Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

καλα,μην ξενερωνετε τοσο! :D:D

μετα απο λιγο αρχισαν να με ρωτουν ποσες απουσιες δικειουνται να κανουν,ποσες αδικαιολογητες κ ποσες δικαιολογημενες κ αν γινονται καταληψεις κ στα γυμνασια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αα!κ γιατι δεν ανοιξε το κυλικειο!! :lol::lol:

οποτε..υπαρχει ελπιδα!δεν χαλασαν κ τοσο! :lol::lol::lol::lol:

Α ενταξει γιατι ανησυχησα προς στιγμην!!!!! :lol::lol::lol:

Τι εμονη με τα χωνια αυτοι οι Γερμανοι!!!! :lol::lol::lol:

Ε ναι Αργυλουλα για χωσε λιγακι τον αντρα σου,γιατι πολυ λουφαρει!!!! :lol::lol::lol:

Αληθεια πως τον λενε;;;;

Γωγουλα που εισαι πουλιμ;;;; η Ιωαννιτσα καλα;;;;

Α και τη Μαγδα σκεφτομουν σημερα...τι να κανει το Μαρκελλακι με το παιδικο;;; :roll:

Βικυ αντε ρε θα μας πεις με τη ξαδερφη;;;;; μα θα σκασω λεμε!!!! :P

Ξυπνησαν τα καμαρια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε ?

δεν εχ και πολλα να σας πω .

διαβαζω για τα σχολεια καιμε πιανει κομπος στο στομαχι ....γενικα εχω εναν κομπο στο στομαχι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα της βικακι...ευχομαι ναμην ειναι κατι σοβαρο .

με τον Μ εχουμε περασει απο την φαση του οχι στην φαση του ναι ...ολη μερα "ναι μαμα ""ναι μπαμπα" ακομα και σε ερωτησεις που δεν καταλαβαινει η που ειναι για οχι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααα

Σημερα σας διαβαζω ολη μερα αλλα δεν προλαβα να σταυρωσω λέξη...Ο μικρουλης μου ολο κλαιει.. :(:( μαλλον δοντακια..τωρα του εδωσα ντεπον μπας και ηρεμησει ο καημενος.

Ιουλιαααααααα ...ααααααααααχχχ..οσο διαβαζω για τις τοποθετησεις τοσο νοιωθω ναυτια :?:?:?

Τελικα εγω δε θα τοποθετηθω και τον Γενναρη θα παρουσιαστω στο πυσδε και μαλλον θα παραμεινω εκει...μμμμμμμμμμμ ..αυτο που ονειρευομουνα..μπλιαχχχχχχχχ!!!

ο αντρας μου ακομη να τοποθετηθει και αυτος.

Νατασουλα εδω οι πληροφορικοι εχουν παει στα δημοτικα.Πληροφορικη θα τους κανουν καθηγητες Β/θμιας. Οι φιλτατοι δασκαλοι βεβαια θελουν να τη διδαξουν αυτοι... :evil::evil::evil::evil:

Αντε μη πω τπτ για τον κλαδο τους και παρει η μπαλα και τη Λενα μας.. :roll::roll::roll:

Και επισης που ακουστηκε ψηφιακο σχολειο χωρις καθηγητη πληροφορικης και χωρις Η/Υ και οπτικοακουστικα μεσα;;;;ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Αφρο τι σου ειπε ο γιατρος για τα κακα βρε;;;

Αργυ πολυ ελαφρυ το προγραμμα του σχολειου μου φανηκε..εγω συμφωνω!!!Εδω τα παραφορτωνουν ρε γμτ τα παιδια..και μαζι τα τραβανε και οι γονεις.

Εμενα ο Νικολας βλεπει τον Μακουιν..Μαλλον γρηγορο καρτουν θεωρειται ε;;; :roll::roll::roll:

Ελενη τελικα πηρα μια λοσιον της προπολαιν.Για να δουμε.Βασικα πιο πολυ για μενα φοβαμαι μην κολλησω ψειρες και λογω θηλασμου δε θα μπορω να βαλω τπτ στο κεφαλι μου ..παρα για τον Νικολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!Δεν ειμαι σε θεση να σχολιασω...ζαβλακωμενη νιωθω...

Ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο αυτο που συμβαινει με τα σχολεια...

Η Δ ποτε δεν παραπονεθηκε για το 1ο 2ωρο και κανανε κι ενδιαμεσο διαλειμα..

Τονια , γκουλιγκουλι ελεγε κι ο μπιμπις και τωρα καμοια φορα το κανει για παιχνιδι!!!

Σας ειπα οτι ειμαι τρελα ερωτευμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενη ο ερωτας σου οφειλεται για το ξεχειλωμα;;;;;; :lol::lol:

Βικυ τι επαθε η ανιψια σου;;;πως χτυπησε;;; ειναι σοβαρο;;; :?:?

Παιδια αφηστε να λεει ο παπαρας για ψηφιακα σχολεια...ναι μπορει να γινουν αλλα οχι απο αυτον και οχι απο ελληνα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Κατι δε παει καλα και ανησυχω...μολις μαθω περισσοτερα θα σας πω με πμ... :roll:

Παναγιωτα εσκασε κανενα δοντι η στα προθυρα ειναι και τον ταλαιπωρει το πατατουλη σου;;; :(

Α για τις ψειρες που λεγατε παρτε μια παιδικη κολονια και βαζετε τους στο κεφαλι λιγο καθε πρωι...δε πλησιαζουν οταν μυριζουν αρωμα!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας από το μυξόσπιτο!

Από το πρωί εγώ ο Δ και η Δ ξυπνήσαμε με καταροή και πονόλαιμό.

Η Δ κοιμήθηκε στις 9.30 και μέχρι τώρα έχει ξυπνησει 2 φορές η καλή μου. Δύσκολη νύχτα προβλέπεται...... :?:?:?

Είχε και λίγο πυρεττό αλλά δεν της έδωσα τπτ. Και για όλα φταίει ο πεθερούλης-μπέμπης :twisted::twisted::twisted: Και το Πάσχα έτσι μας την έκανε και αρρωστήσαμε οικογενειακώς.

Για τις ψείρες να κάνετε ένα ξέβγαλμα με νερό και ξύδι που και που. Το έκανα μικρή και κολλούσα πάντα ψείρες!!! :lol::lol::lol::lol:

Πλάκα κάνω!!! Κάνει καλό πάντως!

Παναγιώτα μου ελπίζω να βγει το δόντι και σύντομα! 1ο;;;

Τόνια τί υποψιάζεσαι;;; Σχετικά με τί;;

Argi τί είναι ρε συ αυτά τα χωνιά; Κόλλημα...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νένη ποιός ο τυχερός;;;;;;χαχαχα

Βίκυ είναι σοβαρό; Πως χτύπησε;;;

Επειδή κάπου το διάβασα πριν και για να μην το ξεχάσω καλόα είναι στα παιδικά καθισματάκια να εξαντλούμε το όριο των κιλών αρκεί να μην φεύγει το κεφάλι εκτός (στο ύψος). Τα 9-18 είναι μέχρι 18 κιλά Οπότε το χρησιμοποιούμε μέχρι τότε. Τα μπούστερ είναι για πολύ μεγαλύτερα παιδάκια.Δείτε στην κατηγορία 2-3 για καθίσματα που γίνονται έπειτα και μπούστερ.

Αναστασία μακάρι να είναι το τυχερό σου! Και μην παραλογίζεσαι!

Δημητρούλι καλή αρχή με την δουλειά εύχομαι όόόό΄ταν πιάσεις! Μακάρι να γίνει τμήμα!!!!

Ιουλία με την ένσταση δεν έγινε τπτ τελικά;

Λένα εσύ τελός με το σχολείο;

Βένη είδα για τα κιλά σας! Μπράβο ρε συ! Άντε και τα 12 τώρα!!!

(ξε χνάω πολλά αλλά τα διάβαζα διακεκομμένα από χθες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεμπι ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο, περαστικα!

παναγιωτα ποιος δασκαλος καλε θελει να διδαξει πληροφορικη??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσους ξερω κοιτανε μην τυχον κ κανουν καμια ωρα παραπανω μαθημα, μην τυχον κ λειψει ο γυμναστης κ χρειαστει να αναπληρωσουν μια στις τοσες μια ωρα μαθημα... ελεος!!!!

αντε να βγαλει κανενα δοντι να ηρεμησει το παλικαρακι σου..

νατασακι ναι αδεια εχω, η κανονικη μου ξεκιναει οκτωβρη

περαστικα σας κ παλι!

ιουλια αγαπη πως ειναι το στεφανι σου?

εμεις σημερα πηγαμε σε μια ωρυλα να δει τον τολη, εχει βηχα λιγο μυξα κ πολυ φλεμα 2 βδομαδες, μπορει κ παραπανω

τον εξετασε κ του λεει οτι πρεπει να του κανει ενδοσκοπηση στη μυτη :roll:

κ πριν προλαβω να ρωτησω τι ειναι τι γινεται κλπ αυτος απανταει με χαρα ναι κ αυτη παιρνει τα συνεργα

πηρε ενα τεραστιο σωληνακι κ το εχωσε μεσα στη μυτη του :shock::shock::shock::shock:

ηταν γεματος πυον!!!!!!!!! πολυ πραμα κοριτσια!!

κ μας λεει οτι πρεπει να το καθαρισει, οκ λεει παλι ο τολης κ παιρνει αυτη ενα αλλο σωληνακι τα χωνει κ τα δυο μεσα κ με το ενα αρχιζει να ρουφαει :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλα ο τολης πρεπει να γαμηθηκε στον πονο!!!!

κ ο αναστασης κοιτουσε με τα ματια ορθανοιχτα, κ οταν ακουγε να ρουφαει το πυον αρχισε να φωναζει φτανει φτανει μπαμπα, οχι αλλο!! :lol::lol:

τρομαξε το πουλακι μου!!!!

τελικα η διαγνωση ειναι ιγμοριτιδα, οξεια κιολας, μια βδομαδα αντιβιωση, κατι σπρει κ κατι χαπακια, ουτε θυμαμαι για τι ειναι αυτα..

πηγαμε ρωτησαμε κ στο ωδειο β ελλαδος για τον μικρο, θα δουμε αν θα τον παμε τελικα!!

ομορφα περασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα....

επιτελους η οικογενεια μου στο προφιλ μου...

να σας συστησω..εγω πρωτα διπλα το αντρονι μου...μετα ο θοδωρης..κ το κατω δεξι τσακπινικο ο παντελης... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε θου!!

κ οτι αναρωτιομουν που χαθηκες!!!!!!

καλα το αναποδο κουκουβαγιακι ειναι το καμαρι σου??? :lol::lol::lol::lol:

ρε κοριτσια babyswimming εχει μονο ο παοκ????

το μαθημα κραταει μονο μιση ωρα... τι να προλαβει να κλασει ο αναστασης..

μεχρι να μπει θα πρεπει να βγει παλι κ θα τον ακουσουν μεχρι τον ευοσμο!!

δεν εχει πουθενα αλλου?

εδω δυτικα ξερω οτι δεν εχει, κεντρο η ανατολικα δεν εχει κατι αλλο? ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

διαβασα αλλα τι να πρωτο πω...

αναστασιαπολυ τηλ ρε βλεπεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μα τι σκεφτεσται ρε παιδια..κ συ κ η λενα ειστε αππαπαπαπ

εγω το πηγα 9,5 μηνων...

δε θυμαμαι αισθηματα αλλα τοτε ειμουν κουλ/..

δε εκλαιγε παντα αλλα πολλες φορες εκλαιγε το λυπομουν κ μολις εφευγα το ξεχνουσα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

να ντραπω? :oops::oops::oops::oops:

εγω πηγα με το σταυρο στο χερι..δηλ ολοι θα με προσεχουν το παιδι κτλ κτλ..δε εκανα αρνητικες σκεψεις...

αυριο θα αρχισω το μεγαλο σχολειο..ξερετε ποοοοοοοοοοοσο το σκεφτομαι?

κ ναι λιγο εχω τυψεις που το στελνω ενω σε δουλευω..γιαυτο λεω να το πηγαινω 4 φορες τη βδομαδα...

σκεφτηκα να μη το παω καθολου αλλα ειναι πλεον 2,5..πρεπει να παιζει κ με παιδακι...

σημερα κρατησε το μικρο η πεθερα 3 ωρες..ο μικρος δε πηρε καθολου μπουκαλι..ουτε με φρεσκο δικο μου γαλα ουτε κατεψυγμενο..ουτε λαχανικα με κρεας..ΑΠΕΡΓΙΑ

μολις με ειδε τρελαθηκε..βασικα με περιμενε..γτ 3 ωρες δε διαμαρτυρηθηκε...σε λεει ποσο θα αργησει η κακουργα..

ο θοδωρης ηπιες το ακτεψυγμενο γαλα :shock::shock::shock::shock: μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

κ κοιμηθηκε με πιπιλα..οτι του φανειιιιιιι :!::!::!::!:

σημερα πηρα τηλ τη γραμματεα που εχω να πω μονο καλα λογια για αυτη,,ειναι κ γαμωωωωωω

της λεω αν γινετε να αλλαξουμε ταξη στο μικρο...

κ μελεει το εκανα ηδη

σε προλαβα :D:D:D:D:D:D

αλλα εγω εννοουσα να το πανε σε μεγαλυτερη ταξη ενω αυτη εννοουσε οτι τον πηγε στη πανω ταξη που μαρεσε γτ ειναι πιο φωτεινη..γιατι εχει ξεχωριστο χωρο για υπνο κ ακριβως διπλα τουαλετιστες..τεεεεεεεεεεεεεεελεια..κατι ειναι κ αυτο..χαρηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα η νατασα με ειπε οτι στη μιση ωρα βαριεται κ η ειρηνη...τι να πω

πεμπτη εγω δε μπορω

γτ παιζει ο παοκ :evil::evil::evil::evil::evil:

θελετε να ερθετε σε μενα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα πίστεψέ με η μισή ώρα είναι υπέραρκετή!

Στο κέντρο υπάρχει και αυτό http://www.babyswimthessaloniki.gr αν μάθω νεότερα θα σου πω!!!

Στο Ω.Β.Ε τί σου είπαν; Έχουν τμήματα;

Περαστικά στον Τόλη! Ανατρίχιασα με τα λάστιχα. Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Η Χρύσα που είναι; Και το Κατερινάκι χάθηκε....

Θου ευχαριστώ πολύ ρε συ!!! :oops::oops::oops:

Και η φωτο όλα τα λεφτά!!! :lol::lol::lol:

Τί λάδι ρε παιδιά; Πείτε μου και μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι νηστεια λετε? εγω εχω βαλει λαγο να μαριναρεται μη μου λετε τετοιαααααααααααα

νατασακι ευχαριστω θα το δω!!!!

εχει ενα τμημα για παιδια 2-4 χρονων, αλλα στον ευοσμο ημασταν η 4η συμμετοχη, δεν εχει πολυ προσελευση, αλλα το τμημα (αποτι μου ειπε αυτη τουλαχιστον) θα λειτουργησει κανονικα

φετος ειπε λουτουργουν για πρωτη φορα τετοιο τμημα

θα κανουν μια συναντηση αναγνωριστικη αρχες οκτωβρη κ θα ξεκινησουν μεσα οκτωβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...