Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρεββεκα :o:o:o καλε τι ομορφα που ειναι!!!!Τελειααααααααααα

Αχ και να πιναμε καφε στο παρκακι εκει!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Ρουλα ..καλε τι ωραιο φαγητο!!!Μιαμ μιαμ...

Καλα εγω τον εχω στα ιδια ..κοτοπουλο με λαχανικα,μοσχαρι με λαχανικα...θα τα φαει μια και καλη τα υπολοιπα :lol::lol::lol:

Ευη ησυχος ειναι μωρε ο μικρουλης μου...δεν μπουσουλαει ακομη ουτε στεκεται μονος του..ειναι αρκετα σωματωδης..78 ποντους και 9700..και σκεψου κανει μονο 2 γευματα και τα υπολοιπα θηλασμοι!!!

τωρα σκεφτομαι να βαλω 3ο γευμα και ψαχνω τι;;;

Αννα ,ναι ρε εννοειται οτι το τραβανε το πουλι τους..και οι 2.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα αν ερθεις και απο δω να μας κανεις και μας κανα τετοιο μιαμ φαγακι!!!!

ευη αυτοκινητα δεν εχει γιατι ολες οι πολυκατοικιες εχουν παρκινκ και μηχανακια δεν εχει εδω!!πολυ λιγα!!!!κατι που μου λειπει πολυ!!!!

ευχαριστουμε για τις ευχουλες!!!

κοριτσια αυτο με το πουλακι σφεντονα δεν θα το αντεχα καλα που εκανα κοριτσι...το χω δει απο τα δυο ανηψια μου απαπα μια μερα ερχετε και ο ανηψιος μου διπλα μου και ακουμπαει το επιμαχο σημειο ντυμενος εννοητε πανω στο ποδι μου και ηταν σκληρος!!!αχ ποσο ασκημα εννιωσα δεν ξερω ντραπηκα!!!η αδερφη μου γελουσε!!!απαπαπαπαπαππα!!!

κοριτσια τι αλλο μπορω να δωσω για κρεμουλα το βραδυ στην λυδια γιατι το ρυζαλευρο πια την σφηγγει!!!εχετε καμια ιδεα κατι που να το φτιαξω μονη μου οχι του εμποριου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!σημερα ειναι παλι μια δυσκολη μερα..βοηθεια απο κανεναν .ολη μερα ειχα ανακατοσουρες...φανταστητε οτι επιχειρησα να φτιαξω το φαγητο του μπεμπη 4- 5 φορες και βρεθηκα αγκαλια με τη τουαλετα.τελικα εφαγε βανιλια.να μπω στη κουζινα ουτε λογος...τρωω ελαχιστα.μονο τα γλυκα δε με ανακατευουν.ελπιζω να περασει γρηγορα αυτη η φαση δεν αντεχω αλλο.ο μικρος να εχει ορεξη να τον πηγαινω περα δωθε και να μην εχει σταματημο :shock::shock::shock::shock: γενικως τα'παιξα σημερα χωρις υπερβολες.

τι να προτοσχολιασω πολυλογουδες??

ρεββεκα τελεια η γειτονια σας,μεσα στο πρασινο ειναι βρε,τι τη θελεις λοιπον την επαρχια??εκτος αμα θες να εχεις κοτες στο κηπο οποτε παω πασο :lol::lol::lol::lol:

ενινα πολυ μου αρεσε ο στολισμος με τα βατραχακια σας...καλα δε θα σχολιασω εσενα και τη μικρη αφροδιτη ειστε δυο θεες

παναγιωτα τι ηταν κι αυτο με το παρκο,καλα ο μικρος αληθεια θα λεει σιγουρα τα παιδια τα λενε ολα,καλα εκανες και τους την ειπες,εντελως αντιπαιδαγωγικο...εως απαραδεκτο :twisted::twisted::twisted::twisted:

μαριετακι σουπερ η φωτο που περπατας με τον ηλια σου τελειος!

μαρια τι εκανες με τη σκαλα??ηρεμισε το καλο μας το παιδι ο μανωλιος :lol::lol::lol:

μαιρουλα καλωσορισες again!

βρε κοριτσακια θα ξαναθιξω το θεμα της κινητικοτητας..πηγαμε χθες σε ενα φιλικο σπιτι που εχουν ενα κοριτσακι ενα μηνα μεγαλυτερο και αυτο σχεδον περπατουσε.χαιρεταγε οταν της το λεγανε και επαναλαμβανε συλλαβιτσες.ο δικος μου σας εχω πει οτι ουτε που κουνιεται απο τη θεση ουτε λεει καμια συλλαβη.αμα τον στηριξω στο τραπεζακι στηριζεται με μεγαλη δυσκολια και τα ποδια στραβα.δε θελει καθολου να τον βαζω ορθιο,ισως ειμαι λιγο υπερβολικη ρε κοριτσια αλλα ακουω και για πιο μικρα μωρακια ακομα που μπουσουλανε κα στηριζονται και ανησυχω..επισης ακομα ουτε μπαμπαλισμα δεν εχει κανει. :(:(:(:( ειναι και που δνε ακουω για κανενα μωρακι οτι ειναι σα το μπεμπη μου και νιωθω σαν εξωγιηνος λιγο. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη μου ειμαι σιγουρη πως δεν ειναι τιποτα γιατι ολα τα μωρα εχουν τον δικο τους ρυθμο,ισως δεν το βοηθησες αρκετα πριν και τεμπελιασε!!!θα αρχισει να στα κανει ξαφνικα ολα μαζι ,εγω την εβαζα συνεχεια να στεκετε σε διαφορα και την εβαζα κατω και εβαζα μακρια κατι που της αρεσει και αρχισε να σερνετε σα το σκουληκακι και μετα μπουσουλησε!!!

τωρα για να μην το εχεις ανχος μιλα με εναν γιατρο,κανε ερωτηση στον παπαβεντζη στο φατσομπουκη,αν δεν εχεις παω να τον ρωτησω εγω τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! χάθηκα το ξέρω αλλά είχα γάμους και βάφτιση το Σ/Κ.

Εχτες κατάφερα να διαβάσω τα νέα σας αλλά δεν προλάβαινα να σας γράψω.

Λοιπόν είμαστε καλά. Περάσαμε ωραία το Σ/Κ αλλά ήταν και λίγο κουραστηκά δυο γάμοι και μια βάφτιση σε δυο μέρες. Αnyway... για την δικιά μας βάφτιση είναι όλα έτοιμα. Απλά περιμένουμε την μέρα πλέον.

Σήμερα δεν πήγα στην δουλειά γιατί η μητέρα μου έφυγε αρων-αρων για το Γύθειο γιατί έπεσε ο παππους μου και η γιαγια δεν μπορούσε να τον φροντίσει. Τώρα γυρίσανε και τους φέρανε πλέον Αθήνα γιατί μας έχουν λαχταρίσει κι άλλες φορές.

Ρεββέκα μου όντως φαίνεται πολύ όμορφα το μέρος που μένεις. Και από την γιόγκα να μας βάλεις φώτο. Α! είδα και το χαλί σας, πολύ όμορφο είναι, μεγιά!

Ελενάκι που είσαι να μας πεις τα νέα απ' την πρώτη σου μερα στην δουλεια και από την Αφροδιτούλα με την κοπέλα;;; Ευελπιστώ να πήγαν όλα καλά.

Μ'αρέσει που βάλατε καινούργιες φωτογραφιούλες στα αβαταρ σας! όλα τα μωρά μας είναι κουκλιά!!!

Λοίσαξα στις δουλειες σήμερα που έκατσα σπίτι. Και τι δεν έκανα και μάλιστα με την Σοφία να μπουσουλάει από πίσω μου φέρνοντας πράγματα και παρατόντας τα όπου να ναι... Τώρα ήρθε και την πήρε ο πατέρας μου να την πάει καμια βόλτα για να αποτελειώσω κι εγώ ότι έχω πιάσει.

Γι' αυτό σας αφήνω και αν δεν πέσω ψόφια το βράδυ θα μπω να τα πούμε. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκακι εχω μιλησει και με εναν και με τρεις γιατρους τοσο καιρο.ολοι τον βρισκουν φυσιολογικο ,και επιμενουν στο οτι δε κανει ακομα να τον βαζω να στεκεται.Αρα τι αλλο να κανω??μπρουμιτα τον βαζω καθε μερα...στις 22 ξαναεχω ραντεβουδακι οποτε θα δουμε.μολις ειδα και το ποστ της παναγιωτας που ο μπεμπης της ειναι ακριβως σαν το δικο μου και βρισκονται στα ιδια κινητικα και πηρα μια ανασα ανακουφισης #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

να πω την αμαρτια μου μεχρι την αλλη βδομαδα περιμενω να μου φερουν μια στρατα της chico και θα το βαλω λιγα λεπτα μονο,δε θα πω τιποτα στο παιδιατρο :-$:-$:-$:-$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι γιατι να μην το αφησεις να στεκετε λιγακι καλε??εμενα στεκετε!!!κρατωντας απο τον καναπε!!!

ρε μην ανυσηχεις τοσο χαλαρωσε!!!αν ηταν αφου εχεις μιλησει με γιατρους θα σε ειχαν ανυσηχησει αυτοι!!!!

ρε κοριτσια!!!!εγω δεν εχω δωσει τιποτα του εμποριου στην μικρη κρεμμες κτλ,παντα βιολογικα και ρυζαλευρο που το εφτιαχνα μονη!!!

τωρα πηγα σουπερ και βρηκα ρυζαλευρο με γαλα για κρεμμα και το πηρα!!!λογο οτι μου τελειωσε το βιολογικο και δεν εχω βρει ακομα αλλο και ηθελα να βρω και κατι διαφορετικο!!!

πηρα ενα της bebelac αλλα διαβασα τις οδηγιες και γραφει οτι εχει ζαχαρη και λιγη σογια!!!!δεν νομιζω να της δωσω!!!εσεις δινετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω να σε ενημερωσω επι του θεματος :-?:-?:-? εγω του δινω απο γαλατακι frizolac και απο κρεμουλες o τις miloypa,κρεμουλα βεβαια τρωει σπανια πλεον πιο πολυ γιαουρτακι.

αναστασια ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.σημερα παντως ηταν ευκαιρια τελικα να τη περασεις με τη μικρη σοφουλα :D καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα,ξέρω ένα ζευγάρι που έχουν ένα κοριτσάκι 17 μηνών η οποία,δεν μπουσουλούσε,δεν στεκόταν,δεν μιλούσε,γενικά τεμπέλιαζε μέχρι 13 μηνών και ξαφνικά σηκώθηκε και άρχισε να περπατάει! :shock: Όλα τα μωρά έχουν τον δικό τους ρυθμό!!!

Ρεββέκα,εγώ για απόγευμα του έχω πάρει τις κρέμες της Ηolle,βιολογικές χωρίς προσθήκη ζάχαρης ή γάλακτος και έχω ρυζάλευρο,βρώμη και σιμιγδάλι.Από εβδομάδα θα πάω να πάρω κρέμα από σιτάλευρο ντίνκελ,από κεχρί, με 3 δημητριακά και μουσλι και θα του τα δίνω εναλλάξ ανά 2 μέρες!

Αναστασία,κουράγιο με τις δουλειές!!!

Ελενάκι,για πες μας πως πήγε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε εδω δεν εχουμε τις ιδιες μαρκες!!!

δεν της την δινω!!!

θα ψαξω να βρω ρυζαλευρο!!!η κατι αλλο σε βιολογικο!!!

αχ παλι εγω θα την φαω την κρεμα χαχαχα :D

αναστασια μου σ ευχαριστω!!!περαστικα στο παππουλη!!!!φωτο απο γιογκα εχω στο αλλο κομπιουτερ πρεπει να τα μεταφερω μια μερα!!!!θα βαλω τον τζεμ να μας βγαλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινάκι μου προσπαθώ να τα προλάβω όλα. Το πρωί κάτσαμε με την Σοφούλα και παίξαμε πολλή ώρα μια και τα πρωίνα συνήθως ή είμαι στην δουλειά ή κάνω δουλειες στο σπίτι. Έτσι σκέφτηκα να μην κάνω τίποτα και να απολαύσω τα παιχνίδια με την μικρούλα μου. Απ' το μεσημέρι και έπειτα όμως που κοιμήθηκε και η Σοφία μια ωρίτσα ξεσηκώθηκα να κάνω λίγες δουλειές και μετά με πήρε φαλάγκα και δεν σταμάταγα με τίποτα. Κατσε να κανω κι αυτό κατσε να κάνω κι εκείνο με αποτέλεσμα να τα φτύσω. Τώρα τελείωσα και μου φέρνουν και την μικρή μου. Γυρνάει και ο Βασίλης απ' την δουλειά και θα αράξουμε πλεόν οικογενειακώς.

Πως είσαι εσύ; Σε πεδεύουν οι αναγούλες ε; Γαμώτο πολύ εκνευριστική κατάσταση το ξέρω κι εγώ έτσι ήμουν στην εγκυμοσύνη μου πολύ χάλια. Σε καταλαβαίνω. Μακάρι να σου περάσουν γρήγορα. όσο για τον Γιαννάκη σου, μην ανησυχεις ρε συ. Απλά βαριέται. Βάλτον στην στράτα να δεις αν του αρέσει και μην έχεις την έννοια ότι δεν κάνει. Τι θα πάθει; Κι εγώ την 'εβαλα την δικιά μου. Να δεις μετα θα πάρει φόρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορείς να παραγγείλεις από το ίντερνετ?Δεν είναι ελληνικό προϊόν και ίσως να μπορούν να σου τις στέλνουν...Ρώτα και στο βιολογικό μαγαζί,μήπως ξέρει κάτι παρόμοιο...Ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.holle.ch/english/Default.asp Μπορείς επίσης να βράζεις βρώμη ή κεχρί και μετά να το αλέθεις στο μούλτι!!Πήρα κι εγώ κρέμα εμπορίου...για μένα!! :lol: Τρώω το πρωί ή το απόγευμα!μιαμ μιαμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορείς να παραγγείλεις από το ίντερνετ?Δεν είναι ελληνικό προϊόν και ίσως να μπορούν να σου τις στέλνουν...Ρώτα και στο βιολογικό μαγαζί,μήπως ξέρει κάτι παρόμοιο...Ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.holle.ch/english/Default.asp Μπορείς επίσης να βράζεις βρώμη ή κεχρί και μετά να το αλέθεις στο μούλτι!!Πήρα κι εγώ κρέμα εμπορίου...για μένα!! :lol: Τρώω το πρωί ή το απόγευμα!μιαμ μιαμ!!

αννα βρωμη δινεις το κουακερ το γνωστο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε..τωρα διαβαζα τα νεα σας και αμα σας πω οτι θυμαμαι τιποτα θα σας πω ψεματα και δεν το θελω...οποτε θα πω την γνωμη για οτι θυμαμαι..αρχιζω με την κατερινα...εγκυουλα μου υπομονη και με τις ανακατοσουρες και με τον γιαννακη..συμφωνω απολυτα με την αννα θα τα κανει ολα μαζι και αποτομα μην τρομαζεις και μην ακους τους γιατρους ακου τον μικρο σου και αυτος θα σου δειξει τι θελει...εσυ αμα δεν θες να πας καπου θα το κανεις??ακομα και σηκωτη να σε πανε θα πεισμωσεις θα κολλησεις τα ποδια σου στο εδαφος και δεν θα κουνηθεις εκατοστο...το ιδιο και ο μπεμπης...οσο τον πιεζεις τοσο πεισμωνει αστον ελευθερο να κανει οτι θελει..μπορει να χτυπησει να κλαψει αλλα αυτο δειχνει πως προσπαθει και το θελει..και φυσικα να τον βαλεις στην στρατα θα του αρεσει και θα δεις πως θα ξεσηκωθει μανι μανι

ο δικος μου σημερα τσιτωνε και ουρλιαζε και ηθελε να ανεβει την σκαλα(ναι ακομα δεν εχουμε κανει τιποτα και να ακομα ειναι η πολυθρονα στην μεση μεση...)οποτε και εγω τον αφησα..ανεβαινε εκεινος πισω του εγω...δεν εχανε την ισσοροπια του και τα ανεβαινε με τετοια ανεση που ακομα και εγω δεν μπορω...μετα τον επαιρνα κατεβαιναμε κατω και φτου και απο την αρχη...ε δεν μπορει το κορμι παγιδα θα το φτιαξω αν συνεχισουμε ετσι.. ;););););)

ρεββεκακι τι ομορφα που εισαι..μακαρι να υπηρχε και εδω λιγο πρασινο..αλλα που τετοια τυχη μονο πολυκατοικιες ξερουν να φτιαχνουν...να χαιρεσαι και την μπουμπουκα σου..μεγαλωνουν μωρε και δεν το παιρνουμε χαμπαρι..

ευη να χαιρεσαι και εσυ το τριανταφυλλακι σου..και περαστικα σας...ηρθαν τα βιβλια??ενταξει λοιπον...

ελενη πως περασε η μερα σημερα???ξεαγχωθηκες???

νατασσα δεν πειραζει η ταλαιπωρια αμα περνας καλα..μια ζωη την εχουμεεεε..

μαριεττα σου ειπα ποσο κουκλο γιο εχεις??φτου φτου...

δεν θυμαμαι κατι αλλο..τι ξεχασα??? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα βρωμη δινεις το κουακερ το γνωστο??

Του έχω δώσει βρώμη σαν το κουακερ το γνωστό μόνο που το πήρα από το βιολογικό μαγαζί,το έβρασα και το χτύπησα στο μούλτι,τώρα πήρα της Holle και του δίνω αυτό για ευκολία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεσαλωσατε δηλαδη με τη μικρη ε????ετσι ειναι οι δουλειες αμα αρχισεις δε τελιωνουν ποτε κι εγω ετσι εκανα μεχρι που επαθα την αποκολησουλα και τωρα καθομαι στα αβγα μου!θα τον βαλω και στη στρατα...βασικα θελω να τον τραβηξω βιντεακι μια μερα που γελαει...θα λιωσετε με το γελιο του!!!!ειναι πολυ παραξενο!μαρια εχει κολησει με τη σκαλα ο μανωλιος :lol::lol::lol::lol: αντε λιγο ακομα πανω κατω και σε κοβω σε λιγες μερες να βγαζεις dvd με τη πετρουλακη,κι εγω ετσι πιστευω οτι τον εχω πιεσει απο το αγχος μου και τπν εχω ψιλοξενερωσει.ασε και με τη πιεση να τον κανω να πει μαμα εχει μαμακιασει..και μπαμπακιασει το στομα μου :?:?:? σημερα η μανα μου μου ειπε και το κορυφαιο.."καλε πως να σου μιλησει το παιδι??σαμπος τ'αφηνεις και να αρθρωσει καμια λεξη?? :lol::lol::lol::lol: η αληθεια ειναι οτι του μιλαω συνεχεια του γιαννακη. :lol::lol::lol: οντως εκανα μια παυση σιωπης και κατι ειπε το παιδι :roll::roll::roll::roll::roll:

καλε τι εγινε με την ελενη γιατι ηταν αγχωμενη με τη κυρια που κραταει την αφροδιτουλα εγινε τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα δικιο ειχε η μαμα σου κατερινα αλλα ειναι πολυ καλο να του μιλας συνεχεια με καποιες παυσεις ενδιαμεσα εε?? φανταζεσαι καποια στιγμη να σηκωθει πανω και να σου πει: οχου ρε μανα με επρηξες τοσο καιρο δεν μιλας δεν περπατας ελα τωρα να με κυνηγησεις κι αν σου βασταει πες και τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: παντως εγω οσο του λεω πες μαμα τοσο πιο δυνατα φωναζει μπαμπα...οποτε και εγω δεν του ξαναλεω τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες!!!παντζαρια εχετε δωσει???

εχω μια ζαλαδα.....ουφ

επανερχομαι

Εγώ του έδωσα Ρεββέκα,σε σούπα και του άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @anna_30 αγαπη οσο ψαχνεις βρισκεις. Ολα αυτα τα βακτήρια τ εχουμε φυσιολογικά στον οργανισμό. Καμια φορα ειναι σε έξαρση χωρις να εχουμε συμπτώματα. Επηρεαζει κ πολυ τ αγχος. Σε περιοδους στρες διαταρασσονται οι ισορροπιες. Εφοσον δ εχεις συμπτωματα μην τ ψαχνεις αλλο. Να πινεις πολλα υγρα κ να πηγαίνεις συχνα τουαλετα.
    • Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αν μπορέσεις με ασφάλεια παντα να γεννήσεις φυσιολογικά είναι ότι καλύτερο να μην χειρουργηθείς να μην έχεις θέματα με αποθεραπεία πάντως όπως και να έρθει η μπέμπα να η καλύτερη λύση και για τις δύο και υπομονή θα τα πάρει τα κιλάκια της με το καλό όταν γεννήσεις  Ήρθε η ώρα να μεγαλώσει η οικογένεια σας με το καλό κορίτσι μου να την πάρεις αγκαλίτσα 🥰
    • Κάνεις την ίδια θεραπεία και τις δύο φορές που πήρες ; Και εμένα με είχε τύχει πήγαινα σε γυναικολόγο μου έδινε χάπια να κάνω θεραπεία και δεν γινόμουν καλά σταματούσαν για λίγο τα συμπτώματα και φτου ξανά από την αρχή πήγαινα ξανά πάλι την ίδια θεραπεία μετά πήγα σε άλλον γιατρό που άλλαξε την θεραπεία και μου πέρασε ουρολόγος ήταν ο δεύτερος που πήγα  επίσης δοκίμασε να κάνεις και εξετάσεις σε άλλο μικροβιολογικό πότε δεν ξέρεις 🤷‍♀️
    • @Barbiee ευχαριστούμε πολύ!! @Demy93τι καλά που κοιμήθηκε τόσες ώρες!! Κάθε μέρα και καλύτερη να είναι!  Εμάς ήταν ανήσυχος χτες η αλήθεια είναι.  Ξυπνούσε πιο συχνά καο ήθελε όλο αγκαλιά.  Δεν ξέρω τι του έφταιγε.. ευτυχώς το βράδυ ήταν πιο ήρεμος!!
    • Κορίτσια είμαι κάπως νταουν σήμερα..νομίζω ότι τρέχουμε σε γιατρούς και άκρη δεν βρίσκω..θυμάστε που είχα ασυμπτωματικη ουρολοίμωξη ; Είχα πάρει αντιβίωση δυο φορές γιατί δεν είχε περάσει με την πρώτη και μετά καθάρισα..αυτά τον Ιούλιο..είχε βρεθεί και ο σύντροφος με το μικρόβιο στο σπερμα και έκανε αγωγή..πήγα χθες για επαναληπτική καλλιέργεια να δω ότι είναι οκ και μου είπαν πάλι ότι φαίνονται μικροοργανισμοί..αλήθεια έχω κουραστεί με την όλη κατάσταση..από τον σύντροφο δεν έχω κολλήσει γιατί δεν κάναμε ελεύθερα όλον αυτόν τον καιρό..πισίνες δεν μπήκα το καλοκαίρι, θάλασσες καθαρές..πρόσεχα πολύ..δεν αντέχω άλλο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...