Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

τα τελευταια 4 χρονια μια ειμαι εγκυος,μια εχω γεννησει.....δεν ειχα τιποτε της προκοπης να φορεσω....πηγα σισλει και ψωνισα 300 ευρω ενα φουστανακι,2 φουστες και μια μπλουζα!!!!πρωτη φορα δεν ενημερωσα ουτε τον συζηγο για τις προθεσεις μου.......με χαλασατε παλιοκοριτσα!!!!!!

και λιγα εδωσες!!!αξιζεις περισσοτερα!!!καλοφορετα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μπηκα να πω καληνυχτα γιατι μεγαλη προβλεπεται η νυχτα σημερα...θα τα πουμε αυριο καλα να περασουμε..εγω σιγουρα... :oops::oops::oops:

φιλιαααααα.ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι θα σε αποκαλω "κυρια Κοκοβικου"...τι ηθελες κι ανεφερες το θεικο:ξυπνησανε οι σκλαβοι Αντωνακη;;;;

το καστρο σας ειναι τελειο και θελω κι εγω τετοιο στα γενεθλια μου!! δεν ανεφερα τον γιο μου,το προσεξατε ετσι;

Στελλιτσα ειστε μια χαρα!!αληθεια με τι ψαρι θα ξεκινησεις;σου ειπε;οταν τηγανισεις γαβρο,φωναξε με σε παρακαλω!! :lol::lol:

Σαρα εγω το Σαββατο δε θα μπορω,θα ειμαστε σε μια ξαδελφη του Μανου και θα ειναι ολο το σοι μαζεμενο...και γαμω τα σογια!!!Κυριακη ομως μετα το φρουτο που το τρωμε γυρω στις 10:30 ειμαι μεσα!!

Ευη τι αλλο ονειρο εχεις δει;μη ντρεπεσαι,πες τα ολα!! καλος ο διοικητης;

Αννουλα τα παιδακια μας θα ειναι ολα παρανυφακια στον γαμο σου και μπροσταρης ο Μανωλιος!!

αν θες,κανε κι αλλιως!!ποτε με το καλο λετε;

Ελενη φυγαμε γρηγορα γιατι μας περιμενε η αδελφη μου με τα παιδακια της και μετα πηγαμε ολοι για φαγητο...τα δικα της ειχαν αρχισει και γκρινιαζαν κι ετσι την καναμε γαμωτο σαν τους κλεφτες :oops::oops:

Κατερινα κι εγω λεω την Παρασκευη να μαζεψω τα καλοκαιρινα του Ηλια και να βγαλω τα χειμωνιατικα του..απο μπουφαν εμεις μαζεψαμε απο την βαπτιση 5 και τα τρια τα αλλαξα και τα πηρα για του χρονου και βαλε...

κοριτσια εγω γυρισα πτωμα απο την δουλεια κι ο μικρος κοιμοταν,αλλα ο νεροχυτης ηταν γεματος απλυτα απο τα πιατικα του,ρουχα λερωμενα ηταν αφημενα στο πατωμα του δωματιου του και το τελειοτερο:μια πανα χρησιμοποιημενη(ευτυχως κατουρημεν),πανω στην αλλαξιερα!!

ειχε φυγει και δε προλαβα να της μιλησω,αλλα αυριο το πρωι θα της μιλησω με τροπο :evil::evil:

θελω την γνωμη σας:ο μισθος της οπως συμφωνησαμε θα ειναι 500,00...ομως θα αρχισει να πεφτει το χρημα απο τον επομενο,γιατι τωρα βασικα ξεκινησε..λεμε ομως για αυτες τις μερες που ερχοταν,να της δωσουμε ενα ποσο..εγω λεω τα μισα κι ο Μανος λεει το πολυ 200,00...αλλα τωρα με αυτα που ειδα τα 150,00 πολλα μου φαινονται :evil::evil: αφηστε που με παιρνει στο κινητο απο το σταθερο μας!!! :roll::roll::roll: πρεπει να της μιλησω λιγο!!!

παταω υποβολη κι ελπιζω να το παρει,αλλιως θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα να σου ζησει ο φωτης σου, καλοφωτιστος να ειναι.....Περιμενουμε και Φωτος..

Στελλιτσα εκλαψε η ζουζουνα σου? Λογικο ειναι τωρα πια μεγαλοσαν και καταλαβενουν τι γινετε....

Ψαρι απο τωρα σου ειπε?? Το θεμα δεν ειναι οτι ειναι βλαβερο το ψαρι, ισα ισα που ειναι πολυ καλη τροφη απλα ειναι πολυ αλεργιογονο γιαυτο αποφεβγετε πρην τον χρονο..Ασε που οι γιατροι δεν ειναι θεοι κανε αυτο που νομιζεις εσυ σωστο.

Κατερινα με για τα παπα σας, καλοφορετα...Εγω μπουφανακι του πιρα την ανοιξη με τις εκπτωσοις...

Σημπεθερα σημερα εισαι ετιμη να χουχουλιασεις με τον σημπεθερο, αλλα ρε σι τα στρουνφακια ;));));));));))

Ειρηνη με για τα ρουχαλακια, καλοφορετα........

Κοριτσια και σεμενα ηρθε αυτο το μηνημα αλλα δεν εκανα τον κοπο να μπω να δω τι ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρια Κοκοβικου καλα να περασετε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif] στα ενδωτερα του σπιτιου σας!! και καντε και λιγη ησυχια,γιατι διπλα κοιμαται [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif] ο πριγκηπας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι κανει ο Φωτεινουλης σου;ο Νικολας πώς τα παει με το σχολειο;δε μας λες τιποτα,ολο εμεις σε ρωταμε :roll::roll::roll:

ρε κοριτσια εμενα δε μου ηρθε αυτο το μηνυμα!μαλλον δε με παιζουν!!αν την κανετε και φυγετε ολες και πατε σε αυτην και με αφησετε μονη μου,θα σας κανω μηννννννννννυση!!!"μηνυσεις"!!!θυμαστε;απο το παρα πεντε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα αυτο ειναι το κακο οταν εχεις μικρουλα νταντα που δεν εχει ακομι δικο της σπιτι να σιγιριζει και να ξερει τι απετισοις εχει ενα νοικοκυριο....

Σιγουρα τις ωρες που κοιματε το μωρο αυτη αραζει στον καναπε και κανει ζαπινγκ αντι να σιμαζεβει αυτα που λερωσε ολη μερα...

Καλα θα κανεις να της μιλισεις για να ξερει, τουλαχιστον να μαζεβει του μωρου τα πραγματα ρε σι...

Με τα λεφτα τι να σου πω εσυ θα κρινεις ποσα αξιζει...

Αλα ονειρα δεν εχω δει, απλα ελπιζω μεχρι να χριαστει να παει φανταρος να μην κανουν πλεον στρατιοτικη θητια ιποχρεωτικη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες αγαπημενες παω να ξαπλωσω!!!

εμεις δεν θα περασουμε τοσο καλα οσο η κυρια Κοκοβικου...οχι δεν ειμαστε τσακωμενοι,πώς το παθαμε;απλα......ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλουρες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη νυχτα Μαριεττακι, καλη ξεκουραση ονειρα γλυκα....

επισης!!παντως εχεις απολυτο δικιο,οταν εισαι μικρη κι η μαμα σου τα εχει ολα ετοιμα,γιατι να απλωσεις το χερακι να κανει καμια δουλιτσα;εννοειται με τα πραγματα του παιδιου να ασχολειται...θα δουμε γαμωτο γιατι με ανησυχει....

φιλια κορη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σαββατο θα συναντηθουμε ρε μουχλες????????????????????

οχι ακροπολη ελεος Ρουλα...............για καφε με τα βασανακια μας θα παμε....οχι εκδρομη εκπαιδευτικη :shock:

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Βρε όργιο, στο μουσείο της Ακρόπολης έχει μια τεράστια καφετέρια και στον από κάτω όροφο έχει ειδικό χώρο που μπορείς ν'αλλάξεις το μωρό! Γι'αυτό το πρότεινα ως σημείο συνάντησης!!

Μου'σκασε πονόδοντος στα ξαφνικά, πήγα οδοντίατρο το απόγευμα..

Να'το το σφραγισματάκι στα καλά καθούμενα... :( :( :(

Τώρα πέρασε το μούδιασμα και ψιλοπονάω... κλαψ.. κλαψ..

Θα επανέλθω σε λίγο, να διαβάσω και τι έχετε γράψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελικά δεν χουχουλιάσαμε γαμώτο, ούτε τα στρουμφάκια προλάβαμε να δούμε. Ηρθε ο νονός της μικρής και κάτσαμε παρεούλα, βάλαμε την ταινία αλλά μετά μαζεύτηκε και η σουρτούκο η κόρη μου και.... πάει η ταινία :lol::lol:

Μαρία... καλά να περάσετεεεεεε!

Μαριέττα τι διαβάζω;;; ααα πρέπει να της μιλήσεις της μικρής επειγόντως! εντάξει δεν είπαμε να σου κάνει και δουλειές, αλλά όχι και να πετάει τα ρουχαλάκια στο πάτωμα και να αφήνει τις πάνες όπου βρει!!! βρες μια ευκαιρία και πες της το με τρόπο, τουλάχιστον να μη σου βγάζει περισσότερες δουλειές.

Ούτε εμένα με παίζουνε, δεν έλαβα κανένα μήνυμα..

Ειρήνη με γεια τα ρουχαλάκια σου, καλοφόρετα! εννοείται ότι τα αξίζεις και ακόμα περισσότερα, αχ κι εγώ θέλω ψώνιαααα! γιατί βρε κακούργα κατηγορείς εμάς ότι σε χαλάσαμε;;

Στέλλα σούπερ είναι η μπουμπού σου!

Αντε πάω κι εγώ για νανάκια, καλό βράδυ όμορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια όμορφες!!!!Πως πάνε τα κέφια???

Μαρία???Καλά περάσαμε????Κι εμείς!!! :oops::oops::oops: Αν και βαριόμουν απίστευτα,στο τέλος με έψησε!! Τρώγοντας έρχεται η όρεξη τελικά! :oops::lol:

Ειρήνη,καλά έκανες και ψώνισες!!Με γειαααα!!!Όσο για την συνάντηση,είμαι μέσα για όποτε θέλετε!

Μαριέττα,κι εγώ έκανα babysitting από τα 18 μου αλλά πάντα οι γονείς έβρισκαν το σπίτι πιο καθαρό από όταν το άφησαν!Και πολλές φορές ήταν 2 τα παιδάκια!Μίλησέ της ξεκάθαρα για το τι ζητάς και ελπίζω να τα βρείτε! Όσο για την γαμοβάφτιση,έχουμε ακόμα...ΑΝ όλα πάνε καλά,την Άνοιξη!!Τέλεια η ιδέα με τα παρανυφάκια τα παιδάκια μας!!Ρε τρελοκομείο,πριν κάνεις υποβολή,κάνε ένα copy πρώτα ή αν το ξεχάσεις,και σου βγάλει διάφορα,πάτα το βελάκι πάνω αριστερά που δείχνει αριστερά (πίσω) και στο ξαναβγάζει!!Την έχω γλυτώσει πολλές φορές έτσι!

Στέλλα,μια χαρά η Κωνσταντίνα ε?!Ψάρι έχω ακούσει κι εγώ από τον 8ο...κάποιοι φοβούνται και το δίνουν μετά το χρόνο...εσύ κρίνε τι είναι το καλύτερο για την κόρη σου.Να κανονίσουμε να πάμε στις κούνιες κάποια στιγμή πάλι!! ;)

Ρούλακι,τι ήταν κι αυτό στα καλά καθούμενα με το δοντάκι??!!Ελπίζω να μην πονάς πλέον!!

Τα καλοκαιρινά κι εγώ τα μάζεψα πριν λίγες μέρες μιας και κάνει ψύχρα τελευταία!

Να σας πω και το άλλο...είχα στείλει μια φωτογραφία του Άκη σε ένα πρακτορείο μοντέλων και χθες μου έστειλαν μαιλ ότι θέλουν να κλείσουμε ένα ραντεβού να τα πούμε από κοντά!!! :D:D:D Λέτε να γίνει μοντέλο το μωρό μου??!!! (μαμά κουκουβάγια βεβαίως βεβαίως) :mrgreen:

Φιλούρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα...τι κανετε τσουπρες????

αννουλα θελω αυτογραφο..λες να κανει διαφημησεις η ακομα καλυτερα να παιξει σε καμια σειρα???τελειααααμακαρι ολα να πανε καλα...μια χαρα χαρτζηλικι θα ειναι..μετα ομως να συνεχισεις να μας μιλας εεε???

μαριεττακι μου και εγω προτεινω να της μιλησεις αν και εγω θα το θεωρουσα δεδομενο οτι τουλαχιστον του μωρου τα πραγματα θα τα ειχε συμμαζεψει...κουβεντουλα ηρεμα και χαλαρα..και επισης τα 150 ειναι μια χαρα αφου ετσι κι αλλιως ησουν και εσυ εκει και η βολτα ειναι αναγνωριστικη και επισης μην ξεχνας το περιστατικο με το κωμοτηριο...

στελλα και εμενα μου ειπε να του δωσω ψαρι και τρεις φορες που του εδωσα εχει κανει διαροιες οποτε το εκοψα..δεν της ειπα τιποτα θα της το πω οταν παμε..ουτε σπυρακια η κοκκινιλες ειχε μονο διαροια...

ελενακι εμεις τα ειδαμε τα στρουμφακια χθες...σχεδον... ;);););)

ειρηνη με γεια τα ρουχαλακια καποιες στιγμες πρεπει να κοιταξουμε και τους εαυτους μας εεε???

ρουλα μας ποναει το δοντακι????περαστικα σου κουκλα ...

ευη εγω παντως οπως την κοβω την δουλεια με την θητεια μαλλον θα το κανουν οπως αμερικη..μισθοφορους..κατι σαν δουλεια...μπορει να το εχουν και καταργησει μεχρι τοτε...μπορει και να μην υπαρχουμε μεχρι τοτε σαν χωρα...ποπο μαυριλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχχχχχ κοριτσια πιροβολιστε με να γλιτωσω απο την γκρινια δεν θα το αντεξω παλι......

Τωρα μολις ηρθε ο πεθερος μου με την Φλωρα απο το σχολειο αλλα πρην ειχε παει να παρει τα αποτελεζματα απο τις αιματολογικες που εκανε εχθες η Φλωρα, και οπως ηταν αναμενομενο ο καθηγιτης παθολογιας (πεθερος) Φλωρος και η διακεκριμενη ερεβνιτρια ιδικος (πεθερα) Βηργηνια τα ξεψαχνισαν πρην τα φερουν σε μενα και εβγαλαν το ποριζμα #-o#-o#-o#-o Φισικα αυτοι εχουν παει σε μιλιουνια κοριφες γιατρους οπος λενε και τα ξερουν ολα καλιτερα απο μενα.....Θ α μ ε σ κ α σ ο υ ν ε π α λ ι :-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ουτε καλημερα δεν ειπα απο την ταραχη μου.........

Καλημεραααααααα !!!!!!!!!!!

Εγινε και κατι καλο σημερα, απεργουν οι παντες αυριο και η Φλωρα δεν θα εχει σχολειο οποτε γλιτωσαμε την γρινια και το "Φλωρα διαβασε, Φλωρα διαβασε" καθε 5 λεπτα.

Αννουλα αντε να τον στιλεις για μεροκαματο τωρα να βγαλει και κανενα φρανγκο, εχετε και μια γαμοβαφτιση που σας περιμενει :lol::lol::lol::lol::lol: Μακαρι να τον παρουν και να τον καμαροσουμε και σε διαφημισοις τον Ακη σου....

Σημπεθερα τι γκαντεμια ειναι αυτη που σε κινιγαει, μια μερα σου ελαχε και εσενα να χαρεις λιγο με τον αντρα σου και ειχατε επισκεψεις, πολυ θα εκνεβριζομουνα μιλαμε.....

Ρουλιτσα περαστικα με το δοντακι, μου φενετε πως και εγω πρεπει να επισκεφτω τον οδοντιατρο μου για κανενα καθαριζμο...

Μαρια οχι τοσο τραγικα βρε παιδι μου, ειπαμε να μην πανε φανταροι αλλα οχι και να αφανιστουμε απο τον χαρτι...

Τι θα φατε σημερα?? εγω μαγιρεψα κοκκηνιστο μοσχαρακι με ριζακι αλλα μονο που το δοκιμασα αν εχει ψηθει καλα το κρεας με πιραξε στο στομαχι.....Θα το φαω και μετα θα με φαει αυτο μου φενετε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!μολις γυρισα απο εφορια X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(!!!!!καταλαβαινετε!!!

Αννουλα μπραβο το μοντελακι μας!!!!!και βεβαια να ξαναπαμε παιδικη χαρα!! :D

Ευη αστους να λενε!! %-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-( μακαρι να ειναι μαι χαρα οι εξετασουλες της Φλωριτσα μας αυτο εχει σημασια!!!!ωραιο το κοκκινιστο!μου αρεσει πολυ!!

εγω θα κανω κοτοπουλο αλα κρεμ!!!!!

Μαρακη εγω αυριο θα της δωσω ελπιζω να πανε ολα καλα!καλοπερασατε εχθες πο τι καταλαβα :oops::oops::oops: !!!!!!!μπραβο !!!!!!!

Μαριετακη οντως νς της μιλησεις γιατι ειναι μικρουλα!μηπως ντρεπεται??????????γαυρο ειχα την προηγουμενη εβδομαδα!αλλα θα ξανακανω συντομα!οποτε σε περιμενω ε??????? :D:D:D:D:D

Ρουλακη περαστικουλια!!ατιμα αυτα τα δοντια!

Ειρηνη μεγεια τα ρουχαλακια σου!!!καλα εκανες ετσι πρεπει να ανανεωνομαστε!!!!!!

Εγω σημερα ειμαι στεναχωρηνενη μιλησα με την ξαδερφη μου και μου ειπε οτι θα κανει αλλες 6 χημειοθεραπειες! :(:(:(:(

κοριτσια δεν πρεπει να αμελουμε τιποτα!!!!!

σας φιλωωωωωωωωωωωωω!!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι ασχετο ανοιξα την τηλεοραση και ειδα την μενεγακη!!και ελεγε οτι θελει στηριξη!πειδη αλλαξε ωρα εκπομπης!!!!!!!!ελεοοοοοοοςςςςςςςςς φτανει!!!!!!!οχι αλλο καρβουνο!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες!!

Τι κάνετΕ? Εγω είμαι καλά - αντέχω δεν αντέχω στην δουλειά- πολύ τρέξιμο αλλά δυστυχώς έμαθα ότι μετά τον Απρίλιο τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα για την εταιρεία που δουλεύω. Ίσα ίσα που θα έχω προλάβει να μείνω έγκυος!! ;);)

Άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!! Κατα τα άλλα είμαστε καλά. Διάβασα συνάντηση? Μην με ξεχάσετε!! Αν δεν είμαι μέσα στο μαμμυ η Κατερίνα έχει το κινητό μου. Ενημερώστε με!! Θέλω καφε με εσάς και τα ζουζούνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία,κι εσύ θέλεις νωρίς νωρίς και δεύτερο παιδάκι?Μπράβο!!Ελπίζω ως τότε να είμαστε λίγο πιο καλά οικονομικά και να μπορώ κι εγώ να βάλω μπρος!

Άντε κορίτσια,κανονίστε κάτι...πριν χαλάσει για τα καλά ο καιρός....Κυριακή σας βολεύει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καριτσουδια!ειπα λιγο να κατσω κι εγω τωρα που κοιμηθηκε ο γιαννακης!σημερα μου ειπε την ωρα που ετρωγε μαμ!τυχαιο μεν το ξερω αλλα εγω ως χαζομαμα πεταξα τη σκουφια μου.με τη στρατα εχει παρει πλεον πρεφα οτι μπορει να μετακινηθει και αλωνιζει αλλα δεν κανει κανονικα βηματακια απλα σερνει τα ποδαρακια πισω και παει μπροστα.βαλαμε σημερα και για πρωτη φορα τα παπουτσακια και τον στηριζουν απιστευτα!ακομα και να μην ακουμπαει καπου στηριζεται για λιγο!!!πρεπει να παω κι εγω για ψωνια καποια στιγμη και θελω να αγορασω τοσα πραγματα που χρειαζομαι μαλλον μια τραπεζα.:roll:μαλλον στον υπνο μου θα παω...αλλιως δε με βλεπω!

βλεπω κανονιζεται συναντησουλα?ελπιζω να μπορεσω να ερθω καλα θα ηταν να περναμε και τους αντρες μας μαζι μιας κι εγω τωρα δεν οδηγαω και θα βολευε αρκετα.φυσικα σε αλλο τραπεζι ε? :lol::lol::lol:

ευη τι εγινε με τις αιματολογικες της φλωρας δεν καταλαβα ολα καλα?εγω εφτιαξα φακες παντως με λιγη φετουλα μουρλια ηταν!

μαριετα καλη τυχη και σε σενα με τα χειμωνιατικα!το περιστατικο που ανεφερες με τη πανα και τα ρουχαλακια στο πατωμα και μενα μου καθισε καπως βρε μαριετα,για να ειμαι ειλικρινης μου φαινεται σημαδι ανευθυνοτητας :?

ευγενια εννοειται θα σε ειδοποιησω ακομα και αν δε τα καταφερω εγω να παω σε περιπτωση συναντησης,χρωσταω και ενα καφε ε???μη νομιζεις οτι ξεχναω τα προηγουμενα!στην εχω φυλαγμενη τωρα :lol::lol::lol:

μη με παρεξηγηται που δε τα σχολιαζω ολα ε?τι μυαλο να εχω γκαστρωμενη γυναικα με ενα παιδι 9 μηνων .

κοριτσια εχετε βαλει ολες οσπρια και απο ποιον μηνα?εμενα δε μου εχει πει κατι ακομα.

ανουλα κι εμενα μου ειπε για ψαρι,για πρωτη φορα μου προτινε μπακαλιαρακι γιατι σε περιπτωση αλλεργιας φαινεται αμεσως στις αιματολογικες.ακομα εχουν περασει δυο βδομαδες και δεν του εχω δωσει γιατι το ψιλοφοβαμαι αλλα θα του δωσω μια απο αυτες τις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτος ειναι ο γελαστουλης μου!οριστε λυσαξατε ολες οτι δεν ξερω ουτε μια φωτο να βαλω στο μαμμυ!τωρα εμαθα να ανεβαζω και βιντεακια στο youtube,χακερ λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειος ο Γιαννάκης ο γελαστούλης Κατερινάκι!!!!!Να πάρουμε και τους άντρες μας,γιατί όχι??? ;) Άντε πείτε για την Κυριακή!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...