Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

Καλα της ειπες!!!!εμα πια!!!!δεν αντεχεται η ζηλεια και η γλωσοφαγια!

ε μα δεν αντεξα να το κρατησω μεσα μου..κατι εχω παθει τωρα τελευταια και οτι σκεφτομαι το λεω...περασε ο καιρος που καταπηνα μονο...ξυπνησανε οι σκλαβοι αντωνακηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σου πω σαν να μου φενεται πως το παιδι ηθελε καιρο να φυγει απο διπλα σου...τι του εκανες βρε???ολη μερα κι ολη νυχτα απο πανω του ησουνα??? :lol::lol::lol: εσυ πως εισαι??αντεχεις?η σηκωνεσαι και τον τσεκαρεις καθε λιγο και λιγακι?

Και εγω αυτο ιποψιαζομε Μαρια πως τελικα εγω ειχα το προβλιμα και οχι το μωρο και τωρα βρικε την ισιχια του...Παντος το δοματιο μου μου φενετε αδιο χορις την κουνια του μεσα, γιρναω και δεν βλεπω αλο τα ποδαρακια και τα χερακια να κρεμοντε εξω απο τα καγκελα την ωρα που κοιματε σαν αγγελουδι :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη και εγω το σκεφτομαι αυτο οταν καποια στιγμη τη παω στο δωματιο της!!!που δεν θα τη βλεπω να κοιμαται σαν αγγελακι!!!!εχω συνηθισει να την εχω συνεχεια μαζι μου!!μαλλον θα μετακομισω και εγω εκει! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αςςςςςς ελεγε και μια καλη κουβεντα μια φορα η φαρμακογλωσσα, καλα την κανεις να μην περνει πολυ αερα η Ματζικα Ντε Σπελ (ετσι δεν λενε εκινη την μαγισσα βρε ???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω ελα ευακι μου σωπα σωπα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: μην στεναχωριεσαι..με τον καιρο θα συνηθισεις...και επισης πρεπει να σε προετοιμασω πως καποια στιγμη θα χρειαστει να παει φανταρος και μετα θα παντρευτει και θα φυγει εντελως απο το σπιτι :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ....ελα πλακα κανω :lol::lol::lol::lol: εχουν δικιο τελικα που το λενε πως οι γονεις εχουν το προβλημα και οχι τα παιδια...ετσι ηταν και με την φλωρα??η ο γιος ειναι ο ερωτας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αςςςςςς ελεγε και μια καλη κουβεντα μια φορα η φαρμακογλωσσα, καλα την κανεις να μην περνει πολυ αερα η Ματζικα Ντε Σπελ (ετσι δεν λενε εκινη την μαγισσα βρε ???)

οταν θα πει καλη κουβεντα μεσα απο την καρδια της θα σας ειδοποιησω κοριτσια να ετοιμαστουμε να παμε στα καταφυγια γιατι συγουρα θα ειναι το τελος του κοσμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω ελα ευακι μου σωπα σωπα :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: μην στεναχωριεσαι..με τον καιρο θα συνηθισεις...και επισης πρεπει να σε προετοιμασω πως καποια στιγμη θα χρειαστει να παει φανταρος και μετα θα παντρευτει και θα φυγει εντελως απο το σπιτι :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ....ελα πλακα κανω :lol: :lol: :lol: :lol: εχουν δικιο τελικα που το λενε πως οι γονεις εχουν το προβλημα και οχι τα παιδια...ετσι ηταν και με την φλωρα??η ο γιος ειναι ο ερωτας?

Ασε την Φλωρα προσπαθισα να την βαλω στο δοματιο της 1 χρονον περιπου αλλα εκει ζησαμε το μεγαλο δραμα....Τετιο κλαμα δεν εχει ματαγινει σας λεω....Χριαστικε να αλαξουμε σπιτι και να την γανιασουμε το κεφαλι με το καινουριο τελιο δοματιο που θα ειχε απο εδω και περα...2,5 χρονια την χορτασα για τα καλα , κατεβαζμενο το καγγελο κολιμενο πανο στο κρεβατι μου και τα μουτρα μας κολιμενα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω ελα ευακι μου σωπα σωπα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: μην στεναχωριεσαι..με τον καιρο θα συνηθισεις...και επισης πρεπει να σε προετοιμασω πως καποια στιγμη θα χρειαστει να παει φανταρος και μετα θα παντρευτει και θα φυγει εντελως απο το σπιτι :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ....ελα πλακα κανω :lol::lol::lol::lol: εχουν δικιο τελικα που το λενε πως οι γονεις εχουν το προβλημα και οχι τα παιδια...ετσι ηταν και με την φλωρα??η ο γιος ειναι ο ερωτας?

Αμα σου πω οτι το καλκαιρι εβλεπα σινεχια ενα χαζο ονειρο, οτι και καλα πιγα μαζι με τον Τριανταφυλλο φανταρος αλλα σαν μαγιρισα του διηκιτη (για να τον εχω απο κοντα και να καλοπερναει ο γιοκας μου) και φισικα να μην τρωει τις σαβουρες που τους σερβιρουν εκει........ Εεεεεεεεε τι ειπατε κατι???? Πσυχυιατρο :o:o Οχι καλε μια χαρα ειμαι σας λεω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο το διαλειμμα αλλα ωρα να την κανω..ο μικρος μου πριγκιπας ξυπνησε και αφου φαει το φρουτακι συγουρα θα με χωσει στο καστρο του για να ερθει να με σωσει μετα...και δεν την γλιτωνω με τιποτα...γεια σας λοιπον θα τα πουμε πιο μετα... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα σου πω οτι το καλκαιρι εβλεπα σινεχια ενα χαζο ονειρο, οτι και καλα πιγα μαζι με τον Τριανταφυλλο φανταρος αλλα σαν μαγιρισα του διηκιτη (για να τον εχω απο κοντα και να καλοπερναει ο γιοκας μου) και φισικα να μην τρωει τις σαβουρες που τους σερβιρουν εκει........ Εεεεεεεεε τι ειπατε κατι???? Πσυχυιατρο :o:o Οχι καλε μια χαρα ειμαι σας λεω :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχχαχαχαχα..ειδατε που σας τα ελεγα???ειδατε αμα πηγαινετε για δουλεια???τα καλυτερα χανετε...χαχαχχαχα...φευγω θα γκρεμισει το σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω την κανω γιατι απο λεπτο σε λεπτο ερχετε σπιτι και η μαθιτρια μου, παω να βαλω μπρος να σιδερωσω κανενα ρουχο για να μην λεει ο πεθερος πως καθομε οταν κοιματε το μωρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααααααα!!!! :D:D:D

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!

Βαφτησαμε το Σαββατο τον Φωτη μας και εμεις!!!! :x:x:x

Το μυστηριο ηταν πολυ ομορφο και συγκινητικο γιατι ο μπεμπης πηρε το ονομα του πατερα μου που τον εχασα πριν 13 χρονια!!!! Ειμασταν λιγοι και καλοι!!! :)

Καλοφωτιστος και ο μικρος της Ειρηνης!!Να ειναι παντα γερος!!!!

Εσεις όλα καλά???? Πως τα πατε οι εργαζομενες μανούλες???

Ρε τρελοΜαρακι να σε ρωτησω???τα παιδικα παρτυ εχουν θεμα??? δεν το ηξερα ρε συ...ντιπ βλαχαρα ειμαι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα και ειρηνακη να σας ζησουν τα παιδακια σας!!!καλοφωτιστα και υγιεστατα να ειναι!!!!

θελουμε και φωτογραφιες!!!!

μαριετα τι ομορφη φωτο!!!

θα παω να διαβασω τωρα που εχω χρονο τα υπολοιπα!!!!

ευη και μαρακι διαβαζω για τα ονειρα τις συζητησεις σας και χω παιθανει στα γελια δεν παλευεστε κοριτσια χαχαχαχα!!!!

και μ ενα η λυδια μου κοιμαται στο δωματιο της αλλα κοιμαμαι και γω εκει :D:D:D

ρε κοριτσια κολαει παρα πολυ το μαμμυ!!!!

να σας πω μια κοπελα μου εστειλε πμ για μια νεα σελιδα να μπω να γινω μελος και να παω και κοσμο αν θελω,ευγενικα με ρωτησε φανταζομαι εχετε και σεις το ιδιο μυνημα!!!

κοριτσια την αλλη βδομαδα παω αλεξανδρουπολη και δεν βλεπω την ωρα!!!!!

το καινουργιο δοντακι μας ολο και φαινετε καλητερα!!! :D

σας φιλω παω να σας διαβασω λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου να τον χαιρεσαι λοιπον τον φωτη σου και φυσικα και εχουν θεμα τα παιδικα παρτι αν τα κανεις ολα ιδια..αν για παραδειγμα πιατακια ποτηρακια σημαιακια δωρακια και τουρτα εχουν πανω μικυ μαντεψε ποιο ειναι το θεμα..φυσικα ο μικυ..βεβαια αυτα ειναι λεπτομερειες...η ουσια ειναι να περασουν ολοι καλα..24μερες εμειναν και θα σας πω...τρελο αγχος εχω..

εσυ ρεββεκακι εισαι αλλιως γιατι η μικρη ξυπναει καθε λιγο και λιγακι(δεν πιστευω να το εκοψε εεε?)και θυλαζει οποτε εχεις και μια δικαιολογια...αλλα καιρος σου ειναι και εσενα να μετακομοιζεις...αντε καθε μια στον αντρα της... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και εμενα μου εστειλε μυνημα μπηκα εκανα εγγραφη αλλα ειναι κατι σαν το μαμμυ αλλα μια βολτα που εκανα δεν ειναι καθολου ευχρηστο..ψιλομπερδεμενο μου φανηκε...

βγαλαμε και εμεις το 4ο δοντακι και πολυ χαιρομαι...τωρα κοιμαται και ειναι ευκαρια να ηρεμησει λιγο το κεφαλακι μου..μιλαμε πολλες απαιτησεις αυτος ο μικρος...πολυ αερα του εχω δωσει... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Τελικά η Σάρα είναι η ξεσηκώστρα εδώ μέσα!!! :D Μαρία,τέλειο το φουσκωτό μιλάμε!!Κι εμείς δεν έχουμε χώρο αλλά μπορεί να μπει στην πίσω αυλή!Όσο για την πεθερά.....ασχολίαστο! :evil:

Για την γαμοβάφτιση,μιας και αυτοκαλεστήκατε,θα σας περιμένω με χαρά!! :lol: Θα είναι σε στενό κύκλο,γύρο στα 100 άτομα (5 από τη μεριά μου...έχω δικαίωμα λοιπόν να καλέσω τις μαμμυ-φιλενάδες μου) :D:D

Συμφωνώ για μικρό σπίτι στο λιβάδι..το όνειρό μου...αλλά δεν είναι τόσο εύκολο..Βέβαια έχουμε αυλή πίσω και μπορώ να φυτέψω το κατιτίς αλλά δεν έχω ιδέα από αυτά!! :oops:

Στέλλα,ελπίζω να μην σου πονέσει πολύ η Κωνσταντίνα μας...

Καλέ ποιο σάιτ είναι αυτό??Εγώ δεν είχα μήνυμα...

Σας αφήνω γιατί ο μικρός πήρε φόρα και δεν με αφήνει σε ησυχία λεπτό!! Κυνηγάει τη γάτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια :lol::lol::lol: τελικα βρηκες θεμα;;;;

Ρεβεκα μου φωτο θα βαλω μια και καλη του φωτογραφου γαιτι απο εμας δεν τραβαγε κανενας φωτογραφιες.

Η Ειρηνη δεν φανηκε ακομη ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεο μικυ φυσικα...γιατι δεν μου φτανει το ενα που εχω διπλα μου θελω κι αλλα...βεβαια το περιεργο ειναι οτι καθεται εδω διπλα μου και ακομα να πηδηξει πανω στο pc δεν αργει ομως...εμαθε και μια ακομα λεξουλα που λεει ολη μερα...μαμ μαμ μαμ...παω λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!ψιλοχαθηκα γιατι εχουμε αρχισει προετοιμασια για το χειμωνα.πηραμε παπουτσακια απο το crocodilino τελικα απο 62 ξεκινουσαν οι τιμες οπως και σε αυτα που βρηκα και με την εκπτωση που εχουν αυτες τις μερες μου πηγε 56.ο δικος μου καθοταν κυριος να του τα βαλει η πωλητρια ειχε παρει και το σοβαρο του υφος.τωρα εχω κατεβασει και τα χειμωνιατικα και με περιμενει μεγαλη νυχτα!

ευακι θα συνηθισεις βρε συ με τον τριανταφυλενιο σου!εγω τον εβαλα απο 3 μηνων στο δωματιο του γιατι γενικα ηταν πολυ ευκολος στον υπνο.τελευταια δεν κοιμοταν καλα και ειχε εκνευρισμο αλλα μαλλον ηταν δοντακι.θα δεις που θα ξεκουραζεσαι καλυτερα χωρις το τριανταφυλλο μαζι ασε που ειναι καλυτερα για το ζευγαρι ;)

και για κανενα μπουφανακι λεω να κοιταξω ,εχει κοιταξει καμια?

καλοφωτιστα τα μωρακια σας παναγιωτα και ειρηνη,βαφτιζε καμια αλλη κοπελα?

καλο βραδυ τσουπρες τον βλεπω νυσταγμενο απο νωρις τον δικο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες! τι κάνετε; έχετε γίνει πολυλογούδες πάλι και σας χαίρομαι!

Σας διάβασα επιτέλους και πέθανα στο γέλιο, δεν παίζεστε! ειδικά η συμπεθέρα μου με τα όνειρά της :lol::lol:

Μαρία το καστράκι είναι τέλειο!! με γειά σας, καλά παιχνίδια να κάνετε! καλά της είπες της πεθεράς σου, ε δεν αντέχεται πιά!!

Παναγιώτα και πάλι σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον Φώτη σου, φαντάζομαι τη συγκίνησή σου με το όνομα ε; όποτε πάρεις τις φωτο βάλε να σας καμαρώσουμε κι εσάς!

Να συμφωνήσω κι εγώ ότι όλα στη βάπτιση της Ειρήνης ήταν υπέροχα! και η ίδια η Ειρήνη φυσικά, μια κούκλα! χρυσοχέρα μου εσύ! μα καλά, κολιέ σου έφερε η συνυφάδα;;;; πάλι καλά που δεν έφερε και κανένα καλσόν!!! αχ πες μας πες μας, πως είναι το κολιέ δηλαδή;; περιμένω με αγωνία την περιγραφή!!

Εύη κι εμένα η Αφροδιτούλα μια χαρά κοιμόταν στο δωμάτιό της όταν την έβαλα, εγώ είχα το θέμα! να είναι καλά η ενδοεπικοινωνία με κάμερα γιατί τουλάχιστον την έβλεπα από εκεί και ψιλοπαρηγοριόμουν!

Ρούλα, πως είσαι σήμερα; ελπίζω πιό ανεβασμένη, παρότι Δευτέρα.

Κατερινάκι, σιγά σιγά οι δουλειές ε;;; μην ξεχνιόμαστε!

Αναστασία και Μαριέττα χάρηκα πολύ που σας είδα! Μαριέττα γιατί βρε έφυγες γρήγορα και δεν έκατσες λίγο να τα πούμε; Με την Αναστασία σχεδόν τελευταίοι φύγαμε, καμαρώναμε τον Γρηγόρη που έπαιρνε πόζες :lol: ! Κορίτσια η Σοφούλα και ο Ηλίας είναι για φάγωμα, κουκλάκια!!

Ηρθε η μάνα μου νωρίτερα και πήρε την εγγονούλα της να την πάει στο δικό της σπίτι, είναι και η γιαγιά μου εκεί και άλλο που δεν θέλει από το να βλέπει το δισέγγονο. Οπότε τώρα που έχω πιό ησυχία θα κάτσω να κάνω τις δουλειές μου & να μαγειρέψω και της μικρής για να ξεμπερδεύω νωρίς απόψε. Μου λείπει όμως το ζουζουνάκι μου! και μιας και είμαστε οι δυό μας θα κάτσουμε αγκαλίτσα στον καναπέ να δούμε επιτέλους τα στρουμφάκια (την ταινια ε;; δεν ξεμωραθήκαμε ακόμα εντελώς :lol: )

Απλωσα σεντόνι βραδιάτικο, να έχετε να σκεπαστείτε οι βραδυνές μιας και έχει ψύχρα. Ουπς, κι εγώ ανοίγω το κουτάκι με τις βλακείες, χα χα χα!

Σας φιλώ, ίσως ξαναμπω πιό αργά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανες!!!!γυρισαμε απο τον παιδιατρο!εκλαψε λιγο το ζουζουνακι μου!! :(:(:(:(:(:(:(

λοιπον ειμαστε 9.500 κιλα και 71 ποντους!ολα καλα μας ειπε!απο αυριο ξεκιναμε ψαρι ναι καλα διαβασατε!του ειπα δεν ειναι λιγο νωρις!μου λεει μην ανγχωνεσαι!!του λεω γιατι ο καθε παιδιατρος λεει τ αδικα του!και μου λεει τι να σου πω εγω πιστευω οτι καθε παιδακι ειναι διαφορετικο!μην ανγχωνεσαι δεν θα εδινα κατι βλαβερο για το παιδι!

του εχω πολυ εμπιστοσυνη!απλα ειχα ακουσει για πολυ αργοτερα το ψαρι!για αυγο μου ειπε τον αλλο μηνα!!!

ουφ ειμαι πτωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα....παλι αδιαβαστη εισαι???????σου ευχηθηκα διαφορα..............αλλα που να το δεις εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυριο εχουμε παιδιατρο,κανουμε το εμβολιακι της γριπης

το σαββατο θα συναντηθουμε ρε μουχλες????????????????????

οχι ακροπολη ελεος Ρουλα...............για καφε με τα βασανακια μας θα παμε....οχι εκδρομη εκπαιδευτικη :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν θα πει καλη κουβεντα μεσα απο την καρδια της θα σας ειδοποιησω κοριτσια να ετοιμαστουμε να παμε στα καταφυγια γιατι συγουρα θα ειναι το τελος του κοσμου!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα τελευταια 4 χρονια μια ειμαι εγκυος,μια εχω γεννησει.....δεν ειχα τιποτε της προκοπης να φορεσω....πηγα σισλει και ψωνισα 300 ευρω ενα φουστανακι,2 φουστες και μια μπλουζα!!!!πρωτη φορα δεν ενημερωσα ουτε τον συζηγο για τις προθεσεις μου.......με χαλασατε παλιοκοριτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγραφα ποση ωρα και με πεταξε και χαθηκε το σεντονι μου!!!!!!!! :((:((:((:((

ευτυχως που η Ελενη απλωσε το δικο της!!

παω για τσιγαρο και θα ξαναγραψω...γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...