Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!!

Σαρα και Παναγιωτα να σας ζησουν τα μωρακια σας,καλοφωτιστα να ειναι και γερα κι ευτυχισμενα σε ολη τους την ζωη!!

πηγαμε το πρωι στην εκκλησια και τον κοινωνησαμε και μετα καπακι του εδωσα γιαουρτι αντι για φρουτο για να τελειωνουμε γρηγορα γιατι ειχαμε να παμε στα βαπτισια του μικρου της Σαρας!!

η βαπτιση ηταν πολυ ησυχη σε αντιθεση με την δικια μας,ο μικρουλης ουτε καν ακουστηκε και η Σαρα ελαμπε απο ευτυχια!!ο καπετανιος ηταν γλυκας!!!συναντηθηκαμε και με την Ελενη,τον αντρα της και την πριγκιπισσα τους και την Νατασσουλα με το τσαχπινικο αλανιαρικο Σοφακι!! μετα πηγαμε για φαγητο εξω,γυρισαμε στις 17:00 κι ειμαι πτωμα καθως βλεπω ασιδερωτα γυρω μου ενα σωρο!!

Ευη το μωρο χαλαρωσε στο δωματιο του,του αρεσει σιγουρα η αλλαγη και θα δεις οτι ετσι θα ειναι απο δω και περα...τα μεσημερια να τον βαζεις κανονικα στο δωματιο του,μην το παιρνεις μαζι σου στο δικο σου!!

Μαρακι εμεις παλευουμε με τα μανικια και το babylino πολυ καιρο τωρα,πραγματικα ιδρωνω για να τον αλλαξω και να τον ντυσω...

Ρουλα χαλαρωσε!!τα λεω για να τα ακουω κι εγω!!! κανεις δε χανεται,αυτο λεω παντα στην ζωη μου!

Αννουλα τρωγε παιδι μου!!το σιδηρο σου πώς ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενταξει ολα μπηκαν σε ταξη..ο μικρος κοιμηθηκε το σπιτι συμμαζευτικε ο αλεξης φαγητο εχει οταν σχολασει αρα...ηρθε και μενα η ωρα μου...

ειρηνακι μου να τον χαιρεσαι τον νεοφωτιστο και να τον καμαρωνεις μια ζωη...

παναγιωτα μου και εσυ το ιδιο παντα γερο και δυνατο με μονο χαρες η ζωη να του δινει...

μαριεττακι καλα εε ποσο ζηλευω που μπορειτε να συμμετεχετε η μια στην ζωη της αλλης δεν λεγεται...μα και εγω στην αλλη ακρη της ελλαδας βρηκα και εκατσα...

ευη μου δεν πειραζει καλε ασε το παιδι να κοιμηθει..ισως να ταλαιπωρηθηκε απο το δρομολογιο..ελπιζω παντως να το παρει σερι και να σου ξυπνησει το πρωι...και μην το παρεις προσωπικα..και καλα εφυγε απο κοντα μου και κοιμαται :lol::lol::lol::lol:

αννουλα καμια φορα και το φαγητο ειναι απαραιτητο βρε...για δοκιμασε το..οχι τιποτα αλλο αλλα πρεπει να εισαι σε καλη φυσικη κατασταση για να εκπαιδευσεις το καμαρι μου..μην σε εξωντοσει απο την πρωτη μερα..τι δεν μπορει???ναι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι θα σου ελεγα να γνωριστεις με τις μαμαδες του Ηρακλειου,αλλα μετα δε θα μας κανεις παρεα και θα μιλας μαζι τους,οποτε κατσε εκει που εισαι :lol::lol:

εγω συνεχιζω να σιδερωνω,σε λιγο σταματαω...ο μικρος εφαγε ενα σωρο φορες τα μουτρα του στο πατωμα,αλλα δε πειραζει..του λεω οτι αν δε πεσει δε θα γινει σαν τον Μανωλιο!!!

βαριεμαι που σκεφτομαι οτι αυριο θα παω στο γραφειο :(:(

παντως η Σαρα ηταν πολυ γλυκεια κι αυτο που μου αρεσε ηταν πως δεν την εβλεπα αγχωμενη..

μετραει κι η εμπειρια βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανυσηχεις απιστιες δεν κανω..ετσι κι αλλιως τι νομιζεις και το ηρακλειο 2 ωρες δρομο ειναι...οποτε αν ειναι να παω καπου θα οργανωθω και θα ερθω σε σας... :P:P:P

ετσι σε θελω ατρομητη μην φοβασαι τιποτα δεν παθαινουν..το εχω ξαναπει τα κεφαλια τους ειναι απο ειδικο υλικο και δεν σπανε τοσο ευκολα..παντως κατι αλλες μαμαδες που με εβλεπαν ποσο χαλαρη ειμαι στο θεμα του περπατηματος και του πεσιματος μου την ειπαν...α και τι ειναι αυτα δεν το προσεχεις καθολου το παιδι και αν χτυπησει και αν βαλει κατι στο στομα του και αν και αν και αν...σκεφτηκα και εγω να αρχισω εκεινη την ωρα να λεω πως ηταν το μανωλιο στην ηλικια των δικων τους αλλα ειπα αστο μην το ανοιξω κριμα ειναι για τα παιδακια.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αποφασισες να ξαναπας δουλεια???μπραβο βρε καλο αυτο.. :lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω..θα ξαναμπεις σε σειρα γρηγορα μωρε και δεν θα το σκεφτεσαι πια..τραβας και καμια φωτο οταν συναντιεσται η τζαμπα την εχεις την φωτογραφικη μηχανη???βαλε και καμια φωτο και για μας τις μακρυνες..αντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο τσαμπα την εχω την φωτο μηχανη...δεν ειμαι και πολυ του σπορ!! προτιμω να μας τραβανε!!

ο Μανος βλεπει μπαλλα με τον γιο του κι εχουν στεναχωρια γιατι χανει ο Ολυμπιακος...για οσες δε ξερουν ο Μανος ειναι Παναθας,συναδελφος της Μαριας,αλλα στεναχωριεται επισης οταν παει καλα η αντιπαλη ομαδα!!! προσπαθει να βαλει στην ιδια διαθεση και τον γιο του τωρα,αλλα ο μικρος δε του καθεται!!! :lol::lol::lol: αντιθετως γελαει,μαλλον για δικους του λογους!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο τσαμπα την εχω την φωτο μηχανη...δεν ειμαι και πολυ του σπορ!! προτιμω να μας τραβανε!!

ο Μανος βλεπει μπαλλα με τον γιο του κι εχουν στεναχωρια γιατι χανει ο Ολυμπιακος...για οσες δε ξερουν ο Μανος ειναι Παναθας,συναδελφος της Μαριας,αλλα στεναχωριεται επισης οταν παει καλα η αντιπαλη ομαδα!!! προσπαθει να βαλει στην ιδια διαθεση και τον γιο του τωρα,αλλα ο μικρος δε του καθεται!!! :lol::lol::lol: αντιθετως γελαει,μαλλον για δικους του λογους!!! :lol::lol::lol:

διορθωση:εχει στεναχωρια γιατι κερδιζει ο Ολυμπιακος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρελοκομεία!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΤΡΩΩ αλλά τρώω απλά πράγματα,λίγα μακαρόνια,ρυζάκι με γιαουρτάκι,καμιά ομελέτα...τέτοια πράγματα...ενώ για τον άντρα πρέπει να κάθομαι ώρες στην κουζίνα...δε λέω,μ'αρέσει η μαγειρική και η ζαχαροπλαστική (είχα ξεκινήσει και σχολή αρτοποιΐα-ζαχαροπλαστική αλλά με διέκοψε ο άντρας μου μετά από 4 μήνες για να έρθω να μείνω μαζί του Αθήνα) αλλά τώρα με το παιδί δεν έχω χρόνο να δημιουργήσω!! :lol:

Με το γιογιό τα πάμε τέλεια!!!!Μένει στεγνός και τη νύχτα και στις βόλτες μας,αν και τη νύχτα όταν ξυπνάει για θηλασμό,τον βάζω και κατουράει για να είμαι σίγουρη ότι θα αντέξει μέχρι το πρωί..και τα μισάωρα τα κάναμε 45-60 λεπτά πλέον και μπορώ να είμαι πιο cool.Μαριέττα,έλα φέρε και τον Ηλία να τους βάζω μαζί στο γιογιό!!Δεν είναι τίποτα...μια απόφαση είναι και να έχεις υπομονή και χρόνο!Βάλε την κοπέλα που τον κοιτάει! :twisted::twisted::twisted::lol:

Όσο για τα ρούχα,δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα να ντυθούμε αλλά τις τελευταίες μέρες μου κάνει κόλπα με το πάμπερς!!Έμαθε το βρακάκι και δεν γουστάρει!! :roll:

Αχ σας ζηλεύω που βρεθήκατε...ήθελα κι εγώ να έρθω αλλά επειδή δεν σας ήξερα καλά τότε που μοιράζατε προσκλήσεις,ντράπηκα να ζητήσω... :oops:

Να κανονίσουμε καμιά συνάντηση βρε κορίτσια!!!

Ειρήνη και Παναγιώτα,καλοφώτιστα τα ζουζούνια,μπείτε να μας πείτε πως πήγε και να δούμε και καμιά φωτογραφία!!!

Εύη,χαίρομαι πολύ που η αλλαγή δωματίου δεν σας αναστάτωσε!! ;)

Α σήμερα το πρωί δεν του έκανα την φρουτόκρεμα εντελώς κρέμα για να συνηθίζει σιγά σιγά και τα κομματάκια και τα πήγε αρκετά καλά...στην αρχή κόλλησε λίγο αλλά το έπιασε το νόημα και κάνει ότι μασάει!!!αχαχαχχαα!! :lol: Αυτά τα νεάκια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς στιγμην πηγα να επαναστατησω πως κανει απιστιες ο αντρας στην ομαδα..πες του πως ο ακατανομαστος ειναι σαν την διαφηση που λεει..."ο προεδρος τα κερδιζει τα παιχνιδια δεν περιμενει τον αντωνιου"με πιανεις?(οχι εσυ μαριεττα στον μανο το λεω)παντως λιγη κωλοφαρδια χρειαζεται..λιγη και που θα παει...θα γελασουμε και εμεις :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρελοκομεία!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΤΡΩΩ αλλά τρώω απλά πράγματα,λίγα μακαρόνια,ρυζάκι με γιαουρτάκι,καμιά ομελέτα...τέτοια πράγματα...ενώ για τον άντρα πρέπει να κάθομαι ώρες στην κουζίνα...δε λέω,μ'αρέσει η μαγειρική και η ζαχαροπλαστική (είχα ξεκινήσει και σχολή αρτοποιΐα-ζαχαροπλαστική αλλά με διέκοψε ο άντρας μου μετά από 4 μήνες για να έρθω να μείνω μαζί του Αθήνα) αλλά τώρα με το παιδί δεν έχω χρόνο να δημιουργήσω!! :lol:

Με το γιογιό τα πάμε τέλεια!!!!Μένει στεγνός και τη νύχτα και στις βόλτες μας,αν και τη νύχτα όταν ξυπνάει για θηλασμό,τον βάζω και κατουράει για να είμαι σίγουρη ότι θα αντέξει μέχρι το πρωί..και τα μισάωρα τα κάναμε 45-60 λεπτά πλέον και μπορώ να είμαι πιο cool.Μαριέττα,έλα φέρε και τον Ηλία να τους βάζω μαζί στο γιογιό!!Δεν είναι τίποτα...μια απόφαση είναι και να έχεις υπομονή και χρόνο!Βάλε την κοπέλα που τον κοιτάει! :twisted::twisted::twisted::lol:

Όσο για τα ρούχα,δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα να ντυθούμε αλλά τις τελευταίες μέρες μου κάνει κόλπα με το πάμπερς!!Έμαθε το βρακάκι και δεν γουστάρει!! :roll:

Αχ σας ζηλεύω που βρεθήκατε...ήθελα κι εγώ να έρθω αλλά επειδή δεν σας ήξερα καλά τότε που μοιράζατε προσκλήσεις,ντράπηκα να ζητήσω... :oops:

Να κανονίσουμε καμιά συνάντηση βρε κορίτσια!!!

Ειρήνη και Παναγιώτα,καλοφώτιστα τα ζουζούνια,μπείτε να μας πείτε πως πήγε και να δούμε και καμιά φωτογραφία!!!

Εύη,χαίρομαι πολύ που η αλλαγή δωματίου δεν σας αναστάτωσε!! ;)

Α σήμερα το πρωί δεν του έκανα την φρουτόκρεμα εντελώς κρέμα για να συνηθίζει σιγά σιγά και τα κομματάκια και τα πήγε αρκετά καλά...στην αρχή κόλλησε λίγο αλλά το έπιασε το νόημα και κάνει ότι μασάει!!!αχαχαχχαα!! :lol: Αυτά τα νεάκια μας...

αννουλα δεν μας πειθεις βρε αστο..θα γινουμε σαν την μαμα σου και πριν σου πουμε γεια θα σου λεμε τι και ποσο φαγητο εφαγες σημερα εεε???εγω σε καλω απο τωρα παντως στην δικια μας..σε ολες το εχω πει συνδιαστε το με διακοπες και ελατε..εσεις δεν με ακουτε...παντως ο μικρος τα παει σουπερ σε οτι δοκιμαζει να κανει...μπραβο του.. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πείθω ε??!! :roll::roll::roll: Ε τι να κάνω μωρέέέέ....από μικρή μόνο σαχλαμαρίτσες έτρωγα,ποτέ δεν είχαμε το οικογενειακό τραπέζι να φάμε κανονικό φαί...ο καθένας όποτε ήθελε και ότι ήθελε έτρωγε...Όσο για τον μπουμπούκο,είναι αρκετά εύκολο παιδάκι μωρέ!!!Το σκατούλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαφτίστηκε κι ο αδελφός του Παναή;;; Καλοφώτιστος να'ναι!!

Γερά και καλότυχα όλα τα μωρά μας!!!

Φωτογραφίες να μας βάλετε!!!

Άννα μου φαίνεται τόσο περίεργο που τον έχεις ήδη στην εκπαίδευση για το γιογιό.. μπράβο σας!!

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως το ξεκινάς.. μπορεί να το'χεις ξαναγράψει βέβαια..

ΤΠ.. πως το ξεκινάς;; Αρχίζεις και τον βάζεις στο γιογιό κάθε μισή ωρα; Κι ότι κάνει;;

Βέβαια τώρα καλά κρασιά, δε μπορώ να ξεκινήσω κάτι τέτοιο γιατί ποιος θα το κάνει;; Ο Γιάννης;; Η μαμά μου;;; Τρέχα γύρευε...

Εγω ξερεις τι θα ηθελα παρα πολυ, να μπορουσαμε να σμιξουμε τα δυο μας μια φορα στην κουζηνα και να μεγαλουργισουμε....

Και μετα να καλουσαμε ΟΛΑΑΑΑΑ τα κοριτσια για να φαμε μαζι, αχχχχχ ονειροπαρμενο που ειμαι :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Τι είπες τώρα;!;! Τέλεια ιδέα!!

Α ρε Εύη να μην είμαστε κοντά... χρυσές δουλειές θα κάναμε!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαφτίστηκε κι ο αδελφός του Παναή;;; Καλοφώτιστος να'ναι!!

Γερά και καλότυχα όλα τα μωρά μας!!!

Φωτογραφίες να μας βάλετε!!!

Άννα μου φαίνεται τόσο περίεργο που τον έχεις ήδη στην εκπαίδευση για το γιογιό.. μπράβο σας!!

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως το ξεκινάς.. μπορεί να το'χεις ξαναγράψει βέβαια..

ΤΠ.. πως το ξεκινάς;; Αρχίζεις και τον βάζεις στο γιογιό κάθε μισή ωρα; Κι ότι κάνει;;

Βέβαια τώρα καλά κρασιά, δε μπορώ να ξεκινήσω κάτι τέτοιο γιατί ποιος θα το κάνει;; Ο Γιάννης;; Η μαμά μου;;; Τρέχα γύρευε...

Τι είπες τώρα;!;! Τέλεια ιδέα!!

Α ρε Εύη να μην είμαστε κοντά... χρυσές δουλειές θα κάναμε!!!!! :lol::lol::lol:

ΟΙ ΧΡΥΣΟΙ ΣΚΟΥΦΟΙ!!!

λοιπον θα σας λεω σκουφιτσες!! :idea::idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα κακως ντραπηκες και δε ζητησες προσκληση!!

παντως στα δικα σας βαπτισια εμεις θα κανουμε παρτυ εξω απο την εκκλησια..ολες θα κραταμε κι απο ενα γιογιο με γαλαζιους φιογκους!!!

και τα babylino θα τα βαλουμε σε ενα καλαθι αχρηστων!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χαιρεσται τα νεοφωτιστα Ειρηνη και Παναγιωτα, παντα γερα και ευτυχιζμενα να ειναι τα αγορακια σας...Αληθεια τι ονοματα εχουν πλεον τα μωρα σας???? :-?:-?:-? Γιατι δεν θιμαμε να εχει αναφερθει αυτο ποτε???

Μαρια ασε πιασαμε απο μια ακρη της Ελλαδος και οι αλες παιζουν μπαλα μονες τους, Και εγω ηθελα να ερθω :((:((:((:((:((

Και σαφτο γκαντεμο ειμαι, να εχω βρει το τελιο παρεακι αλλα να μενω μακρια (ατιμη κοινωνια)........... :(

Μαρια μαυτο το ποδοσφερο τι κολιμα εχεις φαει πια, χαλας την πιατσα.. οι γυναικες πρεπει να ειμαστε ενομενες πανο στο θεμα αυτο....Να γρινιαζουμε οταν οι αντρες μιλανε για την στρογγηλη θεα :D:D

Ρουλα λες να στιναμε καμια επιχιρηση και να βγαζαμε κανενα ευρο ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα κακως ντραπηκες και δε ζητησες προσκληση!!

παντως στα δικα σας βαπτισια εμεις θα κανουμε παρτυ εξω απο την εκκλησια..ολες θα κραταμε κι απο ενα γιογιο με γαλαζιους φιογκους!!!

και τα babylino θα τα βαλουμε σε ενα καλαθι αχρηστων!!! :lol: :lol:

Το καλιτερο ξερεις πιο ειναι Μαριεττα ???

Η Αννα θα κανουν γαμοβαφτιση (απο οτι εχω καταλαβει, διορθοσε με αν κανω λαθος)...

Οποτε αν μας καλεσει θα την δουμε και νυφουλα (οπως καταλαβενεις αυτοπροσκαλουμε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλιτερο ξερεις πιο ειναι Μαριεττα ???

Η Αννα θα κανουν γαμοβαφτιση (απο οτι εχω καταλαβει, διορθοσε με αν κανω λαθος)...

Οποτε αν μας καλεσει θα την δουμε και νυφουλα (οπως καταλαβενεις αυτοπροσκαλουμε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχεις δικιο,τωρα που το λες νομιζω ισχυει αυτο με την γαμοβαπτιση...

κι εγω ηδη αυτοπροσκληθηκα...Αννα ακους; σε εφαγε η σφουγγαριστρα παιδι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βρικα αυτην την συνταγη για μηλοκεκακια, σημερα λισαξα για μηλοπιτα αλλα ο αντρας μου δεν μαφισε να την φτιαξω :( γιατι μετα πλακονομαστε και τα τρομε λεει....

Την βαζω εδω γιατι τωρα βαριεμε να γραφω και θα την βρω πιο ευκολα αυριο...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/a ... amela.html

Αντε ελατε για καφε ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ -ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ετσι για να μπερδευουμε τα γκομενακια................

φιλεναδες σας ευχαριστω ολες και κυριως αυτες που μας τιμησατε σε αυτην την ιδιαιτερη στιγμη!!!!!!!!

περασα υπεροχα, το απολαυσα και ο μικρος λεβεντης ουτε ακουστηκε,σωστος κυριος

κουραστηκα πολυ γιατι εκανα ολο τον στολισμο μονη μου....ελπιζω το αποτελεσμα να ηταν καλο,,και αν οχι,ηταν με πολυ αγαπη και μερακι!!!!!!!

αντε παμε και για αλλα.......................παιδακια εννοω......και με φουξια στολισμο κατα προτιμηση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης εχθες φιλοξενουσα στο σπιτι 17 ατομα

και ειχα 38,5 πυρετο απο ιγμοριτιδα

και τωρα το κουτσομπολιο της ημερας........τι δωρο εφερε η κοντη η συνηφαδα μου στο μωρο???????????

εναν κολιε

δεν κανω πλακα......επαθα πλακα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ναι!! ξεχασα να σας πω οτι και ο στολισμος ηταν πολυ ομορφος και οι μπομπονιερες και τα διαφορα εδεσματα ηταν σουπερ(εμεις φυγαμε και δε φαγαμε,με πιανουν κι οι ντροπες σε τετοιες φασεις :oops::oops: ),αλλα τσακισα την σοκολατα που μας μοιρασαν οι κυριες με απιστευτη λαιμαργια!! ωραια ιδεα και ωραιο περιτυλιγμα!!

Σαρα αξιοι λεμε στους νονους,αλλα οι γονεις ειναι ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης εχθες φιλοξενουσα στο σπιτι 17 ατομα

και ειχα 38,5 πυρετο απο ιγμοριτιδα

και τωρα το κουτσομπολιο της ημερας........τι δωρο εφερε η κοντη η συνηφαδα μου στο μωρο???????????

εναν κολιε

δεν κανω πλακα......επαθα πλακα!!!!!!!

:ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:=))=))=))=))=))=))=)):@):@):@):@):@):@):@):@):(|):(|):(|):(|):(|):(|):(|)8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:o):o):o):o):o):o):o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλε και καμια φωτογραφια να σου πουμε αν πιανουν τα χερια σου κοπελια......

Να σου ζησει και με το ονομα λιπον ο Γρηγοριος-Στυλιανος...

Αντε και του χρονου τετιον καιρο να βαφτιζεις την κορη σου ευχομε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα το απόγευμα έγραψα ένα κατεβατό και όταν πάτησα υποβολή ζητούσε κωδικούς το κέρατο μου μέσα. Ξενέρωσα και βγήκα.

Θα προσπαθήσω να θυμηθώ τι έγραφα.

Πρωτα από όλα σας έγραφα ότι το πρωί πήγα και κοινώνησα την Σοφούλα κι εγώ και μετά πήγαμε στην βάφτιση του μικρού της Ειρήνης μας.

'Οπως σας ενημέρωσε και το Μαριεττάκι βρεθήκαμε εκει εγώ , Μαριέττα και Ελένη με τους συζήγους (ο δικός μου δούλευε) και τα μωρά μας!

Χαρηκα πολύ που τα είδα! Έχουν μεγαλώσει και έχουν γίνει κουκλιά!!!

Η βάφτιση του Γρηγοράκη - Στυλιανού ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!!

Με το που έμπαινες στο προαύλιο της εκκλησίας νόμιζες ότι μπαίνεις σε παιδικό χωριο, σε παραμύθι καλύτερα.

Η Είρηνη μια ΘΕΑ! Πολύ κοκετα συμπεθέρα έχω!!!!

Και τα αγόρια της πολύ ωραία ντυμένα και τα δυο! ΄

Μπράβο Ειρηνάκι!!! Να την χαίρεσαι την πανέμορφη οικογένεια σου.

Αν δεν σας βάλει φώτο σύντομα η Ρηνιώ θα σας βάλω εγώ ετοιμάζω ένα ποτ πουρύ...

Να ζήσει και της Παναγιώτας το αντράκι. Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις όπως ποθείς Παναγιώτα μου!!!

Παμε στα νέα σας τώρα. 'Οτι θυμάμαι δηλαδή.

Ευάκι φτου φτου σκόρδα (έχεις δίκιο για τα καλά τα λόγια στα μωρά μας. Όποτε τα λέμε μας γυρνάνε ανάποδα, το έχω παρατηρήσει κι εγώ...) Εύχομαι να συνεχίσετε έτσι με το δωμάτιο του.

Μαρακι είναι και η δικιά μου ανάποδη στην αλλαγη της πάνας (και στα ρούχα δυστυχώς) κι έχω βρει την λύση με τις πάνες βρακάκια που όταν δεν κάθεται με την καμία να την αλλάξω πιανω ένα βρακάκι και την κυνηγάω... Είτε μπουσουλάει, είτε είναι κάπου όρθια την το φοράω θέλει δεν θέλει.

Αννούλα ο μπεμπάκος του είναι ένας γλύκας!

Ρουλιτσα περαστικά στον αντρούλη σου. Πως το έπαθε ρε συ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...