Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

Ελα μου ντε;;;...

Και αντε να τηςελεγα και κατι παραλογο...το καταλαβαινω...αλλα τι να κανω...δεν μπορω να χαλασω την ρουτινα των παιδιων...

τεσπα..ας πιει ξυδι..

Ωστε ετσι τοσχολειο του Λουκα...τελεια..που τετοια εδω

Αχ...θα πανε τα παιδια μας σχολειο...τα καημενα...και πωςθα τουςτο παρουσιασω ωραιο για να θελουν να πανε;;;

Αφρο δεν εχουν αλλον chef.....οτε καν sous chef;;;;

ε ας ρηξουν την αποχη να πιασουν καμια τσιπουρα..τι στο καλο τοσοι αντρες δεν ξερουν να ψησουν μερικες τσιπορες. :lol::lol::lol:

Θελλω να σας πω τοσα πολλα..και να σχολιασω ακομα περισσοτερα..αλλα με τον φοφο 2 μερες στο σπιτι πηγα πισω στις δουλιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na μαι παλι!

τι κανετε?

Αφρο πολυ γελασα με το ποστο του Κ.

Χρυσα θα τις ψαρεψουν τις τσιπουρες....πως θα χορτασουν τοσοι αντρες?

γιατι ο Π. τα ψαρια δεν τα θεωει φαγητο κι ας συνοδευονται απο πατατες κλπ!

θα βγω με τη Μ-Ι να αγορασουμε σεντονια!

και υποστρωμα!

το Σαββατο θα ερθει το στρωμα της!

νυσταζω..τι κακο και αυτο να μην κοιμαμια?

ελπιζω το μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μέχρι τότε που θα πάει ο Φωφός στο σχολείο μπορεί να έχει αλλάξει το σύστημα!!! ;)

Παναγιώτα η τσάντα που σου άρεσε 1.200!!!! :!:

σήμερα θα κάνω χάμπουργκερς!!! :D

πήγα στο ΣΜ το πρωί με την Ρ. και πήρα κρουασάν, τα έβαλα μόνη μου στην τσάντα και έπεσαν λίγα ψίχουλα κάτω και τα έδειχνε η Ρ. στην πωλήτρια, η πωλήτρια της είπε "είναι για τ απουλάκια" και η Ρ. της λέει "η μαμά το έκανε"!!! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τη ΡΕΑ!!!!!! :lol::lol::lol:

Πολυ γελασα...να κατι τετοια κανουν τα ατιμα...και μας τρελαινουν

Οταν θα παει ο φοφος...μπορει να μην υπαρχει καν σχολειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα η τσάντα που σου άρεσε 1.200!!!! :!:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το αλλο με τον Τοτο το ξερετε ε;;; :lol::lol::lol::lol:

παω κουνιες...Φιλιαααααααα

Χρυσα δε θα πω τπτ για την κοπελα... :evil::evil::evil: Ο Χ. τι κανει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου τα φιλια μου!!!!

καλη βολτα!!!!

ο Χ καλα ειναι...πηγε σημερα σχολειο..

αλλα γεννικα ειναι ο γνωστος και μη εξαιρετεος....φοφος....με εχει γονατησει...αλλα μια αγκαλια..και ταξεχναω ολα..το σκατιαρη

προχτες..κοντεψε να κατεδαφισει το φαρμακειο...σκατουλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

παναγιωτα μας ειπε να κανουμε το εμβολιο της γριπης γιατι ο μικρος επειδη εχει το ασθμα γενικα κολλαει ευκολα, περσυ ολο το χειμωνα μασκες καναμε. κ λεει επειδη θα εχουμε κ το νεογεννητο θα ειναι καλυτερα... τι να πω, ξερω γω..

κ εσεις ισως ειναι καλυτερα να το κανετε, αν ειναι να ξαναπερασετε τα περσυνα.. :roll:

καλα ρε χρυσα παει καλα??? ειναι δυνατον να παρεξηγηθηκε?? δε φτανει που στο ακυρωσε τελευταια στιγμη στραβωνει κιολας? κερνα ενα μπουκαλακι ξυδι!

νατασα οσες αγκαλιες κ φιλια θες!

πεμπι ουτε εεγω μπορω να κοιμηθω τα βραδια κ ειναι εφιαλτικο!!! τρελαινομαι!!

ρε κοριτσια ο τολης χτες ηταν χαλια!!! ουτε ανασα δε μπορουσε να παρει απο το βηχα...

αφου μου ερχοταν να παρω τηλ την ωρυλα χτες κ να τη βρισω... νομιζα οτι κατι θα παθαινε1!

τονια ο παιδιατρος μου ειπε να το κανουμε απο την αποψη οτι ο αναστασης με το ασθμα ανηκει στις ευπαθεις ομαδες κλπ κλπ ο τολης λεει να το κανουμε, εγω παλι δεν ειμαι κ τοσο σιγουρη... θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Λενακι ηθελα νασου πω...μη λες βλακιες....αυτη η ερευνα με τα λαιτ...εγω ποτε στη ζωη μου δεν εχω φαει γιαουρτι...και αν ποτε φαω ειναι στραγγιστο φουλ λιπαρα και σε τζατζικι....

Αλλα ο φοφος εχει προδιαθεση για ασθμα...

Κυριοτερος παραγοντας για μενα ειναι η κληρονομικη προδιαθεση και το περιβαλλον η ατμοσφαιρα...οχι τα γιαουρτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα αγαπημένες!

Το μικροβιάκι μου έχει βήχα, έχει μαζέψει φλέμμα, το πνίγει και βγάζει γουλίτσες, μάλιστα χθες έκανε κι εμετό! :(

Της βάζω ορό (αν και όχι πάρα πολύ) :oops: αλλά λέω να πάρω και την παιδίατρο, μήπως πρέπει να τη δει. :roll:

Για το εμβόλιο είπατε... Κι εγώ προβληματίζομαι, γιατί αν και ήταν αντίθετη, την προηγούμενη φορά μου το πρότεινε κι εμένα για τη Β. Δεν είχα κανένα σκοπό, αλλά το επεξεργάζομαι. Μάλλον όχι... :|

Προσπαθώ να σας ανεβάσω κάτι φωτογραφίες, αλλά δεν ανεβαίνουν!!! :evil: Γιατί καίει κάρβουνο;

Νατασούλα, η φωτογραφία σας είναι ΥΠΕΡΟΧΗ!!!!!! :D Κι εσύ κι οι κορούλες σου ΛΑΜΠΕΤΕ!!!!!!! :D

natasoula μου, κι εγώ θα συμφωνήσω με την Λένα, 4 ώρες είναι πολύ για τον Μ, θα αντιπαθήσει το διάβασμα! :? Άστον να γράψει όπως βολεύεται, νομίζω είναι άνευ σημασίας. ;) Η Έλενα τα πάει καλύτερα με το σταθμό;

Αργυρούλα, εγώ διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ με το να παραιτηθείς απ' το αυτοκίνητο και δεν υπήρχε περίπτωση να το κάνω ποτέ!!! :evil: Και δεν θεωρώ ότι τίθεται ζήτημα αξιοπρέπειας!!! :shock: Το αυτοκίνητο δηλαδή και τα χρήματα με τα οποία αγοράστηκε είναι δικά ΤΟΥ;;;;;; :shock: Δεν είναι δικά ΣΑΣ :?::?::?: Ακόμα κι αν οι άντρες τείνουν να έχουν μια τέτοια νοοτροπία, είναι στο χέρι μας να τους την κόψουμε μαχαίρι θεωρώ...... ;)

3 λεπτά έκατσε κάτω και λαλεί!!!!!!! :shock: ΟΥΦ!!!! Πάω!!!!

Σας φιλώ όλες!!!

Α! Χρυσουλάκι... Πολύ σας αγαπώ κι εσένα και το Φόφο και το μικρό ήσυχο γαμπρούδι μου!!! :x (έτσι μου 'ρθε!) :oops::lol:

Σας φιλώ όλες!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας δίαβασαααα...Μου βγήκαν τα μάτια... :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω.... :roll::roll::roll::roll:

Ερηηηη αν ισχύει όντως αυτό με τα φαγητά μου απομένουν λίγες ώρες ζωής...Φυσικά και μαγειρεύουμε το μεσημέρι και το φαγητό θα είναι μέχρι το βράδυ έξω που θα φάει ο Γ.... :roll::roll::roll::?:?:? Όταν δουλεύω κι εγώ η πεθερά μαγειρευει αργά και τρώμε το βράδυ...Εμείς σπάνια τρώμε όλοι μαζί...Ο καθένας μόνος του... :roll::roll::roll: Αλλά μ'αρέσει να τρώω και να βλεπω τηλεόραση... :D:D:D

Νατασούλα μην ανησυχείς ρε για τον τρόπο γραφής.... :D:D:D Αρκεί να τα κάνει σωστά... ;);) Εμένα πάλι δε μου φαίνεται βαρύ το πρόγραμμα... :?:? Τόσο δύσκολο είναι να μαθαίνουν 2 συλλαβές την ημέρα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αρτζιιιι ρε χαζή είσαι...Μην αφήσεις το αυτοκίνητο.... :twisted::twisted::twisted: Σιγά που θα του κάνεις το χατήρι...Είναι και δικό σου το αυτοκίνητο.... ;););)

Επίσης έλιωσα με τη ΡΕΑ... :lol::lol::lol::lol: ΘΕΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Βίκυ 280 άτομα;;;;; :o:o:o:o Αν και να πω την αλήθεια μου φαίνονται πάρα πολλά τα 1100... :?:?:?

Παναγιώτα εγώ λέω αν μπορεις να τα δώσεις τα λεφτά για την τσάντα.... ;);););) Για μενα οι τσάντες είναι επένδυση.... ;);););) Εγώ έχω μόνο LV και μια και μοναδική Gucci... :(:( Έχω χρόνια να αγοράσω γιατί δε μου περισσεύουν αλλά οι LV που είναι δερμάτινες δεν έχουν πάθει τίποτα...

Και διαφωνώ με τη Σαβρογιώτα...... 8-)8-)8-) Αυτοί που ξέρουν από τσάντες (όπως εγώ :lol::lol::lol::lol: ) ξεχωρίζουν από χιλιόμετρα της μαϊμούδες... ;);););););););)

Γιώτα μπράβο για τα κιλά ρε.....Συνέχισε έτσι... :D:D:D

Λενάκι μου συμπεθερούλα μουυυυυυ τι βλακείες σκέφτεσαι ρε... :o:o:o Αν είναι δυνατόν το άσθμα να προέρχεται από τα γιαουρτάκια σου... :twisted::twisted: Χαλαρωσε....Είσαι τόοοοοσο καλή μανούλα..... ;);););) Εγώ αλήθεια σου λέω αν είχα τον Στάση θα είχα φουντάρει.... :oops::oops::oops::oops: Τον θεωρώ δύσκολο παιδί από το ελάχιστο που τον έζησα... :oops::oops: Είσαι τόσο γλυκιά και υπομονετική.... :x:x:x:x

Περαστικά στον Τόλη...Σας σκεφτόμαστε με τον Γ... :x:x:x

Φρανιτάκιιι να τον στείλεις ρε στον παιδικό...Μια χαρά μου ακούγεται... :D:D

Λενάκι καλορίζικα τα δοντάκια του Γ. :D:D:D Έχει ηρεμήσει καθόλου;;;; :roll::roll:

Θουυυυυυ ναι ρε...Λέει μαμα....1000000000%....Το λέει πεντακάθαρα...Ε κάτσε ρε..5 μηνών έφτασε...Η Ιω 6 μηνών έλεγε και μαμά και μπαμπά... :roll::roll::roll::oops::oops:

Περαστικά στον Ντοντάκο μας...

Τόνια μα πόσο γελάω με τον Αλεξ.... :lol::lol::lol::lol: Δεν υπάρχει αυτ΄το παιδί....Μα που τα σκέφτεται όλα αυτά;;;;

Κατερινάκι άκου το ένστικτό σου και πράξε ανάλογα για τον αποθηλασμό....

Αφροοο τι σκατοδουλειά ρε αυτή του Κ.... :twisted::twisted::twisted: Κρίμααα που φεύγει έτσι... :?:? Πήγαινε ρε κι εσύ στη μαμά σου...Ο Πανούλης καλά;;;

Σισσάκι είσαι άνθρωπος και φυσικά θα έχεις αντιδράσεις...Αν και δεν μπορώ με τπτ να φανταστώ τη Χαριλίνα να χτυπάει... :o:o:o

Νατασάκι είστε όλες ζωγραφιές...Η Ε καλά;;Έχει ηρεμήσει;;;;

Μιτσάκι μου κρίμα μωρέ το μικροβιακι..Δωσε φιλιά στα κοριτσάκια σου...Με τα της βάφτισης πως πας;;;

Χρύσα την καλημέρα μου...Καλύτερα ο Φοφος;;;

Μαράκι αυτό με τις μετοχές είναι μούφα..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Νατασούλα και τι να κάνω τώρα που τα έχω δώσει τα 250 ευρώ;;;;;; :evil::evil::evil: Πως να τα ζητήσω πίσω;;;;; :evil::evil::evil: Και αν της πω τίποτα της ιδιοκτήτριας, αν έχουν τη μικρή στην μπούκα μετά και δεν την προσέχουν;;;;; :evil::evil::evil::evil: Επίσης, κι εγώ έχω θέμα με τ σχολικό αλλά κάθε εβδομάδα με παίρνουν τηλ και προσπαθούν να με βολέψουν... ;);) Με το πρωινό έχω θέμα εγώ...Την πάω σε ένα σημείο και την παίρνουν από εκεί...Και άλλα 4 παιδάκια...Είναι μακριά η περιοχή μας από το σχολείο και έβαλαν έξτρα σχολικό για αυτά τα 5 παιδάκια...Η προσπάθεια μετράει..Το απόγευμα μου την φέρνουν στις 5 στο σπίτι μας... ;);)

Α, από Δευτέρα θα αρχίσω φρούτα στην μπέμπα.. :D:D:D Ο γιατρός μου είπε να της δώσω ρυζάλευρο, του είπα κατηγορηματικά όχι, θα αρχίσω με φρούτα...Μου έδωσε οδηγίες και στο τέλος μου είπε να ρίχνεις και 2 κουταλιές από έτοιμη φρουτόκρεμα.... :shock::shock::shock: Του λέω δεν υπάρχει καμία περιπτωση...Δε χρειάζεται...Του το ξέκοψα βασικά.... ;);););) Τι μαλακία είναι αυτή;;;Γιατί να της βάλω σκόνη κρέμα;;;;;; :evil::evil: :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φέρε τα σφυριάαααααα... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμασταν χωρίς ρεύμα 3 ώρες :o:o:o:o

Για τις τσάντες που λέτε..

χμμ εγώ κορίτσια θεωρώ ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μου όταν μου λένε ότι μια τσάντα κοστίζει 1000 ευρώ :shock: Δλδ από τι είναι φτιαγμένη αυτή η τσάντα? Από δέρμα ανθρώπου? Και έτσι να ήταν πάλι πολλά είναι?? 1000 ευρώ μια τσάντα επειδή κάποιος κάπου σκέφτηκε ένα σχέδιο και το έβγαλε. Ε και?? τόσο το κοστολογεί? Είναι δυνατόν?? :o:o:o Και μάλιστα όταν όλοι γνωρίζουμε ότι όλα τα ακριβά προϊόντα φτιάχνονται ανεξαιρέτως σε φτωχές χώρες.. 1000??? απορώ.. Και ααααν τα είχα αααααν τα έδινα θα ήξερα ότι τα δίνω για την πλάκα μου και ότι σε καμία περίπτωση το προϊόν που αγόρασα δεν κοστίζει τόσο 8-)

Η Αργυρώ έχει δίκιο. Εδώ δεν είναι η ζούγκλα της Αθήνας. Έχω φτάσει αλλού κι αλλού με το ποδήλατο. Στο ΤΕΙ θα κωλώσω?? :lol::lol::lol:

Τα βιβλία Νατασούλα μου τα έστειλαν όλα το καλοκαίρι. Τώρα μένει να δω ποιόν καθηγητή θα έχω και πότε γίνονται οι συναντήσεις. Τα μαθήματα μάλλον στο Μακεδονίας θα γίνονται

Μητσάκι περαστικά σας!

Γωγώ ξέρω ρε για το 1%

Σιγά φοβηθήκαμε 8-):lol::lol::lol::lol:

Προτιμώ αν δώσω να δώσω όοοοταν θα έχω του χρόνου πχ και ας είναι και 80 ευρώ παραπάνω και όχι τώρα και να μην έχουμε να φάμε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μπορεί να είναι χειροποίητη, ε και κάθε χειροποίητο προιόν κοστίζει πιο πολλά!!!! ;)

πάμε να πάρουμε τον Λ. μας από το σχολείο!!! καλέ μία ώρα μιλούσα με την αδελφή μου!!!! :o:o:o:o

έχω και εγώ τα παράπονά μου, κανείς δεν με παίρνει τηλέφωνο ή έστω ένα μαιλ!!! :(:(

και ο αδελφός μου αρραβωνιάζει την κόρη του στις αρχές Νοε και τυχαία το έμαθα!!!! :(:( ....εντάξει δεν θα πάω, αλλά και πάλι......!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ κι εγώ αυτό σκέφτηκα στην αρχή μην δεν φέρονται καλά στα παιδιά μετά. Αλλά αυτό δεν είναι λύση ρε εσύ.

Εγώ θα περιμένω μέχρι αύριο και μετά θα πράξω αναλόγως.

Στο κάτω κάτω δεν τους υποχρέωσε κανείς να πάρουν παιδάκια μέσω ΕΤΑΑ, ήταν δική τους επιλογή και είναι υποχρέωμενοι αν μη τι άλλο να τηρούν αυτά που έχουν υπογραψει και δηλώσει.

Αν πληρώναμε κανονικά και δεν πηγαίναμε μέσω ΕΤΑΑ δεν θα σκιζόταν να μας εξυπηρετήσουν?????????????

Δήμητρα η Έλενα τα πάει αρκετά καλά με τον παιδικό, βέβαια το απόγευμα είναι κολλημένη πάνω μου συνέχεια αλλά οκ είναι νωρίς ακόμα 2η εβδομάδα……………...

Βρήκες σαπουνάκια που έψαχνες για την βάπτιση?

Χρύσα για πές πως τα πάει ο Φόφος με τον παιδικό?

Λένα εγώ πιστεύω ότι το εμβόλιο της γρίπης δεν έχει να προσφέρει τίποτα ακόμα και στις ομάδες υψηλού κινδύνου……..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις με πήρε ο Γ πήγε εφορία να ζητήσει την επιστροφή

και του είπανε ότι εκδόθηκε επιταγή και έφυγε αλλάααααααα επειδή με τη συγκεκριμένη παρτίδα επιταγών έχουν πρόβλημα μπορεί και να χαθεί και αν δεν έρθει μέσα στο μήνα μέχρι και Οκτώβριο να πάμε να ζητήσουμε να εκδοθεί άλλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε και ο Γ τους είπε "όοοοοοταν βρεθούν τα δικά μας λεφτά τότε θα βρούμε κι εμείς τα λεφτά για την έκτακτη"

μέχρι τότε κι εμείς χαμένα τα έχουμε

5 λεπτά υπόθεση καλέ τίποτα :D

Αργυρώ :-w τώρα αυτό το πιστεύεις?? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα περισσότερα χρήματα που έχω δώσει για τσάντα είναι 80€ και να σας πώ την αλήθεια κι εκείνα τα λυπήθηκα............ συνήθως μέχρι 50€ δίνω.

Τα 1000 και 1500 μου φαίνονται εξωπραγματικά ποσά για κάτι που μπορεί το κόστος να είναι μόλις 30€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ουτε εγω δινω 1000 ευρω για τσαντα

μεχρι 150 εχω δωσει και εκεινη ηταν δωρο για τη μαμα μου....αλλα κρατησε 8 χρονια με καθημερινο φορτωμα!

ηταν κουρος!

γενικα παιζω γυρω 50-80 σε λιγο θα παιζω στις εκπτωσεις στα 30!

Γωγω ντα ατομα δεν ειναι πολλα!

οι ασθενεις που νοσηλευονται ειναι περι 1000

+οι εξωτερικοι

ολ αυτο το προσωπικο ειναι

+τυς γατρους

+τα απεξαρτησεις

+διοικητικο και λοιπο

και ενοειται το νοσηλευτικο που κανει κυκλικο!

χρειαζομαστε ατομα και δε νοσηλευτικο!

ας ελπισουμε οτι δεν α αγγιξει το νοσηλευτικο!

υπολογιζε οτι στη βαρδια ειπαν οτι θα πρεπει να αντιστοιχει 1 νοσηλευτης για 3 ασθενης

εγω κανω βαρδια μονη 1 για 13

απο την ευρωπη ειναι 1προς 1

δεν ξερω!

Νατασα να τους τα πεις!

τοσα λεφτα παιρνουν!

Μαρια δηλαδη δεν θα πληρωσεις ως 30/9?

ζηλευω τη πολη που ζεις!

αγορασα σεντονι με πρισκιπισες, ντορα, πουκα και υποστρωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Ειμαι μονη με τον μικρο και καθεται και παιζει τοσο ησυχα στο δωματιο της Ε. που ουτε και εγω πιστευω αυτο που συμβαινει. Βεβαια απο εδω που καθομαι τον βλεπω μην χτυπησει πουθενα. ;)

Για τσαντες που λετε και εγω δεν αγοραω ποτε ακριβες. Τα θεωρω πεταμενα λεφτα. Η ακριβοτερη μου ειναι 80€ και ειναι Kem αυτην εχω εδω και 2 χρονια και δεν την βαρεθηκα ακομα. Με 1000€ μπορω να αγορασω χιλιαδυο αλλα πραγματα! Βαλω τον Γ. για υπνο και συνεχιζω σε λιγο.

Γωγουλα μπραβο ρε στην Ιω που τα παει τοσο καλα στον παιδικο. Ο Γ. σαν να ηρεμησε λιγο ναι αλλα εχει μερες που μου βγαζει το λαδι! Εγω πιστευω παντως πως η μικρη σε φωναζει μαμα! Και ο Γ. πριν κλεισει τον 6 ειπε μαμα! Τωρα τελευταια δεν το λεει ομως και λεει μπαμπα αλλα θα τον βαλω εγω στον ισιο δρομο! [smilie=whip2.gif]:lol:

Αφρο παντα ετσι τελευταια στιγμη τους ειδοποιουνε να πανε στο καραβι? Δυσκολη δουλεια γμτ!

Λενα ποσο τον νιωθω τον αντρα σου με την ιγμοριτιδα. Εγω να δεις τι ταλαιπωρια ειχα φαει τοσα χρονια. Μιλαμε κατεβαζα το φλεμμα απο την μυτη ποταμι! Αντιβιωση δεν του εδωσε? Μονο με αυτην θα ησυχασει για λιγο.

Παω να βαλω φωτο απο την βαφτιση στην ομαδα πριν ξυπνησει ο Γ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έχω μια τσάντα PRADA 8-) , μου την έκανε δώρο η πεθερά!!!! :lol::lol::lol: , αλλά πριν πείτε τι καλή πεθερά, δεν την αγόρασε η ίδια γι αμένα....ότνα ήταν στο Μπρουνάι της την έδωσε η γυναίκα του σουλτάνου και επειδή η πεθερά δεν την ήθελε, δεν είναι του στυλ της, μου την έδωσε!!!! :?

την παίρνω μόνο όταν βγω βράδυ, δλδ έχω να την πάρω πολλά χρόνια!!! :lol::lol::lol:

τώρα θέλω να πάρω μία άλλη και μου αρέσουν πολύ της FOSSIL και φλερτάρω με εκείνες!!! 8-)

είμασταν στον πεζόδρομο της συνοικίας μας, πηγαίνοντας να πάρουμε τον Λ. και συνήθως αυτοκίνητα δεν περνούν παρά μόνο όταν είναι παράδοση κ.λπ, και σήμερα ερχόταν ένα φορτηγό και εγώ ήμουν λίγο στον δρόμο η Ρ. στο πεζοδρόμιο και μου πιάνει το χέρι και μου λέει "έλα μέσα, φορτηγό" :lol::lol::lol::lol: η γλυκιά μου :x:x

πάω να κάνω τα τσιιζμπέργκερς μου!!! :D8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σόρρυ που σας πρήζω

αλλά αυτό ακριβώς θέλω να πω

Επιστολή Έλληνα φορολογούμενου στο Υπουργείο Οικονομικών: «Αρνούμαι να πληρώσω!!!» Με την παρούσα επιστολή μου, σας γνωστοποιώ την πρόθεση μου να μην πληρώσω την συμμετοχή μου στην κρίση που περνάει η χώρα μου. Οι λόγοι είναι απλοί: Εσείς οι πολιτικοί, αλλά και οι δημόσιοι λειτουργοί σας, είχατε την ευκαιρία, αλλά και την εντολή από τον ελληνικό λαό, να διαχειριστείτε τα χρήματα των Ελλήνων φορολογούμενων, όσο και των κοινοτικών κονδυλίων από το 1981 και μετά. Να τα διαχειριστείτε με τέτοιο τρόπο έτσι, ώστε η χώρα να έχει ανάπτυξη και κοινωνικές παροχές. Στα 30 χρόνια αυτό που καταφέρατε είναι κατασπατάληση του δημοσίου χρήματος για ίδιο όφελος, παραπλάνηση του λαού για δήθεν κοινωνικές παροχές και διόγκωση του δημοσίου τομέα για ψηφοθηρικούς λόγους. ... Καταφέρατε μία χώρα, η οποία από αρχαιοτάτων χρόνων ήταν υπερήφανη και δεν υποδουλωνόταν σε ξένους κατακτητές, εσείς με τις πράξεις σας να την ξανά-υποδουλώσετε. Το σύνταγμα της χώρας μου μιλάει για την ισότητα των Ελλήνων. Άραγε για ποιά ισότητα μιλάμε; Το συνάδελφο σας κύριο Μαντέλη, τον καταδικάσατε σε φυλάκιση με τριετή αναστολή. Ποινή που αφορούσε δωροδοκία, ψευδή φορολογική δήλωση και τέλος για ζημία, την οποία υπέστη το Ελληνικό Δημόσιο (δηλαδή εγώ, ο Ελληνικός λαός). Γιατί δεν του δεσμεύσατε την περιουσία του; Στο πρόσωπο του κυρίου Μαντέλη, αναφέρομαι και σε όλα τα λαμόγια πολιτικούς και μη, που κλέψανε τον ιδρώτα μου. Αναρωτιέμαι, εγώ, που δεν θα σας πληρώσω τα 500-1000 ευρώ της εφορίας, τί ποινή θα μου επιβάλλετε, σε σχέση πάντα με την ποινή που επιβάλατε στον κύριο Μαντέλη και στον κάθε κύριο Μαντέλη; Πολύ θα ήθελα να με δικάσει ο δικαστής που δίκασε τον κύριο Μαντέλη και να μου απαγγείλει κατηγορία. Δεν σας πληρώνω, αφού δεν φορολογείτε, δεν εισπράττετε και δεν δεσμεύετε τις περιουσίες αυτών που φοροδιαφεύγουν. Μέχρι σήμερα τα κανάλια αναφέρονται σε 37 δισεκατομμύρια από ανείσπρακτους φόρους, τους οποίους δεν μπορείτε και δεν θέλετε να εισπράξετε. Προχθές ο κύριος Ρακιτζής, αναφέρθηκε σε κρατικό υπάλληλο, η οποία υπεξαίρεσε 16 εκατομμύρια ευρώ και της επιβλήθηκε η ποινή της εξάμηνης διακοπής από την εργασία της. Και για όλα αυτά ζητάτε να πληρώσω εγώ ο μισθωτός; Δεν σας πληρώνω, γιατί αποτύχατε εδώ και 30 χρόνια να φτιάξετε την υγεία, την παιδεία και γενικά όλες εκείνες τις υποδομές που πρέπει να έχει ένα σύγχρονο κράτος. Δεν σας πληρώνω, γιατί αναλάβατε την διακυβέρνηση με ψέματα και συνεχίζετε να κυβερνάτε με ψέματα. Δεν σας πληρώνω, γιατί δεν έχετε εντολή από τον λαό, να υπογράφετε τέτοιου είδους μνημόνια. Δεν σας πληρώνω, γιατί αρνούμαι να ταϊζω 301 ανθρώπους και την κλίκα τους, που το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να προδίδουν τα όνειρα του λαού και να ζούν εις βάρος του. Θα πληρώσω την συμμετοχή μου στο κράτος, όταν αυτό αποφασίσει να γίνει δίκαιο και να κατανέμει τα βάρη δίκαια. Θα πληρώσω, όταν το κράτος θα λειτουργήσει σαν κράτος και όχι σαν κομματική επιχείρηση με τα «δικά τους» παιδιά. Θα πληρώσω, όταν αυτοί που μας κυβερνάνε και οι δημόσιοι λειτουργοί θα λειτουργήσουν για το κοινό συμφέρον και όχι για να φτιάξουν περιουσία. Τελειώνοντας, θέλω να σας τονίσω ότι ο πολιτικός σας χρόνος (αναφέρομαι σε όλο το πολιτικό σύστημα) τελείωσε. Ο Ραγιάς ξύπνησε, από εδώ και στο εξής θα ακούτε και θα νοιώθετε μόνο την οργή του. Υποδουλώσατε τα όνειρα μου και το μέλλον των παιδιών μου. Πιστέψτε με, δεν έχω τίποτα να χάσω..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία τα λέει!!! :!:

ένα καινούργιο κόμμα χρειάζεται η χώρα.....θα σας πω ένα παράδειγμα: στο Βερολίνο την Κυριακή ψύφισαν για νέο δημαρχο, δημ. συμβ. και μια παρέα νέων ανθρώπων, που δεν είχαν καμμιά σχέση με την πολτική, δημιουργησαν ένα νέο κόμμα (έτσι για την πλάκα, όπως είπαν!), που το ονόμασαν "οι Πειρατές" ε λοιπόν αυτό το κόμμα έλαβε 11%!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock: και η δικιά τους έκπληξη ήταν μεγάλη!!!! :? .....τι δείχνει αυτό? μήπως τελικά οι άνθρωποι βαρέθηκαν τους ίδιους όλα αυτά τα χρόνια?!!!! :?::?::?::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimai κομματιαααα!!!1000δες μικρα κομματακια παγιδευμενα στο μυαλο κ στην κορμαρα μου! :lol::P

Σκατα σκατα σκατα! :D:D:D:D

Γεια σας!!!!!!!!!!!! :lol:

Μαρια συμφωνω μαζι σου οτι κ αν γραφει αυτο το δελεαστικο για αυτοκτονια αρρωστων ματιων κατεβατο!!! :P

Νομιζω οτι σας διαβασα αλλα δεν παιρνω κ ορκο! :P Με ψαξατε ε?Γλυκουλες μου!Θα εισασταν ακομα πιο γλυκουλες αν ερχοσασταν επισκεψη με 1 κουτι σοκολα-οτι θελετε!!!!Να σας πω κ τα προβληματα μου,να μου δωσετε ΚΑΙ εσεις δικιο,να βρισουμε μαζι τον αντρα μου,το σοι του,το κρατος και το συμπαν και να στανιαρω!Επισης φερτε μαζι σας υπνωτικο!Θα το λιανισω το παιδι μου.Εχει τοσο πολλα στοιχεια απο τον μπαμπα της στο dna της!Θεουλη μου!Τι να την κανω για να μην ξυπναει,να μη ζηταει γαλα,να μην κλαιει σπαρακτικα κ να μη με δουλευει(12 φορες ζητησε "κακα"=τσισα τη νυχτα σε μια ωρα)??? :twisted::twisted::twisted::twisted: Α ρε Αννυ...Μια Τονια και μια ΓΩγω σου χρειαζεται για να στρωσεις!

Η Ιουλια δεν επεστρεψε απ'το Σταυρο-survivor? :?::?: Η Δολια η φιλη μου...Χθες πετυχε χαλαζι,βροχη,χειμαρρους κ τοσα αλλα...Νομιζε θα σκοτωνοταν στο δρομο..Ισως εμεινε εκει το βραδυ...

Σκατουλες...Φιλακια!!!!!

Και περαστικα μας!!!Γενικως και ειδικως για αρρωστιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια!

λογια αγανακτησης!

ΑΛΛΑ ρε γμτ κανιες δεν αντιδρα!

λες και δεν μας αγγιζει ολους αυτο!

το συζηταμε αλλα δεν κανουμε τιποτα!

αποφασισα οτι αν δεν μου στειλουν την επιστροφη δεν αθ πληρωσω!

να πανε στο...

ας μου δωσουν εκεινα που μου χρωστουν και μετα θα τοςυ τα δωσω!

εχουν τη πολυτελεια ν αρπαζουν το μισθο μου με το ετσι θελω....

εεε και εγω οτι με αναγκαζει να δωσω θα το δωσω σταγονα -σταγονα!

Αναστασια ,μηπως να βγαλεις τα εσωψυχα σου στην ομαδα και εκει να κανουμε ολα αυτα με το σοι το υσυζηγου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...