Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

Εγω κανονισα με Καλυψω , τελικα 8α παρει αυτη λέει αυτοκινητο κ 8αρ8ει στις 10 να με πάρει για να μαστε 11 εκει . (αμα το βρουμε χ#σε με ... :mrgreen: )

Αν φρικαρει η μαρκερ μπορουμε να τα ξαμολησουμε κ αλλου :?

Καλυψω σου στελνω κ μνμ στο φεις απαντησε μου εκει !

το ταπερ μην ξεχασω Σωσω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σωσω οκ θα ερθω να σε παρω κατα τις 10

που ειναι ακριβως για να δουμε πως θα συναντηθουμε

ποιες ειναι να ερθετε να δω τι θα εχω ετοιμο

ελατε εσεις και σκηνες εχω :lol:

την διευθυνση την εχετε ολες αποτο μειλ που σας εστειλα

ποια χρειαζεται οδηγιες ας μου πει

τωρα που ειναι και ο κωστας εδω γιατι μετα.... δεν ορκιζομαι που θα σας στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα έτσι ε ??? :mrgreen:

καλααααααααααα :lol:

τζουλια :D:D:D ναι το θελω πολυ :lol::lol::lol:

καλε νανα σκιαχτηκα...νομιζα οτι μπηκα αλλου :lol::lol::lol::lol:

γεωργια αν σχολασει ο πετρος νωρις και ερθουμε μαζι θα ερθουμε κατα τις 11-11μιση

αλλιως αν ερθω μονη..και δεν χαθω :mrgreen:

θα ερθω στην ωρα μου :mrgreen:

γιατι εχω ενα θεματακι με τον προσανατολισμο :oops::oops:

αν χαθω πιστευω να ερθει καμια σας να με βρει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μην φρικαρω

εχω 3 θηρια - πιστεψτε με δεν καταλαβαινω τιποτα

το πρωι τι τρωνε τα μικρα σας;

τι να εχω ετοιμο;

θελετε κανα τοστακι;

θελετε κανα κεκακι

θελετε κανα τσουρεκακι;

ετοιμα παντα ετσι; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε παλι συναντηση;;;;

αντε καλα να περασετε και στης Μαρκερ!!!!

ΖΖζ περαστηκα!

λογω τρεξιματος με εκθεση δεν πηγε ο αντρας μου στη θυριδα να δει... α[πο αυριο,,,

Εμεις το απογευμα μια που θα πηγαιναμε Τουμπα να παρουμε τη μαμα μου, που εκανε ντιλμαδακια για αυριο!!! μιαμ μιαμ... συναντηθηκαμε με την νεα κουμπαρα και το βαφτιστηρι μου που ξαναηρθανα πο Αθηνα. πηγαμε καριτσαδα μεχρι το νεο δημοτικο κολυμβυτιριο που κανανε εξω απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ και εχει κατι αναψυκτηρια και πολυ γκαζον! χαμος! το τι κοσμος, τι παιδακια! τα δικα μου λες και τα κουρντησες! ολο τρεχανε. αν και τη ΜΑριαννα την εβαλε στο ματι ενα αλλοδαπο κοριτσακι και ολο τη σκοντουσε και επεφτε... το πως κρατηθηκα....

ψωφισανε!

Καλη σχολικη χρονια για τα μεγαλυτερα παιδακια της παρεας... Της Φροσως, της Αλεκας και Αλεκας123... ξεχναω κανενα;;;;

παω για μπανιο γιατι εγινα μουσκεμα απο το τρεξιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι κανονιζετε βρε?

Ωραια! Καλα να τα περασετε!

Α και μη μας θαψετε πολυ εμας που λειπουμε! χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Νανα ωραιος ο τζονυ εδω. Εχει ιντιαν λουκ. Εμενα δε μου αρεσε τοσο πιτσιρικας οταν επαιζε στη σειρα οσο πιο μετα σε κατι πολυ καλους ρολους. Ετσι λιγο μυστηριους.

Εμεις πηγαμε γαμο χθες. Περασαμε τελεια! Η νυφη ωραια το νυφικο σουπερ, του γουστου μου τουλαχιστον, ο γαμπρος και αυτος ωραιοτατος κλπ κλπ κλπ

Στις 6 το μυστηριο σας ειχα πει δε θυμαμαι? Πολυ νωρις και αρχισα να ρεταρω κατα τη 1 οπου και εφυγα. Εμεινε ο αντρας μου και γυρισε στις 5... χαχα

Ε δεν αντεχα μωρε.... πολλες ωρες.

Ητανε ολα εκπληκτικα και αρχισα μετα τις 12 να κουραζομαι. Και επειδη ηξερα οτι θα τραβαγε πολυ την εκανα μετα απο καμια ωρα.

Βαγκ για μενα ελεγες για το γαμο? ΠΟυ εφερες παραδειγμα τον αντρα σου? Ειχα αναφερει κατι? Δε θυμαμαι.

Παντως δεν ειμαι παραξενη σε αυτα. καθολου θα ελεγα.Αλλα με τις αναγουλες και τις ναυτιες αυτες τις μερες δεν εχω

αντοχες... Νυσταζω και τρελα.

Ειμαι πολυ παραξενη ομως στις ιωσεις. Και στη καθαριοτητα. Το λεω επειδη αναφερθηκε και αυτο πιο πανω.

Οταν το παιδι μου αρρωσταινει δε το παω σε αλλα παιδακια για λιγες μερουλες. Και αυτο να αναρρωσει σωστα και να μην επιμολυνθει απο κατι αλλο μιας και ειναι αδυναμο ηδη και φυσικα να μη κολλησουν και τα αλλα. Τι μου φταινε? Δε παθαινουμε τιποτα για 4 μερες. Μπορουμε να παμε βολτιτσες οπουδηποτε αν θελουμε να βγουμε.

Ετσι οπως σεβομαι εγω θελω να σεβονται και μενα.

Πηγαμε σε γενεθλια τον περασμενο φλεβαρη και ο μικρουλης ηταν αρρωστουλης με μυξουλες. Συγκεκριμενα της κουμπαρας μου. ΜΟυ ελεγε οτι ηταν αρρωστος τις προηγουμενες μερες αλλα μου λεει τωρα ειμαστε περδικια. Οκ λεω δε μπορει.

Και ομως μπορει να ειναι πολυ μαλακας ο αλλος.

Πηγαμε και ειχε μια μυξα το καημενουλι μεχρι το πατωμα. Να ειναι ταλαιπωρημενο να εχει γκρινιτσα και να νυσταζει. Ο πατερας του επισης με γαιδουροβηχα.

Αποτελεσμα?

Μετα απο δυο μερες ξυπνησαμε με μυξα και ολο το πακετακι.

Α και ολα τα πιτσιρικια αρρωστα απο το παρτυ. Μιλαμε για πυρηνικο εργοστασιο...

Το ενα λοιπον ειχε ασθμα.

Ταλαιπωρηθηκε πολυ. Και το ηξερε η αλλη.

Θελει ξυλο ή δε θελει?

ΜΠορει να με ακουτε καπως αλλα να σας πω οτι δε στρωνουμε κωλο κατω ειμαστε συνεχεια εξω με παιδακια σε παιδοτοπους σε παρτυ σε βαφτισια σε σε σε σε σε..... Γιατι απο αυτα που λεω μπορει να με περασετε για υποχονδρια. Αλλα αν γαμω τιο κερατο ξερεις οτι το παιδι σου ειναι αρρωστο ή οτι εισαι εσυ κατσε σπιτι σου.

Α μου τυχαινει συχνα να εχει μυξουλα το μικρο και η μαμα να μου λεει αλλεργια εχουμε αλλεργια. Η μυξα κιτρινη και τρεχει σα μακαρονι.

Ε ενταξει ρε παιδι μου! Ελεος!

Αυτα για τις μυξες.

Χρυσουλα γεμισες μπαταριες? Μπραβο ρε κοπελια! Αυτα ειναι!

Εμεις το ψηνουμε το θεμα για Ρωμη! Τον δεκεμβρη καλως εχοντων των πραγματων την κανουμε το διχως αλλο!

Δεν εχω και πολλα περιθωρια ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες στον γαμο καθοτανε μια κοπελα διπλα μου που εχει κανει μετα απο αγορακι ισα με τα δικα μας διδυμα και ειναι τωρα 4 μηνων! Αγορια και αυτα!

Αμαν λεω! Σημαδιακο???????????????????????????????????????????? χαχαχαχχαχαα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας καληνυχτω

φυσικαμε οσες δεν εχουμς μιλησει δεν χρειαζεστε προσκληση για να ερθετε

εγω παω να παρω σωσω κατα τις 10 οποτε υπολογιστε κανα μισαωρο μετα να ειστε στο σπιτι μου

αααα και νανα εδν μου αρεσει καθολου η νεα φωτο

μια χαρα ο ντεπ αλλα γουσταρω πιο πολυ ανθιμουλη με πιανακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορυ που αργησα να μπω..

αλλα ανελαβα παλι μονη τη μικρη

γτ ο πασας πηγε σινεμα.

δευτερη εξοδος σε μια βδομαδα..

ετσι κ αργησει να γυρισει κ με ξυπνησει παλι

εχει να γινει της μουρλης το καγκελο!!!! :twisted:

λοιπον μαρκερ οπως σου ειπε η τζουλ

λεμε να ερθουμε κ εμεις...

αλλα το αν βρουμε το σπιτι με απασχολει κ εμενα.

μπαινω τωρα να βρω χαρτες κλπ

κ βλεπουμε......

απο φαι....αν ειναι κεικ,τσουρεκι κλπ

τα τσακιζουμε ολα..

αν μας δωσεις φρουτα κλπ

θα στα φτυσουμε στα μουτρα!!!! :D

λοιπον λογικα τα λεμε αυριο..

μαρακι σαν πολλα νευρα σε κοβω να εχεις

ετσι οπως τα χωνεις...

ηρεμα κοπελια!!!!!!

νανα κ εγω προτιμω ανθιμουλη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δύσκολη μέρα!!!

Αγιασμό την μικρή στο σχολείο μαζί με μικρό ....οι μύξες καλά κρατούν!!! Καπάκι φευγουμε για Αγ.Παρασκευή για επισκευή λαπτοπ που τα έφτυσε και γι αυτό με χάσατε!!!

Είδα και για την δεύτερη συνάντηση κι έχω στεναχωρεθεί πολύ!!! Θέλω πολύ να σε δώ Σωσώ και δεν ξέρω τι να κάνω!!!

ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!! Ετσι και τον χειμώνα που μας πέρασε την περάσαμε κλεισμένοι στο σπίτι γιατί είμασταν όλο άρρωστοι....ούτε βόλτα ούτε σε γιορτές........δεν αντέχω και φέτος έτσι!!!

Θα σας δω μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ξυπνησαμε οποια θελει για οδηγιες με καλει

απο εθνικη εχει εξοδο που λεει για ιλιον - στο προς αθηνα

απο θηβων ειναι πολυ ευκολο

απο αγιους αναργυρους ειναι ευκολο

πατρε ενα τηλ να σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!!!

Καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδια της παρεας!!!!!!!

αντε να μεγαλωσουν και τα υπολοιπα να τρεχουμε σε αγιασμους :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι εχεις δικιο με τις αρρωστιες...γι αυτο αλλωστε απομονωνομαστε λιγο τον χειμωνα..και οι παιδοτοποι εδω ηφαιστεια ειναι..και οι παιδικοι...

τη χρονια που γεννησα και εμενε ακομα η κουνιαδα απο κατω ουτε η πεθερα δεν ανεβαινε γιατι τα μικρα ηταν καθε εβδομαδα αρρωστα με μασκα... :( (ωραιες μερες..οχι φυσικα που ηταν αρρωστα τα παιδια---που δεν ανεβαινε η πεθερα)

δε σας ειπα...οσες φορες ανεβαινει ο μ ικρος τρεχει να μπει μεσα στο σπιτι απο βεραντα και αν ειναι μεσα τρεχει στο δωματιο του..επειδη τον πιεζει απο πισω ολη την ωρα...θελει να τον κραταει συνεχεια μην και πεσει..το παιδι αφηνιαζει οταν τη βλεπει.. :lol::lol::lol:

Νανα και εγω προτιμω Ανθιμο...ασε που δε μου αρεσει και ο τζονυ!!!

Μαριαζζ να ειναι τα τελευταια σας για ολη τη σεζον!!!

ψαρια για σημερα...δουλεια 2-8..ο μικρος εχει ηδη διαλυσει το μισο σπιτι.. :shock:

Σωσω Χαρα Τζουλια Μαρια και Καλυψω να περασετε τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!! Καλη εβδομαδα!!!!!!!!!

Σημερα εχει απιστευτο καιρο εδω! Αερακι και ωραια ατμοσφαιρα! Μας ειχε λιωσει η υγρασια τις προηγουμενες μερες! Σημερα ειναι ονειρο!

Καλα φροσω επρεπε να ησουν εδω με την υγρασια! Χθες τα μαλλια μου ειχανε γινει αφρο! χαχα

Συμπεθερα σορυ ημουν λιγο αποτομη? Γραφω γρηγορα και φαινεται οτι ειμαι νευριασμενη η κατι τετοιο. Ισα ισα...

Απλα αυτη ειναι η αποψη μου.

Και το εθιξα λογω της βαγκ που μας ελεγε για τον αντρα της.

Ενυγουευ.

Ευτυχως χρυσουλα που φευγετε και κανενα ταξιδακι και ξελαμπικαρετε! Μεγαλη υποθεση! Τα βλεπεις αλλιως τα πραγματα! Αν εισαι εκει τα κλωθεις ολη την ωρα στο μυαλο σου. Και μου ειπε αυτο... και μου εκανε εκεινο... κλπ κλπ

ΚΑι γω ανθιμο ψηφιζω! Χαχχαα! Δαγκωτο!

Γκρρρρρρρρρρρ! Δε θελω να παω σχολειοοοοοοοοοοοο! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα

και καλα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ζζζζζζζ υπομονη. Ειναι δυσκολο με 2 παιδακια γιατι το ενα κολλαει το αλλο. Τα ξερεις καλυτερα. Θα ατσαλωθει ο οργανισμος τους σιγα σιγα.

Τρωνε φρουτακια, πινουν χυμους?

Ελπιζω και γω να ειναι η τελευταια σας ιωση αυτη!

ΠΑω για δουλειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δικα μας γενεθλια πεφτουν Τεταρτη..ο νικος μολις θα εχει παρει την αδεια αλλα εχει ενα σεμιναριο στη Λαμια για το σχεδιο ερευνας που βαζουν τωρα στα σχολεια...

εγω θα δουλευω απογευμα..για να τα γιορτασουμε σαβ/κυρ βγαινουν γυρω στα 18 πιτσιρικια --μικροτερα ή μεγαλυτερα--κανενα στην ιδια ηλικια--μα κανενα!!!!!και γονεις φυσικα..

απο τα καλοκαιρινα μαστορεματα εχουμε μεινει χωρις κεντρικη πορτα εισοδου στη σκαλα γιατι περιμενουμε καινουρια και χωρις παραθυρα και πορτα στην αποθηκη που φτιαξαμε τη στεγη...ετσι οπως ειναι φαινονται ολα με το που μπαινεις....πώς να κανω γενεθλια???η αλλη λυση ειναι παιδοτοπος αλλα νομιζω οτι ειμαστε μικροι ακομα.....

τελικα θα κοψουμε τουρτιτσα με γιαγιαδες και παππου...και μολις τελειωσουμε με μαστορεματα πορτοπαραθυρα θα κανουμε ενα ωραιο παρτυ με λιγους και καλους φιλους... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑι γω δε ξερω... ειμαι λιγο προβληματισμενη. Θα το αφησω λαστ μινιτ. Θα δω. Μαλλον οπως περυσι. Καμια 10αρια παιδακια καποια στην ηλικια μας καποια μεγαλυτερα.

Δεν ξερω πως θα εξελιχθει. Στη προηγουμενη ειχα ναυτιες στην 8η εβδομαδα. Με ειχανε πιασει αργα. Αν ειμαι ετσι δε ξερω.

Παντως κατι θα κανουμε σιγουρα! Εστω και μεταξυ μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμμμμμμ! Οι πιο πολλες μου ειστε στη συναντηση!!!!!!!! ΚΑλα να τα περνατεεεε!

Καναμε δουλιτσες με τη μαμα μου τα καθημερινα δηλαδη και σε λιγο θα βαλω τον μικρο για νανι. Προς το παρον ζωγραφιζουν με τη γιαγια.

Το απογευμα βολτα πλατεια και θα παμε να δουμε κανενα χειμωνιατικο στα μπενετον. Μπορει να παμε και για κανενα φαγητακι μετα ολοι μαζι με τον μικρο.

Παω να τον κανω μπάνιο. Περιμενουμε νεα σας αθηναιες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλη σχολικη χρονια στα παιδακια..τον αλξ τον ειδα απο κοντα...

ζζζ....εμενα τα κανουμε μαχζι..η την παραταω κατω..

και ξεκιναμε..ηρθε με πηρε ξη μαρκερ,ναναι καλα...

φτασαμε εκει..εχει 1 πολυ προσεγμενο σπιτι..το εχει φτιαξει πολυ καλα..

τα παιδια ..ιδια..στα ματια μου..σαν δισυμα..

η καλυψω δνε ηρθε...μη χεσω..δε σχολιαζω..και η τζουλ επισης..

και το θεμα με τη τζουλ δεν ειναι τελικα το ντεκαπαζ της συννεν αλλα ξεχναει ρε παιδια..

ηρθε και η χαρα ανναι καλα απο το διαστημα..ο στεφανος μιλαει τελεια ομολογω και ειναι πολυ καλος..

η φροσω η σιδερα κυρια..δεν ειναι τοσο σιδερα τελικα...

γελαει,μιλαει,σχολιαζει..με το μπαρδον φροσω,ε;;;

ο αλεξ τελειος...πολυ ομορφο παιδακι..

ηρθε μετα αο νατρς της μαρκερ...

2 φυγαμε ..με πηγε η χαρα σπτι..να ναι καλα..περασαμε πολυ ωραια.ανθρωπος δεν εβγαζε φωτο..εγω οτι εκανα.υλικο απο ηρακλειο..

μυριζουν τα ποδια μου..ασχετο αλλα μου ρθε..μας εδωσε και φαγητο για τημαρθα η μαρκερ..

καλα ειδα πως τα ταιζει..μαρτυριο..και για αυτην και για τα παιδια...χαχα.χαρα στο κουραγιο της..

τι αλλο να θαψω;;

εμεις γενεθλια φετος σπιτι με πολλα παιδακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα

ναμαι και εγωωωωωω.....

λοιπον αρχιζω..

μαρια-μαρκερ σε ευχαριστω που ηρθαμε...

περασα παρα πολυ ωραια,

ηταν υπεροχο που ηρθαμε..

ενιωσα πολυ ομορφα...

ξερεις εμεις δεν παμε ευκολα επισκεψεις...δηλ.που;

στην αδερφη μου αν θα παμε,και δεν ειναι η καλυτερη ατμοσφαιρα για το παιδι...τεσπα.

αααααα και ξεχασα φτιαχνεις πολυ ωραιο καφε.....

και κατι ακομη για την μαρια,ειναι ενα υπεροχο κοριτσι...

και τωρα στα υπολοιπα..τα παιδια της μαρκερ,ειναι λιγο ζωηρουλια...

αλλα πολυ τα χαιρομαι...μπραβο μαρια... :ymapplause::ymapplause:

για τη γεωργια τωρα χμμμμμμ :?:roll::roll:

η γεωργια ειναι το κατι αλλο,η μεγαλη μου συμπαθεια... :oops:

δεν γινοταν να μην ερθω να σε δω,στο ειπα αλλοστε....

η μαρθουλα ειναι ενα γλυκο και πανεμορφο κοροτσακι...

και πολυ κοινωνικο...οπως και της μαριας φυσικα..

ο δικος μου ο μπουνταλας,ντρεπεται :mrgreen:

για την φροσω...

φροσω μου χαρηκα παρα ,παρα, πολυ που σε ειδα...

η φροσω ειχε φερει κοντα της, τον κλωνο της (δον)

ο δον κυριος πολυ ευγενικος,και ετοιμολογος....

για την φροσω θα πω οτι, ειναι πολυ γλυκια και καλη....

ευχαριστω κοριτσια τα περασα πολυ ωραια...

κοριτσια θα τα πουμε την παρασκευη, στις φροσως :mrgreen::mrgreen:

τζουλ πολυ λυπηθηκα που δεν σε γνωρισα :(:cry:

και προπαντων τη φωνη σου :mrgreen:

ευχομαι καποια στιγμη να συναντηθουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...