Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

τωρα πηρα τηλ στο σταθμο.....μου ειπε οτι λιγο κλαιει και με ζηταει αλλα μετα καταλαβα οτι μου λεει για αλλο παιδι :roll::roll: ολα τα αστροπελεκια δασκαλες εκει μαζευτικαν??????

λεω να τον παρω 13.00 να φαει εκει ,εσεις τι λετε???

δεν με εχει ζητησει τα παει καλα μου ειπαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τωρα πηρα τηλ στο σταθμο.....μου ειπε οτι λιγο κλαιει και με ζηταει αλλα μετα καταλαβα οτι μου λεει για αλλο παιδι :roll::roll: ολα τα αστροπελεκια δασκαλες εκει μαζευτικαν??????

λεω να τον παρω 13.00 να φαει εκει ,εσεις τι λετε???

δεν με εχει ζητησει τα παει καλα μου ειπαν

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!Καπετανιε γερα,με τσαμπουκα!!!!! B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules mou...

Eirhnh kane ipomonh thelei ton xrono tou o Panahs...

Pantos einai polu parakseno pou den exete periodo prosarmoghs, dld ti piges ton afises kai efiges ???

Se posh wra tha pas na ton pareis??? Emeis thimame tis protes meres pigename mono gia 2 wres kai stadiaka tis afksisame...

Sthn Souhdia pantos exoun 2 evdomades prosarmogh gia kathe paidaki..Dld sthn arxh einai h mama mazi sinexia kai simetexei sto paixnidi, an ola pane kala apostasiopihte kai apla kathete ston idio xoro san paratiriths kai otan to paidaki esthanete asfalia kai pleon den thn anazita oute san parousia mesa ston idio xoro fevgei, xoris klamata kai dramata....

Edw den to epitrepoun afto me tpt kai se anaggazoun na ta afineis sthn porta kai as ourliazei :cry::cry: .

sigoura tha xriastite polles meres akomi mexri na prosarmosth kai mhn sou kanei entiposh an avrio sou pei oti ponaei h kilia tou to proi, einai apo to anxos....Kaimenouli Panah :roll:

Pantos autes oi daskales den mou fanikan kai toso enthousiazmenes, eprepe na einai me ena xamogelo mexri ta aftia kai na ta deleazoun kapos me diafores drastiriotites oxi na ksinonte oi moulares.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΕΝΟΧΕς

ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΑ@@ΚΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ????

Einai idiotiko??? Kala mhn tis katadikazeis me thn proth matia...

Tha fanei sto xirokrotima pou lene, o Panahs tha sou diksei an einai m@ll@k!@ h oxi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ειρήνη σου είπαν ότι ο Παναής τα πηγαίνει καλά ε; μπράβο το αντράκι μας! αφού λοιπόν προσαρμόστηκε καλά για πρώτη μέρα, γνώμη μου είναι να τον πάρεις ακριβώς μετά το φαγητό, αν έκλαιγε θα σου έλεγα φυσικά τρέχα και πάρτον τώρα αλλά αφού τα καταφέρνει μια χαρά άστον να δεις αν θα φάει κιόλας... αν περάσει και αυτό το "τεστ" νομιζω ότι δεν θα έχεις να φοβάσαι τίποτα! μην αγχώνεσαι ακόμα για το σχολείο, πέρνα τον μικρό από "ανάκριση" μόλις γυρίσει να δεις τι θα σου πει.

Παναγιώτα καλή αρχή και σε εσάς αύριο.

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Αφροδίτη θα την φωνάζουμε τη μικρή, το Σταματία βγήκε πιό πολύ τιμητικά για την πεθερούλα μου. Θα επανέλθω για τις λεπτομέρειες της βάπτισης.

Κατερίνα και πάλι να σου ζήσει ο μικρός, και με το καλό να έρθει και το αδερφάκι του! καλά μιας και είπες για γκάφες να σου πω κι εγώ τη δική μου, για να μη νομίζεις ότι είσαι η μόνη :D ! μόλις ξέντυσα το μωρό, την είχα αγκαλιά και μου λέει ο παπάς να τη γυρίσω και να την κρατάω από τις μασχάλες. Εγώ δεν ακουσα οτι μου είπε να τη γυρίσω κιόλας, και όπως την είχα να κοιτάει εμένα απλά την έπιασα από τις μασχάλες!! :lol: με κοιτούσε καλά καλά ο παπάς, μου λέει γύρνα την εγώ να μην καταλαβαίνω η ξανθιά γιατί δεν ήξερα και τι ήθελε να κάνει (μέσα στο άγχος μου δεν θυμόμουν και τι γίνεται!!) αλλά μετά εντάξει, πήρα μπρος και τη γύρισα :lol::lol:

Μαριέττα μια χαρά πέρασε ο μικρός στο baby shower ε; τσάμπα αγχώθηκες, ευτυχώς είναι γλεντζές βρε ο γιόκας σου, θα είδε και κανένα πιπινάκι εκεί και του καλοάρεσε! Σχετικά με το πρόγραμμα συμφωνώ με τα κορίτσια ότι πρέπει να χαλαρώσεις, εγώ δεν ξέρω αν κάνω και καλά βέβαια, αλλά την μικρή την έχω λίγο πιό χύμα και μάλλον έχει μάθει κιόλας και δεν παραπονιέται, δεν κοιτάω δηλαδή να είμαι τυπική σε ένα πρόγραμμα και να μην ξεφεύγω. Σήμερα να φανταστείς θα φύγουμε στις 4, που κανονικά είναι η ώρα που κοιμάται, και θα τρέχουμε στο Ηράκλειο στη δουλειά του άντρα μου γιατί κάνουν ένα πάρτι για τα εγκαίνια των νέων τους γραφείων και θα έχουν δωράκια και δρώμενα για τα παιδάκια κλπ, ε δεν σκάω θα κοιμηθεί στάνταρ στο αυτοκίνητο καμιά ωρίτσα μέχρι να φτάσουμε, θα πάρω μαζί μου κρεμούλα να την ταίσω μόλις φτάσουμε και όλα καλά θα είναι, τι θα πάθει;

Πω πω με έπιασε κι εμένα λογοδιάρροια :lol: ! Κάντε υπομονή όμως γιατί επιστρέφω να σας πω τα της βάπτισης #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai idiotiko??? Kala mhn tis katadikazeis me thn proth matia...

Tha fanei sto xirokrotima pou lene, o Panahs tha sou diksei an einai m@ll@k!@ h oxi....[/quote:1l09yvfe]

Συμφωνώ, θα φανεί από τη φάτσα και τα λεγόμενα του Παναγιώτη. Μη νιώθεις άσχημα εσύ θέλεις να κάνεις το καλύτερο για τον μικρό και αυτό έκανες, κανείς δεν μπορεί να ξέρει δυστυχώς τι γίνεται με τις δασκάλες όταν φεύγουν οι γονείς και κλείνουν οι πόρτες.. Σκέψου όμως ότι το θετικό είναι ότι ο Παναής είναι σε μια ηλικία που αντιλαμβάνεται τα πάντα και μπορεί να σου τα πει κιόλας, ούτως ώστε εσύ μετά να αξιολογήσεις συμπεριφορές κλπ. Ελπίζω όλα να πάνε καλά, να μπεις μετά να μας πεις τι σου αφηγήθηκε από την πρώτη του μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκλονιστικη μερα ξημερωσε σημερα...καλημερα μανουλες και μικρα μαθητουδια...

ειρηνακι ολα καλα???περιμενω με αγωνια να δω τι θα σου πει ο μικρος μετα...ενταξει τα πηγε μια χαρα παλικαρι...κυριος...και μην ακουω για ενοχες και βλακειες κανεις το καλυτερο για το μικρακι σου και θα συνεχισεις αλλωστε ο καιρος θα δειξει και ο παναγιωτακης θα σου δειξει αν περναει καλα η οχι...

αχ απο τωρα αγχονομαι για το πως θα αντιδρασουμε εμεις..

εγω πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να μαγειρεψω..σημερα θα παμε σε ενα παρτι και εμεις για τα γενεθλια της κορης του ξαδερφου μου οποτε ολη μερα θα γυριζουμε παλι...ελπιζω να γυρισουμε νωρις και να σας πω λεπτομερειες...

θα τα πουμε αργοτερα...φιλιααα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα πηρα τηλ στο σταθμο.....μου ειπε οτι λιγο κλαιει και με ζηταει αλλα μετα καταλαβα οτι μου λεει για αλλο παιδι :roll::roll: ολα τα αστροπελεκια δασκαλες εκει μαζευτικαν??????

λεω να τον παρω 13.00 να φαει εκει ,εσεις τι λετε???

δεν με εχει ζητησει τα παει καλα μου ειπαν

Μπράβο Παναή!!!!!!

Άστο το παιδί, αφού δε σε έχει ζητήσει, άστον!!

Κι όπως λένε τα κορίτσια, θα δεις από τις αντιδράσεις του... και μην κρίνεις από την πρώτη μέρα!! Θα χρειαστεί αρκετός καιρός...

Τι δεν είπα... Καλημέρααααααααααααααααααααααααααα!!!!

Δεν έχω κάτσει από το πρωί, άνοιξα κομπιούτερ και άρχισα.. πλυντήρια, μαγείρεμα και πάει λέγοντας..

Πάω να φτιάξω το κέικ που έλεγα, δεν το'χω φτιάξει ακόμα!

Το απόγευμα θα πάω να δω τον προϊστάμενό μου, είναι με οξεία περιτονίτιδα στο νοσοκομείο... :shock::shock:

Να του πάω την μια φόρμα κέικ;; Από το να του πάω απ έξω καλύτερα δεν είναι;;; Θα μου πείτε, αυτός έτσι κι αλλιώς τώρα δεν τρώει τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να έχετε υλικό να διαβάζετε, επανήλθα να σας πω για τη βάπτιση!

Ολα πήγαν αρκετά καλά, το μόνο που στράβωσε είναι ότι εγώ και ο νονός με την μπέμπα (πω πω για πόσο καιρό ακόμα θα την φωνάζω μπέμπα;;;) αργήσαμε λίγο να πάμε στην εκκλησία, ο Στέλιος είχε φύγει αρκετά νωρίτερα για να ετοιμάσει το τραπέζι των ευχών κι εμείς φτάσαμε 11 παρά 10 :roll:

Οπότε δεν προλάβαμε να βγάλουμε καμία φωτογραφία πριν :( γιατί ο παπάς βιαζόταν να ξεκινήσει και άρχισε και 5 λεπτά νωρίτερα. Η μικρή ήταν πολύ καλή δεν γκρίνιαζε καθόλου, μέχρι τη στιγμή που έκανε την πρώτη βουτιά στην κολυμπήθρα... εκεί την λυπήθηκε η ψυχή μου, με το που τη βάζει μέσα της κλείνει τη μυτούλα και τη βουτάει απότομα ολόκληρη μέσα. Τα είδε όλα η μικρή, τρέχανε και τα λάδια στα ματάκια της και την έτσουζαν και έκλαιγε το μανάρι μου. Την ώρα που την ντύναμε στην αρχή δεν ηρεμούσε με τίποτα, ούτε πιπίλα ήθελε ούτε αγκαλιά μπορούσα να την πάρω. Μετά σιγά σιγά ηρέμησε κάπως. Ευτυχώς βγάλαμε αρκετές φωτογραφίες στο τέλος, η μπουμπού σε μερικές έκλαιγε λίγο αλλά ελπίζω να έχουμε και κάποιες καλές. Είχε πλάκα όταν την σταύρωνε ο παπάς πριν τη "βουτιά", δεν έκλαιγε τον παρακολουθούσε τι έκανε και όταν της έβαλε λαδάκι στο στόμα γλυφότανε κιόλας :lol:

Τα βαπτιστικά και το φορεματάκι της ήταν πολύ ωραία (θα σας βάλω φωτό μόλις πάρω καμια στα χέρια μου), και ο στολισμός ήταν επίσης πολύ καλός αν και εγώ τον είδα στο τέλος... είχαμε 4 φαναράκια στα σκαλιά που μέσα ήταν στολισμένα με μια μικρή πριγκηπισσούλα και ένα βατραχάκι, και στο προαύλιο ήταν το τραπέζι ευχών και 2 ξύλινα καροτσάκια που μέσα είχαν από ένα λούτρινο βάτραχο που κρατούσε ένα ραβδάκι. Στις κολώνες είχαμε κορωνίτσες με γάζα που έπεφτε μέχρι κάτω. όλα ευτυχώς πήγαν όπως τα είχαμε σχεδιάσει, εκτός από το γεγονός ότι αργήσαμε και αυτό με στενοχώρησε πάρα πολύ και με άγχωσε και δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήθελα.

Μετά πήγαμε στην ταβέρνα που είχαμε κλείσει για τους συγγενείς και περάσαμε κι εκεί καλά, είχε πολύ φαγητό και ευχαριστήθηκαν όλοι, η μικρή αντί να πέσει ξερή ήταν μες στην καλή χαρά και πήγαινε από αγκαλιά σε αγκαλιά και κοιμήθηκε λίγο πριν φύγουμε.

Αυτά λοιπόν και από τη δική μας βάπτιση! με το καλό να βαπτιστούν και τα υπόλοιπα μωράκια και προπάντων να είναι γερά και πάντα ευτυχισμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalos thn kai thn Roulitsa....Egw tha tou pigena spitiko keik Roula panta einai pio nostima ase pou vazeis kai ton kopo sou opote tha prepei na to ektimisei perisotero...

Elenh enas logos pou mou thn dinoun oi vaftisois sthn polh einai autos me thn wra, viomixania sketh einai milame kai oi papades den dixnoun kamia katanoish...

Emeis sto xwrio ta kaname ola opos eprepe an kai emeis eixame argisei alla vgikame kai kamia fwtografia prhn....

Telia akougonte ola apo thn vaftish sas, na mas valeis kai fwtografies otan mporeseis...

Na dw egw pote tha ths parw apo thn ksaderfh mou, exei poso kairo pou ths zitisa na mou ta perasei ola se cd kai na mou ta stilei alla me exei sindesei me Kairo.....GRRRRRRR....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μιση ωρα παω να τον παρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Molis mporeseis pes mas gia tis antidrasois tou Panah, pws tou fanike h prwth mera kai fisika ti eipe molis ton rotises an tha ksanapaei sto sxolio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε..ανυπομονω να ερθει και η δικη μας βαφτιση...εχω κανει χιλιαδες σχεδια στο μυαλο μου και δεν βλεπω την ωρα να ερθει..

ελενη φανταζομαι την συγκινηση σου εεε??να την χαιρεσαι και να ειναι παντα χαρουμενη ευτιχισμενη και καλοτυχη και στα δικα μας με το καλο :D:D:D:D:D

αλλα να σας πω βαφτιζουσες..βαλτε και καμια φωτο.. ;););)

ειρηνη περιμενουμε εντυπωσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μπράβο, πρέπει να'ταν όλα τέλεια!!!

Καλά λέει η Μαρία, βάλε καμιά φώτο μόλις μπορέσεις!!

Δε βλέπεις εμένα, που κόντεψα να σας τις βάλω όλες;!;! :lol::lol::lol:

Να σας πω... έχει δυο μέρες τώρα ο Φιλιππος που όταν έρχεται η ώρα για το μεσημεριανό, αρνείται να φάει!!! Ενώ άμα του δίνω πχ ψωμάκι ή λίγο από το δικό μας φαγητό, τα τρώει ευχαρίστως!! Τι να κάνω η έρμη μάνα, να το ταΐσω παστίτσιο σήμερα;;;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια δεν ξερω τι να πω

οταν τον πηραμε και μεχρι να παμε σπιτι ηταν καπως....σαν σφιγμενος

δεν ειπε πολλα πολλα

τον ρωτησα ηταν καλα?ειπε καλα,οχι ομως με ενθουσιασμο

ειπε θελω να κοιμηθω και εγω στο σχολειο

του ειπα τι κανατε σημερα και δεν ειπε κατι..........

του λεω θα πας και αυριο και ειπε ενα ξερο ναι

τωρα αυτο ειναι καλο?

μου κραταει μουτρα που τον πηγα σχολει ο?

δεν επρεπε να μου πει με χαρα τι εκανε?

ηταν λιγο φοβισμενος

ξερω εγω να ειναι η αισθηση μου ?

ολοι εκει μεσα μου φανηκαν ανοργανωτοι,σαν χαμενοι ,σαν φοβισμενοι ,σαν λυπημενοι.......

φανταστητε οτι η αγριομουτσουδαρα μου ηταν οτι πιο φιλικο κυκλοφορουσε εκει μεσα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!

Καταρχην να ευχηθω στα νεοφοτιστα μωρακια μας ΚΑΛΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ και στις μαμαδες τους να σας ζησουν!αντε και στα δικα μας οι αβαφτιστες!!!! :lol::lol::lol: αχ ανυπομονω πολυ!

βρε Ειρηνακη πρωτη μερα ηταν σιγουρα σοκαριστικε!!!!σε λιγο καιρο θα ειναι ολα μια χαρα!εγω νομιζω πως αυτο που πρεπει να τσεκαρεις ειναιι οι δασκαλες του!γιατι παιζουν καθοριστικο ρολο!ελεος ρε γα....το με παιδακια εχουν να κανουν ας γελασουν λιγο για τη φουκαριαρα τη μανα τους!!!

Παντως ποτε θελεις παμε να της πλακωσουμε!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αγαπαω τοσο πολυ ολα τα παιδακια και θελω να περνανε ολα πολυ ομορφα!!!!και στο κατω κατω η δουλεια τους ειναι!!!ας δειξουν ενθουσιασμο!!τα πηρα λιγο τωρα!!!!! :twisted::twisted::twisted::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Ειρηνη..ουφ αγχωθηκα τωρα ρε συ...

Παντως για να μην κλαιει και να σου πει ναι θα παω αυριο καλα του φανηκε ρε.

σκεψου οτι ηθελε να μεινει εκει να κοιμηθει!!! :!::!: αρα ενοιωσε ανετα :D:D:D

Κοριτσια εγω απο ωρα σε ωρα περιμενω τα αποτελεσματα (μας τα χουν κανει να με το συμπαθιο) αλλα δε ξερω ποτε θα ξεκινησουμε...

Ρουλα..οχι παστιστιο ρε στο μωρο..εχει πολυ αλατι μεσα....

Μωρε Αννουλα αλτσχαιμερ εχεις.Και εγω Δασος δε μενω;;;Απλως με 2 παιδια οι καφεδες με μαραναν... :?:?:?:?

Γεια σου Στελλα!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ..γιατι τρως τα νυχια σου;;;Εχεις αγωνια που ιμιλας με την πρεσβυτερα;;; :lol::lol::lol::lol:

ολα καλα χθες το βραδυ;;; ;)

χαχαχαχα μπερδεψα το εικονιδιο!!!!!

μια χαρα τελεια αδερφακι δεν πιασαμε παντως :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...