Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Βαπτιστηκε το πριγκηπισσάκι μου και το όνομα αυτής..

Αφροδίτη - Σταματία

Αλλά από ότι είδα από την περίληψη που πρόλαβα να διαβάσω, σας τα πρόλαβε μάλλον η Ειρήνη ε; :lol::lol:

Ειρήνη σας ευχαριστώ πάρα πολύ που ήρθατε, πραγματικά ήταν τιμή μας :x:-*:-* . Θα σε παρω τηλ. αύριο να τα πούμε. Καλή αρχή στον Παναγιωτάκη μας, όλα καλά θα πάνε!

Θα σας πω περισσότερες λεπτομέρειες αύριο, πάω να διαβάσω τα νέα σας και να πέσω για ύπνο (μην κοιμηθώ ανενημέρωτη!! :lol: )

Κατερινάκι να σας ζήσει ο Γιαννάκης σας, να είναι πάντα γερός και καλότυχος και πάντα χαρές να σας δίνει!

Καλό βράδυ τα λέμε αύριο, φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pw, pw glarosa mexri na sas diavasw @-)@-) Gaidares den sas eipa na mhn milate toso polu otan lipw :lol::lol:

Ti na protosxoliasw twra....??

As arxisw apo ths euxes gia ta neofwtista mwrakia mas, na sas zhsoun kai me to onoma koritsia na einai kalofwtista kai tuxera sthn zwh tous...

Simpethera mia xara h afrodith mas mathenw eee?? Kouklaki zwgrafisto shmera....(opos panta aloste)

Anoula me gia kai to deftero dontaki.

Stellitsa ides vre kouto oti ola pigan kala kai tsampa ta eixes vapsei mavra, apo edw kai pera mono tango gia duo na xorevete kai aste tous alous na kourevonte....

Marietta ides mari pou anxonosoun exthes gia to mwro kai ekanes senaria trela, Mono thn stravomoutsounara sou nomizeis thelei na vlepei o Hlias olh mera :D:D

Eirhnh arxizete sxolia aurio eee?? Mia xara tha einai o Panahs tha kanei kai kenourious filous..Sthn arxh tha tou fanei kapos alla meta den tha thelei na fevgei apo ekei...

Kai gia to thema ths filias tha grapsw se alo minimataki giati exw na pw pollaaaaaaaaa.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γαμωτο,το bagnetto της Fiisan χρησιμοποιω παντα..λες να ειναι απο αυτο;

Μπαααα.. δε νομίζω, μετά από τόσους μήνες;;;

Κι ο δικός μου ενίοτε ξύνει τ'αυτιά του αλλά όχι σε βαθμό να τα πληγιάζει...

Και τα δύο αυτιά πειράζει;; Δεν πιστεύω να παίζει καμιά ωτίτιδα;;.. Πάρε καλού κακού το γιατρό να τον ρωτήσεις.. εντάξει, το βάλσαμο καλό θα κάνει στις πληγές, αλλά γιατί ξύνει τ'αυτιά του;; :-?

Καλώς την Εύη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη!!στραβομουτσουναρα;;;δε το περιμενα απο σενα αυτο!!φτου σου!! [smilie=tongue2.gif]

περιμενω πώς και πώς να γραψεις περι φιλιας...με αυτο και μονο,θα αλλαξουμε γρηγορα ενοτητα παλι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γαμωτο,το bagnetto της Fiisan χρησιμοποιω παντα..λες να ειναι απο αυτο;

Emena pantos mou mirizei alergia to skisimo ton aftion. isos akougete parakseno alla einai kati pou mou eipe kai h pediatros mas sthn arxh na proseksw me to gala tou (an tha htan alergikos tha mporouse na kanei akrivos auto, na skizonte ta autia apo piso).

Esu prosfata tou alakses kai gala an thimame kala eee??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ναι,ειναι περιπου 15 μερες που πινει μισο απο το παλιο και μισο απο το νεο...λες;;;

πωπω!!αυριο κατευθειαν την γιατρο :o:o και η ωτιτιδα λετε να παιζει;αμαν το παιδακι μου!!τι κακουργα που ειμαι;και το κακομοιρο,του εβαζα το λαδακι σημερα και δεν εδειχνε να τσουζει,τι υπομονη κανει;

παω να τον φιλησω κι ας ξυπνησει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη!!στραβομουτσουναρα;;;δε το περιμενα απο σενα αυτο!!φτου σου!! [smilie=tongue2.gif]

περιμενω πώς και πώς να γραψεις περι φιλιας...με αυτο και μονο,θα αλλαξουμε γρηγορα ενοτητα παλι!! ;)

Ena na ksereis gia mena Marietta mou, an den se vrizw na ksereis den se simpathw.....Giati eimai ligo anapodi ti na kanoume re paidia....

Alla kai sena ta thelei o apaftos sou ta mpinelikia.......

Auto den simenei pws den sas simpathw oles to idio apla me thn Marietta esthanome pws den tha pareksigithw, katalavate????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ... σοβαρά;; Αλλεργία;; Πρώτη φορά το ακούω κι εγώ αυτό για τ'αυτιά!... Κουφό!!!

Και να σου πω Εύη.. θα παρακαλάμε να μας βρίσεις τώρα για να δούμε αν μας συμπαθείς;;; =))=))

Μαρή Μαριέττα, άσ'το παιδί ήσυχο, θα το ξυπνήσεις και μετά θα γκρινιάζεις ότι ξύπνησε!! :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ena na ksereis gia mena Marietta mou, an den se vrizw na ksereis den se simpathw.....Giati eimai ligo anapodi ti na kanoume re paidia....

Alla kai sena ta thelei o apaftos sou ta mpinelikia.......

Auto den simenei pws den sas simpathw oles to idio apla me thn Marietta esthanome pws den tha pareksigithw, katalavate????

ρε συ!!κι εγω αν συμπαθω καποιον,θελω συνεχεια να τον πειραζω,να του μιλαω και λιγο ασχημα...οχι σαν νταλικιερης,αυτα ειναι για χοντρες περιπτωσεις!!

σε ευχαριστω Ευη,με κανεις και ντρεπομαι,αληθεια!!και δεν το συνηθιζω!!μια δασκαλα στο γυμνασιο μου ελεγε:δεν αισχυνεσαι!!!οχι,της απαντουσα κατευθειαν και απο τοτε μου βγηκε το παρατσουκλι ΜΕΤΑΞΑΣ που ελεγα συνεχεια οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Otitida apokliete na exei, den kanei pliges h otitida oute fagourizoun ta aftia ase pou tha plantaze sto klama giati tha ponouse o kakomiris.....

Pare thn paidiatro sas na rotiseis aurio gia na sigourefteis...

Vevea an einai alergia sto gala tha prepei na sou kanei kai perierga kaka, kati tetio prosekses teleftea??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ... σοβαρά;; Αλλεργία;; Πρώτη φορά το ακούω κι εγώ αυτό για τ'αυτιά!... Κουφό!!!

Και να σου πω Εύη.. θα παρακαλάμε να μας βρίσεις τώρα για να δούμε αν μας συμπαθείς;;; =))=))

Μαρή Μαριέττα, άσ'το παιδί ήσυχο, θα το ξυπνήσεις και μετά θα γκρινιάζεις ότι ξύπνησε!! :)):))

Ρουλα!ο,τι αφορα τα αυτια εχει να κανει με κουφαμαρα! :)):)):))

και ναι!!τον φιλησα,κουνηθηκε,τεντωθηκε,εψαξε στα τυφλα τον αρκουδο του,σηκωσε τα ποδαρακια του και γυρισε πλευρο κι ειναι παλι στην αγκαλια του Ορφεα!!(καμια συναυλια με Ορφεα Περιδη παιζει αυτο τον καιρο;ασχετο!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν λες περίεργα κακά τι εννοείς;;

Κι αυτό που λες ισχύει μόνο στην αλλεργία στο γάλα ή παίζει και σε άλλα πράγματα;;

Πάλι συναυλίες ονειρεύεσαι Μαριέττα;;;; Πάει, τελειώσανε για φέτος, του χρόνου πάλι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Otitida apokliete na exei, den kanei pliges h otitida oute fagourizoun ta aftia ase pou tha plantaze sto klama giati tha ponouse o kakomiris.....

Pare thn paidiatro sas na rotiseis aurio gia na sigourefteis...

Vevea an einai alergia sto gala tha prepei na sou kanei kai perierga kaka, kati tetio prosekses teleftea??

οταν λες περιεργα τι ακριβως εννοεις;σε γενικες γραμμες κανει σφιχτα,οχι πολυ να πω οτι ειναι δυσκοιλιος και σε σχημα κουραμπιε το μεγεθος :oops::oops:

..αλλες φορες κανει πιο μαλακα,αλλα κυριως οταν εχει φαει φρουτο..δεν εχω παρατηρησει κατι περιεργο..σαν διαρροια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ... σοβαρά;; Αλλεργία;; Πρώτη φορά το ακούω κι εγώ αυτό για τ'αυτιά!... Κουφό!!!

Και να σου πω Εύη.. θα παρακαλάμε να μας βρίσεις τώρα για να δούμε αν μας συμπαθείς;;; =))=))

Μαρή Μαριέττα, άσ'το παιδί ήσυχο, θα το ξυπνήσεις και μετά θα γκρινιάζεις ότι ξύπνησε!! :)):))

Roula an to sikonei h peristash tha sou riksw kai esena kanena sovaro xaraktirizmo gia na to efxaristitheis =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα μου αρεσει που κανουμε ακριβως μα ακριβως τις ιδιες ερωτησεις!!αυτο θα πει ταυτιση μετα απο τοσους μηνες internetικης φιλιας!!!

οσο για τις συναυλιες: :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που είπα ονειρεύσαι, θυμήθηκα τι ήθελα να σας πω..

Έβλεπα στον ύπνο μου ότι κάπου πήγαινα με το λεωφορείο, μαζί με το παιδί κι ότι ξαφνικά κάποια στιγμή εξαφανίστηκε το παιδί.. κι ότι εκεί γύρω ήταν ένας παιδικός σταθμός με πολλά παιδάκια και τον έψαχνα εκεί πέρα και δεν τον έβρισκα κι ότι μου έφεραν ένα παιδάκι που το έλεγαν Φίλιππο αλλά δεν ήταν ο δικός μου... ξύπνησα και μέχρι να συνειδητοποιήσω ότι ήταν όνειρο... ουφ...

Το'βλεπα αυτό το βράδυ που συζητούσαμε περί άγχους για τα παιδιά μας... :-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi den einai aparetito na einai alergia sto gala.. Otan eimoun sto gimnasio eixa mia simathitria pou eixe para polles alergies, se diafora trofima, sthn skonh, eixe asthma kai thimame xaraktiristika pos skizotan genika to derma ths..Piso apo ta aftia, stis klidosois ton daktilon eixe sinexia pliges kai ipefer h kaimenh para pollu...

Gia ta kaka twra oson afora thn alergia sto gala malon tha prepi na sou kanei kai kamia diaria h kai na exei aima sta kaka tou einai sinithizmeno....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα μου αρεσει που κανουμε ακριβως μα ακριβως τις ιδιες ερωτησεις!!αυτο θα πει ταυτιση μετα απο τοσους μηνες internetικης φιλιας!!!

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Roula an to sikonei h peristash tha sou riksw kai esena kanena sovaro xaraktirizmo gia na to efxaristitheis

[smilie=blob6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη οχι,δεν εχει κανει διαρροια γενικως και αιμα δεν εχω δει ποτε μεχρι στιγμης...

λετε να ειναι απο την υγρασια μετα το πλυσιμο,αν δεν εχει σκουπιστει καλα το δερμα;ομως το πρωτο που σκουπιζω ειναι το κεφαλακι και τα αυτακια,μεσα κι εξω!! κι αυτο το ευλογημενο,δε καθεται ησυχος ποτε μετα το μπανιο,φανταστειτε οτι αγχωνομαι πια οταν προκειται να του αλλαξω πανα γιατι ιδρωνω μεχρι να τελειωσουμε;ολο θελει να σηκωθει,τον ξεγελαω με κανενα παιχνιδακι να κραταει,αλλα τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα δευτερο μερος περιληψης βαριεμαι να σου γραψω,διαβασε την πρωτη περιληψη και συνεχιζεις απο εκει και μετα =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...