Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Εγω πηρα το baby planet και επλυνα δικα μου εσωρουχα και μπιζαμες, κοριτσια μοσχομυριζει και νομιζω μαλακτικο δεν κανει στα παιδικα ρουχα.

Αγγελικουλα κουβερτουλα θα της παρω οταν φευγουμε, να την σκεπασω στο πορτ μπεμπε.Στην κλινικη τα παρεχουν ολα για το μωρο δεν παιρνεις τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα κοιτάξω για το baby planet. Δυστυχώς θα πρέπει να κάνω την υπέρβαση και να συνοδεύσω τον άντρα μου στο σούπερ μάρκετ, γιατί αν τον στείλω μόνο του, είτε δε θα βρει τίποτα, είτε θα πάρει κάτι λάθος...

Αναστασία, είναι θέμα μαιευτηρίου, τι παρέχει το καθένα. Φαντάζομαι, μας δίνουν λίστα με τα πράγματα που πρέπει να πάρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?????????

Μου εχετε λειψει πολύ!!

Δεν εχω υπολογιστη, εχει θεματακια κ ειναι στον τεχνικο..Ηρθε μολις ενας φιλος με laptop κ το εκμεταλευομαι!!!

Δεν προλαβαινω να διαβασω νεα σας!!

Είχαμε αραγε τιποτα εξελιξεις??

Αγγελικουλα μου, Μαράκι μου??Κοντευουμε αλλα αποτι βλεπω δεν γεννησαμε..

Το ιδιο κ γω!!

Τη Δευτερα που πηγα στο γιατρο μου ειπε οτι ο τραχηλος ειναι κλειστος!!Πιο κλειστος δεν γινεται..Πονεσα λιγακι με την εξεταση αλλά μαλλον για να με παρηγορησει μου ειπε οτι εχω καλη λεκανη για γεννα!! :lol:

Η Επιστημη γεννησε??

Πιστευω μεχρι τελη της εβδομαδας θα εχω τον υπολογιστη μου πισω να τα λεμε!!Μου λειψατε πόλύ!!

Σας φιλω ολες κ ελπιζω να ειστε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα, σε ψαχναμε...νομιζαμε οτι γεννησες κι εχει μερες να φανεΙς..αντε σε περιμενουμε..

Αννα μαρια, εγω το baby planet το βρηκα σε Ενα σουπεΡμακετ που δεΝ εΙναι αλυσιδα..αλλα δυστυχως ο τυπος που εχει αυτο το σουπερμαρκετ ειναι ολογον τι "κλεφτης" !αλλες τιμες γραφει στα ραφια, αλλα χτυπανε στο ταμειο....σε αλλα σουπερμαρκετ δεν το εχουν κι ας εχουν ολα τα υπολοιπα planet..

Νια μου με γεια τα πραγματακια σας!χρειαζεσαι πολλα εσυ με δυο αλλα στα ρουχαλακια καλυτερα να παρεις και ουδευερα για να τα φορανε και α δυο.

Αναστασακι κι εγω τα νυχτικα και τις ρομπες που θα παρω στην κλινικη τα επυνα με προδερμ..το πλανετ που πηρες μυριζει ωραια στα ρουχα..

Εγω εβαλα μαλακτικο..λετε να πειραξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου νομίζω τσάμπα ανησυχείς!!!!! Και η κουνιάδα μου παρουσίασε διαβήτη στην εγκυμοσύνη και τώρα δεν έχει τίποτα!!!!!

Κατερινούλαααααα λέγαμε ότι θα έχεις γεννήσει!!!!!! Πλησιάζεις στο τέρμα!!!!!! Θα πάρεις το μπεμπάκι αγκαλίτσα!!!!!

κορίτσια εγώ τα έπλυνα με προδέρμ και μαλλακτικό λένε ότι απαγορεύεται,,,,δεν έβαλα.

Έκανα τις δουλειές μου, μαγείρεψα για τον αντρούλη μου και έκανα 1 ώρα διάδρομο, ε και τώρα η μέση μου με ενοχλεί λίγο, θα μπω για μπανάκι!!!!!

Δρόσισε λιγάκι, επιτέλους!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου φευγει ο φιλος μου παει κ το laptop...

Πιστευω Σαββατο να εχω προσβαση κ να τα πουμε λεπτομερεστατα!!

Μακαρι να ειχα γεννησει!Ειμαι πολυ ανυπομονη τωρα πια!!

Για ρουχαλακια που λετε εγω τα επλυνα με "αρκαδι" και απορρυπαντικο κ μαλακτικο!!Ειδικο σαπουνι σκονη για μωρακια, δεν ξερω αν το εχει παρει πουθενα το ματι σας!!

Θα τα πουμε!!Σας φιλώ ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα εισαι στην 39η βδομαδα!!πωπω..σιγουρα τα νευρα μου θα κανουν χαρακιρι αν δεν γεννησω μεχρι τοτε..

Μαρακι, εκανες μια ωρα διαδρομο?καλε εσυ εκανες κανονικα γυμναστικη..εχω κι εγω καποια αργανα γυμναστικης σπιτι αλλα δεν ειναι καταλληλα για τωρα..διαδρομο ηθελα κι εγω να παρω ..αλλα θελεις πολλα λεφτα να παρεις ενα καλο..

Αναστασακι, εδω δεν παρεχουν τετοια πραγματα οι ιδωτικες κλινικες..πρεπει να τα παρουμε εμεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ρουχα του μικρου τα επλενα με προδερμ

εβαζα κ μαλακτικο αλλα πολυ λιγο, ισα ισα για να ειναι μαλακα τα ρουχα

καλε γιατι να μη σιδερωσουμε τα τουχα του μωρου? :roll::roll:

αννα μαρια μακριαααααααα η πεθερα απο τα ποδια σου!

αγγελικουλα ναι ετσι το κανω το σουφλε, βαζω κ μανιταρια μεσα!

επισης κ εεγω το πλενω το κρεας με ξυδι, δε μπορω απλυτο, κ μονο που σκεφτομαι οτι δεν εχει πλυθει μου ερχεται αναγουλα

κοριτσια συγχωρεστε με δε θυμαμαι κατι αλλο, εχω κ το μπεμπη να κλωτσαει συνεχεια

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα, ακόμα ε; Υπομονή, πού θα πάει; Πόσος καιρός έμεινε; Θα γεννηθεί, πού θα πάει; :)

Όσο για τα απορρυπαντικά, αν πάρω ένα πλάνετ υγρό κανονικό και όχι μπέιμπι, τι διαφορά υπάρχει; Διάβαζα ότι τα παιδικά σαμπουάν, αφρόλουτρα κ.λπ. δεν είναι και πολύ καλύτερα και πιο αθώα από αυτά για μεγάλους. Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν τσούζουν στα μάτια. Πολλές φορές έχω την εντύπωση ότι έχουν ένα και μοναδικό μείγμα, το βάζουν σε διαφορετικά μπουκάλια και μας λένε ότι το ένα κάνει για πιτυρίδα, το άλλο για βαμμένα μαλλιά, το άλλο για μπούκλες, το ένα είναι για να πλένουμε λευκά, το άλλο για μάλλινα, το άλλο για βρεφικά. Ελπίζω να μπορέσω να βρω κάποιο ειδικό υγρό απορρυπαντικό...

Όσο για την πεθερά, ελπίζω τελικά να μην μπορέσει να έρθει και να τελειώσει ανώδυνα αυτή η ιστορία...

Ρε κορίτσια, μου φαίνεται ότι το στήθος μου έχει ξεπρηστεί τελείως κι ότι έχει φτάσει στην αρχική του κατάσταση... Έχω στεναχωρεθεί πάρα πολύ, δε νομίζω να έχω καθόλου γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΒΑΒΥ ΠΛΑΝΕΤ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝ ΠΑΣ Κ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΥΠΕΡΟΧΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ.ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΣΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ Κ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΟΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ.ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.Ι

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!

ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΩΤΕ Ε?ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΜΑΛΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Η ΡΙΖΑ ΝΑΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!!!

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΜΕΝΗ?

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ......ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ?ΗΤΑΝ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΕΦΥΓΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πλανετ γενικα ειναι υποαλλεργικα, δεν ξερω αν το μπειμπι εχει κατι διαφορετικο απο το απλο πλανετ

αλλα τα αλλα απορρυπαντικα σιγουρα δνε ειναι υποαλλεργικα

καλε μη σκεφτεσαι χαζομαρες!!

κατσε να γεννησεις πρωτα, γιατι να ειναι πρησμενο απο τωρα το στηθος σου?

δεν εχουν ολες οι εγκυες πρωτογαλα, δεν ειναι απαραιτητο να εχεις, δεν εχει να κανει με το αν εχεις γαλα η οχι. εαν δεν εχεις καποιο παθολογικο προβλημα κ βαζεις το μωρο στο στηθος οσο θελει κ οποτε θελει θα εχεις γαλα! κ το δικο μου υο στηθος ξεπρησμενο ειναι, βασικα μονο τους 2 πρωτους μηνες ηταν τουμπανο, τωρα παλι ειναι οπως πριν, ουτε πρωτογαλα εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Καλημέρα στις κοιλίτσες!!!!!!

Είπα αφού δεν κοιμάμαι ας γράψω.......

Θα παω σε λίγο περπατητό να κάνω εξέταση ούρων μόνο. Να δούμε βασικά για λεύκωμα.

Την Δευτέρα γιατρούλης!

Αγγελικούλα εμείς έχουμε ένα πολυ καλό διάδρομο, τόσο καιρό καθόταν, τώρα ήρθε η ώρα του, το καημένο να στενάξει :lol::lol::lol:

Άννα Μαρία δε νομίζω ότι το γάλα εχει να κάνει με το μέγεθος! Μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν!

Και εγώ Λενάκι δεν έχω πρωτόγαλα!!

myriam τι κάνει το αγοράκι σου;;;

αχ εμένα κουνιέται το καλό μου, απλώνει τα ποδαράκια του, και τουρλώνει τον πωπουδάκο του! :lol::lol:

Τα υπόλοιπα γκαστρουδάκια μας;;;;που είστε;;;;; Σας φιλώωωω!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!TI MOU KANETE???????EGW EIMAI LIGO XALIA....THN PATHSA ARWSTHSA........ :cry::cry::cry::cry: KAI TWRA EIMAI ME NTEPON KAI VITAMINES KAI FYSIKA MASKA OTAN EIMAI ME TON MPEMPH....FOVAMAI PARA POLY MHN TON KOLISW TON GLYKO MOU! :cry::cry::cry::cry: THELW NA TON FILISW NA TON ZOULIKSW KAI DEN MPORW MAKARI NA FYGEI GRHGORA........

PWS EISASTE ESEIS???????PWS PANE OI KOILITSES???????

TELIKA EPIASE GIA TA KALA H DROSOULA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπαινω εμβολιμα για να σας πω οτι το στηθος ψιλοπρηζεται τρεις με τεσσερις ημερες μετα τον τοκετο και αυτο οχι απαραιτητα εμφανως... εμενα πρηστηκε ελαχιστα στην αρχη μετα απο ενα δεκαπενθημερο πολυ... και επειτα οτανε εδραιωθει η γαλουχια ... ξεπρηζεται εντελως!κοριτσακια κοιταξτε οπωσδηποτε αυτο...

http://ariadni144.wordpress.com/odigies ... s_40meres/

και σας θυμιζω οτι γνωσεις για το θηλασμο εχουν οι πιστοποιημενοι συμβουλοι θηλασμου, δεν υπαρχει αντιστοιχο μαθημα ουτε καν στην ιατρικη. Θα υπαρξουν καλοθελητες που θα σας πουν π.χ αν το μωρο εχει ικτερο οτι δεν πρεπει να θηλασετε κοιταξτε αυτο http://www.homeopathy.gr/homeopathy/jau ... borns.html λοιπον αυτη η σελιδα δειχνει και τη σελιδα του συνδεσμου θηλασμου ελλαδος μπορειτε να βρειτε τηλεφωνα να εχετε μαζι στο μαιευτηριο... βοηθουν εθελοντικα σε καθε απορια .Αυτες ειναι οι πιο συχνες λανθασμενες οδηγιες http://pediatros-thes.gr/?p=962 Υπαρχουν πολλα θεματα και ολα λυνονται και οι επιπεδες και οι εισεχουσες π.χ θηλες χωρις καν ψευδοθηλες απλα ενημερωθειτε πριν γεννησετε. Παρτε τηλεφωνο μια συμβουλο η διαβαστε στο ιντερνετ. ολες οι γυναικες εχουν γαλα μονο παθολογικες περιπτωσεις δεν εχουν. Απλα για να εχτε γαλα πρεπει να θηλαζετε χωρις ρολοι και συνεχεια και να τοποθετειτε σωστα το παιδι στο στηθος!!!!!! Το γαλα ειναι προσφορα και ζητηση ενα νεογεννητο μπορει να ειναι στο στηθος μεχρι και 18 ωρες τη μερα τις πρωτες 40 μερες μπορει να μην κανει ολοκληρωμενα γευματα και να πινει γουλια γουλια συνεχως(η δικια μου ειναι ετσι ακομα) δε σημαινει οτι πειναει, οπως θα σπευσουν να σας πουν.Ψαχτε το... το οφειλετε στα μικρα σας οχι το να το κανετε αλλα να εχετε ενημερωθει αυτα απο μενα ο,τι θελετε ειμαι διαθεσιμη

Ακομα κ να αρρωστησετε συνεχιζετε το θηλασμο , προσοχη υπαρχουν πολλοι μυθοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι περαστικά σου!!!!

Τι κάνει το αγοράκι σου;; Πώς τα πάει με το γαλατάκι του;;;

Αφρο μου σε ευχαριστούμε για τις χρήσιμες πληροφορίες!!!

Τα διαβάζω με ιδιαίτερη προσοχή!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MARAKI!!!!!!!!KALA EINAI O MIKROS MOU KATHE MERA EIMASTE KAI KALYTERA...EXEI STAMATISEI TIS POLLES GRINIES EYTYXWS.....TWRA AYTO POU KANEI EINAI ME TO POU PEINASEI SPARAZEI STO KLAMA........POLY KLAMA OMWS KOKKINIZEI OLOKLIROS KAI FANTASOU TO KOVETE KAI H ANASA GIA MERIKA DEYTEROLEPTA.......MA POLY FAGANAS AYTO TO PAIDI MOU :P:P:P:P:P ME TO GALA KALA PAEI AN KAI AKOMA SE MERIKA GEYMATA TO VGAZEI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ευχάριστα νέα με το γαλατάκι του!!!!!!

Καλύτερα να είναι φαγανό πιστεύω παρά να έχεις πρόβλημα ...να μη σου τρώει!!!! ;)

Θα βρει τους ρυθμούς του και αυτό σιγά σιγά!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI DOXA TON THEO APO FAGAKI MIA XARA TA PAME!!!!!!KAI EGW ETSI LEW THA TOUS VREI TOUS RYTHMOUS TOU...IDH APO THN PRWTH MERA POU TON FERAME SPITI EXEI KANEI APISTEYTH ALLAGH DEN TO SYZHTW!!!!!

TWRA KOIMATAI STO RELAX O KALOS MOU KAI EXEI PAREA TON PAPOU TOU GIA NA PIW EGW ENA KAFEDAKI STO MPALKONI ME THN HSYXIA MOU!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!

αχ γραψατε παλι πολλα κοριτσακια μου!

δωρουλα μου καλα πηγε η εξεταση λοιπον!ναι αν δεν κανω λαθος τα λευκα αιμοσφαιρια ειναι αυξημενα στην εγκυμοσυνη!μην ανησυχεις κοπελα μου και αρχισε τα γλυκα αλλα μην τυχον σε δει η αναστασουλα!:)

αννα μαρια μου εφοσον η πεθερα θα ναι μπελας, τοτε να τη στειλω στην μανα σου, οπως ειπες!

οσο για το στηθος κοριτσι μου, μην στεναχωριεσαι, δεν ειναι αναγκη να ναι φουσκωμενο για να καταλαβεις αν θα χεις γαλα η οχι!θα χεις και μην φοβασαι!

κατερινουλα ακομα να βγει το μπεμπε ε?αντε κοριτσι μου με το καλο!

αγγελικουλα δευτερα θα μαθουμε σιγουρα ποτε θα γεννησεις περιπου ε?ωραιιαααα!

μαρακι περιμενουμε και απο σενα τα νεα ποτε θα πας για τη γεννα:)

Τιτινακι μου αρρωστησες καλη μου?περαστικα σου!ο μπεμπης μεγαλωνει το καλο μου:)

αχ δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σχολιασω!

φιλακια σε ολες κοριτσια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα........τι κανετε κοριτσακια φουσκωτα και ξεφουσκωτα???

αχ μικρουλα μου χριστινα τι επαθεσ ευχομαι να γινεισ γρηγορα καλα και να ζουμπασ παλι τον φαγανουλι σου χιχιχιχιχιχι.....

εγω κοριτσια πηρα προδερμ και υροα απορυπαντικο και μαλακτικο το ιδιο ....και ειδα και καπου που λεγατε για στεγνωτιρειο εγω παντοσ εχω σωθει που εχω ειναι τοσο απαλα ολα τα πουχα και τα περισοτερα δεν τα σηδερουνουμε κιολασ γιατι βγενουν τελεια...τωρα και των μωρων παλι εκει θα τα βαζω δεν νομιζωοτι υπαρχει προοβλημα...... αχ ολο τα πραγματακια μασ κοιτω και δεν τα χορτενω χιχιχιχιχιχιχι....φιλακια και καλο πρωινο ..εγω περιμενω την μαμα μου να κανουμε δουλιτσεσ ........μονη δεν μπωρω τιποτα πια...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου να του φιλήσεις τα μπουτάκια του!!!!!!! :D

Girl μου δε ξέρω πότε θα γεννήσω, μόνο ο μικρός ξέρει αλλά δε μου λεει!!!!!! :lol::lol:

Τον βλέπω να θέλει να κάτσει για πολύ ακόμα!!!! :)

Νια μου φιλάκια στα μωράκια σου!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε?????????

τι ωραια δροσουλα ειναι αυτη!!!!!!!!!

εγω σημερα δεν ξερω αλλα δεν εχω καθολου κουραγιο!!!! σερνομαι στην κυριολεξια...!!! εχω ζαλη κ μουδιασμα στη μεση!!! :roll::roll:

τι πραγμα κ αυτο να θες να κανεις τοοοοσα πραγματα κ να μν εχεις κουραγιο κ αντοχες!!!!!!!!πολυ σπαστικο!!!!!!φαγητο μονο θα κανω κ αυτο με το ζορι....!!!

αχχχχχχχχχ σημερα εχω κ γιατρουληηηηηηηηηηηη!!!!!!επιτελους θα δω κ παλι το μικρο μου αγορακι , υστερα απο ενα μηνα!!!!!!να δουμε τι θα μου πει κιολας!!!!!

συγχωρεστε με που δεν χχολιαζω , δεν εχω κουραγιο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 Κ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΚΛΑΣΙΚΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΡΑΚΙ Κ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΠΙΤΑΚΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΓΑΜΩΤΟ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΡΟΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ....

ΛΕΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΑΛΕΡΓΙΚΑ ΤΑ ΠΛΑΝΕΤ ΒΑΒΥ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Κ ΤΑ ΠΡΟΔΕΡΜ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΤΑ ΠΛΑΝΕΤ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΓΝΩΝΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεε ποτε ανοιξε νεο ποστττ...πωπωωω εχω χασει επισοδειααα μπηκα να σας φιλησω και να βγωωω αρχισε να μουγκριζει το κινεζακι μου...φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...