Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοπελιές!!!! Παρασκευούλα σήμερα, αγαπημένη μέρα!!!!

Βασούλααααααααα, είσαι εδώ???????????? Τι κάνεις κορίτσι όμορφο????? Καιρό έχουμε να τα πούμε online….

Α ρε Ανθή….βουλωμένο γράμμα διαβάζεις!!!!! Όντως το ψευδώνυμό μου το εμπνεύστηκα από την κόρη μου, μιλάμε για την μίρλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ήθελα να γράψω κι άλλα, αλλά δε λίγο έρχεται ο κέρβερος….θα μπω σίγουρα το μεσημέρι!!!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κοριτσάκια :D:D:D ;;;;

Αχ..τελικά έχει δίκιο η Άσπα. Ευλογημένη μέρα η Παρασκευούλα! Είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά! Δεν την αντέχω την πίεση γαμώτο :evil::evil::evil::evil::evil: Τέλος πάντων..πάλι καλά που έχω δουλειά να λέω. Σκέφτομαι τα χειρότερα για να γκρινιάζω λιγότερο :roll::roll::roll::roll:

Βασούλα ακόμα έχει βήχα ο Δημητράκης;; Πώς την πάλεψες με 2 ώρες ύπνου βρε παιδί μου;;; Μπράβο σου! Κομήθηκες το μεσημέρι φαντάζομαι ε;; Όσο για την απουσία μπορεί και να στη σβήσουμε αν δείξεις καλή διαγωγή και δεν ξανακάνεις κοπάνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άσπα φοβερό το ψευδώνυμο :lol::lol::lol: Μιρλίτσα από την μίρλα :lol::lol::lol::lol::lol: Πώς το σκέφτηκες;;;Αλήθεια, τι ζώδιο είναι το Μαράκι σου;;; Μήπως Ταύρος;;; Ρωτάω γιατί είμαι εγώ Ταυράκι και γκρινιάζω συχνά :lol::lol::lol:

Πάντως βρε κορίτσια κόπηκε εντελώς πάλι η κίνηση :(:(:(:( . Ο τίτλος "καλή σχολική χρονιά" θα πιάσει και την επόμενη σχολική χρονιά μου φαίνεται :lol::lol::lol::lol: ..Για ελάτε, για ελάτε...

Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελοκοριτσα απο μια ταλαιπωρημενη μανα :lol::lol::lol:

Νυσταζω τρελα και δουλευω αλλα ειμαι αρκετα χαλαρα μπορω να πω........

Ο Δημητρης χαλια με βηχα του δινω σιροπι αλλα ττιποτα μολις σχολασω θα τον παω

στο νοσοκομειο να δω τι θα μου πουν ολη μερα βηχει δεν σταματαει καθολου και το βραδυ

ειναι σε χειροτερη κατασταση οτι και να τον κανω δεν τον ανακουφιζει.........θα παω μην

εχουμε χειροτερα........

Η βλακεια ειναι οτι ενω το παιδι ειναι ετσι δεν γινοταν να μην λειψω απο την δουλεια :evil:

Μακαρι να γινει γρηγορα καλα......το θετικο ειναι πως παρολο τον βηχα εχει κεφι και

ζωντανια ;)

Ασπακι εχθες να πω την αληθεια δεν ημουν και τοσο καλα γι αυτο και δεν μπηκα.....

κακως βεβαια γιατι αν ηξερα οτι ησουν μεσα θα λεγαμε κανενα χαζο για να ανεβω...

Απο Δευτερα τωρααααααααα..........

Ανθη μου στο υποσχομαι πως δεν θα ξανακανω κοπανα εκτος του σ/κ που δεν γινεται και

αλλιως...........

Γκρινιαρα μου εσυ :lol::lol::lol::lol:

Και εγω ειμαι γκρινιαρα αλλα δεν προλαβαινω να μιλησω γιατι εχω τον αντρα μου που με

προλαβαινει :lol::lol::lol:

Καλο σ/κ να εχουμε φιλια σε ολες νεοτερα απο Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς το σκέφτηκες;;;Αλήθεια, τι ζώδιο είναι το Μαράκι σου;;;

Δεν ήθελε και πολύ για να το σκεφτώ, μη νομίζεις…..αν γνωρίσεις ποτέ το Μαράκι μου θα το καταλάβεις αμέσως.

Ζωή να έχει μιρλίτσα μου, υδροχόος είναι. Γεννημένη στις 03/02/2007…..

Είδατε βρε τι ξεχωριστή μέρα είναι η Παρασκευούλα???? Πάντα με φτιάχνει αυτή η μέρα….

Βάσω, τα ίδια χάλια είμαστε κι εμείς, η Μαρία έχει έντονο βήχα, ο Λεωνίδας πυρετό, και εγώ με τον άντρα μου συνάχι….είμαι όλοι ερείπια. Έφτιαξα λοιπόν σήμερα μια ωραιότατη κοτόσουπα και την κατασπαράξαμε, άλλωστε δεν είμαστε και ιδιαίτερα δύσκολοι με το φαγητό.

Αν και πολύ ωραία μέρα δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά έτσι όπως είμαστε, ούτε καν μέχρι τις κούνιες δεν πήγαμε τα μικρά, αλλά εγώ όλο το πρωί έβαζα πλυντήρια, πήγα για ψώνια, μαγείρεψα που χρόνος??? Αλλά ο άντρας μου που δεν έκανε τίποτα, πέρα από το να είναι στο internet, δεν τα πήγε πουθενά…..όχι πείτε μου τώρα, είναι να μην γκρινιάξω????????????????????????????????????????????????????????????????? :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε :?:

Εγω ειμαι χαλια την Παρασκευη εκλεισα ραντευου για σημερα να παω οδοντειατρι να βγαλω

τον δευτερο φρονιμητη μου αλλα τελικα δεν προλαβα γιατι εχθες σηκωθηκα και ημουν

πρησμενη στο φουλ τωρα παιρνω αντιβιωση να ξεπριστω για να παω να τον βγαλω......

Ο μικρος ακομη με βηχα και εμετους απο τα φλεματα ξενυχτη τρελο.......

Και δυστυχως αδεια γιοκ δεν μου δινουν με τιποτα :evil::evil::evil:

Ανθη που εισαι :?::?::?::?:

Ασπακι μου περαστικα σας :)

Αντρε παιδι μου τι περιμενεις ολα απο εμας τα περιμενουν :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Βασούλα μου εδώ είμαι!!! Πήρα απουσία κι εγώ :roll::roll::roll::roll: ;;;;; Αχ βρε κορίτσια πάλι νέκρα έπεσε στο θεματάκι μας..Κρίμα :(:(:(:(:( . Άντε να δούμε πότε θα ξαναπάρουμε τα πάνω μας..

Σήμερα έχω κέφια γιατί δεν είχα διόρθωση μετά τη δουλειά! Πόσο το απολαμβάνω όταν σπάνια συμβαίνει κάτι τέτοιο...Την προηγούμενη εβδομάδα τους έβαλα μόνο ένα τεστ. Όλα τα τεστ τα διόρθωσα την Κυριακή και έτσι είμαι πιο χαλαρή συτή την εβδομάδα!

Ακόμα βήχει ρε γαμώτο ο Δημητράκης;; Δε σας έδωσε τίποτα ο γιατρός να τον ανακουφίσει;;;Πολύ ταλαιπωρηθήκατε με αυτή την ίωση..Όσο για την εξαγωγή..κουράγιο! Εύχομαι όλα να είναι ανώδυνα..

Άσπα μου είστε καλύτερα;;; Περαστικά σας!Μέχρι την Παρασκευούλα ζάχαρη Παρασκευούλα μέλι θα είστε όλοι μια χαρούλα ;);););)

Πάω να δω τον Πάνο γιατί τον άκουσα. Μάλλον βλέπει ονειράκι.

Πολλά φιλάκια σε όλες σας (παρούσες και απούσες)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μεραααααααααα :!::!::!::!:

Σημερα ο μικρος ηταν πολυ καλα και τον εστειλα στον παιδικο το σιροπακι

εκανε την δουλεια του ;)

Εγω ξυπνησα κεφατη εκανα το μακιγιαζ μου και ειμαι ανεβασμενη (προς το παρων βεβαια) :D

Ασπακι απουσααααααααααααααααααααααα.................. :!::!::!::!::!:

Ανθη μου τι κανεις :?:

Αντε ωραια θα εχεις μια χαλαρη βδομαδουλα ;)

Ο μικρος σου τι κανει :?:

Οι υπολοιπες μας ξεχασαν τελειως 3ατομα γραφουμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ συγκινημενη και χαζοχαρουμενη μαμα :D:D:D

Ο μικρος σχολασε απο τον παιδικο και τον εφερε ο αντρας μου απο εδω

ο γλυκος μου θα πει ποιημα :D μεγαλωσε το καμαρι μου χαρηκα παρα πολυυυυυυυυυ.........

Και τωρα τα δυσκολα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να δω πως θα το μαθει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το μάθει καλέ χαζομαμά όπως και η δικιά μου…άλλωστε πάνω από 4 γραμμές δεν πρέπει να είναι, σωστά????

Εμείς που λέτε το μάθαμε ήδη, και την Πέμπτη μας είπε η μικρή ότι είπε η δασκάλα της να φοράνε μπλέ φουστίτσα με άσπρο πουκάμισο…..αχ το πουλάκι μου!!!!!!!

Ευτυχώς τα παιδιά μου είναι καλά, λίγο βήχα έχει ακόμα η Μαρία και ο Λεωνίδας απύτερος από την Κυριακή.

Αλλά κάτι δυσάρεστο συνέβει την Δευτέρα και με χάλασε ΠΑΡΑ πολύ…. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες μου;;;;

Βασούλα μου να χαίρεσαι το γιόκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι ό,τι καλύτερο για εκείνον! Θα του κάνεις γιορτούλα με παιδάκια;;;

Καλά είναι ο Πανούλης μου! Του λείπω. Σήμερα που γύρισα τι μου λέει;; "Μαμά, ευχαριστώ που γύρισες από τη δουλειά"...Έμεινα μαλ..ας :shock::shock::shock: ...Το μικράκι μου.. :(:(:(:(:(

Τρία άτομα γράφουμε, αλλά τι τρία;;; Τρία ΣΟΥΠΕΡ άτομα :lol::lol::lol::lol: Μετριοφροσύνη πάνω απ' όλα :lol::lol::lol::lol:

Θα πει ποιηματάκι ο μικρούλης σου;; Κι εγώ θα ήμουν πολύ συγκινημένη! Θα το μάθει μην ανησυχείς!

Ασπάκι χαιρομαι που είστε πλέον όλοι καλά!Τι σου συνέβη τη Δευτέρα και σε χάλασε;; Ελπίζω να μη γίνομαι αδιάκριτη..

Πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις Ανθή το κάθε σπίτι έχει και τα δικά του προβλήματα….αυτό ισχύει για όλους.

Έτσι κι εμένα, όλα όσα συμβαίνουν, κάποια στιγμή με γονατίζουν. Τέλος πάντων…

Ώστε του λείπεις τον μικρού σου εεε??? Τον καημενούλη, είναι και μοναχούλης του (εννοώ χωρίς αδελφάκια)…

Ο παιδικός σταθμός θα του έκανε καλό, αλλά έτσι όπως είναι το ωράριο σου, μάλλον δεν βολεύει εσένα.

Βάσω, θα κάνετε γιορτούλα???? Είσαι δουλειά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μολις ηρθα στην δουλεια..........

Να χαιρομαι το καμαρι μου :D

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσαρες και εσεις να χαιρεστε τα καμαρια σας :D

Πηγαμε στον παιδικο το πρωι και πηρα και κερασματα για τα παιδακια ολοι του ελεγαν χρονια

πολλα και αυτος ειπε εφερα γλυκα τουρτα αλλη φορα θα φερω για να σβησουμε κερακι :lol::lol::lol:

Το ποιηματακι του το μαθαμε τελικα το αδικησα το αγορι μου πιστευα πως δεν θα μπορεσει να το μαθει

γρηγορα αλλα τελικα το εμαθε :D αχ τι εξυπνο παιδι που εχω :lol::lol::lol:

Ασπακι μου τι κανεις :?:

Ποτε επιτελους θα σε πετυχω μεσα :?::(

Ευχομαι οτι και εγινε την Δευτερα να μην ειναι κατι σοβαρο και να ειναι περαστικο ;)

Θα πας στην γιορτουλα της μικρης στον παιδικο :?:

Εμας μας ειπαν οτι θα κανουν μια μικρη αλλα μονοι τους και εγω ηθελα να

τον καμαρωσω και να κλαψω λιγακι :lol:

Ανθη μου οτου λειπεις πολυ του Πανουλη ε :?:

Τι γλυκος που ειναι μωρε :D τετοια σου λενε και μετα δεν θες να πηγαινεις ποτε για

δουλεια και να τα αφηνεις........

Δεν θυμαμαι αν σε εχω ρωτησει αλλα τις ωρες που λειπεις ποιος τον εχει :?:

Α :!: και για γιορτουλα που με ρωτησατε δεν θα κανω μωρε αν και μολις σχολασω περιμενω

την κουμπαρα μου ;)

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αυτό γιορτούλα είναι Βάσω μου…..άλλωστε ο μικρός το γιόρτασε για τα καλά στο σχολείο!!! Φαντάζομαι καμάρι που θα το είχε!!!!

Πάντα την γιορτή, και γενικότερα όλες τις γιορτές στο σχολείο τις κάνουν χωρίς γονείς, πέρα από την καλοκαιρινή για κλείσιμο του σχολείου. Εκεί καλούμε όποιον θέλουμε, αλλά αύριο δεν θα την καμαρώσω.

Λένε..και σωστό είναι…ότι επειδή δεν μπορούν να πάνε πολλοί γονείς λόγω δουλειάς, τα παιδάκια στεναχωρούνται και έτσι δεν λένε σε κανέναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;;

Εγώ καλά είμαι. Πλησιάζει και το τριήμερο και νιώθω ακόμα καλύτερα ;););) ..

Άσπα τα προβλήματα δεν τελειώνουν ποτέ και είναι αλήθεια ότι κάποιες φορές μας γονατίζουν. Υπομονή και κουράγιο. Την υγεία μας να έχουμε και όοοολα τα υπόλοιπα αντιμετωπίζονται ;) !Του λείπω του μικρού πολύ. Εντωμεταξύ μου λέει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ότι θέλει να πάει σχολείο. Βλέπει την ανιψιά μου και θέλει και αυτός..Εγώ όμως δε θέλω :(:(:( Τα πρωινά τον θέλω μαζί μου! Κάθε στιγμή, κάθε λεπτό μέχρι να φύγω για τη δουλειά..

Βασούλα (κουκουβάγια μου :lol::lol::lol: ) ο Δημητράκης σου το έμαθε πολύ γρήγορα το ποιηματάκι του! Είναι όντως πολύ έξυπνο παιδάκι! Κρίμα που δε θα είσαι στη γιορτούλα να τον καμαρώσεις. Υπομονή ως το καλοκαίρι. Συνήθως στις καλοκαιρινές γιορτούλες αφήνουν και γονείς ;)

Όταν λείπω στη δουλειά, τον Πάνο τον κρατάνε οι γιαγιάδες. Δευτέρα και Τρίτη η πεθερά μου, Τετάρτη-Πέμπτη και Παρασκευή η μαμά μου.Ευτυχώς έχω βοήθεια.

Αυτά και για σήμερα!!!! Φιλάκια πολλά και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ για ακόμα μια φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ανθή, τα ίδια μου έλεγε και εμένα ο μικρός τον Σεπτέμβρη που είδε την Μαρία να ξαναπηγαίνει σχολείο….»θέλω κι εγώ μαμά να πάω σχολείο» , έλεγε το πουλάκι μου.

Του εξήγησα όμως ότι είναι λίγο μικρός ακόμα και του χρόνου θα πάει οπωσδήποτε. Μάλιστα του πήρα και μια τσαντούλα, την φοράει όταν πάνε με την γιαγιά και παίρνουν την Μαρία….περπατάει με ένα καμάρι, και κάθε τόσο γυρνάει και την κοιτάει…χαχαχα.

Για 3ήμερο τι θα κάνετε??? Εμείς λέμε αύριο να φύγουμε για Ερέτρια. Λένε θα είναι καλός ο καιρός, έχω και κάτι δουλειές οπότε ευκαιρία είναι να ξεμπερδεύουμαι.

Εσείς τι θα κάνετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε :?:

Εχω φρικαρει σημερα στην δουλεια ολοι ειναι μεσα στην μουρμουρα :evil:

Υπομονη να παει 7 να φυγω και μετα ερχομαι την Τριτη ;)

Σημερα ειπαν τα ποιηματακια τους μονοι ο δικος μου λεει η Κυρια του πως

το ειπε αλλα αντι για το "πολεμησα στην Κοριτσα" ειπε "πολεμησα στην Αθήνα" :lol::lol::lol::lol::lol:

τρελοκομειο τελειως :lol::lol::lol:

Ανθη μου τι καλα που εχεις βοηθεια ;)

Λογικο να τον θελεις τα πρωινα μαζι σου αλλιως αν τον πηγαινες παιδικο δεν θα τον

εβλεπες καθολου ;)

Ασπακι μου καλα να περασετε...........

Τυχερουλαααααααααα :D

Εγω κοριτσια αραχτη εδω στο χωριο αλλα θα βγω στο μαγαζι του αντρα μου

θα εχει παρτι RNB αυριο και λαικοποντιακη βραδια το Σαββατο και λεω να βγω

να ξεσαλωσω και τις 2μερες θα φανει αν ανεξω ;)

Φιλια πολλα κοριτσαρες και ευχομαι να περασετε τελεια...............

Τα λεμε ξανα απο την Τριτη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Ασπάκι, αργιούλα ζάχαρη, αργιούλα μέλι :lol::lol::lol::lol::lol:(Παρακευούλα είναι η αργία παρεμπιπτόντως!!!)

Σήμερα μετά τη δουλειά πήγαμε με συναδέλφους για ένα ποτάκι. Γυναικοπαρέα. Φάση είχε! Αύριο θα πάμε στην παρέλαση και μετά ίσως για φαγητό. Δε θα πάμε κάπου το ΣΚ. Κατ' αρχάς μία φίλη κάνει γιορτή για το γιο της (τον λένε Δημήτρη) και θέλω να πάω γιατί και εκείνη πάντα έρχεται στις γιορτές που κάνω και ύστερα έχω ένα κάρο εκθέσεις να διορθώσω την Κυριακή..Δεν πειράζει όμως. Και μόνο που δε δουλεύω αύριο μου αρκεί ;););)

Άσπα έξυπνο αυτό με την τσαντούλα. Λες να πάρω κι εγώ στον Πάνο μπας και του φύγει ο καημός :lol::lol: ;;;;Θα τον πάω κατευθείαν προνήπιο οπότε έχουμε μέλλον ακόμα..

Να περάσετε όμορφα στην Ερέτρια!

Βάσω μου γέλασα πολύ με το ποίημα του Δημητράκη :lol::lol::lol: Αφασία ο γιος σου :lol::lol::lol:

Ξεσάλωμα ε;;; Άντε, ρίξε κανα χορό και για εμάς!

Τελικά κορίτσια οι τρεις μας μείναμε;;; Δεν πειράζει..Δε μασάμε :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά! Καλό τριήμερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες........

Δυσκολη η επιστροφη...

Ειμαι χαλια σας ελεγα οτι θα βγω αλλα τελικα δεν βγηκα επαθα μια αλλεργια στα

ματια μου και πρηστηκαν σημερα ειμαι καπως καλυτερα βαζω σταγωνες και αλοιφη :(

Πρωτη φορα επαθα κατι τετοιο..........

Οποτε το 3ημερο ηταν αρκετα ησυχο και σπιτισιο..........

Ασπακι που εισαι δεν γυρισες :?:

Ανθη καλα εκανες και βγηκες ;)

Αντε σας αφηνω τα λεμε αργοτερα γιατι ακομη ειμαι καπως.............

Καφε επειγοντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου….τι μου κάνετε??? Καλό μήνα να έχουμε!!!!

Το τριήμερο περάσαμε όμορφα και ήσυχα. Ξεφύγαμε λίγο από την καθημερινότητα και από τα προβλήματά μας.

Εν τω μεταξύ στις 28/10 είχε και ο άντρας μου γενέθλια, η χαρά των μικρών, με την τούρτα και τα κεράκια!!!!

Το σπίτι όμως πολύ κρύο, είχαμε να πάμε από το καλοκαίρι και ήταν παγωμένο. Ανάβαμε το τζάκι από το πρωί και μέχρι το βράδυ έκαιγε ασταμάτητα, είχαμε και μια σόμπα για τα δωμάτια και γινόταν δουλειά.

Ανθή τι λές να βρεθούμε για κανένα καφεδάκι???? Να γνωριστούμε βρε παιδί μου τόσο καιρό που μιλάμε?????

Βασούλα μήπως είναι αλλεργία αυτό που έπαθες, το είχα πάθει κι εγώ κάποτε και πέρα από πρήξιμο είχα και πολύ φαγούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ‘μαι και βραδινή….

Μόλις τελείωσα τις δουλίτσες μου και είπα να κάτσω λίγο με το laptop.

Πρώτη φορά σήμερα έφτιαξα λικέρ ρόδι. Μάζεψα πολλά στην Ερέτρια που πήγαμε, οπότε βρήκα μια εύκολη συνταγή στο internet και το έφτιαξα, γίνεται σχετικά γρήγορα, οπότε αύριο θα έχω το λικέρ έτοιμο. Βέβαια όσο περισσότερο διάστημα μένει, τόσο πιο ωραίο γίνεται.

Θα σας πω εντυπώσεις λοιπόν αύριο.

Επίσης συνεχίζω ακάθεκτη και το γυμναστήριο, μάλιστα την έχω καταβρεί με το pilates….φοβερό, γουστάρω πολύ!!!!!!!!!!!!!

Ρε Βάσω γιατί δεν σε πετυχαίνω ποτέ τα πρωινά, μπαίνεις μόνο για λίγο κι εσύ???

Εγώ συνήθως μπορώ μέχρι της 9:00, μετά έρχεται, αλλά κάποιες φορές αργεί και μένω κι εγώ μέχρι 10:30 τουλάχιστον. Σήμερα πχ ήρθε αργά και ήμουν μέσα….αλλά μόνη.

Γενικότερα ερημώσαμε….δεν βαριέστε, καλή καρδιά…. :roll::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;;

Εγώ σχετικά καλά. Διανύω μία εβδομάδα με αρκετή πίεση αλλά κατα τα άλλα όλα καλά. Πολλή διόρθωση, δουλίτσες για να στρώσω ως το Σάββατο και πολύ τρέξιμο γενικώς :?:?:?

Βασούλα περαστικά με τα μάτια σου...Μήπως έπαθες επιπεφυκίτιδα;;;Πάντως και τα σπιτίσια τριήμερα καλά είναι. Ξεκουραζόμαστε ;) !

Άσπα μου θέλω κι εγώ πολύ να πάμε για καφεδάκι! Το μόνο θέμα είναι ότι δε θα τα καταφέρουμε καθημερινή..Δουλεύεις πρωί και δουλέυω απόγευμα...Μόνο ΣΚ θα τα καταφέρναμε.Και είναι κρίμα ρε γαμώτο με τις καθημερινές γιατί απ' ότι θυμάμαι δουλεύεις Χολαργό (καλά θυμάμαι;;) που είναι πολύ κοντά μου..

Κορίτσια σας αφήνω σιγά σιγά γιατί η μπαταρία έχει σχεδόν εξαντληθεί και βαριέμαι να φέρω τον φορτιστή..Πάω να υποβάλω το μήνυμά μου πριν κλείσει ο υπολογιστής...

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...