Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααα.....\

Μαρακι ελπιζω ολα καλα...θα τελειωσει και αυτο και ολα σαν πριν....

Φροσω Χρονια Πολλα!!!!!!αν δεν κανω λαθος γιορταζεις σημερα...

να εισαι πολυ ευτυχισμενη!!!!

Σωσω μια χαρα το ξενοδοχειο και ειδα και κουζινα που θελετε...τα clarks ειναι μαρκα..

Μαρια οντως η μαμα του κοριτσιου τι εκανε????τα clarks ωραια αλλα ισως ειναι σκληρα..εγω για χειμωνιατικα θα πω στη νονα του να μου στειλει απο εκει που του αγοραζει τα δωρα γιατι εχει τελεια παπουτσια , φτηνοτερα από ο,τι θα επαιρνα τις ιδιες μαρκες εδω..αλλα τωρα ειμαι καλυμμενη ..σε κανενα μηνα και μετα...το νουμερο παιζει..τα πεδιλα ηταν 26 και του ηταν κανονικο, στα puma το 26 το καλοκαιρι του ηταν μεγαλο, τωρα καλο...

Μαριαζζ αφου βρισκεις χρονο για ολα αυτα εισαι αξιοθαυμαστη!!!

εμεις καλα....χθες μετα απο ψωνια σουπερ μαναβικα και τετοια ανεβηκαμε Αραχωβα για καφε και μετα σε ενα χωριο πιο ψηλα για φαγητο..απιστευτα ψητα....βραδακι εκανα δουλειες αν και το σπιτι ηταν μια χαρα κατα περιεργο τροπο και οι αλλοι παιδικη...

σημερα πηγε στους γονεις μου και εγω αναλαμβανω δραση στη βιβλιοθηκη μου κξαι μετα στην αποθηκη που γινεται χαμος...

ο αντρας φτιαχνει πεστο για πενες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..

Μαρακι μου κρίμα..λυπαμαι πολύ...

καμμια γυναικα δεν πρεπει να το ζει αυτο..

εσυ ομως εχεις τον Διονυσακι

κι αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο ολα..

θα σε βοηθησει απίστευτα

και θα το θυμασαι σαν κακο ονειρο..

Χαρα μου κι εγω χάρηκα που σας γνωρισα

εισαι πολύ γλυκο παιδι..κι ο στεφανακος το ιδιο...

Σωσω πρόσεχε με τα δωματια γιατι εμεις στη ρωμη την πατησαμε

κι ειχαμε κλεισει κι απο ταξιδιωτικο..

ευτυχως μειναμε μονο μια μερα..

Χρσυσούλα τι ωραια που περνατε..

δεν στελνεις το στεφανι σου κι απο δω να μας μαγειρεψει.. :D

εμεις εχθες πηγαμε στο παρκο Α.Παπανδρεου

αν περασετε καποια στιγμη αξιζει...

ειδικα για μεγαλυτερα παιδια

περασαμε φανταστικα..

και σημερα λεμε να παμε μικροσπολις

ειναι τελευταια μερα

αλλα περιμενουμε το μπαμπα μας

εχει παει για δουλεια :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

doyleiaq kyriakatika;;;αλλοπαλι και αυτο!!

χρυσουλα καλα το κανατε...πρεπει να ητανε πολυ ωραια..

πεστο ,ε;;η αγαπημενη μου..

εμενα μας εδωσε αυτη η ταυλαδη συναδερφος του λευτ που μαγειρευω και γι αυτην οτανεχω κανενα λαδεορ...μοσχαρι με ανανα..αλλα δυσκο=λα να φαω..ισως φαωψω μακαρονιαμε ανανα..

και ειναι κια πολυ..η μικρη σπανακορυζο..απο τη σπανακοπιτα χθες..

αληθεια φροσω γιορταζεις;;χρονια σου πολλα τριτεκνη..

καλακουραγια!!με υγεια !!

εγω δουλεια..και εχει αρκετη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

εμεις πηγαμε στο Φλοισβο το πρωι

μια χαρα

δεν μπορεις να τους αφησεις ομως να τρεξουν ελευθεροι

ειναι να ικανοι να βουτηξουν με την μια μεσα

εμας μας πηραν σημερα 11 το πρωι να μας πουν οτι βρηκαν δωρεαν εισητηρια για την μικροπολις αλλα δυστηως δεν προλαβαιναμε την ωρα που μας πηραν

ειχαμε και εμεις σκοπο να παμε αλλα για τα δικα μας παιδακια εχει μονο θεατρο να κανουν που τα δικα μου τουλαχιστον δεν νομιζω να κατσουν παραπανω απο 5 λεπτα

τωρα για την μανα τι να πω

τηε ελεγε μη και μη και δν πρεπει

ο Στελιος της φωναζε τιμωρια

και το πηραν και φυγανε αρον αρον

δεν μπορουσαν να το συγκρατησουν με τιποτα

το ακολουθουσε απο πισω και του ελεγε ολη την ωρα μη

δεν ξερω βρε κοριστια

πρωτη φορα πηγα σε παρτυ και η μανα του εορταζοντα του λεει μπροστα μου

'μη σε δω να σε βαρααει κανα παιδακι να το βαρεσεις και εσυ - μην εισαι χαζος και καθεσαι να σε χτυπανε :o'

εγω δεν θα το ελεγα ποτε

τα χτυσουσε το αλλο το κοριτσακι και τους ελεγα μην το βαρεσεις δεν κανει να βαραμε - να φευγεις δεν κανουμε παρεα με παιδακια που χτυπανε

οχι οτι τα ικα μυο ειναι αγγελουδια - αντιθετως και ουτε θα ηθελα να τα βαρενε και να καθονται φυσικα

αλλα δεν τα προτρεπεις κιολας

ξερω γω τι αν πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισε η κόρη απο κάτι γενέθλια και ετοιμαζόμαστε για επίσκεψη σε φιλικό ζευγάρι!!!

Θα σας δω μετά

Ελπίζω να είστε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa καλα ειστε καλα;

δεν το πιστευω τοσες ωρες και δεν εχει μπει καμια;

λογικα βολταρετε ετσι;

εμεις πηγαμε allou το απογευμα

ξετρελαθηκαν - μιλαμε ηταν τελεια

παιξανε χαρηκανε ηταν αγγελουδια

κοιμηθηκαν και μια χαρουλα

φτου φτου

εγω αυριο εχω meeting στη δουλεια για να φτιαξουμε το προγραμμα

θα τα κρατησει η μανα μου - η κακομοιρα δουλευει 6-2:30 δλδ 5:00-3:30 με τα περα δωθε και θα ερθει καπακι σε μενα

ευτυχως θα ερθει και η αδερφη μου για κανα 2 βδμ και θα εχω λιγη παρεα

αντε γιατι βαρεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα και Σωσώ ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία σήμερα αλλά κάνουμε πάλι απεργία πείνας.

Κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα. Δεν τα πιέζω, μπορεί να πονάει η κοιλίτσα τους.

Αρχίζει και "λύνεται" και η γλωσσούλα τους.

Χαρά περαστικά στο Στεφανάκο.

Μάρκερ όλο βολτούλες είστε. Μπράβο!

Από παπουτσάκια σπορτεξάκια πήραμε για φθινοπωρινά.

Γενικά τα προτιμώ σαν παπούτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ενταξι, λειπω κατι μερες.....

αλλα ποσα μπορουν να συμβουν πια;;;;;;;

ΡΕ συ ΜΑρακι τι να πω...

καθε εμποδιο σε καλο, και οπως ειπε και η Σωσω καλυτερα τωρα που η φυση εκανε τη δουλεια της, παρα αργοτερα με διογκωμενα προβληματα...

αυτα λεγαμε και με την ξαδερφη μου σχεδον 2 χρονια πριν, που ανημερα Αγ. Σπυριδωνα την τηλ να ευχηθω για τον αντρα της και μολις εβγαιναν απο γιατρο και ειχαν δει σακο, στις γιορτες των Χρισοτυγεννων παλινδρομισε και εκανε αποξεση και μετα το Πασχα με ξαναανακοινωνε την εγκυμοσυνη της και εφερε μετα στον κοσμο το 3ο της αγορι!

σου ευχομαι ο Αη Βασιλης να εχει στο σακο του κατι..... που να "σαλευει" για σενα και τον αντρα σου....

οσο για τις πατουσες σας.... εντυποσιαστηκα!!!!!

καλα μονο εμεις φοραμε 21 η ΜΑριαννα και 22 (τωρα θα παμε για 23) ο Σπυρος;;;;; :?:

ρε μπας και τους φοραω στενα παπουτσια;;;;

αλλα τη Μαριαννα πριν 2 μηνες τις τα εβαλα τα σπορτεξακια (ΝΙΚΕ) πιο πριν που φορουσε τα βαφτηστικα της, Ν21 μερικες φορες της βγαινανε. τωρα την ειναι οκ.

και ο Σπυρος το ιδιο.....

τι να πω...

σκεφτομαι το ποτε θα αλλαξω ρουχα χειμωνα-καλοκαιρι για τα μωρα και μ'ερχεται κολπος!!!!

να τους δοκιμαζω αυτα που εχω σε κουτες που μας εχουνε δωσει, να περιμενω τα γεννεθλια να δω τι θα μας παρουνε, τι χρειαζομαστε..... βουνο το σιδερο..... θα με πλακωσει!!!!!

εδω χαθηκε τοσες μερες λογω βαψηματος κρεβατοκαμαρας τακτοποιησης καθαρησμετος κλπ

οπως ξερετε ειμαι λιγο αμαθη σ' αυτα, αφου καθαριζει ο αντρας.... και τωρα που χρειαστηκε να τα δωσω ολα...

πιαστηκαν μεχρι και τα ακροδαχτυλα μου!!!!!!!

παντως η κρεβατοκαμαρα εγινε ωραια.....

με ριγε τον τοιχο πισω απο το κεφαλαρι... ροδακινι απαλο και εντονες οι ριγες...

χθες πηγαμε ΙΚΕΑ για χαβα.... περασαμε κανενα μισαωρο στα παιδικα δωματια...

ξαπλωνανε στα κρεβατια... παιζανε με τα παιχνιδια... οι εκγυμονουσες που κοιτουσαν τα δωματια χαζευαν με τα τεκνα μου!!! δεν ξερω αν τρομαζαν κιολλας....

τσακισαμε και 5-6 χοτ ντογκ στο τελος...... τελεια...

σημερα πηγαμε Λαρισα στην αδερφη μου να παρουμε και τη μαμα μου που ειχε παει για να τους δει...

μας ειχε κουνελι στιφαδο!!!!! μιαμ!!!!!

τα μωρα ξεσαλωσαν!

ευτυχως και στο πηγαινε και στο ελα κοιμοταν και ειχαμε την ανεση και καναμε τις παρακαμψεις και γλυτωσαμε τα 2+2=4 ακριβα διοδια! συνολικα γλυτωσαμε 10,60Ε! πληρωσαμε 6,80 για τα 2 διοδια που πληρωσαμε. τους αλητες! δηλαδη ειναι σωστο για διαδρομη 2 ωρων να πληρωνεις 17,40Ε πηγαινε ελα;;;

το αλλο το κουλο...;;;;;

οτι τον αλλο μηνα δε θα μας πληρωσουν γιατι ως τωρα πληρωνωμαστε στις 27 τα λεφτα του επομενου μηνα, και θελουν να το κανουν να πληρωνωμαστε το μηνα που ηδη εχουμε δουλεψει. αρα για ενα μηνα.... τιποτα!!!!

και πως θα πληρωσει ο κοσμος δανεια, ενοικια κλπ;;;;;

της ποπης γινεται....

να δω που θα καταληξει ολο αυτο το χαλι....

απ' οτι βλεπω μονη μου τα λεω παλι.....

αλλα αντε να την πεσω... αυριο δουλεια...

φιλια σε ολες και θα μου επιστρεψετε μια εξτρα σφιχτη-ζεστη αγκαλια στο Μαρακι μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..φροσω εκανες τιποτα σημερα;;;για τη γιοετη σου εννοω...

οντως φορσω..και της μικρης η γλωσα λεει πολλα και εχει πολυ γελιο..

πολλες φορες δεν την κατααβαινω βεβαια...

γαστρεντεριτιδα;;;μμμμ προσοχη..εμεις πηγαμε στο παιδικο παρυ..λιγο ξενερωτο αλλα τα αγαπω τα παιδια που πηγαμε..

10 ευρω μενου με σαλατες και πατατες και διαφορα...

απλα ηταν λιγο υποτονικα..ο παιδοτοπος καλος αλλα η μαρθα μας ηθελε μεσα..

μετα εκει που τρωγανε..ηραν διπα της 1 παιδακι με μυξα..παιδια την τσακωσακαι την πηγα σε αλλο τραπεζι..πειτε μου υπερβολικη...

αλλα το εκανα..

στο αλλουπηγατε μαρκερ;;1 χαρα!!

εγω δουλεια..αυριο συναυλια πυξ λαξ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααα...

Βαγκ εχουν παει τοσο τα διοδια?????αμαν πια..καλα και αυτο με το μισθο ειναι οι αρχες ακομα..

νομιζω οτι ακολουθουν και αλλες "καινοτομιες" χειροτερες....

και δευτερον ..τι εννοεις καθαριζει ο αντρας σου??????καλα παλικαρια οι Μακεδονες....

Σωσω δεν ξερω αν εχεις ξαναδει Πυξ Λαξ αλλα εισαι και μικρη για να θυμασαι τις καλες εποχες που και οι δυο μαζι ξεσηκωναν το κοινο σε συναυλιες...στην Πατρα πανω στη σκηνη ο ενας τραγουδουσε στην ανατολη και ο αλλος στη δυση...μπορει να ετυχε..καλα να περασετε !!!!

Μαρια και εμενα μου αρεσει στον Φλοισβο...δεν εχουμε παει ομως με τον μικρο ποτε..αλλωστε δεν εχει κατεβει και πολλες φορες Αθηνα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ξεχασα τις ευχες μου στο Μαρακι για τον Διονυση...

Μαρακι μου να τον χαιρεσαι..να ειναι παντα γερός και δυνατός!!!!!

παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

απαπα εχει πεσει η ομαδα

Φροσω μου γίορταζες;

χροια πολλα

Ευφροσύνη είσαι;

γιατι εχω μια φιρολη Φροσω και δεν γιορταζει με τις Ευφροσυνες

υπαρχει λεει γιορτη Φροσω

- δεν την γιορταζουμε ποτε γιατι δεν κανει γιορτη

ενι γουεει

Χρονια σου πολλα πολλα και ευτυχισμενα

αντε και να ηρεμισει ο0 δον γρηγορα :lol:

Μαρακι να χαιρεσαι τον Διονυσακη σου

εγω σημερα εχω φαει απο χθες

κοτοπουλο λεμονατο με ρυζι και κουνουπιδι για τα παιδια

σημερα θα βαλω μεσα και λιγη ντοματουλα να γινει κοκκινιστο ετσι για αλλαγη και εμεις μακαρονια

αυριο λεω ψαρι για ολους

σουπα για τα παιδια και ψητο για μας

ποια θα ανοιξει καινουριο;

ομως να αλλαξουμε και ενοτητα να το παμε στα παιδακια 2 χρονων τιλετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα

Βρε Φρόσω...όντως γιόρταζες εχθες!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Να σε χαίροντε οι άντρες σου!!

Εχθές πήγαμε μικρόπολις

Κατσαμε απο την 1 μέχρι τις 6!

Βεβαια για τα μικρα δεν ειχε και πολλα..

σε 2 εκδηλώσεις μπήκαμε

μουσικοκινητικα παιχνιδια

και θεατρακι

Ο Ορεστης πήγε σε αρκετα..

αυριο λενε απεργια..για να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

froso Χρονια πολλα να χαιρεσσαι κ να σε χαιρονται η οικογενεια κ οι φιλοι !!! οτι πο8εις με υγεια να σε βρει!

Ακουτε σκηνικο ... παμε πεμπτη στην πε8ερα λεει Κυριακη λεω να κανω σουφλε(χτες) λεω επειδη 8α λειπουμε όλη μερα Πορτο Ραφτη μην μας υπολογισεις.

χτες 8 το απογευμα με περνει η μανα μου τηλεφωνο '' Παρε γρηγορα την πε8ερα η εσυ η ο αντρας σου γιατι γιορταζει κ οριεται'' :shock:

την λεω στον αντρα μου οτι ειναι Ζαβο που ξεχασε την γιορτη της μανα του , την περνεουμε τηλεφωνο

κλάμα η δικιά σου , που δεν με 8υμη8ηκατε , που όλοι με πηρανε (εδω ο κοσμος χανεται κ αυτη χτενιζεται)

, Ε καλα λεω δεν περασε κ η μερα σε πηραμε! και τι μου λεει - Απο το πρωι που ξυπνησατε επρεπε !!! :o:o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Η ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ !!! ηρ8ε τωρα πρωι κ της λεω

- Να σου πω εδω δεν 8υμη8ηκαμε την επετειο μας ! μην εχεις κ πολλες απαιτησεις γιατι μνημη δεν εχουμε . και τι μου λεει

Ε ε εχεις κ την μανα σου απο κατω , εκεινη την 8υμασαι :o:o:o:o

ΝΑΤΑΝΕ Η ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock: ΔΕΝ με βλεπω πολυυ σας το πα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου θύμησες τωρα ρε τζουλ..

Η μακαρίτισσα η πεθερα μου...

"εμενα ούτε ενα τηλεφωνο δεν με παιρνεις..."

λεω δεν προλαβαινω...

μου λεει τη μανα σου προλαβαίνεις...

και της λεω εγω...

η μανα μου με παιρνει κάθε μέρα..δεν περιμενει να την παρω εγω!!! :shock::shock:

δεν ξαναμιλησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σημερα εχει γενεθλια η ζουζουνα μου γινεται 2 χρονων.να την χαιρομαι και να ειναι παντα γερη. [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] μαρακι 1978 να χαιρεσαι και εσυ τον μικρουλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia poλλα στο διονυσακο...να αγαπας τη μαμα και να την προσεχεις..

εκτορ μου και συ να χαιρεσαι την μικρη..αντε και οι 2 με 1 νεο σπορακι..

δε ξερω αν θα πρεπει να μπουμε σε νεα ενοτητα..οτι θελετε...

καλα πηγε παντως το θεμα της ζ.ζζ...

ποις να ανοιξει το θεμα;;τι λετε;;

να το ανοιξει η βαγκ που τα λεει και ωραια;;

εγω ξυπνησα..

πυξ λαξ θα παμε ετσι για την παρεα..ποτε δεν τουε ακουγα οποτε δε περιμενω πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

XRONIA POLLA ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ !!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη και εσυ να χαιρεσαι τη μικρη σου!!!!!

να ειναι πολυ πολυ γερή!!!

Σωσω οκ...καλα να περασετε...εγω καποια φαση ακουγα συνεχεια...πολυ παλια....

Τζουλια ουτε ο αντρας μου θυμαται γιορτες...ουτε καν της μανας του...εγω προσπαθω να ειμαι τυπικη...αλλα οχι και γκρινιες για τη γιορτη...ο κοσμος εχει τοσα στο μυαλο του, μια Κυριακη θελει να χαλαρωσει και εκει γκρινια....

ο μικρος σημερα σπανακορυζο ουτε να το μυρισει ενω αλλες φορες το τσακιζει.. :(:( ειχε φαει δυο αχλαδια κατα τις 11.30 μαλλον και του επεσαν βαρια...

εγω σε λιγο φευγω για δουλεια...καθε Δευτερα ξεκιναω με ορεξη..κατα την Τεταρτη βαραινω...

ο αντρας απο σημερα σε αδεια..τι καλα!!!ολη μερα στον κηπο..φυτευε φυτα και κοπριζε :lol::lol:

ευτυχως τελος του μηνα ερχεται να πληρωθω κιολας.. :D:D:D

τα λεμε το βραδυ...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα καλή δουλίτσα!!!

Χρονια πολλα στα μωρακια που γεννηθηκαν σαν σήμερα!

ΜΑρακι δώσε αγκαλιά στον Διονυσακι και φιλάκι κι απο εμας!!!

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

Κι εσυ εκτορ να χαιρεσαι την κορούλα σου..

Ρε σωσω..τι εννοεις καλα πήγε αυτο το θεμα???? :shock::shock:

Δηλαδή το όχι καλο πώς θα είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις ευχες σας φιλεναδες μου και εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας και να ειναι γερα.την εχω και λιγο αρρωστουλα γαμωτο απο χθες μυξουλες βηχα ευτυχως οχι πυρετο :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εκτορ μου να χαιρεσαι και εσυ την δικη σου

αχ κοριτσια με πηρε ο ανωτερος κια μου ειπε να συνατηθουμε

καλα παω μπριζομενη για τσαξωμο μιλαμε

θα μου πει για μειωση το ξερω και δεν εχω σκοπο

ειδη τον μειωσε ο μαλεας τι αλλο θελει

απο αυριο ετοιμαστειτε οι νοικοκυρες να σας κανω παρεα

ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...