Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσια!

Ευχαριστώ για τα καλά σχόλια για τον μπουμπούκο μου!

Ελένη,φαντάζομαι τα συναισθήματά σου,κουράγιο,θα συνηθίσεις κι εσύ και η μικρή και όλα θα πάνε καλά!

Στελλίτσα???!!!Ερχεται το αδερφάκι???Εγώ ακόμα δεν έχω περίοδο,οπότε δεν έχω και το άγχος κάθε μήνα! :lol:

Ρεββέκα,που είσαι??Κοιμήθηκες σήμερα?Εγώ όχι πάλι!!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!Κάθε νύχτα κατά τις 5 τα ξημερώματα μέχρι να ξυπνήσει 7:30-8 Θέλει να με έχει πιπίλα!!!Κι αν αντιδράσω,γίνεται ο κακός χαμός!!Τι είναι πάλι τούτο???Δεν μου τα έκανε παλιά αυτά τα κόλπα!!Αφήστε που είναι φουλ στη μύξα και βάζει τα χεράκια στο στόμα,μάλλον περιμένουμε 3ο δοντάκι!!

Τρίτη και 13 σήμερα ε?!Ελπίζω να μην έχουμε γρουσούζικη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω την αληθεια δεν νοιωθω ακομη ετοιμη για δευτερο παιδακι θελω πολυ να κανω και αν μπορεσω θα κανω και 3 αλλα θα ηθελα πιο μετα!

Αννουλα και εμενα τωρα τελευταια στις 5 ξυπναει αλλα της βαζω την πιπιλα και ξανακοιμαται!και σε μας εχει αλλαξει παρα πολυ το προγραμμα της!ειδικα στο θεμα υπνου!εντωμεταξυ πιπιλα θελει μονο οταν κοιμαται!καμια αλλη στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου την πιπίλα την έχει για μασητικό μόνο!Την παίρνει,τη βάζει στο στόμα,την δαγκώνει και την τραβάει έξω.Όσες φορές κι αν προσπάθησα...τίποτα!Εκνευρίζεται!!

Είχατε κανένα ατύχημα με τον καλό σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες...

στελιτσα λες βρε???ετσι κι αλλιως δεν χρειαζεται να το επιδιωξεις αυτο ερχεται απο μονο του...κανενα τεστακι εκανες???κανε ετσι να σου φυγει η υπονοια..και η δικια μου βεβαια :lol::lol::oops::oops: ...αντε να εχει και συμπαραστατη το κατερινιω..

μου τον κολλησατε και τον δικο μου αυπνια..εχθες κοιμηθηκε ναι μεν 6,30 το απογευμα(επεσε ξερος απο τα παιχνιδια και την τρεχαλα)και κανονικα θα ξυπνουσε το πρωι οπως κανει καθε φορα αλλα το μπουμπουκι μου αποφασισε να ξυπνησει στις 12...και να μεινει ξυπνιος μεχρι τις 2...και με τα χιλια ζορια ξανακοιμηθηκε για να ξυπνησει παλι στις 6...και κοιμηθηκε πριν λιγο ξανα...

σημερα κοριτσια ειναι μερα μπαλας για οσες δεν ξερουν οποτε ευελπιστω να βαλω τον μικρο για υπνο νωρις γιατι θα μαζευτουν οι αντρες να δουν και ετσι το θεωρω χλωμο να με αφησουν σε υσηχια ολο το βραδυ...

και γω του δινω την πιπιλα μονο στον υπνο αλλα τον φοβαμαι γιατι τωρα με τα δοντια την τραβαει και μπορει να την κοψει και λεω να τις απομακρυνω σιγα σιγα..

ελενη μου ενταξει καλα για πρωτη μερα και μην ανυσηχεις γρηγορα θα εγκληματιστει το λουλουδακι σου και θα συνηθησει..το ιδιο και εσυ...

ρε τρελοκομειο μαριεττα πρωτη μερα στην δουλεια και εχεις σκοπο να κανεις κοπανα???δεν παλευεσαι :lol::lol::lol: και συμφωνω με την ευη..χαιρομαι πολυ που δεν δουλευωωω

παω να εξερευνησω το ψυγειο να δω τι θα μαγειρεψω σημερις...φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να κανω δεν μπορω!θα το αφησω καμια εβδομαδα ακομη!ατυχημα δεν ειχαμε νομιζω δηλαδη!!!!μπα δεν ειμαι!

Ευτυχως ο ανδρας μου δεν εχει τρελο κολλημα με το ποδοσφαιρο !εχει ομως ο πατερας μου και τον παρασερνει πολλες φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες μανες!!!

στελλα μου σου ευχομαι το αποτελεσμα απο την καθυστερηση να ειναι οτι επιθυμεις!!!

κοριτσια ξυπνησα το πρωι :roll: λες και κοιμηθηκα ολη νυχτα το λεω...

λοιπον ξυπνησα το πρωι και ειδα στο μαξιλαρι μου τουφες απο τα ωραια μαυρα μαλλακια μου!!! :shock::o επαθα συγκοπη!!!και μαζι με την ζαλαδα εχτες ηρθε και εδεσε!!αυριο παω για εξετασεις!!!

σημερα λεω να κανω ψαροσουπα!!!

επισης ποτε θα βγαλουμε δοντια επιτελους?????

μαριετα!!!καλα ε ακου εκει θα παρει αδεια την πρωτη μερα!!!! :D:D:D

μαρακη μου αφου κοιμηθηκε τοσο νωρις λογικο ηταν να ξυπνησει ετσι!!!μπαλλα εεε??ευτηχως ο δικος μου δεν του αρεσει!!!εμεις μενουμε διπλα στο γηπεδο της φεναρ μαχτσε!!!μονο αν εχει κανα καλο παιχνιδι με αυτους το βλεπει!!!

καλημερες στις δουλευταρουδες :D και μη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες !στελιτσα τι βλεπω εχεις σκοπο να μου κανεις παρεουλα????καλα κι εγω ετσι ελεγα...οτι αποκλειεται να ειμαι και αφηνα τις μερες να περνανε.να σου πω την αληθεια ουτε εγω ημουν ετοιμη και ουτε και ειμαι...ακομα μου περνανε διαφορα απο το μυαλο και νιωθω πολυ πιεσμενη :? καλε κανε κανα τεστακι...εκτος αν περιμενεις να το καταλαβεις απο τη κοιλια που θα φουσκωνει!εμας φαντασου προσεχαμε πολυ και ηρθε απο το πουθενα,εκτος αν παιρνεις χαπια η εχεις βαλει σπιραλ τοτε πασο!

τον δικο μου σημερα τον ειχα αφησει πανω στο κρεβατι και ωσπου να παω και να γυρισω τον βρηκα σε σταση μπουσουλιματος να προσπαθει.το ποσο χαρηκα δεν περιγραφεται!αν και μπορει να ηταν και τυχαιο,να επεσε δηλαδη απλα ετσι!

το πρωι επειχηρησα να μαζεψω 3 φορες τη κουζινα...φυσικα βρεθηκα αγκαλια με τη τουαλετα γιατι με της μυρωδιες δε παω καλα..ετσι εβαλα μανταλακι στη μυτη και τις αποτελειωσα.θα προσπαθησω να κανω ετσι και το φαγακι του γιαννη...αν και μονο που το βλεπω!

το βραδυ εκανα και το κορυφαιο...εβαλα τον αντρα μου 11μιση το βραδυ να μου βρει καλαμαρακια με πατατες τηγανητες και τζατζικι.αν δε μου τα εφερνε δεν υπηρχε περιπτωση να κοιμηθω οποτε σηκωθηκε και εψαχνε..ευτυχως βρηκε με delivery απο μια ταβερνα :shock::shock::shock::shock: τα τσακισα...τι αψυχολογιτη εγκυμοσυνη ειναι αυτη???απο τη μια αναγουλες και δεν μπορω να φαω τιποτα και απο την αλλη λιγουρες :?:?:?

ελενακι ετσι ειναι κοριτσακι μου στη αρχη τα ακουω κι εγω απο γνωστες μου ολες με κλαματα ειναι στην αρχη,μην ανησυχεις το κοριτσακι σου θα περναει τελεια σιγουρα.

ρεββεκα να πας για εξετασουλες ευθυς αμεσως!αυριο θα μαω κι εγω για τις μηνιαιες ρουτινας.

α!ρουλακι και μαριετα ελεος μη μιλατε αλλο για φαγητα!ανακατευομαι :lol::lol::lol::lol: αστειευομαι απλα θα με συγχωρεσετε αλλα καποια ποστ σας δεν δυναμαι να τα διαβασω.

αναστασια καλα η γιαγια και ο παππους σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σας προλαβαίνω να σας διαβάσω καλέ,σε δύο μέρες γραψατε τόσα πολλά :?:

εμένα έχει πάρει φωτιά το πλυντήριο κ το σίδερο ,προσπαθώ να συμμαζέψω το σπίτι μετά απο δύο μήνες απουσίας κ ο άντρας μου λείπει.Επίσης χθες με το εμβολιο είχε ανυσηχία ο μικρός ,εγώ σήμερα αδιαθέτησα κ είμαι απο υπομονή κ αντοχή down .Ο Νικολας εφτασε τα 9900γρμ κ 76 εκ υψος σταθερος στο υψος.Το επόμενο εμβόλιο το έχουμε στους 13 μήνες ,αντε να ηρεμήσει λίγο με τα εμβόλια πια!Τότε θα ζητήσω να του κάνουμε κ γενικές αίματος αν δεν μας πει η παιδίατρος από μόνη της.Σε μια φίλη μου ο παιδιατρος της το έχει σαν αρχή μολις κλείσει χρόνο το παιδί να του κανουν γενικες αιματος,σωστος νομιζω.

Στέλα λες βρε να εχεις ευχάριστα?

Ελένη καλή μου ακούγεται η αρχή που κάνατε στην δουλειά,η μικρή μια χαρά!

Διαβασα κ απο τις υπολοιπες τα νεα αλλά δεν θυμαμαι κ πολλα να σχολιάσω, σορυ ο εγκεφαλος δεν πολυδουλευει :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκα ποτε δεν μου εχει ξυπνησει ετσι μεσα στην νυχτα..και εχει κοιμηθει πολλες φορες απο τοσο νωρις..παλιοτερα για κανα μηνα κοιμοταν 6 και ξυπνουσε 7 το πρωι..σερι..οσο φασαρια και αν καναμε μετα το πηγε 8 μεχρι το πρωι..γενικα με τον υπνο δεν ειναι δυσκολος δοξα το θεο...τωρα ηδη κοιμαται 2-2.30 ωρες..να σου πω μαλλον ελειψη σιδηρου μου μυριζει οποτε εξετασεις συμπληρωμα και φακες σπανακι τα γνωστα ξερεις..

γιατι δεν θες να κανεις τεστ βρε στελιτσα???φοβασαι μην απογοητευτεις αν δεν εισαι η οτι θα σε πιασει πανικος αν εισαι??? ρωτα το κατερινακι που του εκατσε ετσι ξαφνικα που λεει και το τραγουδι...

κστερινα εσυ κοπελα μου δεν παιζεσαι...ακου καλαμαρακια και καλα αυτα το τζατζικι κολλαει με τα θαλλασινα???δεν νομιζω... :-?:-?:-?:-?:-? ετσι ησουν και στην πρωτη η ειναι μια εντελως διαφορετικη εγκυμοσυνη???

μαιρη μου λογικο μου ακουγεται αλλα μη πεσεις και με τα μουτρα σιγα σιγα..δυστυχως οι δουλειες παντα μας περιμενουν ...εχω και εγω ενα πλυντηριο που πρεπει να απλωσω και αλλο ενα να βαλω και το σκεφτομαι..και δεν με νοιαζει τιποτα ουτε πλυσιματα ουτε σιδερωματα αυτο που βαριεμαι ειναι το φυλαγμα...μιλαμε δεν την μπορω αυτην την διαδικασια με τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ο μικρος μαιρη..και εμεις μετα τα γενεθλια μας θα ειναι το επομενο εμβολιο...ποπο μεγαλωσε το καθαρματακι μου..σε 43 μερες εχουμε γενεθλια..ενας χρονος ζωης το αντρακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο προβλημα εχω και εγω..ενω στο προφιλ μου δειχνει την καινουρια φωτο στις δημοσιευσεις εχει την παλια...το ειπα απο χθες στην λενα και θα το κοιταξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη σελιδα παντως το δειχνει οτι αλλαξες φωτο και ειναι ενας κουκλος..τελειες ματαρες...φτου φτου... :D:D:D

ευχαριστω βρε Μαρακι κ για τα καλα λογια κ για την ενημερωση τι φαινεται,τα ιδια με εσενα στις δημοσιευσεις μου κανει κ εμενα γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην τον ξανα αφησεις να κοιμηθει απο τοσο νωρις μωρε γιαυτο ξυπνησε!κατερινακι σου μυριζουν τα παντα και εφαγες τζατζικι!!!!!!αν περιμενω ν ατο καταλαβω απο την κοιλιτσα θα εργησω γιατι η αληθεια ειναι οτι εχω 4 με 5 περιττα κιλακια!απλα μωρε εν ειμαι ετοιμη ακομη βεβαια εν εγινε θα ανταπεξελθω δεν το συζητω!!!Μαιρουλα ευτυχως ησυχασατε για λιγο με τα εμβολια εμεις εχουμε 3 οκτομβριου και μετα δεν ξερω ποτε ξανα!!ταλαιπωρουνται μωρε λιγο τα μικρα μας μς αυτα τα εμβολια!

Ρεββεκακι τρεχα για εξετασουλες!αν και λογω επαγγελματος να σου πω οτι καθε χρονο τετοια εποχη παραπονιοντουσαν ολες οι πελατισες οτι πεφτανε μαλλια!και ετσι ηταν αλλα αν εχεις και ζαλαδες μαλλον δεν θα ειναι απο αυτο!οποτε να πας να το τσεκαρεις!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε¨?

Εγώ είμαι πολύ καλά - στην δουλειά φυσικά και τρώω φασολάκια και γαύρο στον φούρνο... γιαμ γιαμ πεινάω!!

Ετοιμάζομαι για τις βαπτίσεις και τρέχω...θα τα λέμε μετά το τέλος Σεπτεμβρίου που θα ηρεμήσω επιτέλους? Τι έμαθα ? Υπάρχει και άλλο πιθανό σποράκι? Σούπερ!!

Εγώ σήμερα αδιαθέτησα - ο κύκλος μου έχει αλλάξει εντελώς. Πρίν τον Νώντα είχα 30 ημέρες κύκλο και τώρα έχω 25-26 ημέρες!! Γαμώτο..λιγότερες ημέρες για σεξ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε την σουπιτσα μας με το πατζαρι και μας αρεσε πολυ!!!!

δεν πιστευω να κανει αλεργειες το πατζαρι!!!

τωρα που ειπα για αλεργειες!!!ειρηνακη που εισαι καλεεεεε?????

στελλακη τα μαλλια που πεφτουν εδω και 8 μηνες :D:D:D απλα τωρα περισσοτερο!!!!

κοριτσια κατι ειδαααααααααααα :D:D:D φαινοντε στα ουλα της δυο ασπρακιααααα!!!!μαλλον ερχοντε επιτελους τα δοντακια μας!!!!!θα κανω παρτυ μολις σκασουν!!!!

σορυ επιστρεφω βρωμισε ο τοπος μαλλον μου σερβιρε την πατζαροσουπα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε την σουπιτσα μας με το πατζαρι και μας αρεσε πολυ!!!!

δεν πιστευω να κανει αλεργειες το πατζαρι!!!

τωρα που ειπα για αλεργειες!!!ειρηνακη που εισαι καλεεεεε?????

στελλακη τα μαλλια που πεφτουν εδω και 8 μηνες :D:D:D απλα τωρα περισσοτερο!!!!

κοριτσια κατι ειδαααααααααααα :D:D:D φαινοντε στα ουλα της δυο ασπρακιααααα!!!!μαλλον ερχοντε επιτελους τα δοντακια μας!!!!!θα κανω παρτυ μολις σκασουν!!!!

σορυ επιστρεφω βρωμισε ο τοπος μαλλον μου σερβιρε την πατζαροσουπα!!!! :lol:

λυπησου την Κατερινα που ανακατευεται βρε παιδι μου!!! ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω και εμενα να αλλαζει οκυκλος μου!και της δικιας μου της αρεσει πολυ το παντζαρι μην το φοβασαι!τα χω παρει προσπαθω να βαλω φωτο και μπαινει μονο στο προφιλ μου! :evil::evil::evil::evil::evil: τι κανω λαθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πριν καμια ωρα εφυγε η κοπελα..για πρωτη μερα πηγαμε καλα...επειδη ομως εχω τρελη υπερενταση,παω να ξαπλωσω λιγο και θα επανελθω προς απογευμα μερια!!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...