Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα...

Καταρχας Μαρακι να πανε ολα καλα με τον γιατρο σημερα και με το νεο σπορακι...

σχετικα με τον Διονυση ειναι σαν να περιγραφεις το δικο παιδι...ειχα γραψει πανω σε αυτο καποια στιγμη...σημειωτεον ο δικος μου τα αλεσμενα τα εχει κοψει απο τον χειμωνα..οποτε....

θα σου στειλω να τα πουμε ή θα σε παρω τηλ...

ουτε εγω θα εδινα σκονη...εμας ειναι και το καλυτερο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη ηταν η μανα μου ετσι αλλα της ειπα 2 κουβεντες και καταλαβε ο πατερας μου το εχει ξεφτιλισει το θεμα δεν ειναι η πρωτη φορα συνεχεια γινεται αυτο και ειδικα οταν αρρωστενει το παιδι του φτεει ο παιδιατρος του φταει το νοσοκομειο δεν ξερουν εκεινοι και ξερει αυτος.κουραστηκα οχι τιποτα αλλο τσακωνομαι και με τον αντρα μου μετα.γιατι με βλεπει ετσι και τσαντιζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ εαν τον βρισκει μια χαρα μην κολλας

αστο το παιδακι

μπορει να ειναι ματιασμενο

δεν ξερω και να ξεματιαζω ρε συ

σωσω τα 600 ηταν πολλα ρε συ δεν βγαιναμε με τιποτα μιλαμε

τα πηραν στο δημοσιο τωρα και θα δονουμε περιπου 110 τον μηνα - μεγαλη διαφορα

αλλα τι να πω εαν δω οτι χανουν βαρος και πρωτο 3μηνο πολυ θα τα σταματησω ρε συ

θα τα παω αλλου ή θα τα κρατησουν τα πεθερικα

μωρε αυτο που θελω ειναι να βγαινουν και λιγο απο το σπιτι

εκει εχει και κηπο εχει παιχνιδακια - μουσικη καλο μου φαινεται να να ειναι και λιγο εκτος σπιτιου

τα πεθερικα μου δεν θελουν να τα βγαζουν απο το σπιτι γιατι φοβουνται

ενταξυ ολη μερα και χειμωνα να ειναι κλεισμενα τα κακομοιρα - ε δεν το θελω και αυτο

θα δουμε

οπως λες μαρακι μπορει να δουν τα σκουρα και να στρωσουν τι να πω

τελεικα τα εχουμε πολυ κακομαθημενα αυτο καταλαβα

αλλα μου αρεσει να οω την αληθεια πολλες φορες

με τον υπνο το βραδυ να στρωσουμε και τιποτα αλλο πλεον

σημερα μακαρονια με κιμα - μια χαρα τα φαγανε και οχι αλεσμενα απλα εβαλα το ψιλο το κριθαρακι σε αυτα και τα φαγανε μια χαρα

βεβαια οχι ολα αλλα αρκετα

αυριο λεω φασολακια

πρτη φορα αντε να δουμε

το πολυ πολυ να τα αλεσω ατο τελος :lol:

συνταγη για ετοιμο;

ρε συ ξαναγραψε το κεικ

εκτορ ετσι ειναι η μανα μου ακριβως : ο μα...κας ο γιατρος και ο μαλ..κας ο γιατρος ολη την ωρα λεει :lol: εαν μεινουν κρυωμενα παραπανω απο 2 μερες και δεν δωσει φαρμακο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καλα αυτα με τον παιδικο τωρα τα διαβασα...

δηλαδη ολα τα παιδια τρωνε μονα τους???????ε δεν ειναι δυνατον...

ειναι μεγαλη η διαφορα στα χρηματα...μπορει να ξεσυνεριζονται απο τα αλλα στο φαγητο ή θα τα ξαναταίζεις μετα..τι ωρα θα πηγαινετε να τους παιρνετε????

παντως και ο δικος μου στον παιδικο που ειναι φαγανος , νηστικος θα εμενε..

Ελενη ειναι φορες που πραγματικα το νευρικο μας συστημα δεν το υπολογιζει κανενας...

Νανουκα 600 τον μηνα ολα μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1,5 θα πηγαινουμε να τους περνουμε

οποτε θα τα ξαναταιζω εαν πεινανε τα κακομοιρα

τι να πω 3-4 δασκαλες θα ειναι εουν και αλλα 5 ατομα προσωπικο

ελπιζω να μην ειναι τοσο πολυ οσο τα λεει

τι να πω να διωξει τον κοσμο θελει;

εγω τσαντιστηκα πρεπει να πω και φανηκε

λογικα θα το βοηθανε λιγακι δεν μπορει μου φαινεται πολυ κουλο ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτοι οι δημοσιοι σταθμοι..ρωτηστε και τη θουλη...πανικος..

απο παντου ειχε παραπονα η θουλη..κα ιητανσε ιδωιτκο πριν οποτε ριχε να συγκρινει..εδινανα σταπ αιδια μερεντα..και ελεγε μα δε τρωει το παιδι μου μερεντα..και λεει και εμεις τι να κανουμε;;

τεσπα..καταληξανε στη μαρμελαδα μετα κοπως και βασανων..

και αλλα πολλα..

γιατι 1,30 μαρκερ;;

600 και 24 ωρες το 24ωρο;;πολυ καλα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

600 και τα περναμε στις 4

εχουν και αυτοι στις 4 αλλα δεν φτανουν οι κουνιες εχουν μονο 8

και οσες αφηνουν τα παιδακια τους μεχρι τις 4 - δεν το ειπε το υπονοησε ομως - δεν θελουν το καλο των παιδιων

ή 1,5 ή 4 ειναι το προγραμμα

και οσο για τον υπνο τα βαζουν 1,3 για υπνο και αν κοιμηθουν καλως δεν κοιμηθουν δεν το πολυπροσπαθουν και 3 κοιμουνται δεν κοιμουνται τα ξυπνανε για να φανε απογευματινο :o

οποτε απο την μια καλυτερα να τα περνω νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα γράψατε;;;;;;

Καταρχάς Μαράκι όλα να πάνε καλά σήμερα!!!!

Περιμένουμε τα νέα σου.

Επίσης εγώ που είδα το Διονυσάκι, αν και γιατρός δεν είμαι,

μια χαρά φυσιολογικότατο παιδάκι μου φάνηκε.

Μαράκι εσύ είσαι λίγο υπερπροστατευτική, αλλά όλοι έτσι είμαστε στα πρώτα παιδιά. ;)

Σε σχέση με τα δικά μου είδες να στερεί κάπου το παιδί; Τα ίδια δεν είναι;

Ο γιατρός μου είχε πει να μη διαβάζω τίποτα στο ίντερνετ!

Ειδικά το γυναικολόγο τον είχα τρελάνει. Οπότε και εκείνος μου έκανε δώρο ένα τσάο κι ένα hello από το ιατρείο. Αυτά μου λέει θα διαβάζεις μόνο :lol: .

Μάρκερ έτσι είναι οι δημόσιοι δυστυχώς...άσε και μην αρχίσουν και οι απεργείες....

Επειδή το είχες σχολιάσει ναι κι εγώ κυρίως σουπίτσες τους φτιάχνω.

Κι ο δον ακόμα το απόγευμα τη θέλει τη σουπίτσα του.

Εμείς είχαμε χθες περιπέτειες. Ο Χριστ. έπεσε από τον καναπέ και έπαθε διάσειση. Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ καλά. Το κατάλαβα γιατί μου έκανε αμέσως εμμετό.

Έκτορ οι γονείς γενικώς μας σπάνε τα νεύρα....

Θα αναφερθώ κι εγώ άλλη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνταγη λοιπν...

βαζουμε νερο ζεστο να το αντεχει το χερι μας 1 μαγια σακουλακι και 2,5-3 κουτ σουπας αλευρι..οζχι πολυ ζεστο ,καιει τη μαγια..της αλλη φορα εχα 6 αποτυχημενες προσπαθεις..

για 15 λεπτα

μετα ..παραλαγμενη συνταγη απο φροσως..κατεληξα..

450 γρ αλευρι ισως και λιγ οπαραπανω

50 γρ ζαχαρη

100 μλ ελαιολαδο

1 κ γλ αλατι

το προζυμι παραπανω\

και μιση κουπα ιδιας θερμοκρασιας νερου με παραπανω

αυτα..ζυμωνουμε οχι πολυ..να ανακατευοτυν

τα αφηνω μιση ωρα..

μπαλιτσες ,πλαθω κουλουρακια μπασοτυνια..βρεχω με νερακι να παει παντου..τα καω στρογγυλα και τα βουταω σε σουσαμι..δε παιρνω ασπρο.παιρνω το ακατεργαστο.με το ασπρο δε μυριζει σουσαμιλα.

και βαζω και λιγο ξυδι στη ζυμη για να μη μυριζει η μαγια..

προθερμαινω φουρνο και ψηνω 220 βαθμους για 15 περιπου.αναλογως μεχρι να παρει χρωμα

μπορω να γεμισω με ελια,τυρι η οτι αλλο

τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

μπηκα για ενα γειααααα

δεν προλαβαινα να σας διαβασω..ευχομαι να ειστε ολες καλα....

ηρθε η αδερφουλα μου....

βαγκ σε ευχαριστωωωωωω

ζζζζζ και εσενα σε ευχαριστω,

εγω απο μακιγιαζ τιποτα ακομη....

αν μπορεσω θα μπω αργοτερα..

σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσσαξατε πάλι

Μαρακι 99 να εχεις ευχαριστα μόνο κά8ε φορά ! 8α περιμενουμε νεα απο ντοκ !

σωσω χαλαρα 8α εδινα , αν κ 1 φορα δεν του πολυαρεσε ... :mrgreen: 8α ξανακανω να δω...

μαρκερ υπομονη

εκτορ να μαλωνω με γονεις εγω το 8εωρω κ λιγο εκτονωση , η πα8ερα ειναι που δεν παλευεται :twisted:

ζζζ όλα καλά ???

χαρα το ανεβασες αυτο που σου ειπα στο εργαζομενες ελληνιδες μαμαδες στο Φεις μπουκ ???

2 μερες τωρα που αποκοιμη8ηκα με το μωρο στο κρεββατι μου κοιμομαστε 11-11 !!! τελειο??? :lol:

τα κακα κ μενα τα λεει αφου τα κάνει κ ερχεται κ ζηταει κ μπανιο κα8ε φορα :roll:

σημερα βρηκε ενα σωσιβιο κ εκανε οτι το φουσκωνε κ μου το φερνει κ μου λέει ''μαγκιω (μαγιω) α πάμε μπανιο'' καλόμα8ε η γρια στα συκα !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai hruan mia xara

τις 2 τις ξαναειχα

καλα σημερα ειναι της ζημιας

τους εβαλα παιδικο - φαγανε απο μια σαλατουλα ενα αγγουρακι - μια ντοματουλα (τους εφτιαξα και ανθος καραμελα μπας και η οποια ειναι πετιμεζι αλλα ουτε να την φτυσουν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθος καραμελα;;η απελπισμενη...χαχαχα...

αυριο θα κατεβω κεντρο για να παρω σολωμο...σας ειπα οτι εχω παθει πλακα με αυτο το ...ψαρι,ε;;

μιλαμε ρτελειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε???

εμενα για απογευμα μονο νερο και ενα γιουβαρλακι με το ζορι..ακομα δεν εχει κοιμηθει και ειναι στο 2ο μπουκαλι γαλα..

Σωσω αν φαω μια μικρη φετα σολωμο υποφερω για 2 μερες... και μονο που το σκεφτομαι πραγματικα νιωθω απαισια...με ενοχλει απιστευτα...τρωει μονο ο αντρας μου..πολυ ομως...!!

στο παιδι δεν εχω δωσει ακομα..ειναι βαρυ ψαρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!τι κανετε?εμεις καλα!τα μωρα κοιμουνται,ο μικρος κοιμηθηκε απο τις 8 κ ο μεγαλος 9 παρα 10 τωρα θα ξυπνησουν κατα τις 7 με 7 κ μιση.που λετε πηγαμε εχθες στον παιδιατρο μας,δευτερη φορα ειναι που πηγενουμε σε αυτον ειναι καθηγητης στο πανεπηστημιο αναπτηξιολογος κ περνει κ για τους δυο 35 ευρω.λοιπον ο μικρος μεγαλωνει πολυ καλα ειναι 7700 κ 67 εκ.ο μεγαλος ειναι 10,700 κ 85 εκατοστα.με ανησυχει που δεν βαζει κιλα αλλα αυτος μου ειπε να μην δινω κ πολυ σημασια στα κιλα,απο 1,5 χρονων κ μετα δεν πολυ βαζουν κ ιδιετερα που ειναι κ πολυ υπερκινητικος.καναμε κ εμβολια ο μικρος κοριτσια γελουσε οταν τον εκανε εμβολιο δεν εκλαψε καθολου χαχαχαχχα.μαρακι μην σε ανχονει που δεν μιλαει κ εμενα λεξεις αρκετες λεει βεβαια αλλα δεν κανει κ συνεχεια προτασεις.το καθε μωρο εχει την δικια του αναπτηξη.βασικα εγω κοριτσια εχω αλλο προβλημα,ο μεγαλος ο βαγγελης δεν μπορει να κοιμηθει μονος του θελει κ εμενα μαζι μου κ το βραδυ <καθε βραδυ>ξυπναει κ ερχετε στο κρεβατι μου η κλαιει για να παω μαζι του,η εγω η ο μπαμπας του.δεν ξερω τι φταιει.προσπαθω να καταλαβω τι φταιει κ ερχεται σε εμενα.πρωτα δεν το εκανε εχει κανενα τριμηνο που το κανει συστηματηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να διαβάσω τα νέα από το Μαράκι.

Αλλά δεν εχει γράψει ακόμα.

Σωσώ ο σολωμός είναι το πιο λιπαρό ψάρι που υπάρχει

με καλά βέβαια λιπαρά οξέα (ω3), αλλά δεν είναι και για πολύ.

Ο Χριστόφορος είναι καλά ευτυχώς. Μάλλον ήταν ελαφριά η διάσειση.

Ελπίζω να μην ξαναγίνει τίποτα τέτοια αλλά με 3 μικρά δεν τα προλαβαίνω.

Σε δευτερόλεπτα έχουν πέσει. Τλσ θα μπορούσα να είμαι πιο προσεχτική κι εγώ.

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιουμάμα αυτό λέγεται ζήλια.

Ζητάει την αποκλειστικότητά σας έστω τη νύχτα.

Τα έχω περάσει και τα περνάω με τον μεγάλο μου.

Έκλεισε τα 4 και ακόμα στο κρεβάτι μας έρχεται ή φωνάζει να πάω εγώ εκεί.

Ότι κι αν δοκιμάσαμε δεν πέτυχε τίποτα, οπότε πάρτο απόφαση και προσπάθησε να βολευτείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινουνε γαλα τα δικα σας ε?ο βαγγελης δεν πινει το εκοψε απο 10 μηνων,δεν θελει ουτε να το δει.το πρωι που ξυπναει τρωει κ το βραδυ που θα κοιμηθει παλι θα φαει κατι λιγο γαλα ουτε να το μυρισει !δεν ξερω τι θα κανω με αυτο το θεμα.τωρα τελευταια αρχισε λιγο κακαο κ πινει αλλα οχι πολυ!!!φροσω κ εγω την ψιλιαστηκα γιατι το κανει πολυ εντονα απο την ημερα που ηρθε ο μικρος σπιτι,τωρα τον μικρο τον εβαλα μαζι του αλλα κ παλι ερχετε κ εγω ειχα μια ελπιδα οτι θα το σταματουσε μετα απο λιγο καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xexe! Hellooooooooooo!

Εδω ειμαστε και μεις!

Ολα τελεια! Αχ! Ειδαμε σακο και λεκιθικο ασκο. Εμβρυακι ακομη γιατι ειναι νωρις.

Μου ειπε να ξαναπαω σε 3 εβδομαδες κατευθειαν για παππ-α και να δουμε μωρο και να ακουσουμε καρδουλα!

Στον διονυση με ειχεβαλει αλλη μια στο ενδιαμεσο αλλα τωρα μου ειπε δε χρειαζεται βαση του ιστορικου μου.

Και μετα απο την ερχομενη επισκεψη αυχενικη! Φοβερο? χαχαχαχα

Μου εδωσε εξετασεις να κανω. ΜΟυ πηρε και καλλιεργειες.

ΜΟυ εδωσε μαγνησιο, σιδηρο.

Φυλλικο οξυ παιρνω ετσι και αλλιως.

ΟΛα καλα λοιπον!

Περιττο να σας πω με ειχε πιασει μια ανυπομονυσια! Αλλο πραμα!

ΠΗΤ 29/04

Αυτα!

Ο Διονυσακης μαζι μας στο ιατρειο κυριος! Εκλαψε λιγο στην αρχη γιατι σου λεει εδω παιζει εμβολιο αλλα μετα τον εβαλε ο γιατρος στον υπολογιστη και ηρεμησε! χαχααχχαα

Μετα βγηκαμε βολτιτσα για φαγητο. Στο πεπερμιντ φροσω!

Φροσω σε ευχαριστω με καθησυχαζεις. Μαλλον ειμαι λιγο υπερβολικη ωρες ωρες.... Το νιωθω και γω!

Τη δευτερα τελικα θα παμε στον παιδικο να ρωτησουμε. Ειμαστε ακομη σε σκεψεις.

Φροσω χτυπησε το πουλακι μου! Αχ ευτυχως ειναι καλυτερα!Φιλακια να του δωσεις!

Που να προλαβεις και συ με τρια ρε γμτ. Μανικι!

Σολομος. Καλο ψαρι ΑΛΛΑ! Επειδη αλιευεται σε θαλασσες με μεγαλη ρυπανση δυστηχως εχει μεγαλα ποσοσστα υδραργυρου.

Στις εγκυους απαγορευεται. Μια φορα το μηνα και αν. Οποτε προσοχη.

Το ιδιο ισχυει για τονο και ξιφια.

Ειναι οδηγια απο ΠΟΥ.

Ωχ πρεπει να τη κανω. Εχω παρει το λαπτομ κρεββατι και ηρθε ο α για υπνο...

Καληνυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρακι!!!!αντε με το καλο μωρο μου το 2ο νινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε καλα!κ μην ανχωνεσε για τον μικρουλι σου,οντως σκεφτεσε υπερβολικα,καλα η καθε μανουλα σκεφτεται υπερβολικα για το μωρο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα τελικα ρε Μαρακι..... εγω περιμενα να μας πεις για διδυμα! :lol:

αντε με το καλο το Πασχαλιατικο μωρο!!!!

οσο για τον Διονυση, σορυ, αλλα λες χαζα...

εμενα ο Σπυρος τρωει αναλεστα απο την ανοιξη κανονικα αλλα απο ομιλια.... δεν...

η Μαριαννα λεει πια τα παντα και κανει και προτασεις αλλα αυτος ακομα τις πιο πολλες λεξεις λεει την πρωτη μονο συλλαβη. αφου λενε οτι τα αγορια ειναι πιο αργα στην ομιλια. και το καταλαβαινω που ειναι δυο ιδιας ηλικιας αλλα διαφορετικου φιλου. αυτο βεβαια δεν ισχυει για τον Mr διάλεξη της Τζουλ! :lol:

Σωσω και εμενα με αρεσει και ο σωλομος και η σκονη πουρε αλλα δεν αρεσουν στον αντρα. οποτε ακυρο...

Μαρκερ τοσο χοντροκομενα σας τα ειπαν στον παιδικο;;; :?:o

μηπως οντως για να λακισουν οσες δεν ειναι απολυτως απαραιτητο να τα στειλουν;;;

γιατι η ξαδερφη μου που ειχε στειλει τα μεγαλυτερα και τωρα θα στειλει τον 3ο (1,5χρ) σε δημοσιο στην Περαια και οι γειτονες που τε εστειλαν εδω, δεν ειχαν πει κατι τετοιο...

εμεις παντως φετος δεν το σκεφτομαστε. θα ειναι παλι με την κοπελα και τη μαμα μου.

του χρονου με το καλο που θα ειναι 3χρ λεμε να πανε.

εδω ο παιδικος ειναι 8-12:20 οποτε θα χρειαζομαστε παλι τη μαμα μου, αλλα θα πουμε και τα πεθερικα να ερχονται τις μισες μερες. να δουμε...

ασε φροσω με τα πεσηματα....

τα τζαμποπλακακια εχουν σωσει πολλες φορες τα κεφαλια τους!

γι'αυτο και τα εχω ακομα στρωμενα....

μετα την ΔΕΘ θα παρουμε αδεια να πλυνουμε παλι χαλια, να στρωσουμε και το 3ο ιδιο που πηραμε εκει που εχουμε τα τζαμποπλακακια, να πλυνω και κουρτηνες, ισως και να βαψουμε την κρεβατοκαμαρα....

αντε να δουμε...

ο αντρας πηγε στους απεναντυ για κοτσομπολιο....

και ηθελε να παω μαζι του!

ε, οχι να παρατησω τα μωρα να κοιμουνται μονα και να παω σε αλλο σπιτι!

οταν καναμε το μπαρμπεκιου με τους γειτονες ειμασταν στην αυλη και τα ελεγχαμε αλλα οχι και ετσι!

θα μας χωσουν μεσα!

αυριο εχουμε επετειο γαμου!

ποτε περασαν....5 χρονια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!

Φρόσω τι έπαθε ο μικρός? Περαστικά να είναι

Βαγκ να τα εκατοστήσετε βρε!!! Ακόμη είστε στα μέλια :lol::lol::lol::o:o:o

νιου μάμα η κόρη μου είναι 7 χρονών και απο 1 έτους δεν έχει κοιμηθεί σερί στο κρεβάτι της!!! Εχω δοκιμάσει τα πάντα, απο ανακαινίσεις δωματίου, καινούριο κρεβάτι , σεντόνια με παιδικούς χαρακτήρες της αρεσκείας της.....τίποτα Κι εγώ έχω πρόβλημα με αυτό!

Σώκω εμένα δεν μου αρέσει ο Σολωμός αλλά ο άντρας τρελαίνεται!!!

Τζουλ απολαυστικός ο Θανούλης!!!

Λοιπόν πλησιάζει ο καιρός που θα έρθει η Σωσώ !!! Καταρχήν Σωσώ στείλε και κανένα τηλ. σου να έχουμε!!! Το Σάββατο βολεύει να βρεθούμε? Αν είναι να κανονίσουμε σε κάποιον παιδότοπο ίσως για να μπορούν να παίξουν και τα παιδιά. Ποια περιοχή είναι κοντά στην Κηπουπολη στο Περιστέρι?

Μένει κάποια εκεί κοντά? Και αν ναι ξέρετε κανέναν παιδότοπο που θα μπορούσαμε να πάμε?

Αντε να οργανωθούμε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...