Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το δικο σου ομως μια χαρα το βλεπω!!ειδες για να εχεις το μεσο;τα χερακια σου τα χρυσα!!και χρυσο σκουφι και χρυσο ψαλιδι!!!τα σαρωσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause:[/quote:3hlhjmai]

Εχω και κατι αλο χρυσο αλλα ντροπη δεν λεω τι ειναι.... :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να κανω ενα τσιγαρο γιατι τωρα ανιξα εγω το κουτι με τις βλακιες μου φενετε........

Ρουλααααααααα μακουσες, τσιγαρο ειπα........ :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Σαρα!! και παλι να τον χαιρεστε!! το μικρουλες πηγαινε σε ολες εκτος απο μενα ε; :((:((:((

Ευη εννοεις την καρδια σου; 8-}8-}8-}

Νατασσακι καληνυχτα!!!!καλη εργασιακη εβδομαδα!!κατι σαν εργατικη πρωτομαγια δεν ακουστηκε; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες! καλέ πόσα γράψατε πάλι σήμερα;;; :lol:

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω, ακόμα παιδεύομαι με τις δουλειές. Εκανα διάλειμμα για τσιγάρο και μπήκα να δώσω το παρόν και να σας καληνυχτίσω, αν καταφέρω να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά ίσως ξαναμπώ αργότερα.

Καληνύχτα λοιπόν και πολλά φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να κανω ενα τσιγαρο γιατι τωρα ανιξα εγω το κουτι με τις βλακιες μου φενετε........

Ρουλααααααααα μακουσες, τσιγαρο ειπα........ :x:-*

και ακουει και διαβαζει και καταγραφει...τι την περασες; προσεξε γιατι θα ασκησει βετο στην επιχειρηση και θα σου απαγορευσει το τσιγαρο δια κουταλας και πηρουνας!! =))=))=))*-:)*-:)*-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας προλαβαίνω σήμερα.. είμαι ντεφορμέ! =))

Να το κανονίσουμε για τον καφέ!! Θέλετε να κάνουμε αυτό που έλεγα την άλλη φορά;; Μουσείο Ακρόπολης;; Βλέποντας και κάνοντας!!

Φιλάκια πολλά σε όλες, καληνύχτα!!

Χαχαχαχαχαχα Μαριέττα δεν παίζεσαι!!! =))

Σ΄άκουσα Εύη, αλλά κάνω ότι δεν άκουσα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες! καλέ πόσα γράψατε πάλι σήμερα;;; :lol:

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω, ακόμα παιδεύομαι με τις δουλειές. Εκανα διάλειμμα για τσιγάρο και μπήκα να δώσω το παρόν και να σας καληνυχτίσω, αν καταφέρω να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά ίσως ξαναμπώ αργότερα.

Καληνύχτα λοιπόν και πολλά φιλακια!!!

τι να σου πω!!καληνυχτα κοριτσι και χαλαρωσε με τις δουλειες!!

κι αν το σπιτι ειναι λιγο χάλια,στρωσε χαλιά και δε θα φαινεται!!

πωπω συνεχιζω τις βλακειες....μαλλον απο κουραση θα ειναι,αλλιως παω για εγκεφαλογραφημα!!

Ρουλα η τριτη της παρεας που καπνιζει..εγω μολις εκανα το τελευταιο!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ακριβος αλλα τωρα που το λες.......... :lol::lol::lol::lol:

αν βρισκεται πιο πανω,μαλλον θα εννοεις το μυαλο σου...πιο κατω απο την καρδια δε βρισκω κατι!! =))=))=))=))=))=))=))=)):-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σας προλαβαίνω σήμερα.. είμαι ντεφορμέ! =))

Να το κανονίσουμε για τον καφέ!! Θέλετε να κάνουμε αυτό που έλεγα την άλλη φορά;; Μουσείο Ακρόπολης;; Βλέποντας και κάνοντας!!

Φιλάκια πολλά σε όλες, καληνύχτα!!

Χαχαχαχαχαχα Μαριέττα δεν παίζεσαι!!! =))

Σ΄άκουσα Εύη, αλλά κάνω ότι δεν άκουσα!! :lol::lol::lol:

Ρουλα καληνυχτα και εδω ειμαστε να σε κανουμε φορμε!!!το φλομπε ειναι αλλο ε;

κοριτσι μη τρελλαινεσαι,την υγεια μας να εχουμε κι ολα τα υπολοιπα γινονται..μονο του σπανου τα γενια δε γινονται που ελεγε κι η γιαγια μου,αλλα τωρα η επιστημη το καταφερε κι αυτο νομιζω :lol::lol:

φαση ειναι και θα περασει!!

φιλια και να προσεχεις τον εαυτο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Ελενη ακομι δουλειες κανεις??? Ασε και τιποτα για αυριο.....

Οσο για το καπνιζμα, δεν εχω κανενα προβλιμα να το κοψω..Ουτος η αλος τον χημονα δεν καπνιζα ποτε, σιγα να μην βγενω στο κρυο για τα παλιοτσιγαρα, μεσα δεν επιτρεπω σε κανεναν να αναψει τσιγαρο....

Καληνυχτα σινετερε, ονειρα γλυκα σαν τις διμιουργιες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα μου παω και εγω σιγα, σιγα....

Με περιμενει ο αντρας μου να του διξω το χρυσαφι μου =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Τωρα που πιραμε πισο το δοματιο μας πρεπει να το εκμεταλεφτουμε...

Φιλακιαααααααα..... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι σε αφηνω κι εγω,πηγαινε κι εσυ να ξαπλωσεις σαν καλο κοριτσι που εισαι κι αυριο τα λεμε παλι!!

παω να απλωσω το κορμακι μου να με παρει ο Ορφεας και για την Μαρια ο Μορφεας και να δω κανενα ονειρο γλυκο σαν γλυκο του κουταλιου!!

φιλια κορες

και για τις πρωινες καλη σας μερα αρχοντισσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα μου παω και εγω σιγα, σιγα....

Με περιμενει ο αντρας μου να του διξω το χρυσαφι μου =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Τωρα που πιραμε πισο το δοματιο μας πρεπει να το εκμεταλεφτουμε...

Φιλακιαααααααα..... :-*:-*:-*:-*

καλη εκμεταλλευση!!!!!αλλαζουμε την εννοια του sex!!!yes!!

καληνυχτα φιλεναδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες....ολα τα ειπατε παλι βραδυατικα εεε???αλλα καμια φωτο δεν βαλατε...

ειρηνακη να χαιρεσαι τον γρηγορακη-στελιο σου(γρηγορη θα τον φωναζετε νομιζω εεε?)ακομα μια φορα και παντα να τον καμαρωνεις και εσυ παναγιωτα..αληθεια πως τον εβγαλες τον δικο σου..δεν θυμαμαι να το εχουμε πει..

θα σας βαλω φωτο απο το καστρο μας..γιατι βιντεο δεν τον επεισα να τραβηξω μολις με δει με καμερα ερχεται να μου την παρει...

τι εχει το μενου σημερα?εγω θα κανω φακες...θα φαμε ολοι μια χαρα...

οσο για το ποδοσφαιρο ναι ειναι αληθεια χαλαω την πιατσα αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως ειναι αδυναμια..παντα με αγορια εκανα παρεα αδερφια ξαδερφια θειους(πλακα πλακα ειμαστε ελαχιστα κοριτσια)οποτε ημουν παντα αγοροκοριτσο...με ματωμενα γονατα και μια μπαλα αγκαλια..

λοιπον θα τα ξαναπουμε αργοτερα ...καλημεραααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα μανουλες!!!!!!!!!!

καλε ποσα γραψατε?????????????? :roll::roll::roll::roll::roll::roll: καλα κανατε!!!!!!!!!!!

κοριτσια για εσας που βαφτισατε να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!αντε βρε και στο γαμο τους τωρα!!!!! :D:D:D:D:D

Αννουλα μπραβο μια χαρα τα παει ο μικρος!!!!!

Μαρακι τελειο φανταζομαι ολη μερα εκει μεσα ειναι!!!!!!!!

Ευακη πως ειναι ο μικρουλης στο δωματιο του????

κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα συγνωμη!!!!!

σημερα εχουμε παιδιατρο!!!!!!!!!αχ θα ταλαιπωρηθει το μωρακι μου! :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Μαρακι πολυ ωραιο το καστρο σας οτι πρεπει για εναν πριγκιπα σαν τον Μανωλιο...Αμα εχεις μεγαλο σπιτι περνεις και καστρο αμαλαχι και κοτσερνεις μεσα στο σαλονι 8-)

Εγω μια κουνια ηθελα απο αυτες με βαση για το πατομα αλλα που να την βαλω ειμαστε στριμοκολα .....Και οσο σκεφτομε πως με τα ιδια λεφτα που αγορασαμε το διαμεριζμα θα εχτιζα σπιταρονα στο χωριο μου ερχετε να σικωθω να φιγω...

Θα ειχα και το σκυλακι μου, τις κοτουλες μου, τα λαχανικα μου στον κιπο.......Αχχχχχχ το μικρο σπιτι στο λιβαδι θα ειμασταν :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Στελλιτσα.

Ο μικρος φτου φτου να μην τον ματιαξω δυο βραδια τωρα κοιματε και αχνα δεν εχει βγαλει..

Λιγο τωρα εκλαψε που τον εβαλα για υπνο αλλα τωρα κοιματε...

Σημερα θα πατε για εμβολιο η απλα για ενα τσεκ απ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελιτσα υπομονη κοριτσι μου...γιατρος ειναι θα περασει...εμεις εχουμε τελος του μηνα μπορει και τον επομενο...παντως οσο μεγαλωνουν τοσο πιο πολυ καταλαβαινουν και δεν θελουν τσιμπιματα...οσο ηταν μωρο καθε μερα να πηγαιναμε δεν τον ενοιαζε τωρα τις τελευταιες φορες με το που καταλαβαινει που παμε αρχιζει το γλεντι..

ευη μην το σκεφτεσαι ετσι ρε..βεβαια εξαρταται και απο το χωριο..στο δικο μου για παραδειγμα ευχαριστως θα εμενα στου αλεξη παλι ουτε να με πληρωνανε...εγω κοτουλες δεν θα εβαζα...σκυλακια γατακια και κηπο συμφωνω...ωραιο το μικρο σπιτι..το εβλεπα :P:P:P:P ειλικρινα το ευχαριστιεμαι το σπιτι μου παντως δεν εχω κανενα παραπονο παρολο το πανω κατω ολη μερα...και το ποσο μαρεσει να βλεπω ξυνισμενες φατσες δεν λεγεται..(οριστε την ειπα την κακια μου καιρο ειχα δεν αντεξα)ε μα ερχεται τις προαλες και βλεπει το καστρο και αρχιζει αλλο ενα σπιτι θελετε για να βαλετε τα παιχνιδια του μεσα...δεν χρειαζεται της λεω αυτο που εχουμε ειναι τεραστιο και χωραει τοσα και αλλα τοσα... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Στελλιτσα.

Ο μικρος φτου φτου να μην τον ματιαξω δυο βραδια τωρα κοιματε και αχνα δεν εχει βγαλει..

Λιγο τωρα εκλαψε που τον εβαλα για υπνο αλλα τωρα κοιματε...

Σημερα θα πατε για εμβολιο η απλα για ενα τσεκ απ???

να σου πω σαν να μου φενεται πως το παιδι ηθελε καιρο να φυγει απο διπλα σου...τι του εκανες βρε???ολη μερα κι ολη νυχτα απο πανω του ησουνα??? :lol::lol::lol: εσυ πως εισαι??αντεχεις?η σηκωνεσαι και τον τσεκαρεις καθε λιγο και λιγακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελιτσα υπομονη κοριτσι μου...γιατρος ειναι θα περασει...εμεις εχουμε τελος του μηνα μπορει και τον επομενο...παντως οσο μεγαλωνουν τοσο πιο πολυ καταλαβαινουν και δεν θελουν τσιμπιματα...οσο ηταν μωρο καθε μερα να πηγαιναμε δεν τον ενοιαζε τωρα τις τελευταιες φορες με το που καταλαβαινει που παμε αρχιζει το γλεντι..

ευη μην το σκεφτεσαι ετσι ρε..βεβαια εξαρταται και απο το χωριο..στο δικο μου για παραδειγμα ευχαριστως θα εμενα στου αλεξη παλι ουτε να με πληρωνανε...εγω κοτουλες δεν θα εβαζα...σκυλακια γατακια και κηπο συμφωνω...ωραιο το μικρο σπιτι..το εβλεπα :P:P:P:P ειλικρινα το ευχαριστιεμαι το σπιτι μου παντως δεν εχω κανενα παραπονο παρολο το πανω κατω ολη μερα...και το ποσο μαρεσει να βλεπω ξυνισμενες φατσες δεν λεγεται..(οριστε την ειπα την κακια μου καιρο ειχα δεν αντεξα)ε μα ερχεται τις προαλες και βλεπει το καστρο και αρχιζει αλλο ενα σπιτι θελετε για να βαλετε τα παιχνιδια του μεσα...δεν χρειαζεται της λεω αυτο που εχουμε ειναι τεραστιο και χωραει τοσα και αλλα τοσα... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Καλα της ειπες!!!!εμα πια!!!!δεν αντεχεται η ζηλεια και η γλωσοφαγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...