Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννούλα τι μπουλουκος είναι αυτός;;;;; Για ζούληγμα είναι!

Και εγώ της έχω δώσει μπατζάρι μέσα στην χορτόσουπά της και της αρέσει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω του εχω δωσει πατζαρι μια χαρα το εφαγε...αλλα η δικη μου γνωμη δεν μετραει αφου το βλασταρι μου μονο εμας δεν εχει φαει...ακομα

ρεββεκα ειναι υποπτη η ζαλαδα η μπα??

αννα ειναι κουκλος...σε φανταζομαι ολη μερα να τον ρουφας και να τον ζουλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ καμια δεν είναι εδώ;;; Θα είμαι για μισή ώρα εδώ μετά θα πάω για νάνι γιατί σημέρα καλά την βγάλαμε με την Σοφούλα και κοιμηθήκαμε μέχρι της 10 παρα 20. Αύριο έχει εγερτήριο στις 6.30 όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις τωρα μου περασε η ζαλαδα!!!απαπαπαα κοντεψα να πεσω κατω,παρατησα την λυδια στην κουνια γιατι ημουν και μονη μου!!!ευτηχως ο τζεμ ειναι κοντα!!!

αυριο θα της βαλω και γω παντζαρι!!!

παω για νανι!!!

το μαμμυ κολαει παρα πολυ!!!μου βγαζει κατι κουλα...

μπα μολις τελειωσε η περιοδος...η σιδηρο η ιλιγγος απο το αυχενικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και η δικιά μου τα πάντα όλα τρώει πλέον.

Σήμερα σε θυμήθηκα και τώρα πριν λιγο που διάβασα και τα τελευταία κατορθώματα του Μανωλιού σε καταλαβαίνω και σε νοιωθω φιλενάδα. Η Σοφία σήμερα οργίασε με την σκάλα παρ' όλο που την 'εχω μαλώσει και δεν ανέβαινε τα σκαλοπάτια σήμερα καπριτσώθηκε και ανέβηκε τα τρία πρώτα σκαλιά και με άνεση η δικιά σου. Ρε τι να της μιλάω, τι να της φωνάζω εκεί αυτή. Μάλλον είμαι κι εγώ για πόρτα. Θα σας βάλω φώτο να δείτε πως είναι και μένα. Πιστεύω ότι μπάινει πόρτα εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Ρεββεκάκι. Για ξεκουράσου και σε τέτοιες περιπτώσεις κάνε και κανα τηλέφωνο σε καποιον κοντινό σου μην μένεις μόνη σου ρε συ με το παιδί και εσύ να ζαλίζεσαι. Εύχομαι να μην σε ξαναπιάσει βέβαια ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα ρεββεκακι καλη ξεκουραση..και εγω δεν με κοβω για πολυ ειμαι ξυπνια απο τις εξι και αυριο παλι το ιδιο προβλεπεται γιατι το καμαρι μου πηγε για υπνο 6.30 το απογευμα και το παιρνει σερι..

νατασσα ειδες??παιδι μου σου λεω δεν πιανουν οι απειλες οι φωνες και τα μαλωματα...τιποτα...ερχεται μου δινει το φιλι του ιουδα και συνεχιζει..βαλε και εσυ κατι γιατι σε λιγο θα τα ανεβαινει πιο γρηγορα απο σενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν μου δίνει φιλιά αντιθέτως μου πιάνει τα μάγουλα με μανία με τα δυο της χέρια με τραβάει προς το πρόσωπό της και εκει που λες "τι γλυκια μου θέλει να με φιλήσει μωρέ" μου σκάει μια δαγκωνια που μου έρχεται να ουρλιάξωω γιατι έχει και τέσσερα δοντάκια κοφτερά κοφτερά την άτιμη και μετά μου κάνει με το χεράκι της στο μάγουλό καλό καλό για να με παρηγορήσει η σκατιάρα κατάλαβες;;;; Τι έχουμε να δουμε από εδώ και στο εξής Παναγία μου... Θα μας τρελάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σου πέφτει από τις εξί μιση Μαράκι φαντάζομαι τι σβούρα θα είναι όλη μερά και πέφτει ψόφιος μετά ε;;; Δεν σου κοιμάται για μεσημέρι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας τρελανουν δεν λες τιποτα..το κακο ειναι ποσο ευκολα πεφτουμε στις γαλιφιες τους...δυσκολο μελλον.. :D

σημερα κοιμηθηκε μονο απο τις 10 μεχρι τις 11.30...μετα τζιφος...το κακο ειναι πως ξυπναει στις 6 μεσα στο κεφι..τραλαλα τραλαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα. Αντε κοπέλα μου τότε να πας να την πέσεις γιατί εσύ με το ταρζανάκι που έχεις σίγουρα κουράζεσαι περισσότερο από μενα που σηκώνομαι για δουλειά γιατί την δικιά μου την υπομίζεται μετά η γιαγιά της και όχι εγώ όλη μέρα σαν και σένα. Ηρωας! Σας φιλώ λοιπόν. Πάω και εγώ για νάνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα νατασσακι..καλο ξημερωμα...

εχασα το μαριεττακι σημερα και την ευη την ελενη...που ειστε ????

παω να την πεσω..σας φιλω...κληνυχτα να εχουμε ηρεμη και υσηχη νυχτα.. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες??? Καλε πιγα εδω διπλα να δοσω τα φωτα μου και γιρνοντας πρεπει να το ριξω στο διαβαζμα παλι???

Αναστασια τι κανεις?? Σημερα ξεπατοθικες απο τις δουλιες εσυ αυριο ειναι η σιρα μου...Βρικα εφκερια που θα ειναι ο αντρασ μου στο σπιτι και λεω να βγαλω την ταπετσαρια του καναπε μου να πλενω και τα μαξιλαρια. Το ζορι ειναι στο περαζμα μετα θα πεσει πολυ ιδροτας #:-s#:-s#:-s ....

Αυριο θα στιλω και την Φλωρα στο σχολιο και εχει εγερτιριο απο νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα νατασσακι..καλο ξημερωμα...

εχασα το μαριεττακι σημερα και την ευη την ελενη...που ειστε ????

παω να την πεσω..σας φιλω...κληνυχτα να εχουμε ηρεμη και υσηχη νυχτα.. :P:P

Εγω ειμαι εδω Μαρακι........Αλλα δεν σε προλαβα εεε??

Καληνυχτα ονειρα γλυκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα. Αντε κοπέλα μου τότε να πας να την πέσεις γιατί εσύ με το ταρζανάκι που έχεις σίγουρα κουράζεσαι περισσότερο από μενα που σηκώνομαι για δουλειά γιατί την δικιά μου την υπομίζεται μετά η γιαγιά της και όχι εγώ όλη μέρα σαν και σένα. Ηρωας! Σας φιλώ λοιπόν. Πάω και εγώ για νάνι.

Καληνυχτα Νατασακι ονειρα γλυκα και σε εσενα και στην Σοφουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα!!!!!

Αναστασια και Μαρακι δε σας πετυχα!!καληνυχτα κορες!!φανταζομαι κι η Ρεβεκκα με την Αννα θα εχουν πεσει για νανι!!!!!καληνυχτα κορες ξανα!!!

εμεις γυρισαμε απο βολτα,ηπιαμε το γαλα μας,πεσαμε για υπνο και τωρα εδω...

Κατερινα ασε το παιδι να εκφραστει ελευθερο!!! και βαλ'τον στην στρατα κι ασε τον παλιοκοσμο να λεει,να λεει ο,τι θελει!!!!

Νατασσακι καλη φαση σημερα ολη μερα με την Σοφουλα!!!ανεβαινει σκαλες,δινει δαγκωνιες!!μια χαρα την βρισκω!!αστερακι!!!

Μαρακι η γυμναστικη κανει καλο..αυτο θελει να σου επισημανει και ο γιος σου!!!!

Ρεβεκκα εγω παντζαρια δεν εχω δωσει,αλλα συντομα θα το κανω...οσον αφορα στις ζαλαδες,ασε τα ψοφια και εγκυος μπορει να εισαι και ας εχεις και περιοδο...οποτε κατι μου μυριζει,μη πω μου βρωμαει ;);)

Αννα μπουλουκακι ο μικρος!!!φτου φτου!!!!

Ευη καλη σχολικη χρονια στην Φλωριτσα μας!!!το Τριανταφυλλακι σου τι κανει; χαρας στο κουραγιο σου να πλενεις ταπετσαριες και μαξιλαρια... :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ελενη Ελενη εισαι εδω;ολα καλα;

Ρουλα εχω μια απορια:το εφαγε το φαγακι ο Φιλιππος ή το καταβροχθισες εσυ με τον μπαμπα του;

αυριο τι εχει το μενου;γιατι δε φτιαχνεις ενα εβδομαδιαιο μενου για μωρακια,να το ανακοινωσεις στην ομαδα και γιατι οχι στο φορουμ και να βλεπουμε κι εντυπωσεις;ε!!! για σκεψου το!! μπορει να σου δινει και ποσοστα η Λενα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγε 3 κεφτεδάκια κι αρκετό από το ζυμαρικό..

Έμεινε και γι'αυριο να φάει...

Την Τετάρτη λέω να του κάνω κοτόσουπα με ρυζάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγε 3 κεφτεδάκια κι αρκετό από το ζυμαρικό..

Έμεινε και γι'αυριο να φάει...

Την Τετάρτη λέω να του κάνω κοτόσουπα με ρυζάκι..

ε!! ναι!! κατι ελαφρυ για μετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος την βραδινη βαρδια....

Ειχα παει για τσιγαρακι στο μπαλκολνη και σινομιλουσα με την γειτονισα....

Ρεββεκα εμενα δεν μου μιριζει μπεμπονι αλλα πτοση σιδιρου και αιματοκριτι απο την αιμοραγια που ειχες τοσες μερες...

Ιπια και μια μπιριτσα και τωρα εχω φουντοση, ουφφφφφ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος την βραδινη βαρδια....

Ειχα παει για τσιγαρακι στο μπαλκολνη και σινομιλουσα με την γειτονισα....

Ρεββεκα εμενα δεν μου μιριζει μπεμπονι αλλα πτοση σιδιρου και αιματοκριτι απο την αιμοραγια που ειχες τοσες μερες...

Ιπια και μια μπιριτσα και τωρα εχω φουντοση, ουφφφφφ............

για δε μου λες καλε γειτονισσα...το εδω διπλα που ειπες πριν και κατι να δωσεις τα φωτα σου...τι εννοουσες; παιζει κατι και δε το ξερουμε;ε!!!σε ρωταω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος την βραδινη βαρδια....

Ειχα παει για τσιγαρακι στο μπαλκολνη και σινομιλουσα με την γειτονισα....

Ρεββεκα εμενα δεν μου μιριζει μπεμπονι αλλα πτοση σιδιρου και αιματοκριτι απο την αιμοραγια που ειχες τοσες μερες...

Ιπια και μια μπιριτσα και τωρα εχω φουντοση, ουφφφφφ............

τωρα πιες μια σοδα για να στρωσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...