Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Ρεβεκκα πολυ ωραιο το χαλι!! καλα περπατηματα της Λυδιας!!! να το σαβουριασει ευχομαι πολυ γρηγορα!!!!(με την καλη εννοια ετσι;):lol::lol::lol:

εμεις τωρα γυρισαμε απο βολτουλα με τον μπεμπη,με τα χιλια ζορια τον ξυπνησα στις 19:00,εφαγε το γιαουρτι κι οπως οπως την καναμε για παραλια...μυριζε θαλασσα κι ηταν ωραια!!! βεβαια γαμωτο νυχτωνει νωρις πια και οσο να'ναι καπως ειναι οταν περπαταω μονη μου με το καροτσι...συνηθεια ειναι βεβαια κι αυτο,οπως τοσα αλλα!!

παω να τον ταισω σιγα σιγα,θα μπω αργοτερα...ο Μανος βεβαια ειναι στο ποδοσφαιρο(ευχομαι το παιδι να γινει Ολυμπιακος,ετσι απο καπριτσιο για τον Παναθηναικο που εχει καταστρεψει τον πατερα του...Μαρακι τωρα θα με μισησεις :lol::lol::lol::-p:-p:-p )...

φιλια και τα λεμε με οσες μπουν αργα το βραδυ!

Ελενη απο την υπερενταση σε κοβω να το ξενυχτας αποψε!!! ετσι κι αλλιως η πρωτη μερα αυριο στο γραφειο,θα ειναι σαν την πρωτη μερα του Παναγιωτη και του Νικολακη στο νηπιαγωγειο :lol::lol: ....οποτε,ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μανουλες..τι κανετε???ενα θα σας πω μην βιαζεστε να περπατησουν τα μωρα σας...καλα ειναι εκει που ειναι...δεν τον αντεχω αλλο..μου εχει βγαλει την ψυχη..δεν ευχαριστιεται με τιποτα και αμα δεν του κανω αυτο που θελει ξεσηκωνει ολη την γειτονια απο τις φωνες...χριστε μου τι θα κανω??εγ ηθελα ενα υπακουο παιδι οπως ηταν...τι μεταλαξη ειναι αυτη??και επισης θελω να σας ρωτησω κατι..ειναι λογικο για ενα μωρο 10 μηνων να κανει τσαλιμια για να περασει το δικο του??οταν για παραδειγμα του λεω μηηηηη(το οποιο ακουγετε 9 στις 10 προτασεις που λεω στο παιδι μου)εκεινος γυριζει με κοιταει πονηρα μου χαμογελαει με αγκαλιαζει κανει γκριματσες και εγω πως να αντισταθω???εεεε??? :-?:-?:-?:-?

μαριεττα δεν σου μιλαω... :roll::roll::roll::roll: αλλα λιγο δυσκολο να γινει γιατι με τετοιο μπαμπα ειναι κομματι δυσκολο...οπως και ο δικος μου...ακους εκει...τιμωρια ισοβια θα μπει...

και μια και ειπα για τιμωρια..η λεξη απαραδεκτο ειναι λιγη για τις δασκαλες του νικολα παναγιωτα μου...μα καλα ειναι δυνατον???γινονται αυτα???στα μωρα δηλ??και ειναι δυνατον να περιορισεις ενα παιδακι σε μια καρεκλα??τι να πω...ελπιζω οταν ερθει η ωρα μας να μην χρειαστει να αντιμετωπισουμε τετοιες συμπεριφορες...και φυσικα να πας και να αναλαβεις δραση...

ρεββεκακι τρελα το χαλι..απο τωρα εστρωσες??αρχισαν τα κρυα???κολλημα η λυδια με τις λεκανες???βαλε και την αλλη με το πλυντηριο...για οσες δεν την ειδαν στο fb

λενιω καλη αρχη κοπελα μου αυριο...και μην αγχωνεσαι...και μην περνεις καθε 20 λεπτα τηλ.να δεις τι κανει..καντο μισαωρο ετσι για να μην φανεις ανυσηχη :lol::lol::lol::lol::lol: προσπαθω να αλαφρυνω την κατασταση μην βαρας... :P

για πειτε αλλα νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαστε καλε που μου μαζευοσαστε ολες μετα τις 12!!!

θελω παρεα για ενα τεταρτο :D μετα αποχωρω!!!

μονο τεταρτο???δεν παιζω... :(;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκα εμεις σου κανουμε το χατηρι και σου κανουμε και παρεα,εσυ γιατι μας γραφεις;πού εισαι καλε;

Μαρακι τιποτα το ιδιαιτερο,βαριεμαι τωρα,ο μικρος κοιμηθηκε,αυριο το πρωι θα ερθει η μητερα μου να μας δει,την Τριτη θα ερθει η κοπελα που θα κραταει τον μικρο,να αρχισει να την μαθαινει και να της δειξω τα διαφορα με τον μπεμπη...η αληθεια τωρα ειναι οτι την λυπαμαι στο θεμα του φαγητου,ετσι οπως σηκωνεται την ωρα που τρωει,θελει πολυ υπομονη για να τον κανει να τρωει ολο το φαγητο...αλλοιμονο της αν τον αδυνατισει :evil::evil: επειδη δε θα εχει υπομονη (λεμε τωρα)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τον Μανωλιο μη τον φοβασαι!! οσο ταλιμπανακι γινεται τωρα που ειναι μικρουλης,τοσο ησυχος και καλοβολος θα γινει οταν αρχιζει και πηγαινει σχολειο και συναναστρεφεται με αλλα παιδακια κι εκει οσο να'ναι σου φευγει και λιγο ο "τσαμπουκας" του ειμαι εγω κι αλλος κανεις!! :lol::lol:

εξαρταται βεβαια κι απο εσας τους γονεις για αυτο,αλλα εχω παραδειγματα απο το περιβαλλον μου με παιδακια που ηταν διαολακια και οταν πηγαν σχολειο,αρχιζαν σιγα σιγα να ηρεμουν...παρε παραδειγμα ΕΜΕΝΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εδω!!σκευτομαι να κατσω λιγο ακομα αλλα αν δεν μου κανει σαν και χτες το βραδυ παλι θα ξενυχτισω!!!

πωπω και γω σκευτομαι αν περπατησει τι θα κανω!!!

ρε κοριτσια!!θελω να μεινω σε χωριο!!η νησι!!δεν θελω αλλο τις μεγαλουπολης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα εσενα σηκωνεται εμενα δεν καθετε...μιλαμε σημερα μου εσπασε τα νευρα γιατι ηθελε να τον ταισω στο σαλονι να παιζει και να ερχεται να τρωει..και μετα αναρωτιεμαι γιατι δεν περνει κιλο...τον ακαθιστο εχει..να ρωτησω δεν σου πειραζει τον υπολογιστη εσενα???μολις τον δει ανοικτο το τερας τρεχει να τον πειραξει να τον κλεισει να πατησει κουμπια...μαλλον για αυτο χαλασε ο ερμος...

να σου πω και ενα ευχαριστο..αρχιζει και καθεται να του διαβασω τα βιβλια του μονο οσα θελει βεβαια...γιατι σημερα τον εκατσα να του διαβασω ενα παραμυθι αλλα ματαια...ηθελε μονο να σκεσει τις σελιδες..αλλα του εχω τρια απο τα αλλα με τις σκληρες σελιδες που βγαζουν και ηχους και του αρεσουν πολυ...μονος του μου τα φερνει να τα ξεφυλισουμε..και επισης του αρεσει πολυ οταν μετραμε ..μαθηματικος θα γινει .. :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τον Μανωλιο μη τον φοβασαι!! οσο ταλιμπανακι γινεται τωρα που ειναι μικρουλης,τοσο ησυχος και καλοβολος θα γινει οταν αρχιζει και πηγαινει σχολειο και συναναστρεφεται με αλλα παιδακια κι εκει οσο να'ναι σου φευγει και λιγο ο "τσαμπουκας" του ειμαι εγω κι αλλος κανεις!! :lol::lol:

εξαρταται βεβαια κι απο εσας τους γονεις για αυτο,αλλα εχω παραδειγματα απο το περιβαλλον μου με παιδακια που ηταν διαολακια και οταν πηγαν σχολειο,αρχιζαν σιγα σιγα να ηρεμουν...παρε παραδειγμα ΕΜΕΝΑ :lol::lol::lol:

μακαρι τι να πω??λες να ειναι απο τα παιδακια που τα βλεπουν εξω και λενε μα τι καλα παιδια ειναι αυτα και στο σπιτι μεσα εξαφανιζεσαι απο μπροστα τους μην φας καμια αδεσποτη???εμενα να σου πω την αληθεια ξερεις τι με προβληματιζει?μην γινει παο κεινα που τα παιρνουν μαζι τους οι γωνεις και οταν τα βλεπεις η μαλλον οταν τα ακους λες να γιατι δεν θελω παιδια...καταλαβαινεις τι εννοω...αλλα τι να κανω και εγω?προσπαθω να ειναι σε ηρεμο περιβαλλον με τον αλεξη ετσι κι αλλιως δεν τσακωνομαστε οποτε δεν εχει καβγαδες και εγω τα δικα μου σκατοψυχολογικα τα βγαζω αφου κοιμηθει...τι να αλλο να κανω?

ρεββεκακι πηγαινε κοριτσακι μου να κοιμηθεις καθε λεπτο ειναι πολυτιμο..τελικα δεν μας ειπες αν εκανες αυτο που ελεγες..αν τελικα εβγαλες γαλα να την ταιζει ο τζεμ το βραδυ...πες μας αυριο...καληνυχτα καλη ξεκουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκα εισαι οργιο!!! πού θες να ξεσπιτωθεις παλι;βρες μια σταθερα για το παιδι!!! απαπαπα!! ποσες φορες την εβδομαδα κανεις γιογκα;μηπως να το κανεις 7 μερες την εβδομαδα; :lol::lol:

Καληνυχτα κοριτσακι κι ονειρα γλυκα!!

Μαρακι!! διαβαζουμε;διαβαζουμε;εσυ που ελεγες!!!

Μαθηματικος αν γινει,θα ασχοληθει μετα με τους υπολογιστες...καρμπον ο Μανος...σπουδασε μαθηματικος,αλλα το ψωνιο του ηταν να γραφει προγραμματα απο παιδακι...κι ετσι εχουμε πληροφορικαριο μπαμπα!!

οσον αφορα στο φαγητο,τον ξεγελαω λιγο με καποια βιβλιαρακια στο τραπεζι την ωρα που τρωει,και γυρναμε τις σελιδες ψαχνοντας τα ζωακια και δειχνοντας τα...αλλα μεχρι να βαρεθει,γιατι μετα πανικος!!

μωρε τι προβλημα εχεις αν τρεχει κι ερχεται βαζει μια μπουκια και ξαναφευγει και παλι απο την αρχη;αν πειναει,θα φαει!!! τερμα!!!

παντως κι εμενα παρολο που τρωει,τον βλεπω να μην εχει μπακα που λεμε...τα μπουτακια του ειναι παχουλουτσικα,αλλα απο κοιλιτσα μπα!!! καλυτερα αδυνατα και γερα,παρα χοντρα!!!

στον υπολογιστη καθεται κι ευτυχως ο Μανος του εχει δωσει παλιο πληκτρολογιο,οποτε το ευχαριστιεται παρα πολυ!! αλλα βαριεται γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως Μαρια αν κρινω απο της αδελφης μου τον γιο,ειναι τωρα 16 μηνων,αυτος κι αν ειναι ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!! ειναι σκληρο καρυδι,δε κλαιει αλλα ΦΩΝΑΖΕΙ!!!,μαλλον δε φωναζει αλλα ΓΚΑΡΙΖΕΙ!!!!

η αδελφη του ειναι τριων,καμια σχεση,θα μου πεις ειναι και κοριτσακι...ισως παιζει ρολο...αλλα με τον γιο της η αδελφη μου ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΟΛΑ!! ειναι αυτο που λες,αν τους δει καποιο ζευγαρι που δεν εχουν ακομα παιδια,θα πει ανετα:ΟΧΙ!!

και να πεις οτι τσακωνονται ή τετοια...καμια σχεση,ισα ισα που ειναι πολυ αγαπημενο και δεμενο ζευγαρι..τι τα θες; ΤΟ DNA καποιου τα φταιει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως Μαρια αν κρινω απο της αδελφης μου τον γιο,ειναι τωρα 16 μηνων,αυτος κι αν ειναι ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!! ειναι σκληρο καρυδι,δε κλαιει αλλα ΦΩΝΑΖΕΙ!!!,μαλλον δε φωναζει αλλα ΓΚΑΡΙΖΕΙ!!!!

η αδελφη του ειναι τριων,καμια σχεση,θα μου πεις ειναι και κοριτσακι...ισως παιζει ρολο...αλλα με τον γιο της η αδελφη μου ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΟΛΑ!! ειναι αυτο που λες,αν τους δει καποιο ζευγαρι που δεν εχουν ακομα παιδια,θα πει ανετα:ΟΧΙ!!

και να πεις οτι τσακωνονται ή τετοια...καμια σχεση,ισα ισα που ειναι πολυ αγαπημενο και δεμενο ζευγαρι..τι τα θες; ΤΟ DNA καποιου τα φταιει!!!!

φαντασου οτι χθες που βρεθηκαμε με την αδελφη μου,με παρακαλεσε να της δωσω για μια εβδομαδα τον δικο μου και να παρω τον δικο της!! για να ξεκουραστει!! εδω γελαμε,της ειπα!!!!

και που εμεις με τον Μανο τσακωνομαστε αρκετες φορες,οχι με φωνες δυνατα,αλλα ενας εκνευρισμος υπαρχει βρε παιδι μου!! το μωρακι πώς βγηκε ηρεμο,δε ξερω!!!τι τα θες;εμοιασε απο τον μπαμπα του,οπως ειχα πει παλια...μουροχαβλακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω ουτε εμενα μου αρεσουν τα παιδακια μισελεν με διπλες και λοιπα αλλα δεν θελω να κανει αυτα που κοροιδευω τι εννοω?την ελεγα παντα στην πεθερα μου που οταν ειχε τα εγγονια της για να τα ταισει γυριζε ολη την γειτονια...(τα ιδια λεει εκανε και στα παιδια της και το ετρωγαν ολο το φαγακι τους)και ετσι οταν πηγαιναν στο σπιτι ηθελαν τα ιδια και γινοταν πυρ και μανια οι γωνεις τους..ειναι δυνατον λοιπον να το κανει το δικο μου παιδι??που θελω να ειναι το υποδειγμα συμπεριφορας και να μην εχει κανεις να του προσαψει τιποτα...ελπιζω μονο μεγαλωνοντας να ηρεμησει και σε αυτο...

ηρθε ο μανος???χαιρετισματα δωστου και να πηγαινει γηπεδο..καλο γουρι... :P:P:P:P:P

βασικα εγω ποδοσφαιριστη τον θελω..οχι επειδη βγαζει λεφτα οχι καμια σχεση απλα θελω να τον δω με την πρασινη φανελα και να γινει ο δικος μου γιος η σημαια του παναθηναικου..τι σκεφτομαι εε??οτι θελει ας κανει δεν με νοιαζει ολ....κος μην γινει μονο =))=))=))=))=))O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε μην δειτε ηρεμο ανθρωπο αμεσως να τον πειτε μουροχαβλο... :lol::lol::lol::lol:

εγω πιστευω οτι φταιει η εγκυμοσυνη ..που δεν περασα ουτε μια υσηχη μερα που περιμενα πως και πως για το ραντεβου με τον γιατρο οχι μονο για να δω το μωρο αλλα και για να φυγω απο το σπιτι μπας και ηρεμησω..ελεγα του αλεξη στο μαιευτηριο πως αν δεν γυρισω στο σπιτι μας(δεν ειχαμε μετακομοισει ακομα)θα πηγαινα η στην μανα μου η σε ξενοδοχειο...εκει μεσα παντως δεν εμενα..τελικα με επεισε εκατσα στο σπιτι της τρεις μερες και μετα φυγαμε για το δικο μας... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω ουτε εμενα μου αρεσουν τα παιδακια μισελεν με διπλες και λοιπα αλλα δεν θελω να κανει αυτα που κοροιδευω τι εννοω?την ελεγα παντα στην πεθερα μου που οταν ειχε τα εγγονια της για να τα ταισει γυριζε ολη την γειτονια...(τα ιδια λεει εκανε και στα παιδια της και το ετρωγαν ολο το φαγακι τους)και ετσι οταν πηγαιναν στο σπιτι ηθελαν τα ιδια και γινοταν πυρ και μανια οι γωνεις τους..ειναι δυνατον λοιπον να το κανει το δικο μου παιδι??που θελω να ειναι το υποδειγμα συμπεριφορας και να μην εχει κανεις να του προσαψει τιποτα...ελπιζω μονο μεγαλωνοντας να ηρεμησει και σε αυτο...

ηρθε ο μανος???χαιρετισματα δωστου και να πηγαινει γηπεδο..καλο γουρι... :P:P:P:P:P

βασικα εγω ποδοσφαιριστη τον θελω..οχι επειδη βγαζει λεφτα οχι καμια σχεση απλα θελω να τον δω με την πρασινη φανελα και να γινει ο δικος μου γιος η σημαια του παναθηναικου..τι σκεφτομαι εε??οτι θελει ας κανει δεν με νοιαζει ολ....κος μην γινει μονο =))=))=))=))=))O:-)

ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε μην δειτε ηρεμο ανθρωπο αμεσως να τον πειτε μουροχαβλο... :lol::lol::lol::lol:

εγω πιστευω οτι φταιει η εγκυμοσυνη ..που δεν περασα ουτε μια υσηχη μερα που περιμενα πως και πως για το ραντεβου με τον γιατρο οχι μονο για να δω το μωρο αλλα και για να φυγω απο το σπιτι μπας και ηρεμησω..ελεγα του αλεξη στο μαιευτηριο πως αν δεν γυρισω στο σπιτι μας(δεν ειχαμε μετακομοισει ακομα)θα πηγαινα η στην μανα μου η σε ξενοδοχειο...εκει μεσα παντως δεν εμενα..τελικα με επεισε εκατσα στο σπιτι της τρεις μερες και μετα φυγαμε για το δικο μας... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ποσο ωραια εχεις περασει κι εσυ ρε γαμωτο;στην πιο ωραια φαση της ζωης μας,να σιχτιριζουμε εξαιτιας καποιων τριτων!! κριμα κι αδικο!!!

ολα παντως παιζουν ρολο,ετσι πιστευω...στο εχω ξαναπει,οταν ημουν εγκυος με οσα βιωνα κι εγω με το σοι του..ολο αναστεναζα...ε!! το παιδι αναστεναζει!! σε ασχετες στιγμες!!ειδικα οταν παιζει καποιες φορες στο κρεββατακι του,τον ακουω....και τρελλαινομαι!! η μαια μου ειχε πει οτι επηρρεαζα το εμβρυο...τι να πω!!!

συγχιστηκα!!παω για τσιγαρο!!κερδισε ο παναθας;με ποια επαιζαν;ουτε να ακουσω δεν ενδιαφερομαι!!το μωρο βγηκε απο το μαιευτηριο με φορμακι,φανελακι,γαντακια,καλτσακια,κουβερτουλα παναθηναικου...στο δωματιο υπαρχουν στοιχεια πρασινα πολλα :evil::evil::evil: ελεος!!!!!!!!!!!ποσο να αντεξω;εγω ημουν παλια παναθηναικος,αλλα τιμης ενεκεν του μπαμπα μου,εγινα ολυμπιακαρα!!!Μανωλακη εισαι τρελα,με την κοκκινη κορδελα!!!(μη φτυνεις!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σε βριζω βραδυατικα βαριεμαι...ακους εκει..παντως και εγω με πρασινα τον εβγαλα απο την κλινικη...ασε που μας περιμεναν και οι γειτονοι να μας θαυμασουν γιατι εννοειται ο μπαμπας μας ειχε διαφημησει αναλογως...εγω τον ειχα κουκουλωμενο και οι αλλοι μου ελεγαν ελα ελα δειξε μας το φορμακι...μεχρι και απο που τα πηρα με ρωταγαν ... εδω μεχρι και το αμαξι μου εχουν βαψει με σπρευ γιατι εχω διακριτικα του παναθηναικου και ειχα παει στο γηπεδο και γυριζω και το βρισκω μαυρο...(ειναι ασημι)ευτυχως βγηκε ευκολα και πηγε η καρδια μου στην θεση της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καπνιζεις;ασχετο,αλλα μου ηρθε τωρα που καπνιζα εξω...εντωμεταξυ,μια μανα στην διπλανη πολυκατοικια εχει δυο παιδακια..το αγορακι ειναι πολυ ζωηρο,θα ειναι πεντε χρονων..το τι βρισιδια ριχνει στους γονεις του δε λεγεται!! :shock::shock: καμια φορα τα βραδυα που καθομαστε με τον Μανο τον ακουμε κι απο την μια γελαμε,απο την αλλη μας σηκωνεται η τριχα!!τωρα η μανα στριγκλιζε στον μικρο κι ακουγοταν στο τετραγωνο!!

λες κι εμεις σε καποια χρονακια να ακουγομαστε,εσυ στο νομο Λασιθιου κι εγω σε ολη την Αττικη; :roll::roll::roll: κι εγω πολλες φορες του λεω μη,ποτε,κακα...κι αυτος με κοιταει,γελαει και ξανα τα δικα του...τι να κανουμε ρε συ;μωρακια ειναι!! παντως με κοβω λιγο στριγκλα..ετσι λεει κι ο Μανος οτι θα γινω :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπνιζα και πολυ μαλιστα 1,5πακετο την μερα αλλα μια που παω και για το δευτερο λεω να μην το ξαναρχισω και μεχρι να μεγαλωσουν λεω να μην καπνιζω..ολη μερα τον τρελενω στα φιλια δεν λεει να μυριζω ασε που και να ηθελα να καπνισω μαλλον δεν θα προλαβαινα τωρα :shock::shock::shock::shock:

ουτε εγω θα το ηθελα παντως να φωναζω ετσι αλλα να δεις δεν θα χρειαστει γιατι τα παιδια μας εμεις θα τα μεγαλωσουμε με κουβεντα και συζητηση και οχι φωνες και διαταγες..εμενα μαλλον με εχει καβαλησει απο τωρα κανονικα...την εχασα την μαχη.. :oops::oops::oops::oops:

οι δυο μας μειναμε..και μαλλον μονη σου θα μεινεις..εγω την κανω σε λιγο...οχι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις κανω τσιγαρο,αλλαζω μπλουζα,πλενω χερια και ξανα χερια,πλενω δοντια,χρησιμοποιω και διαλλυμα,πλενω προσωπο με λοσιον,εννοειται τα μαλλια μαζεμενα...

παλι καλα που εχω φτασει τα 5 την μερα,οποτε σε λιγο θα το κοψω παλι..

ηταν απλα ενα σιχτιρισμα κι αυτο,μολις τελειωσε ο θηλασμος..

κι εγω σε λιγο θα την κανω Μαρακι,παω να ξεραθω στον καναπε..παιζει καμια ταινια;μπα!!

αντε φιλακια κοριτσι και καλη κι ηρεμη νυχτα ΟΠΩΣ ΛΕΣ και μου αρεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλη ταλαιπωρεια για ενα τσιγαρο..αστο δεν λεει... ;););)

σημερα εχει αφιερωμα στους διδυμους πυργους και ολα τετοιες παιζουν...

την κανω με ελαφρα...

καληνυχτα σε ολες αν το συνεχισετε καλη αρχη στο λενακι καλη αρχη στην φλωριτσα και σε ολα τα παιδακια που αρχιζουν αυριο...

ομορφη και ηρεμη νυχτα να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...