Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Καλημέρα και από μας!!!!Πάλι δεν κοιμηθήκαμε καθόλου καλά,ίσως τον ενοχλούν τα ουλάκια του...Δεν άντεξα και τον πήρα μαζί μου στο κρεβάτι και κάθε φορά που μούγκριζε,του έχωνα το βυζί στο στόμα! :twisted::twisted::twisted: Ο δικός μου πιπίλα δεν παίρνει...Έπαιρνε τις πρώτες 2 εβδομάδες όταν γεννήθηκε και τέλος!!

Ειρηνάκι,εγώ είμαι μέσα για καφεδάκι το Σαββατοκύριακο!

Στέλλα,καλημέρα,τι σκέφτεσαι τελικά να κάνεις με δουλειά και μπεμπούλα?

Κατερινάκι,πως είσαι σήμερα?Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!

Ο μικρός μου έχει 2 μέρες τώρα που άρχισε να τρώει όλη την φρουτόκρεμα!!!! [smilie=wav.gif] Χθες έφαγε και όλη την σούπα σχεδόν,2 κουταλάκια άφησε!!Του έδωσα πατζάρι,σταφύλια του βάζω το πρωί στην φρουτόκρεμα,το απόγευμα έφαγε βρώμη με ένα αποξηραμένο δαμάσκηνο.Σήμερα κάπως καλύτερα με τα κακά του αλλά ακόμα ζορίζεται και έχει πολλά αέρια... :?

Φιλάκια!!

Καλημερα Αννουλα μια χαρα ο μικρουλης θα δεις σιγα σιγα θα φτιαξει και εμεις ετσι ειμασταν και χειροτερα!!!τελικα η πιο πιθανη λυση ειναι να βαλω γυναικα!δεν θελω παιδικο δεν θελω να αλλαξει τιποτα στο προγραμμα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Αννουλα μια χαρα ο μικρουλης θα δεις σιγα σιγα θα φτιαξει και εμεις ετσι ειμασταν και χειροτερα!!!τελικα η πιο πιθανη λυση ειναι να βαλω γυναικα!δεν θελω παιδικο δεν θελω να αλλαξει τιποτα στο προγραμμα της!!

Κι εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερα με πια γυναίκα στο σπίτι!Αρκει να βρεις μια καταλληλη,δηλ.να ταιριαζουν οι αποψεις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες

Κατερινακι θα σε πλακωσουμε ολες μαζι στις σφαλιαρες :lol:

μαρακι ,το τοστ το αλεθεις?πες μου οτι το τρωει ετσι,ρε συ τι παιδι ειναι αυτο? :shock:

ρε χαμενα θα σας παρακαλαω να παμε για εναν καφε?

Σ-Κ τι κανετε?????

αυριο εχουν απεργια οι γιατροι οποτε το ιατρειο θα ειναι κλειστο.....και εγω κλεισμενη σε αυτο ,μονη σαν την ανεμωνη και θα διαβαζω,,λετε να μπασω και κανενα πιπινι???? :D

καλημερα κοριτσια μου...πολυ συμμαζεμενες γινατε..τελειωσε το καλοκαιρι και καθε κατεργαρης στον παγκο του εεε???δεν πειραζει καλυτερα πρωινες ξενυχτατε που ξενυχτατε με τα μωρα μην ξενυχτατε και οικειοθελως...

ειρηνη εννοειται το τρωμε κανονικα ψημενο λιγο να λιωνει το τυρακι βασικα γενικα τα κοψαμε τα αλεσμενα τα φρουτα κομματια τα τρωει και το φαγητο του το ιδιο η το πολυ πολυ πατημενο με το πιρουνι..ειμαστε μεγαλα παιδια εμεις μην το ξεχνατε..

σημερα θα φαμε ψαρακι..εσεις???τι εχει το μενου???

μαριεττα πως ξυπνησατε ολα καλα???

ευη σου εστειλα τα βιβλια σημερα δεν ξερω για αυριο χλωμο να ερθουν αλλα δευτερα τριτη μαλλον θα τα εχεις..αντε καλο διαβασμα..

κατερινα ελπιζω να εισαι ξαπλα στο κρεβατι και να προσεχεις το γιαννακη εξ αποστασεως..ας βοηθησει και κανεις..αντε μην ερθω απο κει... :lol::lol:

αννουλα μπραβο...ειδες?μια χαρα θα τα πατε..

στελλα συμφωνω ειναι πολυ μικρη ακομα για σχολειο καλυτερα σπιτι..και εμενα η παιδιατρος μας ειπε να του δινω απο ολα και ευτυχως μεχρι στιγμης τα τσακιζει ολα αλλα οτι και αν του εδινα αφηνα ενα περιθωρειο προσαρμογης να δω αντιδρασεις...και ολα πηγαινουν πολυ καλα..σας αφηνω τωρα παω για καμια δουλεια και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μένα.

Ευγενία επέστρεψες στην δουλειά ε; Γιατί μένει η αντικαταστάτρια σου στο γραφείο σου εφόσον γύρισες;;;

Μια χαρά ο Νώντας με την γιαγιά; Μπράβο! Κάτι είναι κι αυτό.

Την Δευτέρα επιστρέφει και η Ελένη μας στην δουλειά (σόρυ Ελενάκι που στο θυμίζω).

Μην ανυσηχείτε όμως όλα καλά θα πάνε. Θα ξεσκάτε και λίγο. Δεν παλεύεται κάθε μέρα μεσα στο σπίτι τα ίδια και τα ίδια. Καλά να είναι τα μωρά μας βέβαια αλλά μετά έχουμε περισσότερο όρεξη μαζί τους. Δεν έχουμε τον ίδιο ελεύθερο χρόνο βέβαια για να κάνουμε πράγματα για εμάς αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δυστυχώς.

Κορίτσια μου διάβασα τα νέα σας με δόσεις γιατί δεν προλάβαινα διαφορετικά. Δεν είμαι σίγουρη ότι τα θυμάμαι όλα βέβαια. (Αυτό το καιρό νιώθω ότι θα το κάψω τον εγκεφαλό μου με τόσα που το έχω φορτώσει).

Μαριετάκι περαστικά στον άντρα σου. Ελπίζω να μην μεταδοθεί τίποτα ούτε σε σένα ούτε στον μικρό πολύ περισσότερο.

Ελενάκι μεγια το δοντάκι σας και καλά περπατήματα από εδώ και στο εξής!

Ρούλα μου φάση θα είναι με το φαϊ θα δεις, θα περάσει. Κι εμένα ένα φεγγάρι το είχε πάθει αυτό.

Εμείς έχουμε άλλο θέμα εδώ και τρία βράδια. Ενώ πίνει το γάλα της (και μάλιστα πλέον πίνει παραπάνω 240ml) και κοιμάται μια χαρά (αρχικά) μετά από κανα δύωρο ξυπνάει σηκώνεται της βάζω πιπίλα ξανα πέφτει και μετά από κανα μισάωρο ξανα μανα όσπου δεν αντέχω τα πέρα δώθε και την πέρνω και κατεβαίνουμε στον κάτω όροφο του σπιτιού που έχω ξενώνα με διπλό καναπέ-κρεβάτι (πάντα ανοιγμένο για καθε ενδεχόμενο...) και ξέροντας απ' ότι φαίνεται ότι είμαι δίπλα της κοιμάται μια χαρά πλέον μέχρι το πρωι η σκατιάρια. Τι κόλπα είναι αυτά τώρα μου λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερα με πια γυναίκα στο σπίτι!Αρκει να βρεις μια καταλληλη,δηλ.να ταιριαζουν οι αποψεις σας!!

το ξερω πρεπει να ξεκινησω το ψαξιμο γιατι ειμαι σιγουρη πως δεν θα ναι καθολου ευκολο να βρω!

με μιση καρδια το κανω,δεν ηθελα να την αφησω απο τοσο μικρη αλλα δυστυχως τα εξοδα τρεχουν!οποτε αναγκαστηκα δεν εχω αλλη επιλογη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακη και μεις ψαρακι σαρδελα με σαλατα βραστες πατατες και τετοια!!!

καθαριζω το σπιτακι μου γιατι βρηκαμε χαλι και θα το φερουν σημερα!!θα σας το δειξω σε φωτο!!!

η αιμοραγια συνεχιζετε,πηρα την γιατρο και μου ειπε αν και σημερα αλαξω πανω απο 5 φορες να παω για εξεταση υπερηχο μαλλον!!!ειναι η τεταρτη μερα σημερα λογικα θα επρεπε να εχει λιγοστεψει!!!

βρε κοριτσια σας ποναω εσας που πατε δουλιτσα!!δεν θα μπορουσα να αφησω την μικρη!!βεβαια ομως αλαζετε και παραστασεις!!!καλο αυτο!!!

λοιπον εχουμε γελιο εδω!!!αποφασησαμε με τον τζεμ να φερομαστε σαν να προσπαθουμε να κερδισουμε ο ενας τον αλλον οπως στην αρχη!!!οτι δεν θα κανουμε ντοινκ ωσπου να με ριξει και τετοια γκομενικα :D:D:D:D:D εχουμε πολυ γελιο σου λεω!!!!

καλε στελλακη να προσλαβεις την αννουλα να σου προσεχει το μωρακι σου!!! ;)

αναστασια ειδες τι σκαλωματα εχουν τα νινακια μας!!!φοβουντε μην χασουν την μανουλα!!μωρε μας εχουν τοσο αναγκη και απο την κουραση μας δεν το καταλαβαινουμε παντα!!!

ευγενια καλη αρχη!!!!διωχτε την καλε την αντικαταστατρια :D

μελιτζανα και μενα μου την απαγορευσε ο γιατρος!!!ρε στελλακη για επανεξετασε λιγο τον γιατρο σου!!!πολυ αποτομα δεν σου δινει τα φαγητα για το ξεκινημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα σας βρισκω Ρεββεκακι με τον ανδςρουλη σου καλα κανετε!!!!!! :lol::lol::lol:

ειμαι πολυ ικανοποιημενη με τον γιατρο μου!!μακαρι να τον ειχα απο τις πρωτες μερες του μωρου μου ειμαι σιγουρη πως θα θηλαζα ακομη και το παιδακι μου δεν θα ειχε ταλαιπωρηθει τοσο πολυ στην αρχη!!!! δεν μου εδωσε μελιτζανα και πιπερια απλα το σκεφτομουν σημερα ποτε ξεκιναμε! :roll::roll::roll::roll::roll: σας φιλω γλυκα ολες!Α Ρεββεκακι να μας πεις τα αποτελεσματα ! ;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ Ρεββέκα!!Με έκανες και γέλασα!!!Πολύ πλάκα έχετε!!!

Στέλλα,άντε καλά σου λέει η Ρεββέκα,φέρνε την σε μένα την μικρή Κωνσταντίνα!!Μιας κι εγώ δεν δουλεύω και είμαι όλη μέρα σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κι εγω!καλε μη βαρατε ολες μαζι!ενταξει προσεχω οσο μπορω γιατι ο γιαννακης τωρα εχει αναγκη για αγκαλιτσες(μη βαρατε εννοω αγγαλιτσες καθιστη)σημερα παλι δεν εχω αιμα :?: το σπορακι μου ολο κολπα ειναι απο τωρα.....παντως νιωθω ησυχη γιατι με τοσες αναγουλες που εχω σιγουρα καλα ειναι.ολα μου βρωμανε τι να κανω???στη πρωτη εγκυμοσυνη τα μικρα γευματα μου τις μειωναν αρκετα αλλα τωρα...τιποτα δε με κανει καλα!αυτο που με αηδιαζει ομως περισσοτερο ειναι οταν φτιαχνω το φαγητο του μπεμπη..μπλιαχχχχ φανταστητε γυρναω απο την αλλη να μη το βλεπω!

μαρια διαβασα αυτο που εγραφες για τον αντρα σου με το παιδιατρο...τι να σου πω τα λογια ειναιπεριτα :lol::lol::lol::lol:

αδερφη τερεζα(μαριετα)περαστικα σας βρε!μη μασας οι αντρες ξεμωρενονται οταν εχουν πυρετο.

ρεββεκα εισαι καλυτερα???τι στο καλο ειναι ατο τωρα?ποτε πας για υπερηχο?μια χαρα σας βρισκω με το τζεμ.

αναστασια μηπως απλα θελει να περιμενεις κανα δεκαλεπτο μεχρι να ξανακοιμηθει?εμενα ο δικος μου κανει το ιδιο αλλα στις 4 παντα μετα απο 5 με 10 λεπτα ξανακοιμαται ομως,δεν τον εχω σηκωσει ποτε.ασε που εγω εχω παραξενο νινι πρεπει να ειναι το μοναδικο που δε θελει να κοιμηθει ποτε με τη μαμα του και το μπαμπα του.

στελιτσα καλα θα κανεις να πας στη δουλιτσα αυτη.καλα θα ητανε να μεινεις και με τη μικρη σου αλλα και ετσι θα τη βρειτε την ακρη,οι περισσοτερες γυναικες ετσι ειναι μη στεναχωριεσαι ;) .συμφωνω με τη ρεββεκα για το θεμα του παιδιατρου.

εγω χθες τσακωθηκα με τον αντρα μου..και η αιτια η πεθερουλα μου που καθε φορα τυχαια στο ρεπο του οταν ο ανθρωπος θελει να χαλαρωσει θυμαται να παρει τηλεφωνο και τον γεμισει τυψεις και ενοχες που μενουμε μακρια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: αυτη τη φορα να φανταστητε νευριασε με μενα και το εριξε πανω μου λες και ειμαι τρελη που μου σπανε τ ανευρα.

και μετα αναρωτιεται ο κυριος γιατι δεν του καθομαι και γιατι εχω ξενερωσει μαζι του???μηπως γιατι ειναι μαμοθρευτο?συγνωμη κι ολας για τα λογια μου βρε κοριτσια αλλα αυτη τη φορα εχω ξενερωσει πολυ γενικως....και αρχιζω και φοβαμαι...φοβαμαι οτι δεν θα φτιαξουν ποτε τα πραγματα.δυστυχως τελευταια εχουμε πολλα θεματα.και μεσα σ'ολα ηρθε και το σπορακι καλα να'ναι και τα'χουμε τελειως.δε ξερω..με φοβηζει που δεν νιωθω πια κανενα θαυμασμο για αυτον,εχει πεσει πολυ στα ματια μου τελευταια με πραγματα που εχουνε γινει.δυσκολα τα πραγματα :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok στελλακι νομιζα στο πε ο γιατρος ;)

εχω ακομα αιμα αρκετο θα δω και σημερα!!μωρε αν ηταν κατι θα πονουσα!!!!

κατερινακη μια χαρα εισαι...μπραβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα,με τα κολπακια που κανεις με τον συμπεθερο ....βλεπω γρηγορα να μας κανεις τον Τζεμακο τζουνιορ :lol:

κοριτσια η Παναγιωτα μας ,κερδισε το λοττο!!!!!δειτε τι ρουχα θα φορεσει στον Φωτακι πριν την βαπτιση,στο εξπρες του βυζονυχτιου :shock: ειμαι μαρτυριαρα ε? :D

Κατερινουλα μου γλυκεια,ειναι οι ορμονουλες σου που τα βλεπεις ολα ετσι,κανε υπομονη ....και πιστευω οτι το δευτερο ειναι κοριτσακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαααααααα!!Να μαι και εγω..

Μπηκα να σας διαβασω απο το μεσημερι αλλα ολο κατι γινεται...

Λοιπον τα ρουχα μετα τη βαπτιση τα νοικιαζω.. :lol::lol::lol::lol:

Αχ..τι να κανω η καψερη μανα...ειπα ας τον ντυσω μια φορα επωνυμα γιατι απο εδω και περα ... :?:?:? ....

παω να δω τα νεακια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα :lol::lol::lol: τι πλακα που εχετε με τον αντρα σου ρε!!Τελικα σε εριξε ή του κανεις ακομη τη δυσκολη;;;

Μωρε Ειρηνη..γραψε καλε τι εγινε με το παιδι..ολα καλα;; :mrgreen::mrgreen:

Ρουλα :!::!: ελπιζω να ειναι απλως φαση αυτη με το φαγητο ..κανα δοντακι...γαλα πίνει;;;

Μαριεττα σε γιορτες δεν εχουν βρεθει ποτε τα αδερφια σας;;;

η Ειρηνη η μαρτυριαρα :lol::lol: σας ειπε για τα ρουχα..βασικα ειχαν εκπτωση...

ακομη δεν το εχω πει στον αντρα μου οτι τα πηρα... :?:?

μας ηρθε και το ραβασακι απο τη Δου το πρωι..650 ευρω...μη του πεσουν ολα μαζεμενα του ανθρωπου.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ σήμερα έχω τα χάλια μου... το ξέρω ότι είναι φυσιολογικό να είμαι έτσι, αλλά νιώθω ότι δεν το αντέχω... α για να μπείτε και στο νόημα, είμαι χάλια γιατί επιστρέφω στη δουλειά. Ηρθε η γυναίκα που θα την κρατάει το πρωί για πρώτη φορά. Η μικρή κοιμόταν λίγο στο πάρκο της, μόλις ξύπνησε και την είδε ψιλοστράβωσε (εντάξει ήταν και μισοκοιμισμένη ακόμα...). Μετά, ενώ με όλους τους ξένους είναι μια χαρά και τους γελάει και τους κάνει ναζάκια, με τη Ρούλα (η κυρία που θα την κρατάει) ήταν πολύ σοβαρή! Λες και ξέρει το κοριτσάκι μου ότι θα με αντικαταστήσει :( . Είχε λίγη γκρίνια γενικά, εγώ προσπαθούσα να μην είμαι και πολύ κοντά της να μη με βλέπει συνέχεια, μετά έκατσε και έπαιξε για λίγο μαζί της, γενικά οκ σχετικά. Την ώρα της φρουτόκρεμας όμως, της έδωσα εγώ τις πρώτες κουταλιές και μετά έφυγα για να την ταίσει η Ρούλα, έφαγε το μισό και μετά δεν έτρωγε άλλο και γκρίνιαζε. Μόλις πήγα κοντά της και την τάισα εγώ το έφαγε όλο! Αχ τι θα κάνω βρε κορίτσια; δεν μπορώωωωωωω..... μετά την βάλαμε στο κρεβατάκι της για ύπνο, έφυγε η Ρούλα κι εγώ καθόμουν μόνη μου στο σαλόνι και έκλαιγα με λυγμούς. Να και τώρα που σας τα γράφω με ξαναέπιασε πάλι... Η γυναίκα είναι τέλεια και είμαι σίγουρη ότι θα περνάει καλά μαζί της η Αφροδίτη μόλις την συνηθίσει, ΕΓΩ έχω το πρόβλημα. Νιώθω χάλια γιατί δεν θέλω να με αντικαταστήσει κανείς, φρικάρω που μπορεί να μην τρώει καλά τις πρώτες μέρες και να κλαίει, τρελαίνομαι στην ιδέα ότι θα θέλει αγκαλίτσα και δεν θα είμαι εκεί να την πάρω και που σιγά σιγά δεν θα ζητάει πιά τη δική μου αγκαλιά...

Πω πω σας ζάλισα, συγνώμη... αλλά δεν άντεχα άλλο, ήθελα κάπου να τα πω! Θα μου περάσει που θα πάει, σε λίγες μέρες θα συνηθίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρεμησα λίγο και επανήλθα να σας διαβάσω και να σχολιάσω.

Παναγιώτα βάλε μας κι εμάς τα ρούχα να μην ψάχνουμε καλέεεε! με γειά του του μικρού, χαλάλι τους όλα κι εμάς μας έφυγαν τρελά λεφτά στη βάφτιση αλλά δεν τα λυπάμαι καθόλου. Να σου πω όμως, ο νονός/νονά δεν τα πλήρωσε ή εσύ;;;

Κατερινάκι κι εγώ πιστεύω ότι οι ορμόνες σου μιλάνε κυρίως... τα ξέχασες βρε τα ορμονικά μας από την προηγούμενη εγκυμοσύνη; όλα τα ζευγάρια έχουνε θέματα κατά καιρούς, και τώρα που έχεις τον μπέμπη και το σποράκι στην κοιλίτσα σίγουρα θα σου φαίνονται όλα μεγαλύτερο βουνό, πιστεύω όμως ότι θα το ξεπεράσετε κι αυτό σύντομα. Κι εγώ είχα περάσει παρόμοια φάση κάποτε με τον άντρα μου αλλά αργότερα με προσπάθειες και από τους δύο το ξεπεράσαμε, δεν είναι δυνατόν μετά από κάποια χρόνια σχέσης αλλά και με την καθημερινή τριβή όλα να είναι όπως πρώτα! προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη και μην αφήνεις κανέναν να σε νευριάζει και να σε ρίχνει, νιώθει και το σποράκι μας άσχημα μωρέ!

Ειρήνη τι έγινε σήμερα στον παιδικό;

Μαρία ακόμα γελάω με τον άντρα σου και τον παιδίατρο! μα πόσο μωρά είναι αυτοί οι άντρες;;;

Ρεββέκα καλά κάνετε με τον άντρα σου! θα σε βοηθήσει πολύ αυτό! Ελπίζω η αιμοραγία να ειναι φυσιολογική, πως πάει σήμερα μέχρι στιγμής;

Μαριέττα, συνήλθε ο Μάνος; εσύ πως είσαι;

Αναστασία άρχισε καινούρια κόλπα η Σοφούλα ε; αν την αφήσεις στο κρεβάτι της δεν θα ξανακοιμηθεί λες; γιατί τώρα θα συνηθίσει να κοιμάται μαζί σου και μετά... βέβαια να μου πεις κι εσύ με τι κουράγιο να κάθεσαι να περιμένεις αφού την άλλη μέρα δουλεύεις και πρέπει να ξυπνήσεις νωρίς, αλλά πάλεψέ το λίγο γιατι κρίμα είναι να χαλάσει τώρα τις καλές συνήθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina μωρε κοριτσακι μου σε καταλαβαινω..οχι απολυτα αλλα σε νιωθω νομιζω ολα ειναι μια συνηθεια!!!απλα ωσπου να συνηθισεις ειναι το θεμα...

το αιματακι μου λιγοστεψε ελπιζω....

παναγιωτα δε μ εριξε ακομα κανω την δυσκολη :D

βαλε καλε εδω τα ρουχα να δουμε και μεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε??

Ρεββέκα,ελπίζω να σταματήσει το αιματάκι...Εμένα από τον Μάΐο που ήρθε 3 μέρες η περίοδος,δεν ξαναφάνηκε... :roll:

Ελενάκι,σε καταλαβαίνω...πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να αποχωρίζεσαι το παιδάκι σου σε τόσο μικρή ηλικία...Κουράγιο,θα το συνηθίσεις,ίσως να σου κάνει και καλό να αλλάξεις παραστάσεις!

Κατερινάκι,κι εγώ ανά διαστήματα είχα τέτοιο θέμα με τον άντρα μου αλλά με λίγη καλή θέληση,τα βρήκαμε πάλι!Κάνε αυτό που κάνει και η Ρεββέκα!! ;)

Παναγιώτα,πολύ ωραία ρουχαλάκια!!!Τα αξίζουν τα λεφτά τους!

Ειρήνη,τελικά θα κανονίσουμε το καφεδάκι??

Μαριεττάκι,τι γίνεται με το αντράκι σου?Είναι καλύτερα?

Αναστασία,τα παθαίνουν αυτά τα μικρά μας που και που,εξάλλου κι εμείς που και που δεν παθαίνουμε κάτι και ξεφεύγουμε από το πρόγραμμά μας??

Εγώ σήμερα το μεσημεράκι τον πήρα μαζί μου και κοιμηθήκαμε 2 ωρίτσες,γιατί μόνος του κοιμάται το πολύ μισή ώρα!Τι κακό είναι αυτό...

Α κοριτσάκια,αν ακούσετε για καμιά δουλειά στην Αττική,σφυρίξτε!Ψάχνει ο άντρας μου τώρα που ξεμπερδέψαμε με κάποια θεματάκια που είχαμε γιατί δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση,να είμαστε άνεργοι και οι δυο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοντεψα να χασω την μιση μου ζωη κοριτσια..δεν προκειται να πιστεψετε τι εκανε το τερας μου...ημουν η ερμη η μανα στην κουζινα και μαγειρευα και το διαβολακι μου τρυγιριζε ποτε σαλονι ποτε κουζινα ολο περα δωθε ηταν..και δεν του πολυεδινα σημασια γιατι καθε λιγο και λιγακι ερχοταν και με τραβουσε να του δωσω νερο μιας και δεν ειχε κατσει κωλο κατω..ωσπου καποια στιγμη συνηδητοποιω πως εχει πολλη ωρα να με ενοχλησει γυριζω που λετε και αρχιζω και τον ψαχνω και εντρομη ανακαλυπτω πως ειχε ανεβει στην σκαλα :shock::shock::shock::shock::shock: μαλιστα κυριες μου..ειχε ανεβει 8 σκαλοπατια και τον προλαβα εκει που κανουν στροφη..κυριολεκτικα η ψυχη μου πηγε στην κουλουρη..τον πλησιασα χωρις να τον τρομαξω μην και πεσει και τον κατεβασα κατω...τον εβαλα στο παρκο και εκλαιγα με λυγμους..δεν θελω καν να μου περασει κανενα σεναριο απο το μυαλο γιατι θα τρελαθω...αφου συνηλθα λοιπον εβαλα μπροστα στην σκαλα την πολυθρονα και σαν λιονταρι εκανε κυκλους γυρω γυρω να δει πως θα ξεπερασει το εμποδιο για να ξανανεβει και οταν συνηδητοποιησε πως δεν μπορει αρχισε να τσιριζει και να ουρλιαζει απο τα νευρα του..οτι και να του εδωσα απο παιχνιδι μεχρι φαγητο δεν τον ηρεμουσε...

κοριτσια τι θα κανω???βρειτε κατι να βαλω εκει πως να το κλεισω??εννοειται πως δεν μπαινει πορτα (αλλιως θα ειχα βαλει)ηδη εχω βαλει δυο πανω και εχω κλεισει τον πανω οροφο..θα σας βαλω φωτο να δειτε και περιμενω προτασεις..δεν ξερω τι να κανω...

θα επανελθω πιο μετα για σχολια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι θελω να βαλω την πορτα στο πρωτο σκαλοπατι..και δεν εχει τοιχο δεξια και αριστερα...ειναι χαμηλα που θα μπει η πορτα??? σκεφτηκα να την βαλω εστω και στο τριτο αλλα ακομα και απο κει μπορει να πεσει και να χτυπησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία,αν έβαζες αυτό το προστατευτικό δίχτυ που βάζουν στα κάγκελα στα μπαλκόνια?Με 2 καρφάκια δεξιά και αριστερά της σκάλας...από την μια μεριά θα το ασφαλίσετε να μην βγαίνει και από την άλλη ίσως να βρείτε κανένα κούμπωμα για να το ανοίγετε να περνάτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες κι εγω αυτο ελπιζω να ειναι οι ορμονες..αν και φοβαμαι οτι δεν ειναι αυτο...anyway!

βρε ελενακι στεναχωρηθηκα και μονο που σε ακουσα.... :(:( κανε τη καρδια σου πετρα κοριτσακι και στις δυσκολες στιγμες να σκεφτεσαι οτι το λουκι εσυ το περνας στην ουσια.η μικρη αφροδιτη μια χαρα θα συνηθισει αμεσως!να βαλεις και συστημα παρακολουθησεις παντως με καμερες..η ειναι υπερβολη?την ειδα λιγο αστυνομος σαινης??

ανουλα θα το εχω στο νου μου αυτο για τη δουλεια

μαρακι ενταξει αφου δεν επαθε τιποτα...για τη σκαλα θα το σκεφτω και θα σου πω!καλε τι ταρζανακι ειναι αυτο που εχεις??απαπαπαπαπα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειρηνη λες ναναι κοριτσακι??οτι ναναι γερο ναναι..στην εγκυμοσυνη του γιαννακη απλα με ανακατευε το κρεας,σε αυτη απλα με ανακατευουν ολα....λετε να εχει σχεση αυτο?απο νευρα παντως στο γιαννακη δεν συγκρινονται με τωρα..τωρα ειμαι ενα αγγελουδι....!

παναγιωτα με για τα ρουχαλακια σας και καλολαδωτα!

καληνυχτα κοριτσια σας αφηνω να παω νατη πεσω...το δικαιουμαι γκαστρωμενη γυναικα ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου μην τα βλεπεις μωρε ετσι μαυρα..εχουν δικιο τα κοριτσια οι ορμονες σου εχουν στησει πανηγυρι..εδω δεν προλαβαν να συνελθουν καλα καλα απο την πρωτη φορα τσουπ σκαρωσες και το δευτερο..εμ τι περιμενες κυρια μου..

ελενακι ειναι δυσκολα στην αρχη αλλα αφου δεν γινετε αλλιως τι να κανεις??εγω πιστευω πως το βασικο ειναι να εχεις εσυ εμπιστοσυνη και σιγα σιγα η μικρη θα καταλαβει πως ειναι για το καλο της και θα ηρεμησει...

αννουλα καλη ιδεα..θα το πω και στον αλεξη να δουμε..ελπιζω να τον κρατησει..

καληνυχτα κατερινιω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι γιατι δεν με πηρες τηλ να σε παρηγορησωωωω????

ελα ειναι αρχη ,ειδες πως ημουν εγω με τον σταθμο....και μεσα σε 3 μερες ειμαι καλα

λοιπον ο παναης ειναι καλος εκατσε και εφαγε και στον σταθμο,επαιξε τραγουδησε και η κυρα που μου τα εχωσε προχθες,τον φιλαει ,και ασχοληται ιδιαι τερως με το μωρο μου !!!!!!αντε να δουμε,εγω ξερω οτι το παιδι μου ειναι ησυχο υπακουω και κοινωνικο ...αυτη το φοβησε απο την αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...