Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

ρε συ Ρουλα!! τι αγριες ωρες μαζευες κουζινα σαλονι;γιατι δεν συνεχιζες τον υπνο σου παιδακι μου;α!!!χαλας μου φαινεται!!!απαπα!!!

εκανες γιογκα;κοριτσια ποια τα οφελη; μαλλον θα την ψαξω κι εγω...Ρεβεκκα σου΄ρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε συ Ρουλα!! τι αγριες ωρες μαζευες κουζινα σαλονι;γιατι δεν συνεχιζες τον υπνο σου παιδακι μου;α!!!χαλας μου φαινεται!!!απαπα!!!

εκανες γιογκα;κοριτσια ποια τα οφελη; μαλλον θα την ψαξω κι εγω...Ρεβεκκα σου΄ρχομαι!!!

Δε σκοπεύω να το κάνω σύστημα! =))

Αλλά να σου πω την αλήθεια, ευχαριστήθηκα που κάθισα και διάβασα λίγο με την ησυχία μου...

Η γιόγκα είναι ωραία γυμναστική. Καταρχήν γυμνάζεις όλο σου το σώμα.. βελτιώνεις την ελαστικότητά σου, τα ανοίγματά σου... και μετά απ' όλα αυτά, έρχεται το τελευταίο μέρος, όπου χαλαρώνεις και φεύγει όλη η ένταση... μιλάμε πήγαινα μετά τη δουλειά, μέσα στην ένταση και τα νεύρα κι έφευγα άλλος άνθρωπος!

Πρέπει να βρω τρόπο να ξεκινήσω πάλι!!! Πάμε παρέα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμε!!! μενω Π.Φαληρο,ξερω οτι μενεις Ν.Σμυρνη..πολυ θα το ηθελα,μαλιστα σκεφτομουν αυτο τον καιρο να κανω κατι για τον εαυτο μου,ο Μανος ξεδινει με το ποδοσφαιρο,εγω τιποτα,αλλο το διαβασμα που μου αρεσει,αλλα το σωμα μενει ακινητο...καιρος να γκαζωσουμε παλι!!μετα κανει να πινεις γκαζοζες :lol::lol::lol: κρυωσε κανεις;κλειστε τα παραθυρα!!!!

Ρουλα,αν εκει που πηγαινες θες να ξαναπας και με βολευει με τις αποστασεις,μεσα!!!ευχαριστω για την προσκληση!!!

τα μωρα τα παιρνουν μαζι,οπως η Ρεβεκκα!!

α ρε Ρεβεκκα,εχεις γινει και συ ξεσηκωστρα πρωτης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να βρούμε κάτι που να μας βολεύει και τις δύο!

Γιατί μέχρι τώρα πήγαινα στο κέντρο, πλατεία Κλαθμώνος, μετά τη δουλειά..

Μμμμ γκαζόζα... που την θυμήθηκες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ψαξω και για Ν.Σμυρνη ή Φαληρο ή Καλλιθεα...σε βολευει σε αυτες τις περιοχες;το γραφειο μου ειναι Συγγρου,κοντα στον Α.Σωστη...οποτε κεντρο θα ειναι λιγο πακετο,μιας και θα γυρναω πισω και ξανα μετα Φαληρο...θα δουμε,δε το αφηνουμε!!!

παω να σιδερωσω,ο Μανος ειναι στην μανουλα του το παιδι,του ελειψε και της ελειψε και το μωρο κοιμαται...γκρινιαζε το καημενο ειναι ξυπνιο απο τις 07:30 που ηπιε γαλα...

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αμέ, βολεύουν!! Θα το ψάξουμε, να βρούμε την άκρη!

Είπαμε, γκαζώνουμε τώρα... γκαζώνουμε!!! :lol:

Πάω κι εγώ για σιδέρωμα.. φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι εμενα απαξιει ο κυριος να κουνηθει απο τη θεση του,οποτε ουτε καν να συρθει.αμα πεσει δε στα μαλακα γελαει..αμα ομως πεσει πανω σε παιχνιδι χαλαει το κοσμο.!του εχω βαλει χαλι και τον εχω κατω..τι να πω!μαριετα δεν θελει να σταθει καθολου στα ποδια του ρε συ!απλα δε θελει το παιδι,κλαιει αμα τον βαλω γιατι ισως φοβαται.μωρε εγω θα τον βαλω για λιγο στη στρατα για κανενα λεπτακι μονο να γυμναστουν τα ποδαρακια του κι ας λεει ο γιατρος.τι θα παθει για κανενα 2λεπτο αμα τον βαλω αρχικα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τη καλημερα δηλαδη καλο μεσημερι!!!!

κοριτσια θελω και γω γιογκα τωρα!!!!!!!!!αν εειναι ετσι δηλαδη τα πραγματα και χαλαρωνεις !!!!δεν εχω κανει ποτε δεν χρειαζοταν μεχρι τωρα!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κοριτσια δεν θυμαμαι τι να πρωτοσχολιασω αυτα που θυμαμαι Κατερινακι μην ανγχωνεσαι για το μωρακι σου!!!!!σιγα σιγα ολα θα γινουν!οσο για πεθερες αφα=ηστετα σας τα εχω ξαναπει νομιζω θα μεταναστευσω για να μην τους βλεπω πια!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δεν με αφηνουν να αγιασω πια!!!!αλλα δεν τους κανω τη χαρη να μαλωσω με τον ανδρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα εγώ τον βάζω στη στράτα αρκετά, κι από τότε που τον έβαλα δυνάμωσαν τα πόδια του! Το βασικό είναι να είναι ρυθμισμένη στο σωστό ύψος, έτσι ώστε να πατάει καλά το πέλμα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι εμενα απαξιει ο κυριος να κουνηθει απο τη θεση του,οποτε ουτε καν να συρθει.αμα πεσει δε στα μαλακα γελαει..αμα ομως πεσει πανω σε παιχνιδι χαλαει το κοσμο.!του εχω βαλει χαλι και τον εχω κατω..τι να πω!μαριετα δεν θελει να σταθει καθολου στα ποδια του ρε συ!απλα δε θελει το παιδι,κλαιει αμα τον βαλω γιατι ισως φοβαται.μωρε εγω θα τον βαλω για λιγο στη στρατα για κανενα λεπτακι μονο να γυμναστουν τα ποδαρακια του κι ας λεει ο γιατρος.τι θα παθει για κανενα 2λεπτο αμα τον βαλω αρχικα ?

τιποτα δε θα παθει,κι εγω τον βαζω για κανενα 20',θα παρει φορα θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γυρισαμε!!!

η μικρη ξεραθηκε στον υπνο μετα το σταδιο της χαλαρωσης και γω ειπα να σας πω τα νεα!!!

λοιπον ηταν τελεια!!τραγουδισαμε γυμναστικαμε χαλαρωσαμε οξυγωνοθηκαμε!!!!!

η λυδια σε καποιες φασεις αρχισε να περνει δρομο οποτε καναμε και τα διαλλειματα μας!!!

κοριτσια αν ειναι να με λετε ξεσηκωστρα για την γιογκα τοτε χαλαλι βρε!!!

να βρειτε κεντρο γιογκας και οχι γυμναστηρια που εχουν μαθηματα γιογκας!!!

και επισης υπαρχουν πολλα ηδη γιογκας!!!

εγω κανω χαθα και κουνταλινι!!!

δεν ειναι μονο για ενγυμναση αλλα κανω διαλογισμο και τεχνικες αναπνοης για χαλαρωση και ταξιδακια ομορφα......

η χαθα ειναι οτι καλητερο για αρχη!!!!!

κατερινακη βαλτον για λιγο ρε!!!

χαλαρωστε με τις πεθερες καλε!!!!!οσο πιο πολυ μιλατε για το τι σας συνχηζει τοσο το ελκυετε!!!μην ελκυετε λοιπον τις πεθερες :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..

Τι κανετε?? Κανονιζετε γιογκα ??? Εγω ποτε δεν εχω γυμναστει σιστιματικα (φενετε αλοστε) Αλλα κατι μου λεει πως θα μου αρεσε η γιογκα...

Το βραδι εκλισα στα γριγορα επιδι κλαψουριζε ο μικρος αλλα ευτυχος σταματισε εκει και ξανακοιμηθικε..

Μετα ειχε σιρα η Φλωρα σικοθικα βαλαμε θερμομετρο και μετα της εδοσα depon, ευτυχος κοιμηθικε μεχρι το προι, αλλα ξιπνισε ο αλος στης 6 ταιστικαμε αλαξαμε πανα.....

Να σας πω και κατι σιχαμερο που εκανε η Φλωρα σημερα ?? Σικοθικε το προι και γρινιαζε καθιζμενη στην καρεκλα της τραπεζαριας. Ειπε καμποσες φορες " μαμα ποναει το κεφαλι μου, θα κανω εμετο"

αλλα φανταστικα πως θα της κοψει να παει να το κανει στην λεκανη της τουαλετας......Αμ δεεεε, ξερασε πανο στο τραπεζι :ymsick::ymsick::ymsick: Ευτυχος που εχθες δεν εβαλε μπουκια στο στομα της καλα καλα γιατι ακομι θα μαζεβα :roll::roll: Τωρα δεν εχει πιρετο αλλα μεχρι το βραδι πιος ξερει τι γινετε.....

Παω να την πεσω για λιγο μεχρι να ξιπνισει ο μικρος γιατι ειμαι κοματια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέεεεερααααα! τι κάνετε;

Εύη στενοχωρήθηκα με τη Φλωρίτσα, πάλι ταλαιπωριέται η καημένη. Αλλά εσένα θέλω να σου τα "χώσω": ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ;;; θα σε βάλω να κάνεις παρέα με τη μάνα μου ε, πρόσεχε! :lol::lol: ! Αυτό που είπε (νομίζω) η Μαριέττα θα είναι, ότι συναναστρέφεται με παιδάκια και κολλάει η καημενούλα. Κάνε φυσικά εσύ τις εξετάσεις να σου φύγει η εννοια από το μυαλό αλλά προσπάθησε να μη σκέφτεσαι τέτοια, θα σε μαλώσω!

Μμμμμ... κάτι για γιόγκα πήρε το μάτι μου και θέλω κι εγώ! αν βρείτε Καλλιθέα ή έστω και Ν.Σμύρνη αλλά όχι κοντά στην πλατεία για να βρίσκουμε και πάρκινγκ, είμαι κι εγώ μέσα! έστω για 1 φορά την εβδομάδα. Με τα μπεμπάκια ε;

Ευγενία και Μαριέττα τι να πω κι εγώ για τις πεθερές σας... κάντε υπομονή βρε κορίτσια τι άλλο; Ευγενία εσύ κακώς την άφησες να καλέσει τόσα δικά της άτομα στο τραπέζι, εκτός φυσικά αν έχει σκοπό να τα πληρώσει!

Μαρία ο γιός σου απλά δεν υπάρχει!!! μα καλά, πως δεν πονάει το κεφάλι του;; σκληραγωγημένος από τώρα, τον φαντάζομαι και ΛΟΚατζή!! :P

Ρεββέκα καλή συνέχεια με τη γιόγκα!

Ρούλα τι έκανε σήμερα ο μικρός, έφαγε;

Εμείς είμαστε από το πρωί στους δρόμους, αφήσαμε τη μικρή στη μάνα μου και τρέχαμε για αλλαγές. Της έχω πάρει ρουχαλάκια μέχρι και για 4 ετών!!! ελπίζω να τα φορέσει γιατί το κακό είναι ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε την ανάπτυξή τους, αλλά και τόσα ρούχα για φέτος τι να τα έκανα;; κρίμα είναι. Ευτυχώς μας είχαν φέρει και παιχνίδια και παπούτσια και από όλα, οπότε είμαστε κομπλέ. Αύριο θα πάμε να την κοινωνήσουμε για πρώτη φορά, φαντάζομαι το μουτράκι της στάνταρ θα γλύφεται! τον παπά δεν τον φοβάται οπότε δεν νομίζω να κλάψει. Μετά θα πάμε προς παραλία μεριά να πλύνουμε τα λαδόπανά της, ίσως πιούμε και κανέναν καφέ, θα δούμε...

Α Μαριέττα, τέλεια η φωτό! και ο Ηλίας φαίνεται να το καταευχαριστιέται!! να ρωτήσω κάτι επί της ευκαιρίας, τους έχετε πάρει κανονικά παπουτσάκια φαντάζομαι για περπάτημα ε; εγώ ακόμα όχι, δεν την αφήνω όταν είμαστε έξω να κάνει βηματάκια αλλά φαντάζομαι ότι πρέπει να της πάρω σιγά σιγά ε; αλλά που να βρω κανονικό παπούτσι στο νούμερό της, φοράει το 15-16!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη ούτε εγώ του'χω πάρει παπούτσια ακόμα.. μόνο τα βαφτιστικά του και στη βάφτιση του ήταν μεγάλα!! Πρέπει να το ψάξω ολίγον το θέμα εεε;;.. :lol::lol:

Ευτυχώς έφαγε σήμερα.. του έκανα γκουρμέ φαΐ, αλίμονό του αν δεν το έτρωγε κι αυτό!! χαχαχαχαχα

Λοιπόν, έβρασα το μοσχαράκι και μετά τσιγάρισα ελαφρά κρεμμύδι, το'σβησα με ντομάτα τριμμένη, έριξα και μερικά καροτάκια μέσα κομμένα λεπτές φετούλες για να βράσουν γρήγορα και τα άφησα να βράσουν μαζί με το κρέας και λίγο από το ζουμί του. ΈΒαλα κι ελάχιστο, όσο πιάνουν τα δυο δάκτυλα ζάχαρη, αλάτι και λίγη κανέλα. Προς το τέλος έριξα λίγο ζυμαρικό, σουσαμάκι, αυτό το πολύ ψιλό - σαν ψιλό κους κους είναι.. Άλεσα το κρέας μαζί με καρότα και λίγο από το ζυμαρικό, έβαλα και ζυμαρικό στο πλάι και του το έδινα ανακατεμένο κι από τα δύο. Κι έφαγε! Είναι πολύ ψιλό αυτό το ζυμαρικό, οπότε το τρώει χωρίς να θέλει άλεσμα!

Αύριο τι του φτιάχνουμε;;... :?

Κορίτσια για γιόγκα θα πηγαίνουμε με τα παιδιά;;

Σκοπός είναι να κάνουμε γυμναστική, όχι να κυνηγαμε τα ζουζούνια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα όντως πολύ γκουρμέ το γεύμα του Φίλιππου σήμερα! μόνο μια δόση έφτιαξες;

Μάλλον Ρούλα πρέπει να τους πάρουμε παπουτσάκια σε λίγο καιρό. Η δικιά μου όμως έχει πολύ μικρό πατουσάκι (πήρε και κάτι από τη μαμά!!), στη βάπτιση να φανταστείς ότι της πήραμε παπουτσάκι αγκαλιάς νο 16 και πάλι της έφευγε κι ας φόραγε και καλτσούλα! δεν υπάρχουν τόσο μικρά κανονικά παπούτσια, από 17-18 νομίζω ξεκινάνε αν το ψάξεις λίγο, στα βαπτιστικά μας είπε ότι είχε από 19... Για μόνες μας λέτε να πάμε γιόγκα; δεν με χαλάει κι αυτό, απλά τα απογεύματα θα λείπει ο Στέλιος και η μάνα μου δεν ξέρω αν θα μπορεί οπότε ίσως να δυσκολευτώ να βρω χρόνο μόνο για μένα.

Μου έδωσε σήμερα η αδερφή μου 2-3 φωτό που είχε τραβήξει στη βάπτιση, αυτή που βλέπεται στο άβαταρ είναι από εκεί. Θα προσπαθήσω να τη βάλω κι εδώ γιατί δεν νομίζω ότι πολυφαίνεται.

Ειρήνη σε μια φωτο της αδερφής μου φαίνεται και ο Παναής! θα τη βάλω κι αυτή! παρεμπιπτόντως, έτοιμο το κόκκινο χαλί, το έστρωσες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω βλακιες εεεεε???? Τι να κανω σινεχια μου περνανε απο το μιαλο διαφορα....

Εχει τωρα 3 φορες σινεχομενες μου κανει πιρετο για 24 ωρες χορις αλα σιμπτοματα και μετα ειναι καλα...

Εχθες τετια ωρα ειχε 39,5 πιρετο και τωρα χοροπιδαει... :-??:-??:-??

Ρουλα εφαγε εεε??? Μπραβο το παλικαρι ετσι να τρωει για να χερετε η μαμα του...Αυριο καντου κατι σε κοτοπουλακι με ριζι μεσα..

Εμεις εχουμε μεγαλα ποδαρακια, τωρα φοραμε το 19 και τον χιμονα θα φοραμε το 20 οποτε ειμαστε οκ..

Γενικα ειναι καλα να φορανε ανατομικα παπουτσια τωρα που ξεκινανε το περπατιμα σιγα σιγα και παρολο που ειναι καλοκαιρι ακομι να μην ειναι ξιπολιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη τα κανονικα παπουτσια ξεκινουν απο το 19 και αν εχετε τοσο μικρο ποδαρακι μαλον θα δισκολευτιτε να βριτε παπουτσια κανονικα :-?

Βαλε οτι φωτο εχεις να σας καμαροσουμε....

Εμενα ηρθε η κουμπαρουλα μου προχτες και το βουρλο ξεχασε να μου φερει το cd με τις φωτογραφιες που της εδοσε η αδερφη της ( η φωτογραφος). Οπος καταλαβενετε τα βαφτισια μας ηταν οικογενιακη ιποθεση :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς, πρέπει να τις βάζω μία μία γιατί είναι μεγάλες...

Εύη είδα σήμερα στα Μούγερ παπουτσάκια 17 νούμερο, ελάχιστα σχέδια μη φανταστείς αλλά υπάρχουν ευτυχώς! προς το παρόν όμως και αυτά τεράστια θα της είναι.

Επιστρέφω με 2-3 φωτο ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη δε φαίνεται πολύ καλά η φώτο, αλλά κι από το λίγο φαίνεστε κούκλες!!!!!

Φαγητό του έφτιαξα και για αύριο, απλά δεν έριξα σε όλο το ζουμί το ζυμαρικό γιατί θα έπηζε πολύ νομίζω μέχρι αύριο. Το χώρισα στα δύο και θα του το φτιάξω αύριο πάλι. Ή θα του το κάνω με την πατάτα που έβαλα μαζί να βράσει. Θα δω..

Αααααααααααααααααα τώρα τις είδα!!! Τέλειες!!!

Μαμά και κόρη κούκλες!!! Φτου φτου!!!

Και τι όμορφο αυτό με το βάτραχο!!!!

Και πάλι να σας ζήσει, γερή και καλότυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αυτή είναι από το τραπέζι, δεν φαίνεται σε καμία το φορεματάκι της καλά γαμώτο... εδώ είναι στην αγκαλιά της αδερφής μου και μασουλάει... τα χέρια της; το φόρεμα; :lol:

post-13463-13873937650048_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...