Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

κοριτσια ναι!! ξεχασα να σας πω οτι και ο στολισμος ηταν πολυ ομορφος και οι μπομπονιερες και τα διαφορα εδεσματα ηταν σουπερ(εμεις φυγαμε και δε φαγαμε,με πιανουν κι οι ντροπες σε τετοιες φασεις :oops::oops: ),αλλα τσακισα την σοκολατα που μας μοιρασαν οι κυριες με απιστευτη λαιμαργια!! ωραια ιδεα και ωραιο περιτυλιγμα!!

Σαρα αξιοι λεμε στους νονους,αλλα οι γονεις ειναι ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω την τυλιξα την σοκολατα....ελπιζω να το καταλαβες.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κολιε καλεεεε, μαργαριταρενιο ?????????? :)):)):))

Μηπος ηταν να παει και σε αλη βαφτιση μετα και μπερδεψε τα δωρα????? 8-}8-}8-}

=))=))=))=))=))=)) ενταξει,σταματαω να κοροιδευω!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-p :-P :-p :-P :-p :-P :-p:ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause: :YMAPPLAUSE:

Χρυσοχερα μου εσυ.......Αναστασια στον γαμο τον παιδιον σας βαλε την Ειρηνη να φτιαξει ολες τις μπομπονιερες.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βαλε συμπεθερουλα μου φωτογραφιες....απο τις καλες ξερεις εσυ ...που εχει γινει ρετουσαρισμα στα επιμαχα σημεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Νατασσακι,ξεχασα να ευχηθω για το Σοφακι να ζησει και να ειναι καλοτυχο κι απο κοντα!! :oops::oops::oops: (ειμαι μουλαρα σε κατι τετοια..)...συγνωμη ρε συ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αποτέλεσμα Ειρήνη μου σίγουρα θα'ταν τέλειο γιατί το έφτιαξες με αγάπη!!!

Και πάλι να σας ζήσει, καλοφώτιστος ο Γρηγόριος-Στυλιανός!!

Και με το καλό να αποκτήσουν τα παλικάρια σου και αδελφούλα!!! :D:D:D

Εύη για καλό την έβαλες την συνταγή βραδιάτικα;;; Ώχου.. :lol::lol::lol:

Τώρα είδα και τα υπόλοιπα..

ΚΟΛΙΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Νατάσσα μου σ'ευχαριστώ! Ξαφνικά το'παθε, έσκυψε να πάρει τα σκουπίδια για να τα πετάξει... :?

Έχω πατήσει 4-5 φορές υποβολή και όλο καινούρια σχόλια βρίσκω!! :lol:

Κι άλλες 3-4 ακόμα.. τι θα γίνει, θα το κλείσω ποτέ αυτό το μήνυμα;;;; =)) =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βαλε συμπεθερουλα μου φωτογραφιες....απο τις καλες ξερεις εσυ ...που εχει γινει ρετουσαρισμα στα επιμαχα σημεια!!!!!!

Εδω τα κοριτσια λενε πως εισουν σαν σταρ του σινεμα και εσυ μιλας για ρετουσαριζμα βρε.... ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βαλε συμπεθερουλα μου φωτογραφιες....απο τις καλες ξερεις εσυ ...που εχει γινει ρετουσαρισμα στα επιμαχα σημεια!!!!!!

ρε συ βλακα!! εχεις αδυνατισει πολυ!!!μαμα με δυο παιδια!!!κοριτσια μη την ακουτε!!!γκρινιαζει οπως παντα!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα να τα χαιρομαστε βρε................

αυτο με τα ροζε και τα φουξια στο ευχομαι και εσενα!!!!!αντε παλι ιδια μερα να τις βαπτισουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα γιατι αφηνεις τον ανθρωπο να μαζευει τα σκουπιδια;κι εσυ τι κανεις;

αν θες το πιστευεις,τωρα τα μαζεψα κι εγω και τα εχω εξω στο μπαλκονι δωρακι για τον Μανο αυριο το πρωι!!! =))=)) ειδατε ποσο τον αγαπω!!!

πώς το ελεγαν το τραγουδακι:σ'αγαπω,σ'αγαπω πού με βαζεις; ε!! εγω μες στα σκουπιδια :lol::lol:

οκ σταματαω!! εχω ανοιξει το κουτι με τις βλακειες!!

η Ελενη πού ειναι;κοιτα να μπεις κατα τις 02:00 δε θα βρεις καμια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πειτε και αλλα......

θελω να ανεβω ψηλα,πολυ ψηλα!!!!!

λετε να εχει κρυο εκει πανω ??????εσενα ρωταω αστροναυτη....με την στολη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κανονιστε μια συναντηση τωρα στη βραση κολλαει το σιδερο...

εχω ακουσει οτι το Σαβ/κο χαλαει ο καιρος..οποτε τι λετε για Σαββατο μετα το φρουτακι των παιδιων;

οκ,συνεχιζω να κανω πλακα για τον καιρο,αλλα δε κανω πλακα για την συναντηση...

αντε,πριν πιασουν τα κρυα και μετα λεμε ω!! κανει κρυο,καιρος για δυο!!!

παω να χαλαρωσω απο την βλακεια μου κι επανερχομαι!!

Ευη εχεις χρονο για να ετοιμαστεις και να εισαι κι εσυ κοντα μας!! το βλεπω κατα τα Χριστουγεννα να γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Νατασσακι,ξεχασα να ευχηθω για το Σοφακι να ζησει και να ειναι καλοτυχο κι απο κοντα!! :oops::oops::oops: (ειμαι μουλαρα σε κατι τετοια..)...συγνωμη ρε συ!!

Μαριεττάκι μου μ' αφού τα έχουμε από εδώ μη σκας! Μήπως προλάβαμε να πούμε και πολλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα τα σκουπιδια τα πεταει σχεδον αποκλιστικα ο αντρας μου και σινεχια μου λεει την ιδια ατακα.

"Αχχχχχχ απο τοτε που σε γνορισα εχω καταντισει σκουπιδιαρεις, θα αρχισω να ζηταω μισθο απο τον δημο"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κανονιστε μια συναντηση τωρα στη βραση κολλαει το σιδερο...

εχω ακουσει οτι το Σαβ/κο χαλαει ο καιρος..οποτε τι λετε για Σαββατο μετα το φρουτακι των παιδιων;

οκ,συνεχιζω να κανω πλακα για τον καιρο,αλλα δε κανω πλακα για την συναντηση...

αντε,πριν πιασουν τα κρυα και μετα λεμε ω!! κανει κρυο,καιρος για δυο!!!

παω να χαλαρωσω απο την βλακεια μου κι επανερχομαι!!

Ευη εχεις χρονο για να ετοιμαστεις και να εισαι κι εσυ κοντα μας!! το βλεπω κατα τα Χριστουγεννα να γινει!!!

ειμαι μεσα

πες που και τι ωρα??

να παρουμε και αντρες ????

θα καθονται σε διαφορετικο τραπεζι με τα μωρα για να μην μας ενοχλουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πειτε και αλλα......

θελω να ανεβω ψηλα,πολυ ψηλα!!!!!

λετε να εχει κρυο εκει πανω ??????εσενα ρωταω αστροναυτη....με την στολη!!!!

Αν βαλεις ενα τετιο σηνολακι αστροναφτε' μια χαρα θα εισαι......Αλλα μπορει να σου χαλασει το μαλι λιγακι με το κρανος... =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα τα σκουπιδια τα πεταει σχεδον αποκλιστικα ο αντρας μου και σινεχια μου λεει την ιδια ατακα.

"Αχχχχχχ απο τοτε που σε γνορισα εχω καταντισει σκουπιδιαρεις, θα αρχισω να ζηταω μισθο απο τον δημο"

δεν εχει αδικο ο ανθρωπος!! ναι αλλα το ζουμι ειναι να τα μαζευουν κι εκεινοι..οχι να τα εχουν ετοιμα στην σακουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν βαλεις ενα τετιο σηνολακι αστροναφτε' μια χαρα θα εισαι......Αλλα μπορει να σου χαλασει το μαλι λιγακι με το κρανος... =))=))=))=))[/quote:2zyenh62]

το δικο σου ομως μια χαρα το βλεπω!!ειδες για να εχεις το μεσο;τα χερακια σου τα χρυσα!!και χρυσο σκουφι και χρυσο ψαλιδι!!!τα σαρωσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κανονιστε μια συναντηση τωρα στη βραση κολλαει το σιδερο...

εχω ακουσει οτι το Σαβ/κο χαλαει ο καιρος..οποτε τι λετε για Σαββατο μετα το φρουτακι των παιδιων;

οκ,συνεχιζω να κανω πλακα για τον καιρο,αλλα δε κανω πλακα για την συναντηση...

αντε,πριν πιασουν τα κρυα και μετα λεμε ω!! κανει κρυο,καιρος για δυο!!!

παω να χαλαρωσω απο την βλακεια μου κι επανερχομαι!!

Ευη εχεις χρονο για να ετοιμαστεις και να εισαι κι εσυ κοντα μας!! το βλεπω κατα τα Χριστουγεννα να γινει!!!

Ναι εσεις τωρα που πιρατε φορα θα σιναντιεστε σινεχια και μετα εγω θα κλαιω μοναχουλα εδω :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα εγω είχα καφέ υγρά από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ τα είχα στο σκούπισμα όταν πηγαινε τουαλέτα το πρωί την υπόλοιπη μέρα δεν έβγαζα.. απλά ήταν διαφορετικά αυτά τα υγρά σε σχέση με την περιόδου τα καφέ.. δεν ήταν τόσο σκούρα..  εμένα μου είχε πει επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας έβλεπα αυτά τα υγρά και να μην ανησυχώ.. έπαιρνα 3 utrogestan την ημέρα τωρα είμαι 8 μηνών και περιμένω τον Αύγουστο να γεννήσω Με το καλό 😊 
    • Να και κάτι διαφορετικό… προς το μπλε λοιπόν ❤️ για να δουμεεεε    γράψε μας όποτε βρεις χρόνο πως πήγε στον γιατρό! 🙏🏼😊
    • Κορτσουδια μιυ σας ευχαριστώ τόσο πολύ με για την θετική σας ενέργεια και για το ενδιαφέρον σας!!! Τα νέα μας είναι υπέροχα! 😍καναμε την αυχενική διαφάνεια η γιατρός μας είπε πως είναι όλα φυσιολογικοτατα , δν υπάσχει τίποτα ανησυχητικό και είναι όλες οι μετρήσεις τέλειες!!!! Ειδαμε τ πάντα, χέρια πόδια δάχτυλα μια μουτζα που μας έδωσε 😂πιπίλισμα αντίχειρα , κοιλιτσα, ομφάλιο λώρο, κεφάλι, κρανίο, καρδούλα, νεφρά, ουροδόχο κύστη η οποία ήταν γεμάτη και αυτό μ λέει δείχνει ότι κ τρέφεται το μωρό και δν έχει θέμα με το πεπτικό σύστημα τ , α! Της λέω γιατρέ δλδ μας κατουράει από τώρα; Κ μ λέει ναι 😂😂 όλα όλα τ ειδαμε! Μια ώρα και δέκα λεπτά καναμε!  Ειδαμε ρινικο οστό, αυχενική διαφάνεια 1,7! Το μωρό είναι 6,3 εκ! 156 παλμούς! Εγώ 64 κιλά ! Τράχηλος ενδοκολπικα 33 χιλιοστά και κλειστός!  αυταααααα!!! Δν ξέρω τι άλλο είναι ν σας πω!!! Περιμένουμε και τις αιματολογικές !!! Μ φύγε ένα μεγάλο άγχος ! Α είμαι 12 κ 5 και Πητ μ έχει 8 Γενάρη!  αυτααααα κορίτσια μ!!! ❤️❤️❤️ μείνει τρισευτυχισμένη και όλα είναι καλά!!!! Ευχομαι σε όλες μας υγιή και τελειομηνα μωρά😍❤️🙏🧿
    • Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες! Να είναι όμορφος ξέγνοιαστος και φωτεινός με τα καλύτερα νέα σε όλες σας! Στέλνω να σας κάνω ένα μικρό update της δικής μου κατάστασης. Μου ήρθε περίοδος (στις 28 περίπου μέρες μετά την απόξεση, καλό αυτό!), απλά έχω πολύ αίμα, λογικά καθαρίζει κι από πριν. Σήμερα βγήκε ο καρυότυπος του εμβρύου, κοριτσάκι και αυτό.. και δυστυχώς γράφει πως είχε τριπλοειδία. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τη γιατρό μου. Αυτό που σκέφτομαι και φυσικά πείτε μου τη γνώμη σας, είναι η εξωσωματική. Μετά από μία εξωμήτριο και δύο αποβολές δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα ξαναβιώσω κάτι τέτοιο. Βέβαια κανείς δε σου εγγυάται ότι με την εξωσωματική δεν θα αποβάλεις, σωστά; Αλλά αν βγει και στο δικό μας καρυότυπο κάτι (ακόμη περιμένω τα αποτελέσματα), τότε νομίζω η εξωσωματική είναι μονόδρομος. Από την άλλη δεν ξέρω, είμαι αρκετά μπερδεμένη η αλήθεια είναι, θα δω τι μου πουν και οι γιατροί. 
    • Αχ ναι την ζαηρα μασ🥰 @Παρασκευαιδουζαιρα μπυ έπεσες πάλι μέσα στις προβλέψεις σου! Τελευταία μέρα του Ιουνίου είχα θετικο τεστ🥰🙏🥰 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...