρεπει να την καταργησεις αν βγαινεις και εθνικη ειναι επικινδυνα,πολλοι χαζοι κυκλοφορουν!!!Εδω εμεις που εχουμε επαρχιακους δρομους και τα ματια πανε σφαιρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα στην ίδια φάση είμαστε!!!!!

Και ειδικά αυτή η αναμονή, με έχει κάνει.....πως να στο πω.....τόσο καιρό ψυχολογικά ευτυχώς δεν αντιμετώπισα, τώρα με πιάνει μια εσωτερική αναταραχήηηη από την αγωνία, δεν αντέχω λέω αλλο θέλω να γεννήσω!!!!

Δε ξέρω αν εσύ θα το κάνεις, πάντως εμενα με βοήθησε πολύ και η μαία, μου εμπνέει εμπιστοσύνη, και μονο που με πήγε στις αίθουσες ωδινών - τοκετών τόσο πιο πολύ θέλω να γεννήσω!!!Είδα μανούλες που ήταν στην φάση της γέννας, τα μωράκια που μόλις είχαν γεννηθεί......και δεν κρατιέμαι!!!!

Αυτό που εύχομαι -όπως για όλα τα κορίτσια- να πάνε όλα καλά και να έχουμε υγιέστατα μωρά!!!!

Σήμερα σκεφτόμουνα αχ τι καλά που θα ήταν να είχε έρθει η ώρα και να ήμουν στο νοσοκομείο και να κρατάω το μωρό μου!!!!

Αλλά ότι και να λέμε τα μωρά μας είναι εκείνα αγγελικούλα που θα διαλέξουν πότε θα θέλουν να έχουν γενέθλια!!!!!! :lol::lol: και εμένα βλέπω ενστικτωδώς να πηγαίνει 12 Οκτώβρη!!!!!!!!Αφού σκέφτομαι να αρχίσω και τα γούτσου γούτσου με τον άντρα μου!!!!!! :lol::lol::lol:

Φραουλένια μου!!!!!Εσύ έτσι και αλλιώς θα γεννήσεις λίγο νωρίτερα!!!!! Και θα πάρεις στην αγκαλίτσα σου το πιο ωραίοοοοοοοοοο γλυκόοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! το κοριτσάκι σου [smilie=icescream.gif]

Αχ, συνέχεια ονειρεύομαι αυτή την στιγμή!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες εδω και εγω έχω έρθει στο μαγαζι με τον αντρουλι μου και σε λίγο θα φύγουμε για το σπιτάκι μας ..... Αγγελικουλα μου όλα καλα θα πανε μην στεναχωριεσε μια χαρα είναι το μικρακι μας και λίγο έμεινε που θα το έχεις αγκαλιτσα σου ;););) φιλακια σε ολες τα λέμε πιο αργά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, εσυ τουρτα κι εγω πιτσα!αυτο παντως ειναι μεγαλη αδικια..η εγκυμοσυνη που ειναι μια περιοδος που δεν θα σε παρεξηγησει κανεις αν φας και λιγο παραπανω, εμεις να ειμαστε μη το ενα και μη το αλλο..χαλαλι ομως..για τα μωρα μας θα κανουμε ακομα πολλες θυσιες..γερα να ειναι και κοντευουμε..απο οτι βλεπω σε λιγες μερες μπαινεις στον ογδοο..ελα ..πλησιαζει η φραουλιτσα..

Μαρια12, λες να σε παρει τοσο μακρια ο δικος σου??μια μερα πριν την πητ?!τοσο πεισμα πια?!εγω παντως θα πλακωσω κοσμο στο ξυλο αν δεν γεννησω την επομενη βδομαδα..εγω δεν εκανα ξεναγηση στις αιθουσες της κλινικης..τις ξερω βασικα απο πιο παλια..δεν ετυχε να δω καμια μανουλα να ετοιμαζεται να γεννησει αλλα καθε φορα που παω εχουν μωρακια και παω και τα χαζευω..τις προαλλες ηταν ενα κοριτσακι που ειχε γεννηθει μιση ωριτσα πριν..ανοιγε το στομα της, τιναζοταν..εκανε διαφορα και χαζευαμε σαν αποβλακωμενα κι εγω κι ο αντρας μου..εννοειτε πως για πολλες ωρες σκεφτομουν εκεινο το μωρακι και χαιδευα την κοιλια μου κι ονειρευομουν το μικρουλι μου..

Αχ αυτη η αναμονη των τελευταιων ημερων!!τοσο γλυκια αλλα και τοσο βασανιστικη...

Νια μου, τι κανεις?στο μαγαζι ,ε?εδωσες την παραγγελεια σου?ελπιζω να σε εξυπηρετησαν καλα..χιχιχι..

Εκανες κι αλλα ψωνακια σημερα για τα μπεμπε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, ψώνια ε; Το χειρότερό μου!

Αναστασία, νομίζω το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να φας την τούρτα όπως λέει η Αγγελική!!!!!

Μαρία, δεν κρατιέσαι ε; Εδώ εγώ έχω αρχίσει να κουράζομαι!!!

Ευτυχώς την κλινική του γιατρού την ξέρω πολύ καλά. Τα δωμάτια, την κουζίνα, την αποθήκη, το σαλόνι αναμονής, την τουαλέτα, το θάλαμο νεογνών! Τελικά οι ενέσεις που πήγαινα και έβαζα κάθε μέρα με βοήθησαν να εξοικειωθώ με το χώρο! Την αίθουσα ωδινών την ξέρω επίσης γιατί έβαλα κάποιες φορές ένεση εκεί, και έκανα και καρδιοτοκογράφο, και το χειρουργείο το ξέρω από την απόξεση, μόνο που τότε δε φορούσα τα γυαλιά μου! :P

Ουφ, ρε κορίτσια, ρώτησα το φίλο μου τον αγιογράφο για εικόνα των αγίων Αναργύρων. Μου είπε ότι, επειδή είναι ολόσωμοι, θα φαίνεται άσχημα στο μικρό μέγεθος και το αμέσως επόμενο είναι 30Χ40. Είναι μέγεθος κόλλας Α3. Μου φαίνεται τεράστιο! Στο κάτω-κάτω ο άνθρωπος μπορεί να μη θέλει να βάλει μια τόοοσο μεγάλη εικόνα στο γραφείο ή στο σπίτι ή στην κλινική του.... Προβληματίζομαι τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε βλέπω να θέλει να βγει!!!!!!

Όταν λες ότι έχεις πονάκια τι εννοείς;;;;;;

Εγώ δε νιώθω κάτι...

Άντε να δουμε τι θα σου πει και αύριο ο γιατρός!

Κόλλησαν οι μέρες Αγγελικούλα!!!!

Αννα Μαρία τώρα πιαααααααα δεν κρατιέμαιιιιιιιι!!!!!!

Έχεις συναντήσει την μαία σου;;;;

Να ρωτήσω κάτι;;; Μόνο εικόνα θες να του κάνεις δώρο;;;;;Αν του έκανες κάτι καλό για το ιατρειο του;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, δεν ξέρω αν θα έχω μαία, δε νομίζω, αφού ο γιατρός δεν είναι απλά γυναικολόγος, αλλά και μαιευτήρας.

Η εικόνα είναι από αγιογράφο, όχι τυπωμένη και κολλημένη στο ξύλο, οπότε είναι αρκετά ακριβή. Κάτι καλό για το ιατρείο δεν μπορώ να φανταστώ, γιατί το έχει διακοσμημένο (από διακοσμητή) φαντάζομαι, και δε βρίσκω κάτι να κολλάει. Άσε που νομίζω είναι και λίγο απρόσωπο κάτι τέτοιο. Εννοείται, του κάνουμε και τραπέζια και τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, εχω την εντυπωση οτι η Α3 ειναι η διπλασια απο την Α4 κι οχι 30χ40 ..μπορει να κανω και λαθος βεβαια αλλα 30χ40 ειναι μια χαρα το μεγεθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, είναι διπλάσια. Αυτός μου είπε ότι βγαίνει μέγεθος Α3. Όπως το υπολόγισα θα είναι όπως οι εικόνες στα τέμπλο των εκκλησιών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι12, τα πονακια ειναι κατι μικρες ενοχλησουλες κατω χαμηλα..νιθω ξαφνικα κατι σαν κραμπα, σαν πονους περιοδου και νιωθω την κοιλια να σκληραινει αλλα για πολυ λιγο..βεβαια εγω με τον πονο δεν εχουμε σχεση..κι ετσι δεν εχω την αισθηση του μετρου..για μενα μπορει να ειναι πονακι και για καποια αλλη πονος..σημερα ηταν καπως πιο συχνα..εσυ δλδ δεν νιωθεις απολθτως τιποτα?

Αννα μαρια αν ειναι μεγεθος Α3 τοτε να του παρεις κι ενα καβαλετο να την βαλει πανω κι οσο μοντερνο και να ειναι το ιατρειο του παντα θα υπαρχει μια γωνια να την βαλει μονη της την εικονα χωρις να "χαλαει" τον υπολοιπο χαρακτηρα της διακοσμησης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά 30Χ40 είναι, μου λέει, το Α3 το είπε λίγο αυθαίρετα! Του την παρήγγειλα, νομίζω είναι ωραίο και ξεχωριστό δώρο!

Γενικά τον καλούμε και σε τραπέζια, οικογενειακές συνάξεις, κ.λπ., του παίρνουμε σπιτικά γλυκά και μαρμελάδες. Τώρα θα φτιάξουμε με τον άντρα μου γλυκό σταφύλι και θα του πάρουμε. Μπορεί να μην είναι κάτι ακριβό, αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις μ' αρέσει να παίρνω δώρα που έχω βάλει φροντίδα και αγάπη και όχι απλά κάτι που θα αγοράσω. Αλλά εννοείται ότι το δώρο του για τη γέννα θα είναι η εικόνα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν νιώθω ούτε τσιμπήματα ούτε πονάκια!!!!

Το μόνο που έχω είναι περισσότερες συσπάσεις πλέον μέσα στην ημέρα.

Και καμιά φορά όταν κουνιέται πιέζει και λίγο πιο χαμηλά.

Άννα Μαρία θεωρώ ότι ήταν ωραία η ιδέα της Αγγελικής!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι οταν νιωθεις τις συσπασεις δεν νιωθεις καθολου πονο η εστω κατι σαν μουδιασμα η κραμπα χαμηλα στην κοιλια?απο συχνοουρια πως τα παμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα όταν κάνω συσπάσεις δε νιώθω πόνο χαμηλά, απλά πίεση σαν να θέλω να παω τουαλέτα.

Συχνοουρία.......... συνέχεια!!!!!

Εγώ πολύ πιεση στις συσπάσεις δέχομαι πάνω αριστερά εκεί που είναι τα ποδια του και καμιά φορά δεξια στο πωπό του....

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, η εικονα πραγματικα ειναι πολυ καλη ιδεα αλλα και το σταφυλακι καλη χειρονομια..κι εγω σταφυλακι με γιαουρτι τρωω τωρα..

Μαρακι, κι εμενα τα ποδια του ειναι ψηλα στα πλευρα αλλα εχθες συνεχεια με εσπρωχνε στα πλευρα δεξια αλλα ταυτοχρονα και κατω..σαν να τεντωνεται περιπου..και του δικου μου το πωπουδακι δεξια ειναι γιατι το βλεπω να κανει κατι τεραστια εξογκωματα..μπορει να ειναι και πλατη..ποιος ξερει πως ειναι στριμωγμενα εκει μεσα..οι συσπασεις αυτες που λες τις εχεις καθ´ολη την διαρκεια την ημερας?εχουν αυξηθει τωρα που περπατας?εμενα πριν λιγες μερες με επιαναν μονο απογευμα και βραδυ αλλα σημερα ξεκινησαν απο το πρωι..

Εσυ νιωθεις βαρος κατω χαμηλα?την κοιλια σου πως την βλεπεις, εχει κατεβει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γενικότερα έχω περισσότερες συσπάσεις.

και εγώ νιώθω σαν να τεντώνεται.

Βάρος χαμηλά δεν νιώθω, και η κοιλιά μου έχει κατέβει ελάχισταααααααααα!!!!!!

εσενα;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑκριΒως το ιδιο (τι συμπτωση!) ..βαρος ουτε εγω νιωθω και η κοιλια ωρες ωρες την βλεπω να εχει κατεβει αρκετα..αλλες φορες την βλεπω ψηλα..

Αχ μακαρι να γεννησουμε την επομενη βδομαδα..βεβαια η μαρια σαραντοπουλου εχει ιδι πητ με μενα..μαλλον προηγειται γιατι ειναι και τριτο αλλα και η κατερινουλα που ειναι 39+ βδομ. Τι να πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί Αγγελικούλα μου να μην βιάζονται όπως εμείς!!!!!! :lol::lol:

Άλλες δε θέλουν να γεννήσουν νωρίτερα.....είναι βέβαια και τι σου λένε, όπως μου είπε εμένα ο γιατρός μου ότι προτιμά να πάρω και την άλλη εβδομάδα.

Ας γεννήσει οποιας το μωρό είναι πιο έτοιμο!!!!!! :lol::lol::lol:

Ας γεννήσει κάποιαααααααααααα ρεεεε παιδί μου!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Οι ορμόνες μου τα έπαιξαν!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΙΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΦΑΓΑΜΕ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΤΑ ΕΙΧΕ 40% Κ ΕΙΧΑ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Κ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟΙ Η ΠΟΝΟΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΗΧΩ.ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΕΣΥ...Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΗΧΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΙΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΙΝ ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΗΓΕΝΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Η ΜΕ ΤΑΞΙ.ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΜΕ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ.

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΩ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΝΟΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΕΥΡΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΑ :lol::lol::lol: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ?ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΗΛΙΑΝΑ ΜΙΚΙ ΓΚΕΡΛ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΙΣΚΑ ΤΙΤΙΝΑ ΛΕΝΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι, καλυτερα να ξαπλωνεις πιο πολλες ωρες για να μην εχεις πονακια και συσπασεις..πηρατε μπειμπιλινο, ε?εδω δεν τις εχει αυτες..

Μαρακι, τα μωρακια μας ειναι ενταξει απο την στιγμη που κλεισαμε την 37η..εντωμεταξυ και οι τεσσερεις περιμενουμε αγορακια!!αρχισαν κι εμενα τωρα να με πιανουν τα περιεργα μου..και ξεσπαω που αλλου ..στον αντρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...