Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια....

χαθηκα.....αλλα απο οτι βλεπω ολες χαμενες ειμαστε......

κατερινακι να χαιρεσαι την αγγελικουλα σου.....

νασια και εσυ τη μικρη σου....δεν θυμαμαι αν σου ευχθηκα :roll:

εμεις καλα ειμαστε...μεγαλωνουμε....στο τρεξιμο......ευτυχως να λεμε που εχουμε την υγεια μας....

φιλια σε ολες και στις χαμενες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε?????????

Θα τρέχετε φαντάζομαι....όπως όλες μας!!!!!!!! Γιατί δεν μαζευόμαστε όπως παλιά?????????? Τουλάχιστον κάποια κορίτσια τα βλέπω ακόμα εδώ στο μαμμυ, σε άλλα ποστ....γιατί δεν έρχεστε κι από δώ???????????? Τώρα που σιγά σιγά θα γιορτάσουμε κ τα τρίτα γενέθλια των χριστουγεννιάτικων μωρών μας........

Περνάγαμε τόσο ωραία παλιά..........

Μπουρέκι μου ναι είχε γενέθλια το Χρυσουλάκι....στις 24 Οκτώβρη χρόνισε! Ευχαριστώ.....

Σοφάκι τελικά έκανα fb...πες μου πού να σε βρώ......(γιατί δεν θυμάμαι το επίθετο για να σε ψάξω εγώ!)

Κανγκουράκι πού είσαι παιδί μου????????

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Κανγκουράκι μου το ξέρω ότι είσαι εδώ.....μόνες μας θα μιλάμε στο τέλος! :lol: Πραγματικά τρείς κι κούκος μείναμε.....εσύ, το Μπουρέκι κι εγώ...ποιός θα κάνει τον κούκο δεν ξέρω!!!!!! :lol::lol: Σου έστειλα πμ.....να τα λέμε κι από το fb, αν και εγώ δεν έχω ιδέα ακόμα πως λειτουργεί αυτός ο διάολος!!!!!!

Πωπω χρειάζομαι επειγόντως ξεκούραση........δεν σταματάω ποτέ ρε κορίτσια, πόσο θα αντέξω??????? Ακόμα κ τώρα προσπαθώ εδώ κ πόση ώρα να κάνω σύνδεση αλλά όλο κάτι πρέπει να κάνω κ σταματάω......Αν σας περιγράψω το καθημερινό μου πρόγραμμα (ορίστε ακόμα κ τώρα πρέπει να κατεβάσω την Μαρία που έχει σκαρφαλώσει σε ένα τραπέζι κ από πίσω προσπαθεί να την ακολουθήσει η Χρυσούλα) θα κουραστείτε μόνο που θα το διαβάσετε.........

Κ έφαγα κ μια λαχτάρα πρωινιάτικα.........το μπάνιο μου είναι πολύ μικρό (το σπίτι δεν είναι δικό μου φυσικά, νοικιάζω) κ δεν έχει ράφια ψηλά ούτε ντουλάπια για να βάζω τα είδη ανάγκης. Οπότε έχω μια ραφιέρα κ τα έχω όλα εκεί....αλλά αναγκαστικά κλειδώνω (οπότε έχω μόνιμα το κλειδί επάνω στην πόρτα από την έξω μεριά) το μπάνιο γιατί μάθανε να ανοίγουν κ να μπαίνουν κ φοβάμαι μην φάνε τίποτα κ δεν τις πάρω χαμπάρι! Λοιπόν το πρωί η Μαρία με κλείδωσε μέσα κι απ'έξω να ουρλιάζουνε κ οι δύο.......προσπαθούσα να πω στην Μαρία πώς να ξεκλειδώσει αλλά είχε φοβηθεί κ γύριζε το κλειδί προς την αντίθετη κατεύθυνση :o:o:o Σκέφτηκα να φωνάξω την γειτόνισσα από το παραθυράκι του μπάνιου αλλά ακόμα κι αν ερχόταν δεν θα μπορούσε να μπεί στο σπίτι γιατί κλειδώνω κ την εξώπορτα (κ βγάζω το κλειδί) γιατί ανοίγουν συνέχεια κ βγαίνουν έξω......για να μην πώ ότι η Μαρία έχει ήδη σπάσει κ μία φορά το κλειδί επάνω στην κλειδαριά ( ήμουν έγκυος στην μικρή κ για να βγώ αναγκαστικά πήδηξα από τα κάγκελα).........Κορίτσια τί φρίκη έφαγα αυτά τα 5 λεπτά που ήμουν κλειδωμένη μέσα δεν μπορώ να σας την περιγράψω!!!!!!!!!!!!!! Τελικά κατάφερε η Μαρία κ άνοιξε (της έλεγα να γυρίσει το κλειδί προς την μεριά της Χρυσούλας)......μου ήρθε να την πλακώσω στα χαστούκια από τα νεύρα αλλά ηρέμησα τελικά κ την άρχισα στο μπίρι μπίρι!!!!!!!!! Ελπίζω να φοβήθηκε αρκετά κ να μην ξαναπειράξει κανένα κλειδί!!!!!

Πάθαμε κι άλλη λαχτάρα προχθές το βράδυ.......γι'αυτό λέω ότι πλέον από την κούραση αρχίζω κ κάνω χοντρές μ@λ@#%κίες!!!!!!!!!! Ξύπνησε η Χρυσούλα μέσα στην νύχτα, τσίριζε κ δεν ησύχαζε με τίποτα!!!!!!!!! Λέω από τα δόντια θα είναι, να της δώσουμε παυσίπονο...ο άντρας μου δεν πήρε παράδειγμα από αυτό που πάθαμε με το Μαρουλάκι, έλεγε κάνει νάζια.....τελικά είπα να πάρω την κατάσταση στα χέρια μου κ να της δώσω παυσίπονο!!!!!!!!! Την κράταγε ο άντρας μου κι εγώ προσπαθούσα με το κουτάλι αλλά έκανα βλακεία...έπρεπε με την σύριγγα......κάποια στιγμή μου κλώτσησε η μικρή το χέρι κ είδα ότι στο κουτάλι δεν είχε μείνει φάρμακο αλλά δεν έβρισκα που είχε πάει (κάτω, στα ρούχα της, επάνω στον άντρα μου???????? Πού???) κ της ξαναέδωσα άλλο!!!!!! Μετά από λίγα λεπτά συνειδητοποιήσα ότι μπορεί κ να της είχα δώσει μεγαλύτερη δόση παυσίπονου.....κ με έπιασε ένας πανικός......σκεφτόμουν μην τυχόν κ το δηλητηριάσαμε το παιδί!!!!! Τελικά σηκώθηκα την πήγα στο μπάνιο κ την έβαλα να το κάνει εμετό!!!!!!!!!!!!!!

Ουφφφφφφφφφφφ..........εννοείται ότι έχω σταματήσει 3763814693827 φορές μέχρι να πατήσω υποβολή........Τί τραβάω η γυναίκα!!!!!!! Πέστε μου ρε κορίτσια, κι εσείς έτσι είστε όλη μέρα??????? Γιατί εγώ δεν έχω βοήθεια από πουθενά......κατά τα άλλα παρεξηγήθηκε η πεθερά τις προάλλες ότι κ καλά εγώ είπα ότι βοηθάει ο πατέρας μου ενώ αυτοί όχι!!!!! Εγώ αυτό που σχολίαζα εκείνη την στιγμή ήταν ότι η σύνταξη του πατέρα μου έμεινε μισή πλέον κ έχει ο άνθρωπος να βοηθάει τρία σπίτια...το δικό του, της αδερφής μου κ εμάς!!!!!! Πού κόλλαγε να πώ ότι η πεθερά μας δίνει λεφτά......(βασικά χαρτζηλικώνει τον άντρα μου αλλά αυτός δεν μου τα φανερώνει)..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Νασια σε έκανα φίλη στο fb :D

Τι φρίκη αυτο με το μπάνιο φαντάζομαι τρέλα θα σε ειχε πιάσει μέχρι να καταφέρει να ξεκλειδώσει.

Η Μαρία πως τα παει με τον παιδικό, εγω είδα ότι η δικιά μου εχει ηρεμήσει πολυ ίσως επειδή εξαντλείται εκεί, και τα απογεύματα συνήθως κυλούν ήρεμα, ένταξη εχουμε και τις γκρίνιες μας αλλα προσπαθώ με την κουβέντα να την ήρεμα. Τα απογεύματα της αρέσει να ζωγραφίζει εχουμε πολλα μπλοκ ζωγραφικής με σχέδια οπότε χρωματιζει και τις έχω παρει και puzzle και φτιάχνει. Δοκίμασε τέτοια στην Μαρία στο σπιτι σίγουρα θα ασχολείται λίγη ώρα με αυτα και θα ηρεμει.

Πάντως ακομα ειναι μικρουλης ο Νικόλας μου και δεν ενοχλεί αργότερα δεν ξέρω όταν αρχίσει να ανακατεύεται στα παιχνίδια της τι εχει να γίνει.

Γιωτακι ευχαριστω για τις ευχές τι κάνετε εσείς πως τα πανε τα αγόρια σου στο σχολείο? η μικρη με το φαγητό καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ Κανγκουράκι μου έκανα αποδοχή!!!!!! :YMHUG: Θα ψάξω κ την Σοφία από σένα......γίνεται ε????? (γιατί δεν ξέρω κ πολλά ακόμα)....

Η Μαρία από τότε που πήγε παιδικό έχει γίνει χειρότερη.... :roll: Δεν ξέρω τί κάνουν αυτές οι δασκάλες εκεί αλλά αν συνεχιστεί αυτό το πράγμα θα πρέπει να πάρω την κατάσταση στα χέρια μου ή να μην την ξαναστείλω παιδικό!!!!!!!!!! Έχει μάθει ένα κάρο βρισιές, εμένα με βρίζει κ με χτυπάει κάθε φορά που δεν της κάνω τα χατήρια κ πολλά άλλα "όμορφα" (επιθετικότητα, μας φτύνει, γριλίζει όταν θυμώνει κτλ.)!!!!!!!!!! Έχει δηλαδή ακριβώς την ίδια συμπεριφορά με την κόρη της δασκάλας της που είναι συμμαθήτριες...το έβλεπα αυτό το κοριτσάκι ότι έκανε διάφορα περίεργα τόσον καιρό αλλά έλεγα ότι θα μπορέσει να την ελέγξει η μαμά της κ η γιαγιά της που είναι μαγείρισσα εκεί μέσα......δυστυχώς από ότι μου είπαν κι εκείνες, η μικρή (το συγκεκριμένο κοριτσάκι δηλαδή) έχει ξεσαλώσει τελείως από την στιγμή που άρχισε να δουλεύει η μάνα της στον παιδικό κ βγάζει αυτόν τον κακό εαυτό λόγω ζήλιας....... :(

Δυστυχώς κ τα δύο μου παιδιά είναι τόσο υπερκινητικά που μας βγάζουν νοκ άουτ κάθε μέρα.....τί καλά που θα ήταν να μπορούσαν να ασχοληθούν με ένα πράγμα έστω κ για λίγη ώρα ώστε να προλάβω να κάνω καμιά δουλειά.......δεν κάθονται ήσυχες ούτε ένα δευτερόλεπτο......έχουμε πάρει κ είδη ζωγραφικής για να ασχολείται καθώς κ ένα σωρό άλλα πράγματα που θα μπορούσαν να τις απασχολήσουν για λίγο αλλά ΤΖΙΦΟΣ!!!!!!!!! Τα βαριούνται όλα μέσα σε ένα πεντάλεπτο........για να μπορέσω να κάνω το οτιδήποτε πρέπει πάντα να έχω έναν ακόμα άνθρωπο κοντά τους να τις προσέχει γιατί δεν ησυχάζουν πουθενά!!!!!!!!!!! Ακόμα κ στην τουαλέτα να θέλω να πάω γίνεται σκοτωμός έξω από την πόρτα.......Κάθε μέρα είμαι με την αγωνία ότι αν γυρίσω τα μάτια μου για δύο λεπτά αλλού κάτι θα γίνει...κ πάντα κάτι γίνεται......ή που θα μαλλιοτραβηχτούν, ή που θα σκαρφαλώσουν σε καρέκλες/τραπέζια/καναπέδες/παράθυρα κτλ, ή που θα ουρλιάζουν κ θα με σέρνουν από τα ρούχα..ναι ναι έχουν καταφέρει ακόμα κ να μου κατεβάσουν τα παντελόνια ενώ εγώ τους έφτιαχνα φρουτόκρεμα!!!!!!!

Καλά με τα παιχνίδια γίνεται αλληλοσπαραγμός!!!!!!!!! Θέλουν πάντα το ίδιο ακόμα κι αν έχουν δύο ολόιδια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Τι κάνετε ????????

Κατερίνα μου χρόνια πολλά στην Αγγελικούλα μας αν και καθυστερημένα.... α είναι πάντα καλά και χαρούμενη!!!!! να κανονίσουμε με Ματίνα .... ΣΒ...........

Νάσια σου έκανα αίτημα φιλιας στο φβ . Θα είχα τρελαθει με το κλείδωμα στο μπάνιο ... πάλι καλά όμως το αστέρι σου μπορεί να τα θαλάσσωσε αλλα ο καπετάνιος στην φουρτούνα φαίνεται :lol:

Γιωτού μου κάτι είδα ότι ήταν άρρωστα και τα τρία, πιστεύω να είναι τώρα καλά!!! Πότε θα έρθεις Αθήνα ,θα ήθελα πολύ να δω τα μωρά σου!!!!! ε , ... και λίγο εσένα...

Εγώ κορίτσια έχω ξανα αρχίσει φουλ την δουλειά και όταν επιστρέφω στο σπίτι είμαι διαρκώς με τις μικρές... Κορίτσια η μικρή είναι σκέτος αντάρτης , δεν μπορείτε να φανταστείτε τι κάνει ... ότι θέλει το διεκδικεί με κάθε τρόπο και τελικά κάνει αυτό που θέλει, έχει επιμονή και δύναμη (ρίχνει κάτι σφαλιάρες στη Βασούλα) και είναι αγαπητο παιδί και κοινωνικό !!!

Η Βασιλικούλα μου είναι πιο χαδιάρα , ήσυχη, μελετηρή και λίγο γκρινιάρα ... Οι δυο τους είναι σχέτη απόλαυση δεν χορταίνουμε να τις χαζεύουμε !!!!!!!!!!!!!

Σας χαιρετώ και εύχομαι να τα ξανά πούμε σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

εχω πολυ καιρο να μπω,βασικα μπηκα με αφορμη το αιτημα φιλιας της νασιας στο φεισμπουκ,ηθελα να δω αν γραφεις εδω νασια μου οτι εκανες φεισμπουκ αν κ ημουν σχεδον σιγουρη οτι εισαι εσυ γιατι σε αναγνωρισα κ απο τη φωτογραφια! ;)

κ εγω καποια στιγμη εμπαινα μονημου :lol: κ παραπονιομουν οτι δε μπαινει καμια,εσυ τοτε νασια δεν ειχες νομιζω ιντερνετ,ειχε χαθει κ η γιωτα κ ολες οι αλλες κ μονο το κατερινακι ηταν πιστο οπως τωρα.ε κ ξενερωσα σε καποια φαση,αλλωστε με τη κατερινα μειναμε κ σχεδον μαζι εγκυμονουσες στα δευτερα παιδακια μας ε κ τα λεγαμε απο το αλλο.κ εγω καθε φορα ελεγα κριμα κ κριμα.αλλα μονη μου τα ελεγα,μονη μου τα ακουγα! :lol: εξαιρω την κατερινα.κ φυσικα παρεμεινα στο αλλο ποστακι οπου υπαρχουν πιο πολλες κοπελες,γινεται καθημερινα "παιχνιδι"κ με τραβαει πιο πολυ γιατι εχω κατι να σχολιασω,κατι να πω.εδω δεν ειχε μεινει καμια.κ επισης δεν υπαρχει πλεον χρονος να μπαινω κ εδω κ στο αλλο ποστακι κ φεισμπουκ,οποτε γι'αυτο προσωπικα εγκατελειψα αυτη μας τη παρες οπου οπως λες νασια μου περναγαμε πολυ ωραια κ εχουμε ριξει κ γελιο σε τσατ που καναμε,γενικα ωραιες στιγμες.

κατα τα αλλα καλα ειμαστε σε γενικες γραμμες,τα παιδια μου ειναι ησυχα γενικα,η μμπεμπουλα μονο που εχει κατι κολικους,ο αντωνακης εχει αλλαξει πολυ,εχει ζωηρεψει αλλα δε κανει τρομερα πραγματα που να πω μου εβγαλε τη πιστη,εκτος απο καποιες συγκεκριμενες στιγμες που εκφραζει κ λιγο ζηλεια για το μωρο.κυριως οταν ειμαστε με αλλα ατομα.παντως γενικα δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα.τους φωναζεις καθολου νασια;δε λεω οτι ειναι κ αυτο λυση παντα,απλα εγω με το παραμικρο φωναζω για να ειμαι ειλικρινης κ αμεσως νευριαζω.κ μετα λεω μεσα μου παιδι ειναι,θα κανει κ κατι..κ στεναχωριεμαι.παντως στη θεση σου θα ημουν συνεχεια στη τσιτα,αλλα τι να κανεις κοριτσι μου,σου ετυχαν ζωηρα παιδακια! ;)

γιωτακι μου τι κανει η πελοπονησος;αχ μου λειπει η πατριδα του αντρα,δε κατεβηκα κ κατω το καλοκαιρι,αν ειμαστε καλα του χρονου πρωτα ο θεος!να μου φιλησεις τα παιδακια σου!!

αυτα κοριτσακια μου κ απο μενα κ με τη πρωτη ευκαιρια θα τα πουμε παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου γλυκό η αλήθεια είναι ότι μου λείψατε πάρα πολύ όλες κ είχαμε όμορφο παρέακι εδώ......με τα παιδιά τώρα είναι εξαιρετικά δύσκολο να ασχολούμαστε κάθε μέρα με το μάμμυ αλλά δεν ήθελα καθόλου να χαθούμε τόσο πολύ!!!!! Αυτός είναι κ ένας από τους λόγους που έκανα τελικά fb (γιατί ήμουν πολύ αρνητική στην αρχή).....ήθελα να ξαναβρεθώ με άτομα που έχασα (για 6 μήνες ήμουν χωρίς internet)!

Αν φωνάζω λέειιιιιιιιιιι.......εμ δεν κάνω κ τίποτα άλλο όλη μέρα!!!!!! Γενικά τα παιδιά μου είναι πάαααααααρα πολύ ζωηρά (είναι κοινώς αποδεκτό πλέον αυτό, το λένε όλοι όσοι μας έχουν δεί από κοντά) κ με έχουν εντελώς γραμμένη......δεν καταλαβαίνουν ούτε από "όχι" ούτε από "μη"....η Χρυσούλα λίγο κάνει πίσω άμα πώ "μη αυτό Χρυσουλάκι" αλλά μόλις κοιτάξω αλλού θα πάει να το κάνει!!!!!! Κ δεν είναι παιδιά που θα ασχοληθούν με το παιχνίδι...........θα κάνουν πράγματα επικίνδυνα για την σωματική τους ακεραιότητα......οπότε ναι φωνάζω πάρα πολύ!!!!!! Έχει τύχει να τσιρίξω τόσο πολύ που νόμιζα ότι έσπασαν οι φωνητικές μου χορδές!!!!!!! Φαντάζομαι θα διάβασες παραπάνω ότι το Μαράκι με κλείδωσε σήμερα μέσα στο μπάνιο.........εγκεφαλικό βάρεσα.......

Είμαι συνεχώς μόνη με τα παιδιά στο σπίτι.....οι γονείς μου βοηθάνε όσο μπορούν αλλά μένουμε σχετικά μακριά (κ είναι κ μεγάλοι άνθρωποι, 65 η μαμά μου κ 71 ο μπαμπάς μου)! Η πεθερά που μένει στα 100 μέτρα δεν κουνάει δαχτυλάκι (σημειωτέον είναι 52 χρονών)......μας έχει δηλώσει ότι δεν μπορεί να τις κρατάει κ τις δύο επειδή είναι ζωηρές! Εμένα όμως πλέον δεν με βοηθάει με το να πάρει την μία για ένα δίωρο γιατί με ξετινάζει η άλλη κ πάλι δεν μπορώ να κάνω δουλειές.....Τώρα ειδικά που μαζεύουν όλοι ελιές (κ οι γονείς μου κ τα πεθερικά) είμαι εντελώς μόνη.....κ είμαι στα πρόθυρα της υπερκόπωσης!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!!!!!

Τί κάνετε????????

Χρόνια Πολλά στις Κατερινούλες μας....

...Κανγκουράκι μου πολύχρονη να είσαι κ γερή!!!!!!!!!!!!

...ΚΑ1 χρόνια σου πολλά κ καλά!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε....στόλισα τα χριστουγεννιάτικά μου εχθές, σήμερα θα βάλω κ τα υπόλοιπα, το μεγάλο δέντρο δεν θα το βάλω λόγω έλλειψης χώρου αλλά κι επειδή φοβάμαι ότι θα πάει άκλαφτο από τα θηριάκια μου :lol:

Βικάκι μου καλά είναι τα κοριτσάκια μου....με την Μαρία στον παιδικό οι ιώσεις μας έχουν βγάλει λίγο από τον ρυθμό μας αλλά ΟΚ νομίζω μέσα στο πρόγραμμα είναι κι αυτά!!!!!! Να περνάνε μόνο!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Νασια μου σε ευχαριστω για τις ευχές, τι ωραία που στολισες και του χρόνου να είστε καλα να στολισες και το μεγάλο δέντρο. Εγω μαλλον το αλλο ΣΚ λέω να στολισω....

Κατερίνα πολύχρονη και εσυ, υγεία και να χαίρεσαι τους άντρες σου.

Να χαίρεται και η Ματινα την Κατερινουλα της.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!

Σας είπα ότι στόλισα τα Χριστουγεννιάτικα???????? Εεεεε γράψτε Ταλιμπανίτσες (κ μαμά γιατί έκανα κι εγώ μια μλκ)- Στολίδια = 1-0!!!!!!!!! Τα περισσότερα τα έσπασαν......κ να φανταστείτε δεν έβγαλα καν το μεγάλο δέντρο!!! Στόλισα ένα μικρούλι (περίπου 70 εκατοστά) κ το έβαλα ψηλά......δεν το φτάνουν, αλλά όσα στολιδάκια έβαλα διάσπαρτα μέσα στο υπόλοιπο σπίτι αρχίζουν να το λεν το ποίημα.......Όσο για μένα, έβγαλα το σίδερο εχθές να σιδερώσω επιτέλους αλλά έβγαζε λάσπη με τους ατμούς (το νερό μας είναι αίσχος κ έβαλα από την βρύση).......λέω κάτσε να το κλείσω κ να το αδειάσω......πετάχτηκε λοιπόν η βαλβίδα από το μπόιλερ μέχρι το ταβάνι κ ανάβλυσε το νερό (με την λάσπη) κ έγιναν όλα εδώ μέσα [smilie=bootyshake.gif] κώλος να το πώ??????????

Αυτά παθαίνω όποτε πάω να κάνω δουλειές σε μέρα που έχει χοντρή γιορτή..........

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νασια πολυ γέλασα με το ταλιμπανιτσες στολίδια 1-0 :lol::lol:

Φαντάζομαι μετα που θα μαζευες αλλα τι να κανεις να είστε καλα να στολισετε πάλι του χρόνου :P

Μπορει να έφταιγε και η μερα γιατι και μεις είχαμε τις απώλειες μας, έσπασε το χερουλι της φριτεζας και μαλλον βγήκε off γιατι με αυτο γυρίζει μέσα το καλάθι και ειχε παρει ένα καινούριο ράφι ο άντρας μου και όταν πήγε να το βάλει του έπεσε και χτυπήθηκε σε δυο σημεία :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα!!! Τι κάνετε? Όλες καλά?

Κανγκουράκι που σε βλέπω πάνω πάνω, χρόνια πολλά για τη γιορτή σου! Ήθελα να σου ευχηθώ στο φέις αλλά όλο το ανέβαλλα και πέρασε ο καιρός. Σε σκεφτόμουν όμως. Καλά τα ζουζούνια?

Κατερίνα χρόνια πολλά και σε σένα :D

Νάσια στο φέισμπουκ κι εσύ? :D Καιρός ήταν :P Τι κάνουν τα κορίτσια σου? Θα ανεβάζεις καμιά φωτό εκεί ή δε θες?

Βικάκι εσύ δε βάζεις καθόλου φωτό της μπέμπας? Δε θυμάμαι να την έχω δει καθόλου... Σου μοιάζει? Πήρε τις ματάρες σου?

Εμείς είμαστε επίσκεψη στα πεθερικά από την Παρασκευή... Βαριέμαι - βαριέμαι και βαριέμαι... έπρεπε όμως να έρθουμε για θα πάμε Ελλάδα για Χριστούγεννα για 2η συνεχόμενη χρονιά και μάλλον τους κακοφάνηκε που δε θα τους τιμίσουμε...

Κατά τα άλλα καλά...η Μαρκέλλα σταθμό, εγώ δουλειά και όλα έχουν μπει σε ένα ρυθμό.

Πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθηκατε πάλι όλες ....

Μαγδα σα τα χιονια ποτε θα έρθετε Ελλάδα για Χριστούγεννα?

Νασια τι έγινε το δέντρο σας ειναι ακομα όρθιο? :lol::lol::lol:

Εμεις στολισαμε χθες λίγο επεισοδιακα θα έλεγα, αρχικά η Αγγελική έβαλε σχεδόν όλα τα στολίδια στα κάτω κάτω κλαδιά και μετα αφου το έφτιαξα άρχισε και ξεκρεμαγε καποιες μπάλες, ελπίζω να μη γίνεται αυτη η δουλεια συνεχεια. Εντωμεταξυ ενω δούλευαν τα φωτακια καποια στιγμη παταγε ένα κουμπακι συνεχεια η Αγγελική που ρυθμίζεις πως θες να αναβοσβηνουν και μετσι μείναμε απο φωτακια..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονη μου έμεινα.... .. :(

Νασια που είσαι, Γιωτα εσυ?

Να χαίρεστε και οι δυο τα παιδάκια σας την Μαρία μας και τον Ιασονακο. Να ειναι παντα ευτυχισμένα χαρούμενα και να σας χαρίζουν χαμογελα και αισιοδοξία γιατρο μέλλον.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!

Κανγκουράκι μου όχι δεν έμεινες μόνη....κι εγώ εδώ είμαι, απλά αυτές τις μέρες δεν είμαστε κ στα καλύτερά μας γι'αυτό χάθηκα! Σ'ευχαριστώ για τις ευχές κοριτσάκι μου!!!!!!!!! Τα δικά μας γενέθλια ήταν εχθές.....αλλά τα κάναμε μόνοι μας στο σπίτι (ούτε η νονά μας δεν μπορούσε να έρθει) γιατί η Μαρία μου έχει λοιμώδη μονοπυρήνωση!!!!!!! :(:(

Η παιδίατρος μας τρόμαξε (για άλλη μια φορά) κ με άλλα νοσήματα (π.χ. Καβασάκι) που τα πέταξε χωρίς να ξέρει ότι εγώ είμαι αρκετά υποψιασμένη........με αποτέλεσμα φυσικά να τρέχουμε σαν τους παλαβούς στο Λοιμωδών για αιματολογικές, ούρων κτλ. Οι εξετάσεις ήταν όλες φυσιολογικές εκτός από αυτήν που έδειχνε λοιμώδη μονοπυρήνωση (monotest νομίζω λέγεται)......φυσικά κ η εικόνα της Μαρίας, με πρησμένους λεμφαδένες, σπυριά σε όλο το σώμα κ έναν λαιμό χάλια (εσωτερικά)! Από την πρώτη στιγμή μας είπαν ότι δεν είναι Καβασάκι (αν δεν το προλάβεις χτυπάει στην καρδιά, ελπίζω να μην μας πήραν στον λαιμό τους) κ μάλιστα απορούσαν πώς έκανε τέτοια διάγνωση η δικιά μας παιδίατρος.....Εύχομαι να έχουν αυτοί δίκιο!!!!!!! Η Μαρία τώρα είναι λίγο καλύτερα αλλά την Τετάρτη θα ξαναπάμε στο Λοιμωδών για επανέλεγχο......ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Γιώτα μου χρόνια πολλά κ για τα δύο ζουζούνια σου που είχαν γενέθλια αυτές τις μέρες!!!!!!! Χρόνισε κ η Εύα έτσι δεν είναι? Να τα εκατοστήσουν κ να είναι γερά (πάνω απ'όλα)!!!!!!!

Δεν έχω πολύ καλή διάθεση κ είμαι ακόμη φοβισμένη με το τί θα γίνει με την Μαρία μου γι'αυτό δεν μπαίνω συχνά αλλά δεν σας ξεχνάω......

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

νασια περαστικα στη μικρη σου.....πο πο πο...καλα λεω οτι μερικοι γιατροι ειναι ηλιθιοι......μην μου αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε....

ευχαριστω για τις ευχες....χρονισε η σκατουλα και ξεκινησε να μπουσουλαει η τεμπελα.....χαχαχα..

να χαιρεσαι το μαρακι σου....πολυχρονο.....με υγεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου περαστικα στην Μαρια τι αγωνια που περνας, να ειναι ολα καλα, θα δεις και με τον επανελεγχο καλα αποτελεσματα θα εχεις.

Γιωτα και τα δυο να τα χαιρεσαι, μπουσουλαει η μικρη ωραια. Βαλε μας καμια φωτογραφια να την δουμε την κουκλα σου.

Φιλακια κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια που την κόλλησε ρε συ? :o Εντάξει δεν είναι και φοβερό βέβαια, αλλά είναι άσχημα τα συμπτώματα και αργεί να περάσει... Θα ταλαιπωρείται η καημενούλα. Περαστικά σας :x

Κατερίνα ευτυχώς και γράφεις εσύ να γεμίζουν έστς και αργά οι σελιδες :D

Ερχόμαστε στις 20! Και θα μείνουμε μέχρι 5 ιανουαρίου.

Ενδιαφέρεται καμία για καφεδάκι Σόφιτελ στις 20 το απόγευμα? Γιωτούλα εσύ θα είσαι Αθήνα? Έχετε κι ΑΠό δυο -η Γιώτα 3!- παιδιά πλέον και φοβάμαι να σας το προτείνω γιατί φαντάζομαι πόσο δύσκολο θα σας είναι :? Πάντως εμείς εκεί θα είμαστε, όποιοα θέλει να κανονίσουμε ;)

Στολίσαμε κι εμείς σήμερα επιτέλους! Και του χρόνου κορίτσια!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...