Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια..οσον αφορα τη θερμοκρασια θα σας πω πως η κολλητη μοθ ειναι εγκυος 6 μηνων κ εχει στανταρ θερμοκρασια 35.5......τα πρωινα που μετριεται φυσικα....δε πιστευω πως ειναι απαραιτητο να ανεβει η θερμοκρασια αν μεινεις εγκυος...!!! τωρα οσο για μενα θα σας πω οτι κ εγω βρηκα αυτο το μηνα την ωορεξια μου....κ 2 μερες τωρα εχουν μεγαλωσει η θηλες μου κ φαινονται εντονα οι φλεβες...!!! περιμενω να παει 19 του μηνα να μαθω περισσοτερα γιατι προς το παρον μονο εικασιες κανω!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μariannap και σε εμένα μετά από 2-3 μέρες καθυστέρηση το τεστάκι με πολύ φαντασία θα μπορούσες να το πεις αχνό θετικό και είχα και πονάκια περιόδου και το στήθος λίγο πρησμένο (όχι τούμπανο όπως μου λέγανε) και τελικά η χοριακή μου ήταν θετικότατη και όλα μέχρι στιγμής καλά. Και να σου θυμίσω ότι αρκετό καιρό πριν είχα και εγώ μια χοριακή θετική πολύ χαμηλή που έτυχε και δεν προχώρησε. Μην συγκρίνεις τα προηγούμενα περιστατικά απλά έτυχαν.

Λοιπόν θετική ενέργεια και αύριο πρωί πρωί πάνε για μια χοριακή και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι τεράστια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap μου τί όμορφα!!!! άντε κάνε μία χοριακούλα και μην βάζεις κακές σκέψεις με το μυαλό σου... κάθε προσπάθεια έχει τα δικά της ποσοστά επιτυχίας και το ότι άλλες 2 ήταν άκαρπες δεν σημαίνει ότι θα είναι και αυτή!!!

εύχομαι να μας ανακοινώσεις πολύ πολύ καλά νέα αυτή την εβδομάδα!!!!!

morouli μακάρι να είστε τυχεροί και να ξεπεραστούν οι όποιες δυσκολίες υπάρχουν και να έρθει πάρα πολύ σύντομα ένα μικρό αστεράκι στην ζωή σας!!!!!

cuandaki μου εσύ καλά; πότε με το καλό η αυχενική;

mariagiorgos καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

MaDi μου φιλάκια στην κοιλίτσα!!! είναι ζωηρή η μπέμπα;;;

Κορίτσια μου γλυκά φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!

για κάποιον ανεξήγητο λόγο νιώθω πολύ ευτυχισμένη και αισιόδοξη!!! εύχομαι να είναι για καλό αυτή την φορά!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχούλες ,μακάρι να προχωρήσει αυτή την φορά.Απλά αυτά τα πονάκια δεν είναι σαν περιόδου,είναι σαν αυτά που είχα όταν είχα αποκόλληση στον Δημητράκη μου γι αυτό με αγχώνουν.cuando μου μεθαύριο περιμένω γιατί είχα ωορρηξία στις 30/08.

Άντε να δούμε αύριο τι θα δείξει η χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!! Μαρινναπ τι βλέπω κορίτσι μου :):):) άντε πες μας για τη χοριακούλα σου περιμένουμε!!!! Μακάρι να είσαι εγκυούλα!!!! Και μην ανησυχείς είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα πάνε!!! %%-%%-%%-%%-%%-@};-%%-@};-%%-@};-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou ti kanete? Ipomoni plisiazoun oi meroules k me to kalo na kratisete thetika testakia!

mariana p mou ti efxaristo itan afto pou diavasa?piges k gia xoriaki? Ante me to kalo!:) . Ego telika mono gia epanaliptiki xoriaki piga simera k o protos iperixos tha gini tin paraskevi .

Mwroudenia mou pou xathikes?pos pai i metakomisi?

Oi egkioules tou foroum ola kala?

Filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πήρα την χοριακή ,είναι 165 μονάδες :) ,βέβαια έχω ξεκινήσει και τα outrogestan και δεν ξέρω αν την ανεβάζουν και αυτά λίγο την τιμή.Μήπως γνωρίζεται εσείς;Την Τετάρτη θα ξαναπάω και αν ανεβαίνει φυσιολογικά τότε θα κάνω πάρτυ!!!!!Τον γιατρό δεν τον έχω πάρει ακόμα γιατί μόνο μια φορά έχω πάει σε αυτόν πριν πάρα πολλούς μήνες και σκέφτομαι μήπως βρω έναν του Δημοσίου γιατί τα οικονομικά μας είναι χάλια.Προσπαθώ να μην σκέφτομαι το κακό αλλά όταν έχεις πολλές αποτυχίες και απογοητεύσεις στο ιστορικό σου (και τον Δημητράκη μου "με νύχια και με δόντια" τον κρατήσαμε) το μυαλό σου όλο εκεί πάει.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια για την θετική ενέργεια,το έχω ανάγκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μariannap αφού δεν έχεις ακόμη καθυστέρηση η χοριακή σου είναι τέλεια!!!! Εγώ μετά από 2 μέρες καθυστέρηση ήταν 203 αν θυμάμαι καλά και μου είχαν πει ότι είναι αρκετά μεγάλη! Μπράβο ρε κοριτσάκι πολλά συγχαρητήρια!!!!!! Μετά από 2-3 μέρες ξαναεπανέλαβέ την και θα δείς που θα έχει διπλασιαστεί!

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου και σε 8 μήνες ο Δημητράκης σου θα έχει ένα υγιαίστατο αδερφάκι! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Θετική ενέργεια θέλω να έχουμε όλες μας!!! :D

Τελικά τη θερμοκρασία μου τη μετράω από το Σάββατο με θερμόμετρο κάτω από το γλώσσα και είναι σταθερά 37 #:-s . Δεν ξέρω αν επηρεάζει βέβαια ότι παίρνω τη θερμοκρασία από το στόμα… :?: .

Μariannap μου συγχαρητήρια και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ευχηθώ και μ’ ένα υγιέστατο αδερφάκι ο Δημητράκης σου!!! :ymapplause:

Νikolxx μου που είσαι σήμερα που είναι η μέρα σου; :?::?: Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα και να έρθει ένα μπεμπάκι αντί για την ακατανόμαστη μετά από 9 μήνες!

Melipikto έχεις απόλυτο δίκαιο ότι πρέπει να το αφήνουμε πίσω αλλά δεν είναι κι εύκολο. Πού θα πάει όμως και αυτό θα καταφέρουμε και το σποράκι μας θα πετύχουμε!

Mariagiorgos, cuando , morouli και σε όλες τις υπόλοιπες που δεν περιμένουμε καλή επιτυχία! Είπαμε ο Σεπτέμβρης θα έχει μόνο ευχάριστα!!! Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Veloudenia! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριανααααααααααααααααααααααααααααααπ τι ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! :YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ολα θα πανε τελεια να μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε με το καλο και οι υπολοιπες...ντιαζ μου σου ευχομαι κι εσενα να εισαι εγκυουλα..εγω ειμαι ηδη οποτε σας φυσαω μπεμπεδοσκονη :D !!!!!!!!!!φφφφφφοοοοοοοοοοοοουυουουουυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando καλημέρα! Πολύ χαίρομαι και για σένα! :D:D:D:D Δεν το είχα προσέξει ότι είσαι εγκυούλα! :oops: Με καλό να έρθει το μωράκι σου, υγιέστατο και δυνατό! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε σένα! Προς τα που φυσάς μη χάσω τη μπεμπεδόσκονη?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάνναπ ΤΕΛΕΙΑ κορίτσι μου!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! όλα θα πάνε υπέροχα αυτή την φορά, να είσαι σίγουρη!!!!

ΑΧ πόσο χαίρομαι που η λίστα μας κοκκινίζει!!! έχει πέσει τρελή "γκαστρίτιδα"!!!! θέλω να κολλήσω και εγώ κοριτσάκια μου γλυκά γι'αυτό μην ξεχνάτε να φυσάτε κι από εδώ........

Diaz μου εύχομαι να είσαι κι εσύ γλυκιά μου!!! Λίγες μέρες έμειναν μόνο και θα ξέρεις!!!!

Μωρουδένια μου πού είσαι;;; σε χάσαμε!!! έκανες το τέλειο ποδαρικό αυτόν τον μήνα στο νέο ποστάκι!!!! είδες πόσες ανακοινώσεις;;;;;

Φιλάκια πολλά πολλά στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες... Επανήλθα και εγώ... 1 μήνα έλειψα και σας βρίσκω διπλές.... Τι καλάαααα... Εμείς ξεκινάμε εντατικά από αυτό το μήνα, μιας και ηρέμισα και με τι δουλειά και επιτέλους έστρωσε και ο κύκλος... μετά από 4 μήνες εμφανίστηκε στισ 29 μέρες (παλιές καλές εποχές) οπότε τώρα ελπίζω να μην την δω 5-6 Οκτωβρίου.... Και επιτέλους μπορώ να εντοπίσω γόνιμες μέρες.... Άντε να δούμε... σας φολώ γλυκά και ρίχτε κανα φυσιμα και προς τα εδώ να κολήσω και εγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριανα ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη..μια χαρα ειναι η χοριακη....η προγεστερονη συνηθως δεν αφηνει να πεσει πολυ η τιμη της χοριακης σε περιπτωση αποβολης...οχι οτι την ανεβαζει...

με το καλο κουκλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz μου σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου!Τελικα μου ηρθαν την Κυριακη 11-09 και εκανα εχθες την 1η ενεση (εχω μπει σε προγραμμα για σπερματεγχυση).

Εσενα σε ακουω καλα και χαιρομαι για τη θετικη σου ψυχολογια, θα σε βοηθησει πολυ και εμας φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx τί ενέσεις κάνεις;;; εγώ κάνω μόνο την πρεγκνύλ 36 ώρες πριν την σπερματέγχυση...

Εγω κανω menopur και την pregnyl θα την κανω και εγω στο τελος. 1η σου προσπαθεια ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω ιδέα τί κάνουν οι menopur...

είναι η 2η μας, η πρώτη δεν πήγε καθόλου καλά λόγω απογοήτευσης του καλού μου και άγχους του...

εμείς πρόβλημα έχουμε στο σπερματάκι μόνο, ευτυχώς!!! και το δείγμα που έδωσε για την σπερματέγχυση ήταν ψιλοχάλια...

αυτή την φορά όμως το έχει πάρει πολύ ζεστά... του έδωσε και κάτι βιταμίνες ο γιατρός και τον έχουν κάνει "τούρμπο"... όλη μέρα με κυνηγάει... ;) τί έχω πάθει η χριστιανή;;; από άυριο που θα "νηστεύουμε" όμως για να μαζευτούν όσο το δυνατόν περισσότερα σπερματάκια να δω τί θα τον κάνω... χιχιχιχι....

εσάς η 1η σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx μου δεν πειράζει, δεν έτυχε αυτό το μήνα θα πετύχει όμως τον επόμενο! Να είσαι σίγουρη! Τα ίδια λέω και σε μένα... που θα πάει θα το τσακώσουμε όλες μας το μωράκι!

melipikto στη 2η σας χωρίς άγχος και με τούρμπο σπερματάκι θα πάνε όλα καλά! Κοίτα να εκμεταλευτείς τον άντρα σου μέχρι τη "νηστία" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ, προσπαθώ αν και με έχει εξοντώσει... αστείρευτη ενέργεια και όρεξη ρε κορίτσια... ήμουν αδιάθετη και με κυνηγούσε ακόμα και στο ασανσέρ της πολυκατοικίας... και όταν πια νευρίασα μου είπε με εντελώς αθώο βλέμμα "μα δε φταίω εγώ...οι βιταμίνες μάλλον έχουν βιάγκρα μέσα..." και έλιωσα στα γέλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...