Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Καλησπέρα φίλες μου!!!!

Όλα καλά απ'ότι διαβάζω και τα σποράκια μεγαλώνουν!!! Μπράβο κοριτσάκια μου!

Εγώ είμαι μόνη στο σπίτι με την μπέμπα, η οποία μου έχει αλλάξει τον αδόξαστο με την γκρίνια και το κλάμα....η Μαμία πήγε στην γιαγιά της βόλτα μπας και εκτονωθεί λίγο γιατί μέσα στο σπίτι κάνει σαν το θηρίο στο κλουβί!!!!!!!!!! Πολύ δύσκολα είναι τελικά και τα δύο μου παιδιά παρόλο που είναι και κορίτσια.......δεν ξέρω, βλέπω άλλα παιδάκια τόσο ήσυχα και λέω γιατί τα δικά μου βγήκαν τόσο ταλιμπάνια??????? Εγώ πάντως δεν ήμουν έτσι....ούτε τασάκι δεν πείραζα της μάνας μου!!!!

Αυτή τη στιγμή πεινάω πάααααααρααααα πολύ αλλά κάνω αιματηρή δίαιτα.........έχουμε πλακωθεί και με τον πατέρα των παιδιών μου (τί πρωτότυπο ΠΑΛΙ!!!) και αντί να μου κοπεί η όρεξη από την στεναχώρια όπως πάθαινα παλιότερα τώρα θέλω να φάω ακόμα και τους τοίχους!!!! Αλλά είπα, ΟΧΙ!!!! Πρέπει να χάσω τα κιλά που μου ξέμειναν από την εγκυμοσύνη της Μαμίας......τα 15 που πήρα σ'αυτήν την εγκυμοσύνη τα έχασα όλα τσακ μπάμ (από την καλοπέραση!)

Αχχχχχ πάλι κλαίει το μωρό......τί θα το κάνω αυτό το παιδί?????? Μία συνεχόμενη μίρλα είναι...........

Κανγκουράκι μου εμένα το Μαράκι μου έχει κόψει το γάλα εδώ και μήηηηηηηνες......έλεγα δεν πειράζει εφόσον τρώει γιαούρτια και τυρί, τώρα σιγά σιγά τα κόβει κι αυτά!!!!! Τί να την κάνω δεν ξέρω......

Φιλάκιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας γεια σας

η μικρή σήμερα δεν κοιμήθηκε το μεσημέρι και τώρα έπεσε ξερή απο τις 9.

Νομίζω τη φάση με το γάλα την ξεπεράσαμε ευτυχώς, το μεσημέρι μου ζήτησε απο μόνη της και ήπιε και τώρα το βράδυ τη ρώτησα αν θα πιει μου είπε όχι αλλά της λέω δεν θα μεγαλώσεις και δεν θα φτάνεις ψηλά και αφού το φτιάξαμε μαζί το ήπιε πάλι. Σήμερα πήγαμε και παιδίατρο, είχαμε να πάμε απο τον Ιούλιο, είναι 91 πόντους και 11,3 κιλά.

Το μπεμπάκι μου καλά πιστεύω ανυπομονώ να το δω την Τετάρτη και φυσικά ανυπομονώ να το νοιώσω αν και νωρίς ακόμα.

Βικάκι όλα καλά μια χαρά μεγαλώνει το σποράκι σου.

Γιωτάκι γυρίζετε σπιτάκι σας ε καλή επιστροφή!

Νάσια ζωηρούλα και η μικρή ε μήπως την ενοχλεί τίποτα και έχει γκρίνια.

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ στεναχωρημενη γιατι ο αντωνακης θα κοιμηθει στη πεθερα μου γιατι κ εγω κ ο μπιλακος ξυπναμε πολυ πρωι κ να μη ταλαιπωρουμε ουτε πεθερα ουτε παιδι.υπομονη,μια νυχτα ειναι θα περασει... :((

δε σας ειπα,οι παλμοι ηταν 138,λιγοι δεν ειναι;ο γιατρος ειπε οτι απο 120 εως 160 ειναι μια χαρα.

απο δευτερα εχω μια εβδομαδα αδεια κ χαιρομαι πολυ,θα εχει κ ψωφο κ τη τριτη γιορταζει κ ο τονακης μου οποτε θα ετοιμαστω με ησυχια.αχ ωραια,αντε να περασει η αυριανη μερα μονο.

καγκουρακι μου κ εμεις πηγαμε παιδιατρο μεσα δεκεμβρη κ τωρα παλι μετα απο 3 μηνες.εισαι καλυτερα απο τις ανακατωσουρες;κ εμενα ο αντωνης δε πινει οσο γαλα επινε,υπαρχουν βραδυα ποιυ πινει 70 μλ.

νασιουλινι μου υπομονη με τα κοριτσακια σου.οσο για τη μπεμπουκα ειναι ακομα πολυ μωρακι κ μενα ο τονι ηταν γκρινιαρης σε γενικες γραμμες αλλα τωρα ειναι καλο παιδακι.παντως παρατηρω οτι τα κοριτσια οταν ειναι ζωηρα ειναι πολυ πολυ ζωηρα.κ συνηθως τα κοριτσια ειναι πιο ζωηρα σε σχεση με αγορια.το λεω απο γνωτστων μου παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μια χαρά είναι οι παλμοί πιο τέλειοι δεν θα μπορούσε να είναι, σκέψου είσαι στο μέσο του φυσιολογικού, το καλύτερο. Τι να πω εγώ που μου βγήκαν εκτός ορίων και θα πάω πάλι την τετάρτη για να δούμε τι γίνετε? Πάντως να ξέρεις επειδή το έψαξα λίγο και ρώτησα κα το γιατρό μου μου είπε οτι τις πρώτες εβδομάδες οι παλμοι είναι πιο ανεβασμένοι και καθώς προχωρά η εγκυμοσύνη ολοένα και μειώνονται έτσι ώστε οταν τα μωράκια γεννιούνται να έχουν τους φυσιολογικούς παλμούς που έχουμε ολοι.

Απο ανακατωσούρες μια μερα δεν έχω μια μερα έχω, έκλεισα και την 13η βδομάδα λογικά θα υποχωρήσουν σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκες μου φιλεναδιτσες μου......

βικακι τι ωραια που ακουσατε καρδουλα.....μπραβο και ειπαμε οχι αγχη.......

κατερινακι ναι σημερα το απογευμα αναχωρουμε απο αθηνα......επιτελους.....παμε σπιτακι μας......

χαιρομαι πολυ αλλα απο την αλλη με περιμενουνε πολλες δουλειες και αυτο μετριαζει τη χαρα μου :D

τωρα δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω......ελπιζω να προσαρμοστουμε γρηγορα για να τα λεμε και παλι........

κατερινακι μου ευχομαι ολα να ειναι ενταξει τη τεταρτη α!!!!!!και μη φας καθολου γλυκα απο την προηγουμενη γιατι κανουν ταχυκαρδια στα εμβρυα......

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας, να μπαίνεις να μας λες τα νέα σας.

Ηξερα για τον καφέ και τον έχω κόψει δεν ήξερα οτι και τα γλυκά κάνουν ταχυκαρδία στα έμβρυα, λες... τώρα που το σκέφτομαι είχα φάει και μια μπανάνα το πρωί πριν τον υπέρηχο που όσο να 'ναι γλυκιά την λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε γι αυτο λενε αν δεν ακους το μωρο φαε κατι γλυκο η πιες ενα χυμο......γενικως να τα αποφυγεις ολα αυτα.....2 μερες πριν για να εισαι σιγουρη :) ολα καλα θα ειναι......μην αγχωνεσαι κουκλα μου :YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες,τι κανετε;

εχετε χαθει οι πιο πολλες..κατερινακι,ευακι,ολιακι,πασχαλακιχρυσουλινι που ειστε ολες;;;

εγω καθομαι ξαπλωμενη στον καναπε,ο αντρας μου στη δουλεια κ το μωρακι μου κοιμαται.το αλλο μωρακι θελω να πιστευω οτι μεγαλωνει σημερα με ποναει η κοιλια στις ακρες σαν να εκανα γυμναστικη κ πιαστηκα.

καγκουρακι μου το ξερω για τους παλμους οτι οσο μεγαλωνουν μειωνονται οι παλμοι,γι'αυτο κ αγχωθηκα επειδη οσο μεγαλωνει δηλ ποσο θα πανε; :D

γιωτακι τα γλυκα λενε να τα τρως για να κουνηθει ολο το μωρο,δηλ ασχετα με τη ταχυπαλμια που ισως τουπροκαλεσει.εγω δηλ ετσι ξερω.

απο αυριο εχω μια εβδομαδα αδεια κ ευτυχως γιατι θα εχει πολυ κρυο κ γιορταζει κ το παιδι μου τη τριτη κ θα τα κανω ολα μια φορα κ εγω με ησυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες...Οι εγκυουλες απο οτι βλεπω ειναι καλα..Βικακι μια χαρα ειναι οι παλμοι του μωρου..Ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι...

Γιωτα με το καλο να γυρισετε στο σπιτι σας..Τελικα τι εγινε με την αδεια ?Σουδωσανε το χαρτι?

Εγω αυτη την εβδομαδα ημουν αρρωστη με βηχα και συναχι ..Ευτυχως δεν κολλησε ο Νικολακης...Επαιρνα συνεχεια τα παναντολ για το συναχι..Ευτυχως τωρα ειμαι καλυτερα

Νασια οι ζουζουνες σου ζωηρες ε?Υπομονη ..

Πασχαλακι τι καλα που σταματησες ..Να ξεκουραστεις τωρα..

Μαγδα που εισαι βρε κοριτσι?Η Μαρκελλα τι κανει?Να μπαινεις πιο συχνα..Και σεις προσπαθητε για νινι ?Και γω λεω να ξεκινησω προσπαθειες...Θα δειξει ..ΟΝικολακης βλεπει μωρο στην τηλεοραση και φωναζει νινι νινι..Εχει πολυ πλακα...

Χρυσουλινι,Κατερινακι ,Κανγκουρακι πολλα φιλια.Καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..........

επιστρεψαμε και ειμαστε πολυ καλα......η μικρη πλεον δεν εχει καθολου πονακια.......κοιμαται απο τις 11 μεχρι τις 5 και μετα τρωει και ξανακοιμαται.....τα ταλιμπανακια μου εχουν ξεσαλωσει...τους αρεσει τοσο πολυ εδω.......

βικακι σου λενε να τρως γλυκα για να ξυπνησει το μωρο αλλα στην ουσια ξυπναει γιατι η ζαχαρη τους προκαλει ταχυκαρδια.....

ολια περαστικα και καλες προσπαθειες και με ευχαριστα νεα......

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες

Βικάκι να χαίρεσαι τον Αντωνάκη σου, να είνα πάντα χαρούμενος και ευτυχισμένος και με το καλό το αδερφάκι του. Εχεις και άδεια θα τον ευχαριστηθείς!

Γιωτάκι επιστρέψατε στη βάση σας και βλέπω προσαρμοστηκε η μικρούλα μια χαρά.

Οι υπόλοιπες που είστε?

Εγώ αυριο θα δω το ζουζουνάκι μου, ελπίζω να είναι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι να χαιρεσαι τον αντωνακη σου.....πολλα φιλια στον κουκλο σου......

κατερινακι καλη επιτυχια για αυριο και περιμενουμε νεα σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας ζήσει ο Αντωνάκης! :x

Να τον χαίρεσαι Βικάκι μου!

Φιλιά σε όλες και ειδικά στις κοιλίτσες! Τις γεμιστές..... με τα μωρά δηλαδή ....κι όχι με τις φακές σαν τη δικιά μου :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου..

ειμαι χαλια με φαρυγγιτιδα απο την πρωτοχρονια...σκατουλες δηλαδη!!

στα γρηγορα να ευχηθω χρονια πολλα στον Αντονιο της Βικυς! να ειναι παντα καλα να τον καμαρωνετε κ με το καλο να ερθει κ το αδερφακι του!!

Κατερινα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κοπελα μου! να ειστε παντα μαζι ευτυχισμενοι! φιλια σε ολους σας πολλα πολλα!!!

εγω ετοιμαζομαι για τα γενεθλια μας..ειναι την Δευτερα αλλα θα τα κανουμε Κυριακη κ εχω ενα σωρο πραγματα να φτιαξω παλι κ ειμαι κ αρρωστη κ ακομα πιο αυπνη απο το συνηθισμενο :evil:

δεν θα κανω ομως πολλα φετος αλλα θα φτιαξω την τουρτα κ 2-3 φαγακια.ετοιμασα κ τα δωρακια των μικρων καλεσμενων κ εφτιαξα κα τα ζωακια που θα βαλω στην τουρτα απο ζαχαροπαστα..οταν τα εχω ολα ετοιμα θα σας βαλω κ φωτο!

χαιρομαι που ειστε ολες καλα! δεν σχολιαζω...ειμαι στα πολυ νταουν...

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!

Μπαινω σχεδον καθε μερα, διαβαζω νεα σας αλλα ειναι πολυ αργα και μπαινω στα κλεφτα και παω για νανι!

Βικακι να χαιρεσαι τπν Αντωνακη, να ναι πολυχρονος!Με το καλο να υποδεχτεις και το νεο μελος, να χεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Κατερινα μου και συ χαιρεσαι τον αντρουλη σου!πολυχρονος!

Σοφακι μην νταουνιαζεις, εσυ δε μασας!Περιμενουμε νεα σου συχνοτερα!

Εμεις ειμαστε καλα, την επομενη Δευτερα εχω γιατρο για να δουμε το μπεμπε!

Σας φιλω γλυκα!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες για τον αντωνακη να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

κατερινα μου να χαιρεσαι κ εσυ τον αντρουλη σου!να ειστε γεροι κ να χαιρεστε τη πανεμορφη οικογενεια σας!

καγκουρακι μου ειδα τα νεα στο αλλο ποστακι για το νινακι στη κοιλιτσα κ χαρηκα πολυ που ολα ειναι οκ κ με τους παλμους.μπραβο,ολα καλα θα πανε!

εμεις χθες τα περασαμε πολυ ωραια ειχαμε κοσμο κ του αντωνακη ολοι σχεδον του φερανε παιχνιδια κ ηταν τρελαμενος,απλα με στεναχωρει γιατι ενω σε γενικες γραμμες ειναι καλο παιδακι δε δινει τα παινιδια του σε αλλα παιδακια κ ουρλιαζει αν του τα παρουνε.μεγαλωνοντας πιστευω να αλλαξει.

απλα σημερα εκανα αρκετες δουλειες,βεβαια εστειλα το παιδι στη πεθερα κ τα εκανα με ησυχια αλλα ξεπατωθηκα.το απογευμα εχω σιδερωμα.κ πολυ μαλιστα.κ φυσικα βαριεμαι πολυ! :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

αυτα τα νεα μου,παω να ξαπλωσω λιγο γιατι κουλουριαστηκα εδω στον καναπε κ παω να ισιωσω λιγακι! :lol:

πολλα φιλια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες,

το μπεμπάκι μου είναι μια χαρά, οι παλμοί ήταν στα φυσιολογικά όρια, δεν είδαν και κάτι άλλο που να δηλώνει οτι μπορεί να έχει κάποιο πρόβλημα οπότε θεώρησαν την ταχυκαρδία που είχε στην αυχενική σαν κάτι τυχαίο και έτσι ηρέμησα κάπως και εγώ.Θα το δω τώρα πάλι σε 4 βδομάδες και ελπίζω να επιβεβαιώσουμε και το φύλο, μιας και σήμερα κοιταξαν μόνο παλμούς.

Κατερινάκι χρόνια πολλά και για τον αντρούλη σου, δεν το θυμήθηκα οτι γιορταζε.

Σοφάκι περαστικά, να προσέχεις και τον μικρό. Να μπαίνεις να μας διαβάζεις και να φτιάχνει η διάθεση δεν σε θέλω νταουν.

Βικάκι για τα παιχνίδια μην ανησυχείς έτσι κάνουν σε αυτή την ηλικια, μεγαλώνοντας στρώνουν.

Εμένα τώρα τελευταία αν δεν γίνει αυτό που θέλει έχει κάτι νεύρα, ψευτοκλαίει και χτυπιετε, terrible two τι να πεις. Ξύπνησε το θηριάκη σας αφήνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες να ειστε καλα!!

Βικακι να χαιρεσε τον Αντωνακη σου πολυχρονο και γερο να ειναι το αγορακι σου!!!

Νασιουλα μου πολυχρονη να εισαι κοπελα μου να σε χαιρετε η οικογενεια σου!!

εμεις τα ιδια,τιποτα το ιδιαιτερο,πολυ κρυο εχουμε αυτες τις μερες,τα παιδια πηγαινουν μια ωρα αργοτερα στο σχολειο λογω του παγετου,ευτυχως βαλαμε ξυλολεβητα και σωθηκαμε αλλιως δεν βγαιναμε περα με το πετρελαιο με τιποτα

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nασια μου χρονια πολλα κοριτσαρα μου! να εισαι χαρουμενη με υγεια κ ευτυχια σου ευχομαι!!

Καγκουρουλα Πασχαλιτσα κ ολες οι φουσκοκοιλιτσες χαιρομαι που ειστε μια χαρα!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια πολύχρονη για χθες, να είσαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και να χαίρεσαι τα ομορφα κοριτσάκια σου!!!!!!!!!!!!!

Που έχεις χαθεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας και που με θυμηθήκατε!!!!!

Βικάκι μου χρόνια πολλά για τον Αντωνάκη σου προχθές!!! Να είναι γερός, καλότυχος και να τον χαίρεστε! Και με το καλό να έρθει και το αδερφάκι του!!!

Κατερινάκι μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου κορίτσι μου!!!!! Πολύχρονος να είναι και να χαίρεστε την οικογένειά σας!!!

Νιώθω πολύ κουρασμένη σήμερα και νυστάζω απίστευτα αλλά μέχρι να συμμαζευτούμε στο σπίτι και να κάνω κάτι δουλίτσες, έκατσα τώρα και όπου να'ναι θα ξυπνήσουν τα ταλιμπάνια!

Στεναχωρέθηκα κιόλας σήμερα γιατί πέθανε ένας θείος μου.....βέβαια ήταν μεγαλούτσικος και είχε καρκίνο εδώ και χρόνια οπότε είμασταν προετοιμασμένοι αλλά στεναχωρέθηκα περισσότερο επειδή δεν μιλιόμασταν οικογενειακώς εδώ και χρόνια (η γυναίκα του είναι αδερφή του πατέρα μου και πολύ μεγάλη γαϊδούρα) και ο πατέρας μου δεν θέλει να πάει στην κηδεία από πείσμα πιστεύω! Βέβαια είναι και μακριά (στην Λαμία) αλλά και πάλι αν τα είχαμε καλά σίγουρα θα πήγαιναν με την μαμά μου! Αυτός ο θείος πάντως ήταν πολύ καλός σε σχέση με την βλαμμένη την "θεία" μου και ποτέ δεν ανταλλάξαμε πικρή κουβέντα!

Λοιπόν πήγα και στον γυναικολόγο.....η μεγάλη κύστη που είχα εξαφανίστηκε και το τεστ παπ βγήκε φυσιολογικότατο! Τώρα με πρήζει ο άντρας μου να "ξεσκονίσουμε" κι εμείς τον κουραμπιέ, οι δικαιολογίες τελείωσαν αλλά πωπωωωωωω δεν θέλω καθόλου....ιδίως επειδή είμαστε μονίμως "φαγωμένοι"!!!!!!! Άσε που πέρσυ μετά από μία τέτοια κατάσταση βρεθήκαμε μία μόνο φορά (με προφυλάξεις υποτίθεται) και έμεινα έγκυος στην μπέμπα!!!! Σήμερα που πήγα να πάρω τα αποτελέσματα του τεστ παπ μου έκανε πλάκα ο γιατρός μου "τί έγινε? ήρθες για το τρίτο?" και του λέω "γιατρέ τα ίδια μου είπες και πέρυσι τον Ιανουάριο (εκεί γύρω στην γιορτή μου το κάνω πάντα) μετά το τεστ παπ και τον Φεβρουάριο ξαναήρθα γιατί ήμουν έγκυος....." :shock:

Δεν γιορτάσαμε εχθές.......με το μωρό δύσκολα και είναι και ζόρικο παιδάκι αλλά σχεδόν με το έτσι θέλω (παρόλο που είπα ότι δεν θα γιορτάσουμε) ήρθαν οι κουμπάροι του άντρα μου......εεεεε μετά αφού είχαμε ξεσηκωθεί είπαμε να πάμε μια βόλτα μέχρι την ταβέρνα των πεθερικών με ένα φιλικό ζευγάρι αλλά τα θηρία μου μας την έβγαλαν ξινή την βόλτα......η Μαμία έκανε σαν παλαβό που βγαίνει πρώτη φορά από το σπίτι, έτρεχε σαν σβούρα (έπεσε και χτύπησε δύο φορές τα μούτρα της), τσίριζε, φώναζε.......η μπέμπα έκλαιγε ασταμάτητα επί μιάμιση ώρα ώσπου αναγκαστήκαμε και φύγαμε άρον άρον!!!!! Για πουθενά δεν είμαστε......αφήστε που νομίζω πιά ότι τα παιδιά μου κατά λάθος βγήκαν κορίτσια............ούτε τα αγόρια δεν είναι τόοοοοοοοοοσο ζωηρά πιά!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου ευτυχώς όλα καλά με το σποράκι!!!! Αγοράκι έχετε τελικά??????

Σοφάκι μου να μου φιλήσεις τον Βασιλάκη μας!!!! Κάπου εδώ γύρω δεν έχετε γενέθλια?????

Κατερινάκι μου άστα πολύ κρύο κι εδώ.....βέβαια δεν έχουμε παγετό αλλά είναι λες και θα χιονίσει!!!! Ο ξυλολέβητας κι εδώ "παίζει" πολύ αλλά άκουσα ότι θα αρχίσει να τους κυνηγάει το δασαρχείο γιατί έχουν ριμάξει την μισή ξυλεία της Χαλκιδικής!!!!!! Μέχρι και τις ελιές έχουν αρχίσει να παίρνουν σβάρνα.........

Πασχαλάκι μου περιμένουμε νέα την Δευτέρα από το κουνιαδάκι μας!!!!!

Όλια μου που χάθηκες?????

Άραγε η Πάτσυ πώς να τα περνάει???????????? Μιλάει καμία μαζί της????

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!

Συμπεθερουλα μου σου στελνω πολλες σφιχτες αγκαλιες και φιλια για χθες για την ονομαστικη σου γιορτη!Να σαι πολυχρονη και γερη !παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια αου!!!!!

κι εμενα γιορταζε ο μπαμπας εχθες πηγαμε μαι βολτα το βραδακι και ξεσαλωσε ο μικρος !εχει πολυ πλακα, καταλαβαινει οτι ειναι το επικεντρο της προσοχης και κανει ολα ζουζουνιες!!!!!!!!!

Βικακι μη στεναχωριεσαι ετσι ειναι κι ο δικος μου., δεν αφηνει και τωρα τελευταια τα βαζει και μαζι μου πχ οταν τακτοποιω τα παιχνιδια του και τα μετακινω ή τα αλλαζω θεση κανει σαν παλαβος τσιριχει και κλαει με μαυρο δακρυ λες και θα του τα φαω...ε δε σου λεω τι γινεται αμα τα πειραξει αλλο παιδακι!φαση ειναι και θα περασει!

Κανγκουρακι ευτυχως ολα καλα μπραβο βρε κοριτσι.Εγω παντως εχω τρην εντυπωση πως θα κανεις παλι κοριτσακι!τι σας ειπαν σαν πρωτη προβλεψη;(αν και εγω τις προβλεψεις τοσο νωρις δεν τις πολυπιστευω, ειδες απο αγορι μου βγηκε κορη!!!!)

ασας φιλω!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια

Νάσια και εγώ ωρες ωρες την ιδια απορία έχω για την Αγγελική, λέω αν ήταν αγόρι τι παραπάνω θα έκανε.

Τώρα για το δεύτερο μου είπαν μάλλον αγοράκι, περιμένω ομως σε ένα μήνα που θα ξαναπάω να το επιβεβαιώσω. Πάντως Πασχαλιά έχεις δίκιο που δεν εμπιστεύεσαι τόσο νωρίς τις προβλέψεις, έχουν μια στις τρεις πιθανότητες να σου πουν λάθος, γι αυτό και εγώ δεν το δένω ακόμα. Περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα, πόσο θα έχει μεγαλώσει η ζουζουνίτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας...

Βικακι να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου !!!!

Νασια μου χρονια πολλα και σε σενα ..Λιγο καθυστερημενα αλλα δεν προλαβα να μπω αυτες τις μερες...

Εμεις ειμαστε καλα αλλα ο Νικολακης πολυ ζωηρος ..Τα εχει διαλυσει ολα μεσα στο σπιτι ..Χθες το βραδυ ειδα κατι τεραστιες γρατζουνιες στο τραπεζακι του σαλονιου και του εβαλα τις φωνες ..Μετα βεβαια το μετανιωσα αλλα στενοχωρηθηκα γιατι αυτο το τραπεζακι ειναι καινουριο και ηδη θελει βαψιμο απο τις γρατζουνιες..

Την τριτη βγηκαμε αγορα και ψωνισα για το Νικολακη δυο μπουφαν για του χρονου και εσωρουχα..Πηρα και για μενα ενα φορεματακι....

Σημερα εχω ρεπο αλλα μα αυτο τον αερα που να βγεις εξω..

Σοφακι περαστικα .Καλα να περασετε στα γενεθλια του Μπιλακου...

Πασχαλακι τι κανει ο Μακουλης?

Αυτα κουκλιτσες φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!

σας ευχαριστω πολυ κ παλι για τις ευχες σας για τη γιορτη του αντωνη κ να ευχηθω στη νασιουλα μας χρονια πολλα κουκλα μου αν κ εγω καθυστερημενα στα λεω,βεβαια σε θυμηθηκα εκεινη τη μερα αλλα ειχα ηδη γραψει κ ειχα κλεισει το λαπτοπ.

με εχει πιασει μια βαρεμαρα που δε λεγεται.μιλαμε θελω ολο να ειμαι ξαπλωμενη κ να μη κανω τιποτα.

τελειωσε κ η αδεια μου κ εχω παθει καταθλψη.ηδη σκεφτομαι πως θα γινει να ξανακατσω.ο αντωνης εχει κολησει που ειμασταν ολο μαζι κ εγω τον συνηθισα παλι κ δε μπορω να τον αποχωριστω.αχ θεε μου,δε μπορωωω.... #-o:((

τωρα εκανα κ ενα μπανακι γιατι το απογευμα πιο αργα θα συναντηθουμε με τον νονο μας,εχει γενεθλεια κ θελει να μας βγαλει εξω.κ βαριεμαι επισης να παω παρολο που τα κουμπαρακια μας τα αγαπω πολυ κ παντα περναμε καλα.

αυτα τα νεα μου δεν εχω κ πολλα κεφια κοριτσακια μου,θα τα ξαναπουμε... [smilie=sad11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...