Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

ωραία τα λέει!!! :!:

ένα καινούργιο κόμμα χρειάζεται η χώρα.....θα σας πω ένα παράδειγμα: στο Βερολίνο την Κυριακή ψύφισαν για νέο δημαρχο, δημ. συμβ. και μια παρέα νέων ανθρώπων, που δεν είχαν καμμιά σχέση με την πολτική, δημιουργησαν ένα νέο κόμμα (έτσι για την πλάκα, όπως είπαν!), που το ονόμασαν "οι Πειρατές" ε λοιπόν αυτό το κόμμα έλαβε 11%!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock: και η δικιά τους έκπληξη ήταν μεγάλη!!!! :? .....τι δείχνει αυτό? μήπως τελικά οι άνθρωποι βαρέθηκαν τους ίδιους όλα αυτά τα χρόνια?!!!! :?::?::?::!::!::!:

Ναι βρε Αργυρω μου!Γι΄αυτο τα ζωα οι ελληνες πανε κ ψηφιζουν καρατζαφερη κ οικολογους!Για "πλακα"!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ειχα γκομενο με τον οποιο περνουσαμε πολυ καλα αλλα αλλαξα δρομο οταν ακουσα πως ψηφισε για πλακα τον καρατζαφερη!Ηθελα να τον σφαλιαρισω!Και "για πλακα" και τον αχαρακτηριστο...Αν καποια ψηφιζει αυτο το κομμα σας παρακαλω να μην μου το πει! :lol:

Βικυ αν σου πω οτι με το σοι του σε λιγο θα πινουμε καφεδακι?!!! :lol::lol::lol: Απλα θα τους εβριζα λογω συνηθειας!τα υπολοιπα δεν μπορω ακομα να σας τα πω...Σε λιγους μηνες ομως θα σας τα γραψω για να γουσταρετε!Σαν αμερικανικη ταινια!Ειναι κριμα να σας στερησω τετοιο "θεαμα"!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε Αναστ. εννοώ ότι ένα καινούργιο κόμμα χρειάζεται, να αποκτήσει υψηλό ποσοστό ώστε να καταλάβουν κάποιοι ότι δεν είναι μονο εκείνοι!!!!.......

εννοείται κάποιο με άποψη και όχι σαν τους "πειρατές"

περαστικά!!!

Λενάκι ωραίες οι φωτό σας! :D:x

Τόνιαααααα πήγαινε να δεις προσόντα που παίρνετε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

όλα αυτά έτυχαν στην Ιουλία?!!!! :o:o:o:o ωχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα μας αφησεις σε αγωνια μηνες?

ντροπη σου!

οσο για τον καρατζαφερη....συμφωνω....!

ασε με αυτους τους ψευτοκουμουνιστες που γυριζουν με μερσεντα ....

ποσο με νευριαζει αυτο το θεμα....

σημερα βγηκα να σκουπισω το δρομο απο τα φυλλα κια περνουσε ο τοπικος συμβουλος και με κοιτουσε να προσπαθω να κρατησω τηη Μ-Ι στη πυλωτηκαι να πρσπαθω να σκουπισω....

παρκαρε το τζιπ με τις κοκκινες πινακιδες...καθότι 3τεκνος...ακριβως μπροστα μου και ενω με βλεπε α σκουπιζω...

εεε δεν αντεξα....ανοξα το στομα μου!

του ειπα οτι δεν φανατζεστε....

πηρε το τζιπ και εφυγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τι ωραια ταλεει...αλλα επιμενω...απο μερικους δεν καταλαβαινεις οτι υπαρχει κριση...μερικοι..ειναι στην καρακοσμαρατους!!!!

Μαρι Γωγω...ΕΣΥ ξερεις απο τσαντες...και ποσοι αλλοι..ασε που το 90% των LV που κοικλοφορουνε ειναι μαιμου...οποτε με τη μεθοδο της Αναλογιας.....

Εγω αγοραζω τσαντες μονο σε εκπτωσεις και σε προσφορες...επειδη μου αρεσουν οι καλες δερματηνες οι οποιες ανεξαρτητου μαρκας ειναι ακριβες..αλλα εχω να αγορασω τσαντα τουλαχιστων 2 χρονια..τελευταια μου ηταν μια Tod's..πολυ την ευχαρηστηθηκα

Νατασουλα ο φοφος τα παει καλα. Ειναι ολη μερα μεσα στην τρελη χαρα,συμμετεχει-σημερα φτιαξανε μια ομπρελιτσα- απλαοταν παει 13:30 που αρχιζουν να φευγουν μερικα παιδια...και σε συνδιασμο με το οτι νυσταζει..βγαζει απιτευτη γκρινια.

Αλλα καμιασχεση με το δυστιχησμενο και απελπισμενο κλαμα ενοςπαιδιου που δεν περναει καλα.

Κολλημενος ναι δεντο συζητω...ουτε στην πεθερα μου θελει να παει...τι να κανεις...

Ζηλια βγαζει αρκετη

Αναστασια μου πινω καπουτσινο και τροω σοκολατακια....ελα...εγω δεν μπορω να σου ερθω...κερναω...φτιαχνω και κοτοσουπα με τραχανα...σπιτικα both...

επισης...σας ειπα οτι με τις μαλακιες που κανανεστο υπογειο καψανε τον καταψυκτη;;;..ενταξη, δεν ηταν δικος μου...ηταν της πεθερας..αλλα με βολεβε ΤΟΣΟ πολυ..τωρα πρεπει να αγορασω...πηγα τα ζαρζαβατηκα μου στον καταψυκτη της μανας μου αλλα δεν...

παρηγγειλα και 10 κιλα βουβαλισιο κρεας και να δω τι θα το κανω

Βικυ αστερη μου....!!!!

Αμα ολοι ανοιγαμε το στομα μας....

Αναστασι Οδυσσεας πεθερικακαι ΣΙΑ...ψυφιζουν τονΚαρατζαφερη...μαλιστα ακουνε και ολες τιςεκπομπεςτων μελων του κομματος του στα περιφερειακα καναλια...

να ενας ακομα λογος που δεν επρεπε να τον παντρευτω...τελικαπεραν του οτι τον αγαπαω,,,δεν βρισκωκανενα λογο που τον παντρευτηκα..

παιδια για να κανω...δεν χρειαζοταν να τον παντρευτω

Θα σαςγραψω κατι στην ομαδα που εμαθα σημερα και σταναχωρεθηκα παρα πολυ...

Μην αναλωνεστε σε χαζομαρες....η ζωη ειναι πολυ μικρη..καιδεν ξερεις ποτε τη θα γινει στο επομενο στενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ξεχασα τι ηθελα να γραψω γιατι θελω να παω να δω τα προσοντα του γαμπρου μου!!!!! :lol::lol:

Αναστασι ελα ρε χαζο κι εσυ το Νοεμβρη!!!! λεφτα υπαρχουν ακομη αλλωστε,εκμεταλευσου το!!! ;)

Οσο για την Αννυ καλα σου κανει βρε βλαμενο αφου της το επιτρεπεις!!!σιγα μη σηκωνομουν 42 φορες τη νυχτα επειδη θα ηθελε ο Αλεξ να με δουλευει!!!! :P:lol:

Γωγω παμε μια βδομαδα στο σπιτι της Αναστασιας οπως η νταντα αμεσου δρασεως στο σκαι να στρωσουμε την Αννυ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α Αργυ ξεραθηκα στα γελια με τη Ρεα!!!!!!Μα να σε "δωσει" ετσι στεγνα το ρουφιανακι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα μωρε μποριε να εβγαλε τα δοντακια που τον ταλαιπωρουσαν και να ηρεμησει το καλο μου τωρα... :roll:

παω να δω φωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ..ε οχι και Καρατζαφερη ρε... :o:o:o πωπω τι λες τωρα;;; :lol::lol:

δηλαδη τους εκφραζουν οι αποψεις του;;; :roll::roll::roll::roll:

Κοριτσια αυτες οι τσαντες δεν νομιζω να απευθυνονται στη μεσαια ταξη !!! :!::!::!:

Τουλαχιστον σε μενα που παιρνω μισθο κατω απο 1000 ευρω πια... :(:( και που κινδυνευω να χασω τη δουλεια μου δεν απευθυνοναι με τπτ.

Αλλα ειπα μιας και μου εδωσε ο Γ. καποιο σεβαστο ποσο (για τα δικα μου δεδομενα) δωρο στη γιορτη μου να παρω κατι που να πιασει τοπο και να το γουσταρω.

Μεχρι τωρα εχω τσαντες των 50 αντε 80 ευρω το πολυ.

Τονια αυτο με τα κακα που τα πιανουν αρχισε να το κανει και ο Νικολας τωρα...τα πηρα μιλαμε :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτός ο πρίγκιπας για τον ΠΑΟ ποιός είναι? κάθε μέρα διαβάζω και έναν τίτλο για εκείνον αλλά επειδή είμαι ΟΣΦΠ δεν το διάβασα ποτέ όλο....υπάρχει πρίγκηπας στον ΠΑΟ?!!! ή θέλει νατον αγοράσει? δεν κατάλαβα..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι να σου πω....

Επειδη εχω βαρεθει να τσακονωμαι με τον αντρα μου..και επειδη τα μελη των ΚΑΠΗ εχουν μια αλλη λογικη..και δεν παιρνουν απο επιχειρηματα..δεν κανω πολιτικες συζητησεις...

ο φοφος παντως αναγνωριζει ολους τους πολιτηκους της παραταξης...και τον Βενηζελο τον χοντοοοο.

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη...μιλησα με την κουμπαρα μου...ειναι χαλια..

Θα παω να τη δω το απογευμα..

Απ'οσο εμαθα απο την θεια μου τα πραγματα δεν ειναι καλα.

Γι'αυτο σας λεω...κοψτε τις βλακιες καικοιταξτε να χαρειτε τη ζωη σας ..και κυριως τα παιδια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ψηθιζει και καρατζαφερη η πεθερα?

μα τι αλλο στραβο θα εχει επανω της αυτη η γυναικα/

Τι εγινε?

ολα καλα με την κουμπαρΑ?

νυσταζω....αλλα ελεγα να παω την μικρη μου να δει τα ανηψια στην προπονηση ποδοσφαιρου να πιω και καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..

ασε...τι του βρηκα και τον αγαπησα...οχι πειτε μου...

οχι...το οτι ειναι καλο παιδι....με λατρευει..και κατι ακομα που δεν το λεω :oops::oops::oops: δεν ειναι λογος για νατον παντρευτω...θα μπορουσα να τον ειχα γκομενο...θα μουεκανε και περισσοτερα δωρα!!!!!

Η κουμπαρα μου ειναι χαλια..ετσι οπωςεχουν γινει ταπραγματα, ο οργανησμος της ειναι πολυ αδυναμος και δεν επιδεχετε αφαιρεσης.

Θα κανει αξονικη και μαγνητικη της αλλη ευδομαδα για να δουν,αλλα φοβουνται οτι αν δεν εχει ηδη αρχισει τις μεταστασεις..ειναι θεμα λιγων μηνων..μεοτι συνεπαγετε αυτο..

Θα παω να τη δω..κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! τι κανετε?????????

εγω δουλεια και ειπα να πω ενα γεια γιατι για παραπανω δεν ειμαι!! :?:lol::lol::lol::lol:

περαστικα αναστασια!! :)

σορρυ αλλα φευγγω!!!!

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ..πακέτο ρε....αν θυμαμαι ειναι μικρουλα ε? :(

10 σελίδες ?λυπηθείτε τους εργαζόμενους που δεν προλαβαινουν να σερφαρουν!!

Νατασσα εγώ τις εφτιαξα αν κ ήταν απο τις πρωτες μου,τωρα εχω βελτιωθεί,περιμενω κατι υλικά για να φτιάξω ενα αλμπουμ για φωτο!!αυτα μαθαινα κ εκανα οσο έλειπα... :lol::lol::lol::lol::lol: τελεια η φωτο αλλαξε η Ειρηνη!!

Αναστασία γουεστερν ταινία θα είναι?με τον Τζων Γουέην? :lol::lol::lol:

Λενακι βαλε κ στο φεις φωτο της βαπτισης ρε συ!!!

ειμαι πολύ ευτυχισμένη !!!πήρα 900 ευρώ μισθό!!!έχω συγκινηθεί!!!!!

Λενα ισως να εκανε λαθος διαγνωση η ΩΡΛ,μια φορα πηρα αντιβίωση κ χειροτερεψα ,μου ειχαν κανει λαθος διαγνωση :?

Αφρο κ ο Γ φευγει σε ασκηση ,αν κ ακουσα σημερα πως ακυρωνονται 2 ασκησεις με επιστρατους γτ δεν εχουν να τους πληρώσουν...

σκεφτομαι πολύ δυσοιωνα για το μέλλον :( δεν θα μπορω να της προσφέρω ουτε τα μισά απο αυτά που ήθελα... :( και αναφερομαι σε ξενες γλώσσες,ιδ.σχολεια,εξ.δραστηριοτητες...και ίσως καποιο οικογενειακο ταξιδακι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Γιωτα...σαν τον Ο ειναι...37 στα 38..αστα

Βενητην αγαπη μου....λεω να κανω θεμα βαφτσης χελωνακια...

πειτε καμια αλλη καλη ιδεα..βαριεμαι να σκεφτομαι τα παντα εγω....

Σας εγραψα κατι στο κρυφο..κοιμουνται και τα δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπεραα κοριτσια!!

αχ τί να σας λέω..εχθες ειδα κυριολεκτικα τον χαρο με τα ματια μου! :shock::shock::shock:

δε με στεναχωρει τιποτα πια..μετα απο οσα περασα..ειλικρινα,απο θαυμα ζω.. :shock::shock:

ξεκινησα μονη με μια συναδελφο που δεν οδηγει να παμε σταυρό..φυσουσε αλλα κατα τα αλλα καλα..

κ μολις πεναμε το δερβενι..παταει μια καταιγιδα..σκοτεινιασε ο ουρανος..βροχη τοση που οι υαλοκαθαριστηρες στο γρηγορα δε την προλαβαιναν! :shock::shock:

αναψα φωτα ομιχλης,ο,τι μπορουσα,ξεθολωσα τζαμια..τιποτα!ορατοτητα μηδεν!δεν εβλεπα τ ι πο τ α! :shock::shock::shock::shock:

φαινονταν μονο τα κοκκινα φωτακια πο τα κιγκλιδωματα κ των μπροστα μου..εκοψα στην εγνατια κ πηγαινα με 50! :shock::shock:

νερο..αστραπες,ομιχλη,θορυβος εκκωφαντικος! :shock::shock:

δεν εβρισκα πουθενα να σταματησω..αφηστε που αν σταματουσα δεξια,επρεπε να βγω εξω απο το αμαξι κ με τετοια βροχη δε γινοταν...αμοιξαν ολοι οι χειμαρροι κ απο τα βουνα κατεβαινε λασπη καφε κ επεφτε στο παμπριζ! :shock::shock:

εκανα ολο την προσευχη μου κ ελεγα θεε μου θα σκοτωθουμε..

μπροστα μου ηταν ενα βυτιοφορο..εβλεπα τα φωτακια του κ καπως προσανατολιζομουν..ξαφνικα νιωθω οτι κοβει αποτομα κ παταει αλαρμ..αμαν λεω..θα σταματησουμε πανω στην εγνατια;; :shock::shock::shock: παω να προσπερασω απο αριστερα κ ευτυχως μου λεει η κοπελα,που ολη την ωρα μου μιλουσε γιανα μην πανικοβληθω,"ιουλια κατι θα ξερει αυτος για να κοβει,σταματα!"σταματαω..ξαναξεκιναω με πρωτη κ..πεφτω μεσα σε χειμαρρο! :shock::shock:

ο οδηγος μαλλον ηθελε να με προειδοποιησει οτι θα πεσουμε σε χειμαρρο,να μην τρεξω..φανταζεστε τί θα γινοταν αν τον προσπερνουσα;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

ελεγα ολο απο μεσα μου οτι δεν πρεπει να πανικοβληθω,σκεφτομουν τον γιωργο..μονο τον γιωργο..δεν εχεις δικαιωμα να τρακαρεις ,ελεγα! :shock::shock::shock:

παντου τροχαια..ατυχηματα,πυροσβεστηκα,σπασμενα κιγκιλδωματα..φτανουμε στην εξοδο για σταυρό..δε τη βλεπαμε..αλλα ξεραμε οτι καπου εκει ειναι..με 20 πλησιαζουμε κ τελευταια στιγμη βλεπουμε κωνους κ αμαξι τροχαιας!ειχαν κλεισει την εξοδο! :shock::shock::shock::shock:

"συνεχιζουμε για ασπροβαλτα"ελεγε η κοπελα..ετρεμε η καημενη..εγω ουτε δρομους δεν ηξερα..φτανουμε σιγα σιγα..τί να σας λεω..ξυλα,δεντρα,νερα παντου..στροφες! :shock::shock::shock: δεν εβλεπα την στροφη παρα σε αποσταση αναπνοης!με δευτερα εφτασα σταυρο! :shock::shock:

παρκαρω κακην κακως..βγαινω απο το αμαξι κ τα λαστιχα στην πορτα ειχαν μαζεψεοι τοσα νερα που εγινα αμεσως λουτσα!εσταζα!η κοπελα επεσε στην αγκαλια μου! :shock::shock:

μπαινω στο σχολειο κ με επιασαν κατι κλαμματα! :shock::shock:

η διαευθυντρια ειχε παθει σοκ!τα κτελ ειχαν γυρισει πισω κ ημασταν το τελευταιο αμαξι που περασε απο ασπροβαλτα!μετα εκλεισαν κ εκεινη την εξοδο!καταλαβαινετε ποσο επικινδυνα ηταν! :shock::shock:

σε λιγο εκλεισαν κ την εγνατια! :shock::shock::shock::shock:

εμεινε ανοιχτος μονο ο παλιος δρομος..η τροχαια ομως ειπε πως ξεχειλισε κ απο εκει το ποταμι..δε μου εγγυοταν οτι δε θα με γυρνουσαν πισω..

φυσικα κλειδωσα το αμαξι κ το αφησα στο σταυρό!γυρισα με λεωφορειο,που στο δρομο επεσε σε χειμαρρο κ τιναχτηκε ψηλα!ο οδηγος σταυροκοπιοταν ολη την ωρα!!

το πρωι πηγα με λεωφορειο σχολειο κ γυρισα με το αμαξι..ο πισω προφυλακτηρας ειδα οτι κρεμασε στη μεση..ο χ. μου ειπε οτι μαλλον εγινε απο το βαρος των νερων..θα γινει,αυτο δεν ειναι τιποτα..ακομη να συνελθω εντελως..αχ Παναγια μου! :roll::roll::roll:

σας φιλω ολες κ αργοτερα ισως μπω να σχολιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία!!!! :shock::o:o:o:o Τι έπαθες κοριτσάκι μου, τρελάθηκα που το διάβασα, ευτυχώς Θεε μου εισαι καλα! Μα τοσο χαμό έκανε καλέ στην Ελλάδα? :?:

Πωπω κοριτσι μου, ήρωας εισαι αφου το πέρασες αυτο και δεν έπαθες νευρικό κλωνισμο! Φιλάκια πολλά, πιες κανα δυο μερες χαμομηλάκια.. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Λένα ειναι ψηλός ο Αναστάσης! Ο Κώστας στη ηλικία του ηταν 93 εκατοστά και τώρα ειναι 95.. Περαστικά μωρε με τον Τολη πατε σε κανεναν άλλο ΩΡΛ να πάρετε και άλλες γνώμες.. μην το αφηνετε.. :-B

Ναι Παναγιώτα έχουν Halloween, έχουν γεμίσει τα μαγαζιά με στολές για τα παιδάκια και ένα σωρο τσιτζιριμιτζιρι τρισχαριτωμένα spookie πραγματάκια, ειναι τόσο ωραία!!! (~~)(~~)(~~)(~~)(~~)

Εκεινη την μέρα κάτι φίλοι μας έχουν πάρτυ στο του ενος εκατομμυρίου σπιτι - πύργο τους και εχουν θέμα "Holywwod" (*) ... Δηλαδή πρέπει να ντυθούμε κάποια διασημότητα του Holywood.. [smilie=dontknow.gif] Τι σκατα να ντυθώ? Την Bette Midler σκέφτομαι στο Ruthless People.. 8-x

Και τον Βαγγ πως να τον ντυσω Danny Devito απο το ίδιο έργο?? [smilie=dontknow.gif]

Εχουμε καιρό ακόμη ειναι σε ενα μηνα περίπου..

Αφροδιτούλα Ανέβα! Να σας πω, δινετε μαρκαδόρους στα παιδια να ζωγραφίσουν ή μονο κυρομπογιές? Εγώ εκανα το λάθος του πηρα μαρκαδόρους που βγαίνουν βεβαια στο πλύσιμο αλλά τωρα μονο με αυτους θέλει να ζωγραφίζει και γίνεται χάλια! [smilie=color.gif][smilie=color.gif] Ο δικό ςμου έκανε ενα ρομποτ, μη φανταστείτε τρελή τέχνη αλλά έκανε το σώμα το κεφάλι και τα χέρια! Εμεινα κοκκαλο. :D

Πάντως τωρα προσπαθώ να τον μάθω να γράφει το όνομά του αλλά δεν βλέπω ανταπόκριση ακόμη.. Τον δυσκολεύει το Κ που να πάμε και στο σ.. :roll:

Σιγά σιγά όλο και κάτι αγοράζουμε Αργυρώ αλλα γενικά λιτά πράγματα. Τωρα μενει να αγοράσουμε μια συρταριερα για την κρεβατοκάμαρα και που θενά δεν εχω δει κάτι να μου αρεσει. Και θέλουμε και γραφείο. Ειδα ενα πολύ ωραίο αλλά ήταν καφέ και δεν ταιριάζει καλά στο σαλόνι.. :(:(

Χρυσα γιατι παρεξηγήθηκε ρε συ σιγα. Οταν εχεις μικρά έχεις και πρόγραμμα, θα έπρεπε να το ξέρει και η ιδια αυτο.. ;)

ποσο χρονών ειναι η κουμπάρα βρε συ? Τι καρκίνο έχει? Δεν θυμάμαι.. :oops:

Χαχαχα Αργυρώ πολύ γέλασα με την νύφη μου! Ειναι τοσο ξύπνια και κούκλα!! :x:x:x:x

Μητσάκι περαστικά βρε στο μωρό! Ελπίζω να γινει γρήγορα καλα! :-*

Για τις τσάντες που λέτε εγώ το θεωρώ πασέ να αγοράζουμε τις συννηθισμένες πανάκριβες μάρκες. Συμφωνώ ότι γενικά πρέπει να προσέχουμε την ποιότητα αλλά ως εκεί.

Υπάρχουν τόσοι καινουργιοι σχεδιαστές που βγάζουν ποιοτικές τσάντες, ξεπετιουνται σαν τα μανιτάρια. Εγώ πάντως έχω Lv αλλά ντρέπομαι και δεν την φοράω καθόλου γιατι πλέον τις τσάντες αυτές τις έχει και η κουτση Μαρία που λέει ο λόγος ασε που ειναι όλες σχεδον ίδιες. Δεν σου αφηνουν την ελευθερία δηλαδή να έχεις το δικό σου στυλ. Μαλακία το βρίσκω.

Εντάξει εχω και εγώ 2-3 κλασσικές Vivienne Westwood, Gianfranco Ferre ( αυτη την λατρέυω γιατι εκτός του ότι ειναι γαμάτη ειναι και συλλεκτική επειδή δεν υπάρχει πια ο οίκος), αλλά γενικά κοιτάω να ειναι κάπως διαφορετικές.

Γνησιες τσάντες σε καλές τιμές έχει το yoox.com

Μαρία καταλάβανε οτι δεν θα πληρώσεε και σας κοψανε το ρεύμα προκαταβολικά.. :lol::lol:

Λενάκι μπράβο που παιζει ο μικρός ρε συ μονος του! Μα πως το κάνετε αυτο ρε παιδια? εμενα το σαλόνι μου ειναι ενα μεγάλο παιδικό δωμάτιο! ολα εδώ τα φέρνει! :evil::evil::evil:

Αναστασάκι περαστικά κοριτσάκι μου, 12 φορές σε μια ώρα?? Της μιλησες? Ελπίζω να μην σου το ξανακάνει.. Εγώ πάντως σαν την Τονια δεν θα σηκωνόμουν.. τόσες φορές.. :o

Λοιπον ξέρω οτι σε λίγο το ποστ μου θα πιάσει ολόκληρη σελίδα αλλά θέλω να σας πω και κατι άλλο, ο Κώστας φοβάται τις μυγες, τις μελισσες και τα μυρμίγκια! Γενικά τα ζωυφια τον τρελαινουν και βάζει τα κλαματα και θέλει αγκαλιά.

Πηγαμε για φαγητό έξω και πηγε και κάθησε μια μυγα σε ενα καλαμάκι και αρχισε να τσιρίζει! Ημασταν στην παιδική χαρά, ανεβαιναμε την τσουλίθρα ανάποδα και ειδε ενα μυρμίγκι! Εγινε χαμός! Τι να κάνω?? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:!::!::!::!:

εφαγα φλας με την ΤΟΝΙΑ και την απογραφη!!!!

Κοριτσακι μπες να απογραφεις γιατι αυτοι δεν το εχουν και σε πολυ να σε αφησουν απληρωτη.... :?:?:?

http://apografi.gov.gr/

θα τα πουμε πιο μετα....φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη απο το yoox ψωνιζα παλια..

εμεναπαλη ο ferre μου εχει αφισει αρνιτικη εντυπωση...

ειχα παρει ενα ζευγαρι αθλητικα και ενα πουκαμισο με φουλαρι...τα αθλητικα μετα απο 4 φορεςσκιστηκαν...σκιστηκε το δερμα δηλαδη...

Αχ τρελαινομαιγια haloween...σου θυμηζει οτι ερχονται Χριστουγεννα...και παρολο που ειμαι γνησιος Γκριντσ..φετος...λεω να χαρω λιγακι για χαρη του φοφο

Ρε συ δεν ξερω γιατι περεξηγηθηκε...εγω θα επρεπε να παρεξηγηθω..αλλα κατανοω πως οταν καποιος εχει παιδι...οποιασδηποτε ηλικιας μπορει να αλλαξουν τασχεδια του ανα πασα στιγμη...

δε θα μπορουσα νατην περιποιηθω τετοια ωρα....

τεσπα..

Ρε κοριτσια για πειτε.,..ο φοφος καθε φορα που κανουν εικαστηκα κουβαλαει σπιτι τιςχειροτεχνιες του,εφερε μια τσαντουλα κολλαζ και σημερα φτιαξανε μια ομπρελιτσα με καλαμακι, χαρτονι και πλαστελινες...

Που τα φιλαω ολα αυτα;;;..να παρω κοτι, ντοσιε με φυλα..τι;;;

Αργη Νατασουλα..για πειτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια!!!!! :o:o:o:o ευτυχως παναγια μου τελος καλο ολα καλα!!!! #:-s

Εννοειται "αρρωστη" την αλλη φορα!!!!! ;)

Ερακι τι να κανεις μωρε αμα τα φοβαται;;; μη προσπαθεις να του "ακυρωνεις" το φοβο λεγοντας του πχ αντε βρε δε τα φοβομαστε και οι αντρες δε φοβουνται κι αλλα τετοια..να σεβαστεις το φοβο του,να του συμπαρασταθεις εκεινη τη στιγμη και καλα δειχνοντας του οτι τον καταλαβαινεις και σε ανυποπτους χρονους να του προσφερεις "ευχαριστες" εικονες απο ζουζουνια πχ εκει που καθοσαστε και βλεπεις ενα μυρμιγκι να λες "α να ενα μυρμιγκακι!!τι να κανει εδω λες να χαθηκε;;;για να το πιασω να το βαλω στην ακρη να παει στη μαμα του το καημενο" κι αλλες τετοιες χαζομαρουλες..αν δει οτι εσυ δε τα φοβασαι κι οτι τα "συμπαθεις" μπορει κι εκεινος να τα δει με αλλο ματι! ;)

Τελεια πρπει να ειναι εκει με το χαλογουιν!!!!! το μικρο τι θα τον ντυσετε αν ντυθειτε εσεις Μπετυ και Ντανι;;;;

Α επισης αυτο που εκανε ο Κωστης με τους μαρκαδορους ειναι πολυ μπροστα για την ηλικια του να το ξερεις!!! ;) ειναι ομως πολυ νωρις για τα γραμματα ρε αστο γι αργοτερα...

Μιτσακι τι κανει η μπεμπουλα ρε;;;; :?

Χρυσα κριμα ρε νεα κοπελα... :(:(:( σιγουρα τιποτα πιο σημαντικο απο την υγεια δεν υπαρχει!!! :roll:

Δεν εχω δει ακομη τι εγραψες στην ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιααααααααα :shock::shock::shock::shock:

Καλα ρε τρελαθηκα!!!!

ελπιζω τωρα να εισαι καλα κοριτσαρα μου.. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

γεια σου Ερη!!!εγω ξυλομπογιες του δινω εντος σπιτιου και μαρκαδορος στα εστιατορια που δε θελουν ξυσιμο. ξερεις τι συνταγουλα θελω αν εχεις;;; :oops::oops::oops:

ενα κολασμενο σουφλε_ελληνικο με πενες και τιγκα στο τυρι.... :@):@):@):@):@):@):@)

ναι ξερω..χοληστερινη = 300 με την πρωτη μπουκια!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα κατι διαβασα... :cry::cry::cry: δε ξερω τι ναπω...

Εγω πηρα τους κλασσικους φακελους με το λαστιχακι...

θεμα εεεεεεε;;;ποτε βαφτιζεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα αυτά έτυχαν στην Ιουλία?!!!! :o:o:o:o ωχ!!!

μα πως ηξερες στη σελιδα 91 τι ετυχε στην Ιουλια αφου τα εγραψε στην 92...

:-?:-?:-?:-?

Η απορια της ξανθιας για σημερα!!! 8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...