Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Καλημέρα.....Όλη νύχτα δεν κοιμηθήκαμε,είμαι κομμάτια....

Με γεια το δοντάκι Ελενάκι...

Ρεββέκα,ούτε εσύ κοιμήθηκες ε?

Όσο για την βάπτιση,αν είναι το άρθρο που διάβασα κι εγώ,το μωρό ήταν μόλις 3 μηνων??Μήπως φταίει κι αυτό?

Κορίτσια ο μικρός 2 μέρες τώρα ζορίζεται πολύύύύ να κάνει κακά,έχετε να μου προτείνετε κάτι?Φεύγω,έχω τρέμουλο στα χέρια από την αυπνία... :cry:

Αννουλα οι οδηγιες της γιατρου μας σε περιπτωση δυσκοιλιοτητας:ακτινιδιο,βανιλλια,δαμασκηνο,σταφυλι,συκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουλα αν ηταν δοντι,δε θα εκανε το ιδιο και στα αλλα γευματα;λεω εγω τωρα!!μηπως απλα βαρεθηκε το φαγητο;του το δινεις αλεσμενο ή οχι;εκτος απο τα δικα σας εννοω...κι αν δε τρωει,του φτιαχνεις κατι αλλο;

η Μαρια πού ειναι;οεο;;;;; :roll::roll::roll:

Μαριέττα μου γενικά μια δυσκολία την έχει σε όλα τα γεύματα.. ποια όλα δηλαδή, άνω κάτω έχει γίνει το πρόγραμμα.. ουφ!

Λοιπόν, σήμερα μισοέφαγε τα φρούτα το πρωί. Μετά του άλεσα φασολάκια (δεν έγιναν τελείως νιανιά, χοντροκομμένα θα τα έλεγα). Έφαγε από το πιάτο μου 1-2 πηρουνιές, αφού πρώτα τα είχα λιώσει με το πηρούνι και μετά πήγα μέσα να του αλέσω. Ε δεν άνοιγε το στόμα με τίποτα! Του άλεσα το κανονικό του, μοσχαράκι-λαχανικά, έφαγε μια κουταλιά, τίποτα κι από αυτό μετά!

Μετά του έδωσα λίγο ψωμάκι, μασούλησε μερικά τριμματάκια..

Αργότερα το απόγευμα του έφτιαξα λίγη κρέμα, αυτήν την έφαγε.

Μετά τον πήγα μια βόλτα στη γιαγιά και τον παππού.. του έφτιαξε η μάνα μου μακαρονάκια, ούτε να τα δοκιμάσει!

Εντωμεταξύ, από τις 2 και μετά δεν είχε κοιμηθεί.. εκεί που νύσταζε και ψιλογλάρωνε, να σου πετιόταν πάνω να παίξει!! Τώρα που γυρίσαμε σπίτι τον πήρε ο ύπνος στο καρότσι..

Τι να πω;;.. πέσανε όλα μαζί.. δόντι (ή δόντια;; ποιος ξέρει), εμβόλιο.. μπορεί και να βαρέθηκε.. αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ όποτε του έδινα κάτι να δοκιμάσει πάντα το δοκίμαζε, τώρα κάνει δεξιά αριστερά το κεφάλι... :?

Ρεββέκα μου, προσπάθησε να βλέπεις τα θετικά... και δόξα τω Θεώ, έχεις πολλά θετικά στη ζωή σου!! Κι επίσης, βρες δραστηριότητες που σου αρέσουν να κάνεις και που θα μπορούσες να πας..

Φάσεις είναι αυτές, όλες λίγο πολύ τις περνάμε...

Κατερίνα το γιατρό σου τον πήρες;;; Για κάτσε λίγο κάτω.. για ζήτα βοήθεια από τις γιαγιάδες.. ποιος μπορεί να βοηθήσει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε???καλησπερα...χαθηκα αλλα εχω μπιπ στις δουλειες...εχθες σηδερωνα ολη μερα σημερα ελειπα την περισσοτερη μερα και μετα συγιριζα το σπιτι εχω κυριολεκτικα ξε....μπιπ...αλλα επρεπε γιατι πολυ το ειχα παραμελησει...εκανα ενα μπανιο κοιμησα το νινι μου ταισα τον αντρα μου και τα σκυλια μου και μιας και αυτος βλεπει μπασκετ βρηκα ευκαιρια να σας διαβασω...

παναγιωτακος και νικολας τα πανε σουπερ απο οτι διαβασα..αντε μπραβο στα παιδακια μας και καθε μερα να γυριζουν σπιτι γεματα κεφι και με πολλα πολλα να διηγηθουν για την μερα τους...παντως οσο φοβαμαι εκεινη την μερα τοσο ανυπομονω για ολα οσα θα εχει να μου πει..

ελενακη με γεια το δοντακι αντε με το καλο και τα υπολοιπα

κατερινα θα αρχισω να φωναζω..ηρεμησε κοριτσακι μου..δεν εισαι ακομα για πολλα πολλα..κατσε να περασει το πρωτο τριμηνο και μετα και τουμπες κανε...τωρα ομως προσοχη..

και μενα με ψιχουλακια αρχισε και τωρα 9.30-10 αρχιζει και φωναζει και μου δειχνει το ψυγειο τρωει τοστακι και μετα θα κοιμηθει μεχρι το μεσημερι..καλοβολο παιδι εχω πλακα πλακα...

μαριεττακι μου περαστικα σας..σουπιτσες και μακρια απο τον μπεμπη..και μασκες...

ρουλα μην ανυσηχεις για το φαγητο και μενα το εκανε καμια δεκαρια μεριες κρατησε ετρωγε φρουτα και γαλα τιποτα αλλο..φαγητο γιαουρτι κρεμα οτι και αν του εδινα δεν το ηθελε..και η παιδιατρος μου ελεγε αμα πινει το γαλα του δεν πειραζει..φαση ειναι θα περασει

εγω χρησιμοποιω pampers εχω δοκιμασει και τις λιμπερο αλλα του εκαναν κοκκινιλες οποτε εμεινα στα παμπερς και ας ειναι ακριβα..δεν με νοιαζει αφου τον εχουν βολεψει δεν θα κανω πειραματα και στο κολαρακι του μωρου μου..δεν βαριεσαι..

ρεββεκα καλα εε..θεα η μικρη μονο αυτο εχω να πω...και τετοιες κρισεις μας πιανουν ολες..εγω οταν ημουν εγκυος επειδη δεν περασα και ηρεμη εγκυμοσυνη απο αποψης νευρων και ψυχολογιας..οποτε φουντωνα επαιρνα τα σκυλια και την εκανα για θαλασσα μερια..τωρα παιρνω τον μπεμπη..

στελλα μην ανυσηχεις γιατι απο τωρα και επειτα τα πεσιματα θα ειναι μια καθημερινοτητα..και εγω ετρεχα στην αρχη τι βιταμ τι παγακια μεχρι που πλεον καταλαβα πως μια αγκαλια του ειναι αρκετη..και αυτος το ιδιο εχει καταλαβει και παρολο που εχουν γεμησει τα ποδια και τα χερια μελανιες οταν τον παιρνω αγκαλια ηρεμει το γιαβρι μου(ρεββεκα καλα το ειπα εε??)υπομονη και προσοχη οσο γινεται..παντως αν ειναι να γινει κατι θα γινει..οπου και αν εισαι εσυ...

ξεχασα καμια???ουφ...συγνωμη κοριτσια αλλα που να τα θυμαμαι ολα...αν ξεχασα καποια θα επανελθω..

σημαντικο θεμα η φιλια αλλα οταν εχεις ενα παιδι ειναι πολυ ευκολο να μπεις στην ακρη απλα και μονο επειδη οι αλλοι δεν μπορουν να καταλαβουν πως αλλαξαν οι προταιρεοτητες σου..και πως οταν πουν παμε για καφε και εσυ δεν μπορεσεις δεν θα ισχυει καθε μερα η δεν θα ισχυει για παντα...εγω σας εχω εξηγησει πως φιλες κολλητες δεν εχω η μαλλον εχω αλλα ειναι στην κω και ενταξει το τηλεφωνο μπορει να παιρνει φωτια αλλα παλι δεν ειναι διπλα μου να παω να χαθω στην αγκαλια της οταν στραβωσει η μερα μου...και αυτην που εχω εδω παλι μακρια ειναι..αλλα οχι για πολλυ μιας και μετακομιζει και θα μπορω παλι να την βλεπω οποτε θελουμε...δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα και πρεπει να το παρουμε αποφαση..ειναι αδικο που δεν μας φερονται οπως εμεις αλλα μετα τα στραπατσα μου απο φιλες που ηταν μονο στα χαρτια εχω μαθει να κοιταω τον εαυτο μου στον καθρεπτη και να λεω εσυ εισαι η κολλητη μου...

πολλα ειπα εε???ειχα καιρο να μιλησω για αυτο τα ειπα μαζεμενα :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε μαριεττα νοσοκομα :lol::lol::lol::lol:

εγω του το ξεκωψα του αλεξη να μην αρρωστησει αλλιως να παει στην μανουλα..ο δικος μου ειναι χειροτερος στην αρρωστια απο ολα τα μωρα μας μαζι...απαπα μακαρι και φετος να ειναι σαν περυσι..ουτε μπουκωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα όλοι οι άντρες βρε παιδί μου να ψωφολογάνε με ένα 37.5 κι έναν απλό πονοκέφαλο;;;;;

Δε μπορώ να καταλάβω.. στο dna τους είναι;;;

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα όλοι οι άντρες βρε παιδί μου να ψωφολογάνε με ένα 37.5 κι έναν απλό πονοκέφαλο;;;;;

Δε μπορώ να καταλάβω.. στο dna τους είναι;;;

:lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι που τους λειπει η αγκαλια της μανουλας..παντως ο δικος μου και μην γελασετε ενταξει???οταν ανεβασει πυρετο βαζει την μαμα του να παρει τηλεφωνο τον παιδιατρο που ειχε οταν ηταν μικρο μικρο παιζακι για να του κανει τσιμπι ενεση και να πεσει ο πυρετουλης... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι που τους λειπει η αγκαλια της μανουλας..παντως ο δικος μου και μην γελασετε ενταξει???οταν ανεβασει πυρετο βαζει την μαμα του να παρει τηλεφωνο τον παιδιατρο που ειχε οταν ηταν μικρο μικρο παιζακι για να του κανει τσιμπι ενεση και να πεσει ο πυρετουλης... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))

Κρατιέμαι... κρατιέμαι.. κρατιέμαι.....................................................................

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας αφηνω...παω να χαιδεψω το μωρακι μου το μεγαλο να μην κανει πυρετουλι...και να σας αφησω να γελασετε και εσεις ελευθερα...

καληνυχτα κοριτσια..ηρεμη νυχτα να εχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη και Παναγιώτα επίκαιρο για σας τις δύο:

http://www.eimaimama.gr/2011/09/i_mama_ ... idiko.html

Μαράκι καλό βράδυ!!! Έτσι έτσι... φροντίδα και προδέρμ στο μπέμπη!!! ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες

Κατερινακι θα σε πλακωσουμε ολες μαζι στις σφαλιαρες :lol:

μαρακι ,το τοστ το αλεθεις?πες μου οτι το τρωει ετσι,ρε συ τι παιδι ειναι αυτο? :shock:

ρε χαμενα θα σας παρακαλαω να παμε για εναν καφε?

Σ-Κ τι κανετε?????

αυριο εχουν απεργια οι γιατροι οποτε το ιατρειο θα ειναι κλειστο.....και εγω κλεισμενη σε αυτο ,μονη σαν την ανεμωνη και θα διαβαζω,,λετε να μπασω και κανενα πιπινι???? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoules mou...

Ti ginete edw???? Enas xamos apo pou na arxisw???

Rebbeka se katalavenw apolita gia osa niotheis kai egw kapia stigmh pou ta pira sto kranio mazepsa thn pramatia mou kai hrtha edw, alla twra exw skuliash kai thelw na figw piso pali (kai oxi aparetita giati exoume krish) alla giati niothw engklovizmenh edw.. Esena toulaxiston apo oti exw katalavei o antras sou se niothei kai kanei oti mporei gia na nioseis kalitera....

Stellitsa mhn anxonese kopela mou apo edw kai pera tha kanete sinexia "mpoum" einai kai afto ena stagio pou prepei na perasete. Tha megalosei kai tha to ksexasei "etsi den mas elegan kai emas mikres??"

Mpravo sta mathitoudia mas kaname proodo shmera eee?? Kathe mera kai kalitera tha einai, ipomonh manoules...

Katerinaki me esena ti tha kanoume mou lesssss??? Zhtise voithia apo opion mporei na sou thn prosferei.

Toulaxiston esu na mhn sikoneis tpt kai apla na pernas ton xrono me to mwro paizontas mazi tou....

Ase tous hroizmous giati an pathei tpt to sporaki mas tha stenaxorithoume oles poluuuuuuuu....

Ton giatro sou ton pires?? Ti sou eipe???

Marietta ola ekselisonte omala vlepw eee??? Kaneis kai thn apoklistikh shmera mia xara :ymapplause::ymapplause:

Roula ti epathe kai den trwei o Filippakos more??? Nomizw pws ola ta mwrakia pernane tetio stadio kapia stigmh alla an trwei ta ala mhn anxonese tha epanelthei h oreksh pou tha paei...

Maraki ti kaneis ???? Opos tha elege kai o Trifonas (KSEPATOTHIKA) :lol::lol::lol: Kai egw exw ena sidero mexri to tavani alla to agnow mexri na ftasoume sto aproxorito kai na anaggastw na ksepatothw kai egw....

Sorry an ksexnaw kati alla gria gunneka eimai... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι που τους λειπει η αγκαλια της μανουλας..παντως ο δικος μου και μην γελασετε ενταξει???οταν ανεβασει πυρετο βαζει την μαμα του να παρει τηλεφωνο τον παιδιατρο που ειχε οταν ηταν μικρο μικρο παιζακι για να του κανει τσιμπι ενεση και να πεσει ο πυρετουλης... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))

Maraki egw gelaw pirazeiiii?????????????? =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες

Κατερινακι θα σε πλακωσουμε ολες μαζι στις σφαλιαρες :lol:

μαρακι ,το τοστ το αλεθεις?πες μου οτι το τρωει ετσι,ρε συ τι παιδι ειναι αυτο? :shock:

ρε χαμενα θα σας παρακαλαω να παμε για εναν καφε?

Σ-Κ τι κανετε?????

αυριο εχουν απεργια οι γιατροι οποτε το ιατρειο θα ειναι κλειστο.....και εγω κλεισμενη σε αυτο ,μονη σαν την ανεμωνη και θα διαβαζω,,λετε να μπασω και κανενα πιπινι???? :D

Egw pantos eirhnh an eimoun konta tha ton eixame piei ton kafe edw kai kairo, eimai efkolh egw....

An eixe kai kanena pipini sthn parea ouououuuuuuuuu =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα εγω θα ηθελα,αλλα λογω της ιωσης,λεω να μεινω μακρυα σας,δε ξερεις τι μπορει να κουβαλω γαμωτο!!

α!ξεχασα!το Σαββατο θα γνωριστουν οι δυο νονοι του μπεμπη,η αδελφη μου με τον αδελφο του Μανου,οποτε θα παμε για καφε μαλλον κατω στον Φλοισβο..εννοειται φιλια,χειραψιες κομμενα...τι φταινε τα παιδακια της αδελφης μου;

κοριτσια με πηρε ο υπνος στον καναπε,ξυπνησα,πηγα να κλεισω το pc και αρχιζα να διαβαζω,αλλα ειμαι κομματια..αυριο θα επανελθω με ορεξη,ευτυχως ο λαιμος μου παει καλυτερα!!

μασκα δε φοραω,αλλα δεν φιλαω το μωρο καθολου κι αλλαζω μπλουζα οταν τον παιρνω αγκαλια..εννοειται πλενω χερια συνεχεια και το οινοπνευμα εχει γινει σαν τον καθετηρα διπλα μου ενα πραγμα!!

φιλια κορες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω κι εγώ να ξαπλώσω γιατί ο Φίλιππος δεν ξύπνησε ακόμα.. θα ξυπνήσει κατά τις τρεις και θα θέλει μαμ... :shock::shock::shock:

Φιλάκια καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

διαβαζα το τελ.μηνυμα μου και γελαω μονη μου:θα εχετε την απορια πώς δε γνωριζονται η αδελφη μου με τον αδελφο του Μανου! κι ομως,αυτοι οι δυο δεν εχει τυχει να γνωριστουν ποτε!!!

εμεις το βραδυ κοιμομασταν με μια μικρη ανησυχια,του εβγαινε η πιπιλα,σηκωνοταν αρχιζε το κλαψουρισμα,ετρεχα να του την δωσω και ξανα ντουπ! επεφτε και κοιμοταν..αυτο ομως γινοταν σχεδον ολο το βραδυ!!! τωρα ειμαι σαν ζομπι!!!

αχ θηλαζουσες!!σημερα σας ενιωσα και θυμηθηκα τις αγριες ωρες του θηλασμου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Μαριεττάκι κοιμάται συνέχεια με πιπίλα;; Μήπως να του ρίξεις μερικές μέσα στο κρεβάτι έτσι ώστε άμα ξυπνάει επειδή του έφυγε, να παίρνει μία μόνος του! Για δοκίμασέ το.. ;)

Τελικά ο Φίλιππος ξύπνησε στις 7.30!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

μαριετα και μενα ετσι!!βεβαια ρουλακη αν ριξω μεσα πιπιλες δεν την νοιαζει θελει εμενα να της δωσω!!!

εμεις ανα δυωρο την νυχτα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Δυστυχώς δεν έχω καθόλου χρόνο για να μαθαίνω νέα σας και να διαβάζω τι κάνετε...ξεκίνησα δουλειά και δεν έχω μέχρι στιγμής αποκλειστικά δικό μου γραφείο. Έχουμε ένα γραφείο και εγώ και η αντικαταστατριά μου...

Ελπίζω να είσταστε όλες και όλα τα νινάκια καλά.

Ο δικός μου είναι σούπερ με την γιαγιά του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules kai apo emena....

Emena o dikos mou ksipnise sths 08:00 kai twra einai volta me ton mpampa o opios apergei simera kai tous estila olous volta gia na kanw kamia doulia monh mou sto spiti...

Emena o dikos mou thn vriskei thn pipila monos tou kai thn vazei sto stoma (ektos kai an thn exei riksei kato). Den tou dinw polles giati an exei kamia perisia vazei thn mia sto stoma kai me thn alh xtipaei ta kaggela tou krevatiou tou, autos to diaskedazei vevea alla emena den mou aresei katholou, mias kai einai akomi sto domatio mas den exw kamia oreksei thn wra pou koimame na akouw ena monotono tak,tak,tak,tak.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!!τι κανετε??????????

Εμεις αποψε κοιμηθηκαμε σχετικα καλα μπορω να πω οτι ξεκουραστηκα!!!!!!!

Να σας ρωτησω πιπερια και μελιτζανα εχετε δωσει στα μωρακια σας?????? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stella emena mou eipe h paidiatros na dosw melitzana (xoris ta sporia omos) meta to 8o alla otan to dokimasame mesa sthn xortosoupa, thn defterh mera me to pou hrthe se epafh to fagito me to dermataki tou giro apo to stoma evgale kokkiniles.. Epidi h anepsia mou pathenei to idio me thn ntomata (thn freskia oxi thn magiremenh) katalava oti htan alergikh antifrash kai to stamatisa amesos.

H paidiatros mou eipe meta ton xrono melitzama pali, egw lew na to kathisterisw akomi perisotero gia na eimai sigourh...

Gia thn piperia den thimame akrivos pote mou eipe alla sigoura argotera apo ton 8o..

Akomi den exw valei kathos pistevw pws einai varia gia to stomaxaki tous (exei auto to floudi pou den lionei efkola)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας!!!!Πάλι δεν κοιμηθήκαμε καθόλου καλά,ίσως τον ενοχλούν τα ουλάκια του...Δεν άντεξα και τον πήρα μαζί μου στο κρεβάτι και κάθε φορά που μούγκριζε,του έχωνα το βυζί στο στόμα! :twisted::twisted::twisted: Ο δικός μου πιπίλα δεν παίρνει...Έπαιρνε τις πρώτες 2 εβδομάδες όταν γεννήθηκε και τέλος!!

Ειρηνάκι,εγώ είμαι μέσα για καφεδάκι το Σαββατοκύριακο!

Στέλλα,καλημέρα,τι σκέφτεσαι τελικά να κάνεις με δουλειά και μπεμπούλα?

Κατερινάκι,πως είσαι σήμερα?Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!

Ο μικρός μου έχει 2 μέρες τώρα που άρχισε να τρώει όλη την φρουτόκρεμα!!!! [smilie=wav.gif] Χθες έφαγε και όλη την σούπα σχεδόν,2 κουταλάκια άφησε!!Του έδωσα πατζάρι,σταφύλια του βάζω το πρωί στην φρουτόκρεμα,το απόγευμα έφαγε βρώμη με ένα αποξηραμένο δαμάσκηνο.Σήμερα κάπως καλύτερα με τα κακά του αλλά ακόμα ζορίζεται και έχει πολλά αέρια... :?

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...