Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

οκ αν ειναι θα φερω τον μεγαλο...εφοσον λετε για παιδοτοπο....απλα ξερω μονο απο αυτη την περιοχη που ειμαι εγω...μιλα και με την χρυσα και βλεπουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω Γιωτου μου να εισαι καλα να χαιρεσε τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει η ταλιμπανιτσα σου!!!!

Νασουλα να σας ζησει η μπουμπου κοπελα μου να ειναι γερη και καλοτυχη περιμενουμε την εμπειρια σου!!

περαστικα και σε ολα τα αρρωστουλια μας!!!

χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και στις Δημητρες και χρονια πολλα και στις Δημητρες που καποτε εγραφαν εδω μαζι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια να σου ζησει κοριτσι μου..να ναι παντα υγειης η μικρουλα σου.γεννηθηκε τα ιδια κιλα ακριβως με τον πετρο μου.

χρονια πολλα δημητρουκλες,να χαιρεσαι κατερινακι τον δημητρη σου και ολοι οσι εχετε δημητρηδες-δημητρες χρονια πολλα.

βικακι μου οπεραστικα στον τονι...αμαν βρε.στεναχωρεθηκα τωρα που το διαβασα.ελπιζω μεχρι τωρα που γραφω να ναι καλα.

οσο γι αυτο που ρωτησες σιγα το πραγμα πως θα τον πιανεις μωρε.θα καθεσαι στον καναπε και θα τον παιρνεις αγκαλιτσα.ετσι ειναι ο καλυτερος τροπος.κανε εσυ μωρο και ολα καλα θα πανε.

εγω σημερα μαλωσα με τον κωνσταντινο γιατι σημερα πηγε να ψαξει για σπιτι.εγω αδειασω το εδω μας σπιτι.σε λιγες μερες φευγω εντελως.βρεθηκε τελευταια στιγμη ανθρωπος να αγορασει τα επιπλα.600 ευρω τα δωσα ολα.δεν ειχα χρονο με τα παιδια αρρωστα να βρω κοσμο και φωναξα γυφτους και μου ειπαν 300 για ολα.ελεος.οποτε εριξα πολυ τις τιμες και τα δωσα 600.αντε να τελιεωνουμε.βαρεθηκα.κουραστηκα.δεν αντεχω αλλο.αυριο θα παω τις κουτες 15 στον μπαμπα μου που χει χωρο.και μεχρι τηννκυριακηθα μετακομισω με 2 βαλιτσουκλες μικρουλες χειραποσκευες στην πεθερα μου.

αυτα κοριτσακια.ποια εχει σειρα με τα γεννητουρια?σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Μπήκα να σας πω οτι σήμερα θα συναντηθούμε στις 6 το απόγευμα στον παιδότοπο Balloons στο Χαλάνδρι με τη Χρύσα και τη Γιώτα.

Περιμένουμε και όποια άλλη μανούλα μπορεί!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

πατσυ ποτε θα πατε γερμανια;;;;ευχομαι ολα να πανε δεξια απο δω και περα για την οικογενεια σου....

κατερινιω δεν εχεις και αδικο...υπηρξαν και χειροτερες μερες.....

που εισαι βρε πασχαλιτσα;;;;περιμενω με αγωνια...τι ειναι;;;;κοριτσακι;;;αγορακι;;;;αντε μπες να μας πεις :D

καγκουρο μου τα λεμε το απογευμα ;) θα ερθει και το μαρακι85.....

φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι χαχα!

Εδω ειμαι, απλα μπαινω στα κλεφτα επειδη ειμαι στη δουλειά.

λοιπον πηγαμε στον ντοκ,ολα μια χαρα!ειμαστε 18 εκατοστα και ζυγιζουμε 120 γρ.....μας εκανε προβλεψη φυλου αλλα μας το αφησε πολυ φλου γιατι λεει αυτα σιγουρευουνε στη β επιπεδου και οτι του εχουνε τυχει διαφορα.λοιπον............

ταρατατατατα.......κατα πασα πιθανοτητα ειναι............................

ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ναι πεσαμε τελειως εξω κοριτσια!και καλα εσεις!αλλα κι εγω;;;που πηγε το ενστικτο της μανας ;;;χαχχαχαα.κατα βαθος αν οντως ειναι ετσι και το σιγουρεψουμε χαιρομαι για τι θα ειναι ιδιο φυλο με το Μακη και θα παιζουνε καλυτερα και επισης θα δωσω το ονομα του μπαμπουλη μου που του εχω και αδυναμια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι το κοριτσι γινεται αγορι ...αλλα το αναποδο πως θα γινει;;;

τεσπα ετσι μας ειπε ετσι σας λεω ...ηταν καθετος να μην το δεσουμε λεει εως τη β επιπεδου.

Να ευχηθω περαστικα στα αρρωστα μπεμπακια!

δυστυχως κοριτσια δεν μπορω να ερθω στη συναντηση γιατι εφενος τετοια ωρα μολις ξυπναμε και αφετερου ειναι μακριουτσικα για εμας..Να περασετε τελεια!!!!!!!!περιμενουμε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kAκατερινα μου να σου εχηθω κι εγω για το Δημητρακη σου!!!!να ναι παντα γερος και να τον καμαρωνεις οπως ποθεις!!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλακι να σου πω την αληθεια εμενα δεν μου εχουν κανει ποτε λαθος σε φυλο....παντα πεφτανε μεσα...οποτε δεν μπορω να καταλαβω πως κανουν λαθος..ειδικα οταν λενε αγορι πολυ δυσκολα γινεται κοριτσι..γιατι φαινεται πουλακι,ενω στο κοριτσι δεν φαινεται κατι...αλλα μπορει να μην φαινεται γιατι πολλες φορες αργουν να κατεβουν τα γεννητικα οργανα....

τωρα για το παιχνιδι που λες δεν εχεις αδικο...και εγω θα προτιμουσα αν εκανα 2 παιδια και ηταν κοντα στην ηλικια να ειναι ιδιου φυλου...βλεπω τα δικα μου και ειναι το κατι αλλο...καμοια σχεση μου λενε οι δικοι το πως παιζαμε εγω με τον αδελφο μου παρολο που ειχαμε σχεδον την ιδια διαφορα......

τεσπα...σημασια εχει να ειναι γερο....μονο αυτο......

αντε βρε ποτε θα σε δουμε και σενα απο κοντα.....θελω πολυ να σε γνωρισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω Γιωτα μου θελω να σε γνωρισω!απλα οπως εχω ξαναπει επειδη μενω Βυρωνα θα με βολευε καλυτερα κατι πιο κεντρικο απο τα Β.Π.(παρεπιπτοντως δεν τα ξερω και πολυ σαν περιοχη γιατι δεν εχουμε και πολλους γνωστους προς τα κει, μονο ενας φιλος του Ανδρεα μενει Κηφισια αλλα εχουμε παει μονο 2 φορες να φανταστεις, το ιδιο προβλημα φανταζομαι θα χει και το ΒΙΚΑΚΙ)Δεν πειραζει καποια στιγμη ελπιζω να συντονισουμε μια συναντηση σε ενα πιο κεντρικο σημειο!εγω δουλευω καθημερινες αλλα ΣΚ ειμαι free.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου δεν εχω σταματησει γιατι αυτο που μου λεγανε και δεν το πιστευα τελικα ισχυει...πιο πολυ κουραζομαι στο σπιτι με το μικρο ολη μερα μεσα στα ποδια μου!βεβαια παιζει ρολο που και η δουλεια μου ειναι δουλεια διοικητικη και δεν καταπονουμαι σωματικα ουτε σηκωνω βαρη...απλα οδηγω ως τον Πειραια.

Ισως μετα τις γιορτες ή πριν τις γιορτες των Χριστουγεννων να σταματησω...θα δω.Όπως και να χει μολις κλεισω τον εβδομο με διωχνουν εκ του νομου και ξαναπηγαινω μετα απο ενα χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου δεν εχω σταματησει γιατι αυτο που μου λεγανε και δεν το πιστευα τελικα ισχυει...πιο πολυ κουραζομαι στο σπιτι με το μικρο ολη μερα μεσα στα ποδια μου!βεβαια παιζει ρολο που και η δουλεια μου ειναι δουλεια διοικητικη και δεν καταπονουμαι σωματικα ουτε σηκωνω βαρη...απλα οδηγω ως τον Πειραια.

Ισως μετα τις γιορτες ή πριν τις γιορτες των Χριστουγεννων να σταματησω...θα δω.Όπως και να χει μολις κλεισω τον εβδομο με διωχνουν εκ του νομου και ξαναπηγαινω μετα απο ενα χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αυτο εννοειται οτι πιο κουραστικο ειναι το παιδι απο την δουλεια....χωρια που ξεφευγεις και λιγο απο την κλεισουρα του σπιτιου....

τωρα ποιος τον κραταει....;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ειναι Γιωτα μου..και γω έτσι σκεφτομαι...ότι θα κλειστω που θα κλειστω μετα..ιδιως με το θηλασμό στην αρχη.

Τον κραταει μια η μαμα μια η πεθερα.Συνηθως ομως η μαμα, μιας και η πεθερα συνηθως την κανει Λουης.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ειναι Γιωτα μου..και γω έτσι σκεφτομαι...ότι θα κλειστω που θα κλειστω μετα..ιδιως με το θηλασμό στην αρχη.

Τον κραταει μια η μαμα μια η πεθερα.Συνηθως ομως η μαμα, μιας και η πεθερα συνηθως την κανει Λουης.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!παλι καλα που εχεις και την μανα.....αχ!!!αθανατη μανουλα.....

πως το πηρε ο αντρας σου για το καινουργιο μελος;;;;τι ηθελε να ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

πασχαλακι αγορι ε;;λογικα ετσι θα ειναι γιατι ειναι αυτο που λετε με τη γιωτα,εγω παντως δε ξερω τι θελω,απο τη μια θα ηθελα κοριτσι να δω κ τις χαρες του αλλου φυλου αλλα επειδη εχω συνηθισει που εχω αγορι δεν θα ειχα προβλημα.οτι να ναι δε με νοιζει,γερο να ειναι οπως κ το δικο σου φυσικα.εμεις κανουμε βλάκεια τοσο καιρο που δεν εχουμε βρεθει.απλα εγω δεν οδηγω κ δουλευω κ σαββατα γενικα εκτος κ αν μου τυχει ρεπο σπανια κ αδεια.πρεπει να το κανονισουμε,αν κ σε βλεπω απο το μπαλκονι! :lol::lol:

χρυσουλινακι μου ναι χαθηκαμε,κ εγω τωρα τελευταια μπαινω επειδη αυτη την εβδομαδα ειμαι σπιτι,αλλιως δεν υπαρχει πολυ χρονος..περαστικα στη μικρουλα σου,να μου τις φιλησεις κ τις δυο κουκλιτσες σου!!!

κατερινα μου ευχομαι να χαιρεσαι τον αγοραρο σου,να ειναι πολυχρονος κ να τον καμαρωνετε παντα!!φιλια πολλα κ σε σας!!

οσο για τη συναντηση θα ηθελα κ εγω να ερθω αλλα πολυ μακρια για μενα,ξερω κ που ειναι εκει που θα πατε,ειναι σχεδον οι παλιες μου γειτονιες κ τα παλια λημερια προς τα εκει.

γιωτακι μου να μπει με το καλο ο νεος χρονος κ λεω να βαλω μπρος για δευτερο.βασικα με φοβιζει η δουλεια κ γενικα η ολη κριση.αυτο σκεφτομαι κυριως.κ επισης ειναι κ η δουλεια μου δυσκολη κ μακρια κ ολα αυτα,αν κ θα μπορουσα να σταματησω με ψευτοαδειες αλλα ξερω γω...δε ξερω γενικα με προβληματιζει κυριως αυτη κατασταση που επικρατει.παντως θελω παρα πολυ,ο μπιλακος ειδικα με εχει φαει.

ο αντωνης μπυ ειναι καλυτερα,ουτε διαροια ουτε εμετο δε κανει απλα ενω του ειχε ανοιξει η ορεξη σημερα το μεσημερι δε καταλαβαινω τι τον ειχε πιασει κ δεν ετρωγε με τιποτα.κ ειχε κ μια γκρινια χωρις λογο.στεναχωρηθηκα τοσο που με επιασε το στομαχι μου κ αφησα κ εγω το φαι μου στη μεση.νευριασε κ ο μπιλακος κ πηγανε μεσα για υπνο.

αυτα τα νεα μου κ εμενα,αυριο αργια για τους περισοτερους,αντε να μας πειτε νεα απο τη συναντηση!καλα να περασετε κοριτσια κ φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!

να μαι κ εγω η χαμενη..κυριολεκτικα!!!

καταρχην Νασια μουυυυυυ να σου ζησει η κορουλα σου μωρο μου!! καλη λοχεια κ σε σενα κ οτι καλυτερο κ για την δευτερη ταλιμπανιτσα σου ευχομαι!!!!!χιλια καλα!!!!!!

Κατερινα μου χρονια πολλα για τον Δημητρη σας! να ναι γερος κ δυνατος παντα!!

Πασχαλιτσα μου αγορακι ε?? τελεια!!! γερο να ναι εννοειται κ οτι να ναι!!

εσεις τσουπρες παλι κανονιζετε συναντηση ε?? να μην ξανα οτι ζηλευω θα γινω γραφικη!!

Πατσυ μου εμεις τα λεμε μωρο μου...ολα τελεια θα πανε απο δω κ περα..αντιστροφη μετρηση για το καλυτερο θα δεις!!!

Γιωτου κοντευεις κ εσυ ρε θηριο!!πως ειναι η κατασταση με 2 ταλιμπανακια κ ενα στην κοιλιτσα?? εισαι ηρωας παντως!!

Βικυ περαστικα στον Αντονιο κοπελα μου..να ναι καλα ο ξανθουλης μωρε...

Ολια μου εμενα οταν απλα ανοιγει τα συρταρια λεω φτου φτου τι ηρεμο που ειναι σημερα το παιδακι μου!! :lol: σκεψου...

Ευα μου σε εχασα..φιλια στην κοιλιτσα!! κ στην μικρη βεβαιως βεβαιως!!

κοριτσια μεγας καπετανιος ο Βασιλης μου..τι να σας λεω...πολυ ζορικο παιδι το καμαρι μου υπομονη γαιδουρινη θελει! με το πρωτο οχι που θα ακουσει στα πατωματα κ χτυπιεται οπου κ να μαστε..κ δεν μου αρεσει καθολου αυτο αλλα δυστηχως εχει πολυ εντονες κρισεις θυμου..(απο που να το πηρε αραγε???) λεει ενα σωρο λεξεις ολες μισες γιατι ετσι γουσταρει ο κυριος αλλα κανει κ προτασεις με 2-3 λεξεις κλπ...οταν θελει να παει κατω λεει κα κ τον ειχε ο Κωστης αγκαλια κ του λεει μπαμπα κα κα κα φωναζε κ του λεει ο Κωστας τι θες Βασιλειε? κ αυτος εκει να φωναζει κα κα κ λεει δεν καταλαβαινω τι μου λες κ βαζει μια φωνη μπαμπα ΚΑΑΑΑΤΩΩΩΩΩΩΩ :lol: ε δεν το ξαναειπε βεβαια συνεχιζει να λεει κα αλλα αν θελει αυτος??? ολα τα λεει!! εμενα με λεει μαμάου μαμα μου δηλαδη κ τον κωστα μπαμπού μπαμπουλη δηλαδη...απο φαγητο με το ζορι να φαει εχασε κ ενα κιλο ...τρελα ζορια για να φαει αλλα που θα παει...υπομονη...εν τω μεταξυ εχουμε μεγαλο προβλημα με την τιβι ξαφνικα..δεν εβλεπε καθολου κ τωρα του εχει γινει εμμονη χωρις υπερβολες...θελει να βλεπει συνεχεια τον πόντικα τον μικυ κ τον τιγρη απο τον γουινη κ επειδη δεν τον αφηνουμε γιατι αποβλακωνεται φυσικα γινεται το ελα να δεις..μονο εμετο δεν κανει... :( γιατι να ειναι τοσο ζορικο αυτο το παιδι??? απο θηλασμο λες κ ειμαστε νεογγενητα βεβαια δεν αλλαζει κατι!! που να αποθηλασει αυτο το παιδι?? φοβαμαι πολυ να κανω δευτερο να σας πω την αληθεια..με εχει εξοντωσει ο μικρος...δεν εχω αντοχες οποτε ακομα δεν...

κατα τα αλλα κρυο πολυ τζακι σπιτι κ Αγιος ο Θεος...πολλα ειπα...σας αγαπω πολυ!! φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια

περάσαμε πολύ όμορφα στη συνάντηση τα ζουζούνια ξεσάλωσαν ελαφρώς και εμείς τα είπαμε λιγάκι.

Είμασταν η Γιώτα, η Χρύσα, η Ματίνα το Μαράκι και εγώ.

Το ματάκι μας ευτυχώς καλύτερα ξεπρήστηκε και είναι κόκκινο μόνο εκεί που έχει το τσιμπηματάκι.

Σήμερα είμασταν σε κάτι φίλους μας απο το πρωί, ξεσάλωσε στο παιχνίδι γιατι ήταν και άλλα τρία παιδάκια, γυρίσαμε σπίτι κατα τις 8 και έπεσε ξερή για ύπνο.

Σοφάκι τα περισσότερα έτσι είναι και με το φαγητό υπομονή. Πάντως και μένα άμα θέλει κάτι και δεν γίνεται βάζει το κεφάλι κάτω και κυλιέται στο πάτωμα. Της εξηγώ γιατι δεν μπορεί να γίνει αυτό που θέλει και συνήθως την ξεγελάω με κάτι άλλο αλλάζοντας δωμάτιο παιχνίδι και ευτυχώς της περισσότερες φορές πιανει. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να μην της φωνάζω. Κόλλημα με τον μικυ και εμείς. Αφού μόλις ξυπνήσει φωνάζει μίκυ μίκυ. Ενα βράδυ μου ξύπνησε στις 5 το πρωί και αντί για γάλα που ζητάει συνήθως εκείνη την ώρα μου ζήτησε μίκυ :o:o:o:o

Πασχαλάκι αγοράκι ε μπραβο θα κάνουν καλή παρεούλα με τον Μακούλη. Ολα καλά να πηγαίνουν!

Καλο βράδυ κοριτσάκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.....

περασαμε πολυ ομρφα χθες...αχ!!!μου θυμησε τα παλια.....το μονο κακο ειναι οτι επρεπε να φυγω...αλλα ολα τα αλλα ηταν τελεια.....η αγγελικη μικρη ταλιμπαν.....εβαλε κατω τον δικο μου...του εχωσε και κανα δυο φαπες:lol::lol::lol::lol: πολυ γελιο λεμε....αλλα εμεις κυριοι..δεν την αγγιξε.... :D

η βασιλικουλα σκετη γλυκα..η νυφουλα μου.μια κουκλα....η χρυσανθη ενα αγγελακι......και η κατερινουλα υπερβολικα ησυχη....ολες οι μικρουλες τελειες.....

εμεις καλα ειμαστε...σημερα βγηκαμε μια βολτουλα με τα μικρα και κοριτσια ποναγα παρα πολυ απο κατω...τι ειναι αυτο παλι δεν ξερω......αχ!!!!δεν μπορω καθολου........

σοφακι μου τι κανεις κουκλιτσα...;;;ζορικος ο βασιλακης ε;;;;;;τι να κανεις θα ηρεμησει που θα παει....

καλο βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια περασατε ε?? μπραβο βρε κοριτσια!!

Καγκουρουλα μου περαστικα στην μικριτα σου ξεχαστηκα εχτες..

δεν ξεγελιεται με τιποτα ειδικα στο θεμα του μικυ εχει εμμονη πραγματικα ακομα κ στον υπνο του τωβ φωναζει κ καθε μερα ξυπναει κ τον φωναζει να του το βαλουμε να το δει..αστα..

Γιωτακο μου καλα ειμαι μαναρι μου.εγω αν θυμασαι κ η Πατσυ ποναγαμε απο κατω παρα πολυ κ ηταν εντελως φυσιολογικο. εγω ποναγα απο τον 5ο μεχρι κ 10 μερες περιπου αφου γεννησα...τρελος πονος δεν βολευομουν πουθενα κ οσο μεγαλωνε η μα'ι'μού μου τοσο ποναγα.ελπιζω να μην εχεις αυτο κ να ειναι κατι που θα φυγει συντομα. ο μικρος ναι ειναι πολυ ζορικος αλλα τι να κανω? τιποτα...απλα σιγουρα θα αργησω κ αλλο το δευτερο..δυστηχως αλλα δεν γινεται θα κλεισω μονοκλινο στο δαφνί μετα!!

συμπεθερα μου που εισαι?? τι κανει το μαρκελλακι? σε εχω χασει τελειως..

εμεις εχτες πηγαμε στο ιστορικο Καλπακι..ξερετε εκει που ειπαν το ΟΧΙ κλπ ειναι 15 λεπτα απο εδω κ καθε χρονο εχει αναπαρασταση τους επους...πρωτη φορα πηγα..ανατριχιαζες λιγο μετα τους ηλιθιους λογους που εβγαζαν ολα τα κωματοσκυλα(συγνωμη κιολας αλλα δεν παω κανεναν :evil: ) κ πραγματικα ειχε παρα πολυ κοσμο κ πολυ φασαρια απο οπλα κλπ ο μικρος μου μολις πηγαμε φωναζε ΜΕΜΙΙΙΙΙ τρομαξε απο τον πολυ κοσμο κ ευτυχως τον ειχα στον μαρσιπο κ θηλαζε κ ηρεμησε λιγο αλλα μολις ξεκινησαν οι χειρομβοβιδες κλπ μεσα σε 5 λεπτα ειχαμε φυγει...δεν ειναι να εχεις παιδακια μαζι σου ολα ουρλιαζαν τα καημενα απο τον φοβο τους...εγω τον πηρα κ φυγαμε λεω κριμα θα τα βλεπει στον υπνο του το μαναρι μου...χαιρεταγε απο μονος του ενω εκλαιγε κ ελεγε πιτι γκαν γκαν..(σπιτι με το αυτοκινητο!!) απο την μια ηθελα να γελασω κ απο την αλλη τον λυπηθηκα..του χρονου πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα θα τον κρατησει η γιαγια του κ θα παω να την δω πρεπει νε ηταν πολυ ωραια γενικα..εμεις φαγαμε ολες τις ομιλιες κ το τρελο κρυο επανω στο βουνο που ηταν κ μολις αρχισε η αναπαρασταση σε 5 φυγαμε...

τωρα που επεστρεψε η ασωτη που ειστε οι αλλες οέο????

χρονια πολλα κ για σημερα να ειμαστε καλα με υγεια!! οσες καμαρωσατε τα μωρακια σας στην παρελαση μαλλον μονο η Κατερινα μας υποψιαζομαι πειτε μας πως ηταν? ολα καλα??

αυτα....φιλακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...