Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

καλα βαγκ :lol::lol::lol::lol: συγγνωμη αλλα ο τροπος που τα εγραψες με εκανες να λιωσω :lol::lol::lol: εντομεταξει λαχανιασα :shock::shock:

σε καλο μου βραδιατικα :lol::lol::lol:

καλα εκανες και τα ειπες...με την επομενη φορα να ξερουν οτι δεν μασας, και να ερθουν στην ωρα τους....

για το πως μαγειρευει η μαρκερ δεν ξερω....

αλλα ειπε οτι θα μου φερει το κοτοπουλο στο παρτυ της φροσως :lol::lol:

τοτε θα σου πω!!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπόν, μιας και σας βρίσκω ορεξάτες με το θέμα, βοηθήστε με σε κάτι...

η πεθερά και ο πεθερός έχουν το στίγμα.

(δεν το ήξεραν γιατί οι γιατροί είχαν βγάλει τον έναν από τους 2 "καθαρό")

το πρώτο τους κοριτσάκι πέθανε 10 μηνών, απ' ότι λένε, από μεσογειακή αναιμία.

η 2η κόρη τους είναι καθαρή.

ο άνδρας μου έχει το στίγμα.

ο μικρός έχει τη μεσογειακή.

τους λέω ότι δεν μπορεί το πρώτο παιδάκι να πέθανε από μεσογειακή γιατί ήταν κοριτσάκι.

αυτό που λέω το στηρίζω με βάση τα Χ και Y που μαθαίναμε στη βιολογία.

ισχύει ή λέω μπούρδες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

βαγκ η ρηση με το στρουμφοχωριο γμτη!!!! :lol::lol:

εισαι μικρομανα και πρεπει στη δουλεια να σε σεβονται εσενα και τα ωραρια σου....

μου το εχουν κανει και εμενα 2-3 φορες..με το που τελειωνα το μαθημα και ετοιμαζομουν ενας εκ των ιδιοκτητων τοτε θυμοταν να κανω εγγραφες, να παρω τηλ , να κοψω αποδειξεις....χθες μου λεει "δεν περνας απο την ταδε μαμα (εχει μαγαζι) να της προτεινεις αυτο αυτο αυτο"??του λεω παω σπτι λεει στο δρομο σου ειναι --παω απο αλλον του απανταω :lol::lol::lol:

εκει θα εμπλεκα και θα με επαιρνε 9 η ωρα να μαζευτω...

Μαρακι εγω παλι καμια ευαισθησια στην εγκυμοσυνη...εκλαιγα μονο οταν εβλεπα τη ζυγαρια να ανεβαινει :lol::lol:

Νανα δεν εχω ιδεα..ουτε γνωμη δεν εκφραζω..

Καλυψωωωωωω....στις 5 ορθιοι σημερα γελια :(:( πηδηματα μεσα στην κουνια :(:( γαλα δεν ηθελε :(:(

τον αφησα να χτυπιεται αφου δεν εκλαιγε..πηρε ολα τα παιχνιδια διπλα απο το παιχνιδοραφο :(:(

τον πηρε ξανα ο υπνος κατα τις 7 παρα οταν το δικο μας νευρικο ηταν ηδη σκατα...

εχει ξυπνησει ηδη..τον εχω αφησει στην κουνια να πιει το γαλα...

και η μερα προβλεπεται κουραστικη...

υποθετω οτι δεν εχουμε κανεναν να γιορταζει σημερα ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Καιρό εχω να σας διαβασω..

Εμπλεξα με ενα μπογιατζη που μας εβαψε το σαλόνι και παρατησε το κλιμακοστασιο στη μεση και το τελειωσα εγω βριζοντας!

Καθαριζα συνεχομενα για 4 μερες.. :o

Anyway...

το μονο που θα ηθελα να σχολιασω για τα τελευταια ειναι αυτο που ειπα και στην καλυψω..

το οτι γεννησαμε τον ίδιο μηνα δεν σημαινει σε καμμια περιπτωση οτι ταιριαζουμε και όλες μεταξύ μας..

Και όπως ειχε πει και η ντομ μια φορα..δεν ειμαστε και το μικρό σπιτι στο λιβαδι εδω μεσα..

παντα θα υπαρχουν διαφωνιες και προτιμήσεις..αλοιμονο!

Πολλή γενετική διαβαζω....με το καλό τα διδυμα.. :lol::lol:

Φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε! Η Ισμηνη θα μας πει!!!!!!!!

Ισμηνη βιολογος δεν εισαι? Πες!

Καλημερααααααααα!

Νανα κληρονομειται και απο τους δυο γονεις. Απ'αοτι θυμαμαι λεγεται υποτελης κληρονομικοτητα. Δηλαδη η μεσ. αναιμια κληρονομειται με υποτελη τροπο. Ενα αλλαγμένο αντιγραφο απο μαμα και απο μπαμπα για να πάσχει. Και οι δυο με στιγμα οπως τα πεθερικα σου. Αυτοι οι γονεις ειχαν 1:4 να αποκτησουν παιδι με μεσ. αναιμια. ανεξαρτητου φυλου. Σε καθε εγκυμοσυνη ειναι ιδια η πιθανοτητα. Επισης 1:4 ειχαν να αποκτησουν ενετλως φυσιολογικο παιδι.

ΧΧ ειναι η μαμα

ΧΥ ειναι ο μπαμπας

ΓΙα να γινει κοριτσι ενωνονται τα Χ

ΚΑι στα κοριτσακια δηλαδη οι μπαμπαδες δινουν 23 χρωμοσωματα. Απο το Χ τους.

Εν κατακλειδι αυτο που σου λενε ισχυει.

Κοριτσια σας ζαλισα σορυ!

Η ΝΑνα και η μΑρ φταινε! χαχαχα

Αν διαβαζει κανενας γνωστικος ας μη γελασει μαζι μου πλιζ! Οτι θυμαμαι γραφω! Νομιζω θυμαμαι καλα!

Αν ξερει καποιος σιγουρα ας διορθωσει.

Αφηνω τα γενετικα.

Με ποανει η μεση μου γμτ παλι. Ειναι πονος σας αυτος που ειχα στη περιοδο.

αλλη εγκυμοσυνη αυτη καμια σχεση! αλλα συμπτωματα..

Αυτα τα μαστορια Ισμηνη ειναι για σκοτωμα ωρες ωρες! Καλυτερα να τα κανουμε εμεις! Ουτε καν οι αντρες!

Αν και δε ξαναμπλεκω με τιποτα με βαψιματα! Πως παει ο Ορεστης με το σχολειο? Πως του φαινεται?

Ειχατε γλεντια χρυσουλα? Και μενα χθες μου εκανε νερα!

Παω για να κανω καμια δουλεια

Εμενα γιορταζει ο γιος της κουμπαρας. Θα παω να παρω κανενα δωρακι και θα κοιταξω χειμωνιατικα και για τον δικο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

καλα πολυ γουσταρω την κουβεντα

καλημερα καταρχας

σημερα ειμαι αυπνη ολη μερα

εχω αρχισει και εξαντλουμε σιγα σιγα

νιωθω οτι θα αρρωστησω

το πιο ωραιο μαρακι ξερεις πιο ειναι το συντακτικο και η ορθογραφια μας :lol:

δεν το απεκλεισα

μιλαγαμε για την υποθεση της νανας

και σε αυτο απαντησα επειδη θυμομουν την περιπτωση

και οπως σου εγραψα συμφωνω απολυτως

εγω δεν καταλαβα οτι μιλουσατε γενικως

αν και επιστημονικη απολυτη τεκμηριωση δεν υπαρχει και φυσικα δεν μπορει να αποκλειθει τιποτα απο τη στιγμη που δεν εχει γινει ολικη αποκρυπτωγραφιση του dna

λεγε βρε ισμηνη

αν εισαι βιολογα μην γραφουμε ηλιθιοτητες :lol:

και στο γκουγκλαρισμα το διαβασει κανεις σχετικος οπως λεει το μαρακι :lol:

για να μην γραφω πολλα συνεχιζω σε επομενο

ααα συμπεθερα

το κοκκινιστο το κανω σουπερ

δεν το λεω εγω - το λενε ολοι :lol:

τωρα το εχω ψιλοχαλασει με τα παιδια γιατι δεν βαλ πολλα μυρωδικα αλλα και παλι ειναι πολυ ωραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρός ξεκινησε μια χαρα..

και σημερα δεν ηθελε να τον παω στην ταξη..θελει να πηγαινει μονος του.. :shock:

Επίσης θελει να εχει και λεφτα μαζι..του δινω λοιπον 1 ευρω και μου λεει..τι παιρνεις βρε μαμα με 1 ευρω???τιποτα! :shock:

Να προσθεσω οτι του βαζω ολα τα φαγητα μαζι..και δεκατιανο και μεσημεριανο κανονικο..

αλλα βλέπει τα αλλα με τις τυροπιτες και θελει κι αυτος..

Οι γαμετες εχουν 23 χρωμοσωματα και οχι 23 ζευγη χρωμοσωματων..

οταν ενωνεται ωαριο-σπερματοζωαριο γινεται ο ζυγωτης που εχει 23 απο τον καθε γονεα..επομενως εχει ξανα 23 ζευγη..

τα 22 πρωτα λεγοντε αυτοσωμικα

το 23ο ειναι το φυλετικο

χχ

χΥ

Για να εμφανισει καποιος μεσογειακη αναιμια

πρεπει να ειναι και οι 2 γονεις ετεροζυγωτες

ή ο ένας ετεροζυγωτης κι ο άλλος ομοζυγωτης για το παθολογικο γονιδιο που παραγει την β-αλυσιδα της αιμοσφαιρινης..

Απλοικα ετσι εχουν τα πραγματα..

Βιολογος ειμαι αλλα το διδακτορικο μου ειναι σε νευροβιολογια

ανθρωπινο εγκεφαλο κανω..

κι επειδη εχω αναγκη απο υλικο κοριτσια κάθε προσφορά δεκτή! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερουδια !!!

Νανα ποιος μικρος εχει μεσογειακη ? :shock::shock::shock:

2 μερες εκανα να φανω , σκωτσεζικο ντουζ μου κανατε ... :roll:

Μαρκερ η φαντασια σου δεν υπαρχει για το στορυ του σαββατου με τα γκομενακια , πως τα λες ετσι Λυ8ηκα :lol::lol::lol:

Μαρακι99 την ευχη μου παιδι μου για τα καλα σου λόγια (η ευχη της γριας πάντα πιάνει :mrgreen::lol: )

Χαρα το καλο πραμα αργει να γινει :lol:

ωστε ετσι ε ? η Φροσω γουτσου γουτσου ? κ δεν της το χα ... :o

τηλεφωνα δεν στελνετε όμως :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΤΙ ΣΚΑΤΑ σεληνιαστηκαμε λίγο ε ??? αλλα δεν φταιει κανας άλλος , αυτος ο ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΣ Ο ΤΖΟΝΗ ΝΤΕΠ !!!!!!!! :lol::lol::lol: κ η πανσεληνος στους ιχ8εις βεβαιως βεβαιως...

εγω ειχα ενα 8εμα , εμπλεξε η κολλητη μου (κρυφα) με ενα φιλο , εγινε μαλακια και εχει εξαφανιστει ... κ το γαμωτο ειναι (επειδη η8ελα να δω πως ειναι ψυχολογικα) πως της εστειλα μνμ οτι εχω ενα προβλημα κ καλα να συζητησουμε κ ... Με γειωσε :o:o:o:o:o

Χτες εκανα ερευνα αγορας στα ζαχαροπλαστεια κ τελικα κατεληξα στα Fresh , 8α παω να την παραγγειλω πιο μετα την τουρτα...

τεσπα ... 8α τα πουμε μετα πάλι , παω να ριξω κανενα σιδερο :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά τζουλ, δεν παίζεσαι!!!

πραγματικά!!!

δε σου έφταιξε ολόκληρη πανσέληνος, ολόληρη Τρίτη και 13 και σου έφταιξε ο τζονάκης μου;

αλλά ρε κορίτσια... γιατί δε φεύγει από τις δημοσιεύσεις μου;

χαχαχα!!!

ρε Ισμήνη... απλοϊκά το λες εσύ αυτό;

:shock::shock::shock:

εκεί με τους ετεροζυγώτες, το έχασα...

χαχαχα!!!

Τζουλ, μεσογειακή έχει ο κουνιάδος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: με προλαβες βιολογα

αν και θα σου απαντηση και η ισμηνη μας

πωπω νανα θ ελει ολοκληρο μαθημα η ερωτηση σου

εμ δεν ξερεις και τους ετεροζυγωτες

με πιο απλα λογια

για να αποκτησει καποιος μεσογειακη αναιμια - και παντα σου απαναταμε σε περιπτωση ελλειψης ή μειωσης της β αλυσιδας της αιμοσφαιρινης (εκει σφειλετει η μεσογεικη αναιμια)

θα πρεπει ή να έχουν και οι 2 γονεις στιγμα ή ο ενας μεσογεικη και ο αλλος στιγμα

φυσικα υπαρχει και η περιπτωση να εχουν και οι 2 μεσογειακη - αλλα πιος το κανει αυτο πλεον;

εαν καταλαβα η ερωτηση σο πηγαινεστο αν μπορει να παιθανει καποιος απο μεσογειακη;

ισμηνη εχουμε θεμα

οσον αφορα την γενετικη κληρονομικοτητα των διδυμων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά, δεν κατάλαβες το ερώτημα μου... χαχαχα!!!

αυτό που ρώτησα ήταν αν όντως, το πρώτο κοριτσάκι είχε μεσογειακή αναιμία.

μιας και η κουνιάδα μου είναι καθαρή και τα αγόρια της οικογένειας έχουν το στίγμα ο ένας και τη μεσογειακή ο άλλος.

εγώ νόμιζα ότι πάει μόνο με το ΧΧ και ΧΥ.

τις ζαλίσαμε τις υπόλοιπες... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαγα με τον ξαδερφο

απορια 1η - κατεβασε και βιλια παρακαλω

αντε τι κανουμε για σενα νανα αντε

δεν υπαρχει καποια ερευνα πανω στον ακριβη μηχανισμο δρασεις κληρονομηκοτητας των διδυμων γιατι δεν ειναι αμεσου ενδιαφεροντως ιατρικα

οι ερευνες που υαρχουν μεχρι στιγμης διχνουν συσχετηση με την ηλικια και τις ορμονες ης μανας με αυξημενα ποσοστα διζυγωτικων μεχρι το 39ο ετος ηλικιας και για ομοζυγωτικα οσο μεγαλωνει η ηλικια της να μεγαλωνει και αυτο

για την συμετοχη του αντρα δεν υπαρχει καμια ενδειξη μεχρι στιγμης χωρις αυτη να αποκλειεται γιατι ο μηχανισμος απο οτι φαινεται απο τα μελετημενα γενεαλογικα δεντρα οφειλεται σε ορμονικους και περιβαλλοντικους παραγοντες

το ψαχνει ακομα και με περνει για τελευταιες εξελιξεις

2η απορια

η μεσογεικαη αναιμια - ειναι αυτοσωμικη δλδ δεν οφειλεται στο χ και το ψ καθολου

μπορει να κληρονομηθει σε ιδιο ποσοτο ειτε σε αγορια ειτε σε κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα νανα δεν τους τα λες καλα

απλα τα πεθερικα σου ειναι και οι 2 ετεροζυγωτες και το πρωτο τους κοριτσακι κληρονομησε το ελλατωματικο γονιδιο και απο τους 2 γι αυτο και αρρωστησε..

το γονιδιο της αναιμιας δεν βρισκεται πάνω στα φυλετικα χρωμοσωματα (ΧΥ) γι αυτο και δεν εχει σχεση με το φυλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι πατρα ισμηνη μου και το μετοπτυχιακο το εκανε στο ιατροβιολογικων πανε σε κατι ιους να σου πω δεν θυμαμαι καλα και τωρα περιμενει να κανει το διδακτορικο με τον ιδιο καθηγητη στο ιδιο θεμα

αν θες ρωταω - δεν τα θυμαμαι και καλα τα ονοματα

βεβαια το εχει ξεχασμενο το διδακτορικο γιαι δεν υπαρχουν κονδηλια του ειπε ο καθηγητης και θα επρεπε να βαλει και απο την τσεπη του γιατι ειναι κατι πανω στην ερευνα - εργαστηριακες μελετες και τετοια

τωρα περιμενει - θελει να διοριστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μπηκε το 96-97 στην πατρα θα ξερει εναν φιλο μου Γ.Δροσο..

πηρε μεταγραφη μετα για αθηνα και τωρα ειναι αμερικη για post-doc

ειναι δυσκολοι καιροι για ερευνα παντως δεν υπαρχουν λεφτα ουτε για γαντια!

και μου τα λεει αυτα φιλη απο το Δημοκριτο..

τι να πω...αισχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άψογα!!!!!!!

Ειδατε με τα της γενετικης τι κοσμο μαζεψαμε????????? Χαμος γινεται απο κατω! χαχαχαχααα

Βαριεμαι σας το ειπα?

Και εχω μια ψυχολογια.... Πολυ χαλια ρε γμτ! Όλα με ενοχλουν.Δε ξερω!

Μαλλον καμια παρενεργεια φθινοπωρινη θα ειναι. Βεβαια μονο φθινοπωρο δε θυμιζει ο καιρος! Αλλα το νιωθεις απο τον κσομο τους τουριστες τη κινηση στο νησι...

Θα βγουμε καμια βολτιτσα το απογευμα και θα μου περασει.

Χαχα Ισμηνη βελασα πολυ με τον μικρο! Μα ενα ευρω βρε μαμα? χαχα Αχ τι εχουμε να δουμε και μεις! :lol:

Αυτο ειναι το κακο. Βαζεις στο παιδι ενα σωρο ωραια πραγματακια και φυσικα στο τελος θα προτιμησει του κυλικειου τις τυροπιτες...

Αυτα τα κυλικεια.....

Μιλαγα τις προαλλες με μια παλια συμμαθητρια που βρεθηκαμε στο φεις. Αυτη λοιπον εχει κυλικειο σε δημοτικο.

Επειδη τωρα αλλαζει παλι η εγκυκλιος και γινονται ακομη πιο αυστηρα τα πραγματα εβγαλε μια γκρινια και μια αρνητικοτητα/ Και τι κανω εγω και τι θα πουλαω!

Εν τωμεταξυ θα πουλανε ενα σωρο πραγματα. Αλλα βλεπεις τους κοβει τις μαλακιες απ' οπου εχουνε κερδος. Μου λεει γιατι να τα παιρνει απο το περιπτερο?

Μονο που δε βριστηκαμε!

Και εχει 2 μικρα κοριτσακια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το 2000 ή το 2001 μπηκε εχω την εντυπωση

ασε αισχος δεν λεει τιποτα

εχουν ξοδεψει ηδη παρα πολλα λεφτα και για εξω δεν ειναι γιατι εχουν κατι οικογενεικα θεματα - μεγαλη ιστορια

αλλα μου λεει ε οχι να τους βγαζω 15-16 ωρες δουλεια την ημερα - εμ να τους πληρωνω κιολας

γιατι τον δεχθηκε ο καθηγητης να ορισουν το διδακτορικο - αλλα δεν ειχαν τα λεφτα

ενι γουει

τι να πεις

τωρα καθεται ρε γμτ

και με τα σχολεια και τους διορισμους δεν ξερω τι παιζει

κατι εξετασεις περιμενει τωρα και διαβαζει σαν μουρλος παλι

εγω μαρακι παλι γελασα με το βελασα που εγραψες :lol::lol::lol:

να σαι καλα

αυτα τα ωραια τα εχει ο γραπτος λογος

δικιο εχει το παιδι

με 1 ε τι παιρνεις;

σε αυτο ρε γμτ πρεπει να βοηθανε και οι δασκαλοι

αλλα οι περισσοτεροι χεστηκανε

οσο για τη φιλεναδα σου

οκ ρε κοπελια - τα δικα σου τα φηνεις ολη την ωρα να τρωνε βλακειες

δε λεω θα φαει

αλλα αν τα εχει μες την μουρη του ολο τετοια θα τρωει

καλα κανανε και τα βγαζουν απο τα κυλικεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μενα..ποσα γραψωατε καλε;;απαπαπ..και βγαλε το τζονι επιτεκλους....ελεος..μπραβο για τη μαμα...κριμα για τη θεια..αν ειναι να ταλαιπωρειται ας τελειωνει..

ζζ ευτηχως ηταν στην εγγυηση..τι ειπε ο γιατρος;;;

. δεν ειναι διδυμα μαρια,ε;;

με τα γενετικα δε το χω...

βαγκ αφιερωνεις..ειναι σπασιμο αυτοστ δουλεια...σε καταλαβαινω απολυτα...

αλλα το ..τελος επισοδειου;;χαχαχ!!!

εμεις πηγαμε για μπανιο...σουπερ μιλαμε..

μπορει και να φτασουμε τα 40...να σδουμε..

ρε παιδια ξεκινησα παμπερσ..τρομαρα μου..δε ψηνομαι καθολου..αλλα για πω και γω οτι δοκιμασα..

τουσ φορουσατε βρακια η πανες βρακακια;;η μικρη δε θελει καθολου το βρακι..ανασφαλεια αμλλον..και εννοειται δεν εχει κανει τιποτα σε κολαρο και γιογιο..

ειπα να το κανω 1 βδομαδα..αν αντεξωω...

τα ρωτατε αν θελεουνε να πανε;;

τρελο γελιο..δικιο ειχε ο μικρος ισμηνη;;;τι θα παρει το παιδι με 1 ευρω;;

αληθεια τι πουλανε τα κυλικεια τωρα;;δεν εχω ιδεα..

σας ειπα οτι χθες πηρα το τελευταιο μουαντισηληπτικο..μη βιαστειτε..το αγχος της ωρας και του χαπιου εννοω..απαλαχτηκα..

και τωρα προσοχη γιατι ετισ την πατησα με τη μικρη..ελα μωρε ...αποκλειεται και τετοια..χαχαχ..

30 οκτ εχουμε γενεθλια ..ειμαστε τα μικροτερα παιδια νομιζω..

θα ανεβουμε βαγκ θεσ νικη 3 νοεμ..και γενεθλια θα κανουμε εδωγιατι ολα τα παιδιακια εδω ειναι!!

παιδια χθες ειδα..την πιο σκληρη ταινια εβερ..

και ειχα να δω και καιρο..πολυ κλαμα..ιραν ιρακ..και ολη η ταινια παιδια..που στο τελος 1 κοριτσακι εχει 1 τυφλο μπασταρδο ;απο 1 αμερικανο ...κιαι δε το θελει..και κρεμαει θηλια και αυτοκτονει το κοριτσακι και το παιδι της..μιλαμε..σοκ..οχι η σκηκη..αλλα ολη η ταινια..που σκατα τισ ξετρυπωνωβ αυτες τισ ταινιες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !

τι λετε παλι? :shock:

δεν σας πιανω αλλα ουτε σας καταλαβαινω :oops:

γενεθλια ε? εμεις μπορει να εχουμε παει κ βολο ,θα τα κανω εκει στο χαλαρο ...εαν ομως δεν παμε τοτε θα τα κανουμε εδω με ολα τα καλα τους!!!!

περυσι μονο οικογενεια,δεν ειχα φιλους ...ηταν ολα μαζι βαφτηση γενεθλιο κ γιορτη κ δεν ηθελα ξεπαραδιασω τον κοσμο... :lol:

με καμαρι σαν λεω οτι οι πανες ειναι παρελθον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ειπα οτι τις βγαλαμε κ βραδυ...δεν εχει κατουριση ουτε μια φορα επανω της!

εμεις στα κιλικια εχουμε απο ρυζογαλο μεχρι μηλα κοκκινα κ πρασινα! κ αλλαντικα μονο γαλοπουλα.....η τυροπιτες ειναι γκουρου με φετα τυρι ...τα φτιαχνει ο γυναικιος συνεταιρισμος

;)

ουτε ενα κατεψυγμενο :D:D:D:D

το απογευμα θα παω την Αγγελικη για κουρεμα!!!!

δεν εχει μακρια μαλλια ...εχει σγουρα κ πισω εχουν γινει σαν καμενα :?

κ κανει κ καθε μερα μπανιο κ δεν φαινετε!

δεν νομιζω να καθησει ομως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα σωσω ψηνεσαι σε βλεπω! Αντε ελα να μας κανεις παρεουλα! Τι μονη μου θα φρικαρω απο τις ορμονες? Θελω παρεα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικη μπραβο!!!!!!! Μιλαμε φοβερο! Ασε η οικονομια! χαχαχχα

Τα μαλλακια μας και 'μας ετσι γινοντουσαν τζιβα! Αλλα μετα το καλο κουρεμα του κομμωτη ειναι σουπερ!!!

Και μπραβο για το κυλικειο σας!!!!!! Αυτο λεγεται μεμονωμενο περιστατικο ! Δε βρισκεις με τιποτα τετοια κυλικεια! Τα καλα της επαρχιας! Μακαρι ολοι να σκεφτοντουσαν ετσι!

Και δω που εμαστε επαρχια αντι να εκμεταλλευομαστε τα καλα του τοπου μας μη πω τι κανουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μάρκερ, τι οτν έκανες τον άνθρωπο...

άφησέ τον στην ησυχία του!!!

με καλύψατε με την απορία μου!!!

ρε Σωσώ... δε βγαίνει σου λέω...

τον έχω κάνει διαγραφή, τον έχω αντικαταστήσει και τίποτα αυτός!!!

επιμένει να σας κοιτάει!!!

μάλλον του γυάλισε καμια πιτσιρίκα... χαχαχα!!!

η μαμά έκανε και τη 2η χημειοθεραπέια και οι γιατροί είναι πολύ ευχαριστημένοι!!!

δόξα τω Θεώ!

αύριο θα κάνει και την τρίτη.

απλώς, έχει πολλά νεύρα και τα ξεσπάει όλα στον μπαμπά μου!!!

ευτυχώς είναι πολύ ήρεμος και υπομονετικός άνθρωπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...