Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΚΑΛΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΩΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!ΠΟΙΑ ΜΗΛΑΕΙ Ε;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ ΤΟ ΤΖΟΑΝΑΚΙ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΡΟΒΑΤΗΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΗΣ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΗΤΑΝ...ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ DVD ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ...ΟΥΦΦΦΦ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ...ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΩ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΗΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ...ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΚΤΛ ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... :shock::shock::shock::shock: Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ :lol::lol::lol:

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Βασούλα καλή αρχη με τον παιδικό. Λογικό ειναι βρε να αισθάνεσαι περίεργα, όλες οι μαμάδες έτσι και χειρότερα αισθάνονται οταν το παιδι τους ειναι να πάει για πρωτη φορά "σχολείο"..

Ασπάκι εγώ να δεις πως τη βαρέθηκα στην ζεστη ηρθα Καναδά για να γλιτώσω :lol::lol: αλλά και εδώ ακομη έχει ζέστες δεν εχει πιάσει κρύο..

Βικάρα ερχεται βροχή σημερα το βράδυ στην Αθηνα διάβασα!! :D

Βικουλίνι ταρζαν ο μικρός ε? :lol::lol: Υπομονή κοριτσάρα μου...

Ανθή, Φανή και σε όλα τα κορίτσια φιλάκια! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax oxi vroxi....den thelwwwwwwwwwwwwwwwwwww....

eraki ti kaneis???mia xara einai oi zestes kale...tha paei kai to petrelaio sta upsi...ase kala einai akomi..!edw exoun anoiksei oi ouranoi simera...

vasoni min anusixeis..mia xara tha nai o giokas sou!ta paidia theloun na einai me paidia!tote pernane pragmatika kala..i arxi tha einai ligo duskoloi..alla meta na deis pou tha tou aresei..kai tha s aresei ki esena..pou tha ton vlepeis xaroumeno..

bikara ante mpes na milisoume sto chat!!!oso gia to poso einai ta antrakia mou..koita mari ta tickerakia..ema!!!3misi o megalos,4misi o mikros..ki egw ekleisa ta 25 ton augousto!!asxeto..alla megalwnw ki egw ektos apo ta antrakia..xaxa!!!

bikoulini kouragio!!!!tha ta ekereunisei ola o iakwvos kai tha iremisei to poulaki mou..pou tha paei!!!

filakia koritsoudia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννάκι τι τέλεια φωτο! :x

Εισαι πολύ νεούδι και εσυ μωρέ και εχεις ήδη 3μισι χρονών παιδι! :shock: Καλά έκανες πάντως γιατι στα 30 σου θα εισαι χαλαρή και πολύ νέα!

Φιλάκια :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες...........

Μπουμπουνιτα,αστραπες,τρελος αερας,κρυοοοοοοοοοοοοοο................

Ηρθε ο χειμωνας............και μου αρεσει και δεν μου αρεσει..........

Ασπακι εχτες τρελο κολλημα ο υπολογιστης και την εκανα.........

ελπιζω σημερα να μην μου κανει τετοια....

Βικουλινακι ταρζαν ο μικρος ε :?:

Αντε να μπαινεις συχνα να λεμε καμια χαζομαρουλα να γελαμε ;):lol::lol::lol:

Ερη ακομη ζεστες εχετε :?: Ωραια θα σουρτουκευεται ολη μερα ;) (ελπιζω να το εγραψα σωστα) :lol::lol:

Ιωαννακι καλε ιδια ηλικια εχουμε και εγω τον Σεπτεμβριο εκλεισα τα 25 ;) πιπινια ειμαστε θα μεγαλωσουν

τα παιδια μας και μετα θα γλενταμε στα μπουζουκια μαζι τους :lol::lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες που ειστε :?:

Τα δικα μου νεα τελικα η μετακομιση θα γινει αυτος θα φυγει απο το σπιτι τελη αυτου του μηνα αλλα

πρεπει να βαφτει και να καθαριστει....ελπιζω ο καιρος να μας βοηθησει αλλιως δεν σκοπευω να κανω

μετακομιση με βροχες ουτε με σφαιρες ;)

Για τον παιδικο ξεκιναμε απο Δευτερα αγχωνομαι πολυ νιωθω πως θα στεναχωριεται δεν θα ξερω τι θα κανει αν θα τρωει αν θα περναει καλα και πολλα αλλα τετοια.....δεν ξερω γιατι εχω παθει τετοια τρελα

εγω που ειμαι πολυ χαλαρη με τον μικρο νιωθω πως φευγει μακρια μου λες και ειμαστε ολη μερα μαζι

ελπιζω με τον καιρο να μου περασει αυτο το αγχος.......

Εδω στην δουλεια ειμαστε σκ@τ# δεν εχει τιποτα ειδικα τωρα με τις βροχες καηκαμε....

Ακουστηκε πως θα διωξουν 4 ατομα αλλα δεν ξερουμε για ποιους χτυπαει η καμπανα :?:?

Ελπιζω να μην ειμαι μεσα............αλλα ποτε δεν ξερεις..........

Τρια μεγαλα εργα ειχαμε και τελικα τα χασαμε γιατι οι μ@λ#κ$ς εδωσαν κατι τιμες λες και πουλαμε

χρυσο και μετα λενε γιατι δεν εχουμε δουλέια τα θελει ο κ@λ#ς τους............

Αυτααααααααααααα............. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

πωπω βρε βασουλα τρελο αγχος εχεις κ εσυ ε;;;με τη δουλεια...

οσο για τον παιδικο τα ιδια νιωθω κ εγω απο τωρα που του χρονου θα παει προνηπιο...ισως ειναι επειδη φευγει πρωτη φορα απο το σπιτι...θα το συνηθησετε κ οι 2 κ ολα καλα θα πανε!

τζοανακι πως τα πας με τα μικρα;;;

ερακι τι κανετε εσεις;;;τοχετε ιξει στο μαγειρεμα ε;;;

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικουλινακι δεν σε προλαβα ε :?:

Ασπακι που εισαι καλε :?: Νωρις ειναι ακομη ε :?:

Κρυωνω ξεχασα να παρω την ζακετα μου και εχω παγωσει σταματησε να βρεχει σταματησε ο αερας

αλλα απο απεναντι βλεπω μια τρελη μαυριλα και μπουμπουνιζει λογικα θα αρχισει παλι ο χαμος....

Βαρεθηκα ακομη δεν ηρθα στην δουλεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε κορίτσια πόσο μου αρέσει η βροχή, τα μπουμπουνιτά, οι αστραπές…..και το δροσερό αεράκι.

Όχι σαν χθές που έριξε λίγη βροχούλα και κατέβασε απίστευτη ζέστη και υγρασία….και πήγα κομμωτήριο ρε γμτ, έκανα ανταύγειες και πιστολάκι, αλλά όταν πήγα σπίτι ίδρωσα και μάζεψα τα μαλλιά και χαλάσανε μετά…..τέλος πάντων. :roll:

Τα δυο πιπινάκια που ποστ μας είναι το Τζοανάκι και η Βασούλα!!!! Φτου σας κοπελάρες μου…. :D:D:D

Βικουλίνι μου πολύ ταρζάν ο δικός σου εεεε??? Με την μεγάλη πως τα πάει???? Εσύ…καλύτερα :?:

Έρη έχε υπομονή…θα χαλάσει ο καιρός και θα τα δούμε όλα αλλιώς ….με τις τιμές του πετρελαίου…..χαχαχαχαχα……εκεί να δω τι θα κάνουμε. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπακι κρυο μου θελεις απο τωρα ειδες το πετρελαιο στα υψη

εχει παει εεεεεεεεε ρεεεεεεεεε κρυο που εχουμε να φαμε ολο το χειμωνα με τα μποφαν μεσα

στο σπιτι θα ειμαστε :lol::lol::lol:

Μεγια το μαλλακι ;)

Τι λεει αλλο τι κανεις :?:

Καλα η σελιδα παλι κολλαει μονο εδω το κανει στα αλλα σαιτ δεν κολλαει καθολου........... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πράγματι μόνο σε αυτό το σαιτ κολλάει ….πάρα πολύ όμως, σε σημείο που την κλείνω για να ησυχάσω.

Έχω δουλίτσα και δεν θα μείνω για πολύ….μου έβαλε μια δουλειά να κάνω το αφεντικό.

Ευτυχώς για να περάσει και η ώρα μου….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα θα περασει και η ωρα σου..........

Εγω εχω σκυλοβαρεθει απο τις 6 το πρωι ειμαι εδω μεσα και παιδευομαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsoydia???

mari treli iwanna gia sena k to xari ksero gia to mikro agori sou elega...sunnenoithikame pali :D:D:D

aspaki megia to malli!!

eri telika esy to evapses??

bikaky moy??

vasoula metakomizeis

koritsaakiaa sorry alla akoma ta xw xamena me to post k den vrisko akri :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι μου κανετε?εγω ειμαι σε πυρετο προετοιμασιων η μεγαλη μερα πλησιαζει για το κοριτσι μου και πολυ χαιρομαι ολα καλα κατα τ αλλα......πολλα φιλια θα τα ξαναπουμε μαλλον αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou?trelomanoulitses pou eiste oles kale???apapaaa....

koimithikan oi antres,mazepsa kouzina giati ginotan o xamos..kai molis araksa to kormi patriwti..

eftiaksa gluka pswmakia me gemisi kanelas...apla theika..murise o topos!!!xm..mourlia sas lew..

fanoula kales etoimasies...ola tha einai teleia..

vasoula min agxwnesai paidi mou..mia xara tha einai..tha deis!!!

eraki thanks gia ta kala sou logia!!thelw kai 3o eraki opote mexei ta 30 tha megalwnw koutsouvela..ase..ksexasa xtes na sxoliasw..kale ti teleia ta mpiskotakia koukouvagias..oute zaxaroplasteio tetoia omorfia..oute o parliaros kale!!!sugxaritiria!!!

bikara ti tha ginei tha mpeis na poume kamia kouventa pou xoume kairo?

bikoulini mia xara...erwta me tous antres mou!!!asta...exw xazepsei me tin parti tous..kai mou fainetai k to 3o antras tha nai den tha to glitwsw...

aspaki thes vroxoula ee???mpa..den tha parw...den exw k toutou opote ma to pezo2 den ginetai...

makia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέχασα Βικάκι μου, ναι τα έβαψα σε ενα παλιο μου χρώμα αλλά αγαπημένο ειναι ενα χάλκινο αρκετά ανοιχτό, μοιάζει με το φυσικό μου, μου αρέσει παρα πολύ!

Τζοαννάκι και τριτο???? Θεε μου εμένα ο Κώστας κάνει για 10, άσε, νομίζω πως έκλεισα!!

εμένα περιέργως δεν μου κολλάει το μαμμυ.. παλιά γι αυτο το ειχα παρατήσει.. μου εσπαγε τα νευρα..

Ανθη που εισαιιι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο πολλες ωρες προσπαθειων επιτελους μπηκα............

Τι κανετε κοριτσαρες :?:

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ :!::!::!::!:

Σημερα ο καιρος ειναι καλυτερος ευτυχως γιατι παγωσαμε ειδικα εδω πανω στο βουνο που ειμαι

ειναι αστα να πανε.......

Δουλεια εννοειται οως δεν εχουμε για ακομη μια φορα........

Ασπακι που εισαι καλε :?:

Βικαρα πολυ πιθανον να μετακομισω αν και εχθες ο αντρας μου, μου ειπε πως ακομη το

σκεφτεται τι να πω δεν ξερω ολο μου τα αλλαζει :evil:

Φανη με το καλο η βαπτιση :D

Ιωαννα χρυσοχερα εισαι και εσυ καλε δωσε και καμια συνταγη και σε μας :D

Ερι η φωτο στο προφιλ σου τελεια :D

Βικουλινακι παλι χαθηκες......δεν σε αφηνει σε ησυχεια ο μικρος :?:

Ανθη για να μην μπαινεις πρεπει να πηζεις..........

Εγω εχθες το απογευμα δεν ειχα τι να κανω γιατι ο μικρος πηγε βολτα με την αδερφη μου και ετσι

εφτιαξα κορμο και τιραμισου ακομη δεν δοκιμασα αλλα φαινονται τελεια τωρα απο γευση θα δω

το μεσημερι............και ελεγα να ξεκινησω διαιτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φιλια μου σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!!Να μαι και γω!!!τον βαπτισαμε τον μπεμπη:Απολλων-Σωτηριος και τον λεμε Απολλωνα..αφηστε εγινε χαμος στην εκκλησια..ο παπας μου την εσπασε και δεν εβγαζε το ονομα που ηθελα εαν δεν εβαζα και το χριστιανικο του πεθερου..μην τα πολυλογω αφου εκλαιγα και κοντεψα να τους πλακωσω στο ξυλο τελικα ειπα οκ και αντε στο καλο!!!περασαμε τελεια δε ηρθαν και τα πεθερικα οποτε ακομα πιο ωραια!!!σημερα πηγα και ξεπλυνα τα βαπτιστικα στην θαλασσα και εγινα μουσκεμα απο τα κυματα!!!

αχ joanaki θελω και εγω 3ο κ δεν τον κοβω να ειναι κορη οπως θελει ο αντρας μου χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonaki kalofwtsistos o apollwnas!!!ee..ou mplekseis me papades..den to ikseres???oso gia ta petherika den tha sxoliasw...megalo thema!!!

eraki mi nomizeis..to ena einai duskolo ta alla megalwnoun ston automato..den to skeftesai kan gia 2o?

vasoula ta tsakises ta glukakia??simera eftiaksa ena kekaki malmpre alla potrokali-kakao kai glaso portokaliou...thelw na to faw olo...ante pali koiloumpa..afiste ta!!!

filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες......

Δεν βλεπω κινηση καλε που γυρνατε ολες :?:

Τονια καλοφωτιστος ο γιοκας σου............να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος

το ιδιο και ολοι σας :)

Καλα οι παπαδες εχουν ξεφυγει..............

Ιωαννακι ενα κομματακι εφαγα τελικα ειπαμε να κανω λιγο κρατει :lol::lol::lol:

Παντως εγινε τελειο...........

Καλα αν χαλασει ο καιρος θα τρελαθω να φτιαχνω παλι γλυκα για να περναει η ωρα...........

Αχ μιλατε για παιδακια και εγω θελω παρα πολυ αλλα συνεχως λεμε αργοτερα και μ@λ#κιες.......

Εγω θελω τωρα..........Τελος παντων ας μην το συνεχισω γιατι τα παιρνω στο κρανιο.......

Φιλια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεεεεεεεε…………….Παρασκευούλα σήμερα και βλέπω πολλέςςςςς απουσίες!!!!!!!

Που τριγυρνάτε τσούπρες???? 8-)

Εγώ εδώ…κλασικά δουλειά. Ευτυχώς έχω μπόλικη δουλίτσα να κάνω και έτσι περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα μου!!! Ναι, ναι …αλήθεια λέω…..και το καθισιό δεν είναι ότι καλύτερο. :roll:

Βέβαια είπα να κάνω και ένα διάλειμμα να σας διαβάσω……και ομολογώ ότι «κουράστηκα», πόσσσσσσσσσσσα είπατε !!!! χαχαχαχαχα………. :D:D:D

Το πρόγραμμα για το Σαβ/κο, λέει Κυριακή βάφτιση και Σάββατο….δεν έχω καταλήξει ακόμα σε πιο πάρκο να πάμε για ποδήλατο και γενικότερα παιχνίδι….θα το σκεφτώ.

Τόνια, να σου ζήσει ο μικρός Αππόλωνας!!!!

Χαρά στο κουράγιο σε όσες συζητάνε για 3ο…..εγώ έκλεισα σαν μανούλα.

Τα φιλιά μου σε όλες……να έχετε ένα όμορφο Σαβ/κο…..και μια ακόμα καλύτερη Παρασκευούλα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helooooooooooo!!!!!!!!!!τι μου κανετε εμεις ολα καλα και ολα ετοιμα μαλλια νυχια ρουχα κτλ......φιλια σε ολες βικουλινη ,βικη βασω ασπα ιωαννακι ελευθερια και σε ολες οσες ξεχασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ευχαριστουμε βικακι....σημερα εχω μποτε και χαλαρωση ,αν και το απογευμα θα παμε για ενα καφε εξω καθοτι σαββατο φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...