Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

Καλημέρα!!

Παρασκευή, Παρασκευή......επιτέλους ...λίγες ώρες δουλειάς και μετά σπιτάκι μου!!!

Αχ πόσο θέλω να πάω σπίτι μου και να κάτσωωωωωω.........

Χθες όλη μέρα ήμασταν στις βόλτες...καφεδάκι με τον μπαμπά το απόγευμα και τους γείτονες και το βράδυ είχε έρθει ο νονός του Νώντα με τον μικρό Νικόλα...

ΑΑΑ να βλέπατε πως έκανε ο Νώντας όταν η γιαγιά πήρε αγκαλιά τον φίλο μας τον Νικόλα που είναι 6 μηνών!! Παράπονο και γκρίνια...εγώ δεν τολμάω να πάρω αγκαλιά άλλο μωρό!! Πέφτει πολύ κλάμα. Αχ θα φάω καλά με το δεύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθερουλα μου,

σε ευχαριστω πολυ....συγκινηθηκα μιας και ειναι οι πρωτες φωτογραφιες που βλεπω απο την βαπτιση!!

εισαι τελεια

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...πως ξυπνησατε σημερα???η μηπως κοιμαστε ακομα???

νατασσα σουπερ το βιντεακι και ολοι απο μαμα μεχρι παιδια λαμποκοπανε...μπραβο ειρηνακι..μωρε τι συγκηνηση και αυτη...εγω πιστευω θα εχω πιο πολυ αγχος και απο το γαμο μου...ετσι ειναι???

ευη μαλλον δικιο εχεις αλλα ξερεις ποσο αναπαυτικο ειναι το ατιμο???και το τερας δεν σε αφηνει λιγο να ξεκουραστεις αλλα ερχεται και πηδαει πανω σου και θελει χοροπηδηχτα...ειδατε που σας λεω οτι ειναι ανετο??το συστηνω ανεπηφυλαχτα παντως αμα εχετε χωρο....θα γινει οντως χαμος στα γενεθλια με τοσα παιδακια..

θα σας βαλω και ενα βιντεακι να δειτε.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Ελπιζω να ειστε καλα!!!

Εμεις εκτος απο βηχα κολλησαμε και γαστρεντεριτιδα...Και τα δυο...Μια ομορφαδα δηλαδη!!!! :roll::roll::roll:

Ειρηνη τι ωραιες φωτο ρε συ!!!Και εσυ κουκλα!!!Φτου σου κοριτσαρα μου!!!

Τελικα το καφεδακι να δω ποτε θα το πιουμε.... :?:?

Ευη μου να φυγετε.Οπου γης και πατρις!!!!Και να μεγαλωσεις τα παιδια σου να ειναι ισορροπημενα και ας εχουν και σουηδικη νονοτροπια.Ειδαμε και απο τα δικα μας αισχη!!!!

Εγω παλι πιστευω οτι η κριση δεν θα ξεπεραστει καθολου ευκολα....Αν δεν εχεις εσοδα ,αν δεν παραγεις , να δεν κανεις εξαγωγες εεεεεεεεε τοτε πως θα βγαλεις χρηματα;;;Απο τους φορους στους μισθωτους και τους συνταξιουχους;;;;

εεεεεε δεν πολυ στεκει...οποτε εχουμε ακομη μελλον................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

Παναγιώτα περαστικούλια

Τα συγχαρητήρια στη σκηνοθέτη Αναστασία κ Ειρήνη να χαίρεσαι τα αγοράκια σου,κουκλιά.

Μαράκι ο Μανωλιός ζουζουνάκι γλυκο,το κάστρο βολικό κ υπέροχο !

Ευγενια σου κανει ζήλιες ο Νώντας ε???? :lol:

Εμείς είμαστε μια χαρά.θα φτιαξω καφεδακι τωρα,κοιμάται ο Νίκος,κοπιάστε καλε!

το μπαλκόνι μου έχει ψαλίδες παντού,τα ζωύφια αυτά,έχω κατι νευρα,πώς θα μαζέψω τα ρούχα κ πώς θα απλώσω άλλα??είναι η εποχή τους οι άτιμες,κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα ίδια περνάω.με το που άνοιξα την μπαλκονοπορτα να σου έπεσε μια πάνω στο χερι κ τσιριξα απο το φοβο μου μην με τσιμπισει,δεν άνοιξα κανενα άλλο παράθυρο :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα από Χαλκιδική!!!!Τι κάνετε μανούλες???

Μαρία,φτου φτου,ο Μανωλάκης σου είναι τρέλλα!!!!!!! :D

Αναστασία,μπράβο!Τέλειο το βιντεάκι!Θα σε έχω κι εγώ υπόψιν όταν έρθει η ώρα ε?!! :D

Ειρήνη,είστε οικογενειακώς κουκλιά!!! :D

Ευγενία,ευτυχώς δεν έπαθες εσύ κάτι και δεν ήταν μέσα και το ζουζούνι σου!

Παναγιώτα περαστικά σας!!

Μαιρούλα,τις ψαλίδες κι εγώ δεν τις πάω μία!!!!Απαπαπαπαπα....

Εύη,να πας Σουηδία αφού εκεί είναι καλύτερα τα πράγματα κι αν δείτε ότι στρώνει η κατάσταση εδω,ξαναέρχεστε!Και συμφωνώ ότι πρέπει να προσαρμοζόμαστε εμείς στην χώρα που πάμε και όχι να φέρνουμε τη δική μας εκεί χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ξεχνάμε τις παραδόσεις μας!

Δεν θυμάμαι άλλα κοριτσάκια μου...ο μικρός μου έχει ξεσαλλώσει τελείως εδώ,έχει πολύ χώρο και είναι και στρωμένα τα χαλιά και αλωνίζει ελεύθερα!!!Χτυπάει σε κάτι ντουλάπια που και που αλλά δεν δίνει δεκάρα! :lol: Μου κάνει και καινούριες γκριμάτσες και έχω λιώσει!!Μας ταλαιπωρούν λίγο οι μυξούλες αλλά μάλλον είναι λόγω δοντιών,όπου να'ναι σκάει το τρίτο!!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα περαστικα σας κοριτσι μου..ολα μαζι σε βρηκανε γαμωτο..

μαιρουλα υπομονη με τα ζωυφια να τσεκαρεις καλα τα ρουχα μην εχει κολλησει καμια εκει μεσα...εμεις παλι τωρα εχουμε κατι τεραστια φτερωτα μυρμηγκια..μεταλαγμενα μου φαινονται..ελπιζω να φυγουν γρηγορα αν και τα σκυλια τα κυνηγαν ολη μερα.βρηκαν με τι να ασχολουνται...

αννουλα καλα περνατε εεε???ξεκουρασου οσο μπορεις τωρα .. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου με την ευχή μου να φύγεις, να πας στην Σουηδία. Τι θα κάνετε εδω? Η Ελλάδα δεν θα ξαναγυρίσει ποτέ ξανα στα παλιά. Θα αργήσουμε πολύ να δούμε άσπρη μέρα. Καλύτερη ποιότητα ζωής θα έχουν τα παιδάκια σου και εσείς!!

Εγω γύρισα σπίτι επιτέλους - μου φεύγει ο πάτος στην δουλειά κανονικά. Σήμερα έφυγα τρέχοντας μην με δουν και μου χώσουν καμιά δουλειά τελευταία στιγμή!!! Τώρα εχω αφήσει τον μικρό λίγο ακόμα στην γιαγιά για να ξεκουραστώ λίγο και να φάω. Δεν την παλεύω...το απόγευμα θα πάρω το τουτού μετά από μια εβδομαδα στο συνεργείο. Επιτέλους!!

Αναστασία είναι σούπερ το βιντεάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κοριτσαρες....

Ευτυχος εφτασε η Παρασκευη και θα ξεκουραστιτε λιγακι οι εργαζομενες...

Εμεις αυριο ειμαστε καλεζμενοι σε εναν γαμο και ετσι θα περασει η μερα μας σαν νερακι, ευκερια να περιπιηθω λιγακι τον εαυτο μου γιατι πολυ με εχω παραμελισει..

Παναγιωτα περαστικα σας ρε σι θα τα εχεις πεξει και με τα δυο μαζι αρρωστα...

Μερουλα ενας λογος που δεν εχω επιχιρισει να ζησω στην εξοχη ειναι τα παλιοεντομα, καθολου δεν τα γουσταρω...

Σημερα πιρα επιτελους και το cd με τις φωτογραφιες απο την βαφτιση, θα προσπαθισω να σας βαλω μερικες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα...καλε τι παθατε???μονη μου μιλαω μου φενεται πια...με εγκαταλειψατε... :?:?:?:? ελπιζω τουλαχιστον να ειναι για καλο...να ξεκουραζεσται και να περνατε καλα με αντρα και παιδια...

παω λοιπον και εγω να μαγειρεψω... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Δεν ξερω αν με θυμαστε εγω ομως σας θυμαμαι γιατι περασαμε μια εγκυμοσυνη μαζι και τωρα φτανουμε να σχεδιαζουμε τα πρωτα γενεθλια. Εγω δεν δουλευω γιατι δεν υπαρχουν δουλειεσ να ζητανε υπαλληλους ελπιζω κατι για την ανοιξη.Η μικρη ειναι υπεροχη την βλεπω και λιωνω και ειναι η μοναδικη παριγορια σε ολο αυτο που ζουμε. Ευη να θεωρεις τον εαυτο σου τυχερη εχεις μια διεξοδο αν θυμαμαι καλα εκει ειναι οι γονεις σου και ο αδερφος σου, πολλοι δεν την εχουν αυτη τη διεξοδο. Στο μονο που ελπιζουμε ειναι να ειμαστε καλα. Δεν βγαινουμε εξω δεν πλησιαζουμε μαγαζια προσπαθουμε να παψουμε τα θελω μας αλλα οταν βλεπεις αυτο το ζουζουνι να ξεκαρδιζετε στα γελια τα ξεχνας ολα.αυτα για την ωρα κουραγιο σε ολους τα παιδια μας να ναι γερα και μεις για να τα μεγαλωσουμε!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η που σας επιασε ο χειμωνας και χουχουλιαζετε με παιδια και αντρα κατω απο κουβερτες και καλα κανετε κι ολας αλλα ζηλευω που εγω δεν μπορω(εε τι να μην το πω??)η που εχετε παρει τα ορη τα αγρια βουνα και βολταρετε...οπωςκαι να εχει καλα να περνατε και να το ευχαριστηθειτε...δεν δεχομαι τιποτα αλλο..

ινα σε θυμαμαι και αν δεν κανω λαθος ησουν και εσυ μεσα στις πρωτες γεννες ναι?αυτη η κριση εχει κανει ολο τον κοσμο να χανει τον εαυτο του...βλεπεις ανθρωπους που ηταν η χαρα του θεου και ξαφνικα δεν τους αναγνωριζεις...μακρια απο μας δοξα το θεο οσο λιγοτερα εχουν τοσο πιο συχνα τζογαρουν..παντως αυτο που λες ειναι αληθεια οταν κοιταζεις το μωρο σου να σου κανει αγκαλιες και ναζια ειναι να σαν εχεις ολον τον κοσμο στα ποδια σου...

και εμεις μια χαρα ειμαστε...τον ξεθωσα τον γιοκα μου σημερα μπορει να τρεχαμε και να ανεβοκατεβαιναμε την σκαλα γυρω στην 1,30 ωρα συνεχομενα...παιξαμε χορεψαμε κυλιστικαμε και γενικα βγηκαμε νοκ αουτ...και οι δυο...τετοιο γελιο το παιδακι μου παντα σε καλο να του βγαινει...εγω βεβαια ειμαι κομματια με πεθαινει η μεση μου(μπορει να ειναι και επειδη περιμενω και περιοδο βεβαια)δεν μπορω να κουνησω τα χερια μου και αν μπορουσα να κοιμωμουν τωρα ναι αυτο θα εκανα... :P:P:P

λοιπον αυτα για την ωρα θα μπω και πιο μετα να δω αν ειναι καμια εδω αλλιως αυριο παλι...φιλιαααα....

υγ.μαριετταααααααααααα....που εισαιιιιιιιιιι????ελπιζω ολα καλα εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μαζευτείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που γυρνάτε με τέτοιο καιρό οέο???!!!!!

Μαρία μια χαρά σε βρίσκω!!Ούτε γυμναστήριο δεν χρειάζεσαι!!!Περίοδο περιμένεις ήήήήήή..... :ymsmug:

Εμείς εδώ με γκρινίτσα και μυξούλες....αχ αυτές οι μύξες πια...το δοντάκι είναι έτοιμο να σκάσει,φένεται μέσα από το ούλο αλλά δεν λέει να σκάσει να ηρεμίσει το πουλάκι μου!Σήμερα με έχει ταράξει στις δαγκωματιές ο σκατούλης!!Κατά τα άλλα αλωνίζει στο σπίτι της γιαγιάς,είναι μεγάλο και έχει στρωμένα τα χαλιά και την έχει καταβρεί...που να γυρίσουμε τώρα στην τρύπα μας στην Αθήνα??!! :-s

Πάω να πέσω για νανάκια,ο καιρός δεν είναι για τίποτα άλλο...Από Δευτέρα είδα ότι στρώνει ο καιρός...για να δούμε...Φιλούρες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι κι εγώ.

Εχω την Σοφούλα άρωστη κι εγώ -ιωσούλα- αλλα την περνάμε ελαφρια ευτυχώς.

Κορίτσια σήμερα το πρωι μου την έδωσε (δεν είχα κοιμηθει και καλά το βράδυ γιατί ξυπνούσε συνέχεια η μικρή) την πήγα στην μαμά μου και μετά πήγα κομμωτήριο. Έκανα brazillian. Το ξέρετε; Είναι θεραπεία με βιολογικα προϊόντα που κάνει το μαλλί να είναι ίσιο χωρίς μπιστολάκι για τρεις και τέσσερις μήνες. Θα σας βάλω φώτο να δείτε. Είναι τέλειο! Θα λούζομαι θα τα στεγνώνω απλά με ένα πιστολάκι και θα είναι σαν να έχω κάνει ίσιωμα με πιστολάκι. Το έκανα ήδη δηλαδή όταν γύρισα σπίτι. Λούστηκα, τα στέγνωσα και είμαι χτενισμένη.

Έφτιαξα και τα νύχια μου και νιώθω περιποιημένη πλέον.

Αύριο το πρωί κανονίσαμε καμια δεκαρια παιδια απ' το γυμνάσιο συμμαθητές και συμμαθήτριες να πιουμε καφέ.

Ανυπομωνώ να τους δω...

Εμείς να δω πότε θα συναντηθούμε. Πιάσανε τα κρύα και οι ιώσεις και με τα μικρά μας θα είναι δύσκολο μου φαίνεται.

Ινα κι εγώ σε θυμάμαι! Λογικα πρέπει να έχεις γεννήσει πριν από εμένα (αν και εγώ πηδηξα πολύ την σειρά μου...). Τι κάνει η μπουμπού σου, την έχεις δώσει όνομα; Βάλε καμια φώτο να την δούμε.

Κορίτσια θα σας βαλω απόσπασμα κι από την δικιά μας βάφτηση να μας δείτε.

Μαράκι ο γιόκας σου δεν παίζεται είδα και τις φώτο και το βιντεάκι και αν ήμουν κοντά θα τον είχα φάει! Πως να μην κυλιέσαι στα πατώματα με ένα τέτοιο παιδί.

Απ' τα γενέθλια θέλω μεγάλο βίντεο οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου καλα θα ηταν να μην αλλα δεν το βλεπω :(:(:(:(:( ...οποτε με βλεπω να πηγαινω παλι απο φλεβαρη για σπερματεγχυση και ευχομαι να ειμαστε το ιδιο τυχεροι οπως με το μανωλιο μας...το καλυτερο με το οταν πηγαινουμε στην μανουλα μας ειναι οτι δεν εχουμε τον μπελα του φαγητου...αυτο το πραγμα καθε μερα δεν το μπορω...και αυριο τι ψηνουμε??? :lol::lol::lol::lol: μακαρι να φτιαξει σε σας ο καιρος και να χαλασει σε μας..αμα δεν βαλω συντομα πιτζαμες θα ουρλιαξω.... :twisted::twisted::twisted:

νατασσα βλεπω το βιντεο κομματια κομματια...και εχω τρελαθει...και επισης να πω και κατι ακομα...δυο αντρες την αλειφαν με λαδι και ακομα δεν χρονιασε...ε ρε γλεντια αμα μεγαλωσει :lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=)):-p:-p:-p:-p:x:x:x χαμος θα γινει...απανωτα τα εμφραγματα...χιχιχιχι...

τσ εχω ισιωσει κανα δυο φορες τα μαλλια μου αλλα καθολου δεν μου αρεσαν..καλες ειναι οι μπουκλιτσες μου..αλλα εσενα και με την δουλεια μια χαρα θα σε βολεψει...παντως να πω την αληθεια δεν το εχω ξανακουσει..και δεν ξερω και αν το ξερουν και εδω κατω...απο τα γενεθλια παιδια δεν θα εχουμε βιντεο θα εχουμε ταινια ολοκληρη...απο τις προετοιμασιες μεχρι το καληνυχτα... :P:P:P εντελως χαζομαμα μου κανω η μου φαινεται???παω να δω και το υπολοιπο βιντεο ελπιζω να φορτωσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφράγματα δεν λες τίποτα Μαράκι... Ασε δεν θέλω να τα σκέφτομαι ακόμα...

Και έμενα όσο ήταν σγουρό το μαλλί μου σαν το δικό σου μάλιστα τόσο σγουρό, δεν ήθελα να το ισιώνω με τίποτα! Μου άρεσε και με βόλευε πολύ. Μετά την γέννα όμως κάποια ορμόνη κατσηκόθηκε για τα καλά και έκανε το μαλλί μου ένα μαλακωδώς σπαστό που δεν φτιαχνόταν με τίποτα σγουρό. όπότε ή περμανάτ έπρεπε να κάνω ή ισιωτική. Και εφόσον το έχω κόψει πλέον κοντό δεν είχε νόημα να κάνω περμανάτ. Όπότε τα ίσιωσα κι εγώ και υσήχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα και επανερχομαι με σχολια..ο σταυρος ειναι υπεροχος...μπραβο...επισης η φωτο που κοιμαται η σοφια και εσυ κοιτας με τοση λατρεια περηφανεια και αγαπη μπροστα στο ιερο ειναι μοναδικη...τελεια τα νυχια σου επισης...οχι να τα λεμε αυτα...επισης λεω να σε προσλαβω και στην δικη μας..φωτο και βιντεο..ποσα θα παρεις??δεν πιστευω να με γδαρεις εεε????εεεε???? :ymapplause:

να το χερεσται το κοριτσακι σας και παντα να την καμαρωνετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφράγματα δεν λες τίποτα Μαράκι... Ασε δεν θέλω να τα σκέφτομαι ακόμα...

Και έμενα όσο ήταν σγουρό το μαλλί μου σαν το δικό σου μάλιστα τόσο σγουρό, δεν ήθελα να το ισιώνω με τίποτα! Μου άρεσε και με βόλευε πολύ. Μετά την γέννα όμως κάποια ορμόνη κατσηκόθηκε για τα καλά και έκανε το μαλλί μου ένα μαλακωδώς σπαστό που δεν φτιαχνόταν με τίποτα σγουρό. όπότε ή περμανάτ έπρεπε να κάνω ή ισιωτική. Και εφόσον το έχω κόψει πλέον κοντό δεν είχε νόημα να κάνω περμανάτ. Όπότε τα ίσιωσα κι εγώ και υσήχασα.

λοιπον εγω τελικα καποιο ορμονικο προβλημα πρεπει να χω..δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως...οσες γυναικες ξερω ολες ειχαν κατι να πουν για τα μαλλια τους...εγω???τιποτααααα ουτε εφτιαξαν ουτε χαλασαν ουτε δυναμωσαν ουτε εσπασαν ουτε μαδησαν μετα...τιποτα απολυτως...

γιατρε μου πειτε μου ειμαι καλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!

Μακάρι να μπορούσα να συνδυάσω διακοπές στην Κρήτη που λατρεύω κιόλας και να ήμουνα στην βάφτιση του Μανωλιού σου και θα σου έκανα 10 τέτοια βιντεάκια όχι μόνο ένα.

Αν μαζέψεις υλικό από γνωστούς που θα βγάζουν φωτο και βίντεο εκείνη την μέρα πάντως να μου το στείλεις σ' ένα cd και θα στο φτιάξουμε με τον άντρα μου στο τσακ μπαμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω τελικα καποιο ορμονικο προβλημα πρεπει να χω..δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως...οσες γυναικες ξερω ολες ειχαν κατι να πουν για τα μαλλια τους...εγω???τιποτααααα ουτε εφτιαξαν ουτε χαλασαν ουτε δυναμωσαν ουτε εσπασαν ουτε μαδησαν μετα...τιποτα απολυτως...

γιατρε μου πειτε μου ειμαι καλα?????

Ήσουν απλά τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 και 1 μου είπε!!! Δεν ξέρω κ εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά!!!!
    • Α τέλεια!! Το είχα κι εγώ άγχος με το σκυλί γιατί δεν έχω καταλήξει ακόμα σε παιδίατρο για να το συζητήσουμε..
    • αχαχ το ίδιο είμαστε!  Κορίτσια μίλησα με παιδίατρο! Ρώτησα για εμβόλια αν πρέπει να κάνουμε, και μου είπε τίποτα άλλο πέραν του κοκκύτη που έχω ήδη κάνει! Μου είπε ότι μπορεί να είναι και στον τοκετό μας. Επίσης, είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με το σκυλάκι ίσα ίσα ότι βοηθάει το μωρό απλά στην αρχή να υπάρχουν όρια, να μην πάει στην κούνια κτλ..
    • Έλα σοβαρά τώρα ;;; Ρε κορίτσι μου τι γίνετε δεν ξέρω εύχομαι να πάνε οοολα καλά πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏🙏🙏 Ίσως δεν έπρεπε να κανείς άλλη χοριακη αφού είχατε με τον υπέρηχο εικόνα  σε ποια βδοαμδα βρίσκεσαι τώρα ;
    • Κορίτσια! Ο γιατρός σήμερα είδε το έμβρυο κ ακούσαμε και καρδιά! Και εγώ πήγαινα για αποξεση...του λέω μα η χοριακη έπεσε...μου λέει εγώ αυτήν την εγκυμοσύνη τώρα δεν την ρίχνω  Δε ξέρω τι έγινε αλλά κρατάω μικρό καλάθι!!! Πριν μια βδομάδα ακριβώς φαινόταν μόνο ο σακος κ μέσα σε μια εβδομάδα είδαμε κ μωρό κ καρδιά???? Θα τρελαθούμε!!!! Έχει ξανά συμβεί αυτό? Του λέω μήπως κάτι δε πάει καλά γι αυτό πέφτει η χοριακη? Μου λέει εγώ κρατάω μόνο τον υπέρηχο τωρα....
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...